Het Kaagfestijn. Veel wind en spannende wedstrijden. - Start-van da.*A-jollen, Zaterdagmiddag genomen vanaf den toren. DE WEDSTRIJDEN VAN ZATERDAG. Een winderige dag - Sensationeels jcllenwedstrijden. (Van onzen eigen verslaggever). Het is achteraf beschouwd Zaterdag met het weer nog bijzonder meegevallen. In de middaguren Tafelde de felle Zuidwester de grijze regenwolken uiteen en kwam de zon aan dit zeilfestijn bij uitnemendheid meer deren luister bijzetten. Vanzelfsprekend eischte de harde wind ook z'n slachtoffers. Dat Bob Maas zijn mast verspeelde, meld den we reeds Zaterdag evenals dat de zeilen van de Maas abusievelijk spraken we van de Lies II in flarden werden gesla gen. En 's middags onderging de regenboog Meteor hetzelfde lot. Onderfdeze omstandig heden achtte het bestuur van de Kaag het raadzaam de wedstrijden voor kano's uit tc stellen en de baan voor dé damesjollen te bekorten door het Zweiland, waar het bij dezen wind het meest kan spoken, er niet in op te nemen. De meeste schépen verschenen trouwens gereefd aan den start en slechts weinigen waagden het hun jacht van top te zeilen. Evenals den vorigen dag lagen ook nu de rakken ZweilandNorremeer, Dieperpoel Norremeer en Zweilandfinish ijin of meer in den wind, zoodat hier geruist moest worden. Der traditie getrouw kwamen weer heel wat families uit Leiden, Den Maag, Haarlem, Amsterdam en Rotterdam hun week-end op de plassen rondbrengen, zoodat er 's middags op het startterrein een gezellige drukte heerschte en het 's avonds overduidelijk bleek, dat het maar héél goed is, dat de feesttent en de dansvloer aanmer kelijk zijn vergroot. Er kwam bijna nog ruimte tekort. Over de wedstrijden het volgende: Van de vier damesjollen, klasse A, kwa men er twee gereefd aan de start. Mej. Al berts trok er direct na het startschot tus- schen uit, liep vlak onder den wal door naar het gat van het Norremeer en slaagde erin, scherp aan den wind zeilende, de boei op het Norremeer te beleggen door slechts één klein slagje te maken. De overigen deden haar dit kunststukje niet na en zoo won mej. Alberts met grooten voorsprong. Ideaal II van mej. Karremans. die van de start af op de tweede plaats had gelegen, eindigde ook als tweede. In de B-klasse ontspon zich op het Nor remeer bij de boei een aardig duel tusschen de „Gipsy" van mej. van Houten en „Dob bertje" van mej. Oudshoorn, waarbij eerst genoemde zich op een vrij onnoozele manier over stuurboord liggend, zich liet aanvaren door mej. Oudshoorn, die over bakboord kwam aanzeilen. Het gevolg was, dat mej. van Houten huistoe kon keeren en mej. Oudshoorn zonder eenige bedreiging eerste werd. In de Scheldejollenklasse behaalde „My Hobby" gestuurd door Stuurman een heel benauwde zege op Hellema's „Rietepiet". In de Regenboogklasse A verraste de Lei- denaar Willem van der Mey door een keu rige overwinning van de Leede III, welke hij reeds in de eerste ronde had bevochten. Cor van Staveren daarentegen stelde hevig teleur door als laatste de finish te passee- ren. Niet onvermeld mag ook blijven de goede prestatie van den stuurman van de „Holland", den Alphenaar Bos, die. hoewel voor het eerst in de A-klasse uitkomend, kans zag als derde te eindigen, kort na de Lies II van de Groot. In de B-klasse had Breebaart met de „Nico Jan" geruimen tijd de leiding, doch in het rak van Dieperpoel naar Norremeer verspeelde hij zijn voorsprong door veel te krap aan den wind te zeilen, waardoor