örnüs' Aspjlfe* ödioencHi UIT DE OMSTREKEN. FAILLISSEMENTEN. 1 VRAGENRUBRIEK. RADIO-PROGRAMMA. met gebed en sprak een kort welkomst woord. Daarna werd aangevangen met het af werken van het programma, bestaande uit H nummers, waarvan een 4 tal nummers door het kinderkoor werden uitgevoerd. De ïoornummers werden afgewisseld door een dubbel mannenkwartet; sopraan-solo bij de uilvoering door het koor van Gezang 22 door mej. H. van Veen en alt-solo door mej. A. van Aalst Gd met orgelbegeleiding van mej. M Buitenhuis. Op verzoek werd nummer 9 „Meiregen" herhaald. In de pauze vergastte de organist van de Ned. Herv. Kerk, de heer J. v. d. Meuten, de aanwezigen op eenige nummers op het kerkorgel Aan het einde sprak ds. Kiehl een slot woord, waarin hij het koor dank bracht voor het genotene en waarna hij met dankgebed den avond sloot. In het „Oude Raadhuis" had de eindles plaats van den cursus maatknippen (systeem Snelapp), uitgaande van de modevakschool ,.E. N S. A. I. D." Met goed gevolg werd de cursus gevolgd door de dames J. Noordam- der Gelder, J. Vos, J. Staring, Cellerbus er. P. Oppeiaar, aan wie het diploma werd uit gereikt Onze voormalige plaatsgenoot, de heer TV. Blijleven, is te 's-Oravenhoge geslaagd voor bet assistent-examen P. en T, le klasse o KOUDEKERK. Op de Paaschtentoonstelling te Zaan dam verwierf de 'heer G. Dorrepaal Az., al hier, een eersten prijs met zilveren wissel- beker voor een gemeste koe en te Amsterdam een eersten prijs met verguld zilveren me daille. In den te Bodegraven gehouden schiet wedstrijd van den Bijz Vrijw, Landstorm werd door onze afd. door de leden Jac. Ra- vensbergen, N. van der Ploeg en Jac. Ho- genes in de afd. eerekorps een eersten prijs behaald, bestaande uit een verguld-zilveren medaille. Terwijl hij bezig was om fietsen te lee- ren, reed de dertienjarige K. V. in een sloot. Met een nat pak en beschadigd rijwiel werd hij door toegeschoten hulp op het droge ge bracht. LEIDERDORP. Uitvoering „Sparta". De Gymnastiekvereeniging „Sparla" gaf een uilyoering in de gemeenteschool onder leiding van den directeur, den heer J. Nie- vaart te Leide*. Na den opmarsch, sprak de voorzitter een woord van hartelijk welkom tot de aanwe zigen, waarna het programma werd afge werkt. Zoowel de brug en vrije, alsmede de rekoefeningen weTden op verdienstelijke wijze uitgevoerd. De voorzitter was zeeT zeker de tolk van allen, toen hij aan het slot den directeur ge luk wensohfe met deze zoo goed geslaagde uitvoering Een strijkje verhoogde mede de gezelligheid. Naar men ui! de woorden van den voor- zitlor kon opmerken, is de finantieele toe stand van SpaTta niet rooskleurig. Hij deed dus een heroep op de offervaardigheid van degenen, die een goed hart aan Sparta toe- draten; het zou jammer zijn. als deze zoo nuttige vereeniging hierdoor in moeilijkhe den kwam! Burgerlijke Stand. Geboren Arie Jacobus, z. van P. D. van Teijlingen en T. de Graaf. o WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. GeBoren: Dirk, z. van M. Kaplein en J. Booij Jan, z. van A. M. Hofman en T. E. Palsgraaf. Overleden; J. C. de Bruin 86 j. C