UIT DE OMSTREKEN. De Voorzitter verwacht niet dat de inge zetenen daar veel voordeel van zullen heb ben omdat de belasting al vele jaren be staat en in den koopprijs verdisconteerd is. De heer S. F. Veelenturf is het met den heër de Jong eens doch geeft in overwe ging eerst eens af te zien hoe die nieuwe lastingen werken en tot welke uitkomsten zij voor deze gemeente leiden. Tevens spreekt hij een woord van hulde voor het werk ter secretarie verricht. De heer A. de Bruyn IJzn. verwacht niet dat althans den eersten tijd de ingezete nen veel voordeel zullen hebben van het vervalllen der opcenten op de grondbelas ting maar wel de grondeigenaars buiten de gemeente. De heer J. van Beek Szn. verdedigt een verhooging der opcenten op de personeele belasting ten aanzien van de groole vermo genden. De Voorzitter verdedigt het voorstel van B. en W. om te volstaan met het aantal opcenten door B. en W. voorgesteld. De heer D. Buitenhuis bespreekt de op centen op de Vermogensbelasting in ver band met het gemeentefonds, waaruit alle gemeenten een uitkeering ontvangen. De heer A. J. de Jong is bereid genoegen te nemen met de voorstellen van B. en W., doch verwacht dan dat zij binnen niet te langen tijd met een voorstel tot verla ging van het aantal opcenten zullen komen. De voorstellen van B. en W. worden hierna met algemeene stemmen geaccep teerd. Aan de Orde is nu een voorstel van B. én W. tot aankoop van een twee-wielige motorspuit,waarover in de voorgaande ver gadering geen beslissing is genomen, omdat gevreesd werd, dat zulk een spuit moeilijk en niet vlug genoeg achter een vrachtauto vervoerd zou kunnen worden .De proefrit ten hebben echter bewezen dat het ver voer niet het minste bezwaar oplevert, weshalve B. en W. voorstellen thans tot aankoop 'over te gaan. De heer J. van Beek Szn., ziét thans geen Overwegende bezwaren meer om de spuit niet te koopën. De heer D. Buitenhuis blijft het een be zwaar vinden dat de spuit een buiten- landsch fabrikaat is. Voorts voeTt zij geen voldoende verlichting en het zal in den wintertijd niet meevallen haar op gang te krijgen. De heer C. Patijn vindt Het 'een bezwaar dat de motor aanslaat op dc magneet en niet op een accu. Verder vindt hij ook de verlichting een bezwaar en de pomp. De spuit heeft een centrifugaalpomp terwijl zijns inziens een rotecrende pomp de voor keur verdient. De voorzitter zegt dat dit in hoofdzaak bijkomstige bezwaren zijn. Voor den win tertijd moeten bijzondere maatregelen ge nomen worden, dat geldt echter ook voor auto's "en andere spuiten. De heer P. F. Veelenturf zegt, dat bp dc spuit een volledige verlichting geleverd kan worden door den leverancier "en de accu daarvan tevens dienst kan doen voör ontsteking. Overigens Krijgt deze gemeente 'een mo torspuit met zulke kwaliteiten, dat deze op kan tegen dc goede autospuiten. Do heer L. Noordam vindt het rijden van de spuit een bezwaar. Wie moet dat 'doen De voorzitter zégt dat dit bijkom stige zaken zijn. De heer C. 