LOOPKNECHT. FLINKEN VERKOOPER Mooie vrije Heerenhuizen, federatie examen boekhouden. tandheelkundige inrichting J.N. VREEBURG -WATERSTEEG No. 2a Goedkoope Trein Kleine Advertentiën ^èvrSGDT INGEZONDEN. leerlingen van j. A. JANSEN Ledikanten en Matrassen kunt U huren P. DE GRUYTER ZOON N.V. voor het bezoeken van particulieren. Persoonlijke aanmelding a.s. Donderdag avond 17 Juli tusschen 5 en 8 uur in den Winkel Maarsmanssteeg, Leiden 49«o te huur: Bij de rondvraag kwamen enkele punten an internen aard ter sprake, welke door den voorzitter werden beantwoord. De heer Souverein stelde voor een ge- -enlijke excursie te maken naar de ereldtentoonstelling te Antwerpen. De voorzitter benoemde een commissie estaande uit de heeren Souverein en teenwinkel om de mogelijkheid hiervan der de oogen te zien. Hierna sloot de voorzitter de vergade- ing. OEGSTGEEST. Aanrijding. Omstreeks 10 uur gisteravond is mej. V. jet haar rijwiel aangereden door een auto den Endegeesterstraatweg bij „Irene", juffrouw is met den schrik vrijgekomen h haar rijwiel werd deerlijk vernield, autobestuurder is doorgereden, doch et nummer is bekend. Motorrijder rijdt met groote snelheid tegen een ante op. GisSèrnamiddag te omstreeks 3 uur reed heer J. J. de V., uit Voorburg met een rrijwiel over den Haarlemmerstraat- eg nabij de grens van Sassenheim met groote snelheid door den bocht. Van genovergesfcelde richting kwam een achtauto van de expeditie Van Zanten 't IJmuiden. De motorrijder kon de bocht 'et rechts houden, door de groote snelheid n reed tegen de vrachtauto op, waardoor ij onder den motor terecht kwam. De in- iddels gewaarschuwde dr. De Boouff van enheim, verleende heelkundige behan- eling én liet den heer De V. per zieken- uto vervoeren naar het Academisch Zie- tnhuis të Leiden. Bij onderzoek bleek, t de heer De V. een gecompliceerde been- -irk had hekomen. Het motorrijwiel is taal versphnterd door den garagehouder J. Kranenburg, weggehaald. Aanrijding. Gisterhamiddag te omstreeks half acht eerden de kinderen van 't gesticht „Duim- btht" van een autorit huiswaarts. Achter et „Groene Kerkje" reed een bestuurster Ti een der auto's, mej. Van B. alhier, bij et passeeren tegen een wagen bespannen et een paard, waarop gezeten waren de -hr. S„ die alhier met een woonwagen vtoeven. De boomen van den wagen bra- en af, waardoor beiden achterover uit en wagen vielen. Een hunner kwam daar- ij zoodanig te vallen, dat hij zijn heup slisje en met een auto naar het Acade- iuèi Ziekenhuis te Leiden werd vervoerd, "s daar behandeld to zijn, is hij weer aar den woonwagen rervoèTd. De auto, ie na de aanrijding aan den anderen kant i de tramrails reed, bekwam daarbij een ntzette as, terwijl de stuurinrichting brak. 'ct den kraanwagen van den garagehou- er A. J. Kranenburg, is de auto naar iens garage vervoerd. De kinderen kwa- en er met den schrik af. Rijwieldiefstal. Dwt P. van I. te Katwijk, werd bij da elide aangifte gedaan, dat zijn rijwiel tij- tan de veiling aan het gebouw „Flora" ontvreemd. Auto in een sloot gereden. Hedenmorgen om kwart over acht is de odewagen van den heer Buts uit Lisse "iter het. Groene Kerkje door het breken an de stuurinrichting in de sloot gereden, ersoonlijke ongevallen kwamen niet voor. STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. rallen: H. A. Uyterlinden geb. Klinge z. Ondertrouwd: W. Stip en M. F. Ver- <*g. C. P. F. Groen en Th. J. Jue. Getrouwd: H. J. van der Helm on G. J. an Veen. Overleden: O. W. Olsthoorn m. 33 j. Beukelen m. 21 j. VOORSCHOTEN. Op de nationale schietwedstrijden te Delft behaalde de Voorschotensche Schiet- veroeniging in afdeeling B, waaraan deel namen 22 vijftallen, den "den prijs. WARMOND. R.