Eomp 91 j. Gehuwd; H van der Pol en J. Rupke. Gevonden: een kinderhandschoen, een Lndermutsje en een handschoen, Inlichtin gen ter secretarie. De collecte voor de Emmabloem bracht f. 280 op. een bedrag, dat vrijwel ge- hjk is aan verleden jaar. Tot instructeur van de afd. Wad- o nxveen van de Landelijke Rijrereeniging is benoemd de heer M. Boslooper. Mej J. A. H. van Rijn alhier is benoemd bij hel Chr. Onderwijs te Loenen a. d. Vecht. Mej v. B. alhier, viel boven van een "aP in hare woning. Zij brak de linkerpols 'n moest te Leiden heelkundige behandeling ondergaan. Door terugslaan van den motor kreeg nr chauffeur B. alhier de auto-slinger tegen de rechtertjovenarm, waardoor deze brak. Medische hulp was spoedig ter plaatse Naar wij volgens officieele gegevens .ornemen passeerden over 1929 in totaat -■>85/3 schepen de WaddinxveensChe Brug er de Gouwe (waarvoor de brug geopend m°est worden!) De abbeider N. v. H. sneed zich met een roes bij het uitsnijden van takken zóó ernstig in de linkerpols, dat de slagader opgesneden werd. Hevig bloedende is hij ?|)n woning ingebracht, waar hem medische "™P werd verleend. De volgende brieven zijn als onbes'el- ff41' op het postkantoor terug ontvangen, Mrvan de afzenders onbekend zijn; 1. La- piralorium Silvikrin .Rotterdam; 2. Kee- ÏW Raad van Arbeid, Utrecht; 3. Barbé Muard, Brussel. Vanwege het provinciaal bestuur van Zuid-Holland is aanbesteed het vernieuwen van de remmingswerken en van het onder en bovendek van de brug over de Kromme Gouwe onder deze gemeente en het ver nieuwen en herstellen van de remming- en paalwerken en bijkomende werken, een en ander onder de gemeenten Gouda. Waddinx- veen. Boskoop en Alphen a. d. Rijn Laagste ir.schrijfster was de N.V. Aanneming-Maat schappij voorh. firma Zanen-Verstoep le Gouda voor f. 26.680. O WOUBRUGGE. Inbraak in de Geref. Kerk. Ongcwenschte gasten hebben zich toegang verschaft tol de Geref. Kerk Door inklim ming kwamen zij het gebouw binnen en hebben dit door de voordeur weer verlaten. Er wordt echter niets vermist, daar in hel gebouw nimmer iets van waarde wordt achtergelaten. Adres aan B. en W. In een breed omschreven adres aan B. en W. dezer gemeente, onderteekend door een groot aantal ingezetenen, is het verzoek ge daan niet gunstig te beschikken op de aan vraag van Haarlem, om de schoonc plaatsen langs het Braassemermeer tot vuilnisbelt te bestemmen. ZWAMMERDAM. Bevestiging nieuwe Lidmaten. Op lsten Paaschdag werden in de Ned. Hen-, Kerk alhier 8 mannelijke en 11 vrou welijke nieuwe lidmaten bevestigd. De plaat selijke predikant ds. J. van Woerden, had. mede met het oog op het Paaschfeest, voor dezo gelegenheid als tekstwoord gekozen: 2 Timotheüs 2: 8a, .Houdt in gedachtenis, dat Jezus Christus uit de dooden is opge wekt" Na het zingen van Gezang 137: 1 en 6 werd de beteekenis der tekstwoorden, mede met het oog op de jonge lidmaten, nader uit eengezet Nadat vervolgens de vragen van het be vestigingsformulier met een hoorbaar „ja" waren beantwoord, werd op verzoek V3n ds v. Woerden door de nieuwe lidmaten alleen, gezongen Gezang 48: 10 terwijl