A. S. C. LONGA (Tilburg), 71st® Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Vrijdag 11 April 1930 Vijfde Blad No. 21495 SPORT. UIT DE RIJNSTREEK. RADIO-PROGRAMMA. BILJARTEN. DE KAMPIOENSCHAPPEN VAN NEDERLAND iste KLASSE. Dommering maakt 'a openingseerie ran 136 ra behaalt het hoogste gemiddelde ▼au den dag. (Van een bijzonderen medewerker). Hel le klasse kampioenschap groot biljart is eigenlijk het eenigsle biljartkampioen schap. Het stemt daarom tot blijdschap dat de prestaties in deze klasse merkbaar beter worden. Een vergelijking van de over ver schillende jaren in kampioenschappen be haald moyennes zal aanstonds aantoonen, dat de cijfers steeds hooger worden. Maar ook andere teekenen wijzen er op dat de biljartsport in ons land steeds meer geper- fectionneerd wordt. Zoowel belangstellenden als deelnemers bewegen zich in stijgende lijn. Het zal daarom begrijpelijk zijn dat voor het gisteren te Den Haag aangevangen vier- daagsch lournooi om het le klasse kam pioenschap groote belangstelling bestemd. Onder de deelnemers merkten we allereerst op Dommering en Wiemers, spelers die al jarenlang in de biljartwereld de groote trom slaan, terwijl een viertal splinternieuwe le klassers voor den titel mededingen. Nadat de voorzitter van de 's-Gravsn- haagsche Biljartclub de heer J. Sanders met enkele woorden de wedstrijden geopend had werd begonnen met de ontmoetingen Gehrels de Leeuw en v. VlietTjoa. In de le partij was het de Leeuw die uitliep en een voorsprong wist te behalen. Maar Gehrels kwam er na eenige slechte beurten beter in, wist de ballen in goede positie te brengen en passeerde in de 30e beurt het totaal van de Leeuw. Hierna bleef Gehrels geregeld voor en met vrij grooten voorsprone eindigde hij de partij. Waren er in de vorige partij 64 beurteil noodig, Tjoa rekende veel vlugger met van Vliet af. Reeds in de 25e beurt had hij de 400 bij elkaar en eindigde met een gemid delde van 16. De ontmoeting CremerWiemers gaf de beste teeekenen dat wedstrijd-routine een heel groot voordeel is. Wiemers. die reeds meerdere malen den titel veroverde, bleef zijn tegenstander ver voor. Dommering bleef aanvankelijk tegen Theeboom achter en tot in de 24e beurt had theeboom de leiding. Dit werd „laaie Jan" te machtig en de man, die eens heel biljar tend Nederland in verrukking bracht, door noch nooit te voren behaalde prestaties, loonde ook nu nog ruimschoots mee te kun nen. Met eenige goede series eindigde h|j op 400, toen zijn tegenstander nauwelijks de 250 gepasseerd was. De ontmoetingen WiemersGehrels en Cremerde Leeuw brachten weinig nieuwe gezichtspunten, zoodat deze nog maar wei nig perspectief geboden hadden. Dommering had zich 's middags van een goede zijde laten zien, doch 's avonds deed hij ons denken aan zijn grootste dagen. Hij kwam uit tegen Tjoa en begon met van acquit af de eerste honderd te scoren. Met groote berekening, zuivere rappèls en mees terlijke piqué's bouwde hij een schitte rende serie op, passeerde onder luid applaus de 100. om op 136 op een massêe in het middenvak te struikelen. Door dit succes zichtbaar voldaan bet hji Tjoa aan het woord, die