'A'. van Dam zegt dat hij voor een autospuit is, docK alles in aanmerking nemende, zal hij vóór het voorstel van B. en W. stommen. Overi gens zijn aan beide spuiten, een autospuit en een twëe-wielige spuit, voor- èn nadoe len verbonden. Dë voorgestelde twee-wie lige spuit is een goed bruikbare spuit. Dé heer A. J. de Jong zegt. dat het vervoer- bezwaar is opgeheven en de spuit uitste kend heeft gewerkt. Bovendien is zij zeer solide. De heer P. F. Veelenturf zegt, dat ver schillende gemeenten een tweewieligs spuit hebben en daar goed voldoen'. Het voorstel van B. en W .wordt aange nomen met zes tegen vier stemmen. Tegen stemden de heeren L. Noordam, A. Buiten huis, C. Patijn en J. W. van Vliet. In verband met de buitengewone uitga ven tot verbetering der wegen wordt op voorstel van B. en W. na eonigo bespre king hef crediet in rekeningcourant bij de bank voor Nederlandsche gemeenten ver hoogd van f. 75.000 op f. 110.000. Besloten wordt in de bègrooting 'dierfist IPSO eenige wijzigingen aan te brengen. Op voorstel van B. en W. wordt de straat waar de heer 'A. A. Matze gebouwd heeft overeenkomstig zijn verzoek Tuin straat" genoemd. Verder stellen B. ën W. voor de politie verordening niet alleen met dien straat naam aan të vullen doch bovendien deze zoodanig te wijzigen, dat aan de eene zijde der straten e-n wegen in deze gemeente oven en aan de andere zijde oneven num mers worden aangebracht- Na eenige bespreking wordt aldus be sloten. De heer J. van Bede Szn., vraagt bij de rondvraag naar het repavoeren der brand slangen en de heer C. Patijn vestigt de aandacht op de waterafvoer in Oost- en Weeteinde. Hierna sluiting der vergadering. Burgerlijke Stand. Bevallen: C. Bontenbal, geb. van der Kaa, Z. J. G. van der Linde, geb. Verheul. Z. J. S. Staring, geb. Harskamp. Z. A. Angenent geb. Los, Z. W. Binnendijk geb. Stigter,%Z. Ondertrouwd: P. J. van 't Woud 23 j. en M. Raum 21 j. Getrouwd: F. J. Kouwenhoven 27 j. en C. A. Spierenburg 25 j. J. A. Arkensteyn 24 j. en W. J. Gordijn 23 j. Overleden: J. H. Averdick 71 j. 0 o TER-AAR. Aan de firma Apoll en Sellis^ instal lateurs te Amsterdam, is vergunning ver leend tot het aanleggen van een installatie in deze gemeente voor radio-distributie. Voor het examen hoofdakte ia te Den Haag geslaagd de heer C. M. Pouw, te Langeraa/r. Geslaagd te Den Haag voor het examen hoofdactc de heer A. A. van den Hoorn. o WOUBRUGGE. De Koninginneieesten. De feestcommissie 1928 heeft wederom voor de a.s. Koning in nefeeslen op 10 en 11 September een rijk programma samenge steld. Met een reveille van den toren zal den ingezetenen worden bekend gemaakt, dat de feestelijkheden een aanvang zullen nemen, daarna Koraal muziek en opening door den eere-voorzitter Vervolgens school kinderen optocht en kinderspelen. Dan des middags concours, gecostumeerd voetbal spel en des avonds bioscoop. De tweede dag volgen roei- en schietwedstrijd, touwtrek ken, blaas trappen, stoelendans, ringrijden met paard en tilbury en rijwielen enz., des avonds wederom bioscoop. Tot slot zal een schitterend vuurwerk worden afgestoken. Autotocht Ouden van dagen. Door een vriendelijk aanbod van auto bezitters zal oeen nader te bepalen da tum aan .ouden van diagen, die minder lust of gelegenheid hebben zich in de drukte van een feestterrein te begeven, een auto tocht worden aangeboden om hen op deze wijze te doen deelen in de viering van den 60s ten verjaardag van H.M. de Koningin. Een commissie heeft zich bereid verklaard voor de leiding zorg te dragen. AALSMEER. De Wilhelminafeeaten. Het programma van de alhier op Woensdag 10 