KATWIJK AAN ZEE :H. J. PLANJE - Noordeinde 6 UIT DE RIJNSTREEK. RADIO-PROGRAMMA. Namens den Baad van Toezicht deelde de voorzitter mede, dat het werk speciaal van boekhouder en kaasier, bij de steeds gehou den controle tot geen enkele klacht aanlei ding gat, integendeel bleek dit steeds zoo goed als slechts mogelijk was, verricht te worden. Sjir. dankte den kassier, boekhou der en secretaris, de heeren dr. Jonker, J. P. Vergouwen en C H. A. Collee, voor den arbeid voor de Bank verricht Hierop volgde rekening en verantwoor ding van het bestuur, bij monde van den heer Vergouwen. De heer Vergouwen noemde hot zich een aangename taak over 1929 verslag van de werkzaamheden te mogen uitbrengen, aan genaam, omdat daaruit weer bleek een ge staag toenemend bedrijf. De omzet, ten bedrage van f. 925.000, gat weder een vooruitgang te zien, wel niet met sprongen, maar zooals steeds: geleidelijk. Ook thans, evenmin als in vorige jaren, had de bank conig verlies te boekon, waar uit wel blijkt do correcte leiding van de Bank. Wanneer dan ook om een ot andere reden tot liquidatie van het Liedrijt werd besloten, zou dit voor geen der aandeelhouders eenig verlies mede brengen. Het aantal aandeelhouders verminderde met zes, 3 door overlijden, 1 door vertrek en 2 door bedanken, lir tradon echter 10 nieuwe aandeelhouders toe, zoodat het aan tal steeg lot 230. Hot aandelenkapitaal steeg tot t. 2,413,15. 13 aandeolon zijn nog niet volgestort. Over 1928 was oen bedrag van f. 129 dividend nóg niet opgevraagd en ter beschikking van rechthebbenden. Hot effectenbezit was eenigszins lager dan vorig jaar, door uilloting en door verkoop van eenige weinig renlegevende obligaties. Door deze Verkoopen werd een koersverlies geleden van f. 412.10, wat afgeschreven i9 van do reserve. Ër werden 5 nieuwe spaarboekjes uitgege ven. Aan spaargelden werd geplaatst f. 47.573,44Vi, ongeveer f. 4000 minder dan vorig jaar. Waarschijnlijk door weinige bekendheid hoeft het besluit van het bestuur om de spaarrente te verhoogen, nog niet hot ver wachte succes van meerdere spaargelden gebracht. Er stonden 82 voorBOlietlen uit, tot een tolaal bedrag van f. 41,015, zijnde pl.m. f 600 per voorschot, Hieruit blijkt duidelijk, dat de bank nog steeds voorziet in de behoeften van de kleine kweekers, en wanneer er meer spaar gelden inkwamon, kwam dit nog meer tot zijn recht. De onkosten waren f. 1.026, de provisie bedroeg f. 410, zijnde f.20 meer dan vorig jaltr, wat mede wijst op een toenemend be drijf. De rente bedroeg over het verloepen jaar f. 2,047.88, de winst f. 428.86'A. Hot bestuur stelde voor, evenals vorig jaar 0 pet. dividend uit te koeren, alsmede de tantièmes vast te stellen als gewoonlijk, en höt overige wiiislsaldo over te brongen naar de reserve, die daardoor stijgt tol f. 1.747.18. De voorzitter gaf gelegenheid, naar aan leiding van deze rekening en verantwoor ding vragen te stellen, waarvan eenige le den gebruik maakten. Nadat do voorzitter en de heer Vergouwen de vragen naar genoegen hebben beant woord, werd z. h s dividend, tantième en reserveering van den winst, als door hot bestuur voorgesteld, goedgekeurd. De voorzitter dankte vervolgens in eenige hartelijke bewoordingen den beer Vergou wen, voor het door liem uitgebrachte ver slag. De rondvraag leverde weinig bijzon ders Op. Mol een woord van dank. en met de beBte wenschen voor bel nieuw ingetreden voree- nigingsjaar, sloof de voorzitter hierop de vergadering. 