KAMPEER-en STRANDTENTEN J. BAALBERGEN RADIONIEUWS. INGEZONDEN. posten zijn steeds goedgekeurd door Gede puteerde Staten. Het adres en de Memorie van toelichting worden gelezen waarna de heeren Vermeer, Loerakker, Meskers, De Wreede en Jansen vragen stellen en opmerkingen maken. De regeling wordt na 5 jaar herzien, zei de voorzitter, maar wie zwijgt, stemt toe, wat B. en W. niet wenschen te doen. Het is een academische zaak. Ged. Sta ten argumenteeren niet maar schrappen ge woon de uitgaven aan de werkloozen, zijn de niet voor gewone werken, als sneeuw ruimen enz. Voor de gemeente zijn de gevolgen finan cieel niet van beteekenis door een toevallig heid; zekerheidshalve moet de gemeente in beroep gaan. Het voorstel van B. en W. werd toen met algemeene stemmen aangenomen. De gQ- meente-secretari?, Mr. Sens, kreeg opdracht het beroep te verdedigen. In de rondvraag wees de heer Jansen op klachten der bewoners van de Prins Hen drikstraat over zandverstuivingen op het open terrein aldaar, terwijl de heer Vermeer vertelde dat op Zondagmorgen in de Open- hare School werd schoongemaakt. De voorzitter beloofde voor het eerste voorziening en een onderzoek naar het tweede. Daarna bleef de Raad bijeen in een ge heime zitting. Mej. Pot, onderwijzeres aan de Boaz- school is als zoodanig benoemd aan een Chr. School te Haarlem en in haar plaats is alhier benoemd, mej. Vermeer van hier. KATWIJK AAN DEN RIJN. Jnbilenm Koster v. d. Gugten. Van der Gngten. Gisteren herdacht de heer E. v. d. Gug ten, koster der Ned.-Herv. Kerk alhier, het feit, dat hij 25 jaren deze functie waar nam. Opmerkelijk is, dat koster v. d. Gug ten gedurende deze 25 jaren niet eenmaal door ziekte verhinderd is geweest zijn plich ten te vervullen. Het heeft den jubilaris op dezen dag niet aam belangstelling ont broken. Des '8 avonds zijn te zijnen huize geweest ds. Bruin, kerkvoogden, notabelen, enz. welke hem gelukwenschten. Ds. Brum hield een korte toespraak en overhandigde een prachtig gouden horloge met inscriptie Nadien bleef men nog een tijd gezellig bijeen. Ook wij wenschen den bescheiden en ijverigen jubilaris van harte geluk met zijn jubileum. De komende Oranjefeesten. Zooals we reeds meldden, lag het in de bedoeling van het bestuur der Oranjever- ceniging om op 1 en 2 September a.s. Oran jefeesten te organiseeren. B. en W. konden daarvoor echter geen vergunning geven, daar de Oranjevereeniging te Katwijk aan Zee dezen winter reeds vergunning had ge- vraagd op 1 September te mogen feesfc vieren. Thans zijn de feesten vastgesteld op Maandag 8 en Dinsdag 9 September a.s, Den eersten dag wordt des na-middags een kinderfeest georganiseerd, terwijl den twee den dag volksspelen zullen worden gehou den. zoowel te huur als te koop. Geheel Compleet f. 15.— Minimum gewicht. Muimum soliditeit. VOORSTRAAT 43 - KATWIJK AAK ZEE. Ook in onze Bedden- en Tapijtafd. zeer scherpe prijzen. 4039 LISSE. Heden werd door den Hoogeerw. Heer Deken Borsboom van Noordwijk een plech tige H Mis opgedragen in de hulpkerk aan de Beekbrug alhier, waarna de eerste steen legging plaats-vond voor de nieuwe kerk aldaar. Tevens werd de zusterkapel inge wijd en h'et nieuw aangelegde kerkhof. NOORDWIJK. Aan het postkantoor alhier en de daar onder ressorteerende bi1 kantoren werd ge durende de maand Juni 1930 ingelegd f. 8465.22, °n terugbetaald f. 9687.74. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 6601. Onder het vee van de landbouwers R. en E. ajhier, is mond- en klauwzeer uit gebroken. De alhier gehouden bloempjesdag ten bate van het Wit Gele Kruis, heeft f. 230 opgebracht. NOORDWIJK-BINNEN. De heer G. Verhev te Leiden, heeft om gezondheidsredenen als directeur van het fanfarecorps „Excelsior" alhier ontslag aangevraagd, hetwelk hem op de raeew eervolle wijze is verleend. Tot directeur van het fanfarecorps „Excelsior"' alhier, is benoemd de heer Corn, de Haan, te Leiden. Mr. J. C. Everwijn alhier, is door den president der Fransche republiek benoemd tot riddei van het Legioen van Eer. Tot onderwijzeres aan de openbaae lagere school alhier is benoemd mej. C. Nolting, die haar benoeming heeft aange nomen. o OEGSTGEEST. Vergadering O.G.A.V. In de gisteren gehouden bestuursverga dering van de gymnastiekvereeniging O.G. A.V. zijn de bestuursfuncties verdeeld als volgt: voorzitter de heer A. T. Kraav (reeds als zoodanig aangewezen door de tedenvergadering)vice-presidente mevr. TimmermansSparnaay; secretaris de heer J. C. Donk ("Koninginnelaan 23)2e secre taresse mevr. HeertjesJurriaans; penning. meesteresse mej. M. H. Singe ling; 2e pen ningmeester de heer H. W. Collee. Tot leiders zijn benoemd de heeren H. P. de Bouwmeester en M. de Troyc beiden hier, resp. voor de dames en meisjes, en de heeren- en jongensafdeelingen. In verband met de benoeming van den heer De Troye is in het bestuur een vaca ture ontstaan. Reglementair is vastgelegd dat een leider geen bestuurslid mag zijn. Naar wij vernemen gaat het met de voor bereidende werkzaamheden steeds vooruit, zoodat spoedig de oefeningen een aanvang zullen nemen. Mej. M. van Eisen alhier, is te Til burg aan de Kweekschool der Eerwaarde ZusteTs van Liefde geslaagd voor het examen nuttige handwerken. Tot volontair ter secretarie alhier ;s toegelaten ir. G. Snoeck Henkemans uit s-Grave nh age. SASSENHEIM. Sassenheimsche Zwemvereeniging. In de Burgerzaal van het gemeentehuis vergaderde de Sassenheimsche Zwemveree niging ter vaststelling van de statuten eir Huishoudelijk reglement. Deze werden met een kleine wijziging aangenomen. Tot leden der Propaganda-Commissie wer den benoemd de heeren N. Frijtinck Sr., J. Siddré en L. Bisschops. Tot leden der kascommissie, de heeren G. Meyer, H. Overvoorde en H. van der Laan. Inzake het houden van oefenavonden deelde het bestuur mede na een onderhoud met den burgemeester hoopvol gestemd te zijn geweest, doch van B. en W. was niet die medewerking verkregen die gewenscht is. De vereeniging kan één avond per week de beschikking krijgen over het diepe basin, doch de badmeester, die als instructeur zou optreden, is door deze bepaling hierin ver hinderd, daar hij geen onderricht kan ge ven en tegelijkertijd toezicht Louden over de dames-afdeeling. Over deze zaak werd lang gesproken. Be sloten werd toch een aanvang te maken met het oefenen en de zaak voorloopig aan het bestuur over te laten, ter nadere regeling. De oefenavond werd bepaald op Dinsdag avond. De contributie werd vastgesteld op f. 2.50 per jaar. Inzake een insigne werd een ontwerp, be sproken en vastgesteld. Een 10-tal personen traden als lid toe, zoodat het ledental 'hans ongeveeï 40 be draagt. De opbrengst van de collecte voor den Gewapenden Dienst, welke hier de vorige week werd gehouden bedraagt f. 33. Mej. J. Vaalburg uit Delft werd be noemd tot onderwijzeres aan den School met den Bijbel, alhier. Aan het Postkantoor alhier, werd ge durende de maand Juni 1930 ingelegd f. 5.107.44; terugbetaald f. 5.189 88. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3133. o STOMPWITK. Burgerlijke stand. Bevallen: J. M. van Ryn, geb. van Haas- tert, z,; G. E. M. van der Kley, geb. Dullc- mans, d.; C. E. van der Kraan, geb. Neu- weland. d.; J. Schmal, geb. van Geest, d.; M. Kleiwegt, geb. Kettenes, d.; T. Vreeken, geb. Hastert, z.M. G. van Vliet, geb. van Winden, z.; W. E. van den Berg, geb. van Halderen,z.; C. Hilgersom. geb. Klink, z,*, J. M van der Krogt. geb. van Veen, d.H. van Beuningen, geb. Akkerman, z.; M. IC. P. van der Sanda, geb van der Salm. d.; M. A. van Loghem, geb. Kreemer d.VV. van Ginkel, geb. Stekelenburg. z. Getrouwd. L. A. van Benthem en C. van Vliet; Th. P. Waayer en W. C. van Tol; C. M. Lauwerse en M. Gorisse; W. Vermeer en Gh. M. J. Ludwig; H. Vrolijk en E. C. C. Verdouw; P. II. Koning en M. Boone; J. A. van Dijk en A. J. Verhagen; D. Oudshoorn en J. M Keukenmeester. Overleden: E. II V Kooien, m. 1 j.; N. J. M. Willemse. m. 5 j.; J. J. Bosman, m. 45 j.; J. van der Helm, m. 1 m.; B. J. C, Frericks, m. 61 j. VOORHOUT. Doodelijk ongeluk. Gistermiddag 1e vier uur, bij het uitgaan, der school, stond de melkslijter C. W., met zijn vrachtauto benzine in te nemen bij de garage Veenhof. Twee vriendjes stapten op de treeplank van bedoelde auto en reden bij het vertrek op deze wijze mee. Op de Xagelbruz wilde het 12-jarig zoontje van M. van W.t van de auto stappen, om naar de woning van zijn ouders te gaan. Hij stapte van den nog rijdenden auto en kwam te vallen. Het achterwiel ging hem in de lengte over het lichaam, zoodat de longen werden ingedrukt. Een stroom bloed gutste hem uit mond en neus. Binnengedragen zijnde weken de levensgeesten zeer spoedig. Het monlfc. en klauwzeer schijnt hier een kwaadaardig karakter te dragen, reeds zijn eenige dieren gestorven. De ziekte hccr9cht op 14 verschillende boerderijen. o VOORSCHOTEN. GEMEENTERAAD. Telefoonverbinding RijndijkBeiden f. 10.000 subsidie voor reconstructie van een begraafplaats in de kom der gemeente. Onder voorzitterschap van den burge meester, den heer E. Vernède kwam dezer dagen de Raad dezer gemeente in voltallige openbare vergadering hijeen. Na opening der zitting werd goedgevon den de lezing der notulen uit te stellen tot een volgende vergadering. Voor kennisgeving werd aangenomen een missive van Ged. Staten en een dankbetui ging van het bestuur van de R.K. H.B.S. voor een verleende subsidie. Goedgevonden werd de brug over de Dob- bewetering over te doen in eigendom, be heer en onderhoud aan de provincie voor f. 1400.—. In de vergadering van 7 April jl. was be sloten een telefonische verbinding tot stand te brengen tusschen den Rijndijk en hel ge meentehuis om indien noodig hulp te kun nen vragen van politie, brandweer enz. De kosten zouden vermoedelijk f. 70.per jaar bedragen Gebleken is, dat deze per jaar abonnement f 149.zullen bedragen, ter wijl een verbinding via Leiden ongeveer f. 49 per jaar kost. B. en W. stelden voor van een recht- streeksche verbinding af te zien en in voor. komende gevallen een dringend gesprek aan te vragen. De kosten zijn hiervan wel hooger maar verwacht mag worden, cfat niet veel gesprekken zullen worden ge voerd. De heer W. G. Duynisveld vroeg of de heer Deen bereid is gevonden deze telefoon ten allen tijde voor een ieder beschikbaar te stellen. De heeren J. Braggaar en J. J. Dijkman stelden nog enkele vragen, waarop uit de beantwoording van den voorzitter bleek, dat de telefoonverbinding niet uitsluitend voor de Rrindiikbewoners is en de kosten van een gesprek komen aan hen die tele- foneer en, uitgesloten, politiezaken, deze komen voor rekening der- gemeente. Aldus werd besloten Als laatste plint de subsi die-aanvrage voor de Ned.-Herv. Begraafplaats. Blijkens het praeadvies is de begraafplaats der Ned.