-K. Volksbond. In hotel „De Stad Rome" alhier, had heden een algemeens vergadering plaats van de afdeeling Warmond van den R.-K. Volksbond, welke vergadering stond onder presidium van den heer J. Hegenboom. Deze sprek een woord van welkom tot de aanwezigen, in het bijzonder tot het in do laatste vergadering benoemde bestuurslid, C. Zevenhoven. De voorgelezen notulen werden zonder opmerkingen onder dank zegging vastgesteld. Uit het d-arna uitge brachte verslag van den penningmeester bleek, dat de vereciniging momenteel een batig saldo te boeken had van f. 4D.53V4- Dit bedrag betrof voor de afdeeling Onder steuningsfonds bij ziekten f. 42.23. Beiden penningmeesters werd dechaTgo verleend voor het door hen gevoerde beheer. Hierna was het woord aan den heer Ha verkort, die een uitvoerig verslag uitbracht van het behandelde op do door hen bijge woonde vergadering van den Centralen Raad te 's-Gravenhage. De meeste bespro kingen, aldus spreker, hadden geen belang voor onze afdeeling, doch alleen wilde hij het bestuur er op attent maken, dat bin nenkort zal worden overgegaan tot de op richting van zoogenaamde Ziekenfondsen. Hij achtte het. in het belang van den Volks bond, dat hier in dezo gemeente ook de voreeniging zeggenschap in een dergelijk fonds zou krijgen Verder zullen aan allo leden van den R.-K. Volksbond legitimatie bewijzen worden uitgereikt. Hicma bracht spr. nog enkele zaken van huishoudelijk belang naar voren, die eveneens ter ver gadering besproken waren. De voorzitter brac-ht den heer Haverkort dank, voor zijn duidelijke uiteenzetting vam het ter verga dering behandelde. Verder deelde hij mede, dat het bestuur gemeend had een bedrag van t. 100 be schikbaar te moeten stellen voor de Too- neelclub, die dit jaar haar eerste lustrum viert. Het ligt in de bedoeling, aldus do voorzitter, dit feest te herdenken door het geven van een tooneelconcours. Het bestuur heeft bereids zijn toestemming gegeven en vertrouwt, dat ook de leden met dit voor stel aceoord zullen gaan. Ka ecnige discus sie werd het bestuur de gevraagde mach tiging toegestaan. Nadat do voorzitter de leden had aangespoord om deel te nemen aan de aanstaande kathedraalfeesten, werd de zeer geanimeerde bijeonkomst geslo ten, nadat nog was medegedeeld, dat de tijdens de vergadering gehouden collecte voor Hulp ïn Mond een bedrag van f. 2.90 had opgebracht. Geitenkeuring. Onder groote belangstelling had heden de jaarlijksche rijks-geitenkeuring plaats, welke do volgende uitslag had: Eenjarige geitenle prijs, Annie van L. de Nie (vereenigingsprijs); 2e pr. Minna, van J. v. Noort (hondemedaille): 3e pr. Anna. van Tijssen (medaille). Lammeren: le prijs L. de Nie; 2e pr. Ter Beek. 3e pr. Tijssen. De heer De Nie stond zijn eersten prijs met lof af aan zijn opvolger, den heer v. d Voet, daar hij het vorige jaar eveneens dezen prijs gewonnen had. De keuring werd gehouden door den Rijksveeconsulent. DE FEESTELIJKHEDEN TIJDENS DE KAAG WEEK. Grootsche plannen der Commissie. Gisterenavond had ten Rnndhuize alhier een vergadering plaats van het Gemeente-1 lijk bureau voor Vreemdelingenverkeer met de ingestelde commissies voor de feeste lijkheden. te houden tijdens do Kaagweck. De vergadering stond onder leiding van den heer A. J. L. Ketelaar, burgemeester. In zijn openingsrede wees spr. er op, dat het hem een genoegen deed dal allen aan de uitnoo- diging om de vergadering bij te wonen had den gevolg gegeven. Hoewel spr. nog niets definitiefs omtrent de feestelijkheden ver nomen had, meende hij toch te mogen aan nemen, dat