UIT DE OMSTREKEN. Dr. H.NANNINgTI KINADRUPPEl KERK- EN SCHOOLNIE RADIOPROGRAMMA RECLAME. AALSMEER. Vader Frijlinkf Alhier is overleden de heer H. Frijlink. die gedurende een 22-tal jaren van 1906 tot 1928 de functie van vader in het wees- en bestedelingenhuis heeft bekleed, 't Is nog slechts kort geleden, dat vader en moeder Frijlink hun gouden echtvereeniging mochten gedenken, n.l. op den 26sten Mei van dit jaar. Talrijk waren de blijken van belangstelling, welke het echtpaar bij zijn gedenkwaardig jubileum mocht ontvangen, een bewijs, dat vader en moeder Frijlink zich in den loop der jaren talrijke warme vrienden hebben verworven. Geheel onver wachts is het overlijden van vader Frijlink niet geweest; de ziekte, waaTaan hij sedert eenigen tijd leed, deed het ergste vreezen. De overledene, die geboren werd te Voorburg, bereikte den leeftijd van 73 jaren. De ter aardebestelling zal morgenmiddag plaats hebben. Examens bloemschikken. Gisteren werd in hotel „De III Kolom men" alhier het examen gehouden voor bloemschikken en bloembinden. Er werd door zes candidaten deelgenomen, waarvan drie slaagden, n.l de heeren A. M. van Dam ie Haarlem, G, Noordanus te Hilversum en H. Vermeulen te Amsterdam. BENTHUIZEN. Bedankt. Bedankt a-ls bestuurslid ën onderwij zer der Zondagsschool de heer L. Paul. Ned. Herv. Gemeente. Gekozen bij de Ned.-Herv. Gem. tot diaken, de heer M. Paul. HAARLEMMERMEER. GEMEENTERAAD. Voorstel inzake verbetering Kruisweg in Hoofddorp goedgekeurd. De Raad van deze gemeente kwam gister middag in openbare vergadering bijeen. Voorzitter burgemeester mr. A. Slob; afwe zig de heer Bos van Abbenes. Gelezen werden dankbetuigingen van den heer D. Binkhorst voor zijne overplaatsing als hoofd van school 11 te Lisserbroek naar school 5 te Nieuwvennep en van mej. Bit- terlie voor hare benoeming aan laatstge meld© school. Voider deed de voorzitter mededeeling van een Ingekomen brief houdende beslissing van de Kroon, waarbij ongegrond werd ver klaard het beroep van den gemeenteraad tegen het besluit van Ged. Staten in zake den bouw van een nieuw© school te Zwa nenburg. Een adres van eenige Huurders van ge meentegrond te Nieuwvennep om verminde ring van huur werd in handen van B. en W. gesteld om advies. Nadat mededeeling was gedaan van de ingekomen kennisgeving van overlijden, wjjdde de voorzitter eenige waardeerende woorden aan de nagedachtenis van den op 1 Juli overleden gemeente-ontvanger van Haarlemmermeer, den heer A. J. van Rooijen. Aan den Heer J. Nijdam werd eervol ont slag verleend als onderwijzer aan de open bare ulo-school te HoofddoTp. Tot hoofd van de openbare school 11 te Lisserbroek werd benoemd de heer J. Nieuwenburg te 's-Gravenhage. Tot leden van de commissie voor de ge- meente-financiën en de commissie voor ge organiseerd overleg (vacature P. Ouwerkerk") werden respectievelijk benoemd de heeren P. J. Joore en J. C. Gehrols. Het voorstel van B. en W. in zake de He- Houwing van het terrein voor het station te Hoofddorp, werd aangehouden. Goedgekeurd werd een voorstel lot het treffen van een regeling met het bestuur van de provincie Noordholland in zake de verbe tering van den Kruisweg te Hoofddorp. Botsing. De h'eer G. die het met zijn motorrijwiel gewaagd had het pad lang? den Geniedijk te rijden, kwam gisteren aldaar in botsing met een wielrijder, die links van het pad reed en op het laatste oogenblik nog naar den anderen kant wilde oversteken. De mo torrijder kwam er nogal goed af, maar de wielrijder kwam zoodanig te vallen, dat hii aan het hoofd werd verwond en in bewusle- loozen toestand geraakte. Hoewel de