terstond daarna door de gemeente den nieuwe lid maten werd toegezongen Gezang 99: 5. Aan een der vrouwelijke nieuwe lidmaten wend ook nog de H. Doop toebediend. Aangereden. v Op den Rijksstraatweg werd tijdens het drukke verkeer een 6-jarig zoontje van de Br. in de Vinkebuurt zoodanig aangereden, dat de arme kleine in ernstig levensgevaar verkeert De verkoop van het Emma-bloempje heeft in deze gemeente opgebracht de som van t. 48.29. Het verkeer voor voertuigen vanaf deze gemeente met Bodegraven over de hooge Ziendebrug langs de lage zijde, is voorloo- pig gesloten doordat de Schoordijk belang rijk woïdt verbeterd. RECLAME. 3833 Onovertroffen stabiliteit AALSMEER. Jaarverslag Centrale Aalsmeereche Veiling 1929. Verschenen is het jaarverslag over het 18e boekjaar der Coöp. Vereen. „Centrale Aalsmeersche Veiling". Daaraan ontleenen we het volgende: De secretaris, de heer K. Hausen J-bznwijst op de groote vlucht, welke het veilingwezen heelt genomen, een vlucht, welke in den loop der jaren van de verschillende besturen heel wat zorg en werk heeft geëischt. De steeds grooter wordende productie zou bij verhooging der tarieven wel eens na- deelige gevolgen kunnen hebben. Vooral wat betreft de rozencultuur is de uitbreiding groot en de opbrengst van het product be duidend lager dan in vorige jaren ge weest Tengevolge van den buitengewoon langen en strengen winter, welke een veel grootere hoeveelheid brandstoffen eischte dan vorige winters, zullen de bedrijfsuit- komsten heel wat minder gunstig zijn ge weest dan vorige jaren. Want al is de omzet ongeveer f. 132.000 hooger dan in 1923, rekening houdende met de groote uilbreiding had dit veel meer moeten zijn. Hieruit is dus wel op te maken, dat de prijzen van ver schillende artikelen lager dan in voorgaande jaren zijn geweest. De omzet over 1929 was als volgt: Snijbloemen f. 3.098.835. potplan ten f. 607.359.14, groenten en fruit f. 47.320.39. convallaria bloeikiemen f. 44.322.25. te zamen f. 3.797.836.78. Niet minder dan 1.400.000 seringen takken en 4.000 000 rozen werden meer geveild dan in 1928. Wat betreft grootbl. chrysanten is teruggang, n.l. 200 000 en sneeuwballen 5000. De aanvoer van kleinbl. chrysanten vermeerderde met 165.000, die van Amerik. anjers met 200.000 stuks. Het bruto voordeelij; saldo bedroeg over 1929 t 48 033.20 1/2. zijnde ruim f. 19.000 minder dan over 1928 Het bestuur stelt voor f 34.193.21 1/2 af te schrijven op nieuwe gebouwen. De heer Bekker werd definitief tot directeur benoemd. Van het Tuinbouwbenoodigdheden-crediet werd door 85 personen gebruik gemaakt, tot een geza menlijk bedrag van t. 75.953, waarvan op 31 December f. 31.157.30 was afgelost. Door 253 buitenzenders is een netto bedrag ge veild van f. 104.587 60, terwijl door 18 con tractzenders en 3 vereenigingen een netto bedrag van f. 298.750.02 werd geveild. De balans per 31 December 1929 geeft aan activa en passiva een bedrag van f 850.557.74 1/2. de exploitatie-rekening aan lasten en baten t. 229.207.24. Aan subsidies werd over 1929 een bedrag van f. 8720 toe gestaan. De secr. eindigt zijn verslag met den wensch, dat ook 1930 weer een goed jaar moge worden. o HAARLEMMERMEER. Gemeen tereinigino. Eij wijze van proef bestaat gelegenheid tot inschrijving voor het ophalen van vuil in de dorpen, waarna beslist zal worden over de wijze waarop dit werk zal wor den voortgezet. Raadsagenda. De gemeenteraad zal op Vrijdag 25 April 1930 des v.m. om tien uur vergade ren ter bespreking der volgende punten. 1. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 14 Februari 1930. 2. Ingekomen stukken en mededeelingen. 3. Verzoek van mej. I. W. Sorgdrager om eervol ontslag als onderwijzeres aan de openbare lagere school no. 3 te Vijf huizen. 4. Verzoek van den heer A. Marke- steijr. om eervol ontslag als onderwijzer aan de openbare lagere school no. 4 te Hoofddorp. 5. Verzoek van den heer B. Termaat om eervol ontslag als hoofd van de open. bare lagere school no. 5 te Nieuw-Vennep. 6. Verzoek van den heer D. Binkhorst, hoofd van de openbare lagere school no. 11 te Lisserbroek om overplaatsing naar Nieuw-Vennep. 7. Benoeming van een onderwijzer nan de openbare Tagere school no. 10 te Rijk. 8. Verzoek van het burgerlijk armbe stuur tot wijziging van de begrooting over hef. dien=tjaar 1929 en aar.vraag om hoo ger snbsidie. 9. Voorstel tot het verleenen van voor schotten overeenkomstig art. 101 der lager onderwijswet 1920. 10. Voorstel tot het aanvragen var. "oor schotten a3n het rijk krachtens de land arbeider swet. 11. Voorstel tot huur van een gedeelt9 van den ouden ve'dweg nabij de E-schen- Iaan te Zwanenburg. 12. Voorstel tot aankoop van grond ts Hoofddorp. 13. Voorstel tot het vaststellen van een ambtenarenreg'ement. 14. Voorstel tot herziening van de ver ordening, regelende het getal, den rang en de bezoldigingen Avan de ambtenaren in dienst der gemeente en vaststelling van de Ioonen der werklieden. 15. Voorstel tot regeling van de he. zoldiging voor de tegenwoordige functio- nari-'sen. 16. Rondvraag. o HILLEGOM. Onderscheiding. 'Aan den heer H. van de Water, alhier, nachtstoker, vroeger machinist, in dienst van de N.Z.H. Tramweg-Mij., is de alveren eere-medaille der Oranje-Nassau-orde toe gekend. Opbrengst Emma-bloem-collecle. Door 42 jongedames zijn gisteren 3500 bloempjes en 5000 loten verkocht ten bate van de T.B.C.-bestrijding. De opbrengst hiervan was in totaal f. 975, een gift van f. 28,95 der firma L. S tas sen Jr. en grab belton inbegrepen. 's Avonds had de trekking plaats van de 148 prijzen, welke alle belangeloos zijn af gestaan. In het bijzonder „Onderling Ba- lang" had mooie prijzen geschonken. De heer Vooren hief.d een toespraak tot de jongedames, waarin hij haar en da schenkers der prijzen dankte. Mr. Sens trok de prijzen. NOORDWIJK. Op den Gooweg alhier had een aan rijding plaats tusschen een personen-auts en een vrachtwagen. Persoonlijke ongeluk ken hadden hierbij niet plaats. Alleen was de materieele schade tamelijk belangrijk. Op den weg naar het woonwagen kamp alhier, werd een auto onbeheerd aan. getroffen. De auto bleek defect te zijn. De eigenaar was per tram naar Den Haag vertrokken. Naam was onbekend. Door B. en W. alhier is tot leider der 10e jaarl. volkstelling aangewezen de heer Ll Droogh, commies ter secretaria Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten. Brieven: R. Boersma, Hattem. Mej. M. Heemskerk, Rijnsburg. Mw. Rickhoff, Eind hoven. Mej. D. Siebelink, Den Haag. Frans Verstege, Rotterdam. Auwa Weithaler, Zuiveg. Briefkaarten: G. M. de Ridder, Zwarte- weg N.