een en ander tooh een succes zou worden. Bij voorbaat bracht hij een woord van hartelijken dank aan alle com missieleden, die hun tijd en moeite hadden gegeven om deze (eesten te doen slagen. Hierna had een uitvoerige bespreking plaats omtrent de te houden feestelijkheden. Allereerst kwam aan dc orde de te houden etalage-wedstrijd mot daaraan verbonden gevel-, straat- en buurtversiering. Volgens mededeeling van den Secretaris dezer Com missie hadden zich tot nu toe voor den eta lage wedstrijd opgegeven 18 personen en voor de gevel-, slraat- of buurtversiering 1 personen. Deze deelde echter mede, dat dit getal vermoedelijk nog zal worden uitge breid; weshalve besloten werd zij, die nog aan deze wedstrijden wenschen deel te ne men. in de gelegenheid to stellen zich als nog op te geven; indien dit zou geschieden voor Donderdag a s. des middags le twaalf uur. Na eenigo bespreking werd besloten voor de gevelversiering twee prijzen beschik baar te stellen resp. van f. 20.en f. 10 en voor de straalversiering eveneens twee prijzen resp, van f. 30.en f. 13.Be halve geldprijzen zullen voor den elalnge- wedslrijd ook diploma's worden uitgereikt, Als juryleden, werden aangewezen de hoe ren L. Manceau, Warburg, en M. Kool, be nevens de dames Ktruseman en Romeyn. De keuring zal plaats vinden op Donder dag a.s. tusschen en 8 uur des namiddags. Do ofticicelo opening der Winkelweek zal oveneens op dien datum plaats hobbon on wel des avonds acht uur, met een rond gang der beido muziekcorpsen. Hierna zal door de Warmondsche Fanfare een concert wordon gegeven in de Gemeentelijke mu- ziektent. Wat de lichtstoet betreft, deze zal worden gehouden op Maandag a.s. Tot heden toe waren volgens mededeeling van den secre taris der Commissie een denial inschrijvin gen binnengekomen, waaronder enkele groe, pen, doch ook hier wordt verwacht, dat nog meer deelname zal volgen, weshalve boslo- tr-n werd de lermijn van inschrijving le ver lengen tot Maandag a.s. des voormiddags 12 uur De deelnemers zullen aan don Voor. zillcr der commissie, den hoer Van Egmond, moeten mededeclen op welke wijze en mei Welke voorstelling zij aan den sloot wen schen deel le nemen, teneinde de laak van do Commissie, hel samenstellen van den sloot le vergemakkelijken. Do Commissie behoudt zich het recht voor Voorstellingen krenkend voor eon of andere persoon, of politieke strekking, te Weren. Do opstelling van den lichtstoet zal plaats vinden op de Gemeen tehavcn, lerwijl de route van den rondgang als volgt is: Gemeentehoven, Dorpsslraal. Warmunda, Heerenweg. Sla tion daar keeren, vervolgens langs den Meer. rustlaan naar de verlengde Dorpsstraat, Dorpsstraat, terwijl do sloet zal ontbonden worden op do Baan nabij Hotel „De stad Rome. Ook voor den lichtstoet zijn prijzen en diploma's beschikbaar gesteld. Tedereen, die aan den stoot deelneemt, heeft toegang lot do haven, terwijl ook zij, die voorzien zijn van een lampion toegang tot het ter rein hebben. Beide muziekcorpsen verlee- nen hun medewerking. Hel Gemeentelijk Bureau voor Vreemdelingenverkeer ver trouwt. dat waar thans gebleken is, dot do commissies zulk een gunslig resultaat heb ben bereikt, meerdere ingezetenen zullen tonnen het streven, iels voor het dorp lo doen tijdens de Kaagweek, op prijs zullen stellen, door alsnog deel te nemen aan den lichtstoet of den etalagewedstrijd. Op deze wijze is Zij ervan overtuigd, dal dit feest moet slagen, hetgeen niet anders dan ten goede kan komen aan het geheele dorp. Zii rekent er or> dat een ieder, neringdoende of paritculicr door vlacen de feesleliike stem ming zal verhöogcn. De jury geldt znnwel