l/A ABATSCHARI CIGARETTES Zomersproeten ver dwijnen spoedig door een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. UIT DE RIJNSTREEK. maïzena abteis: RECLAME. 3710 SLEIPNER LACOURONNE «24 MERCEDES <3 CORDON ROUGE C> e&> Noodlanding. Gistermiddag zag de piloot van een vlieg machine, de heer M., wegens het warm loopen van den motor, zich genoodzaakt in het land van den heer B. te Hoofddorp een noodlanding te maken Deze landing liep goed van stapel, zoodat de piloot en de an dere inzittende, de heer J.f er ongedeerd af kwamen. Het vliegtuig, een tweedekker, dat In Soesterberg was opgestegen, werd licht beschadigd. Graanbeurs. Op de gisteren te Hoofddorp gehouden graanbeurs was de aanvoer als volgt: Tarwe (witte) f. 10.0010.3Ó; Tarwe (roode) f. 9.3610.00; Gerst (ohevaüer) f. 6.60—7.00; Haver f. 6.60—«.00; Duive- boonen f. 14.0016.00; Groene erwten f. 8.26—8.76; Karwij f. 32.00—33.00; Blauwmaanzaad f. 34.0036.00. Alles per 100 K.G. Bnrgerli|ke Stand. I'. Geboren. Elisabeth Johanna, d. van B. P. Duwel en .1. M. Janssen; Willemina He lena, d. van M de Rijk en N. van Elderen; Jacobus Cornells, z. van G. A. F. Suid- geest en J. M. Stokman; Coenraad, z. van .1. Verbaas en M. v. d. Knijtf; Arie, z, van M. A. van Steenis en J. de Visser; Maria Johanna, d. van G. .1. Nijssen en M. G. Arie, z. van G. Bras en .T. E. van DijkDirk, z. van D. Boesveld en II. Hune- veld; Ewoud, z. van J. Weststeijn en D. van Elderen. Ondertrouwd: H.®W. Dijkgraaf, 24 j. en G. van Mill in gen, 21 j.f H. Donker, 26 j. en G. Jongstra, 26 A. van Staverden, 25 j. en A. M. J. de Reus, 20 j.; L. Otte, 26 j. en K. Visbeen, 18 j.; S. Stamnus, 24 j, en R. Martens, 23 j.K. Breur, 2y j. en G Loos broek, 26 j.; J. Hogeveen, 21 j. en M. van der Weijden, 21 j.; J. Zwanenburg, 32 j. en M. A. van Nieuweveen, 30 j.; J. Beijk, 32 j en A. M. Doegwijk, 24 j.; T. M. Sloutjes- dijk, 27 j. en C. C. van der Weele, 22 j. Gehuwd: P. Laméris, 25 j. en M. C. tHreufrö, 126 j.; A'. van der Zwaan, 32 j. en W. C. Braak. 30 j.: P. du Pau, 27 j. en P. rSfcfhriamaj, 26 j.; P. Schouten, 30 j. en P. Deugd, 23 j.J W. C. P. Ktruger, 25 j. en W. Offerman, 24 j.; G. van Veen, 31 j. en K. L. Oosthoek, 22 j.; D. J. Middelkoop. 26 j en G. Roo9, 27 j.; J. van der Oord, 28 j. en G. W. Hogenhout, 27 j. Overleden: Catharina, 5 mnd. d. van P. Visser en W. van Huizen; Johannes Anto- nius Van dei- Vlu£t, 72 j., wedr van F, Ge-' daan; Johanna Los, 63 j., echtgen. van C. A Oppelaar. o HILLEGOM. Grafsteen aangeboden. Door leden en oud-leden van kerkelijke col leges en Chr. Vereenigingen is een gedenk steen geplaatst op het graf van wijlen den heer N. C. Veldhuis Sr. Dit monument is aan de familie Veldhuis aangeboden door ds. Mulder, die een toespraak hield en de vele aanwezigen verzocht het lied te zin gen, waarvan de overledene veel hield. Daarna sprak de heer I. C. Baas namens de Zondagsschool en de heer W. Kijne in opdracht van de keTkeraad. De zoon, de heer N. C. Veldhuis Jr. be dankte namens de familie voor het mooie, eenvoudige monument. Ds. Mulder dloot de plechtigheid met ge bed. Op de steen zijn gegraveerd de naam van den overledene, de geboorte en over- lijdenscijfers. en de namen: kerkbestuur, leden en oud-leden der Zondagsschool, jon- gelings- en zangvereeniging. KATWIJK AAN DEN RIJN. Aanrijding. Mej. v. R. alhier kwam met haar zoo goed als nieuw rijwiel in de v. Egmond- straat in botsing met een Shellwagen. laatstgenoemde kon wel tegen een duwtje doch het achterwiel van het rijwiel werd vernield. De Katwijksche Bouwvereeniqinp. Uit een dezer dagen aan de huurders ge richt schrijven van het bestuur der Kat wijksche Bouwvereeniging blijkt, dat in ver. band met den minder gunstigen financi- eelen toestand en het feit dat de huurprij zen der woningen te laag zijn, met ingang van 29 Juni de huur i9 vermeerderd met f. 0.25 per week. Nieuwe bewoners moeten echter f. 0.50 per week meer betalen RECLAME. VERLOREN 14 POND VET. De vinder mag het houden, Ben maar al te blij, dat ik 't kwijt ben. Sommige menschen zijn van nature cor pulent, maar er zijn massa's, die ongezond dik worden, omdat zij niet genoeg energie bezitten om voldoende beweging te nemen. In de meeste gevallen is dit geen luiheid, maar een toestand, die veroorzaakt wordt door de trage funclioneering der inwendige organep: de lever, ingewanden en nieren. Hierdoor ontstaan giftstoffen en schadelijke zuren, die alle kracht, werklust en energie dooden. Zij komen in het bloed en vet hoopt zich op. Duizenden al te corpulente mannen en vrouwen vinden oneindig meer baat bij Kruschen Salts, dan bij baden of andere middelen. De kleine dagelijksche dosis doet de organen normaal werken. Het vervult U met een heerlijk gevoel van stra lende gezondheid en kracht inplaats van hangerig en loom en het verdwijnen der corpulentie volgt vanzelf sprekend. Koop nog vandaag een flacon Kruschen Salts en neem iederen morgen een haiven theelepel op een glas warm water. Kruschen Salts is verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten k f. 0.90 per flacon. De groote flesch k f. 1.60 bevat bijna 3 maal den inhoud van den kleinen (Jacon. Importeur: N.V. Rowntree Handels Mij.. Keizersgracht 124, Amsterdam - G. 3715 KATWIJK-AAN-ZEE. Uitstapje Knapenvereeniging. De knapenvereeniging der Chr. Jeugdor ganisatie heeft een uitstapje gemaakt naar Rotterdam en Dordrecht, 's morgens 7 uur vertrok een 55-tal jongens met 5 begelei ders met de tram van hier en kwamen om halfnegen aan de D. P. te Rotterdam aan. Na een wandeling door de stad, werd het „Witte Huis" bezichtigd, en daarna per boot de tocht naar Dordrecht gemaakt. Daar beklom men den torentoen naar Rotterdam terug, naar de Diergaarde, daarna een bezoek aan dén speeltuin Zo- raerlust te Hillegersberg. Allen keerden des avonds zeer voldaan huiswaarts. Door den heer W. v. Beelen uit ,,Cassa Cara" werd aan elk nog een glas limonade verstrekt, waarvan een dankbaar gebruik gemaakt werd. Openlucht-concert. Onder begunstiging van prachtig zomer weer gaf de Chr. Muziekvereeniging onder leiding van haar directeur een avondcon cert op den Boulevard. Er was veel belangstelling. Voor een groot deel kon het publiek rustig om de tent staan; de verbreeding van het trot toir alsmede het vierkante park bewezen daarbij uitstekende diensten. Gevonden voorwerpen: Een bril met hoornen randen; een ijzeren buis; een paar