4 Kinderwagen in hei water. f.en kinderwagen, waarin een. kind van Van alhier, was aan hel Rapenburg doer de moeder even voor het huis gezet. Terwijl de vrouw zich even verwijderd had, kwam de wagen In beweging en reed in de Vliet. De moeder, dit bemerkende, sprong hel kind na, evenals een tante De heer v. d. Koog begaf zich daarop ook te water, en hel mocht hem gelukken, allen weder behouden op het droge te brengen. Aangenomen. Ds. Ph. Peter te tJIst heeft hel beroep van de Nod. Herv. Kerk alhier aangenomen SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Adri Tiena, d. v. C, den Her- les en A. M..Jansen, Helena Hen- dfika, d, V. J. Waasdorp en O. J. Eist- geest. Jan Christiaón, Z. v. R, H. Beer- horst en M. J. Roorda. Kevertje, d. v. de Beer en A. Dekker. Overleden: Etienne F. M. Dekkor, 69 f., aeht.g. v. O. E. Heeremans, won. te 'f-Ora- venhagc. Leep dar Bevolking. Gevestigd: Mej. Th. van der Meij. Hoofd straat 160, Zwiwnmordatn. O. Bol, Rijksstraatweg 7, v. Katwijk. D, Konin gen, Hoofdstraat 67, v. Haarlemmermeer. A. Ia Dekker, Oharbonlaan 12, V. Lisne. -Th. C. van der Post, Warmonderlaan 27, van Zoetetwcmde. O, L. Noorbergen, Floriesehotitenstraat 35, v. Groninger. R. van der Linde, aan boord, v. Méppel, Mej. O. J. van der Ploeg, Klinkenberg 9. van Voorhout. D. van Behaik Ofl gezin, Klinkenberg 9 v. Zwammerdam. Vertrokken I„ W. Guldemond, van Klin kenberg tl. n. Warmond. E. A. Kwaad gras en gezin van Charbonlaan 19. naar Hillegom. - Mej A M. Dolle v. Hoofd- «traat 166. n Zoetermerr. - W. CVimsen en gezin, v Wasbeekerlaan ir. n. Voorburg. Mej. ,T. Boomker. v. Hoofdstraat 60 n. Lonneker. Mej. M. A. Koiiwenhoven, V. Hoofdstraat 238, n. Oegstgeest. B Heden ontvangen een schitterende collectie Wollen Monsscliftes cn B Kunstzijde Wollen Popeline, Serge en Matjesstoffen in de meest moderne tinten, tevens een schitterende collectie Kragen met Manchetten en Sjiutlkragen en Sjabots. Scherp concnrreercndc Prijzen. I Boloeft! aanbevelend* T271 De molen van den Betg en Daatpoider. In de gehouden vergadering van stemge rechtigde ingelanden van den polder is met 32 tegen 10 stemmen besloten tot stichting van een olectrisch gemaal. Met spoed zal aan de uitvoering van dit werk worden go- werkt. Wellicht zal de molen worden ge sloopt. ofschoon de vereeniging „De Hol- Iandschc Molen'' getracht heeft den molen te doen behouden In de commissie Voor uitvoering van de plannen werden gekozeD de heeren H. Slegtkamp, 1', Damen cn Th. G. Romeijn. VOORSCHOTEN. Tentoonstelling Ambachtsteekenschool. Omstreeks 8 uur gisteravond vulden de zalen van de vorm. openb. school zich met vele belangstellenden om de teekeningen en werkstukken in oogcnschouw te nemen, die gedurende de wintercurstis door de leerlin gen van de ombsclHstcekenschool gemaakt waren. Wij bemerkten dit keer meer ouders dan vorige jaren, wat vooral voor het ijverige bestuur en leeraren een verblijdend leeken is en getuigt van medeleven met de zorgen aan de leerlingen besteedt. Overigens zagen wij de heeren: G. Eggink Sr,, wethouder, W. A. A. -I. Baron Schim- meipenninck van der Oye, A. P. Schram de Jong, O. E. E. Kuynljes Dir. van de Am bachtsschool te Lelden. De directeur van de teekenschool. de heer J. Scheer opende de avond mei een ver klaring van de teekeningen in de bouw kundige atdooling en werd aangetoond waarmede begonnen werd en hoe vervol gens werd verder gegaan. Do teekeningen, wanden en tafels vol. zijn alle het bezich tigen waard en