kyriazi OM DEN LEIDSCH-DAGBLAD-DAMBEKER. executie te zijn. De Nederlandsche aanvat speelt vlot samen en Hendriksen schiet in (10). Er zijn dan 16 minuten verstreken. Hoewel Holland steeds in de meerderheid is, doen ook de Belgen zich af en toe geiden Van Daele lost een goed schot, dat maar nauwelijks zijn bestemming mist. Weer maakt Hendriksen een doelpunt, maar ook nu heslist de arbiter anders, omdat de Bus- sumer aan den paal heeft geschud. Hoewel van Daele voor de Belgen eenige verdien stelijke dingen doet, is ook het volgende •doelpunt voor Holland Vele scholen worden op den Belgischen korf afgevuurd, een schot van mej. Voordenberg tolt uit den mand, maar dan maakt Hendriksen zijn tweede delpunt. Na een half uur 'is het 2—0 De wisseling brengt een gevaarlijken Bel- Igischen aanval. Sluer is De Mey eenige keeren te vlug af, en voordat de Nederlan ders hun voorsprong hebben vergrtiot, heeft deze kwieke Belg, onder luide toejuiching van het publiek, een tegenpunt gemaakt. 21). Toch blijft Nederland duidelijk ster- Jker dan de tegenpartij Mej? Hendriksen on derscheidt zich in het middenvak, en in den aanval zijn vooral de dames Klamer en iRichel zeer actief, Het is daarom geflatteerd (voor de Belgen als de rust met 21 wordt aangekondigd. Om vijf minuten vóór half vier begint de tweede helft. De Belgen worden overrompeld idoor een snellen Nederlandschen aanval Na twee minuten heeft Dorsman reeds inge schoten (31). De Belgen hebben in de eerste helft blijkbaar teveel van hun krach ten gevergd. Hun tegenstand is al thans minder heftig dan in de eerste helft. Als Zielens eenmaal de verdediging passeert, veroorzaakt Dorsman bijna een slrafworp, maar de scheidsrechter bestraft de over treding van den Hollander met een vrijen worp. Verder is de Belgische aanval weinig gevaarlijk. De Oranje-aanval lost vele scho ten en de dames Hendriksen en Reys hebben weinig fortuin als goede schoten weer van den mand ketsen. Een doelpunt van mej. Reys wordt wegens „loopen" geannuleerd, en als even later de Belgische verdediging weer onzeker doet, mist Leur een eenvou dige kans. Het schieten der Hollanders is izwak en pas na 22 minuten weet mej. Hendriksen den korf te doorboren (41.) De Belgen kunnen de Nederlandsche ver dediging niet voorbij komen en ook op het middenveld zijn de roodtruien in de min derheid. Steeds weer verhuist de bal naar den Nederlandschen aanval, maar er ver strijkt nog een kwartier voordal Ahrend? de sland op 51 brengt. De Belgen raken aan het eind van hun krachten. Maar zelden weten zijn het spel te verplaatsen. Wel wat geforceerd schiet mej. Smits, vijf minuten voor het eind, in (61). Door ec-nige vlugge uitvallen van Sluer zijn de Belgen nog even gevaarlijk, maar tenslotte bregt De Mey eenige seconden voor mis schien wel na het eind 71 op het ©coringbord. Daarna blaast de heer Ve- reecken inrukken. Het Nederlandsche twaalftal heeft zijn achtste overwinning zonder groote inspan- •ning van krachten kunnen boeken. Wél waren de Belgen snel en enthousiast, en was hun spel in technisch opzicht minder zwak dan in de laatste wedstrijden, doch dat neemt niet weg dat de Belgen in tactiek en routine nog te veel ten achter waren, om het Nederlandsch twaalftal ernstig in liet nauw te brengen. In den Belgischen aanval heeft Stuer, die nu in totaal drie der vier tegenpunten heeft gescoord, verdienstelijke dingen gedaan, voorts was ook van Dale goed op