TANDHEELKUNDE KATWIJKERS I GEMENGD NIEUWS. LEIDSCH DAGBLAD W. VAN BEELEN Cz. UIT DE OMSTREKEN. r EEN VLOER INGEZAKT. In het winkelhuis van den Beverwijk- schen groentenhandel, gevestigd Bellamy- straat hoek Ten Katestraat ie Amsterdam is gistermorgen de vloer ingezakt. Toen tegen half twaalf de huurder van het huis, groen tehandelaar Floor, een zestal klanlem, '••rouwen en kinderen stond te helpen, zwichtte de vloer onder eenig gekraak ,voor den last aan menschen, groenten en aard appelen. De aanwezigen zakten met een groot deel van den winkelvoorraad in den kelder. Op het gegil der a-rouwen liepen menschen ie hoop; de 6.G. Dienst, de po litie werd gewaarschuwd. Een geneesheer van den Dienst was er onmiddeHijk bij en 'hielp de verongelukten; ér waren n.l. drie gewonden, allen gelukkig niet ernstig. ■De 67-jarige mejuffrouw VonkKlooster man liep een voetkneuzing op-, het twaalf jarige Marietje Kiwiet eenige schaafwonden. Zij konden op eigen gelegenheid naar hare woning terugkeeren. De zestienjarige me juffrouw W. Demmel is per auto van den G. G. Dienst naar huis gebracht, hare ver wondingen waren evenmin van ernstigen aard. De politie heeft den loesland van het huis, eigendom van den heer J. F. Tenbrodk, winkelier Kinkerstraat 104. nader onder zocht, het bleek dat ook de vloer in het aangrenzend trapportaal was weggezakt Door het gemeentelijk Bouw- en woning toezicht zal eveneens een onderzoek naar de constellatie van het huis, worden inge steld. o OVERREDEN EN GEDOOD. Gistermiddag is to Zaandam op den Wesl- zanerdijk ter hoogte der biscuitfabriek „Vi- oomte" der firma Hrldering de 10-jarige A. Schipper ,die per rijwiel op weg was naar het badhuis te Weslzaan onder een auto van den vrachtdienst Pu moerend-Haarlem geraakt, waarbij een der wielen hem over het hoofd ging. Toen de knaap deerlijk verminkt werd opgenomen, bleken de levensgeesten reeds le zijn geweken. (Don Chauffeur treft geen schuld, maar hij was zoo van streek, dat een collega hem moest vervangen. Toen de landbouwer G. C. de .Tong le Hollum (Ameland) bezig was met het lossen van een vracht hooi van den wagen, gingm de paaiden, die er voor waren gespannen plotseling op den loop. De Jong liet zich van den wagen glijden, doch kwam le struikelen met het noodlottig gevolg, dat de wielen hein over hel lichaam gingen. Met zware inwendige kneuzingen werd hij opgenomen. Eenigen lijd later is hij aan de gevolgen overleden. HET NOODWEER BOVEN ARNHEM. Hier en daar een ware verwoesting aangericht. BRANDEN. Gisteravond te kwart over zes is door on bekende oorzaak brand uitgebroken in de langs de Hoogstraat le Eindhoven gelegen magazijnen der linneofabrieken der firma G. Kersemakers en Zn. De magazijnen zijn geheel uitgebrand, alsmede de spoelerij en een deel der weverij. In de laatste afdeeling bekwamen echter alle machinerieën groote waterschade. Zoowel de voorraad afgewerkte garens als de voorraad afgewerkte goederen, linnen en kunstzijde, gingen verloren. De schade wordt geraamd op (.200.000. Een en ander was op bcurspolis verzekerd. De fabriek, waarop een 75-tal personen werken, za! voorloopig moeten worden stop gezel, doch was ook legen bedrijfsschade verzekerd. Omstreeks halt vijf is gisteTen le Rotter dam brand ontdekt in 2 houten loodsen van de firma van CrefeldFabre, slaande aan het terrein van het abattoir aan de Boezemstraat. De loodsen zijn in gebruik bij W. Haard. De brand is waarschijnlijk ontslaan ten gevolge van kwaadwilligheid. De brandweer heeft het vuur met vijf stralen aangetast. De loodsen, waarin hou ten emballage was geborgen zijn geheel uit gebrand. Nadat de brand was gebluschl. ontstond brand in krollen, welke 100 meier verder slonden. Ook deze brand had men spoedig onder de knie. De eigenaar was niet tegen brand verzekerd. o IN VRIJHEID GESTELD. De