geven voor alles de indruk dal er met ambitie en ijver door de leer lingen is gewerkt. Door de oudere leerlingen siljfi enkele bouwplannen uitgewerkt die veel aandacht trokken. Vervolgens was het woord aan den heer N. de Water, leerasr handleokencn. Ook hier werd een verklaring van de teekenin gen en werkstukken gegeven, die door hunne kleuren en lijnen meer opvallen dan die in de andere zaal. Hieronder waren enkele mooie stilleven? yn werkstukken van schilddrs (verguld techniek). Nadat allen de teefecniftgep hadden be zichtigd werden de leerlingen binnen ge laten cn hield de directeur tol hun een toe spraak alvorens tot de prijsuitdeeiing werd overgegaan. Van de afdeeling Bouwkunde kwamea voor een prijs In aanmerking: J. Hakkert, L. Wassenaar en J. Valenlijn. van de afdee ling Handleekenen P. Lamboo, D. Brouwer en A. Dijkman. Voor hel maken van een werkstuk kregen een prijs. P. Tol. A. van Klaveren en H. Duivenvoorde. Een getuig schrift voor het beëindigen der cursus ont vingen: J. Hnogleyling, K. Sloot. J. Schrij vers, A. van Klaveren on W. Mens. Na de prljzSrtUilreiking sprak Burgemees ter E Vornêde een woord van dank tot de leeraren voor ilunne leiding aan de jeugd. Spr. noemde het een verheugend feit dat dit jaat meer leerlingen de school bezocht haddon. Tot dp leerlingen sprak hij de goede raad een volgende cursus terug ie komen en aan hen die een getuigschrift hadden ontvangen, op datgene wat zij geleerd had den voort te bouwen en niet te denken dat zij nu volleerd zijn". Een' alleszins bezienswaardige tentoon stelling Raadsagenda Maandagavond a.e. 8 nur, komt de ge meenteraad bijeen tof behandeling van 1. Ingekomen 6tukken. 2. Benoeming leden stembureau*. 3. Vefleenen van een nitpad. 4. Verhuring van eefi lokaal in het Raadhuis. E. Oprichting rijwielbergplaats b de O. L School. 6. Instelling ran ten fioleeringsfonds. 7 Vaststelling vermenig- vuldigingscijfer Gem. Inkomstenbelasting. 8 Telefoon-verbinding Rijndijk. 9. Verla ging maximum-aantal vergunningen. 10, Be schikbaarstelling gymnastieklokaal vóot een volkszangavond tl, Cesluiten Comptabili teit. 12. Vaststelling kohier hondenbelas ting. 18. Bijdrage in de kosten van straat- aanleg. rioleering enz. in de Donklaan. WARMOND. Chr. Zangvereen. „Excelsior". Ifl liet gOed bezette kerkgebouw der Ned. HerV. Kerk, alhier, gaf ..Excelsior" een welgeslaagde uitvoering. Na in gebed te zijn voorgegaan, opende de cere-voorzitter, ds. De Bel, den nvdnd met een hartelijk woord van welkom aan hot koor en belangstellenden, cf op wij zende, dat het lied door alle eeuwen heen, een niet te onderschatten kracht is ge weest. Het verheugde spreker dan ook, nat hier een Christelijke zangvereeniging be staat, welke zich zoo goed aanpast, bij dé andere jeugdverenigingen en die gelegen heid biedt zijn tijd op aangename ed ge paste wijze te besteden en nndéfen nog ten zegen te kunnen zijn. Het daarna ten geboore gebrachte pro gramma. bestaande uit eert zestal zang nummers, afgewisseld door orgel spel van mej. W. O, A van He«6bofgen,-gaf duide lijk blijk, dat het koor onder de goede leiding van den directeur, den heer O. de Wolf, Leiden, gtoote vorderingen mankt. Het hoofdpunt van den avond vormde het „Gode Lof"waarin hot koor. de so praan- en tenor-solo's op zeer verdienste lijke wijze aanvulde. De pianobegeleiding van mej Van Hensbergen was zeer goed. Na het slotnummer „Hoe lieflijk praalt gij avondster", van Rcije, waarin het koor van zijn kunnen