Voor den lichtstoc-t als den elalagewedslriid met den daaraan verbonden gevel-, straat- en buurtversiering. WASSENAAR. Tninbonwver. „Wassenaar en Omstreken". Gisteravond hield de Tuinbouw-Vereeni- ging Wassenaar én Omstreken een leden vergadering. Nadat door den voorzitter met een kort woord allen welkom waren geheeten, werd overgegaan tot de voorlezing der notulen, welke tot geene op- en aanmerkingen aan leiding gaven. Een drietal ingekomen stukken werden vervolgens voor kennisgeving aangenomen, waarna een drietal nieuwe leden werden geballoteerd. Tot Jury om het ingezondene te keuren worden benoemd de heeren G. N. Henkes, N. v, d. Heuvel en K. Honing. Deze kenden voor den prijsvraag 6 va riëteiten rozen en G variëteiten babyrozen respectievelijk een tweeden en eersten prijs toe aan den heer P. Zegwaard, en voor do lathyrus ingezonden door den heer Heysolaar een derden prijs. Verder werden voor het puntenstelsel, waarvoor een keur van bloemen, planten, vruchten, was in gezonden, verschillende punten toegekend. Vervolgens werd een demonstratie ge houden met een Epedioscopischc projectie lantaarn. Deze lantaarn kan, behalve voor projectie-plaatjes ook voor allo mogelijke plalcn en foto's gebruikt worden, helgcen bij lezingen van groot nut kan zijn. Dc lan taarn ijleek dan ook aan allé gesteldo cischen volkomen lo voldoen. Door den voorzitter werd medegedeeld, dat de kosten hiervan het uitgetrokken be drag overschrijdt, gedacht werd dat men met ongeveer f. 100 wel klaar zou zijn, doch deze lantaarn kost f. 230, zoodat hij van meening is, indien lot aankoop mocht worden besloten de loden in de extra kosten Ie doen bijdragen. Hij kon wel medcdeolon, dat indien deze lantaarn werd aangeschaft reeds bedragen van f. 23 tot f. 5 waren toegezegd. Hierop werden door verschillende leden finsncieele toezeggin gen gedaan, zoodat tot aankoop werd be sloten. De hoor Jansen deed hierop do toezeg ging zich gaarne ter beschikking te stellen om do eerste lezing le houden met den lantaarn, hetgeen onder applaus werd aan vaard. Verder deed de voorzitter mededeeling, dal do gehouden excursie naar Rotterdam, in allo opzichten geslaagd kan worden ge noemd. Naar aanleiding van een vraag omtrent het middel Ier bestrijding van bladziekte bij Rhododendrons bleek, dat do meeningen hieromtrent niot eender waren. Aangere- radon werd eén proef te nemen met be spuiting van een 7 pet. carbollneum-optos- sing. Voor de to houden excursie naar het Gooi gaven zich weder de noodige deelne mers op. Deze excursie, waarbij O.a. het prachtige buiten „Gooilust" bezocht zal worden, zal, indien mogelijk, gehouden worden op 21 Augustus a.s. - Ton slotlc werd nog medegedeeld, dat, in samenwerking met dc Kon. Maatschappij voor Tuinbouw- en Plantkunde, de Tuin- teekcncursus in hot winterseizoen zal plaals hebben waarvoor !n dezo vereeni- ging reeds een O-tal leerlingen werden In geschreven. Hierna werd de drukbezochto vergade ring onder dankzegging door den voorzitter gesloten. Hnldigingscomité Evert v. Dijk. In dezo gemeente heeft zich een Comiló gevormd, bestaande uit do heeren: A. Boichei, J. A. A. M. van Es en J. H. Kruse- man—Arets, met het doel, om onzen plaats genoot. den koenen Oceaanvileger Evert van Dijk bij diens terugkeer hier ter plaatse te huldigen. Aan alle bestaande vereonigingen wordt eene circulaire gericht om medewerking, opdat deze huldiging zoo grootsch moge lijk zal zijn Ongelukkige val. Op een bouwwerk aan den Wiltenbur- gorweg slapie de opperman G. A. v. R. uit Den Haag met een baaltje cement op den schouder naast een plank, met het gevolg, dat hij in een kelder viel