arbeiders J. J. v. B., M. J. d. R. en W, H. T„ allen le Oss, die zich sinds 2 Mei in voorloopige hechtenis bevonden als verdacht van den roofoverval te Nislelrode, einde April gepleegd, zijn ingevolge beschikking der Bossche Rechtbank, in vrijheid gesteld. BIJ HET ZWEMMEN VERDRONKEN. De 21-jarige V. uit Coevering is bij het zwemmen in den Dommel verdronken. Twee vrienden en zijn broer, die ook aan het zwemmen waren, hebben nog gepoogd den in levensgevaar verkeerenden drenkeling te redden, hetgeen hen echter niet lukte. Toen zij hem tenslotte op het droge hadden gebracht, bleken de levensgeesten reeds ge weken. a Vrouw des huizes: „Waarom kom je met een leege wagen?" Groenteman: „Omdat U nooit iets noodig heeft", BlUTENLANDSCH GEMENGD. Bouwstoffenhandel Mij. Rotterdam f. 159.00 H. van Kan Co. Amsterdam f. 157.50. Het bestraten van de Nieuwe Haven en Hillegommerbeek-kaden: J. J. Lavooy Am sterdam 5840; H. Kneevel Amsterdam (W.) f.5777; S. van Vuuren, Haarlem f 5190; Bax Steenkist Haarlem f. 4928; KI. Ottes Amsterdam f. 4800; De Rooy Jr. Baars Vleuten bij Utrecht f. 4547. In massa: keien: W. Keijsers Venlo f. 35190; fa. De Jong van Lekkerkerk Rot terdam f. 34200. In massa: keien en het bestraten: J. F. van Acker Amsterdam f. 42000; fa. De Jong van Lekkerkerk Rotterdam f. 38900; N.V. Mij. tot Aanneming van Beton, Water en Burgerbouwkundige Werken Gouda f. 38598 N.V. Aanneming Mij. v.h. N. van Baarsen fc A. v. d. Voorde, Amsterdam f. 38215. De stand van het bollengewas. Tegen dezen tijd van het jaar wordt de stand van het gewas door de leden van het Kweekersgenootschap onderling be sproken en vastgesteld. Men doet dit met het oog op de handelsprijzen voor de cam pagne, die nu aanbreekt. Hoewel er voor veilingen gehouden zijn, blijkt het toch gc- wenscht een goed oordeel op den stand van het gewas te hebben. De dikke hyacinthen zijn dit jaar goed hoewel iets minder dan verleden jaar. Er zijn meer afwijkingen dan normaal in de fijn wortelige soorten als Truien, Pinken, en Bismarcken; goede hoeken zijn zeKl- zaam. Wat tot heden gerooid is, valt mee. Kleide hyacinthen zijn best. De gezond heidstoestand is normaal en schijnbaar ten goede gekeerd. Enkele vroege tulpen zijn op zijn minst best. Enkele late tulpen zullen niet meeval len en middelmatig zijn, zij hebben het vroeg laten zitten. Dubbele vroege tulpen zijn van goed Vot best, niet gescheurd, wat een zeldzaam heid is, vermoedelijk door dieper planten. Darwintulpen zijn middelmatig, zij val len tegen. Li den Noord en het Westland zijn Ze niet best. Breeder tulpen hebben na den regen een klap gehad, ze moeren veel, ze zijn middel matig. De CToeussen, vooral de soort-crocussen zijn best, al zijn ze vroeg gestorven en biev; en daar reeds gerooid. De stand is goed. De gele crocussen zijn slecht, de warmte was te groot. Middelmatig wordt de stand genoemd. De narcissen worden goed behalve Vic toria. Bij-gewassen worden hier te weinig ge teeld om ze te beoordeelen. De tulpen op de klei staan uitstekend tot best, sterven normaal, en minder vlug dan hier waar het zand te warm is. ADVERTEERT Dl BET Htt blad voor Katwijk en Omstreken. Geeft Uw advertentiën en abonnementen op aan den agent die alle inlichtingen verstrekt. 836 KATWIJK-AAN-ZEE. Eiken Maandag en Woensdag houdt HARTOGS spreekuur 103 uur VOORSTRAAT 4 b. d. Boulevard. Tinei: Kunsttanden vanaf f.2.pijnloos trekken inbegrepen. Plombeeren v.ai i. 2.60. Onbreekbare gebitten met voortdurende garantie. 