echter geen kans zag de bal len bij elkaar te krijgen. In de 2e beurt maakte Dommering 39 caramboles zoodat hij toen reeds 175 punlen had. Tjoa was niet verdere gevorderd dan 29. Toen poe delden beide spelers eenige malen, zóodat in de 6e beurt het gemiddelde aardig lerug- geloopen was Uitgezonderd een serie van 79 maakte hij verder tot in de 13e beurt niet veel. De stand was toen 30997. Met een serie van 63 eindigde Dommering, nadat hij biina rn het gezicht van den haven strui kelde. Van Vliet speelde legen Theeboom en toonde zich onbetwist de sterkste. Hij scoorde een onberispelijke serie van 92. die ons herhaaldelijk aan Bos deed terugden ken. Hij heeft dat gedurfde spel en brengt snel op Zijn serie telde eenige brillante massée's, In razend tempo had hij in 20 beurten het benoodigde aantal caramboles. De uitslagen van den eersten dag luiden: VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJD. Ten huize van den heer v. d. Harst te Haarlem heeft een vriendschappelijke wed strijd plaats gehad tusschen de biljartclub „Entre Nous" aldaar en 5 spelers van „D. O. S." te Leiden. De uitslag hiervan luidt: pnt. brt. h.s. gem. A. Verstraalen (D.O.S.) 150 51 16 2.94 v. d. Werk (E. N.) 137 50 12 2.74 R. Vos 132 42 35 3.14 Klaassen 150 42 16 3.57 A. Offenberg 50 36 6 1.92 Schrijver 100 26 34 3.84 C Hendriks 100 31 14 3.02 Timmer 80 30 16 2.58 H. Rietbergen 100 25 14 4.00 A. Boot 34 24 6 1.41 D. O. S .532 caramb, Entre Nous 501 caramb. Woensdag 30 April a.s. heefi de return- wedstrijd plaats ten huize van A. Verstraa len te Leiden. RECLAME. WERELDKAMPIOENSCHAP EENSTOOTKADER. Nieuw wereldrecord van Van Belle. Een bijzondere correspondent seint uit Lyon aan het H.bld.: Gisteravond zijn alhier de wedstrijden be gonnen om het wereldkampioenschap een- stoolskader. De uitslagen der eerste par tijen zijn: Pnt brt. h.s gem. Moons 300 27 52 11 11 Vives 106 27 20 3 92 Unshelm 300 36 65 8 67 Feller 281 35 39 8 02 Van Belle 300 19 148 15.78 Ba! lus 99 19 24 5.21 Corty 300 42 77 7.14 Sicard 250 41 31 609 Met de serie van 148 vestigde Van Belle een nieuw wereldrecord. VOETBAL. ZATERDAGMIDDAG COMPETITIE L. V. B. Programma voor morgen. le klasse: A. R. C. INorvicus I, 4 uur; F. Pacta I5. L. F. 1, 8 1/2 uur, terrein S L F 2e klasse: F. Pacta ITA R C. III, 3 1/2 uur: Norvicus IIQ. Boys II, 31/2 uur; S. V. O. 11—S. L. F. 11, 3 1/2 uur. Overzicht. Quick Boys I, dat vorige week in haar laatsten wedstrijd door een overwinning op S V. O 1 kampioen werd in de Zaterdag middag-competitie, brengen wij van deze plaats gaarne een woord van hulde voor de keurige prestaties in den loop van het sei zoen, door haar behaald. Quick Boys, Pro- ficiatl Volgens het programma krijgt A. R. C. I Norvicus I op bezoek A R C. zal zich door de Noordwijkers de eer van de tweede plaat» dunkt ons, niet laten ontfutselen en de puntjes thuis houden Fides Pacta I S L. F. I zal mogelijk een verdeeling der puntjes of een kleine overwinning voor F. P. worden. In de tweede klasse bezoekt A. R. C Hl hel tweede van Fides Pacta, welke laatste flink zal moeten aanpakken om niet beide puntjes te verliezen. Quick Bovs trekt naar Norvicus II. Dat i9 voor de Katwijkers. die niets mogen verliezen daar ARC fl haar vlak achter de hielen zit. nog een zware partij Zeker de bezoekers zijn sterker, doch Norvicus II geeft in den regel thuis goed partij. S V O II ontvangl S L F II te Oegstgeest. waar de liehtmenschen wel met leege handen van terug zullen komen. Om den K. N. V. B.