en vermoedelijk den linkerenkel brak. Nadat hij door dr, Boer was verbonden, werd hij per zieken auto naar het ziekenhuis Zuidwal te Den Haag overgebracht. Botsing. Gistermorgen omstreeks lialfnegcn zijn in de Sehoolslraat bij den hoek van den Katwijkschen weg twee vrachtauto's tegen elkaar opgebotst. Beide wagens werden be schadigd. Een lantaarnpaal en een reclame bord moesten het ontgelden en werden ver nield. ZOETERWOUDE. Burgerlijke stand. Geboren: Hendrikus, 'f, Van M. Janzen Sn Th. Groeneveld Joanna Marie Catha rine, D. van P. J. Vlasveld en A. v. d. ICwarlel Johanna Hendrlka, D. van P. Zandbergen en C. J. Colijn Cornelia He lena, D. van J. Vaneman en C. Schaken- bosch. Getrouwd: Nicolaa» Johannes Lekse en Constantino Maria van der I oo Frede- rikus Bos en Cina Monotte Hendrika Bus- sdher. Do Ins-workman A. V. die zooals ge reeds eerder gemeld, wegens hel opzette lijk vernielen van eenige glasruiten, uit wraak bij den gemeente ontvanger tot twee maanden gevangenisstraf (voorwaar delijk) was veroordeeld, is thans naar den Haag overgebracht om ingesloten to wor den, daar hij zich niet aan do gestelde voorwaarden heeft gehouden. (Builen verantwoordelijkheid der RedactieJ. Copia van al of niet geplaatste stukken wordt niet teniggegeven. HET CONSUMPTIE-VAARTUIG TE KATWIJK ZEE. Katwijk li—7—'30. Zou u onderslaando regels in uw blad willen plaatsen, hiervoor u bij voorbaat dankend. In het onderschrift bij de foto van het wrak, hetwelk zich als schip een naam verwierf ajs „consumptie-vaartuig" staat onder meer: dat het gebruikt werd ter ont duiking van het Zondagsverkoopverbod. Juister zou wezen indien er stond: dat er gebruik van gemaakt word om do gele genheid (o benutten, welke door de wet geboden wordt om ook des Zondags te kun nen verkoopen. Niemand zal toch zeggen, dat do gele genheid langs den Boulevard om eet- en drinkwaren le koopen (de café's met hun lorrasson) gelegenheden zijn, waardoor het Zondagsverkoopverbod ontdoken wordt. Neen, dit zijn gelegenheden waaraan de wet hot recht geelt om to verkoopen ook op Zondag. Dat dit vaartuig in een ruim gevoelde behoefte voorzag, bewees de drukke ver koop, welke er op plaats had. Enkele jaren geleden beslond deze behoefte niet, doch' nu het door do geneeskunde meer en meer aanbevolen slrandleven zich uitbreidt In een ongekende male en Katwijk door dui zenden menschen daarvoor wordt gezocht, is do behoefte naar de koopgelegenheid van kloino eel- en drinkwaren ontslaan, oold des Zondags. Er beslaat bij velen de over tuiging, dat deze verkoop onder de vaste hand, waarmee Katwijk de taaiste jaren' zich aanpast aan de eisehen, welke onze tijd nu eenmaal stelt, per verordening ge regeld zal worden. Een Kalwijker, die vertrouwen heeft in het aanpassingsver mogen van Katwijk. (MERCURIUS DIPLOMA) 1998 GESLAAGD I Mej. G- JANSEN Leiden de Heeren A. DE BRUIN Leiden P. VAN DER GUGTEN Katwijk a. d. Rijn A. JANSEN Leiden A. C. DE VRIEND Leiden XIEUWSTEEG 4a, LEIDEN (bij de bank van Leening) Volledige opleiding. Condities f. 5.per maand per vrekel. lesuur speciaal eigen opleidingssysteem en repetitiemethode. Bureau Toor het inrichten, bijhouden en controleeren van boekhoudingen. Hoek Hoogewoerd Telef. 2522. 8130 SPREEKUREN: DAGELIJKS VAN 8V>—1 EN VAN 2—3 OUR. ovendien: Maandag-, Woensdag- en Vrijdagavond van 79. (met regenverzekering) Den Haag 3602 van p Leiden t.m. Zevenh. Moerk. t.m. Waarder naar Ede t.m. Nijmegen op de Woensdagen t.m. 3 Sept. Strooibiljetten kosteloos aan de stations pei dag, per week oi langer. TEGEN BILLIJKEN PRIJS. VFSagt eetl Adres: STATIONSWEG 47a, LEIDEN. 