1371 LISSE. Beroepen. In de gisteravond na de godsdienstoefe ning gehouden manslidmatenvergadering der Chr. Geref. Kerk alhier is bij stemming uit het geformeerde tweetal als predikant beroepen ds. W. Byleveld te Haarlem. NOORDWIJK. Stand der werkeloosheid. Bij het alhier gevestigde correspondent schap voor arbeidsbemiddeling, zijn deze week als werkzoekenden ingeschreven 22 personen t.w. 9 visschers, 3 losse arbeiders, 2 landar beiders, 3 opperlieden, 1 timmerman, 1 metselaar, 1 straatraaker, 1 loodgieter en 1 böekbinder. Gevonden voorwerpen: 2 hengelsnoer- tjes een dameshorloge een zilver kleurig damestaschje inh. portemonnaie doosje met kleursel en kam een schort en kam in een courant een hangslolje met 2 sleuteltjes een rijwiel belaslingmerk een roode badschoen een pakje borduur werk een pr. hooge zwarte kinderschoe nen een vierkante linnen vlieger bruin duo-dek van een motorrijwiel brum kindersandaaltje een badpak met hand doek een kinderportemonnaie (zwart met bruin), inh. eenig klein geld een gekleurd kinderkousje blauw gebreid kinder- truilje een actetasch dames city arm band ring met 4 sleutels (1 Lips) 1 pr. witte linnen handschoenen een gummi kinderschoen een kunstgebit (on derkaak). Inlichtingen uilsluitend des Woensdags en des Zaterdags van 12 tot 1 uur nam. ten politiebureele te Noordwijk-Binnen. NOORD WIJK-BINNEN. Mond- en Klauwzeer. Onder het vee van den landbouwer Z. alhier is mond- en klauwzeer uitgebroken. Bij den winkelier De J. alhieT werd door de baldadige jeugd een spiegelruit van zijn winkel stukgegooid. De politie stelt een onderzoek in. NOORD WIJKERHOUT. Plechtige precessie. Morgen in het groot feest in het Bavo- dorp. Er zijn reeds eerepoorten en triumph- bogen opgericht op het terras en in de vele mooie lanen. Ter eero van het H. Sa crament. wordt daar een plechtige proces sie gehouden, waaraan alle R.-K. ingeze- nen mogen deelnemen. Tuindersbcsd „De Bendracht". In café „De Zwaan" vergaderde het bestuur van den tuindersbond „De Een dracht". Besloten werd vanaf Maandag a.s. groente-veilingen te houden aan de Piet Gijzenbrug en wel driemaal per week. Ook zullen geveild worden aardappelen, aardbeien en allerlei soorten peulvruchten. Hollandsch Bloembollenkweekers- genootschap. In ,,'t Wapen van Noordwijkerhout" ver gaderde de afd. Noordwijkerhout van 't Hollandsch Bloembollenkweekers-Genoot schap. De opkomst was gering en de pun. ten waren weinig belangrijk. Behandeld werd de Beschrijvingsbrief voor de algemeene vergadering te Haarlem op a.s. Maandag, die weinig stof tot be spreking opleverde. Voorts had de prijsraming plaats van de verschillende bollensoorten. Op deze ra ming is echter weinig peil te trekken, daar de prijzen steeds met de markt op en neer gaan. NOORDWIJK-AAN-ZEE. Geen motorrijden meer op het strand. Vanaf heden is het bij politieverordening verboden met motorrijwielen op het strand te rijden. o OEGSTGEEST. Het bestuur van de zwemvereeniging „Poelmeer" verzocht ons te vermelden, dat de medewerking van badmeester Leget aa-i de j.l. gehouden wedstrijden buiten mede dinging was. RIJNSBURG. GEMEENTERAAD. Financieel overzicht Adressen Woning. bonwver. „Spinosa" Wet iinancieele verhouding gemeenten Straat- benamingen. De Raad dezer gemeente kwam in open bare vergadering bijeen. Voorzitter de Bur gemeester. Aanwezig glle leden. Na opening van de vergadering met ge bed, las de voorzitter de notulen der vorige vergadering. Naar aanleiding hiervan merkte de heer T. Kralt op, dat niet twee Rijns- burgers, zooals in de notulen vermeld slaat, maar twee Oegstgeestenaren 117 handtee- keningen verzamelden van inwoners van het aangrenzend gedeelte Oegstgieest, die de voorkeur gaven aan aansluiting bij Rijns burg. Na wijziging van de notulen worden deze goedgekeurd. Ingekomen stukken: Adres van de hee- ren v. d. Meij, Oosthoek en Noort, houdende verzoek tot verwijdering van een urinoir aar. de Langevaart. Besloten werd dit adres in handen te stellen van B. en W. voor nader onderzoek Ter kennisneming van de Gezondheids commissie raming van de ontvangsten en uitgaven over 1931. Adres van de heeren Blankert, Bors- boom