fantasiesokken; een gouden armband niet roodc kralen; een gele jongensblouse; een witte gummiriem met badpak; een gouden ring waarin de naam Henk; een kinder- portemonnaie inhoud f. 0.36; een zwarte badschoen: een nikkel heerenhorloge met ketting: een rijwiel belastingmerk 1929 1930. Inlichtingen betreffende bovenge melde voorwerpen worden iederen werkdag verstrekt van 10—12 v.m. op het politie bureau. Een 50-ta! mannelijke verpleegden uit het gesticht „Endegeest", maakte gisteren onder leiding der broeders een uitstapje naar Katwijk aan Zee, alwaar geTuimen tijd op het strand nabij den vuurtoren werd vertoefd. LISSE. Burgerlijke stand. Hiilegom, Nio. Barnhoornweg 5; M. J. Vis, onderwijzeres, van Beesel, \Vilhelm.str. 13, S. van Dusschoten, onderwijzeres, van Am sterdam. Hoofdstraat 23. Vertrokken: M. G. J. J. Tjjsmans, geb. v. d. Hart, Rotterdam, Willibrordusstr. 58b', Th. W. Jong, geb. van Oosterhout, R'dam, Nieuwe Binnenweg 127b; L. A. Slugs, geb. Gröne, Den Haag. Pretorie 80; M. Diebm, geb. Hoogeveen, Den Haag, Rrjswgkscheweg 120; M. A. W. Schrijvers, geb- Hogendorp, Haarlem, Julianapark 26rd.S. Otto, Noord- wgkerhout, Zilkerduinweg 121; H. van der Winkel, mandemaker. Lisse, Julianaotr. 121; A. M. Edelaar, geb. Reekers, Leiden, Hooge Rijndijk 100; A. M. G, Manders, religieuse, Wisch, Silvolde B. 215. De tijdel. agent van politie H. van Venetië alhier, is met ingang van 1 Juli a.s. benoemd tot agent van politie 2e klasse in vasten dienst. Onder hot vee van den landbouwer v. d. G. is mond en klauwzeer uitgebroken. Het drukke verkeerskruispunt Van Limburg Stirumstraat-Pickéstraat-Douza- straat-Bronckhorststraat, heeft ccn belang rijke verbetering ondergaan. Het gemeen tebestuur heeft ter plaatse eenige vierk. M. grond aangekocht en in gebruik genomen. De zeer scherpe hoek is thans prachtig afgerond. De straat is aldaar belangrijk verbreed. Hiermede zal weer een gevaarlijk punt uit onze gemeente verdwijnen. RIJNSBURG. De Bloemenhandel. Een flinke aanvoer en geen al te warm weer hadden tot gevolg redelijk goede prij zen. Betaald werd per 100 voor 1ste soort: Margrieten wit f. 0.350.40, Juliaantjes f. 0.100.15, Bruidsanjers f. 0.080.10. An jers groenhart f. 0.12—0.16, Pioenen f. 3.20 —4.60, Irissen wit f. 11.40, Irissen 'blauw f. 11.10, Annemonen f. 0.080.10, Lathy rus f. 0.05—0.10, Con villi's f. 0.95—1.20, Dahlia's f. 4.805.60, Pompon-Dahlia's f. 3.10—3.50, Alsmeria f. 4.60-5.40, Witte Lelie's per kelk f. 0.100.15. Rozen: But terfly f. 0.60—0.90, Roselandia f. 0.70—1. Hadley f. 0.80—1.10, Columbia f. 0.70—0.90 Gold Ophelia f. 0.65—0.85. Nieuwe Bloembollenveiling. J. A. M. Luyten opgericht teneinde dit nader onder de oogeh te zien. Besloten werd een winkelweek te houden waaraan verbonden een étalage wedstrijd, gevelversiering en straat of buurtversiering alsmede een lichts toet. Het Gemeentelijk Bureau voor Vreemdelingenverkeer stelt voor een en ander prijzen beschikbaar. Om tot een goede organisatie te komen heeft de Commissie zich gesplitst in twee sub-commissies, één voor de winkelweek cn de versieringen met als leden de heeren .T. Bergman, voorzitter, B. M. van Stijn, secretaris, C. Breedijk, W. J. Oudshoom, en