-H. J. L. Weasels, Utrecht. 1 Briefkaart zonder adres. NOORDWIJK-AAN-ZEE. Rupsenverdelging. In de duinen ten zuiden van ons dorp, heeft meu een aanvang gemaakt met de verdelging van rufisen. Naar men ons me dedeelde, geschiedt zulks door personeel der Domeinen. Bjj den heer R„ Oudezeeweg alhier, werd een vitrine vernield. De politie stelt ten onderzoek in en zal de daders wel spoedig op het spoor zijn. NOORDWIJKERHOUT. Burgerlijke Stand. GeborenBavonia Cornelia Wiihelmina, d. V. Johannes Rutgerus Zonneveld en Que- riDa Mairia Westerhoven. Maria Be- nulpha Cornelia, d. v. Johannes Cornelia van Schie en Alida Cornelia Duijndam. Theodorus Jozef z. v. Hermanus Lanjfevcld en Maria Adriana Nieuwendijk. Maria Alida, d. v. Leonardus Johannes Ncder- atigt eo Margaretba Jacoba Hulabosch. Johannes Antooius, z. v. Dirk van Kam pen en Theodora Petronella van der Waard Anna Maria d. v. Johannes van der Eist en Maxia van der Laan. Overleden Johannes Arnoldus den Elzen 2 ra. Theodorus van den Berg, 73 j. Johannes TheodoTUS Christiaanse 68 j. OndertrouwdHermanus Rotteveel to Lisse en Maria Petronella Romijn. Knr- nelis Westerhoff te Barneveld en Elisabeth Hasina Versohoor. Heudrikus Everardus Pompe en Christina Maria Hulsebosch. Johannes HulseboscJi en Catharina Rpigr. Johannes Hoogkamer en Geertie dn Rijter. Christiaan van Huffel en There - sia Maria Hess, te Haarlem. o SASSENHEIM. In het gebouw „Bloemlust" zal van Donderdag tot en met Zaterdag een ex positie worden gehouden van naroissen, spe ciaal nieuwe variëteiten. Ter inleiding van den te openen bazaar ten bate van de T.B.C.-bestrijding, werd' in „Het Bruine Paard" de film „Achter do wolken schijnt de zon" vertoond. De opkomst had grooter kunnen sgn. Dr. Le Grand opende den avond en be voelde een bezoek aan den bazaar ien 'zeerste aan. Na afloop dankte hij den heer fiec-sink voor de duidelijke verklaring van de film. VOORHOUT. De heer P. L. van der Hulst hóeft bedankt als lid van den raad. Opvolger Is ae heer H. J. Vester (R.-K.), VOORSCHOTEN. Loop der Bevolking. GevestigdH. M. Beijersbergen en geiz. van Wassenaar F. Altevolgt en echtgen. van Duitsch'.and Th. P. J. Spiegelaar van Wassenaar D. Dijkstra en gezin van Langerak. Vertrokken: C. J. van der Made en gez. naar Hensbroek L. Duijmaer van Twist naar Rotterdam A. Veen naar Wasse naar A. Overbeek naar Wassenaar P. H. J. Staats naar Leiden. WARMOND. Emma-bloem-collecte. Evenals vorige jaren heeft zich hier een comité gevormd voor de Emmabloem-collecle bestaande uit de dames- mevr. N. Schöl- vinckKolfschoten: mej. P. W. KrOseman: mevr. S. M. LangelaarLandsman; mevr. C. E. Tegelaarv. d. Zuyle; mej. A. Walen kamp. Het doel, alhier gelden in te zamelen voor de T.R C.