en Brugmans houdende verzoek evenals vroeger, bij aansluiting aan de waterleiding, de verbinding van de hoofd buis naar de woing te doen geschie den door den uitvoerder en niet van ge meentewege. Besloten wordt, op voorstel van B. en W. dit adres in een volgende vergadering tc behandelen. Een verzoek van P. Kort Jr. alhier, hou dende aanvraag om een perceel bouwland aan de Burgemeester Meijboomstraat Namens B. en W. stelde de voorzitter voor, dit verzoek aan le houden, omdat de aangevraagde grond begrepen is in het nog niet afgedane verzoek van de Bouwver- ceniging „Spinoza". Aldus besloten. Mededeeling van het Bureau voor Ned. Gemeenten, dat de Rijksuitkeering ingevolge de Wet op de Financieele verhouding tus- 9chen Rijk en gemeenten, volgens voor loopige berekening voor deze gemeente zal bedragen f. 22 928,57. Dr. Jonker vroeg nadere toelichting, om trent de gevolgen voor de gemeente. Wethouder S. Schoneveld verklaarde zich bereid, dit ie doen. Uit het uitgebreide financieele overzicht van den wethouder bleek, dat de gemeente aan ontvangsten gaat derven f. 75.716,77, doch daarentegen tpeer ontvangt f. 40.128,57 Onder het te derven bedrag bevindt zich f. 68.890.95 aan vervallen belastingen. Door opcenten op personeele. en grond belasting, en f. 1(500 aan opcenten op ver mogensbelasting te heffen, ontvangt de ge meente f. 9809,98, terwijl het overige ge vonden zal moeten worden uit opcenten op de Gemeenlefondsbelasting. Voor de inwo ners zal de regeling weinig voor- of nadeel brengen. Dr. Jonkers verzocht de gegevens den leden Ier kennisneming toe te zenden, waartoe wordt besloten Van de Bouwvereeniging „Spinoza" wa ren ingekomen drie adressen, die de voor zitter voorlas. In het eerste wordt teleurstelling uitge sproken, omdat slechts grond wordt aan geboden voor 16 woningen, terwijl een plan was gemaakt voor 53, wat toch reeds Toon de 150 leden te weinig was. In het tweede wordt verzocht wijziging der Bouweverordening, o.a. door de ver- eischte oppervlakte der woonkamer terug le brengen van 16 op 14 M 2, de kamer, hoogte van 2-86 M op 2.70 M„ mede om dat aDders geen Rijksbijdrage zal worden verleend in den woningbouw en ten slotte ten aanzien van de vereischten van de borstwering. In het derde adres wordt een exploitatie- rekening aangeboden volgene gewijzigde en een volgens ongewijzigde bouwverordening. B. en W. stellen voor aan de vereeniging te berichten, dat op de verzoeken niet kan worden ingegaan, omdat in strijd met de statuten geen commissarissen zijn benoemd, omdat na aanvraag geen huishoudelijk reg lement is ontvangen, dus dil blijkbaar niet bestaat en omdat nog geen behoorlijke, door het bestuur geteekende ledenlijst ie ingeleverd. Voorts stelden B. en W. voor, de gelegen, heid alsnog uiterlijk binnen veertien da gen aan de geuite bezwaren tegemoet te komen en het aanbod van een perceel bouwgrond te handhaven, mits de vereeni ging zich aan de bestaande bouwverorde ning wenscht te onderwerpen. De heer C. D. v. d. Vijver vroeg, of in derdaad bij een kamerhoogte van meer dan 2.70 M. de Rijksbijdrage vervalt, wat de voorzitter ontkent. De voorzitter en wethouder Schoneveld lichtten de zaak nader toe. Volgens de sta tuten moeten door de leden benoemd wor den 5 commissarissen, belast dus met het toezicht, die geen leden der vereeniging be hoeven te zijn. De aansprakelijkheid der leden is niet zeer groot en als de gemeente zich garant moet stellen is het gewenscht, dat er be hoorlijk toezicht is. Dr. Jonker constateerde, dat het opont houd aan de vereeniging is te wijten en in geenen deele aan tegenwerking van den Raad. De heer C. D. v. d. Vijver kan zich met het prae-advies van B. en W. vereenigen. Spr. heeft geen bezwaar tegen garantie van de gemeente voor de volkshuisvesting en is dan ook tot alle medewerking