-Herv. Gemeente reeds vele malen een punt van bespreking geweest. (Steeds in besloten zittingen) De meerderheid van B. en W. ontried de aanneming van het voorstel. Een der leden der meerderheid meende, dat uit hvgiënisch oogpunt een begraaf plaats midden in het dorp afkeuring ver dient en de gemeente geen gelden mag be schikbaar stellen om dit -te gaan verbe teren Het andere lid meende, dat het tijd stip nog niet is aangebroken. Er bestaat op deze begraafplaats nog gedurende een reeks van jaren gelegenheid tot begraven. Wanneer het geen dienst meer kan doen, dan pas kan worden ingezien wat de ,<•*- meente te doen staat, het stichten van een algemeene of het reconstruecren van de bestaande begraafplaats. De minderheid oordeelde, dat de tegen woordig0 begraafplaats aan behoorlijke eisehen niet voldoet. Om een nieuwe to stichten zijn geen termen aanwezig, en door reconstructie wordt voor tal van jaren de gelegenheid geboden op behoorlijke wijze te begraven. Een der voorstellers, de heer A. Verboon, gaf een nadere toelichting. Hij wilde van de landelijke manier niet afwijken. Indien er een begraafplaats zou komen buiten de kom der gemeente kan geen klok worden geluid en ondervindt een begrafenis min der belangstelling. Omdat de Ned.-Herv. Gemeente niemand weigert en de begraaf plaats daarom algemeen is, zag hij er geen bezwaar in deze subsidie te vragen. Een der slachtoffers van een motorongeluk werd toch ook op deze begraafplaats begraveD 1 Blijkens een teekening zullen er door de reconstructie 180 graven komen behalve de eigen graven. Wethouder C, Eggink Sr. noemde dit geen verbetering maar een verslechtering. Op ontoelaatbare wijze zullen straks de dooden een rustplaats vinden op enkele meters van de Gebr. Treubstraat. Alle pië teit en eerbied is dan weg. Waar de straf ten het nauwst zijn is een kerkhof. Wij vinden het vreemd buiten de kom der ge meente te gaan. maar dat gebeurt toch ook in andere gemeenten. Indien er nu aan de Ned -Herv, Gemeente gegeven wordt, kunnen wij de R.-R. en Gereformeer de niet weigeren. Het einde is er niet van te zien en de kosten zullen dan zeker 20 25.0C0 gulden zijn. De heer J. Braggaar deelde mee, dat er in een besloten zitting 2 plannen zijn be sproken, van een hunner waren de kosten f. 50.000 en van dit plan f. 10.000. Hij heeft aan verschillende zijden zijn licht opgesto ken en moet tegen dit voorstel stemmen. De heer J J. Dijkman, de tweede voor steller. herinnerde aan oude gewoonten en liefdebanden. Wethouder J. A. Mens noemde exploita tie door de gemeente voor een klein ge deelte der bevolking verkeerd. De recon structie is een mooi plan. De Roomsch- Katholieken zullen nimmer vragen, die zor gen er zelf voor. Omdat dit kerkhof algemeen is, ziet hij geen bezwaar de subsidie te verleenen. De heer J. W. Bakker motiveerde zijn stem tegen het voorstel. Wethouder O. Eggink Sr. kon zich zeer goed verplaatsen in den gedachtengang van hen, die door banden aan dit kerkhof zijn gehecht, maar er moet toch ook aan de toekomst worden gedacht. De heer,W. G. Duynisveld vroeg in 'n vorige vergadering een andere bergplaats voor de cadaver* der runderen, wat moeten wij dan met. onze medeburgers doen. Vrij zeker wordt deze gemeente in het één richting verkeer opge nomen en komt. zij aan den grooten ver keersweg te liggen. Men vraagt toch om een stille rustplaats voor de dooden. Klokluiden behoeft niet achterwege te blijven. De klok is van de gemeente. Voor dit bedrag kan een nieuwe begraafplaats worden gesticht. Nadat de heeren Verboon en Eggink nog samen hadden gediscussieerd, werd het voorstel in stemming gebracht, waarbij de voorwaarde wevd toegevoegd, dat het plan voor reconstructie met een raming der kos ten door den raad zal worden goedgekeurd. Het voorstel f. 10.000 subsidie ten hoogste voor reconstructie van de bestaande Ned.- Herv. Begraafplaats werd aangenomen met 7 tenen 4 Stemmen. (Tegen de heeren C. Egvink Sr.. D. Liraburg, J. Braffeaar en ;T. W. Bakker). Nadat nog enkele besluiten comptabili teit waren genomen, sloot de voorzitter de openbare vergadering. o VOORSCHOTEN. De A.V.R.O. Protest-Vergadering Bij de op Maandag in het Hotel Deurlo door het A.V.R.O.