hij zoowel de Maas als de Duke langs zich zag gaan. En alsof dat nog niet genoeg was. liet ook Sap hem den achtersteven van de „Letly" zien. Met een protestvlag in het want ging hij als vierde door de finish. Ook de „Duke" voerde een protestvlag. De jollcnwedstrijden hadden een sensa tioneel verloop. Er was maar een enkele deelnemer, die een rif in het zeil had ge stoken en toen tot overmaat van ramp de wind nog wat aanwakkerde, liep het spaak. Tot driemaal toe moest de kapitein van onze voortreffelijke persboot -Viking" een omge slagen jol met haar bemanning opvisschen en waarschijnlijk zullen er nog wel meer slachtoffers gevallen zijn. De meeste dren kelingen waren er nogal vroolijk onder en zochten eerst alles bij elkaar, wat hun boot aan drijfbaars bevatte vooraleer zich aan boord van onze „Viking" te laten hijschen. Waarom ook? Iedere Hollandsche zeiler en elk zeilmeiske voelt zich toch in het water even goed thuis als op den vasten wal! I Voor de resultaten verwijzen wij tenslotte i naar de uitslagen. i Scherenkruisers: 1. Sperwer st C. A. Vermaat in 1 u. 47 min. 12 sec.; 2. Oom i Terus III st. G. van Dusseldorp in 1 u. 4-9 min. 26 sec. llandicapklasse D: 1. Narmada st. H. H. Tieleman gez. tijd I u. 48 min. II- sec.; l:»er. tijd 1 u. 41 min. 1 sec.; 2. Najada st. S. van Ramshorst, gez. tijd 2 u. 12 min.. 24 sec.; her. tijd 1 u. 56 min. 57 sec.; 3. Mar- cella. Scheldejollen: 1. My Hobby st. J. Stuur man in 2 ii. 4 ii)in. 45 sec.; 2. Rietepiet st. J. D. A. Hellema in 2 u. 4 min. 47 sec. Damesjollen klasse A. 1. Anny st. mej. D. Alberts in 46 min.; 2. Ideaal II sl. mej. ,J. Karreman in 47 min. 11 sec. Damesjollen klasse B: 1. Dobbertje ✓st. mej. G. Oudshoorn in 45 min. 46 sec. 2. Dwarrelaar st. mej. H. Visker in 48 min. 8 sec. 3. Good Luck st. mej. L. Schudde- boorp- Régenboogklasse A: 1. de Leede III st. W. Z. van der Mey in 1 u. 45 min. 41 sec.; 2. Lies II st. G. J. de Groot in 1 u. 47 min. 27 sec.; 3. Holland st. F. P. Bos in 1 u. 48 min. 38 sec. Regenboogklasse B: 1. Duke st. C. M. Jesse in 1 u. 50 min. 7 sec.; 2. Maas st. F. Smit Jr. in 1 u. 50 min. 42 sec.; 3. Letty st. J. P. Sap in 1 u. 51 min.3 sec.*4. Nico Jan st. T. Breebaart. Vrijbuiterklasse: 1. Sam Cornelisse II st. ir. J. Loeff in 1 u. 34 min. 55 sec.; 2. Jan Brass st. J. Dorsman. 12 Voetsjollen klasse A: 1. Windekind II st. J. Maas in 1 u. 3 min. 21 sec.; 2. Bern st. Bob Maas in 1 u. 4 min. 22 sec.; 3. Lef III st. H. F. Baerselman in 1 u. 5 min. 46 sec.; 4. Bonzo st. P J. J. Huybers in 1 u. 6 min. 26 sec.; 5. Hunter st. G. F. Bohré in 1 u. 6 min. 45 sec. 12 Voetsjollen klasse B: 1. Mamine'st. H. J. Scholtz in 1 u. 7 min. 46 sec.; 2. Geisha st. M. G. Brand in 1 u. 7 min. 55 sec.; 3. Duke st. J. G. v. d. Velde in 1 u. 10 min.; 4. Hortsik st. G. van Luym in 1 u. 10 min. 3 sec.; 5. Puck st. J. F. Deenik in 1 u. 10 min. 25 sec. 12 Voetsjollen klasse C: 1. Alvertje st. P. v. d. Meer in 6 min. 25 sec.; 2. Duvel st. A. J. Tendeloo in 1 u. 6 min. 32 sec.; 3. Rana st. M. de Jonge in 1 u. 6 min. 56 sec. 4. Kliever st. J. Kranenburg in 1 u. 7 min. 41 sec.; 5. Vagebond st. Th. van Helvert in. 1 u. 8 min. 2 sec. DE WEDSTRIJDEN VAN ZONDAG. Successen van de Leede m in de Regenboogklasse. - Geen overwinning van de gebroeders Maas in de personeele jollen- wedstrijden. - Een jubileum op den starttoren. Ook gisteren waren de omstandigheden voor de zeilerij bij uitstek gunstig. Er stond wederom een dikke bries, welke het