en Donderdag 11 Sep tember op het land van den heer Loogman in den Zwartenpolder te houden Wilhelmina- feesten, is thans verschenen. Op den lsten dag worden kinderspelen en bloemencorso, "op den 2den dag spelen en wedstrijden, benevens ringrjjden per auto gehouden. Tot slot wordt vuurwerk afgestoken. Verschil lende attracties zullen op het terrein aan wezig z^Jn. o Rijkstuinbouff school. Bij beschikking van den minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw, zijn voor het tijdvak van 1 September 1930 tot 1 September 1931 wederom benoemd tot leeraren aan de Rijkstuinbouwschool alhier de heeren J. Schaper, alhier, en J. A. Zou tendijk te Haarlem. HAARLEMMERMEER. Rijwieldiefstal. Uit een aan den Ringdijk nabij den Ven- noperweg alhier staande schuur werd des nachts een rijwiel ontvreemd. De politie stelt een onderzoek in. Vallen de landbonwnitkomtten mee? De akkerbouwers komen thans handen te kort om den oogst binnen Ie halen. Nog 14 dagen zulk mooi, zonnig weder en er zal wei nig op de landerijen meer te zien zijn! Als men zijn oor zoo hier en daar eens te luisteren legt, dan wordt er over het beschot wel verschillend gesproken. We zullen ech ter het deskundig oordeel, dal ons binnen kort wel bekend zal worden, niet vooruit- loopen en mogen volstaan mei den hoop uil te spreken, dat. vóór zoover daarvan over het algemeen genomen sprake zal kunnen zijn, de uitkomsten nog zullen meevallen. Veertigjarig jnbilenm. Over enkele dagen zal het 40-jaren gele den zijn dat de heer J. Woldendorp, direc teur van de Christelijke landbouwwinter- school tè Hoofddorp, bij het bijzonder onder wijs werd benoemd Ruim 9 jaren is de heer Woldendorp, die in 1991 uil Veendam naar hier kwam, aan de school te Hoofddorp werkzaam geweest. B HILLEGOM. Zwemsport. De Hillegomsehe Zwemvereeniging heeft voor de tweede maal de zwemwedstrijden uitgeschreven, die eenige weken geleden door sleóht weer niet konden doorgaan. Het zijn onderlinge wedstrijden, georga niseerd door den Haarlemschen Zwembond in de gemeente-zweminrichting alhier. Zij zullen nu gehouden worden op Zaterdag middag 6 September a s om 3 uur. Het is een mooie demonstratie voor de Hillegommers om de zwemsport populair te maken. o NOORDWIJK. Gevonden Voorwerpen. Een sportportemonnaie met vreemde munten, een sleutel, een zilveren zakmesje, een gouden broche, een zilveren collier met bahgertje (steen), een zwart lederen kinder beursje, een bril (uilenbril). een beige man telceintuur. een ring met 13 sleutels, een blauwe badschoen, een blauwe dameshoed me klaverblaadjes en kralen gesp- een zil veren ketting, een broche met diamanten „strikmodel". een rijbewijs ten name van C Klinker!, Stadhouderskade 152, Amster dam, een speld, langwerpig van onder goud van boven platina mei steentjes en pareltje, een bruin bontje, een groene hondenhals band met penning, een blauwe alpine kin dermuts, een ring met 4 sleutels- een blauwe dameshandschoen, een mode dameslasch met bruine vlekken met inhoud, een padvin- dersriem met mes en fluit, een zakkam in etui, een rijw.bel.merk, een bruine dames lasch met inh.. een pr. beige dameskousen, een blauwe badschoen, een taschje met in houd, een missaal zoo goed als nieuw, een rijw.bel.merk. Inlichtingen uitsluitend des Woensdags en des Zaterdags van 12 