-Beker. tegen 782S Zuidelijke eerste klasser* VoorverkoopDevilé, Nieuwe Rijn 26. GYMNASTIEK. CHR. GYMNASTIEK-VEREEN. „D. O. S." In opwaartsche lijn. Het is in den loop der laatste jaren a! meer dan eens door ons betoogd dat een vereeniging als D. O. S., met een zóó enorm groot aantal leden, onder bekwame leiding, binnen betrekkelijk korten tijd zal kunnen beschikken over een corps van werkende leden, dat volkomen moet kunnen wed ijveren met dat van iedere andere vereeni ging hier ter stede. Wij hebben nu D. O. S. gezien in dagen, dat de kwantiteit van het ledental verre stond boven de kwaliteit der sport, wij hebben gezien hoe jaar na jaar eerst onder leiding van mej. van der Vegte en den heer van Zandvliet, later onder die van eerstgenoemde en den heer Jansma het gehalte der verrichtingen bij voort during ging in opwaartsche lijn, en wij hebben gisteravond, bij de jaarlijksche uit voering der werkende leden in de groote Stadszaal, kunnen constateeren dat D. O S. thans »nel op weg is om het gewenschte doel le benaderen. Geleidelijk heeft ook hier de nieuwe richting in de gymnastiek zich baan gebroken en het kan niet anders of het cachet der uitvoering moet er door worden verhoogd Gisteravond is dat trou wens reeds op duidelijke wijze aan den dag getreden, ook al mocht deze uitvoering op het preadicaat „schitterend" geen aanspraak maken I De proef van D. O. S. om haar jaarfeest te verdeelen over twee avonden mag- mee- Den wij- volkomen geslaagd worden genoemd De publieke belangstelling heeft den eersten avond niets te wenschen overgelaten, en ook gisteren bij de uitvoering der werkende leden, wa9 zij ongetwijfeld in hooge mate bevredigend. De avond is met gebed geopend 'hor ds. Thomas, die daarna heeft gewezen op het christelijk karakter van D. O. S en een woord van welkom heeft gericht tol den heer Metz, de donateurs en donatrices, den oud-directeur, den heer de Kok, den voor zitter van de 3-October-vereeniging en de afgevaardigden van zustervereenigingen, waarna hij leidster en leider namens D. O. S. hulde heeft gebracht voor hun vele werkzaamheden ten bate der vereeniging. Beiden kregen fraaie bloemen. Er is in D. O. S. een prijzenswaardige concurrentie tusschen de dames- en de heerenafdeeling en ieder jaar, bij de onder linge wedstrijden, blijkt weer dat het ver schil 9lechls zeer onbeduidend kan worden genoemd. Waren er gisteravond cijfers ge geven, wij vermoeden dat de traditie zich zou hebben gehandhaafd. Beide afdeelingen hebben fouten gemaakt, maar beide hebben ook in verschillende nummers uitstekend werk geleverd en in algemeenen zin aan de verwachlingen beantwoordl Met veel genoegen hebben wij daarbij mogen constateeren dat de uitvoeringen steeds meer winnen aan rust, hetgeen den totaal-indruk ten goede komt Men had deze dunkt