H. M. PIERROT F' WaaTjoop' TOTALE UITVERKOOP AGENDA. 630 PROFITEERT NU! VISSCHERIJ-BERICHTEN. RECHTZAKEN. BUITENLAND. RADIO-PROGRAMMA. HEDEN: Den Haag (Dierentuin): Rozentenloonslel lmg 26 uur en 69 uur nam. Zaterdag. Den Haag (Dierentuin): Rozenlenloonstel- ling van 10 uur voorm. lot 9 uur nam. Zondag. Jeruël: Samenkomsten te 10 uur voorm. en half 7 uur n.m. Vrije Evang. Gem.: Samenkomsten dee morgens en te 7 uur n.m. Den Haag (Dierentuin): Rozenlentoonslel ling van 10 uur voorm. tol 9 uur nam. De avond- nacht en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 14 tot en met Zondag 20 Juli a s. waargenomen door de apotheek C- B. Duyster, Nieuwe Rijn 18' telef. 623. WAAROM GEEN A. V. R. O.-UITZENDING VIA HET BUITENLAND? Een verklaring van den heer Vogt. Wij lezen in de „Radio Bode" een artikel, onderleekend door W. V.(ogt), waaraan wij het volgende ontleenen: Er worden door onze vijanden allerlei praatjes rondgestrooid over het lot, dat onze pogingen zouden hebben ondervonden om uit het buitenland „om te roepen". Daarom lijkt het ons gewensch torn over die pogin gen de waarheid mee te deelen. Wij hebben inderdaad beproefd, om op de dagen dat wij in Nederland gedwongen moesten zwijgen, onze slem uit het buiten land binnen Nederland te bTengen. In verband met de geldende Ómroepvoor- schriflen in de landen die ons omringen, moesten deze pogingen practisch beperkt blijven tot Frankrijk en België. Bij het beoordeelen van het nul dier po gingen moest in onze oogen, al terstond de factor „OmToepgenoegen" worden uitge schakeld. Zekerl men zou Avro kunnen „hooren", maar rustig een A.V.R.O.-programma ..ge nieten", zooals dat via een Nederlandschen zender, mogelijk was. moest uitgesloten ge acht worden. Daarvoor was de afstand tus- scbcn luisteraar en builenlandsch station te groot. Bleef dus over een zekere „genoeg doening". die wij zouden oogsten, als een verzoeting van de teleurstelling en de ver ontwaardiging die het zendtijd-besluit van 15 Mei in onze kringen had gewekt. Wij hebben beproefd, deze genoegdoening te verwerven. Frankrijk en België zijn de eenige landen, die daaTvoor in aanmerking komen en die onder zekere voorwaarden „zendtijd" verhuren. Frankrijk moest om zuiver praclische re- denefl afvallen: En België? Wel, we zou den als wij dat nu per sé willen af en toe uil België kunnen omroepen. Maar dan toch niet op een wijs. die ons de beoogde genoeg doening zou schenken. Van onderhandelen met- of van tegen stand van de Belgische regeering zoo als beweerd wordt is nooit sprake ge weest. Wel hebben de beheerders der Bel gische omroepstations zich grootere reser ves moeten opleggen inzake hel in uitzicht stellen van mogelijkheden, omdat begin Juni van dit jaar het Belgische Omroep- Instituut van regeeringswege is geregeld ge worden. Aangezien in de nieuwe Omroep wet van België alle oude rechten der parti culiere omroep-organisaties geëerbiedigd zijn en die wet feitelijk is een bezegeling door den Slaat van den arbeid door particulie ren onder moeilijke omstandigheden ver richt, valt hel te begrijpen, dat de beheer ders schroomden om regelingen te treffen, die in de toekomst aan den Belgischen staat en dus ook aan de gerespecteerde be heerders moeilijkheden zouden