G. Flint en een sub comité voor de licht- stoet bestaande uit de heeren J. van Eg- mond voorzitter, C. M. van Styn Jr. secre taris, H. van Hulst, J. TJit den Boogaard cn L. van Noort. Het doel der winkelweek is de aandacht van de Vreemdelingen op de Warmondsche winkels te vestigen. Hiertoe is in de eerste plaats een aardige étalage wel het beste middel. De vreemdelingen moeten den indruk krijgen dat onze winkeliers even goed en tegen denzelfden prijs kunnen leveren als die in de stad en dan zullen velen zich de moeite gesparen hun voorraden uit hun- woonplaatsen mede te sleepen en liever in Warmond inkoopen. Teneinde dit te bereiken heeft het Ge meentelijk Bureau voor Vreemdelingen verkeer in overleg met het genoemde sub comité besloten een étalage wedstrijd on der de volgende voorwaarden te organisce- renDe deelnemende winkeliers zullen volgens hun bedrijf in de volgende drie groepen worden ingedeeld terwijl voor iedere groep drie prijzen beschikbaar zul len zijn: Groep 1. Levensmiddelen (kruideniers, slagers, bakkers, groentenhandelaren). Groep 2, Huishoudelijke artikelen en kleeding. (Hieronder schoenen, manufactu ren, fietsen glas en aardewerk enz.) Groep 3. Diversen. (Sigaren, kapper, kan toorbehoeften enz.) Iedere deelnemer is verplicht te vlaggen. De uitspraak der jury is bindend, terwijl dp winkelweek zal worden geopend Don derdag 17 Juli a.s. des namiddags 8 uur. Teneinde de étalagewedstrijd goed tot zijn recht te doen komen moet ook de om geving (gevels, straten, dammen enz.) ver sierd worden. Om dit te bereiken zijn hier voor ook prijzen beschikbaar gesteld. Op aller medewerking wordt gerekend. De liehtstoet zal op Maandag 21 Juli uit trekken. De commissie denkt den stoet samen te stellen uit reclame-inzendingen, mooie of geestige voorstellingen, transpa ranten en lampions. Allen zoowel particu lieren als zakenmenschen kunnen er aan deelnemen, en de commissie hoopt dat haar werkzaamheden beloond zullen woTden door een groote deelname want hiervan zal het slagen van een dergelijken avond zeeT zeker afhangen Verdere inlichtingen over den stoet en de prijzen worden gaarne door den secretaris der sub-commissie ver strekt. bij wien men zich ook voor deelnam© kan opgeven. De commissie hoopt dat een ieder naar zijn vermogen er toe bij zal dra gen een en ander zoo goed mogelijk te doen slagen, in de eerste plaats door het uitsteken van de vlag gedurende de ge- heele Kaagweek. RECLAME. 3729 ALPHEN. Ter beschikking' gesteld. De door de politie aangehouden personen P. en Soli, van Bodegraven en H. de B. alhier, in verband met de in onze gemeente en in de omgeving den laatsten tijd gepleeg de diefstallen en inbraken zijn gisterenmor gen op transport en ter beschikking van den officier van Justitie.te 's-Graverohage ge steld. Openluchtconcert. Het p'rogramraa van het openluchtcon cert door de Chr Muziekvereeniging: „Arti et Religioni" alhier op Dinsdag 1 Juli des avonds om half negen in de tent aan de Stationsstraat luidt als volgt. 1 Dilbeek-Marsche", Leon Marchand; 2. Le Calife de Bagdad. Ouverture, Boieldieu;. 