-Actie Comité Voorschoten belegde vergadering van A.V.R.O.-Luister vinken is (het verslag werd gisteren reeds door ons geplaatst Red. L.D.) is de navolgen de motie bij acclamatie aangenomen door ,do vergadering van ruim 200 personen. De Voorschotensche A.V.R.O -Luistervin ken in vergadering bijeen op Maandag 30 1 Juni 1930 in 't Hotel Deurlo te Voorschoten. Op dezen eersten dag van de inwerking treding van het Radio-Zendtijdbesluit van 13 Mei j.l. kennis gemaakt hebbende met beperking van den A.V.R.O.-Zendtijd en de daaraan verbonden gevolgen. Spreken hun ernstige teleurstelling en verontwaardiging uit over deze regeling waardoor 'n Nationa le, Algemeene en Neutrale Omroep zich niet meer met voldoende tijdruimte aan de luiste, raars in Nederland kan doen hoeren, drin gen met klem bij den Minister van Water staat aan tot herziening van zijn op 15 Mei j.l. genomen besluit over te gaan, dan wel aan de Algemeene Vereehiging Radio-Omroep vergunning te verleenen tot het doen vormen en exploiteeren van een eigen zender met recht tot onbeperkten zendtijd. Namens bet voornoemd Comité W Hoogenstraaten, Voorz. C. D. Sax, Secretaris. WARMOND. Alsnog bedankt. Onze oud plaatsgenoot dr. Woldendorp, thans te Stedum heeft 't aannemen van 't beroep naar de Ned. Herv. Gemeente te Spijk (Gr.)weer ingetrokken en alsnog be dankt. ZOETERWOUDE. Schoolartsen-district. Door het gemeentebestuur van Katwijk is tot het bestuur van Zoeterwoude een schrijven gericht om toe te treden tot een te vormen schoolartsendistrict met ingang van 1 September a.s. Tot dit district be- hooren de gemeenten Katwijk, Ocgstgeest, Voorschoten, Stompwijk en Veur. Naar wij vernemen is door tie directie der Nederlandsche Spoorwegen afwijzend beschikt op het verzoek van het gemeen tebestuur alhier om de halte Zoeterwoude aan het wraehtgoederenvervoer aan te sluiten. Nabij het klooster der eerw. Kruishee- ren aan den Vrouwen weg zal een brieven bus worden geplaatst hetgeen voor de be won^rs van den Vrouwenweg en omgeving een uitkomst beteekent. Door het plaatselijk comité van Her wonnen Levenskracht is een collecte geor ganiseerd op Zondag 20 Juli a.s. ten be hoeve der t.b.c.-bestrrijding. Wij raden allen aan een speldje te koopen en d mme do deze vereeniging te steunen. RADIO OP FRANSCHE SCHOLEN. Ook in Frankrijk wint de schoolradio ter rein. Op 1 Juni waren reeds 2230 scholen van een radio-installatie voorzien. Bij het onderwijs wordt hiervan veel gebruik ge maakt en het is te begrijpen dat het radio- lesuurtje bij de leerlingen wel het meest ge wild is. HET GROOTSTE EN BESTE OMROEPORKEST TER WERELD Ongeveer een half jaar geleden is door de B.B C. een geheel nieuw orkest samenge steld met 112 musici. Adrian Boult, de nieuwe muzikale leider der B B.C. heeft met lit orkest verschillende interessante proeven genomen en per 1 September zal het orkest geheel ingespeeld zijn en de concerten spe- ciaat geëigend voor radio-uitzending. WAT EUROPA AAN „RADIO" UITSTRAALT. Indien de energie van de verschillende omroepstalions bij elkaar geteld wordt ko men we tot de volgende totaal „uitstraling" aan electrische energie. Duitschland: 535 K.W., Engeland 170 K.W., Rusland 222 KW. Polen 17-t K.W., Zweden: 120 K.W., Tseherho Slowakije 107 K.W. en Frankrijk 64 K.W. De onbelangrijke plaats die Frankrijk in den omroep inneemt komt hierbij duide lijk naar voren. NIEUWE DUITSCHE TELEVISIE-PROEVEN. KSnigswusterhausen zal de televisie- proeven die lot nu toe door Berlijn-Wit- leben werden