kunnen ge ven Wij moesten dit wel inzien. Nog altijd is het mogelijk om in België zendtijd te hu ren. De gramofoonplaten-uitzendingen door Engelsche firma's zijn er een voorbeeld van. De Avro zou zich in België kunnen vesti gen als een Avro-hoedenzaak of sigaretten- firma en dan ten behoeve van haar „merk" radio-Teclame maken over Belgische zen ders. die daarvoor te huur zijn. Wij hebben gemeend op deze wijze do ge noegdoening niet te moeten zoeken. Dit is nu de waarheid over de pogingen om uit het buitenland te zenden Tegenwer king van vreemde regeeringen hebben wij niet ondervonden. RECLAME. 5106 VLIEGTOCHT AMERIKA—AMSTERDAM. Binnen twee maanden. Reuter seint d.d. 17 Juli uit Santa Maria (Cal.): Cpt. Saul, die Kingsford Smith op zijn Occaanvlucht vergezelde bevestigt, dat dezelfde Southern Cross-bemanning binnen twee maanden een vlucht zal maken van Harbour Grace (Amerika! naar Amster dam. Nadev seint ReuterSaul heeft nog mede gedeeld, dat een viermotorige Fokker thans in aanbouw is en binnen zes weken zal worden afgeleverd. DEEJNSCHE VLEESCH ALS INLANDSCH VLEESCH VERKOCHT. Verzoek aan den minister om maatregelen. Door den heer Weitkamp zijn aan den minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw de volgende vragen gesteld: 1. Is het den minister bekend, dat gere geld groote partijen Deensch vleesch in Ne derland worden ingevoerd, welk vleesch hier te lande als mlandsch wordt verkocht? 2. Zoo ja, is dan de minister bereid om te gelasten, dat door verkoopers van bovenbe doeld vleesch duidelijk worde aangegeven, dat de koopers hier met een buitenlandsch product te doen hebben?. Telefoon Maanman sit. ZOO 1 Omdat wij alles, ook de duurste artikelen welke U nooit in een opruiming aantreft, tegen belachelijke prijzen uitverkoopen. Ons huis moeten wij ontruimen, dus ALLES MOET WEG! 5106 IN ONGENADE. Directeur-Generaal der P. T. T. weigert Avrc-bestuurderen te ontvangen. Iti de Radio-Bode" lezen wij: De A. V. R. O.-voorzitter, dr. Molhuysen, belt den directeur-generaal van P.T.T. op en vraagt aan zijn secretaris, om. vergezeld door enkele adviseurs, door Z.H. E. G. in ge hoor te mogen worden ontvangen teneinde de spreken over de mogelijkheid om de 298 m. golf te gebruiken als derde omroepgolf op eigen zender des avonds na 6 uur. De secretaris van den directeur-generaal antwoordt na een poosje: .,De directeur-generaal wenscht dr. Molhuysen niet te ontvangen". Iedereen is paf De A.V. R. O.-voorzitter sluit de mogelijk heid niet uit, dat de directeur-generaal een persoonlijke veete tegen hem heeft, al blijft de weigering dan nog bruusk. Daarom verzoekt de A. V. R. O.-secretaris, de heer van Gheel Gildemeester, aan den directeur-generaal als volgt: Het bestuur van de A. V. R. O. verzoekt U een onderhoud te willen toestaan aan een delegatie der A. V. R. O. bestaande uil de heerc-n Tindal, Corver en Vogt, die zul len worden vergezeld door den heer B. (de heer Braiilard, voorz. van de Techn. Commissie der Union internationale de Radio-diffusion te Geneve) op een door U te bepalen uur op Donderdag 17 Juli dan wel op Vrijdag daarop des morgens of middags ter bespreking van de mogelijk heid om zendtijd te scheppen door een ander gebruik der beschikbare golven. Hierop