blijk gaf, nam de eere voorzitter het woord en bracht hulde aan het koor, aan mejuffrouw N. Breedijk, so praan. den heer D Bmnenkamp, tenor en mejuffrouw Van HensheTgen voor de bege leiding. De stille aandacht waarmede liet programma doof de aanwezigen was HA- volgd, bewees volgens spr, voldoende, dat deze avond eeD succes voor ExcelsloT Ir ge. weest. Ds. De Bet sprak dan ook den wèascn qïl dat Excelsior steeds in groei en bloei mocht toenemen en haar naam getrouw moge blijven. Na dank gebracht te hebben -oor de be langstelling en in het bijzonder aan den burgemeester, voor diens tegenwoordigheid, sloot spreker den avond met dankgebed. ZOETERWOUDE. Raadsagenda. De Baad dezer gemeente zal Maandag 7 April 9,15 v.m, bijeenkomen ter behande ling der volgende punten 1. Ingekomen stukken 2. Voorstel van B, cn W tot vaststelling van het kohier dor Hondenbelasting 1930. 3. Beslissing omtrent het verzoek vod W. van der Drift om een boom te rooien aan den Schenkel- weg, 4. Voorstel van B. en W. tot wijziging der hpgmoting van het Waterleidingbedrijf voor 1920, 5. Vnorstcl van B. en W. tot on- fnbaarverklaring van achterstallige water- gelden. 6. Voorstel van B. en W. betref fende do administratie van het Waterlei dingbedrijf. 7. Voorstel van B, en Ar. be treffende verhaal van premie ingevolge ue Ziektewet. 8. Als voren inzake beperking vergunningen ingevolge de Drankwet 0. Als voren betreffende falarisregeling en kleedihggeid der veldwachters. 16. Als voren betreffende het aanbrengen van ver beteringen aan de veldwaohterswoning aan den Hooge-Rijndijk. 11. Als voren betref fende verbouw van het Raadhuis. 12. Als voren betreffende het verleenen van over pad aan A. van der Poel over het terrein voor lichamelijke oefeningen. 13 Als voren betreffende het vaststellen van de voor waarden van aanbesteding voer het sehoon- houden van vaarten enz. 14. Behandeling van een inorstel der R.-K, Raadsfractie zot afschaffing van de rondvraag, met voor ste! van P-. en W 15. Bespreking vaststel ling rooilijnen aan den Hooge-Rijndijk. Gedurende de maand Manrt werden 32 werkzoekenden bij het correspondent schap der arbeidsbemiddeling ingeschre ven. Hiervan konden er 11 door bemidde ling van den correspondent geplaatst Wor den. Op het einde der maand stonden nog 19 personen ingeschreven. Opmerkelijk is dat, alhoewel verleden jaar de winter lang duriger was als thans, er Momenteel Meer werkwezen zijn dan toen, Tot leider der elfde algeffleehe tiéh- jaaflijksohe volkstelling in deze gemeente is benoemd de heer H Smeets, gemeonte- scorofaris. Door don in deze gemeente gestatio- noorden rijksveldwachter werd proces-ver haal opgemaakt legen een persoon wegens liet dragen van verboden wapens, n.l. een plöertendooder Het voorwerp is in beslag genomen. ALPHEN. Te water gelaten, Van de helling dér scheepswerf N.V. Scheepsbouwwerf „De Industrie" v.h. firma D. Boot werd heden met goed gevolg te waler gelaten een motorvischkolter 1 cil. -55 P.K. beslcmd voor Bruinisse. Direct hierna wefd de kiel gelegd voor een motor boot groot pl.m. 170 ton voor Ffiesehe reke ning. Overreden. Gistermiddag had in d? Moöm wederufn con verkeersongeval plaals. waarbij éen 5-jarig zoontje van de familie Z. door oen autobus van de „M. O. D. A.' Werd aange meten en een zeer ernstige hoofdwonde be kwam. Het ongeval werd veroorzaakt; door dat bel ventje plotseling achter ceh brood wagen met daarvoor bespannen paard vftn de fa, D kwam schiolen en (oen meteen voor de wielen van de aulobüs kwam. De bestuurder der autobus Sell treft geen schuld. der Geesi, van Veur P. J. Straathof, uit Ned. Oost-Indië J. Kooyman, van Vrees wijk M. C. Zandvliet, van Leiden C. van Velzen, van Rijnzatorwoude J. van Lent en gezin, van Weeze (D.) G. J. Straathof en echtgennole, van Leiden A. M. Elslgeest, van Sasscnheim G. Fluit on gezin, van Ede, Vortrokken: C. P. van Rijn, naar Bever wijk G Jorwerda en echlgenoots. naar Dokkurt Th. van Haaetrichi en echtgc- noote, naar Voorhout H. C. Hitzelendoorn naar Haarlemmermeer J. C. Moerkerk, naar Voorhout M. Dijkgraaf, naar Lel- mulden W. van den Wijngaard en gezin, naar Leiden 0. .1 M. Fangmann en gezin naar Utreelil J, H. Strijk, naar Loidm W. van der Star, naar Lelden W. N. Loos haar Zoeierwoude A. Snalerse en gezin naar Èeemsler J. Schouten en gezin, naar Haarlemmermeer P. J. Reyngoud, naar Lelden J, H. Droog, naar Leimuiden O. C. Huigen en gezin, naar Alphon aan den Rijn A. C. Vorlaan, naar Reeuwijk Q. S. \V. Giethoorn, naar Monster. In don loop der maand Maart zijn ter Secretarie aangegeven de volgende slach tingen: Bcdriifssiaehllnger.: 17 koelen en 17 varkens, Hulsslachtingen: 3 varkens. Noodslaehtingep: 4 koeien, 92 kalveren, t varkon, 2 biggen, 9 schapen en 1 lam. In gevoerd werd CS K.G. vloesch. BOSKOOP. Raadsagenda. Aan de agenda voor de morgen, 4 April te houden raadsvergadering zijn de volgcndo punten toegevoegd: 20e. Voorstel van Burgemeester en Wet houders am te besluiten tot aankoop van de borederij aan de Zuidkade, loebchoorende aan den Heer G. van Leeuwen. (Aid. II, No. 33). 20b. Voorstel van Burgemeester cn Wet houders om te besluiten tot ruiling van grond, enz.'met do Heeren J. Rodenburg on A. Vermeulenalhier. (Aid. 11 No. 36). 20c. Voorstel van Burgemeester en Wet houders om te besluiten tot aanvaarding der schenking van de akkers, welke deel uit maken van de Bbezemkade. (Aid. II No. 35). 20d. Voorstel van Burgemeester en Wet houders on) te besluilen tot verkoop van een perceel bouwgrond aan de Juiianaslraat, aan den heer A. Ramp Pzn. alhier. (Afd, II No. 34). Onze plaategenoote. mal, G, A. Boer slaagde té Utrecht voor het examen assistent apothekeres. ALKEMADE. Loop der Bevolking. Gevestigd: M. Schoonderwoéfd. van Ha- zerswoudc H, B Schaap en gezin, van Ristte H. .1. en H'. R. Schaap van Wyfte J. M. Fianen, van Boskoop E. C. van OUDE-WETERING. R.K. Kiesvereeniging. Tón huize van den heer II.. F. Klein had een goed bezochte jaarvergadering plaats van de R.K. KieBVoreeniglng. De vergade ring werd door den voorzitter, den heer G. H. Rotteveel, met den Ghristclijken Groet geopend, De notulen der vorige vergadering werden goedgekeurd. Hierna bracht de Se cretarie, de hoef Jos. Penning de Vries, een goed verzorgd jaarverslag uit, waarin hij o.m. deed uitkomen, dat het ledental der vereeniging nog belangrijk hoogef kon Zijn, Voorts werd het noodzakelijke van een aan eensluiting van alle Katholieken bepleit, op dat do R.K. Staatspartij steeds een hécht blok zal kunnen vormen tegen dc revolu tionaire elementen Ook de Katholieken van Oudewelering. hoewel niet groot 16 aantal, moeten een vast aaneengesloten onderdeel vormen. De Voorzitter dankte den Secretaris voor zijn verslag. Hierna bracht de pen ningmeester de heer J. L. Zoet financieel verslag uit, waaruit bleek, dat het batig saldo per 1 Januari j.l. f. 24.45 bedroeg. Dan werd voorlezing gedaan van het jaarverslag van de Centrale