dreef, en tenslotte bleek het Belgische middenvak het zwakste gedeelte van dit enthousiaste geheel te zijn. Het Nederlandsche Iwaalfal had hoogere cijfers kunnen bereiken, wanneer het in snellere opeenvolging van de geboden kan sen had geprofiteerd. Het schieten was dezen middag zwak. In den aanval speelden Hendriksen en mej. Voordenberg een tech nisch en tactisch sterke partij. Hierbij ble ven De Mey en mej. Smits eenigszins ten achter. Het middenvak, een clubviertal, vormde een combinatie die goed sloot. Dors man en Looi hebben ijverig gezwoegd, de dames Kilamer en Richel speelden in vlotten soepelen stijl. Zij waren, mèt mej. Hendrik sen, de beste speelsters aan Nederlandsche •kant! Mej. Reys vervulde haar taak op re solute wijze, Leur en Ahrend9 speelden zonder veel initiatief, schoten intusschen niet te kort. De heer Vereecken leidde den wedstrijd op bekwame wijze. WATERPOLO. NEDERLANDSCH ZEVENTAL SAMENGESTELD. Twee Leiden aars in de ploeg. J. Buys. Reserves: Doel: C. H. Mousset (D..T.K.) Achter: G. E. Midler (Dolfijn). Voor: J. Stender (Dolfijn). DE COMPETITIE. Voor de promotie en degradatie zijn gister een tweetal wedstrijden gespeeld. Eendracht won van Excelsior, waardoor D.V.D. met met nog twee wedstrijden te spelen, slechts één punt moet veroveren, om de eerste Jklasse te bereiken. In het Oosten speelden de Laaresch en O: Zwart gelijk, zoodat de Zwolse he club zich in de le' klasse heeft gehandhaafd. De uitslagen waren: EendrachtExcel sior 41; de LaareschO. Zwart 00 AMSTERDAMSCH TWAALFTAL Het Amsteidamsch Twaalftal dat 29 Mei aan de Stedenwedstrijden zal deelnemen en in de le ronde" tegen Leiden uitkomt, is als volgt samengesteld: Aanval: mej. Schouten (W.Kw.); mej J Cohen (Herca); Venekamp (W.kw), Venema (DD.V.); Midden: mej. Jombroes (D.T.V.); mej. C. Cohen (Here.). Madsen (D.T.V.); Meyer (D.V.D.)Verded.: mej. van Brugge (K.V.D.); mej. Krelage (D.T.V.); Ahrends (Skift); Kots (Here.) GOLF. NEDERLAND—BELGIE 6—i. Nederland heeft gisteren den goMwed- strjjd tegen België gewonnen met 6t. In het geheel heeft Holland thans 56 pun ten legen België 26. De gedetailleerde uitslagen zijn: Foursomes: Jhr. mr. A. Snouck Hurgronje en jhr. N. J. C. Snouck Hurgonje winnen met 1 up van Duvivier en E. Solvay. Jhr. mr. A. Calkoen van Limmen en K. G. van Leyden spelen gelijk tegen C. v. d. Straelen en Gilbert Perier. B. Heldring en K. M. A. Enthoven winnen met 1 up van Jean Wit- touck en Vicomte G. du Pare. Singles: Jhr. Calkoen speelt gelijk met Duvivier, jhr. mr. A. Snouck Hurgronje wint van Solvay met 5 en 3. Jhr. mr. N. C. J. Snouc'k Hurgronje verliest met 3 en 2 van C. v. d. Slraeten. Van Leyden wint met 6 en 5 van Périer, Heldring met 1 up van Wittouck. terwijl Heldring met 5 en 3 wint van den Vicomte du Pare. ZEILEN. DE INSCHRIJVINGEN VOOR „HOLLANDIA". J. Elzinga. Na een aantal oefenwedstrijden, waar van de laatste gistermiddag in liet Sport- fondsenbad te Amsterdam plaats vond, is het Nederlandsch Zevental samengesteld, dat op Donderdag a.s. in het Sportfondsen- bad zal uitkomen tegen het Hongaarsche kampioenszevental van de Magyar Ath- letikai Klub" te Boedapest. De samenstelling luidt als volgt: Doel: A. van Olst (Het Y). Linksachter: F. Kuyper (Dolfijn). RechtsachterJ. Elzinga (L.Z.C., Leiden) Middenachter: K. Kohier (Het Y). Linksvoor: J. Buys (L.Z.C., Lfeiden). Rechtsvoor: J. H. de Haas (Z.I.A.N.) Middenvoor- T. Scholte (A.Z.CM Drie zesmeters aan den start. Naar wij vernemen luiden de inschrijvin gen voor de op 1 Juni op het Braassemer- meer te houden zeilwedstrijden van Hol- landia als volgt: 45 M2.