ontving de A. V. R. O. van den chef van het Kabinet het volgende ant woord „P.T.T. draagt mij op U Ie melden niet bereid te zijn delegatie A. V. R. O. te ont vangen. U kunt desgewenschl uwe inzichten scftriRelijk kenbaar maken. Schriftelijke bevestiging hiervan volgt Maandag". Wij zijn er in geslaagd om zooveel zeif- beheersching bij elkaar te schrapen als noo- dig is om hel passende commentaar op deze handelwijs weg te laten. Wij leggen de zaak voor aan onze leden en zeggen: „Zóóver is het nu al gekomen. Wat zegt ge hiervan?" aldus de schrijver van het artikel. VERSPREIDE BERICHTEN. De gewone audiëntie van den Minister van Financiën zal op Maandag den 21en Juli aanstaande niet plaats hebben. IJMUIDEN, 16 Juli. VISCHPRIIZEN. Talbot per K.G. f. 1.75—1.35. Tongen f. 3.252.60 Griet per kist van 50 K.G. f. 71—35. Zetschol f. 40—33. Kleine Schol f. 25—6.50. Schar f. 14. Kleinmiddel Schelv. f. 28—24. Kleine Schelv. f. 17—5.65. Kabel jauw p. kist van 125 K.G. f. 9277. Gullen per ki6t van 50 K.G. f. 257. Wijting f. 7 2.90. Makreel f. 24. Aangekomen 8 stoomtrawlers: IJM 102, met f. 2201; IJM 147, met f. 2279; 1JM 135, met f. 1249; IJM 78, met f. 1188; IJM 47, met f. 1386; I.TM 106. met f. 2142; IJM 29, met f.2229; IJM 42, met f.1773. Pxaairapport van Hr. Ms. „Vnlcanus". 16 Juli. Tussehen 59 gr. 14' en 58 gr. 47' Nbr. en O gr. 31' en O gr. 37' Wl. SCH 72, IS last.; SCH 266, 15 last SCH 307, 5 last,; SCH 324. 40 kantjes; SCH 365, 18 last; IJM 33, 19 last: IJM 266. 30 last: KW 37. 25 kantjes; KW 122. 32 last: VL 16. 34 last. MOORDAANSLAG TE ROTTERDAM. Voor de Rotterdamsche Rechtbank heeft terechtgestaan een 35-jarige zeeman uit Joegoslavië, die op 7 Maart in een café aan de Zwijnenstraat een aanslag heeft gepleegd op een 18-ja.rig meisje, Annie de Boer, met wie hij in liefdesbetrekking had gestaan. De aanslag mislukte, omdat hij het meisje ongevaarlijk in de kaak raakte. Ook zijn poging tot zelfmoord mislukte. Na verhoor van eenige getuigen eischto het O. M. wegens poging tot moord twee jaar gevangenis met aftrek der preventieve hechtenis. Uitspraak 24 Juli a-s. DE ALGEMEENE TOESTAND. Antwoorden aan Briand. Wederom zijn een drietal antwoorden op het memorandum van Briand te vermelden. Ie. van Engeland. De Engelsche regee ring geeft uiting aan haar groote sympathie voor het doel van de Fransche regeering om een nauwere samenwerking tussehen de Europeesche staten aan te moedigen en de voorzorgsmaatregelen tegen den oorlog te versterken. Zij wenscht oprecht, dat het Fransche initiatief zal leiden naar grooter wederzijdsch vertrouwen en vermindering van de hindernissen voor den internationa len handel en naar economische samenwer king. Terwijl de onafhankelijkheid en souverei- niteit van elk land moeien worden geëerbie digd, evenals bepaalde banden, die tussehen groepen van naties bestaan, kan er toch veei gedaan worden om een beter overzicht t© krijgen van de oeconomische vraagstukken en opdat de politieke werkzaamheid op dit doel gericht worde, aanvaardt Engeland het voorstel de oeconomische en politieke auto riteiten bijeen te doen komen. Het is echter niet zeker, dat een nauw keurig onderzoek de noodzakelijkheid of wensehelijkheid zal aantoonen van het stichten van nieuwe