Kiesvereenig. .Alkemade", naar aanleiding waarvan de heer G. \V. Kertekaas de vraag stelde of er gden midde len te vinden waren om de kas der Centrale te versterken, daar er. wannéér er eventueel een actie moet worden gevoerd, bijna geen geld vöof aanwezig is. De Voorzitter ant woordde, dat de kas der Centrale, wegens de slechte tlnaneieeie resultaten dêf vertoö- ning van de Verkiezingsfilm een gcvoéligefl klap gekregen heeft. Het Is dus Zaak eerst dit tekort weg te werken. Hiertoe heelt men reeds het besluit genomen, door te bepalen, dat de afdracht der parochiale afdeelingen voorloopig voor eCn jaar t.0.15 per lid, in plaats van f. 0.10, zooals dit voorheen was. zal bedragen. De aftredende bestuursleden de heeren Jos Fenhing de Vries eh P. II. van den Bosch Werden beiden met nage noeg algemeene stemmen herkozen Oh na men hunne benoeming weder aan. Tot lid van de financieels commissie voor het nazien van do financiën der Centrale word aangewezen de heer C. W. Koriekaas. Bij punt 7 der Agenda bracht de heer P. H. van dei) Bosch verslag uit van den Bijzon- deren Nederlandsehen Katholieken dag op 17 April 1929, welke hij als afgevaardigde der Kiesvereeniging had bezocht. Voorle zing werd gedaan van liet inleidend woord van den voorzitter Baron van Wijnbergen en Van hel grootste gedeelte der rede, ge houden door den heer Alphons Laudy, hoofd redacteur v,1n „De Tijd". Hierna werd over gegaan tot Verloting van een aarttal kamer planten, waarvan er 12 onder de leden en 1 aan de bestuurstafel viel. Deze laatste plant werd ten bate der kas bij opbod verkocht en bracht nog f. 4.60 op. Deze verloting was een goed inslaande attractie en wij twijfelen er niet aan of bij een volgende gelegenheid zullen bijna alle leden der kiesvereeniging (ook de dames) ler vergadering verschij nen. Bij de rondvraag vroeg de heer C. W. Koriekaas eenige Inlichtingen betreffende de Wet op de finaneieele Verhouding tusschen Rijk en Gemeente, Van de bestuurstafel werd hem hierop geantwoord, onder mede- deellng. dat thans nog geen definitieve ge gevens kunnen Worden verstrekt in een volgende vergadering, wanneer daaromtrent meer zekerheid beslaat zal aan de leden gaarne daarvan een uiteenzetting worden gegeven De voorzitter sloot daarna de ver gadering, na zijn dank te hebben uitgespro ken voor het zeer geanimeerde verloop der besprekingen en met de hoop, dat een vol gende maal nog meer leden dan thans aan wezig zullen zijn. Te water gereden. Dozer dagen fietste de heer P. Hofdijk al hier op don Langenwog terwijl hij een span zaag voorop zijn rijwiel had. Op een gege ven moment geraakte do zaag en het stuur verward met het gevolg, dat dc heer H in den Ringsloot terecht kwam. Hij kon ziéh evenwel weer spoedig op het droge brengen, zoodat hij er met den schrik en een nat pak afkwam WADDINXVEEN. De Gonwe-verbreeding. In verband met do Gouwo-verbreeding «Tr hot maken van een nieuwen verbindings- raart van den I.Tssel naar den Gouwe, zal de z.g. Moordsche Tiendeweg, tusschen Gouda en Waddinxveen, binnenkort voof hot vorkeer te land moeten worden afge sloten Naar wij vernemen zal dan tijdelijk do Bloomendaalsche weg weer voor het autoverkeer worden opengesteld, Mat ingang van 6 April a.s. vinden «Ie uitzendingen van AVRO, VARA. en VPRO. (Zondags) wederom via den zender vafi Hilversum, en die van KRO.. NCRV en VPRO (Vrijdags) via den zender van Hui zen plaats. VOOR VRIJDAG 4 APRIL. Hnizen, 1875 M. 10.00—10.15: Mor genwijding 12.152.00: Concert door AVRO-Kwintet 2.052 15Uitz. voer scholen. G. Pilger vertelt over ..De Chi- noesche zijde-culluur" en „Hoe Chineezen leest vieren" 2,45—3,00: Gramofoonpl. 