uit de omstreken. de vlucht uit de poppenkast van jan klaasen en trijntje. AALSMEER. Bnitenlandsch bezoek. r dagen word onze gemeente bezocht een 38-ta! Roemenen, die een reis ma- door ons land. België. Frankrijk en if. Onder leiding van den Aalsmeerechen iuw Bond werden verschillende kwee- •n en de veiling bezocht. In hotel „De I Kolommen" werd den gasten ajlen hen op het gebied van den tuinbouw n lunch aangeboden. In den namiddag trok het gezelschap naar Boskoop. Terrein Schcolbonw. e gemeenteraad heeft in zijn eerstvol- vergadering te behandelen een ver van de Vereen, tot stichting en in- K&ouding van Scholen met den Bijbel, een terrein in het nieuwe uitbreidings voor den bouw van een derde school. De raad der gemeente komt a s. Don- ag. des namiddag9 3 uur, in openbare adering bijeen. HILLEGOM. Eet nieuwe belastingstelsel. de eerstvolgende raadsvergadering de herziening van het belastingstel- aan de orde in verhand met de finan- e verhouding tussdhen het Rijk en de renten. gemeente-secretaris, mr. J. B. Sens, over dit onderwerp eon rapport aan n W. dezer gemeente uitgebracht. In rapport wordt een overzicht van de icieele gevolgen voor de gemeente door wet gegeven, berekend volgens de be ting 1930. gemeente moet afstand doen vanUit ing naar 't getal inwoners f. 13.097, 22, sbijdrage in de jaarwedde van Burge- iter en secretaris f. 600.Opcenten de vermogensbelasting (60 pCt.) 0.718,70, Plaatselijke Inkomstenbelas- (verminderd *met de kwade posten) '8.00,01. Totaal f. 203.058,93. gemeente ontvangt krachtons genoem- ■et: Rijksbijdrage in de jaarwedde van emeester en Secretaris I. 3.000,Uit- nginaar het getal inwoners 10718 X ,12588, afgerond f. 122.450,Uitkeo- wegens 3li gedeelten van de opbrengst grondbelasting f. 20,350,Totaal "1.000.Verschil (afgerond) f. 57.000. »r dekking van het verschil ad f. 67.000 laan do volgende mogelijkheden: le. liiicatie der gemeente in de 2e of 3e •p der gemeentefondsbelasting; 2e hef- van opcenten op de gemeentefonds- pting; 3e heffing van opcenten op de ingensbelasting; 4e invoering van een liorensen'belasting; 5e heffing eener cwele belasting, al of niet overeenkom. Ie wet op de Personeele belasting, zoo- is thans luidt; 6e heffing van opcen- de Personeele Belasting. Sens zet breedvoerig uiteen wat do atie is en komt aan de hand van larische becijfering tot de conclusie, wil men zooveel mogelijk aansluiting bij den bestaanden toestand men om dient te rangschikken in de 2e Heffing van opcenten op de gemeen- lasting lijkt voor een goede be- politiek niet gewenscht. 'fïng van opcenten op de vermogens- ng is noodig tot 10 opcenten, ■•n woonforensehbelasling wordt bui- oschouwing gelaten, rsoneele belasting en opcenten op do oneele belasting worden verder toege- sumeerende zal 't verschil ad. f. 57000 de meening van mr. Sens kunnen wor- redekt door: Indeeling der gemeente in "e klasse der gemeentefondsbelasting, Xfst f. 6800.opbrengst van 10 op 's op de vermogensbelasting f. 1800; SS' Van Personee'e belasting 300; opbrengst van 30 opcenten op de —oneele belasting f. 12:700. taal f. 63.600. 'hoon dit bedrag het verschil met on- i 6600 overtreft, is het voor een financieel beleid noodig een speling enkele duizenden guldens te houden, 'm verband met mogelijke tegenvallers bogrooting 1931. Sens geeft in overweging de navol- verordeningen welke hij in concept toekomen aan den Raad ter vaststel- i, de verordening betreffende de elassi- 'e van de gemeente voor de heffing der 'entefondshelasting; de verordeningen op de heffing en in- nng van opcenten op de venmogensbe- bng in de gemeente Hillegom. de verordening betreffende de classl- van