-klasse: Benati II (eig. en st. B. Fenenga), Walta (eig. en st. P. Bon Czn.), Föhn (eig. en st. P. Molenaar;. 6-M.-klas6eBraseraermeer (eig. en st. H. Nathan), Kitty (eig. en st. G. H. 7. Asperen), Lou (eig. Proehl, st. O. Nathan). Regenboogklasse: Methusalem (eig. en st. j A. H. Nierstrasz), Meteor (eig. en st. A. J. Markx), Holland (eig. en st. E. P. Bos), 1 Jan (eig. en st. H .Veldhuizen), Hollandia (eig. en st. C. van Staveren), Braassemer- meer (eig. en st. P. Schieffer), Kareki<?t (eig. Wr. A. P. van Ryn, st. J. M. van Rijn), Duke (eig. J. Jesse, st. C. M. Jesse), Ariola (eig. en st. C. A. Schoemaker), Da Leede II (eig. L Doedes, st. W. Z. v. d Mey). 12-voets jollen: Wilgerr (eig. en 6t.. G. Hoogerhand), Vischarend (eig. en st. J. H. Volkmann), Vivo (eig. en st. O. G. ter Gast), Mieke (eig. en et. M. Roozen), Bruin- visch (cig. en st. W. J. J. v. Troostenburg de Bruyn), Sulvia (eig. en st. Eugen Schmidt), Kever (eig. en st. H. Cromme- lin), Loodsje II (eig. en st. W. Pluygers), II Tigretto (eig. en st. D. Rutgers), Woel watertje II (eig. P. A. Wernink) Jr., st. C. C. J. Wernink). Idem, gevaren door dames: 1. Mieke (eig. en st. mej. M.Roozen), Pam (eig. en st- imej. C. E. de Vlieger), Dobbertje (eig. en st. mej. G. C. H. Oudshoorn). Cano's: Bonzo II (eig. en st. L. A. Haaf- kens), Glippertje (eig. mej. M. Pluym, st. G. A. v. Dieren), Snuffel (eig. mej. J. Ap pel, st. M. Ruytenschildt), Félise II (eig. en st. L. de Jong). Fuut (eig. en st. mej. A. B Boesaart). Z. K. C- (st. J. J. Bakker), Watergeus (eig. G. Landsman, st. E. G. v. <1 Stadt). Peter Pan (eig. en st. M. de Bruine), Woelwater (eig. en st. A. K. H. Minderhoud), en Zwaluw (eig. en st. H. Marten). De wedstrijden vangen des morgens te 10 uur aan. In de 45 M2-, 6 M2-, regenboog- en 12- voetsjollenklasse (heeren) worden twee races gehouden. Er is geen volgboot. Kampioenschap van Leiden 1ste en 2de klasse. (Nabeschouwi ng) ROEIEN. DE PLOEGEN VAN NÏORD. De ploegen, waaTmede „Njord" op de wedstrijden van „Hollandia" zal uitkomen zijn als volgt samengesteld: Oude Acht: S. W. Tromp (bg.), C. A. v. Hees, H. Beucker Andrea e, J. A. James, F. H. C. Gaymans, M. H. C. Poortman, J. J. Vriezendorp, R. O. H. F. Wertmuller von Elgg (sl.), L. S. Sic (st.). Oude Vier: H, Beucker Andreae (bg.), C. A. van Hees, F. H. C. Gaymans, H. M. C. Poortman (sl.) Tjong Njan Han (st.). Jonge Vier: S. W. Tromp (bg.), J. A. James, J. J. Vriezendorp, R. O. H. F. Wcrbmuller von Elgg (sl.), L. S. Sie (st.). Jonge Acht: M. O. C. Keulen (bg.), L. J. Welter, F. H. Ansingh, M. W. C. de Jonge, F. J. Gelderman, J. M. W. Kamp- meindert, P. C. Schriek, J. P. H. van Bal- legoyen de Jong (sl.), C. H. W. d'Artillac Brill (st.). Overnaadsche Vier: J. R. Schaafsma (bg.), C. H. Rering, C. Croon, Tj. de Cock Buning (sl.), K. A. Wouters (st.). Oude SciffO. A. v. d. Meer. RECLAME. ..heb nog vele broertjes en zusjes die alle als geborduurde motieven verpakt zijn bij onderstaande merken Ferik... 2'/2Ct. Verada3 ct. Riani3 ct. Bij deze cigareuen worden allerlei aardige geborduurde figuren en motieven ver pakt voor het vervaardigen yan de meest uitecnloopende soorten fraaie handwerken. 1403 CRICKET. NEDERL. CRICKETBOND. Uitslagen. le Klasse: V.V.V.-Haarlem: V.V.V. wint mei 47 runs; A.C.C.