3. La Flute enchantee, Fantaisie sur l'ope- ra de W. A. Mozart; 4. Graziella, Ouverture, F. Andrieu; 5. a. Ehre sei Gott in der Höhe, F Schubert; b. Ach, Hcrr. laszt dein lieb Engelein, J. S. Bach. 6. Heinzelmannchens Wachtparade, Kurt Noack; 7. Transcription over Psalm 42. H. Broekhuysen; 8. Sempre Avanli, marsch, Nico Geriharz; Psalm 65. Het concert begint met Gezang 194. Dezer dagen werd aan de Vinkehuurt een aanvang gemaakt met de algeheele veibreeding van den Rijksstraatweg. BODEGRAVEN. Aangehouden. Bij de verschillende diefstallen van den laatsten tijd in de Rijnstreek zijn ook een paar Bodegravers betrokken. Zekere P. is reeds aanvankelijk weggevoerd, terwijl ze kere S. eveneens werd gearresteerd, doch na verhoor voorloopig vrijgelaten. De laat ste schijnt zich belast te hebben met den verkoop van de gestolen goederen. Ook de Bodegravensche politie heeft aangifte ont vangen van diefstal nu van olie. Men ver moedt met dezelfde bende te doen te hebben De tentoonstelling Oud-Bodegraven. Het dagelijksch bestuur van de commissie voor de tentoonstelling Oud-Bodegraven weert zich goed. Allerlei voorbereidende arbeid is reeds verricht. Een groot aantal circulaires is vervaardigd, adressen van vroegere Bodegravensche families, over het geheele land verspreid zijn opgezocht, musea zijn aangeschreven enz. enz. Gevraagd op gave van eventueel in te zenden stukken voor 1 Augustus a.s. Voor dien datum zul len ook verschillende ingezetenen van wie vermoed kan worden, dat zij waardevolle stukken bezitten worden bezocht. Men hoopt echter dat zeer velen zich vrijwillig zullen aanmelden. Een garantiefonds zal worden gevormd, waarop reeds door ver schillende belangstellenden is geteekend. Het eventueel batig saldo van de tentoon stelling komt ten bate van de T.B.G.-ver- eeniging. Het. is geen overdrijving als wij constateeren, dat er veel belangstelling voor het werk der commissie bestaat. In eiken kring hoort men over de plannen spreken. Schnttevaer. De Ned. Vereen. „Scliuttevaer" heeft thans haar voorstel tot verbetering van den Ouden Rijn bij Ged. Staten van Zuid-Hol land ingediend, zulks naar aanleiding van het te Bodegraven genomen besluit. Bnrgerlijke Stand. Ondertrouwd: F. Donker 26 jaar en M. J. Punselie 29 jaar. Getrouwd: H. A. Diseldorp 25 jaar en A. Koppenrath 25 jaar A. J. de Wit 27 jaar en J. P. Baas, 22 jaar. Overleden Eimert de Ruijter 54 jaar, ge huwd met N. Muijt. Gevestigd: W. Bosman, rietdekker van Gonemuiden J. Fioole en gezin, chef veldwachter van de Lier D. C. Korse, onderwijzeres van Oirschot G. Breé- veld, bakkersknecht van Alphen aan den R. Vertrokken: J. M. Verwoerd, zonder be roep naar Ter Aar; M. C. Karan, dienst bode naar Ter Aar M. G. Bakker, dienst bode naar Reeuwijk. Door de politie werd een jeugdige woonwagenbewoner aangehouden, die ten nadeele van een weduwe een horloge had gestolen. De heer N. Pijsel, ambtenaar der Spoorwegen is met ingang van 1 Aug. e.k, overgeplaatst naar Utrecht. De heer Pijsel is meer dan twintig jaar te Bode graven werkzaam geweest en vervult ver schillende functies in allerlei levenskringen. 