gevol gen zich aanvankelijk ernstig lieten aan zien, kwam hij gelukkig spoedig weder bij. Zijn toestand is thans bevredigend. Bij beschikking van den directeur- generaal der posterijen, telegrafie en tele fonie, is, met ingang van 16 October 1930, vaangewezen als directeur van het post-, telegraaf- en telefoonkantoor alhier, de referendaris 2de klasse der posterijen, tele grafie en telefonie. E. Ier Brugge, te Arn hem (postkantoor). w_ Bij de Geref. Kerk alhier is beroepen 'ds. P. van Strien te Vere. o HILLEGOM. Rails op het nieuwe bruggedeelte. De bouw van de eene helft der Hillegom- mer brug is nu zoo ver gevorderd, dat de tramrail? er gelegd kunnen worden. Als deze helft voor het verkeer opengesteld is, wordt de andere hellt der brug gesloopt en herbouwd. Het versjouwen der rails had lot gevolg, dat het verkeer herhaalde malen stil stond; de politie moest aanwezig zijn om regelend op te treden. Straks zal de trein daar tweemaal den weg moeten oversteken, hetgeen buitenge woon hinderlijk zal blijken te zijn. Bij de remise weet men er van mee Ie spreken, wat het oversteken van den weg door tramwagens en locomotieven beteekenl. In den Sixlaan bij de Hoofdstraat zijn twee houten rustbanken geplaatst. Heel Uw even. te kannen bo gen op een stel parel-blanke en r gezonde tanden. Dat is toch wel de r moeite waard. En 't is geen moeite. Twee- maal per dag poetsen met PASTOL en 2 x per jaar een bezoek aan den tandarts, dat is alles. Maar denkt er aan PASTOL te nemen. Zij reinigt grondig, verwijdert aanslag, maakt de tanden blank en houdt ze gezond. PASTOL - de Neder- landsche pasta, gemaakt voor den Nederlandschen smaak. - Neemt PASTOL! Hoe eerder hoe beter Doos 20 et. Tube 35 et. Dubbele doos 35 ct. Dubbele tube 60 ct. 694S KATWIJK-AAN-ZEE. Ledenvergadering Katwijksche Chr. Besturenbond. Als punt van agenda was aangegeven 'n bespreking over de gevoerde corresponden tie met de vereeniging „De Verpleging" en de verspreide circulaire v.an deze vereeni ging. Op 21 Mei jl. werd een verzoek gericht aan „De Verpleging" om te komen tot een gecombineerde bestuursvergadering. Daar in zou men trachten een voorziening te tref fen in de financieele moeilijkheden, waarin de leden verkeeren. indien zij een operatie moeten ondergaan en er in het Acad. Zie kenhuis geen plaats is. Dit verzoek werd gerioht op aandrang van enkele leden van de Chr. Organisaties Ier plaatse. Het antwoord hierop was minder aan genaam voor den Besturenbond en besloten werd dan ook om 27 .Tuni wederom aan te dringen op het verzoek van 21 Mei. Hierop "werd wederom een afwijzende beschikking ontvangen. Men meende als bestuur der ver eeniging „De Verpleging" niet verder op het verzoek te moeten ingaan. Deze correspondentie lokte eenige discus sies uit. Algemeen sprak men er zijn af keuring over uit, daar het verzoek vriend schappelijk was bedoeld. Sommigen stelden dan ook voor als leden der Vereen. „De Verpleging" te trachten de benoodigde hand. leekeningen te verkrijgen en hierdoor te ko men tot een ledenvergadering, waarin de betrokken circulaire zou worden besproken. Tevns om een aanvulling van artikel 3 der statuten te verkrijgen, luidende als volgt: „En ook te voorzien in de kosten, welke voortvloeien uit de opneming in een andere inrichting, wanneer in het Academisch Zie kenhuis geen plaats is". Artikel 15 te wijzigen: „bijvoorbeeld door contributie-verhooging". INBRAAK BLJ NOTARIS EERDBEEK. Het signalement van den dader. In den nacht van Dinsdag op Woensdag is gepoogd in te breken in de woning van notaris E. te Katwijk aan den Rijn. De da der. die daarbij verrast