bereid, maar acht het dan ook niet meer dan billijk dat er toezicht zij en eenigen invloed op den gang van zaken, liefst van gemeentewege. Het voorstel van B. en W. werd z.h.sf. aangenomen. De voorzatter deed mededeeling van een beschikking van Ged. Staten, waarbij de uitgaven, waarop de uitkeering van het Rijk inzake de Wet op de Finanlieele ver houding berust, worden verminderd met 'rt bedrag van f. 5.000,pl.m., omdat G. S. van mecning zijn, dat daarin ten onrechte zijn opgenomen bedragen, uitgekeerd voor rentevergoeding wegens waarborgsommen gestort door de besturen der Bijz. scholen, Met het Centraal Bureau voor Nederland- sche Gemeente aan wie advies i9 gevraagd, zijn B. en W. van meening, dat deze be dragen zijn te beschouwen als rente op geldleeningen en er anders verschil zou worden gemaakt tusschen de gemeenten, die deze bedragen als kasgeld gebruikten en die. welke deze bestemden als dekking van bouwkosten voor scholen. B. en W. werden z.h.st. gemachtigd te gen deze beschikking in beroep te gaan. B. en W. stelden voor de onlangs vast gestelde radio-verordening in te trekken, omdat daarna een rijksregeling in werking is getreden, waarmee de gemeenteverorde ning in sommige opzichten in strijd is. Te vens bieden B. en W een nieuwe verorde ning aan. waarmede met de Rijkswet reke ning werd gehouden. Weihouder S. Scho neveld gaf nadere toelichtingen. Op voor siet van den heer v. d. Vijver werd uit de nieuwe verordening geschrapt de bepaling, dat concessie slechts aan één persoon ver leend kan worden, waarna de voorstellen van B. en W., overigens ongewijzigd wer den aangenomen. Op voorstel van B. en W„ z.h.st., werd besloten tot plaatsing van den armlastige A.Z. in het gesticht „Het Hoogeland". B. en W. stelden voor, over te gaan tof doortrekking van de hoofdbuis van de wa terleiding van Oude Vlietweg naar School steeg, waartoe een verzoek is ingekomen van de heeren G. en J H, den Haan. De kosten voor de dienstleiding komen voor re kening van aanvragers. Het voorstel werd z.h.st. aangenomen. Op voorstel van B. en W. werd besloten tol eenige wijztging door af- en overschrij ving van de begroofing 1929. Op voorstel "van B. en W. werd besloten weder te verhuren voor f. 15.per jaar, voor een tijdvak van 5 jaar, aan den heer J. L. Busschieter, een perceeltje grond achter de O.L. school. Vastgesteld werd het kohier hondenbe lasting 1930. Op voorstel van B. en W. werd besloten wegens hulpverleening tijdens de paarden markt de gebruikelijke gratificaties te ver- Ieenen. onder de opmerking van eenige le den, dat er voor dit jaar geen bezwaar te gen bestond. In behandeling kwam het verzoek van de Muziekvereeniging „Wilhelmina" om beschikbaarstelling van een muziektent. De voorzitter deelde mede, dat de kosten door den gemeente-opzichter worden ge raamd op f. 1500.terwijl B en W. mis sen een geschikt terrein om de tent te plaat sen. Bovendien wordt een tent slechts en kele malen per jaar gebruikt, redenen waar om B. en W. meenen te moeten voorstel len, op het verzoek afwijzend te beschik ken. De heer C. D. v. d. Vijver meende dat de zaak zou veranderen, als de vereeniging eerst zelf een bedrag, uit bijdragen van de burgers e.d bijeenbracht en daarna om een bijdrage vroeg aan de gemeente Het voorstel van B en W werd z.h.st. aangenomen. De voozitler deelde mede. dal in de vol gende vergadering een voorstel is te wach ten tot het geven van een anderen naam aan sommige straten. 