NAGEKOMEN BERICHTEN. STADSNIEUWS. BUITENLAND. BEURSOVERZICHT. KERK- EN SRHnn» KUNST EN LETTEREN. UIT DE OMSTREKEN. MAARSMANSSTEEG j^J pj£{^J^QY H°RLOGEMAKER KOOPT UW UURWERKEN P'J DEN VAKMAN! In onze afd. GLAS en PORSELEIN SPECIALE TOONKAMER VOOR SERVIEZEN SPORT. Donderdag 3 April a.s. zal hel 23 jaar geleden zijn, dat de heer W. B. van Oosten in dienst trad bij de uitgeversfirma S. O. van Doesburgh alhier, waar hij sedert onge veer 10 jaar de functie van magazijnknecht bekleedt Ondanks het klimmen der jaren de aspirant jubilaris loopt al tegen de zes tig verricht hij zijn dagclijkschc werk zaamheden nog met evenveel lust en opge wektheid als een kwarteeuw geleden Voordat van Oosten bij zijn legenwoor- óigen patroon in dlen9t trad, was hij reeds 12 jaar werkzaam geweest bij den boekhan del v.h. firma Los aan de Hoogewoerd. fn het Volkshuis had gisteren de maan- delijksche bijeenkomst der Vereen, tol Bev. der Belangen van Slechthoorenden plaara. De presidente mevr. KranenburgSiemens, opende de vergadering met de mededeeling, dat bij het bestuur bericht van overlijden van den heer Verwey de Winter is ingeko men Spreekster schelste den overledene als een zeer actief lid, wiens nagedachtenis in eere gehouden zaj worden. Bericht was voorls ingekomen, dat na gehouden controle de kas in orde was be vonden, zoodat de penningmeesteresse, mevr. Gentokv. Daalen werd gedechar geerd. De lipleeswedslrijd, die dezen avond onder leiding van mej. Pitlo en mevr. Kui per plaats vond, wees uit dat van Leiden zullen worden afgevaardigd naar den alge- meenen wedstrijd, de dames Bavelaar, v. d Heijden en Zandvoorl. Na nog een uurlje sjoelbakken sloot de presidente om half elf de bijeenkomst. Hedenmorgen vertrokken met trein no .3385 die om 9.03 van hier naar Utrecht vertrekt, 16 kinderen met 2 ge'.eidors van de school Pasteursstraat naar Nunspeet. Dezo uitzending geschiedt door de Chr. Vacar.tie-kolonie. UIT NED. OOST-INDIE. VERGADERING DER PARTIJ NATIONAL INDONESIA. SOERABAJA, 27 Maart. (Aneta). De alhier gehouden openbare vergadering van de P. N. I. werd door duizend personen be zocht. De heer Tjokroaminoto was door ziekte verhinderd te komen, als gevolg waar van het te ParéParé te houden congres der P. N. I een week zal worden uitgesteld. De heer Salim, sprekende over zijn reis in Europa deelde mede, dat al9 gevolg van de door hem gevoerde propaganda, twee be kende S. D. A. P. politici namelijk een lid van de Eerste en van de Tweede Kamer eveneens de leider van den Bond van Transportarbeiders Nederl.-IndiB zullen, be zoeken. o GRAND NATIONAL. Hedenmiddag hadden in Engeland de beroemde paardenhinderniswedstrijd de z.g Grand National plaats. Schaun Coiling een der favorieten werd winnaar uit een veld van 41 deelnemers. ENGELAND EN DE SOVIETS. LONDEN, 28 Maart. (Ned. Tel. Ag.) Naar de diplomatische correspondent van de ..Daily Herald" meldt, hebben de onderhan delingen tusschen den Russischen gezant Sokolnikoff en Henderson goede voortgang gehad. Binnenkort zal waarschijnlijk een belang rijke etappe bereikt worden. VREEMD DUEL. Een eigenaardig liefdesduel heeft te Mexico plaats gehad tusschen