-bestrijding zal zeker een ieder sympathiek zijn en bij het aanbieden der bloempjes in den zak doen tasten. ZOETERWOUDE. Het Station. In verband met het bericht in de dag bladen, dat de halte Zoeterwoude is of zal worden opgeheven, zijn verschillende adres sen aan het gemeentebestuur gericht, ten einde langs dezen weg pogingen in het werk te stellen, opdat het stationnetje blijft behouden. Een tweetal groote industrie maatschappijen hebben er voorts op aan gedrongen om te verkrijgen, dat er nan dit station ook goederen kunnen verlaad worden. B. en W. hebben aan die verzoe- ken gevolg gegeven, en zich gewend tot de Directie der Ned. Spoorwegen met verzoek de halte te laten bestaan en te bevorderen, dat in de naaste toekomst bedoeld station ook aan het vrachtgoederenvervoer wordt aangesloten. Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. Waarschijnlijk wel door de tusschenval- lende feestdagen waren de aanvoeren op de veemarkten van gisteren Rotterdam, Pur- merend, Amsterdam en Groningen niet zoo groot als de vorige week. Voor het melk en kalfvee was er te Rotterdam wel iets meer handel en ook het weidevee werd iets vlugger en ruim prijshoudend verhandeld. De overige markten hadden, wat het ge- bruiksvee aangaat een lui prijshoudend ver loop. De vetveehandel verliep over het geheel vlug en de prijzen bewogen zich op eenig9- zins hoogere ba9is als de vorige week. Vooral het goede vette vee werd duur verkocht, evenals vette en magere stieren. Wat betreft de vette-kalveren-handel was het ook Rotterdam, waar de prijzen iets op liepen Ook de nuchtere kalveren gingen er vlug weg. Te Groningen waren de prijzen voor beide iets lager. Purraerend en Am sterdam prijshoudend. Op de schapenmark- ten weinig aangevoerd en bleef de toestand gelijk vorige week. Vette varken9 ook al kortere aanvoeren, waardoor de prijzen zich ruimschoots kon den handhaven. Rotterdam noteerde 3i36 cent en voor zouters 3537 cent per pond. Varkens voor de mesterij en kleine biggen waren weer iets meer in trek, met tot gevolg een eenigs- zins oploopende markt. VAN DER S. RECLAME. ■OS* bij verkoudheden en rheumatiek Weiger namaak en let er op dal op elke tablet hei woord "Bayer" itaal. Prijs 75 ets. 8873 Uitgesproken: H. J. Buschmain, kapper en bloembol-» Jenkweeker, laatst gewoond hebbende te Noordwijkerhout. R,-c. mr. dr. W. Fick; cur. mr. E. Bolsius, te Leiden. P. Haak, schilder en koopman, te Lei den, Maresingel 29a. R.-c. jhr. mr. Th. W, C. Calkoen, our. mr. D. H. C. Verdam. In de week van 1419 April werden ir£ Nederland uitgesproken 50 faillissementen* P. v. H.. te B. Zij moet de klas, waarin zij bij het bereiken van den leeftijd van 17 jaar geplaatst was, doorloopen hebben. Uw dochtertje mag de school dus nog niet ver laten. J. D M., te 0. Als hij het huis op den bepaalden tijd niet verlaat, kunt u onver wijld bij den kantonrechter ontruiming vor deren. VOOR DONDERDAG 24 APRIL. Hilversum, 298 M. Na 6 uur: 1071 M. 10.0010.15: Morgenwijding 12.00 2.00: Concert. AVRO-Kwintet 2.00— 3.00: Gramofoonplaten 3.003.30:mevr. M. C. C. Wilson-Adema: „Wij Zeeuwen bui ten Zeeland" 3.30—4.00: Gramofoonpl. 