tot 1 uur ten politie- bureele te Noordwijk Binnen. Gedurende de feestdagen is hel ver boden in de café's sterken drank te ver strekken. NOORD WIJK-BINNEN. Door den heer J. B. V. N. J. van de Mortel, Burgemeester dezer gemeente- 19 een plaquette beschikbaar gesteld voor den door de O. V. alhier georganiseerden etalage wedstrijd. De jury der etalagewedstrijd zal be staan uit een 6-tal heeren aangewezen door de Leidscho Middenstands-Centrale. a NOORDWITKERHOUT. De vischauto van de firma K. te Noordwijk, reed op den Goó-weg alhier een telefoonpaal om. De wagen was zwaar be schadigd en de visch moest worden over geladen. Na de aanrijding van den zee-officier Sanders is gebleken, dat de bestuurder van de auto, uit het Langeveld alhier, niet in het bezit was van een rijbewijs. Hij was n.l. de zoon van den heer v. G. en pas 17 jaar oud. 0 RIJNSBURG. De Wilhelmina-feesten. De inschrijving voor de diverse, op 2 September a.s. te houden volksspelen, is gesloten. Over gebrek aan belangstelling viel niet te klagen, een groot aantal deel nemers heeft zich aangemeld, en met recht mag welslagen verwacht worden. Een groot aantal mooie prijzen is be schikbaar gesteld, die, tentoongesteld bij verschillende winkeliers, hedenavond sterk de aandacht trokken. De Bloemenhandel. Bjj een grooten aanvoer, ontstaan ten gevolge van het mooie weer, werden de navolgende prjjzen betaald: Dahlia's f. 180 1.90; Pompoen-Dahlia's f. 0.80—0.90; Con- vili's f. 0.30-0.90; Witte Lelies f. 0.12— 0.14; Lathyrus f. 0.14.016; Zinnia f. 1.10 —1.20: Asters in diverse soorten f. 0.40 —0.45: Chrysanten f. 0.06—0.08; Scabiosa f. 0.40-0.50; Montbretia f. 0.15-0.20: Helianthus f. 0901.Geboutaniers rood f. 1.101.20: idem rose f. 1.201.30; Gladiolen f. 0.300.40: extra soorten f. 1.30 —1.40; Stroobloemen f. 4 00 —6.00: Afrika^ nen f. 8.00—10.00 per 100 bos. Rozen per bos van 20 stuks f. 0.70—1.10. SASSENHEIM. Gouden echtpaar. Gisteren herdacht, zooals wij meldden, het echtpaar van den Berkvan der Meij onder groote belangstelling der ingezetenen zijn gouden huwelijksfeest. Velen deden per soonlijk van hun belangstelling blijken, anderen deden dit schriftelijk en de post had den geheelen dag druk werk Van het bestuur der Woningbouwvereeniging Voor uitgang" ontvingen de jubilarissen een enve loppe met inhoud. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmina Aldegonda Johan na, d. van Adrianus Rudolphue Jacobus Ber- bee en van Anna Catharina Zwetsloot Martha Alida Wilhelmina, d. van Martinus Theodorus van der Hoorn en van Martha Hubertha Langelaan Johannes, z. van Jacobus Kook en van Elisabeth Catharina Fiege Mgrtinus Petrus en Petrus Parti- nus, zonen van Petrus Leonardus van der Geest en van Maria Simonia Witsenburg Martha, d. van Arie Eikelenboom en van ■Tacoba van Wieringen Jacoba Catharina, d. van Martinus van Tol en van Jacoba Dorst, Getrouwd; Jacobus Saton 27 j. en Jacoba Kuneman 26 j. Willem Kortekaas 30 j. en Cornelia Margaretha Schrama 25 j. Gevestigd: Johanna Alida Maria Leeuwen- burgh geb, Kurpershoek. van Leiden naar H. Baderstr. 32 Annigje Natzijl geb. Stam. van Branwijk naar H. Baderstraat 35 Johanna Klimanek van Bussum naar Hoofd straat 302 Gerrit Jan Meulenbrugge, van Berkel en Rodenrijs naar Hoofdstraat 131. Vertrokken: Jacs. Gerardus van der Mark, van v, Heemslraslraat 28 naar Larigerak Hendrika Kobbe van Hoofdslr. 