twee zusters, die op denzelfden jongeling verliefd waven geraakt. Zij daagden elkaar in de keuken uit tot een duel en takelden elkaar zoo danig met messen toe, dat zij in levens gevaarlijken toestand naar hot gasthuis moesten worden gebracht. DE SMOKKELKONING VAN BROOKLITN VERMOORD. Een der bekendste leden van de Ncw- Yorksche onderwereld Giuseppe Parano- vich, die wegens zijn verminkte hand den bijnaam „de Klauwhand" droeg, en een der grootste aleoholsmokkelaars van Brooklyn was, is vermoord. Waarschijnlijk geldt het hier een wraakneming. Drie leden van een Italiaansche smokkelaarsbende wachtten hem op in een stille 6traat van het Tta- liaansche kwartier en schoten hem met zes revolverschoten neer. PaTanovich heeft met zijn smokkelarij een groot fortuin verdiend en was een berucht tegenstander der poli tie. Hii gine altijd zeer elegant gekleed en droeg een paarlen dasspeld, die volgens lo verhalen een waarde van 2500 dollar moet hebben. Gedurende zijn „loopbaan" was liii drie maal aangeklaagd wegens moord, doch hii werd alle drip keeren vrrBespro ken. Eén dpzor moorden waarvan hii ver dacht werd. was de zoogenaamde „moord in dp ton" in 1918 toen een man. overdekt met 2-1 messteken, dood in een Ion werd gevonden. ONZE TELEFOONNUMMERS DIRECTIE en ADMINISTRATIE 2500 (op 2 lijnenl REDACTIE 1507 AMSTERDAM, 28 Maart. De beurs zorgt nog steeds zoor verrassingen, de de. üir.'sie der Duitsehe regeering heelt op den beurs geen invloed gehad, integendeel heerschte d aar heden een vast? tendeaz. Ook de Amsterdamsche beurs wae goed van toon; waarbij Margarine-Unies de leiding op zich r.amen. Ondanks aanbod van de zijde der arbitrage kwam een flinke koersverbetenng lot stand. Het fonds trok tot 345 aan. Ca'.vé Delft waren eveneens goed van toon. Phi lips waarden stegen tot 461 en konden zich vrij goed handhaven. Aku aandeelen waren order den invloed van Berljjn, evene.-ns hooger. De accoustiek-aandeeéen waren rrirboudend zonder meer. Centrale Suikers zagen zich iets van hun koera ontgaan. In verband met de da'ing van den Koninklijke koers in New-York, noteerde dat fonds hier iets lager. Buitenland9che Oliewaarden golden hier en daar iels beneden de vorige koersen. Tabakken konden zich vrij goed handhaven op het aanmerkelijk verhoogde peil van gistermiddag laal-beurs Suikerwaarden waren onder invloed van de algemeen gun stige stemming eveneens hooger. Voor Rub- beraandeelen bestond vrij wat vraag De Rubbernoleeringen in Londen waren slechts weinig veranderd, Scheepvaartaandeelen evenwel schenen iels vermoeid van de stijging der vorige dagen en verkeerden iels in reactie. Amerikaansche fondsen waren stil; alleen City Service werden druk verhandeld. Prolongatie 1 3/42 pCt. WISSELKOERSEN Engeland 12 12 7/1G, Duitschland 59 51 1/2, Frankrijk 9.75 3/4. België 34.77, Zwitser land 48 25, Oostenrijk 35 121/2, Denemar ken 66.77 1/2, Zweden 67, Noorwegen 66.75, New York 2.49 3/16. PREDIKBEURTEN. /OOR ZONDAG 30 MAART. OEGSTGEEST. Ned. Herv. Gem. (Groene Kerkje); Voorm. 10 uur (jeugddienst), ds. Jansen Schoon hoven. Irene: Voorm. 