werd. wist bij de achtervolging aan de politie te ontkomen In zijn vlucht liet dc inbreker een hak beitel achter. Van den onbekende dader die niets bij zich droeg, kan het navolgende signalement worden opgegeven- leeftijd 35 40 jaaT, glad geschoren gelaat, lengte 1.75 1.80 M. Kleeding: wijde gele. vermoedelijk gabardine regenjas, donkere slappe hoed en donkere pantalon. Hij droeg vermoedelijk badschoe- nen met geruite rub'berzolen. De dader heeft getracht zich toegang le verschaffen, door met den beitel de stop verf van een der ruiten te verwijderen en een gedeelte der ruit uit te breken, teneinde met zijn hand aan de binnenzijde de knip van het raam te openen. Zij, die een persoon van bovengenoemd signalement gezien hebben dien nacht lus- schen half één en half twee te Katwijk of te Rijnsburg, worden verzocht inlichtingen te verstrekken aan den Inspecteur van Po litie te Katwijk aan Zee. Groote baddrukte! Voor het eerst sedert weken is het hier gisteren weer een zeer drukke dag geweest met wat men hier noemt „dagjesmenschen". Den geheelen namiddag reden er extra trams, er was een tien-minuten-dienst inge steld. Toen de terugtocht begon, was er een overstelpende drukte bij het tramstation. Van half zes tol half negen moesten de men. schen queue maken. De rij strekte zich zelfs met een bocht tot den Sluisweg uit. Voor vele neringdoenden was het ook een goede dag! Het is jammer, dat het mooie weer komt, nu het badseizoen reeds zoo ver ge vorderd is. Een onbegrijpelijke kwajongensstreek. Eenige jongens hebben zeer velen geër gerd door een afkeurenswaardige daad. Door kwasi te doen of zij bij dp Watering bij het baden in zee in gevaar verkeerden, snelden talloozen haastig te hulp Gelukkig bespeurde men weldra, dat men voor den gek gehouden was. Het spreekt vanzelf daf men over deze handelwijze niet goed le spreken was. In verband met het bericht in ons blad van 18 dezer, betreffende de redding van drenkelingen alhier, wijst men er ons op, dat vooral de heer G. Mieremet uit Lei den in deze redding een groote en kranige rol gespeeld heeft. Hij verdient dan ook zeker lof. evenals de andere personen, die de helpende hand boden! NOORD WIJK-BINNEN. Aanrijding. Op de Beeklaan alhier had een aanrijding plaats tusschen twee auto's nabij het ge vaarlijke kruispunt Vinkenlaan—Beeklaan. De auto van den heer J. G. V. alhier bekwam belangrijke materieele schade. Een onderzoek door de politie wordt ingesteld. Door den heer Th. B. is bij de politie kennis gegeven dat zijn rijwiel dat hij voor zijn woning had geplaatst is verdwenen. De politie stelt een onderzoek in. NOORDWIJK-AAN-ZEE. Vandalisme. Door mej. v. R. is b\j de politie aan gifte gedaan dat tijdens een afwezigheid van slechts één dag verschillende groote ruiten in hare villa werden vernield. De daders van dit vandalisme, eenige opge schoten jongens zijn bij de politie bekend. Aangezien de schade moet worden betaald, is dit voor de betrokkene, een dure vacan- tiedag. OEGSTGEEST. Verkeers-ongevaL Gistermiddag reed de heer A. van W. uit de richting Den Haag met een Buick- auto over den Rijksstraatweg ter hoogte van de Van Assendelftstraat tegen een van de tegenovergestelde riohting komende Fiat-auto bestuurd door den heer J. v. d G. uit Hilversum. Beide auto's werden zwaar beschadigd on konden niet meer op eigen kracht verder. Door den kraanwagen van de firma Kamsteeg werden de auto's weggesleept. Persoonlijke ongevallen had den hierbij niet plaats. De politie maakte van een en ander proces-verbaal op. RIJNSBURG. De bloemenhadel. De navolgende prijzen werden betaald: Dwergasters f. 