2-2 Het noodweer, dat eergisteravond boven Arnhem is losgebroken, heeft nog meer schade aangericht dan 's avonds bekend was. Het blijkt, dat vooTal het Noord oostelijk deel der gemeente het hevigst van de bui te lijden heeft gehad. Op den Paaschberg is een ware verwoesting aange richt. De hieT aangelegde, eerst eenige weken geleden officieel in gebruik genomen speel velden der gemeente zijn voor een groot gedeelte vernield. Het geheele terrein was gisteravond een groot meer, waarop het water door den hevigen wind meters hoog opsloeg. De beek op het aangrenzende landgoed 'Angerenstein was tientallen meters buiten haar oevers getreden en de geweldige watermassa stortte zich met kracht over de aangrenzende speelvelden en de daar achter liggende bloemisterij. Deze bloe misterij is een modderpoel geworden. Geen bloem is er gespaard gebleven. De jongens hielden zich bezig met het bemachtigen van visch, die uit de vijvers van Angerenstein op de speelvelden waren gespoeld. In de speelvelden zijn gaten ge slagen soms van meters diepte. De in de Omgeving aangelegde nieuwe straten zijn voor een gTOOt deel vernield. Hardsteenen trottoirbanden zijn stTaten ver meegespoeld en sommige straatgedeel ten zijn geheel weggeslagen. Ook de tuinen ider woningen zijn vrijwel alle in modder poelen herschapen. Op den Velperweg in de nabijheid van het viaduct was een stroom van plm. 10 meter ontstaan, die slib en steenen mee voerde, welke zich ondeT het viaduct op hoopten. Auto's die trachtten door te rij den, bleven in de modder steken. Het water stond zoo hoog, dat het door de car rosserie van de bussen der GeldeTsche tram liep, zoodat de chauffeurs in het water zaten. Tientallen trams bleven voor het viaduct •taan, daar het onmogelijk waa door de moddermassa heen te komen. Het tramver keer op de Geitenkamp ia dan ook den ge- heelen avond gestaakt, terwijl de gemeente mot bussen zoo goed mogelijk in den dienBt liet voorzien. De noodwoningonwijk bij Monnikenhui zen stond geheel onder water, evenals ver schillende straten in Klarendal. Het aan tal kelders in do verschillende stadswij ken, dat is ondergeloopen, is legio. Het water werd nit de riolen opgestuwd, dat smile moddermassa's meevoerde. Verschil lende bloemiRten hebben enonno schade Opmerkelijk is, dat in het westelijk deel van de stad van het weer weinig hinder is ondervonden. Aon de overzijde van den Pijn heeft het alleen geregend. Men heeft daar geen hagel gehad. (N.R.Crt.) VEREDELENDE SPORT. Toen gistermiddag op een sportterrein te Buenos-Aires de wedstrijdleiding een wed strijd wilde staken, nam het publiek een dreigende houding aan. De verontwaardiging werd zoo groot, dat men alles op hel terrein vernielde en de puinhoopen in brand slak. Tusschen het publiek en de politic kwam het tot een vuurgevecht. Ongeveer 30 men schen zijn gekwefst en ongeveer 20 in hech tenis genomen. WAGEN DOOR EEN TREIN GEGREPEN. Gistermiddag werd bij Hasslaryd in Zuid- Zweden een wagen gegrepen door een trein naar Stockholm. Drie personen werden ge dood en twee gewond. o STOOMSCHIP GEZONKEN. Donderdag is in de nabijheid van het eiland Sachalin het Japansche stoomschip Schano Mara tijdens een hevigen typhoon gezonken; 17 leden der bemanning zijn verdronken. AALSMEER. Kenring Trekhonden. Woensdag a.s. wordt hier de keuring gehouden, ingevolge de wet op de trek honden. O HILLEGOM. Aanbesteding. Uitslag der aanbesteding van 214.000 me- laphierkeien ten behoeve van de gemeente per 1000 stuks. Fa. Pelt Hooykaas Rot terdam f. 188.90; fa. Ebeling Teule Am sterdam (C.) f. 180; fa. Jan B. Petit Zn. Breda f. 179; fa. Ófferhaus Co. Rotter dam f. 178; Andries Schell Rotterdam f. 176 N.V. Ned. Wagenmateriaal Mij. Den Haag f. 172.50, Basalt Mij. Rotterdam f. 170; N.V. Haagsche Basalt Mij. Den Haag f. 167 fa. Pelt Hooykaas Rotterdam f. 166.85; N.V. Steen en Bouwstoffenhandel Mij. Rot terdam f. 167.75; fa. M. v. d. Wall, Den Haag f. 166.75; N.V. Ned. Warenhandel Mij. Den Haag f. 165.85; L. van Gent Nij megen f. 163.50; N.V. J. C. v. d. Linden. Rotterdam f. 163; fa. Dirix, Hermans ös Co. Maastricht f. 160.50; N.V. Steen- en

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6