3.00—4.Ö0- Maak-hel-ïelf! cursus 4.30—5.00; Gramofoonpl. 5,00—5.30: Le zing door M. de Koning. „Boschbrandge vaar en middelen ter voorkoming 530— 6.00: Gramofoonpl. G.00: Tijdsein 6.01: Voortz. Gramofoonpl. 6.306.45r Gramoroonpl. 6.457.15: Spaansch- Be ginners 7.157.45: Radiocursus vnn- wege het Onderwljslonds voor de Binnen vaart, K, G. Knuphor: „Hoe te handeten bij en na een aanvaring" 8 01: Kerkconcert. Annie Woud (alt). Ford. Hellmann (viool). Feid. Kloek (orgel) 9,009.35: Lezing door ,1. A. Veraart 9.3510.00: Concert door AVRO-Slrijkorkesl 10.00: Persber. 10.15—11.00: Concert door Omroeporkest 11,00: Gramofoonpl. 12.00; Sluiting. Hilversum. Tol 6 Uur 298 M Na 6 uUf: 1071 M. 10.30—11.00: NCRV. ZiOkon- dietret 11.30—12.00: KRO. Godsdienstig halruurtje 12,16—1.15: KRO. Concert door KRO-Trin 1.15—2.00: KRO. GraMe- loonpl 2.00—3.0C: KRO Gramofoonpl. 4.006.00NCRV. Chr. Liedoren-uurljc door joh de Heer 5.006.30: Concert. Me], Lies Thoen (sopraan). Jo Thoen (viool) do hoer M. Coeflluit), Dan F. Gildemeester (plano en orgel) 6,306.40: KRO. beurs- ber. 6.407.00: J. van Roosmalen: Voorjaars- cm Zomerheepuillngen bij vrucht- boomeil. 7.00—7.10: KRO. Causerie door Mevr M. KeiberNan naar aanl. van den cutsus in schriftverbetering 7,30: VPRO. Pérslrer 7.40: VPRO. Ds. P. B. Wesler- dijk: De Doopsgezinden 815: VPBO. Concert: Het Hollandsoh Trio (Betsy van BreemonSchrik, Julius Hijman, Henk v. WezeP 8.50: VPRO Mr. M J. Molteer: Bolsjewisme 9.30: VPRO. Vervolg con cert 10.00' Lien de Jong: Paaschgedach- len 10.20: Vervolg concert. Daventry, 1554.4 M. 10.33: Morgen wijding 11.05: Lezing 12.20: Con cert. .1.Roslall fvioöl), II. BrOrt'khurst (piano1 12.50: Orgelspel door L H. War ner. F. Lcndram (sopraan) 1.50: Gramd- Joonmuzlek 2.50: Uitz. voor scholen 4.Ö5: Concert voof scholen. Kwartel C. Mc Cl Ufo (mezzo-soprnai)) 4.50: Orkoslcon- ceft 5.35: KinderuUrtjo 6.20: LeZing 6.35' NieuWSbef. 7.00: Pianorecital door fmp. Norman O'Neill 7.20—7.40: Lezing 7.45: Leziflg 8.05: Zang door R. Mailland (bafitonl 820: OonceTl OT- kesi. W. Landmvsko (spinet) - 9.20 Nieuws berichten 9.36:- Vervolg concert 10.30 Lezing 10.50: ca. Dansmuziek 11.95— 12,20: Dansmuziek 12.20—12.50; Proef- uitz. Televisie. Parijs „Radio paris". 1725 M. 1S.50^ 2.20: Gramofoonpl. 4.05: OfkesfóoHOeft PU Koli 9.05: Concert. Solisten, koren et! orkest. Langenberg, 473 M. 620—7.20: Gra- Mofóonpi. 9.3511.15: Gramofoonpl. 11.30' Gramofoonpl. 12.251.50: Con cert. Orkest en hoorn 4.605 60: Con cert. Orgel. Sopraan, cembalo 7.35: „Schlagger" Hoorspel. Muzikaal geïllus treerd. Daarna lot 10.20: Concert. 10.20 1120: Dansmuziek. Kalnndborg, 1153 M. 11.201.20: Or- kesiconcert 2.202.5Ö: Piano-recital 2.504.00: Orkeslconcert 7.200.20: Orkestconcert en toespraken 9.40—11.20 Hor-Uite. van buüenlandsche stations. Brussel, 508,5 M. 6.20: KiifilermUzieK 6.50: Grafnofoónpl. 8.35: Concert doóf Militaire Kapel. Zr es en, 1635 M. 6.1511.20: Lezingen 11.20—13.15. Gramofoonpl. 12,15— 12.50: Lezingen 1.201 50: Gramofoofl- plaien 1.50—3.60: Lezingen 3.50— 4.50: Concert uit Berlijn 4.50—7.5Ó: Lezingen - 7.50; Orkestconcert O.öO: Kaartspel. Daana- Gramofoonplaten-cortcert ONZE TELEFOONNUMMERS DIRECTIE en ADMINISTRATIE 3300 (op 2 lijnen) REDACTIE

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 20