onafhankelijke inter nationale instellingen. Het is niet duidelijk, hoe de voorgestelde nieuwe Europeesche instellingen zouden kunnen werken zonder verwarring en mis schien rivaliteit te verwekken, die niet zou den nalaten op den nuttigen arbeid en auto riteit van de Volkenibondsorganen nadeeligen invloed te oefenen. Voorts wordt in het antwoord hel gevaar in het licht gesteld, dat een uitsluitend Euro peesche Unie intercontinentale rivaliteit en vijandschap zou kunnen verwekken. De Engelsche regèerin*";^ van. meening, ddt het gestelde doel voldoende bereikt zal worden binnen het kader van den Volkenbond. Vraagstukken van Europeesch belang als de hygiëne-conferentie te Warschau in 1922 en den wederopbouw van Hongarije en Oostenrijk zijn bevredigend behandeid door a© Volkenbondsorganen en de Engelsche re geering is van meening. dat het mogelijk zal zijn door Europeesche commissies van den Volkenbondsraad en technische Volken- bondsorganen te stichten, de gewenschte machinerie te scheppen, die noodig is om een grootere Europeesche samenwerking te bereiken, zonder het risico en de moeilijk heden te verwekken, die een systeem van nieuwe onafhankelijke instellingen zou mee brengen. Het antwoord stelt ten slotte voor om het memorandum van Briand op de agenda van de a.s. Volkenbondsvergadering te plaatsen. 2e. van België. Dit legt vooral den nadruk op de economische zijde van het vraagstuk en noemt als de voornaamste taak, waar naar gestreefd moet worden, de stabilisatie der politiek van de handelsverdragen, het afbreken van de tolmuren en de ontwikke ling van de economische samenwerking tus sehen de verschillende landen. De Belgische regeering maakt voorbehoud ten opzichte van het door Frankrijk voorge stelde permanente comité en ook ten op zichte van den door Frankrijk verdedigden voorrang van de politiek hoven de econo mische vraagstukken. De samenwerking van de Europeesche staten op economisch ge bied is niet minder belangrijk dan het poli tieke vraagstuk. Voorts wordt de noodzakelijkheid van een pact van algemeenen aard betoond. De grondslag daarvoor kan ook worden gelegd na een gedachtenwisseling, welke op de vol gende vergadering van den Volkenbond tus sehen de vertegenwoordigers der verschil lende staten moet plaats hebben. 3e. van Portugal. Dit aanvaardt in begin sel de nauwe samenwerking in de Ver- eenigde Staten van Europa. Het wenscht echter het gezag van den Volkenbond niet te verzwakken. De Portugeesche regeering wijst op de moeilijkheden, welke Briand's plan in verband met de koloniën meebren gen. Ook merkt zij op. dat de betrekkingen tussehen Portugal en Brazilië in geenen deele in gevaar gebracht mogen worden. DUITSCHLAND. Heden de groote beslissing De Stahlhelm in 't ontruimde gebied. De „Deutsche Allg. Zeitung" deelt mece, dat de noodverordening tot invoering van de dekkingsontwerpen nog eenige wijzigin gen behelst van het dekkingsprogram. De z.g. Reióhshilfe, het noodoffer der ambte naren en beambten, is in zoover verzacht, dat belanghebbenden, wier salaris 3400 M. en minder bedraagt, niet behoeven bij te dragen. Het noodoffer is verder uitgebreid tot de tantièmes van de leden van rade van toezicht. Ook de belasting op de vrij gezellen is wat verzacht. Intusschen