2162 j 4964 zeer modern en comfortabel ingericht. Huurprijzen billijk t 45.— per maand. Dagelijks te bezichtigen en aanvragen te richten aan het woningbureau Pagelstraat 5. 7442 Gevraagd: Loopknecht, leeftijd 20 tot 25 jaar. Van goede getuigen voorzien, waar en hoelang, bij FIRMA H. MACK, Breestr: 131 Aanb. tusschen 7-8 u. 4990 H.H. KAPPERS :<ueMrï?iney,ska''p*rsbc; N-oordeWe 32HAG&" MEISJE Aankomend meisje ge vraagd. voor hulp in dc huishouding, voor dag of dag cn nacht. Huiselijk ver- koer. bij: A. W. KROL. Haarl.straat 46. DIENSTBODE Gevraagd een flinke dienst bode. zelfstandig kunnendo werken voor d. cn o.. van g. g. v. Hulp v. werkster aanwezig, witto Singel 92. NET MEISJE Gevraagd oen net meisje, voor halve dagen. J. HOLLEBEEK. Doeza- straat 30, Telef. 5G. SLAGERSLEERLING Gevraagd slagersleerling. A. H BERGERS, Haarl. straat 216. NET JONGMENSCH gevraagd voor magazijn en lichte kantoorwerkzaam heden. leeftijd 15 lot 17 Jaar Aanvangsalaris f. 0 p. w. Eigenhandig geschreven brieven Bur van dit Blad onder No. 3522k. BAKER Gevraagd een r.rltc baker, In klein geiin Alleen voor den dag. C' -'ree.k.- Siegln Sept. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 3499k. Ruwharige Foxterrier Tc koop gevraagd ruwharige of gladharlge Foxterrier (reu) Leeftijd pl.m. 1 laar. Brieven Bur. van dll Blad onder No. 3503R. NETTE JONGENS Bij do firma A. H. J. WIJTRNBURG, N. Rijn &»- 90, Lelden, kunnen eenige netto Jongens van ongev. 14 jaar geplaatst worden. JONGEN Voor direct gevraagd een jongen, die goed knn fiet sen bij M. HOKN. slager. Binnenweg 13, Noordwijk aan Zee. TWEEDE MEISJE Mevrouw BRUINING. Ra penburg 59. vraagt ongev. half Augustus een* flink tweede meisje, voor dag en nacht. Zich aan le melden liefst vóór Zaterdag 19 Juli FIAT CABRIOLET Te koop gevraagd 2-pers. klein wagentje Fiat Cabrio let, aiet ouder dan '28. Brlcv. met uitersten prijs Bur van dit Blad onder No. 3G10k. Vliegende Hollander to koop gevraagd. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 3480k. VOUWWAGENTJE Te koop gevraagd een vouwwagentje. nieuw mo del. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 84f>k. KAMER gevraagd met vegetarisch pension. (Geen beroeps). Brieven Bur. van dit Blad onder No. 3489k. NET MEISJE In kl. gezin a. k. tijdelijk In Noordwijk. net meisje gevraagd, voor lichte hul- selljko beziglt voor den dag of d. en n \anb. MCN f. HERZ, Oude Zeeweg 82, Noordwijk aan Zee. WERKSTER Gevraagd nette werkster, voor vier ochtcndeu y- w., van half negen lot één u. Adres: Mevr. SPIJKER, Zocterw. Singel 43 A. NETTE MEISJES Gevraagd nel te melajos en noodhulp strijkster Stöom- wassoheHJ „HET BONTE PAARD". W. Singel 13. FOEKEN GEM H.B.S. Gevraagd boeken voor lsto klasse Gem II. B. S., moe ten in goeden slaat zijn. Brieven met opgant welke boeken e/i naaste piHJs Bur. v. d. Blad onder No. 3520k. BANKETBAKKERIJ Voor direct gevraagd een flinko derde bediende, van g. g. v. J. G. KLUIT, Aal markt IS. DIENSTBODE gevraAgd voor d. en n. of dag. Leeftijd boven 20 J. Gezin z. k Zondags vrij. Zelfstandig kunnende wer ken en koken Z. t g. o a. m. Mevr STAAL, Ter- weeweg 39. Oegstgeest COïFFWJSE Leerling of aankomende ge vraagd, om In het vak lo worden opgeleid. J. PIE- LANEN, Haarl.straat 197. WERKSTER Gevraagd een fllukc Jonge werkster, voor 2 halve da gen per week. Adres: B'Jn- eu Sohlekndc 47. WONING Te huur govraagd door klein gezin een kleine wo ning of bovenhuis. Huur prijs f. 5 a f 6 50 Brieven Bur van dit Blad onder No .1531 k. De «tr(Jklurichtln* W. A. MARKS, Nieuwe Rijii 79, vraagt nette overhemden- strijkster f. 3.50 per dag. 3—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7