gedaan, voortzetten. Berlijn- Witzleben was zeer laslig voor het buiten land te ontvangen daar de energie slechts 17= K.W. bedroeg. KSnigswusterhausen zal zenden met een energie van 26 K.W dus nog zeer belangrijk hooger dan de zender in Engeland voor het Bnird-systeem. De uitzendingen worden gedian van 9.20-9.50 v.m. en 1.20-1.50 's nachts, behalve op Dinsdag en Donderdag. De nachtelijke uitzendingen zullen thans belangrijk uitge breid worden. DE GOUDEN MEDAILLE VOOR OMROEPERS. De Gouden medaille voor Amerikaansche omroepers is dit jaar verleend aan E. W. Bach, omroeper van een der National Broadcasting Comp stations. De medaille wordt verleend aan den om roeper met de zuiverste uitspraak, correcte spelling, aangenaam geluid en juisle modu latie. Het is de hoogste onderscheiding van de American Academy of Arts and Letters. o EEN RADIO- EN THEATER CENTRUM VAN 6oo MILLIOEN GULDEN. In Amerika doét men alles in het groot, zooals thans weer blijkt uit dé oprichting van een radio- en theatercentrum in Man hattan New-York door de Radio-Corporation of America. Het gebouw wordt ter hoogte van 60 ver diepingen opgetrokken en zal 4 theaters bevatten, geschikt voor radio-uitzending. In totaal komen er 72 studio's, waaronder za len van 3 verdiepingen hoog. Tevens komen er eenige speciale televisie-studio's. Vol tooid komt een en ander op het luttele be drag van 600 millioen gulden. o RADIOTELEFONISCHE VERBINDING MET TOKIO De proeven op de ultra-korte golf tus schen Duitschland en Japan zijn in alle opzichten geslaagd. De Engelsche posterijen zullen na ingebruikname van den nieuwen Duitschen zender aansluiting maken met de transatlantische radio-verbinding tus schen Engeland en Amerika, zoodat Ame rika met Japan zal kunnen telefoneeren via de Oostelijke route. (Builen verantwoordelijkheid der Redactie). Copie van al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. GEVAARLIJK FIETSPAD BIT DE ZWEMINRICHTING. Geachte Redactie. Mag ik u, ook uit naam van verscheidene zwemmers, een plaatsje in uw veelgelezen blad verzoeken? Zooals te hegrijpen is, wordt er in deze warme dagen zeer druk gebruik gemaakt van de Zweminrichting aan den Hooge Rijndijk; ongeveer een 500 baden per dagl Onder die 500 zijn een groot aantal kinderen, groot en klein, die ongeveer allen, evenals de volwassenen, per fiets komen. Hel is dus een voorldurend heen- en weergerij. Het pad naar de zwem inrichting is, behalve de aanlegplaats voor schepen vooraan, niet breeder dan 3 M. Hoe is het nu mogelijk, dat de overheid dit pad voor auto's toegankelijk steltl Als men 's middags dit pad berijdt, houdt men zijn hart vast bij het zien rennen van de auto's tusschen de fietsende kinderen aan weers kanten. Voetgangers kunnen nog op het graspaadje naast het pad een schuilplaats zoeken, maar voor gelijktijdig links en rechts rijdende fietsers is dit onmogelijk, voor hen blijft het Kanaal over! En wanneer men, uit angst voor passee- ren, tegen de inzittenden van een auto, die veel te vlug rijdt, een gebaar maakt, wat kalm te rijden, wordt er hoonend naar u omgekeken en vol gas gegeven Drie, vier auto's staan er soms op het smalle pad te parkeeren, waarvan enkele soms bij den ingang van het hek. zoodat men genoodzaakt is af te stappen, om niet In het water terecht te komen Kinderen zien geen gevaar, denken niet aan afstappen! Wanneer zal de overheid dit pad van ongeveer 3 M. breedte voor auto's verbieden? Ms er eerst een slacht offer gevallen is? Wanl ongelukken zijn hier nnvermiidelijk Laat het hier niet zijn: Als het kalf verdronken is, demp! men den put. U dankend voor de verleende plaats ruimte. Een A b o n n e. o 3-2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7