0.070.08; Pompon-Dahlia's 1.1.10—1.20; Dahlia's 2-2.60Wi-tte Lelie? f. 0.100.12; Lathyrus f. 0.150.20; Convili's f. 0.80—0.90; Zinnia f. 1.10—1.20; Asters in diverse soorten ƒ.0.500.70; Stroobloemen f. 0.06—0.08; Statice f. 0.O4 f. 0.08; Ohrysanthen f. 0.080.10; Galardia f. 0.60O.70; Cebout-anjers rood f. 1.10 1.30; idem rose f. 1.101.20; Gladiolen f. 1.201.40; gewone soorten f. 0.400.50; Rozen per bos van 20 stuks Pernel f. 0.80 f. 0.90: Gold Ophelia f. 0.80—0.90; Butterfly f. 0.80—0.90; Roselandia f. 0.90—1.10 Een serie inbraken. Alhier is op niet minder dan zes plaatsen, alle in perceelen aan de Sandtlaan, inge broken. n.l. bij de heeren A. Hogewoning, G. D v. d. Vijver. Jac. v. d. Vijver, J. van Klaveren. S Schoneveld en J. Plooy. In alle woningen is toegang verschaft door verbreking van een raam met 'n bijtel. Voor zoover is na te gaan wordt niets vermist; vermoedelijk is het te doen geweest om gemunt goud, want zelfs gouden en zil veren sieraden werden onaangeroerd ge laten. Bij verschillende bewoners gingen de hon den zeer te keer, hetgeen blijkbaar de die ven heeft afgeschrikt; dit was omstreeks vier uur 's nachts. In den tuin van den heer C. D. v. d. V. is uitgehold brood gevonden, dat, naar men aanneemt, gediend heeft om den hond le voeren. Sporen werden niet achtergelaten. Rij'ks- en gemeentepolitie stellen een uit gebreid onderzoek in. SASSENHEIM. De bollenbandel. Door het regenachtige weer der laatste weken is er een achterstand in de aflevering der bloembollen ontstaan, vooral de nar cissen waren niet droog te krijgen. Nu het een paar dagen niet regent wordt met man en macht gewerkt om de oogst af te leveren en in de schuren te bergen. Wij verwachten, dat de volgende week de pakkerij met volle kracht zal aanvangen. Tijdige redding. Een logeetje van den bloembollenikweeker O. was medegegaan naaT de bloembollen- schuur in de Zuiderstraat. Men verkeerde in de meening, dat het ventje boven op den zolder was, toen een meisje kwam vertellen, dat het ventje le water geraakt was. Hii dreef reeds in 't midden onder de brug. De heer H. van Groeneveld begaf zich zonder bedenken gekleed te water en mocht het genoegen smaken de drenkeling behouden op het droge te brengen. Havenoitbreiding. De verlenging van de Oost-Haven is zoo goed als voltooid en reeds in gebruik geno men. Het is een belangrijke verbetering SlraJks, als de verzendtijd het drukst is zul len geen klachten meer over havenruimte vernomen worden. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria, D. van Jan Havenaar en Jeroentje Bouman Simon, Z. van Aart Vliem en Masje van Vliet. Ondertrouwd: Willem Korlekaas. 30 j. en Cornelia Margaretha Schrama 25 j. An tony van Zuilekom 22 j. en Jansje van BI adel 23 j. Gevestigd: Geurt Stunnenberg van Ren- kum naar Kerklaan 30 Catharina Helena Maria Bisschop? van Voorscholen naar W. Warnaarlaan 1 Karei Lodewijk Maria Martin van Aimsterdam naar Fl. Schouten- straat 13 Margaretha Henriette Maria van Koning9bruggen. van Voorschoten naar Hoofdstraat 116. Vertrokken: Anna Veldhoven van 'Hoofd straat naar Lisse Jan van Til en gezin van J. v. Beierenlaan 13 naar Heusden (N.