de gemeente voor de heffing cersoneele belasting. e ^ordeningen op de heffing en in- nng van opcenten op de Personeele «ting in de gemeente Hillegom. '931 zal in elk geval met de door -zorg.3te.de belastingen kunnen wor- olstaan, omdat de gemeente over dat ™g ontvangt 1/3 gedeelte der geraamde 'lenbelasting over 1930—'31. ad waar echter tegenover staat. J 3 van de uitkeering der gemeente- Wasting geraamd op f. 122.460,— ad I zal derven. Dit levert echter 11 meevaller op van ongeveer f. 12 184. ilnij.1; Duigrok. alhier, behaalde het ."Miplomi a machineschrijven Xeder- KATWITK-AAN-ZEE. Sbaud-Evangelisatie. te J. N. Cupédo. Noordwijk onj-.V Metering, Katwijk a. d. Kjjn. 16 r,„ K-?r' C. N. Impeta, Kampen. 1 taa Lisse. Conflict bijgelegd. Het conflict dat gerezen was op 3 log gers, die te IJinuiden lagen, is verleden week bjjgelegd. BELANGRIJKE ZWEMWEDSTRIJDEN. Uitgeschreven door de Reddingsbrigade en V.V.V. Zaterdagmiddag is in de Buitenwatering de groote zwemwedstrijd gehouden, uitge schreven door de Katwijksche Reddings brigade en V.V.V. Honderden menschen vertoefden aan de gepavoiseerde oevers van de Watering. Het weer hield zich buitengewoon goed. De voorzitter van beide vereenigingen. Dr. Eike lenboom sprak een kort openingswoord. Hjj beschreef het beoefenen der zwemkunst uit een hygiënisch en altruïstisch standpunt en spoorde aan het zwemmen te leeren. De burgemeester. Mr. Dr. J. Schokking woonde een gedeelte van den zwemwed strijden bij- Onder de aanwezigen waren de gem.-secretaris en de inspecteur van politie. Er hadden zich 110 deelnemers(sters) aan gemeld. De uitslag der wedstrijden was: I. 25 M. schoolslag jongens: I. A. de Bruyn; 2. W. v. d. Bosch; 3. Gerritse. II. idem meisjes; 1. Willy Houwer; 2. Agatha Plateel; 3. Corry Duiker. III. 60 M. sohoolslag heeren K.R.B. of V.V.V. v 1, D. v. Duyvenvoorde2. A. v. d. Vliet3. D. Vis. IV. 50 M. schoolslag dames: 1. Mej. M. Veldhuisen; 2. A. Ouwehand; 3. B. Veldhuisen. V. idem heeren: 1 1. Kees Ouwehand; 2. J. M. de Winter; 3. J. Adler. VI. 25 M. vrije slag jongens: 1. A. de Bruyn; 2. J. de Best; 3. W. v. d. Bosch. VIL idem meisjes 1. Corry Lnike; 2. A. Plateel; 3. J. v. d. Helm. VIII. 50 M. vrije slag Dames: 1. Mej. M. Veldhuisen; 2. A. Plateel; 3. Annie Onwehand. IX. idem heeren 1. Kees Ouwehand; 2. H. Spanjer; 3. A. de Bruyn. - Y. 25 M. zwemmend redden Dames: 1. Mej. C. Lnike; 2. B. Veldhuisen; 3. J. Veldhuisen. XI. Geoostumeerd hindernis zwemmen, Dames lste prijk mooiste costuum: Mej. M. Por. dewijk; 2e prp's A. Ouwehand; 3e prijs C. Lnike. lste prijk origineelste costuum: Mej. Lena Janson; 2e prjjte C. v. d. Pol; 3e prijs Joop van Reewijk. Snelste tijd: 1. Mej. C. Lnike; 2. Annie Ouwehand; 3. Joop v. Reewijk. Tenslotte kwam er nog een aardige pan tomime: de mislukte Kanaaltocht van Dover naar Calais. Des avonds om acht uur had de prjjk- uitdeeling in Casa Cara plaats. Dr. Eikelen boom deelde de prijzen uit en had voor iedere(n) deelnemer(sier) een passend woord. Hij hoopte dat het volgend jaar meer Kat- wijkers aan de wedstrijden zouden deel nemers. Hij bracht den dank aan enkele winkeliers, die de prijzen gereduceerd had den afgestaan en aan den heer de Jong uit Tokio, waar de prijzen tentoongesteld waren. Nadat een der commissieleden den heer Eikelenboom voor zijn moeite bedankt had, behoorden deze feesten weer tot het ver leden. Gevonden Voorwerpen. Gevonden voorwerpen. Een roode al- pin; een zwarte vulpenhouder; een parel- kettinglje; een sleutel; een blanw jongens jasje; een postduif gemerkt No. 30 R'dam; een langharige reu; een rood-wit geruite handdoek; een blauwe baret met speldje; een