167 naar Pijnacker Geerlruida Frederika van bet Bolscher van Hoofdslr. 167 naar Baardwijk Petronella Helena Laarhoven van Hoofd straat 167 naar Rotterdam Lamberta Maria Johanna van Zantvoort van Hoofdslr, 167 naar Heeswijk Gerrit Besuyen van v Heeiqftrastr. 30 naar Voorschoten Maria Cornelia van Riet geb. v. Bemmelen van Hoofdslr 82 naar Leiden Cornelia Margaretha Schrama van H. Baderstraat naar Noordwijkerhoul. 0 STOMPWIJK. GEMEENTERAAD. De belastingen Vraag van den heer Willem een. De raad van Slompwijk kwam onder voor zitterschap van den burgemeester in open bare zitting bijeen. De notulen der vorige zitting werden onveranderd goedgekeurd. Ingekomen was een adres van de S.D.A.P. om den Broekweg en Tedingerstraat in een andere klasse voor de Pers. Belasting te rangschikken. Bij de alg. beschouwingen merkt de heer Verheyen op dat een heffing van 80 opeen- ten te hoog is en wenscht deze terug te bren gen op 50, verder wenscht hij inwilliging van het verzoek der S.D.A.P. De voorzitter- antwoordt aan den heer Verheyen dal in '28 de Inspectie der RijkSbel. alle gemeenten tot de 9e klasse hebben getoetst, daaruit is geboren het drieklassen stelsel voor Stomp- wijk. De Vereeniging van Ned. Gemeenten heeft zich uitgesproken tegen het aanbren gen van wijzigingen in den opzet. B. en W. hebben zoo voorzichtig mogelijk gehandeld. De heer Willemsen wenscht in tegenstelling met voorheen, thans B. en W. hulde te brengen voor het zeer duidelijke preadvies. Er zijn echter enkele dingen welke hij even als de heer Verheyen gaarne anders zóu zien, echter de heer Verheyen heelt belang rijke zaken verwaarloosd o.a. de vermogens belasting. De regeling van thans brengt voor de minder gesitueerde een verlichting daar iemand met 'n inkomen van f. 1500en 5 kinderen geheel buiten de belasting valt. De regeling aanvaarden wij voor een jaar daarna zullen wij verder zien, de praktijk kan dan spreken. De klasseindeeling voor de buurtschap is ook niet geheel juist, daar deze niet geheel bestaat uit een landbouwen de, doch uit een handeldrijvende bevolking. De voorstellen van den heer Verheyen zijn te vaag om daarop in te gaan. na een jaar praktijk kunnen wij daaromtrent een stand punt innemen. De Voorzitter kan zich in alle opzichten aansluiten bij het gesprokene door den heer Willemsen. De heeT Schmal kan zich wat de hoofdlijnen betreft aanslui ten bij den heer Willemsen ook wat betreft de hulde aan B. en W. voor hot duidelijk preadvies Aan den wensch de belasting moet eindelijk eens omlaag is voldaan. Na repliek van de heeren Verheyen, ScJh ma LI, Willemsen en den voorzitter waar. bi: geen nieuwe gezichtspunten worden ge- cpend,komen in stemming eenige voorstel len van den heer Verheyen welke niet wor den ondersteund en dus geacht worden te zijn verworpen. De voorstellen van B. en W worden hier na met alg. stemmen aangenomen. Ingekomen is 'n vraag van den heer Wil lemsen luidende: waarom B. en W. geen uilvoering hebben gegeven aan het raads besluit van 28 Maart j 1. tot het bouwen van woningen voor de politie. De heer Willem sen vindt het een schande voor de ge meente zooals de chef-veldwachter door B. en W. is gehuisvest. Na 28 Maart had toch wel een plan kunnen worden