valt heden reeds de beslis- sing of de Rijksdag de noodverordening al dan niet zal opheffen. Besloten werd n.l de stemming over de sociaal-democratische motie van wa/nbrouwe-n en het voorstel tot opheffing der Noodverordening als eerste punt op de agenda van heden te praatsen. Allereerst zal over de motie van wantrou wen tegen de regeering, als voorstel van wijder strekking worden gestemd en daar na eventueel over het ontbindingsvoor stel. De Rijksdag zal reeds om 10 uur bijeen komen. De beslissing hangt af van de Duitsch- nationaJen, wier houding nog niet gehee: zeker is. Hugenberg en dr. Oberfohren hebben gis teren in opdradht van de fractie het vol gend schrijven tot den Rijkskanselier ge richt „Ten aanzien van de gevaren, waarin land en volk zich thans bevinden, veroor loven wij ons u uit hoofde van onze ver antwoordelijkheid als oppositiepartij de vraag voor te leggen, of u bereid bent met de ondergeteekenden onverwijld besprekin gen te voeren omtrent de alge«meene poli tieke situatie. Brüning aanvaardde deze besprekingen, die gistermiddag en gisteravond hebben plaats gehad. Ook Dietrich was daarbij aanwezig. Het heet echter, dat deze be sprekingen geen resultaat hebben opge leverd. De Duitsch-natianaJen betrokker in hun eisehen ook Pruisen, waarop de Rijkskanselier niet mocht ingaan. De houding der Economische Partij en Beiersche Volkspartij moet eveneens nog niet geheel safe zijn voor de regeering. Over 't geheel genomen luiden de voor spellingen pessimistisch en rekent men op R ijk sd agon tbinding Nu het verbod van de Stahlhelm opge heven is, werd voor Rijnland en Vestfalen een groep „Westmark" gevormd, die acht ..Gouwen" zal omvatten. De leiding van deze groep heeft een telegram van dank betuiging aan Hindenburg gericht. Zij zal met al haar vlaggen de® Rijkspresident op 20 .Juli te Maimz komen begroeten. Een week daarna zal een gelijktijdige opmajs/ïh gehouden worden van 10 plaatsen, waaraan alle „gouwen" zullen deelnemen. De Stahl helm verklaart, dat bet doel van dezen op- roarsch is, de ongebroken kracht der be weging te bewijzen. FRANKRIJK. Textielstaking. In Noord-Frankrijk zijn ongeveer 10.000 bextiel-arbeiders tot staking overgegaan, daar hun eisehen tot Ioonsve-rhooging niet ingewilligd werden. De fabrikanten ver klaarden onmogelijk aan deze eisehen ge hoor té kunnen geven, daar de tegenwoor dige wereldcrisis een algemeenc pressie uitoefent. o ENGELAND. Ramoer in het Lagerhuis Naar den vrede in Indië? Gisteren was het in het Lagerhuis zeer rumoerig, hetgeen tot resultaat had de schorsing van twee extremistische Labour, leden voor een week. Brockway werd gesohoTst, omdat hij weigerde te gaan zitten, nadat MacDonaid een kwestie over Indië beantwoord had. Beckett, een andere extremist, riep: „Het is een ware schandeen greep den grooten gouden voorzittershamer van het Huis beet; terwijl van alle kanten verontwaardigde kreten opgingen, nann hij hem op zijn schouder en wilde er zich mee verwijderen, toen een ander hem den ha-mer afnam. De twee schorsingsmoties werden met een verpletterende meerderheid aangenomen. De beide betrokken afgevaardigden ver lieten de zaal De herrie werd veroorzaakt door onte vredenheid van Brockway, omdat MacDo naid