bankbiljet van 20.000 Mark; een rood bruine portemonnaie. inh. f 0.67; een vul pen; een paar bruine kinderschoentjes met riempje; een witte muts; een blauw petje; een kinderbadschoentje met blauwe rand. een horloge (doublé) met riempje; een kin derkousje; een groote speelbal; iwee strand- schoppen; een huissleutel; een werkschort; een gouden zegelring met rood-;bruine steen; een badschoentje gemerkt E.B.een bril; een blauw jongensvest; een witte keeshond met halsband; een zilveren vulpotlood; een mondharmonica; een huissleutel; een em mertje (speelgoed); een groen keepje; een B.K.S.-sleuteleen damesmantel, een paar kousen, zwarte lage schoenen, roode brood zak: een bril; een damesportemonnaie, inh. f 1.een zwart badschoentje: een huis sleutel; een zilveren horlogeketting; twee badmutsen, groen en blauw; een biezen ge vlochten boodschappentasch; een badhand doek met blauw badpak; een gouden broche; een strandschop. Inlichtingen belrefiende bovengemelde voorwerpen worden iederen werkdag van 10 tot 12 uur v.m. verstrekt aan bet Bureau van Politie te Katwjjlk a. Zee. NOORD WIJKERHOUT. Oianje-V ereeniging. In ,,'t Wapen van Noordwijkerhout" ver gaderde de Oranje-Vereeniging onder voor zitterschap van den heer R. v. Dijk. Do eere-voorzitter, burgemeester v. Ierse!, was mede aanwezig. Met groot leedwezen vernam de vergade ring, dat de heer R. van Dijk, sinds bijna dertig jaar voorzitter der Oranje-vereeniging als zoodanig wenschte te bedanken, wegens familie-omstandigheden, welk besluit ge ëerbiedigd dient te worden. De heer van Icrsel bracht den voorzitter hierna dank voor alles', wat hij in 't belang der Vereeni- ging gedaan heelt. Ook de heer C. v. Sleijn wil zijn functie neerleggen, terwijl ook de heer A. van Rui ten hier eveneens ernstig over denkt. 511. Angstig zag de dief 't vliegtuig komen. Nu ontliep hij niet den dans. Hij zag rond om te kunnen vluchten; 't lage veld bood weinig kans. Het ronken van 't vliegtuig kwam nader, hij bibberde van hoofd tot leen. En sidde rend vroeg hij zich zeiven: „Jonge, jonge, waar moet ik heen". 512. Hij sprong van het paard, hij wou hel wagen, door liep het veld met groote vaart. „Alles", dacht hij, moet ik beproeven, mijn vrijheid is mij heet veel waard. Maar hu had buiten den waard gerekend. Ian was op zijn post bu 't stuur. „Loop jij maar hard, lieve jongen", dacht hij. „Ik win het wel op den duur". Met algemeene stemmen wordt besloten den vijftigslen verjaardag van H. M. de Ko ningin op bijzonder luisterrijke wijze te her denken en wel op 9, 10 en 11 September aanst. Een voorloopig programma wordt, als volgt, vastgesteld; Dinsdag 9 Sept a s. groot kinderfeest voor 800 leerlingen der verschillende schelen, opgeluisterd door muziek. Woensdag 10 Sept. étalage-wedstrijd om kostbare -prijzen toe te kennen door een ge heel vrijstaand, onpartijdig comité. Donderdag 11 Sept. a.s. Volksspelen ge durende den geheelen dag, waaronder als bijzondere attractie, ringsteken in versierde automobielen. Na afloop schitterend vuur werk. Twee muziekkorpsen zullen de feeste lijkheden opluisteren. Ingelandenvergadering. Zaterdagavond had wederom eene ver gadering plaats van stemgerechtigde Inge landen van den Hoogeveenschen polder on der leiding van den heer M. Koudijs. Notulen werden voorgelezen en de reke ning goedgekeurd, de laatste sloot met een batig saldo van f. 806. Aan de orde was een voorstel van het bestuur tot uitkoop of wijziging van de polderlasten. Er was een uittreksel gemaakt over de opbrengst van de polderlasten ge durende de laatste twintig jaren. Gemid deld bedroegen de polderlasten f. 1.00 per H A. voor uitkoop. De polderlasten