-B.) Johannes Petrus van der Ploeg en gezin van Hoofdstraat 11 naar Noordw.hout Gerardus Cornells Rotteveel van Rust- hoffilaan 43 naar Noordw.hout Maria Wiïhelmina Betlen van Hoofdstraat 3 naar Noordw.hout Jacoba Kuneman van Men- neweg naar Waddinxveen. VOORSCHOTEN. INBREKER AAN HET WERK. O.a. het Raadhuis overhoop gehaald. In den afgeloopen nacht is een serie in braken gepleegd op den Leidschen weg. Bij den heer R. werd een rijwiel ver mist Bij burgemeester Vernède is men in huis geweest, maar er werd niets vermist. Bij de familie D. v. T. wordt vermist een bedrag aan geld. Tevens werd het geheele Raadhuis overhoop gehaald Alle kasten waren opengebroken! Er is echter zoo goed als niets vermist. Men vermoedt, dat de inbrekers aan de achterzijde zijn binnen gekomen. De politie stelt een uitgebreid onderzoek in. doch tast vooralsnog geheel in het duister. Een ernstig motorongeluk. Gistermiddag om hallzes kwamen de beide Haagsöhe hengelaar? Graafhorst en Spronk met hun A. J. S.-motorrijwiel bij de Sohenk- brug in. botsing met een met zand geladen vrachtauto van den heer Wilbrink uit Lei den. De motorrijder wilde met groote snel heid, volgens ooggetuigen ongeveer 75 a 80 K.M. de vrachtauto welke een erf aan den linkerkant wilde inrijden passeeren, waardoor de zware vrachtwagen in den flank werd aangereden. Ernstig gewond werden de beide hë&ren, na vóorloopig te zijn verbonden door dr. Van Wijk en den heer W. L. Deen, per ziekenauto naar een ziekenhuis in Den Haag vervoerd. De politie stelt een onderzoek in. WASSENAAR. De Oranjefeesten. Het bestuur der Koningin Wilhelmina- Vereeniging deelt on? mede, dat enkele nummers van het programma voor de feesten op 9, 10 en 11 September a s. bij gebrek aan voldoende deelneming vermoe delijk zullen moeten vervallen. Deze num mers zijn: tonnenroHen, ringsteken met paard en tilbuTy en bloemencorso. Schietwedstrijden. Op Donderdag 28 Augustus a.s. zullen op het landgoed „Raaphorst" onderlinge schietwedstrijden worden georganiseerd door de Wassenaarsche Politie-schietveree- niging. Er zal worden geschoten met revol ver en buks. De hoofdprijzen bestaan uil een drietal zilveren wisselbekers, een gouden horloge en een aantal kunstvoor werpen. Tevens kunnen donateurs der ver eeniging om een medaille kampen, welke extra voor hen beschikbaar is gesteld. o ZOETERWOUDE. Ongeruste ouders. Drie met verlof zijnde Jantjes, verblij vende aan den Vrouwenweg alhier, hadden gistermiddag een boot gehuurd van den heer V. alhier en vertrokken daarmede omstreeks 2 uur in de richting der Brasemermeeren. Toen ze gisteravond omstreeks hailfelf nog niet thuis waren, werden de betrokken moe ders ongerust en stelden zich in verbinding met de gemeente-poli tie, ten einde nader bericht van hun zoons te verkrijgen .Terwijl de politie haar onderzoekingswerk ver richtte, kwamen de heeren echter thuis en vertelden, dat zij in de nabijheid van Gouda een aanvaring hadden gehad. De boot, die onbruikbaar was geworden, hebben ze daar achter gelaten en ze zijn toen per voet huis waarts gekeerd, daar de financiën een ander vervoermiddel niet meer toelieten. De ge lukkige ouders waren inmiddels gerust ge steld. Mishandelingen. De heer O. heeft bij de politie aangifte gedaan, dat hij door een zekeren A., even eens alhier, ernstig mishandeld is gewor den. De heer O. schijnt nog al eens onder handen genomen te worden, gelet op het feit, dat hii eenige maanden geleden even eens degelijk werd afgerost. De heer L. deed dezer dagen eveneens aangifte van mishandeling. Zijn aangezicht vertoonde nog duidelijk de sporen van een niet-onzachte aanraking met een anders mans knuisten. Nu de nieuwe rijwielplaatje? weer zijn uitgekomen, bedenke men. dal men meer dan in andere tijden van het jaar deze niet onbeheerd laat. Toen de lieer V. een oogen blik zijn fiets onbeheerd liet staan, maakte iemand van de gelegenheid gebruik om het étui met plaatje te stelen. Men zij op zijn hoede1 RECLAME. EETLU5T-0PWEKKEND /l.3op NED. HERT. KERS. Beroepen te IJlst, C. D. Israël, le I te Oostkapjelle, J. Kuylman, te