-H.D. V.S.H.D.V.S. wint met 87 runs; H.C.C. I—V.R.A.: H.C.C. 1 wint met S2 runs; V.O.C.H.C.C. II: H.C.C. II wint 13 runs en 2 wickets in handenR en W.—F.W.: R en W. wint met 1 run. Overgangsklasse: PhoenixH.C.C. III: Phoenix wint met 22 runs; HilversumR en W. II: R en W. II wint met 25 runs. 2e Klasse B: ExcelsiorL.C.C.: L.C.C. wint met 25 runs; SpartaH.D.V.S. II: H.D. V.S. II wint met 5 rumy Quick—V.O.C. II: Quick wint met 68 runs. Overzicht. Hoewel gisteren nagenoeg alle cricketwed- slxijden tot een beslissing zijn gebracht, heeft de regen toch wel eenige stagnatie opgeleverd, hetgeen blijkt uit het feit, dat alle beslissingen vielen op de eerste in nings. In de le klasse bestaat nog altijd de superioriteit van de Haagsche elftallen. Dat H.C.C. II (176 voor 8) van V.O.C. (163) zou winnen, hadden wij verwacht, maar de vrjj groote nederlaag van V.R.A. (109) te gen het eerste van de Haagsche (191) valt ons tegen. Haarlem behoort dit jaar tot de zwakke zusjes. Op het toch niet hooge to taal van 118 van Jan Grootmeyer c.s., brach ten <d e Haarlemmers het slechts tot 71. Det weede Haarlemsche club won maar net. Rood en Wit klapte er 161 bij elkaar en daarna bracht de innings van P. W. precies een run minder op. Ten slotte bleek de een run minder op. Ten slotte bleek H.D V.S. (138) toch sterker dan A.C.C. (51). Hier kwam het tot een tweede innings, maar op 88 voor 7 was het gevaar voor de Amsterdam mers geweken. In de Overgangsklasse deed Ffccenix (96) goed werk door H.C.C. III (74) te slaan en Rood en Wit II won natuurlek van Hilversum, al was het verschil op een totaa! van 170 der Haarlemmers slechts 25 runs. Dat de Leidsche in de 2e klasse heusch zoo'n slecht figuur niet sal maken, bleek De heer van der Stel, kampioen van Leiden. Hoewel de afwerking van dit toch a-1 zoo langdurig tournooi, wat de 1ste klasse be treft, nu niet bepaald van een „leien dakje" ging, kan er wel van spanning en strijd ge sproken worden, vooral wat betreft het be halen van den titel met den daaraan ver bonden wisselbekcr. Er was zelfs een extra beslissingswedstrijd noodzakelijk, iets wat in de geschiedenis van dit kleinood nog niet is voorgekomen. Ook in de 2de klasse is de spanning er tot de laatste ronde in gebleven Allereerst mogen hier de eindstanden volgen, om een beter overzicht te verkrijgen. lste klasse. gesp. gew. rem. verl. pnt. P. v. d. Stel12 8 3 1 19 C. Gastelaars 12 7 5 19 J Vermeulen 11 7 2 2 16 J. ICnoppert 12 6 3 3 15 S. v. d. Reek 11 5 3 3 13 I. Te leng 12 4 5 3 13 J. A. Bernsen 12 4 4 4 12 J. Klinkenberg12 4 3 5 11 M. Sweris 11 4 2 5 10 H. de Water 12 2 4 6 8 S. v. d. Wijngaard 11 2 2 7 6 J. A. Lammers 12 1 4 7 6 J. C. den Dekker 12 1 2 9 4 Beslissingsmatch. gesp. gew. rem. verl. pnt. P. v. d. Stel 3 1 2 4 C. Gastelaars 3 '2 1 2 In P. v. d. Stel begroeten we dus den nieuwen kampioen van Leiden. Hij won den titel na vinnigen strijd met den Lissenaar C. Ga.slelaars. Veel verschil in sterkte be staat er tusschen dit tweetal niet, wel in speeltrant. Is v. d. Stel meer een speler die veel durft riskeeren en aanvallen, waarbij hij er steeds een snel tempo in houdt, en dus zelden of nooit in „tijdnood" verkeert, Gastelaars daarentegen is meer positie speler, met een behoorlijke dosis eindspel kennis, doch heeft het wel eens met de klok lie kwaad. De 2de prijs komt hem .dan ook ruimschoots toe. J. Vermeulen wist beslag te leggen op den 3den