voor 1930 werden vast gesteld op f. 7 per H.A. Besloten werd do uitkoop van de polder lasten niet te doen doorgaan, doch wel re ductie te verleenen op de lasten per H A. Bedragen deze f. 7 per H A. dan krijgen „De Hooglanders" f 2 reductie. Worden de polder lasten \astgesteld op f.6 per H A. dan zal f. 1 reductie gegeven worden. Aldus werd besloten met 76 stemmen voor en 14 tegen. Dit besluit treedt in werking 1 Jan. 1931. Besloten werd een geldleening aan te gaan van f.6000 tegen 5 pel. rente; de heer Breure stelde deze som beschikbaar tegen 4 3/4 ppt.. Aldus werd besloten. Hiervoor zal worden aangeschaft de mo tor voor polderbemaling, waarover in een vcrige vergadering breedvoerig is gesproken. Aanrijding. Wederom had op de „Guldemondsbrug" een aanrijding plaats. Een, tot heden onbe kend gebleven auto, vernielde op ernstige wijze de brugleuningen. Waarschijnlijk ge beurde dit 's nachts. De politie doet onder zoek. Onze plaatsgenoole, mej. B. G. M. Wösler. behaalde de Fransche en Engelsche handelscorrespondentie-diploma. OEGSTGEEST. Ledenaantal O. G. A. T, Het aantal leden van de zoo juist opge- richtte gymnastiekvereeniging „O.G.A.V." is reeds gestegen tot 206. Ter onderlinge kennismaking en indee ling zijn al eenigc oefenavonden gehouden. Nu moet gewacht wordeD tot 1 Septem ber a.s. Op dien datum zal de officieele inzet plaats hebben, waarbij Burg. en Weth., leden van den Gemeenteraad e.a. zullen worden uitgenoodigd. De groei dezer vereeniging bewijst wel, dat in een behoefte tot ontwikkeling der jeugd is voorzien. Mej. A. van Gerrevink alhier slaagde dezer dagen voor het te Zwolle afgenomen examen einddiploma U. L. O. De heer R. Reitsma, secretaris dezer gemeente, heeft het perceel Terweeweg hoek Nassaulaan betrokken. RIJNSBURG. GEMEENTERAAD. Klasse-indeeling Gemeentefondsbelasting Geldleening. De Raad rlezer gemeente kwant in open bare vergadering bijeen. Voorzitter: de burgemeester. Afwezig met kennisgeving de heer J. den •Haan. Opening der vergadering met gebed, waarna voorlezing van de notulen der vorige vergadering, door den voorzitter. Op verzoek van den heer v. d. VijveT wordt hierin een verandering aangebracht, waar na zij worden goedgekeurd. De voorzitter doet mededeeling van de ingekomen stukken. Hieronder bevindt zich een verzoek van den heer Jac. Zwaan, die bij het verrichten van artteid in dienst van de gemeente een ongeval heeft gehad, maar van de R. V. B., ook in beroep in hoogste instantie, geen vergoeding krijgt, en daar om den Raad verzoekt hem schadeloos te stellen. Na eenige bespreking wordt op voorstel r an B. en W. besloten, dit verzoek tot de eerstvolgende vergadering aan te houden. Eveneens aangehouden wordt een ver zoek van den heer W. v. A'een om vrije uniform of een toelage tot aanschaffing van dienstkleeding, in verband mede met elders vastgestelde bezoldigingen. Op het adres van R. Blankert e.a., om het aanleggen van waterleidingbuizen van hoofdlbuis lot in aan te sluiten perceelen als vroeger te doen geschieden door particu lieren en niet door gemeente-personeel, stellen B. en W„ gehoord de commissie van de bedrijven voor, afwijzend te be schikken. Den heer v. d. Gugten valt dit besluit tegen. Hij vraagt of de commissie van de bedrijven geen mondelinge mededeeling of toelichting heeft gehad, evenals spr. en waarbij hem de billijkheid van het verzoek werd aangetoond. De leden van de commissie beantwoor den de vragen van den heer v. d. Gugten en wijzen er op, dat niet anders wordt ge daan dan art. 3 der verordening handha ven, wat noodig bleek, omdat wel eens ge heel zopder machtiging aansluitingen wer den aangebracht. Met