weigerde een tijd toe te staan voor de bespreking van den toestand in Indië. Brockway verklaarde, dat. meer dan 5000 mannen en vrouwen in Indië gevangen zit ten en dat de laatste hoop op een regeling verijdeld schijnt te zijn. MacDonaid ant woordde, dat hij zich categorisch verzette tegen het laatste gedeelte van de verkla ring, die, zeide hij, van allen grond ont bloot is. Alle partijen, met uitzondering van een twintigtal arbeidersleden van den uitersten linkervleugel, stemden voor de uitsluiting van Brockway; 4 slechts stemden tegen de schorsing van Beckett. Intusschen dreigt der regeering nieuw gevaar, want Winston Churchill heeft het liberale amendement, dat voor cenigen tijd met een geringe meerderheid in het Lager huis verworpen werd, en dat beoogt het aandeel in de winst der industrieel© onder neming, dat dient voor uitbreiding van het bedrijf, vrij te stellen van inkomstenbelas ting, opnieuw ingediend. Uit Britsoh-Indië komt thans de beves tiging, dat er pogingen worden gedaan om Gandhi te bewegen tot opheffen der bewe ging van burgerlijke ongehoorzaamheid. De onderkoning heeft er in toegestemd, dat twee gematigde Indische leiders eea onderhoud zuilen hebben met Gandhi en twee andere aanvoerders der Congrespartij die eveneens gevangen zitten, ten hen te overtuigen den vrede te herstellen. De onderkoning herhaalde zijn verzeke ring ten aanzien van het verlangen der re geering, dat de Indiërs het zelfbeschik kingsrecht zouden moeten hebben over hun eigen aangelegenheden, ondeT voorwaarde echter vaü tijdelijke waarborgen. Bij de opening van de zitting van de wetgevende vergadering van het president schap Bombay, heeft de gouverneur dier provincie, Sir Frederick Sykes, een rede gehouden, die als een* laatste waarschu wing klonk om tot bezinning te komen. Hij zeide, dat de economische crisis ten gevolge van de beweging der burgerlijke ongehoor. zaamheid nu een omvang begon aan te nemen, die op een ramp dreigde uit te loopen en waarvan de kleine handwerks man, de arbeider en de kleine spaarder het eerst- de gevolgen zouden ondervinden, voor zoover zij ze niet reeds aan den lijve gevoeld hadden. Er kon voor een regeeru^ geen sprake zijn van het openen van on- derhandelingen met lieden, die willens en wetens ieder gezag en iedere regeerings- daad saboteerden en regelrecht op den chaos en de an archie aanstuurden. Wan- neer in de paar laatste jaren met de halve energie aan constructieven arbeid ware ge- werkt, die nu aan destructie en ontredde ring is besteed, dan zooi er een groot <?n bloeiend Indië zijn ontstaan, dat reeds twee jaar den Dominion Status had verkregen. Sir Frederick herhaalde, dat hij de wet met alle gestrengheid zou blijven toepas- een, waar dat nog noodig mocht blijken, maar tevens deed hij een beroep op het gezond verstand der leiders en hun liefde voor Indië, om terug te keeren tot orde, welvaart en gezag, nu het nog niet abso luut te laat behoefde te zijn. RUSLAND. Besprekingen met Duitschland. De onderhandelingen met Duitschland. die te Moskou niet ten einde zijn gevoerd, zullen eerlang te Berlijn worden voortgezet. EGYPTE. De onrust. Te ALexandriè blijft het nog eenszins od- rustig, al is de orde er in hoofdzaak her steld. Er liep een