prijs, echter geholpen door „Vrouwe Fortuna" die hem in enkele partijen nog al eens toelachte. We hebben hem wel sterker zien spelen dan dit jaar. S. v. d Reek heeft het er ditmaal minder goed afgebracht, dan verwacht mocht wor den, in elk geval veel minder dan verleden jaar, toen hij Kleer het vuur na aan de schenen legde. J. Knoppert, uit Noordwijkerhout, heeft als debutant een goed figuur geslagen, en was de eenige, die v. d. Stel een nederlaag toe bracht. J. A. Bernsen, die vrij goed begon, heeft na enkele minder gelukkige partijen, niet veel bijzonders meer gepresteerd. Toch heeft deze speler een fijne speelwijze en blijft hij een zeer gevaarlijk tegenstander. I. Teleng, de „remise-koning" heeft vooral tegen de sterkste spelers het beste resultaat behaald. Hij moet echter wat meer op winst spelen en niet zoo zoo spoedig met remise tevreden zijn. J. Klinkenberg, die verleden jaar hel 2de klasse kampioenschap wist te veroveren, voelde zich in deze klasse aanvankelijk best thuis, en heeft zelfs een poosje de leiding gehad. Na het bekende geval-Kleer, waar door caï^zijner moeilijkst bevochten over winningen moest worden geannuleerd, ging de moed er bij hem uit en zakte hij toen danig af. M. Sweris bracht het er slecht af, en hoe wel huiselijke omstandigheden daar niet vreemd aan zijn, blijkt hij ook met te weinig ernst te spelen. H. de Water is en blijft een eigenaardig speler, die de „kunst" verstaat, op winst staande partijen, op soms werkelijk onnoo- zele wijze te verliezen. De zenuwen schij nen hem in het eindspel dwars te zitten, waardoor hij zich veelal meer inspant dan noodig is, en dan te bang speelt. Iets meer dan nu had hij wel verdiend! S. v. d. Wijngaard, die nog al eens met ziekte te kampen had, speelt le inconstant om het werkelijk ver te brengen, ook al kan hij af en toe wel eens uit zijn slof schieten. Ten slotte kunnen J. C. Dekker en J. A. Lammers in een adem genoemd worden. Beiden hebben het er slecht afgebracht. Voor Dekker, die als debutant deelnam, viel een dergelijk zwaar tournooi ook niet bepaald mee. Vooral zijn eindspel behoeft danig ver betering, doch Lammers heeft verleden jaar getoond in dit milieu thuis te behooren en thans ook werkelijk teleurgesteld. De eindstrijd der 2de klasse is als volgt: gsp.gew.rem.vrl.pnt. C. v. Bern mei 11 9 2 18 A. Klinkenberg 11 8 2 17 T. Optendrees 11 8 O 3 16 J. Huisman 11 7 2 2 '6 C. de Graaf 11 4 4 3 1» C. Klinkenberg 11 4 3 '4 Ï1 W. Kleijn 11 4 9 5 10 J. Beij 11 4 1 e 9 J. Molenaar 11 4 1 6 9 D. A. Eppenga 11 2 3 6 7 B. de Kier 11 2 9 4 E. Teunissen 11 1 1' 9 Jr Zooals reeds eerder gemeld, is het den Voorschotenaar C. v. Bemmel gelukt beslag te leggen op het 2de klasse kampioenschap van Leiden, na een nek aan nek race met A. Klinkenberg, Huisman en Optendrees. Zonder ook maar in het minst aan de fraaie prestatie van den huidigen kampioen te kort te willen doen, (immers heeft hij na zijn eerste 2 partijen te verhezen, ze verder alle 9 achter elkaar gewonnen!) zoo heeft hij zijn succes voor een deel toch ook te danken aan de minder tactische speelwijze zijner tegenstanders, die zich allen in zijn buitengewoon snel spel lieten meevoeren door eveneens vlug te spelen, een methode waar v. Bemmel het van heb ben moet, en waarbij hij in 9 van de 10 partijen aan het langste eind trekt. Wanti eenmaal in 't nadeel tegen hem gekomen, kent hij geen pardon, en weet er dan wel raad meer. Wat spelkennis