de gegeven toelichting kan de heer v. d. Gugten zich vereenigen, en het voor stel van B. en W. wordt met atgemeene stemmen aangenomen. Naar aanleiding van een vroeger gedaan verzoek aan Rijnland, om een stukje grond aan den Noordwijkerweg te mogen koopen tot wegverbeterjng was van Rijnland inge komen een aanbod de gevraagde grond gratis al te staan, mits de gemeente levens in eigendom, beheer en onderhoud over nam de beide opritten bij de brug en een stukje weg naar den Voorhouterweg. waar bij Rijnland, wegens gekapitaliseerde onder houdskosten naar penning 20 een uitkee ring a f. 8400 aanbood. Ingevolge nadere besprekingen is dit aanbod door Rijnland, behoudens nadere goedkeuring verhoogd tot i. 12.000, welk be drag B. en W. aannemelijk voorkomt, even als de daaraan verbonden voorwaarden. Na toelichting van B. cn \Y. wordt met algemeene stemmen besloten op het aan bod in te gaan, In verband met de herziening van de financieele verhouding tusschen Rijk en gemeenten is door B. en W. opgemaakt een gedocumenteerd overzicht van de gevolgen daarvan voor deze gemeente, en met voor stel lot vaststelling van de daarbij benoo- digde verordeningen. Voor grond- en personeele belasting komt ■wijziging niet noodig voor, terwijl vast stelling van het percentage op de gemeente fondsbelasting later kan geschieden. Opcen ten op de vermogensbelasting zullen niet geheven worden, evenmin als Forensen.be- lasting. B. en W. stellen voor over le gaan tot klasse-indeeling voor de gemeentefondsbe- fasting. Na uitvoerige bespreking en toelichting door den voorzitter en den wethouder van financien komt het gewenscht voor, de ge meente in le deelen in de 3de klasse, waar bij naar men meende de nieuwe toestand het meest met den ouden overeenkomt. Zonder hoofdelijke stemming wordt daar toe besloten en het maximum le heffen aan tal opcenten bepaald op 80. Opnieuw komt in behandeling, na over legging thans van 'de gevraagde gegevens, een verzoek om aankoop van bouwgrond van de Woningbouwvereniging „Spinoza alB en W. stellen voor, het gevraagde per ceel aan (e bieden a f. 3.75 per M2, onder voorwaarde dat in le dienen bouwplannen en exploitatierekening en een eventueele aanvraag om voorschot door den Raad wor- den goedgekeurd en andeTS de koop onge daan wordt gemaakt,'terwijl tevens de Ver eeniging zich moet verbinden tot rentebeta ling A 5 pCt. tot het transport van hel land heeft plaats gehad. Het aanbod geldt voor 14 dagen. De heer v. d. Vijver stelt voor de rente betaling te doen ingaan 1 September a.s., welk voorstel B. en W. overnemen. Na toelichting van het voorstel door Wet houder Schoneveld, wordt dit met algemeene stemmen aangenomen. Een voorstel van B. en W. tol het aan gaan van een geldleening groot f. 8850.bij de Bank voor Ned. Gemeenten, rente 4 7/8 pCtkoers 100, duur 30 jaar, wordt na eenige discussie z. h. s. aangenomen. Van den heer G. D. Kralt is ingekomen een schrijven, waarin deze verklaart zijn benoeming tot lid van de Schatlingscom- missie niet aan te nemen. Ter voorziening in de vacature worden door B. en W. voorgedragen de heeren A. H. de Mooij en Adr. Heemskerk. Eerstgenoemde wordt met 8—1 stem gekozen. Z. h. st. wordt op voorstel van H cn W. besloten tot wijziging van de gemeenlebt- grooting 1929 en de gemeentereliening 1938- B. en W. bieden aan de gemeenterekening over 1929, in gewonen dienst sluitend met een batig slot van f. 3.095.98'/» cn in kapi- taaldienst met een batig slot van f. 1.979.70, alsmede de bedrijtsrekeningen over 1929. Als lsden van de commissie voor het na zien van de gemeenterekening worden aan gewezen de heeren W. L. v. d. Gugten. T. Kralt en D- Knijff en voor die van da be drijven de heeren G. v. Delft. (3. D. v, d. Vijver en W, v. Tilburg, die allen de benoe ming aannemen. Van het Bestuur der Oranjevereniging is ingekomen een verzoek om subsidie, voor de in September a.s. te houden kinderfeesten. Voor feestviering is in de gemeente inge zameld f. 970.waarvan f. 490 is gereser veerd voor kinderfeesten, B. en W. stellen voor subsidie toe te kennen 4 f. 0.15 p. kind pl.m. f, 150.