ons nog meer kunnen ver- hoogen door de muziek te laten zwijgen bij de oefeningen aan de brug, die niet op muziek waren geschreven en er dus niet» mee te maken hadden Thans 9peelde het strijkje ongetwijfeld op bevel van hel bestuur een onbestemd wijsje, terwijl eerst de heer Jansma. en later mej. van der Vegte, zich moest inspannen om bij het aangeven van de maat uit te schreeuwen boven het geluid der muziek. Het was min der erg dan voor den buitenstaander uit deze woorden misschien zou mogen blijken, maar het was toch hinderlijk en in ieder geval onnoodigl De heeren zijn begonnen met a!g. vrije oefeningen, die door hun nerveuze vertol king heel wal te wenschen overlieten, doch zij herwonnen direct de sympathie en de belangstelling van het publiek door bun inderdaad geestig gevonden variaties op de gebruikelijke oeleningen in het voortbe wegen, die een daverend lachsucces zijn ge worden. Zeer verdienstelijk was het turnen aan de brug. niettegenstaande de toestellen een onweerstaanbaren drang bleken te heb ben om bij de oefeningen gelijk sleden over de gladde vloer voort te glijden De kampioen van D O S. en de titel houder van een jaar tevoren zetten de kroon op het werk door eenige keurige eigen gekozen oefeningen, die door hun zeer vlotte vertol king de toeschouwers tot enthousiasme brachten. Hier. bij dit nummer evenals bij eenige andere bleek hoe er langzaam maar zeker meer gang, meer actie, meer ..Schwung" komt in het werk van DOS! Na de hoog-rek hebben de heeren tenslotte gezorgd voor vlot en goed werk aan de sprhigtafel. De dames begonnen dezen avond met twee stokoefeningen van zeer verschillend karakter: de eerste geheel van den ouden stempel, de tweeds meer modern en van bijzonder fraaie samenstelling Heel jammer was het dat men den leider van het strijkje verkeerde muziek had opgegeven, waardoor de oefening aanvankelijk volkomen in het water viel Te laat begreep de leidster dat zij de muziek diende te laten zwijgen. Door onmiddellijk ingrijpen had zij vrijwel het geheelp nummer kunnen redden! Intusschen was er verder ruimschoots reden lol vol doening. Mooi brugturnen rijk aan varia tie en goed van uitvoering werd gevolgd door uitstekende vrije oefeningen en een at tractie-nummer' electrisch knots- en stok- zwaaien. waarbij men echter de heeren ge voeglijk uit hel stuk weg had kunnen laten, omdat men ze in het donker toch niet zag. De dames-afdeeling hrachl daarna nog een nummertje brug. knolsoefeningen, paard- em bokspringen en een kleurrijke, goed uitge voerde fantasie fof slot van dezen genoeg lijken avond. pnt. brt. h.s. gem. Gehrels 400 54 46 7.40 De Leeuw 267 53 44 5.03 V. Vliet 222 25 76 8.88 Tjoa 400 25 59 16.— Cremer 265 36 37 7.36 Wiemers 400 36 66 11.11 Dommering 400 30 78 13.33 Theeboom 287 29 50 9.89 Wiemers 400 28 92 14.28 Gehrels 274 27 44 10.14 Cremer 400 42 48 962 De Leeuw 392 41 62 9.66 Theeboom 135 20 30 6.76 V. Vliet 4O0 20 92 20.— Dommering 400 17 136 23.62 Tjoa 121 16 27 7.56 RECLAME. 