15 Juli a.s. zal het 100 jaar geleden zijn dat het Koninklijk Besluit werd gege ven. waarbij aan de gevormde Maatschappij tot het aanleggen van een straatweg van Gouda naar Bodegraven, vergunning werd verleend tot hel leggen van een weg en het graven van een vaart. o BOSKOOP. Op drilt geraakt en gezonken. Een schuit, geladen met koolasch', toe- behoorende aan den heer S. Verweij al hier. sloeg in de Gouwe van haar touwen los, met gevolg, dat het vaartuig op drift geraakte, en door een voorbijgaande stoom boot werd aangevaren, en dientengevolge zonk. Op het vaartuig waren gelukkig geen Geboren: Cornelis Maria Anthonius, z. van C. W. Barnhootn en W. J. Caspars. Johanna, d. van C. P. Kujjper en van S. A. Korsuize. Christina Wilhelmina, d. van P. Kersbergen en van Ch. W. de Regt. Leigje, d. van E. Scholte en van A. Roodenburg. Aratonius Arnoldus, z. van A. P. Zeegers en van P. A. v. Vugit Overleden: Willem Potman, echtgen. van J. A. Snel, oud 51 jaren. Masje Vink, wed. van J. Th. Ruigrok van de Werve, oud' 86 jaren. Ondertrouwd: J. N. Neder pelt en J. A. van Kesteren. J. v. Blitterswijk en H. Stoker. Gehuwd: A. v. Diemen en T. Vink. H. G. Vecnendaal en W. A. in 't Veld. J. v. d. Berg en W. Bakker. Gevestigd: M. de Boer, gekomen van Nieuweiikerk, Heereweg 106. W. Dieter- man en gezin, van Worraerveer, Smalleweg 17. Wed. C. v. d. Vis en dochter, Haarlem mermeer, Vreewjjk 11. G. Meijer en gezin gekomen van Voorscholen, Essenlaan 7. P. Schoneveld, gekomen van Warmond, Gracht- weg 33. Mej. J. J. Herwig, gekomen van Leiden, Heereweg 64. C. A. Roozekrans, gekomen van Amerika, Veldhorstslrait 36. H. C. M. v. Loon, gekomen van Oudenbosch, Heereweg 462. M. G. Melder, gekomen van Utrecht, Heereweg 152. M. Griekspoor en gezin, gekomen van Hiilegom, Halfweg 43. Vertrokken: Mej. J. H. Heestermans, ver trokken naar Wychen. J. J. Boon, ver trokken naar Leiden. L. H. Hooger vorst, vertrokken naar Alkemade. K. Timmers, ver trekken naar Katwijk. J. W. Westerink, vertrokken naar Hiilegom. Mej. W. A. in 't Veld. vertrokken naar Woudenberg. Mej. C. J. v. d. Lans, vertrokken naar Voorhout. Door den heer C. de Monije alhier, is op gericht dc „Rijnsburgsche Bloembollenvei ling", waar tulpen, narcissen, gladiolen en andere bol-, knol- en wortelgewassen zul len worden geveild, op de in dezen handel gebruikelijke conditiën. De veilingen zullen aanvangen 17 Juli a.s. en gehouden worden in het gebouw ,,Bloe>menlust" alhier, Donderdagmiddags 2 uur, terwijl voor principalen manden aan het gebouw beschikbaar zullen zijn. De heer C. de Monije is bij bloembollen- kweekers geen onbekende en geniet vooral bekendheid door zijn exploitatie van de be kende contante veilingen I Het gemis van een droge bollenveiling in dit centrum van bloembollencultuur, werd reeds meermalen sterk gevoeld, zoo dat de veiling wel zal blijken levensvat baarheid te bezitten. Wij wenschen den heer de Monije op zijn onderneming dan ook veel succes toe. NOORDWIJK. Bnrgerlijke Stand. GeborenAnthonia Maria Theresia, d. van W. P. van der Ham en K. E. Bos. OndertrouwdJ. G. Bruynen, 21 j. en A. Salomons 20 j. GetrouwdH. L. Smit, 25 j. en J. Zuid hoek 24 j. M. Diebeti 24 j. en M. Hooge veen 2l j. Gevestigd: A. E. Raes, verpleegster, van IJzenöijke, St. Mariagesticht; A. M. de Ko ning, verpleegster, van Velsen, St. Maria gesticht; G. M. Blom, geb. Balk, verpleeg