ontworpen. De gezondheidscommissie heeft het pand onderzocht, de verbeteringen voorgeschreven de eigenaar voert ze niet uit en de gemeente dwingt den chef-veldwachter om in dit krot te blijven. De voorzitter merkt de beer Wil lemsen op dat aan den Gem. Opzichter reeds opdracht is gegeven tot het ontwerpen van plannen, edhter deze is overbezet. De heer Schmall heeft reeds in dc vergadering van 28 Maart j.l. gezegd dat deze woning niet 'bewoonbaar is, laten B. en W, de chef veldwachter in de gelegenheid slellen een andere woning te buren, want zoo gaat het niet langer hel protest van den heer Willem, sen is zeer juist. De heer Willemsen blijft er bij dat deze zaak veel verder had kunnen zijn als men maar had gewild, de voorzitter zegt wel ik wil dit doen en dat doen doch daarmede hebben wij hier niets te maken de basfluiten van den raad dienen zonder eenige reserve te worden uitgevoerd en dit wordt hier nagelaten, anders moei de raad maatregelen nemen tegen het college van B. en W. Hierna sluiting. B-. - VALKENBURG. Feeatoonctit. Ter gelegenheid van don óOsten verjaar dag van H. M. de Koningin hoopt „Valken- bug's Harmonie" Zaterdag a.s. een feestcon- cert te geven onder leiding van den direc teur, den heer Noordanue uit Leiden. 0 VEUR—LEIDSCHENDAM. Rumoerige Vergadering S.D.A.P. In een gisteravond gehouden zeer rumoe rige vergadering van de S.D.A.P. werd aan genomen met 2218 stemmen een bestuurs voorstel om den heer Van der Schilden te royeeren. Aan het slot van de vergadering deelde de heer Van der Schilden mede in beroep te zullen gaan bij het partijbestuur In den avond voor de vergadering was door den heer Van der Schilden een open brief gericht tot zijn partijgenooten. waarin hij o.a. bet bestuur beschuldigt van het achter houden van correspondentie. Op 2 September a.s. organiseert de Chr. Oranje-Vereeniging Julianafeesten op een terrein aan den Veurschenslraatweg. Voor de schooljeugd wordt bovendien op 4 Sep tember a.s. een boottocht gehouden naar de Kager- en Braasemermeren. De raden van Slompwijk en Veur ko men Vrijdagavond 7.15 uur in openbare zitting bijeen. Dc gehouden Bloempje9verkoop ten bate van hel Santos-comité heeft opgebracht f. 17423 0 WARMOND. Ongeluk. Gistermorgen reed de koopman D. uit Leiden gezeten op een hondenkar over den Heerenweg nabjj de brug van de Dinsdag- schewetering. Plotseling schoot een hond van den heer G. uit het hout; tengevolge waarvan de honden voor den bar schrokken en D. van den wagen viel. Hjj bekwam een diepe hoofdwonde. Dr. W. verleende de eerste geneeskundige hulp, waarna D. naar hei ziekenhuis te Leiden werd overgebracht, Ten nadeèle van den heer Duinhoven alhier, i6 gisternacht een rijwiel ontweemd. De politie heeft de zaak in onderzoek. Naar wij vernemen, is ite tusschen onzen verslaggever en h der Oranjevereeniging gelukki minne geschikt. Wij spreken de dat de a.s. feesten, als vorige ja terend zullen slagen. Tot tijdelijk onderwijzeres Meisjesschool alhier is benoemd Stijnman alhier. o— WASSENAAR. De spoorwegabonnement Vanaf heden zullen de traj- mentskaarten en scholier-abonne Ned Spoorwegen van Rotterda en Rotterdam D.P., Den Haag Nieuw-Oostindie ook geldig zijn n deze gemeente. 