4.005.00: ffiekenuurtje 5.306.00: Concert door Elek Voros en zijn Rong. Kapel uit Oafé-Rest. Astoria" te A'dam 6.00: Tjjdsein 6.01: Voortzetting con cert 6.30: Vaz Dias: Koersen 6.30- 6.45: Gramofoonplaten 6.45—8.00: Con cert. AVRO-Octet 8.01: Causerie door prof. dr. E. Gorter 8.15: Aansl. ran hot Concertgebouw te Amsterdam. Het Con certgebouworkest 0.1.v. dr. Willam Mengel berg. Na afloop: Persberichten. Daarna: ll.OO: Aansl. v3n het Oarlton Hotel te Am sterdam 12.00: Sluiting. Huizen. 1875 M. Uitsl. NCRV.-Uitz. 8.159.30: Concert 10.00—10.30: Zang door Dameskoor tje 10.3011.00: Zie- kendienst 11.0011.30: Lezen van Chr. Lectuur 11.3012.30: Voor de Land bouwers 12.0012.15: Politieber. 12.302.00: Concert. Mej. Corrv Rietreldl (viool), C. J. de Koning J.Czn. (orgel) 2.002.45: Gramofoonplaten 4.00—5: Ziekenunrtjo 5.005.30: Gram of oon plu. ten 5.306.30: Orgelconcert door G. ter Braake 6.307.00: Gabriël Smit: „De dichter Karei van de Woestyne" 7.00—7.15: Gramofoonplaten 7.157.45: Y. Jacobs: Iets over het werk en de ho- teekenis ran Arie Post (voordrachtsknnsts- naar) 7.458.00: Politieberichten 8.0010.20: Uitz. vanuit het „Schutters hof", Goes. Sprekers. Muak. medew. door Chr. Muziekgezelschap „Hosanna", Chr. Gem. Koor te Goes 10.2010.50: Be. zoel: van den Radio-Dokter 10.50 11.00: Persberichten. Daventry, 1554.4 M. 9.35: Morgenwij ding 10.05: Lezing 11.20: Conoer:. E. Strudwick (sopraan), E. Bailey (viool), M. Fromm (piano) 12.20: Orgelbespeling door R. Foort 1.201.50: Gramofoon platen 2.20: Vesper 3.05: Concert. Strijkkwartet, J. Slater (fluit), S. Schon- ning (sopraan) 4.35: Kinderunrtje 6.20: Lezing 5.35: Nieuwsber. 5,55: Marktber. 6.00: Piano-recital door Nied- zielski 6.006.45: Huldiging van the Rt. Hon David Lloyd George M.P. ter ge legenheid van zjjn 40-jarig lidmaatschap van bet Parlement. Toespraak en koor zang 6.206.40: Lezing 6.45: Le zing 7.05: Concert Orkest, P. Jones (tenor) 8.20: Nieuwsberichten 8.45: Lezing 9.00: Orgelbespeling door J. M. Preston 9.40: Voorlezing 9.55 11.20: Dansmuziek 11.2011.25: BeeW- uitzending. Langenberg, 473 M. 6.207.20: Gra. mofoonp'.aten 9.3511.15: Gramofoon platen 11.30: Gramofoonplaten 12.23 1.50' Concert. Orkest en alt 4.50— 5.50: Concert. Orkest en fluit 7.20: Concert. Orkest en viool. Daarna tot 11.20: Dansmnriek. Brussel, 508.5 M. 4.20: Trio-concert 5.55: Gramofoonplaten 7.35: Concert. Orkest en zang 8.50: Dansmuziek. Parijs „Radio Paris". 1725 M. 11.50 1.20: Gramofoonplaten 3.05: Dansm. 7.20: Revue-scènes 7.50: „Conps de Roulis". Operette van A. Messager. Katucdborg, 1153 M, 11.20—1.20 Or kestconcert 2.504.50: Concert. Orkest e:i zangeres 7.551.20: Ratio.Bal. Oude en molerne dansmuziek. Zeesen. 1035 M. 6.1511.20: Lezin gen 11.2012.15: Gramofoonplaten 12.151.20: Lezingen 1.20—1.35: Gra. mofoonplaten 1.35: Uitz. uit Londen: Davis Cup-wedstrijd Engeland-Duitsch'and 3.50f.50: Concert 4.50—7.20: Le zingen 7.20: Concert. Orkest en bari ton 8.20: Opera-fragmenten. Orkest en solisten. Daarna: berichten en tot 11.50: Dansmuziek. 8-3

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 11