ter nauwernood mogelijk maakte, dat de sche pen van top werden gezeild; de meeste jachten kwamen dan ook gereefd aan de start. Was de wind in de morgenuren pal Zuid, later ruimde hij. eenigszins en nam in kracht toe, zoodat de windsnelheid om elf uur van 7.58 Meter per seconde was ge stegen tot 8.46. Te sterk voor de Kajaks, die evenmin als Zaterdag startten. De lucht, die 's morgens nog gedurig dreigde, klaarde te gen twaalven geheel op en toen was het verblijf op de onvolprezen Kagerplassen een vrijwel sportief ideaal. In den teamwedstrijd der regenbogen ont brak de Hollandia van Gor van Staveren op het appèl, zoodat de Holland alleen de eer van de Braassemermeer moest hoog houden. De Lies II en Jan waren gereefd, terwijl de Leede III, Karekiet en Holland van top werden gezeild. De Karekiet maakte zich al direct na het startschot van het veld los en bij de boei van het Zweiland lag de Holland op de tweede plaats gevolgd door de Lies, de Leede en Jan. In deze volgorde kwam geen verandering totdat van der Mey op het- in-de-windsche-rak Dieperpoel-Norrcmeer zijn kans schoon zag en door handig ma noeuvreeren zich tot de tweede plaats wist op te werken. De Lies II raakte de boei en zette koers naar huis evenals de Holland, die om ons onbekende redenen den strijd staakte. In de tweede ronde slaagde hij er in ook nog de Karekiet voorbij te loopen om met vrij groot verschil te winnen. Een goede dag derhalve voor de vereeniging „de Kaag", die de eerste twee plaatsen bezette. De teamwedstrijd in dc 12-voetsjollen- klasse eindigde in een overwinning van Bob Maas, die Zaterdag zoo onfortuinlijk was zijn mast te verspelen. Zijn broer Jan moest de eer van de tweede plaats overlaten aan Bakker en werd derde. In de Treubklasse ging de strijd uitslui tend tusschen F. J. Bernhard en van Bree- men, die beurtelings de leiding hadden. Op den duur kon laatstgenoemde het echter riet bolwerken en hij verloor ten slotte met bijna 2 minuten achterstand. Met de Walta wil het in de 45-kwadraat- kruiserklasse nog niet erg vlotten en het komt ons onwaarschijnlijk voor, dat Schief- fer de overvvinningenreeks van Pieler Bon met dit schip zal voortzetten. "Wel had hij gedurende de eerste ronde eenigen tijd de leiding, maar dat was moer het gevolg van een loefpartij tusschen de Föhn en Benali II dan van eigen snelheid. In het kruisrak op den terugweg van Dieperpoel nam Molenaar de leiding over. Ook de Benati II liet de Walta achter zich, maar Fènenga vermocht het Molenaar toch niet meer lastig te maken. De handicapklasse D bracht al weer een overwinning van de Narmada van den heer Tieleman, die op die plaats schijnt to zijn geabonneerd. De deelnemers in den wedstrijd voor Ca- nadeesche kano's lieten op é<?n uitzondering na verstek gaan, zoodat Ruytenschildt oin den prijs te winnen alleen maar te zorgen had, dat hij niet omsloeg. Hij leverde deze prestatie inderdaad. In de A-klasse van de damesjollen, waar van ook nu weer de baan werd ingekort, was het meiske Alberts evenals Zaterdag onbetwist de sterkste. De strijd ging voor namelijk tusschen haar en "mej. Karreman, die dan ook tweede werd. Do jol van mej. de Vlieger liep op do Dieperpoel vol water. In de B-klasse startten zeven scheepjes waarvan er slechts drie terugkeerden. De winnares van Zaterdag, Geraida Oudshoorn sloeg om, terwijl drie anderen den strijd op gaven. Cor van Staveren had in de Regenboog klasse A gemakkelijk spel. Hij liep heel