0 ZOETERWOUDE. Paard en wagen te wate Toen de bakker v. L zijn paa gen onbeheerd liet slaan om br zorgen sprong de 17-jarige H. M. gen en ging met paard en al aa Tegenover het kruispunt Heerenk raakten paard en wagen te wa' roep kwamen een aantal broed sneld. Deze mochten het genoege den jongen te redden. Paard en w den later op het droge gebracht, twintigtal natte broodjes en een wagenveer liep dit ongeval ten goed af. Een feut in de regeling? De heer J. Th. Bouzie beklaa over. dat hem op den eersten dag telijkheden der Wilhelmina-Ve geen gratis toegang verleend we- feestterrein, hoewel uitdrukkelijk programma vermeld stond dal Di feestterrein gratis open ge9teld zo hoopt dat zoo iels het volgend jaar zal plaats hebben. Hij was ten nog voorzien van een lidmaatschap wilde niet naar het .voetballerre voor wél entrée verschuldigd was. DE WILHELMINA-FEES Opgewekte voortzetting! - belangstelling! Begunstigd door prachtig weer tweede dag. Te ongeveer negen uu gens stelden de kinderen zich op terrein op, ten einde, begeleid doo ziekcorps uit Delft, in optocht te den burgemeester. Ongeveer 300 kinderen, begele' derwijzers en onderwijzeressen vol ter de muziek. Nadat de burgemeester d heer de Bruijn, voorzitter der V was toegesproken en eenige vad liederen waren gezongen werde mevr. WapVerwer getraclee ging men in optocht terug naar h rein, waar de kinder- en volk aanvang namen. De wedstrijden die tusscHenb spannend waren, bleken bij h weer, wel inspannend! De prij waren de navolgende: Prijzen vlaggetje steken, meisj lste Annie Romijn, 2de Jo Spiere Cairien v. Diemen, 4de Marie Vee Jongens 7 jaar, vlaggetje ste Adr. Jansen, 2de Wim Hendriks, d. Hoeven, 4de Nic. v. Diemen. Meisjes 6 jaar, blokjes rapen: Verhoorn, 2de C. v. d. Akker, 3de Ven, 4de Cor v. d. Werf. Meisjes 8 jaar, balletje rapen: 1 Galen, 2de Annie v. Diemen. 3de men, 4de N. Bras. Meisjes 9 jaar. muiltje loopen: v. d. Poel, 2de M. Onderwater, van Amsterdam, 4de Cato v. Vel Meisjes van 10 jaar, muiltje 1' S. Verkley, 2de M Verhoogt, 3d d Zon, 4de Marie Vink. Meisjes van 11 jaar, stoeldans:! Goozen, 2de Grada Reek, 3de T fers, 4de M. Breedijk. Meisjes 12 en 13 jaar estafette; groep 3, 2de groep 7, 3de groep 2 Jongens 6 jaar, blokjes rapen: Hiemstra, 2de W. Rasser. 3de G; 4de Zus Heemskerk. Jongens 8 jaar, hardloepen: F Hertog, 2de Jaap Groen, 3de Pan 4de Sem Vink. Jongens 9 jaar, zakloopen 1 Zwaan, 2de WimOoycndijk, 3de burg, 4de Henk Bouzie. Jongens 10 jaar, zakloopen1 1 Berg, 2de J. Wesseling. 3de J. v. 4de Nic Reenedijk. Jongens 11, 12 en 13 jaar. zak! jongens 12 jaar, 2de jongens 11 jongens 13 jaar Hardloepen voor dames met gens met hindernissen- lste prij merzaal. 2de Sten v. Arkel. M Tijssen, 4de Marie Zwetsloot, Vreeburg Paarden en hiltenrace met h 13 deelnemers: lste prijs L. va 2de A. de Wit, 3de C. Jannr Tijssen De wedstrijden trokken een langstelling! En de aulo reed door - - Gisteravond werd de heer B. dorp, toen hij om ongeveer half zijn fiets aan de hand aan de van den weg stond ie praten, door een auto De chauffeur moest door de F aldaar zigzagsgewijze rijden, linker voor spatbord in aanre met het rijwiel van den heer achterover werd geworpen Het tendeele vernield, terwijl de ei pijn in het onderbeen klaagd bestuurder reed echter, alsof f beurd was, met onverniinoeh' door!

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10