gerucht, dat Sidkv pasja zou zijn afgetreden doch dit verdient nog be vestiging. GUATEMALA. Oud grensgeschil bijgelegd. Een grensgeschil tussehen Guatemala Honduras, hetwelk 90 ja-ar heeft geduurd, is thans door bemiddeling van de Ameri* kaansche regeering bijgelegd. De twee sta ten hebben zich verbonden het geschil aan een commissie van 3 arbiters, onder voor zitterschap van Charles Evans Hughes, voor te leggen en de grens naar de beslis sing van deze commissie- af te bakenen. VOOR ZATERDAG 19 JULI. Hilversum, 1875 M. VARA.-Uitzending 10.00: Morgenwijding (VPRO.) 12.00: Politieber. 12.15: Gramofoonpl. 2.00: VAR A-liedjes voor VARA.-kinderen 2.40: Paedagogisch concert door het VARA.-Orkest 4.10: D. v. Kreveld: Welk fotografietoe- stel? 4.40: VARA.Varia 5.00: Gramo foonpl. 5.20: Bij de pomp 5.-10: G. J. Zwertbroek: De geschiedenis van den Radio- Omroep in Nederland 6.10: Kinderuurtje 7.10: Politiek-econ. weekoverzicht van de S. D. A. P. 7.45: Politieber. 8.15: Concert. Het VARA.-Orkest 9.00: Voor dracht door Willem van Cappellen 9.30: Vervolg concert 10.00: Persber. 10.10: Guitaarspel door P. van Es 10.25: Con cert. VARA.-Orkest 11.00: Guitaarspel 11.15: Gramofoonpl. 12.00: Sluiting. Huizen. Na 1 uur: 1071 M. Uitsl. KR0- Uitz. 8.159.30: Gramofoonpl. 11.30 12.00: Godsdienstig halfuurtje 12.00— 12.15- Gramofoonpl. 12.151.15: Con cert. KRO.-Kwintet 1.152.00: Gramo foonpl. 2.003.15: Kinderuurtje 5.00 6.00: Gramofoonpl. 6.016.10: Jaap Valk: „Feest in het land van Pallieter" 6 106.55: Gramofoonpl. 6.557.15: Journal. Weekoverzicht door Paul de Waart 7.157.30- Gramofoonpl. 7.308.00: Mevr. M. v. d. Schrieck: „Schoonheidszorg in Nederland" 80111.00: Concert. Het KRO.-Salon Orkest. Jan Verheijen (decla mator) 9.30: Nieuwsber. 11.0012.00 Gramofoonpl. Daventry, 1554.4 M. 10.35: Morgen wijding 11.0511.20: Lezing 1.20— 2.20: Orkeslconcert 3.50: Sportverslag 4.50: Gramofoonpl. 5.05: Orgelspel door R New 5.35: Kinderuurtje 6.35: Nieuwsber. 7.00: Sportber. 7.05: Con cert. Strijkkwartet 7.20: Literaire wed strijd 7.40: Lezing 7.50: Vaudeville 9.20: Nieuwsber. 9.40: ..Behind the Screen". Detective-verhaal 10.00: Con cert. Instrum. Kwintet. J. S. Mackinlay 11 00—^2.20: Dansmuziek. Parijs. „Radio Paris". 1725 M. 12.50- 2.20: Gramofoonpl. 4.05: Kinderuurtje 4.50: Dansmuziek 9.05: Concert. Langenberg, 473 M. 7.257.50: Gra mofoonpl. 7.508.50: Orkestconcert 10.3511.35: Gramofoonpl. 12.30: Gra mofoonpl. 1.252.50: Orkestconcert 5.255 45: Voorbereiding tot de Deutsche Bundesshiessen te Keulen 5.506.50: Gramofoonpl. 8.20: Vroolijke avond - 12.201.20: Gramofoonpl. Kalundborg, 1153 M. 11.3512.05: Gramofoonpl. 12.202.20: Orkestconcert 3.505.50: Concert. Orkest en zangeres 8.209.20: Ouderwetsche dansmuzie* 10.0011.10 Orkeslconcert en zang 11.1012.35: Dansmuziek. Brussel, 508,5 M. 5.20: Gramofoonpl- 6.50: Gramofoonpl. 8.35: Orkestcon cert 9.20: Concert vanuit de Kurzaal te Ostende. Zeesen, 1635 M. 6.10—7.20: Lezingen 7.207.50: Gramofoonpl. 10.50: Be richten 12.201.15: Gramofoonpl. 1.15—2.20: Berichten 2.20—3 20 Gr* mofoonpl. 3.204.20: Lezingen 5.50: Concert 5.508.20: Lezingen 8.20: Concert 9.20: Cabaret-uitzending- Daarna tot 12.50: Dansmuziek. 2-1

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 2