gauw weg gevolgd door zijn clubgenoot Bos. Van der Mey, die, zooals steeds, eerst in de achterste gelederen had gelegen, haalde het zelfde kunststukje uit als dos morgens in den teamwedstrijd en. bezette na het rak Dieperpoel-Norremeer de tweede plaats cm deze met weer af te staan. De Kaag-man van Rijn zeilde de mast van zijn „Karekiet" overboord, terwijl zijn clubgenoot ir. Stokhuyzen den strijd opgaf. Nog veel grooler was de malaise onder de B-kla9sers, waarvan er dertien over de startlijn gingen, doch slechts acht uit de te genovergestelde richting terugkeerden? De Maas (st. F. Smit) scheurde een zeil, ter wijl voorts de El, Tjebbe, Feja en Forel on derweg den strijd staakten. Aanvankelijk bleef het veld goed. bijeen, doch na de boei op Dieperpoel, waar een ge weldig gedrang ontstond en de aanvaringen niet te tellen waren, lag het gauw uit elkaar. De winnaar van gisteren, Jesse zag zich den prijs door een ingediend protest ontgaan en had ook nu langen tijd do beste kansen. In het allerlaatste rak evenwel, 'op 50 meter voor de finish, toen hij den wed strijd al in zijn zak had, beging hij een domheid, welke hem op de tweede en bijna nog zelfs op de derde plaats bracht. De Maas van de Goederen ging nu met den prijs strijken. De Vrijbuitersklasse leverde de door iedereen voorziene overwinning van ir. Loeff op met de Sam Cornelisse II. Tegen het uur. dat de jolletjes vertrok ken, vlekte de wind meer en meer af, zoo dat de kans op drenkelingen niet erg groot was. Alleen de Jolijt in de C-klasse werd de dupe van het gedrang op het Zweiland en kapseisde. X Van de. jollenwedstrijden valt verder ai- leen te memoreeren, dat de gebroeders Maas ditmaal dus n i e t tot de prijswinnaars be hoorden. Toen we bij den aanvang van dit zeilers- feest spraken over de „oude getrouwen" op den starttoren, hebben we niet geweten, dat ook daar jubilea worden gevierd. Zoo juist vernemen wij, dat de heer G. Jongmans dezer dagen voor de honderste maal op de Kaagweek als officieel tijdopne mer den toren heeft beklommen, in weik feit het bestuur een welkome aanleiding Reeft gevonden om hem als blijk van appre ciatie een souvenir aan te bieden. Moge de heer Jongmans in deze functie van nog menige geslaagde Kaagweek getuige zijn. Tenslotte laten we hieronder de uitsla gen volgen: Teamwedstrijd jollenklasse: 1. Bern, st. Bob Maas in 1 uur 5 min 6 sec.; 2. Mieke, st. A. G. Bakker in 1 uur 6 min; 3. Win dekind II, st J. Maas in 1 uur 6 win 13 sec; 4. Bruinvisch st. J. J. van Troostenburg de Bruyn in 1 uur 6 min. 54 sec.; 5. Tulla, 6. Goodluck; 7. Bonzo; 8. Ideaal II; 9. Hella, 1 Black Diamond omgeslagen, j Teamwedstrijd regenboogklasse: 1. de Leede III, st. W. Z. v. d. Mey in 1 uur 46 min. 35 sec.; 2. Karekiet st. M. van Rijn in I uur 48 min 32 sec.; Holland en de Lies II opgegeven; Hollandia niet gestart. Treub-klasse: 1. Treub V, st. F. J. Bern hard in 1 uur 47 min. 34 sec.; 2. Treeub IV st. M. van Breemen in 1 uur 49 min. 19 sec. 45-kwadraalkruiserklasse: 1. Föhn st. P. P. Molenaar in 1 uur 35 min 50 sec.; 2. Be nati II, "st. B. Fenenga in 1 uur 38 min.; 3. Wjflla. st. P. Schielfer; 4. Viking, st. J. Camfferman. Sterklasse: 1. Alcor, st. H. J. Boomsma in 1 uur 9 min 42 sec.: 2. Orion, st. M. van Keulen in 1 uur 10 min. 11 sec.; 3. Cassio peia, st. R. F. Armbrust in 1 uur 10 min. 48 sec;.; 4. Aldebaran, st. J. Dorsman; Sirius en j Poolster opgegeven. Scherenkruisers- 1. Sperwer, st. C. A. Ver- maat