7804 HONGARIJE—NEDERLAND. Naar de N R Crt. verneemt, heeft liet bestuur van den K. N. V B. al9 voorwaarde voor het spelen van den wedstrijd Honga rijeNederland op een der Pinksterdagen gesteld dat Hongarije een retourwedslrijd zal komen spelen in Nederland Wordt dit voorstel door de Hongaren aanvaard, wat wel waarschijnlijk is, dan gaat de wedstrijd door. o INTERACADEMIALE COMPETITIE In een van beide zijden 9lecht gespeelden wedstrijd heeft gistermiddag op het A.S.C.- terrein het Leidscb Studentenelftal met 40 gewonnen van Utrecht. NEDERL. SCHEIDSRECHTERS NAAR HET BUITENLAND. De interland-wedstrijd Oosten rijk-Enge- land, welke op 14 Mei a.s. te Weenen zal plaats vinden, zat geleid worden door den Nederlandschen scheidsrechter J Mutters. Scheidsrechter H S Boekman te Amster dam zal den wedstrijd tusschen Luxemburg en Frankrijk B, welke Zondag a.s. te Luxemburg zal plaats vinden, leiden. o— GEM. H.B.S. HAAGSCH GYMNASIUM. A.s. Donderdagmiddag te 3 uur speelt op het A.S C -terrein aan de Kempenaerslraut het elftal van de Gem H B S een vriend- happe!ijken wedstrijd tegen het Haagsche Gymnasium. —o ZWEMMEN. INTERACADEMIALE SPORT- FEESTEN TE AMSTERDAM. In het nieuwe socieleitgebouw van U.S.A. in de Vondelstraat te Amsterdam had giste ren de opening plaats van de tweede inter academiale sportteesten van Unitaten en Bonden van studenten in Nederland. De Unitas Slüdiosorum Amstelodamen- sium is de leiding dezer tweedaagsche fees ten opgedragen, welke be9taan uil wedstrij den in athletiek. voetbal, zwemmen, scher men, tennis en boksen. Aan de wedstrijden nemen deel de U.S A (Amsterdam), Unitas Utrecht. De Leidsche Sludenlenbond, do Delftsche Sludenlenbond, De Rolterdamsche Studentenbond en het Rolterdamsche Stu dentengenootschap. Om zeven uur kwamen de deelnemers aan het Centraal Station aan vanwaar men voor afgegaan door de Poslharmonie optrok naar hel nieuwe clubgebouw S. A. L. V. in de Vondelstraat. Wethouder Polak sprak al» voorzitter van het eere-comité de deelnemers van builen Amsterdam hartelijk toe en wees er de jon gelui op. dat Amsterdam evengoed als Ulrecht, Groningen, Delft of Leiden univer siteitsstad is. Amsterdam is zelfs de eenige stad in geheel Nederland die een eigen universiteil bezit. Hel slotwoord werd gesproken door den rector van U S. A den heer H. Riemens Daarna begaf men zich in extra trams naar hel Sportfondsenbad waar de eigenlijke wedstrijden begonnen. De gedetailleerde uil9lagen der zwemwed strijden luiden als volgt: 60 Meter schoolslag: 1. Wolters (Utrecht) 39 2/5 sec.: 2 C. A. de Reede (Leiden 39 3/5 sec.; 3 A Voet (Amsterdam) 41 sec. 50 Meter vrije slag- 1. O van Leuven (Leiden) 313/5 sec 2 Wolters (Utrecht) 314/5 sec.; 3. A. Vertaal (Utrecht) 33 2/6 sec.; 4. E. Hent (Amsterdam) 34 4/5 sec. 60 Meter rugslag- 1 L Schriel (Leiden) 36 1/5 sec.; 2 Wolters (Utrecht) 37 1/6 s.; 3 A. Broek (Utrecht1 46 sec 4 x 50 Meter wisselslag estafette: 1 U. S. R. (Utrecht) 2 min. 35 sec.; 2. U. S. A. (Amsterdam) 2 min. 40,4 sec.; 3. U.S.L.B. (Leiden) 2 min. 44,2 sec. De wedstrijden werden opgeluisterd met een geestige pantomime en een demonstra tie reddend zwemmen, uitgevoerd door le den van de Amsterdamsche Reddings Bri gade en een demonstratie schoonspringen door bekende Y-zwemmers. Hierna vond een polo-wedstrijd plant» tusschen een zevental van de Leidsche stu- denlen en de Utrechtsche studenten. De Leidenaars wonnen met 42 Het slot van den avond vormde een de monstralie in het polo9pel tusschen een tweetal ploegen van hel Y. AARLANDERVEEN. Dezer dagen vond in de zaal van 't Oude Rechthuis een lezing plaats over „Doelmatige Volksvoeding met betrekking tot de Maggi's Producten", waarvan wy reeds eerd.r een vits ag in ons b.ad plaat sten. 