—), mits de sohoolbesluren oordeeten, dat dit gewenscht of noodig is. De heer T. Kralt is tegen elke subsidie om financieele redenen. Z. i. laten de gemegnte- finapcien geen enkele uitgave loe, dan abso luut noodig. De heer v. d. Vijver is legen elke bepc;i kende bepaling en is er voor spontaan f. 150 A f. 200 subsidie te verleenen. De heer v. Delft wil den heer v. d. Vijver steunen, mits deze voorstelt f. 150. Wethouder S, Schoneveld zet uitvoerig uiteen de motieven voer het voorstel van B. en W, De heer v. d. Vijver wijzigt zijn voorstel als door den heer v, Delft gewenscht. Het voorstel in stemming gebracht, wordt met 46 stemmen verworpen. Het voorstel van B. en W. wordt hierna met 82 stemmen aangenomen. B. en W. stellen voor over te gaan lot onbewoonbaarverklaring van de perceelen Spinozalaan nos, 8, 10, 12 en 14, daar deze in verregaande staat van verwaarloozing verkeeren, en volgens rapport van (le ge zondheidscommissie en den gemeente- opzichter niet verbeterd kunnen worden. De heer v. d. Vijver wil daarmee wach ten, tot meerdere woningen zijn gebouwd. B. en W., onder uiteenzetting van de mo tieven ontraden dat ten zeerste. Het voorstel van B. en W. wordt met B tegen 3 stemmen aangenomen. Bij do rondvraag merkt de hedT v. d. Vijver op, dat in een schrijven aan B. en ,W. gerioht, weder gevraagd wordt om af wijking van de Bouwverordening door de bouiwvereeniging „Spinoza". In verband met een over te leggen exploitatierekening, lijkt het spr. gewensoht, hierop eerst te beslissen, om tijdverlies en kosten te voor komen. De voorzitter antwoordt, 'dat 'door den Raad in de vorige vergadering is besloten geen afwijking toe te staan, en een door den heer v. d. Vijver aangehaald schrijven van den Directeur-Generaal van de Volks gezondheid heelt B. en W. niet van gedach te doen veranderen. Do heer v. d. Vijver Kan zioh ten slotte met de zienswijze van B. en W. vereenigen. De heer G. van Delft brengt nogmaals de voorgenomen naamsverandering van sommige straten in herihnoring. vooral van Hoije- en Smidsteeg. B. en W. zeggen toé, met de gemaakte Opmerkingen rekening te zullen houden, maar thans nog geen voorstel te kunnen doen. De heer v. d. Gugten geeft in over weging: voor Hoije Noordeinde. Dr. Jonker voelt meer voor Van Hamstraat, 'en voor Smidsteeg Zuidstraat. De heer v, d. Gugten vraagt, of door B. en W. al stappen zijn gedaan voor ver binding van Burgemeester Meijboomstraat en Brouwerstraat, welke vraag B en W. ontkennend beamtwooiden. Ten 6lotte brengt de heer v. d. Gugten in herinnering een verzoek van den heer Oosthoek e.a., om verwijdering van urinoir. Behandeling ook hiervan wordt toege zegd. Hierna sluiting. O SASSENHEIM. Een schenking. Naar wjj vernemen zjjn door Mevr. van Zonneveld geb. de Coster aan de gemeente ten behoeve van het Gemeentehuis aange boden twee planten. De grootste in een Phoenix Robelini en de kleinste een Kentia Forsteriana. De planten die dankbaar door de gemeente werden aanvaard, zjjh geplaatst in de hal van het gemeentehuis. De opbrengst van den speldjesverkoop voor „Herwonnen Levenskracht" heeft onge veer f 150.opgebracht. Ti?- a-a

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7