in 1 uur 43 min. 39 sec.; 2. Oom Terus III, st. G. van Dusseldorp in 1 uur 45 sec. Handicapklasse D.: 1. Narmade, sl. H. H. Tieleman gez. tijd 1 uur 45 mm. 42 sec.; ber. tijd 1 uur 38 min. 39 sec.; 2. Marcella st. B. Giljam gez. tijd 2 uur 2 min. 59 sec.; ber. tijd 1 uur 46 min. 35 sec.; 3. Najade. Scheldejollenklasse: 1. Rietepiet, ts. J. D. A. Hellema in 1 u. 59 min. 38 sec.; 2. Jolan st. N. N. in 2 uur 1 min. 16 sec.; 3. My Hobby, st. J. Stuurman in 2 uur 4 min. 46 sec. Canadeesche kano's: 1. Snuffel, st. M. Ruytenschildt in 32 min. 8 sec. 12-voetsjoilen damesklasse A: 1. Anny, st. mej. D. Alberts in 50 min. 10 sec; 2. Ideaal II, st. mej. E. L. Karreman in 50 min. 25 sec. 12-voetsjollen dames, klasse B: 1. Good Luck, st. mej. L. Schuddeboom in 56 min. 30 sec.; 2. Boffie, st. mej. M. J. van de Stadt in 57 min. 1 sec.; 3. Gapsy, st. mej. A. van Houten in 57 min. 15 sec. Regenboogklasse A: 1. Hollandia, st. C. van Staveren in 1 uur 45 min. 52 sec.; 2. de Leede 111, st. W. Z. van der Mey in 1 uur 43 min. 82 sec.; 3. Jan, 9t. H. Veldhui zen in 1 uur 51 min. 43 sec.; 4. Holiland, st. F. P. Bos in 1 uur 52 min. 26 sec. Regenboogklasse B: 1. Maas, st. IJ. de Goederen in 1 uur 52 min. 42 sec.; 2. Duke 9t. C. M. Jesse in 1 uur 52 min. 44 sec.; 3. Meteor, st. A. J. Markx Jr. in 1 uur 52 min. 52 sec.; 4. Leltv, sl. J. D. Sap in 1 uur 57 min. 5 sec. Vrijbuiterklasse: 1. Sam Cornelisse II, st. ir. J. Loeff in luur 38 min. 46 sec.; 2. Jan Brass, st. J. Dorsman in 1 u. 41 min. 16 sec. 12-voetsjollenklasse A: 1. Ideaal II, st. J. W. Karreman in 1 uur 10 min. 59 sec.; 2. Bruinvisch, st. W. J. J. van Troostenburg de Bruyn in 1 uur 21 min. 24 sec.; 3. Black Diamond, st. Jac. Barzilay in 1 uur 12 min. 24 sec.; 4. Karekiet, st. E. R. Zweep in 1 uur 12 min. 34 sec.; 5. Hunter, st. G. F. Bohré in 1 uur 12 min. 55 sec. 12 voetsjollenklasse B: 1. Nelly II, st. J. van 't Hoogerhuys in 1 uur 12 min. 58 sec.; 2. Glipper II, st. D. Kagchelland in 1 uur 13 min. 12 sec.; 3. Dobbertje, st. G. C. H. Oudshoorn in 1 uur 13 min- 18 sec.; 4. Puck st. J. F. Deenik in 1 uur 14 min. 12 sec.; 5. Geisha st. M. G. Brand in 1 uur 15 min. 19 seconden. 12-voetsjollenklasse G: 1. Alvertje, st. P. van der Meer in 1 uur 15 min. 57 sec.; 2. Kliever, st. J. Kranenburg in 1 uur 15 min. 27 sec.; 3. Rana, st. E. de Jonge in 1 uur 16 min. 31 sec., 4. Vagebond, st. Th. van Helvert in 1 uur 16 min. 36 sec.; 5. Loodsje II. st. C. A. van Dam in 1 uur 17 min. 8 sec. Een protest van van Helvert tegen de Kliever werd toegewezen, zoodat Kranen burg werd uitgesloten. CRICKET. Uitslagen van gisteren. NEDERLANDSCHE CRICKETBOM le klasse: HaarlemH.C.C. II, gew. door Hx met 36 runs. H.C.C.Rood en Wit, gew. door op de 1ste innings met 140 runs. V.R.A.V.V.V., gew. door V.V.V. g runs. P.W.A.C.C., gew. door P.W. n? runs op de 1ste innings. V.O.C.H.D.V.S., gew. door H.D.Vj 3 runs op de 1ste innings. Overgangsklasse. HilversumAjax. Gewonnen door R sum met 49 runs op de le innings Quick (N.)Rood en Wit, ged Quick met 39 runs op de 1ste innings 130, R. en W. 91). R.C.H.Phoenix, gew. door R.C.R 94 runs op de 1ste innings. R.CR Phoenix 109. Tweede klasse B. Quick (H.)Excelsior, gew. door sior op de 1ste innings met 54 runs 81, Excelsior 135). Phoenix II—L.C.C., gew. door Pho» de 1ste innings met 9 runs (Phoenu L C C 63) H.D.V.S. II—V.O.C gew. door V.O met 41 runs op de 1ste innings (H 104, V.O.C. 145). Derde Klasse B. Excelsior IIH.C.C. IV, gew. door sior met 20 runs op de 1ste innings sior 159, H.C.C. 139). -fi- HILVERSUMSCHE C. C.