't Algemeen oordeel over dezen avond luidde: „Waarlijk leerzaam en boeiend". o ALPHEN. Kostelooss Inenting, Woensdag 16 April aj. zal in onze ge meente wederom de ge.egenheid zijn ojeu- gesteld voor koste.ooze inenting en ner- inenting en wel voor de ingezetenen van de Lage Zijde en wei van de Oostzijde van de Aarbrug tot aan de gTens van Zwam- merdam in het Raadhuis in de Raadhuis, straat, des n.m. 2 aarvoor de ingezete nen van de Lage Zytie en wel van de Westzijde van de Aarbrug met inbegrip van de Ridderbuurt tot aan de grensschei ding met Koudekerk en Woubrugga, ten huize van den heer W. van Wer-neeker- ken, dee n.m. 2 uur. Voor de ingezetenen van de Houge Zijde vanai de grensecnei- ding met Zwammerdam met inbegrip van de buitenwijken tot aan de Hofbrug in het Huis der gemeente in de Jnlianastr. des n.m. t uur, en voor de ingezetenen van oe Hooge Zjjde vanal de Hofbrug tot aan de grens van Hazerswoude in het Huis der gemeente in de Jnliana.tr. des v.m. 9 unr. Belanghebbenden worden er aan her.n- nerd, dat het van belang is bij de aan melding het trouwboekje der oudero of geboortebewijzen der kinderen mede te brengen. Door den heer H. Langhout alhier en de heeren J. Langhout te Koudekerk en J. W. Keessen te Woubrugge, werd aan öed. Staten van Z--H. een verzoek inge diend om overschrijving te hunnen name var de aan de heeren J. Langbroek en K. Goudberg alhier ver.eende vergunning tot het inwerking houden van den autobusdienst A'.fhen a. d. R(jn (Nut-gebouw) langs den Heerenweg oaar Woubrugge en Ter Aar en verder over Hoogmade en Leiderdorp naar Leiden (Turfmarkt) onderneming ge naamd de „A.D.W.A.L." Woensdag a.a. zal alhier ten huize van den heer W. v. d. Wind. arts, des v.m. 9 nur de gelegenheid zijn openge steld voor kosteloooe inenting en herinen- ting. Belanghebbenden worden aangeraden vooral hun trouwboekje of geboortebewij zen der kinderen mede te brengen. BOSKOOP. Vechtende „dames". Aan den Zijdeweg kregen twee dames het met elkander te kwaad. De twist liep ten. s.otte zoo hoog, dat zij over den weg heen rolden, terwijl er wederzijds flinke klap pen werden uitgedeeld. Door omstanders werden de vechtenden gescheiden. Een hunner kwam met een bloedneus en een totaal gescheurde mantel uit den strijd. o HAZERSWOUDE. Op de Bloemententoonstelling te Utrecht verwierf G. de Ruiter alhier de bronzen medaille van da K. v. K. te Utrecht. LEIDERDORP. De verkoop van de L'mmabloem ten bate van de t.b.c.