betreft, speelt T. Optendrees sterker, en had deze juist tegen zijn ernstigste concurrenten (o.a. in zijn partij met Bemmel, maar vooral die met Huisman) niet zulke „bokken ge schoten, zoo ware hem de titel ditmaal niet ontgaan. Trouwens ook A. Klinkenberg heeft „op den drempel" van het kampioen schap gestaan, en deze jonge speler heeft met het behalen van den 2den prijs een keurige prestatie geleverd. J. Huisman, die met Optendrees gelijk als 3de aankwam, heeft in zijn laatste wed strijden gefaald, en bleek ook verder geen tijd of zin meer te hebben, om het tegen Optendrees om den 3den prijs op te némen* waardoor die dus in het bezit van laatstge noemde komt. C. de Graaf uit Voorschoten! neemt met 12 punten een behoorlijke posi tie in, op den voet gevolgd door C. K'iv kenberg, wien het nog steeds aan zijn eindspel laboreert, waardoor hij soms 'on- noodig punten verspeelt. W. Kleijn is na; een goed begin geweldig afgezakt, en noem6 een 'bescheiden plaats in, evenals J. Mo lenaar, die vee bete" kan, doch af cn tcé te mi- halant speelt .p D. V Eppcnsi valt moeilijk peil te trekken. De eene wee£ speelt hij een behoorlijke partij, om iri»de volgende als een „beginneling" te worden ingemaakt. Met wat meer ernst, kan hij heli beslist verder brengen. De rij sluit met B. de Kier en den vete raan C. Teunissen, die ditmaal geen goed kon doen, en met nog 1 punt minder dan De Kier, (die af en toe toonde er toch nog wel wat van te kunnen) als hekkesluiter fungeert, een plaats die. hoe gaarne we dezen „oude rot" ook iets hooger ge plaatst zagen, hem ditmaal volkomen toe' komt. gisteren. In Schiedam werd van Excelsior gewonnen in een wedstrijd, waarin de takliek der Leidenaars zegevierde over de thuis club. Vooral aanvoerder Metsch verdient een pluimpje voor z'n spel. Men zie verder het verslag. Hier won H.D.V.S. II (120) verder maar net van Sparta (115) en V.O.C. (89) sneu velde, heeiemaal tegen onze verwachtingen in, tegen Quick, dat 157 runs bij elkaar ranselde. EXCELSIOR—L.C.C. De Leidsche wint met 25 runs. De gastheeren gaan het eerst batten en bieden op het bowlen van Van Goor en A. van Es weinig tegenstand. De innings sluit op 94. waarvan Van Lingen 27 en J. Oosterholt 19. De oud-Ajaxcied Van Goor had met 437 het meeste succes. Van Schie 25. A. van Es 339. Van Weizen en Metsch openen de innings der Leidsche. Beiden spelen zich kalm in tn eerst op 40 verdwijnt Van Weizen voor 22. Behalve Heemskerk (13) geven de andere Leidenaars Metsch weinig of geen steun, maar de Leidsche aanvoerder draagt zijn bat door de innings voor 46. Het totaal is 119 geworden Oosterholt 646, De Boer 3—22, Jansen 1—12. Excelsior gaat het op de tweede innings probeeren. De Schiedammers ranselen er danig op los en met Oosterholt 37, Van Lingen 29, Oosterholt Sr. 15, Peeters 27, Van Etten 12 en Jansen 10* wordt gesloten op 146 voor 5. Van Goor 241, A. van Es 287, Van Schie 1—27. L. C C. probeert daarna den tijd uit te spelen. Dal lukt, want na anderhalf uur waren er twee wickets neer voor 28 runs (Van Schie 10). Metsch speelde ook nu uiterst voorzichtig en laktisch. Anderhalf uur op de mat te staan zonder te scoren is een prestatie. SCHERMEN. LEIDSCHE POLITIE-SPORT- VEREENIGING. De eerste equipe der L. P. S. V. trekt Woensdag een sabel wedstrijd tegen Haagsche Burgerwacht in de Alexander- Kazerne te 's-Gravenhage. 2 I

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 12