Vrj te VierhuizenZoutkamp (toez.) Kwint te Terkapel. Bedankt: voor Langweer, H. Stl Veenwouden; voor Rijssen, G. v. Mo| te Barneveld. -e- LEERAARSBEN OEMINGB Bij Kon. besluit is aan dr. J. Thie.l verzoek, met ingang van 1 Novemba eervol onlslag verleend als directeur| leeraar aan de R. H. B. S. te Ho wederom tijdelijk benoemd tot leerJ de R. H. B. S. te Draglen, II. K. Sm tot leerares aan de R. H. B. S. te Hl mejuffrouw C. M. Rivière; lot loer of de R. H. B. S. te Veendam, C. Hol is 'benoemd tot leeraar aan dc R. H. f Coevorden, P. van Biezen, thans leeraar aan die sohool; is wederom benoemd tot leeraar aan de R. H. Sappemeer, G. J. van der Linde. VOOR VRIJDAG 22 AUGUSTUl Hilversnm (1875 M.) 8.00; VARA.I concert. 9.0010.00. VARA. Gf platen. 10.00: Morgenwijding (VB 10.15: VARA. Voordracht 10 30: Ziekenuurtje. 11.30: VARA. Gra platen. 12.15—2.15: AVRO. AVRO-Vacanlie Orkest. Mimi Geynej Harden en HansP Weissbach. 300: Gramofoonpl. 3.001.00: AVRO-Kwmtet. —4.00: VARA Onzl ken, door P. J. Kers. 4.45: VARil de kinderen. 5.45: VARA. Conc| 6.50: VARA. Actueel allerlei. VARA. Vervolg concert. 7.45: Politieber. 8.01: VPRO. Gramofooi 8.45: VPRO. Ds. G. Horreus de HaaT zing. 9.20: VPRO. Persber. VPRO. Gramofoonpl. 10.00: Persber. 10.10: VPRO. Mevr. Jj „Iets over de beteekenis van de Pef taal, geschiedenis, dichters en dichtl 10.3011.15: VPRO. Gramofoon) 11.15: VARA. Gramofoonpl. Hnizen. Tot 6 uur 289 M., Ned. NCRV. 8.15—9.30: Concert. I 10.50: Bijbellezing. 12.30—2 C eert. Mevr. v. Ravenzwaay Mollen] zang. H.H. Hermann, viool, H. v. dl Jr., cello, mevr. v. d. HorstBier piano. 2.004.00: Gramoloonpl. 5.30: Concert door het HollandschJ kwartet m. m. v. Leo Oostdam, 5.30—6.30: Orgelconcert door J. de Zwaan. 6.307.00: Gramofooi 7.007.30: Bezoek van den Radiof 7.308.00: Gramoloonpl. 8 00-1 G. Spit: „Modern Snelverkeer, Spool Automobilisme, Luchtverkeer". Muzif dewerking Chr. Radio-Orkest. 101 Persber. 10.4511.30: Gramofooi Daventiy (1554.4 M.) 10.35: Mori ding. 12.20: Concert E. Owen (via Thomson, piano. 12.50: Orgell door L. H. Warner. 1.50—2.50: r foonplaten. 4.20: Orkestconcert. - Kinderuurlje. 6.20: Lezing. - Nieuwsber. 7.00 Piano-recital Smith. 7.20—7.40: Lezing. Vaudeville. 9.20: Dialoog. Nieuwsber. 10.30: Concert 0c| Williamson, tenor. 11.2012.20:j muziek. Parijs „Radio Paris" (1725 PM'1 2.20: Gramoloonpl. 4.05: Orkesla en soli. 7.40: Gramofoonpl. 9.01 Basoche" van Messager. Solisten enj Langenberg (4.73 M.) 7.257.50: foonplaten 7.50—8.50: Orkestcj 10.2011.20: Opening van de Tentoonstelling te Berlijn. Orkest, sprekers. 11.2012.15: Gramofot 12.30: Gramofoonpl. 1.252.50: i concert. 5.10—5.50: K:nderuu:'.| 5.50—6.50. Concert. Pianiste en bal 8.209.15: Orkestconcert. 9.20J portage". Blijspel in een voorspel^ bedrijven van G. Kaiser. Daarna tol Orkest-concert. J Kalnndborg (1153 M.) 12.20- kestconcert en zang 3.505.50: r concert en zang. 8.209-00: concert. 9.009.35: „Tilfaeldigj Tooneelstuk in 1 bedrijf van 0. BerB 9.3510.00: Piano-recital door FolmJ sen. 10.20—11.20: Orkes'.concef 11.2012.50: Dansmuziek. Brussel (508.5 M.) 3.20: ConcertJ Kurzaal te Ostende. Orkest en cellij 5.20: Trio-concert 6.50: Gramolor 8.35: Gramofoonpl. 8.50: Orkeslo 8.35 (338.2 M.) Concert georgsi door de SAROV. Zeesen (1635 M.) 6.10—7.20 Lezi" 7.207.50: Gramoloonpl. 9 20-—- Lezingen. 12.201.15: GramojM 1.15—2.20: Berichten 2.20—320J mofoonp! 3.201.50: LeziofJ 4 505.50 Concert. 5.508.20 gen. 8.20- Citherconcert. f.fo'l Tiere dazu Sagen". Hoorspel. I Saxofoon-soli door E. Pucciarell: t| Berichten en Dansmuziek.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10