-vereeniging alhier, heeft 1.60,opgebracht. Uit het financieel jaarverslag van het ondersteuningslonds „Een goed Verbond" blijkt, dat in 1929 de Inkomsten bedroegen 1475,06; de uitgaven 1461,65; saldo 1.23,41. Gespecifiseerd waren de uitga ven als volgt: aan melk f. 355,85; eieren f.44; vleeecb L 13,50; wijn L6; bodeloon f. 17,30; bergplaats ligtent 16; vergade ringen f. 10. VOOR ZATERDAG 12 APRIL. Hilversum, 298 M. Na 1 uur: 1071 M. 10.00—10.15 Morgenwijding 12.00200 Concert. AVRO-Kwintet 2.00: VARA. Uitz. van de offic. opening van bet vaoantie- oord der Vereen. Zomers Buiten" te Zand- voorl. Orkestmuziek en toespraken 3.00f VARA. Concert. VARA-Orkest Henri Mar- chand (cabaretier) 4 46: VARA. Sluiting 5.005.30: AVRO. Gezondbeidshalfuurtje L. Tli. Schleurholts Boerma (tandarts)? „Mondhygiëne" 5 30—6 00: Duitich. Ge vorderden en conversatie 6 01: Concert d-or hei Omroeporkest. Hens Vis1 tl (tenor), R. Komst (trompet) In de rustpoos- Sport- praatje door H. Hollander 8 00: Sluiting 8.00: VARA. Uitz. voor de „Intern. Orde van Goede Tempelieren". Het VARA-orkest. Jac, v. Elsacker (declamatie), mevr. H Wal- hout—Timmermans (zang). T. Vlee.ming (spreker) 11.00: VARA. Peruber. VARA- Varia. Gramofoonpl. Huizen, 1875 M. Urtsl KRO-uitz. 8.15 9 30. Gramofoonpl. 11.3012 00 Gods dienstig halfuurtje 12 15—1.15: Concert door KRO-Trio 1 162.00: Gramofoonpl, 2.00—3 15: Kinderuurtje 4 001.80: Cursus Esperanto 4.305.00: Gramo foonpl. 6.00—6.00: Concert. Mej. Rie Ver meulen (piano). Mevr Maria HovingVan Driel (sopraan) 6.01—6 16: S. P. J Bor sten: De stayer 6.166 40: Journalistiek: weekoverzicht door Paul de Waart 6 40 7.15: Gramofoonpl 7 157 46: Lezing door Sapiens over „Kruis en Halve Maan in Noord-Afrika, Europa, Irredenta 8 01 8.30: Gramofoonmuziek 8.309.30: Con cert. Het KRO Orkcst Lou Bandy (humo rist en conférencier) 9.309.35: Nieuws- ber. 11 3012 00- Gramofoonmuziek. Daventry, 1554.4 M 10 35: Morren' wijding 1105—11 30. Lezing 12 40: Verslag van de Oxford en Cambridge boat- race 1 202 20- Orkestconeerf 3 50: Concert. The Duds". Concert Party 5.05 Orgelspel door R. New 6.36: Kinderuurtje 6.20: Lezing 6.35: Nieuwsber 7 00: Sportber. 7 05: Cello-soli door M Frank 7.20- Lezing 7 40: Lezing 7.50: Concert. Orkest. M. Thomas (sopraan) 9 20: Nieuwsber 9.36: Koorconcert So listen 10 20: Marktber. 10 30: Great Hoaxes IV. Lezing 10.4612.20: Dans muziek. Parijs „Radio Paris", 1725 M. 12.50 2.20: Gramofoonpl. 4.50: Dansmuziek 5 20 Orkestconcert 9.06: Tooneeluitz. 10 20: Gramofoonpl. Langenbeig, 473 M. 6.207.20: Gra mofoonpl 9.3511.15: Gramofoonpl. 1130—12.10: Gramofoonpl. 12 25—1.50: Concert Orkest en vocale solisten 4.50 5 50 Kamermuziek. V:ool. sopraan en piano 720: Vroolijke avond. Daarna tol 12.20: Da nsmuziek. Kalundborg, 1153 M 12 05—12.35 Gra mofoonpl 2504.50: Orkestconcert en declamatie 7.358 35: Orkestconcerl 835—9.20: Declamatie en zang 9.35 10 30- Orkeslconcert en declamatie 10.30 1135: Dansmuziek. Brussel, 508 5 M 5.20 Gramofoonpl. 6.50' Trio-concert 8 35* Gramofoonpl, 8.50- Concert. Orkest, koor en solisten. Zeesen, 1635 M. 6 1511,20' Lezingen 11 2012 10: Koorconcert en declamatie voor «choleri 12 10—1.20 Lezingen 1 201.50' Gramotennp! 1 603.50- 1^. zinien 3.50—450: Concert 4 50—7.20: Lezingen 7.20: Vroolijke avond uil Keu len (Ln ngenberg) Daarna Berichten rn tot 11.50: Dansmuziek.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 17