ster, van Amsterdam, St, Mariagösstichfc; E. M. M. Rigter, geb. Wagenaar, verpleeg ster, van A.dam, St Mariagesticht; 'L H. A. van Beek, geb. van Schie, verpleegster, van Hiilegom, St. Mariagesticht; J. E. Kops, geb. Kaandorp, verpleegster, van Velsen, St Mariagesticht: H. Schlag, dienstbode, van Osnabrück (Did.), Gooweg 12: M. Jahodai, dienstbode, Weenen,'Gooweg 16b; Th. Kans- zen, kellnerin, van Amsterdam, N. Boule vard 2; C. Fr. Peray, commis. de Rest, van Amsterdam, N. Boulevard1 3; P. H. J. Ottens, kellner, van Laren, N. Boulevard 3; J. Fr. Lehmkuhl, commis. de Rest, van Araster dam, N. Boulevard 3; H. Medeweller. dienst bode. van Arasterdam, Z. Boulevard 5; P. Grootegoed, geb. Kozijn, dienstbode, van Lisse, Z. Boulevard 39; E. A. van Halem, dienstbode, van Haarlem, Z. Boulevard 39; J. M. Broekema, huisjuffr., van Warffum, Rembrandtweg 9; L. Verschoor, huisjuffr. van Ridderkerk. Dr. Mr. W. v. d. Berghst- S. M. C, Mulder, dienstbode, van iter- dam. Pickéstri 25a; G. C. A. P. van den Berg, dienstbode, van Anna Paulowna, St Jeroensgest; E. Lesker, slotenmaker, van Vreden (Did.), Oude Zeeweg-88; J. van den Berg, geb. Duivenvoorde, van Noordw.hout, Schies'raat 19a; P. Duivenvoorden, bloemist knecht. van Noordw.hout Schiestraat 17a; J. Th. Steen, agent v. politie, van Zaudvoort, Voorstraat 6; A. Montebai, broodbakker, van SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. GeborenJoannes, z. v. L. van Leeuwen en J. G. W. Ie Grand. Berna-rdus Joan nes Cornelis, z. v. M. J. A. Post en L. M. van der Wiel. Grietje, d. v. G. Heems kerk en M. Bloemendaal. GevestigdJ. van Duijn en gezin, Kerk- laan 39, van Haarlemmermeer. A. Bei der, Hein Baderstraat 29, v. Lisse. Mej. H. Barendrecht, Charbonlaan 21. v. Den Haag. Mej. G. Moerkerken, Bijdorp- straat 21. van Heinenoord. J. de Rooij. Warmonderlaan 25, van Leiden. Vertrokken; Mej. H. M. I. Hubers, van Hoofdstraat 30a, n. Apeldoorn. C. Rot teveel, van Hoofdstraat 231, n. Oegstgeest. D. C. van Harten van Florisschouten- straat 3, n. Dordrecht. P. Ch. A. van Gulik van Menneweg 55, n. Amsterdam. J Braam en gezin, van Hoofdstraat 308, naar Lisse. VOORHOUT. Onze plaatsgenoot de heer J. H. M. Bulten is geslaagd voor het diploma ge meente-administratie. VOORSCHOTEN. Raadsagenda. Maandagavond 30 Juni a.s. 's avonds te' 8 uur, komt de raad dezer gemeente bijeen ter behandeling van: i. Ingekomen stukken. 2. Overdracht brug D®bbewetering aan de Provincie. 3. Nader voorstel inzake aansluiting telefoon Rijndijk. 4. Voorstel van de heeren Verboon en DijkmaD inzake reconstructie van de Ned.-Herv. Begraafplaats. 5. Besluiten comptabiliteit. WARMOND. Feestelijkheden Kaakweek. In verband met de herhaaldelijk door de aangeslotenen bij het Gemeentelijk Bureau voor Vreemdelingenverkeer geuitte wensch ook het dorp Warmond gedurende dc Kaag- week meer een feestelijk aanzien te geven om daardoor ook meer vreemdelingen naar het dorp zelf te trekken, heeft ten Gemeen tehuize oen bespreking plaats gehad met eenige ingezetenen en is een comité onder Voorzitterschap van den heer C. Zwetsloot (wethouder) met als secretaris den heer RECLAME. 3706 2—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6