-ATA Gewonnen door Hilversum met 48 n op de 1ste innings. Hilversum verliest den loss en mee batten. Het begin is voor Ajax vrij spoedig. Op 6 valt het wicket van Ti (1). Des Tombe maakt het ook nietl na 3 runs aan het totaal te hebbeai voegd, wordt hij gecleaned door Labouchère die nu inkomt, speelt hei; De bowlers hebben echter de overhar. 2 voor 9 wordt het 3 voor 34, 4 ra 5 voor 44. Alleen Labouchère (30) flink. Breuning en v. Weel makeDi maal niets. De stand is dan 8 voor; staart roert zich dan op de beends ruchte" manier. Bakker scoort een ha; waaronder 2 formidabele zessen. Sc slaat er 29 bij elkaar en Rosenbam met 2 not out. Het totaal wordt das Bowlingcijfers: Rice 536, Meyer 1 P. de Vrind 1—17. De Ajax-innings is verre vant-.'ü De eerste bats komen geen van alle h dubbele cijfers. L. Janssen (0) en U (8) werden beide slachtoffers van de I bowler Bakker. H. de Vrind (1) (0) worden door Gremers opgeruimd.! A. Janssen blijkt er iets van te zier scoort een heel verdienstelijke 30 runs den staart komt niemand in de dc cijfers en voor het magere totaaltje n zit Ajax aan den kant. Bowlingcijfers: C. Bakker 223, Cs 217, Labouchère 210, v. Weel 3-1 De poging om op de 2de innings te b ten eenig succes te behalen is vrij 1 loos. Er is nog slechts ruim één uur? tijd, terwijl door het uitvallen van Ri* geblesseerd is, de Leidsche aanval verzwakt is. De Ajax-captain Dozyl toen ongeveer het heele elftal laten b* De batsmen blijken zich op die eigen# bowlery niet rustig te kunnen houden i een na den aiider wordt het slachtoffer de gekste ballen. Zoo zien we L. Jat een wicket nemen met een wide. Als! wickets neer zijn voor 102 runs is weinig tijd meer over en I. Dozy geeftbï Bowlingcijfers: Mever 026. P. del 1—20, H. de Vrind 8, J. Godding L. Janssen 314, P. v. d. Putten 1- I. Dozy 22, H. v. Breen 010. De nederlaag, hoewel volkomen ven was* zeker niet te wijten aan den aa? Zoowel Meijer als Rice hebben in de innings uitstekend gebowled. Trouwcri stand van 8 voor 54 tegen een batting* als Hilversum zegt genoeg. Meijer h» de 2de innings geen succes. In zd over nam hij met een goede leg-breai wicket van Labouchère, toen deze 2j achter zijn naam had. Om voor ons grijpelijke redenen werd hij niet uit; ven. De umpire had er niets van De bails waren er wel af, maar d? pire had niet gezien dat dit door der was gebeurd. Dezelfde batsman so* hierna nog 49 runs. Het was jammer dat de kopstukke? Ajax met batten faalden, maar dat É- eenmaal de risico's van cricket. PHOENIX II—L.C.C. Een kijkje tijdens.de race der Regenbogen, Phoenix wint met 9 rans. L. G. G. verscheen met een vijftal Iers, waardoor het elftal beduidend verzwakt. Van Weizen en Metsch openen de b innings op het bowlen van Lob en Prell. Voor slechts 4 hebben zij beiden beurt gehad. Ook F. v. Es (2) en Den R1"' (4) maken het' niet lang, doch Van (23 not uot) en v. d. Poel (10) verhoog*0 totaal, hetwelk tenslotte 63 wordt in» 9 extra's G. Lob bowlde 412, Bod* 321, Katwijk 112. Zonder haar beide match-bowlers ff3*'' L. C. C. een zware taak. Reeds het open» paar ErvesKatwijk bracht de 40 bord, doch daarna vielen de wickets -■ Van 40 voor 1 werd het 60 voor 8. v. Katwijk de benoodigde runs slaat om slotte met 40 not out te blijven- ToU*- Extra's 15. F. v. Es 3—32, Laman A. v. Schie 35.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10