10 uur, ds. Ilennemann; nam. 5 uur, ds. Jansen Schoonhoven. NED HERV KERK. Beroepen: Te Gouda (vac. I. Voorsleogh): G. Elzenga te 's-Gravenzande Te Masten broek: D. Bax Hzn. te Pulter9hoek Te Wyckel: O. Hokwerda le Gaastmeer c.a. Te Jaarsveld: d9 D. Th. Keek, te Heteren. Bedankt: Voor Monnikendam: J. v. d. Touw te Altforst. Voor Wilnis: P. A. Binsbergen, (e Muiden. WIJLEN LOUIS BOUWMEESTER Het comité onder voorzitterschap van jhr. A. W. G. van Riemsdijk, mevr. Pos- Van Araerongen, secretaresse en de heer Jb. E. Joachirasthal, penningmeester, in dertijd gevormd om gelden bijeen te bren gen voor de plaatsing van een standbeeld van LouiB Bouwmeester op het Leidsche Plein te Amsterdam, is naar wij verne men daarin niet geslaagd. Het benoodig- dc bedrag is in de verste verte niet bij eengekomen. Een onder toezicht van den beeldhouwer Toon Dupuis vervaardigd afgietsel van de buste van Louis Bouwmeester (in de rol van CorioLanus) staande in het Rijksmu seum, is thans voorzien van een fraai door Theo van Rijn ontworpen voetstuk, door het Gemeentebestuur van Amsterdam aan vaard en geplaatst in den Stadsschouw burg te Amsterdam. NIEUWE UITGAVEN. Tn de nieuwste uitgave van de Gazelle- rij wiftlenfabriek begint Nono de avonturen van twee professoren in Pagolië met hun rijwielen van bovengenoemde fabriek. Als gewoonlijk zorgde André van Vlaanderpn voor de illustratie vnn deze versjes, zoodat het geheel weer een keurig verzorgden in druk geeft Ken prijsopgave der merken en banden besluit -dit boekje RECLAME. NOORDWIJKERHOUT. Buitengewone Bijeenkomst van den Raad. Ter gelegenheid van hel 12J/=-jarig jubileum van den Edelachtbaren heer A A C M van Ic-rsel als burgemeester dezer gemeente zal op Dinsdag 1 April 1930, de9 namiddags te drie uur de raad dezer gemeente in een buitengewone vergadering bijeenkomen ter behandeling der volgende punten. 1. Opening door den waarn Burgemeester 2. Huldiging van den Edelachtbaren Heer A A C M. van Iersel. 3. Sluiting Alg. Ver, voor Bloembollencultuur. Gisteravond vergaderde in café „De Zwaan" de afd Noordwijkerhout van de algem. Vereen, voor Bloembollencultuur De voorzitter, de heer E. Oostdam Jobzn had de leiding, terwijl de heer L, M van Noort de notulen las. Tot afgevaardigden naar de algem ver gadering te Haarlem werden benoemd, de heeren E Oosldam Jaczn en L M van Noort. Tot plaatsvervangers de heeren VV. Guldemond en P Reyneveld. Aan de orde was. de behandeling van den beschrijvingsbrief Vooral het voorstel van het hoofdbestuur om hel handelsregie ment aan te vullen, lokte een levendige bespreking uit. De vergadering kon zich vereenigen met de voorgestelde wijzigingen van het handelsreglement. Besloten werd de 1ste alinea van het amendement op pnt. 6 der afd. Heemstede, om te lezen inplaats van ongeraaple. geraapte partij le steunen omdat de afd dit in principe juister acht' Ook had men bezwaren tegen de bepaling, dat de wortels der narcissenbollen verdord moeten zijn en den afgevaardigden werd opgedragen deze bezwaren op de algemeene vergadering kenbaar te maken Daar de penningmeester, de heer J van Dijk zich in Amerika bevindt, kon geen re kening en verantwoording geschieden. Hier na had een aardige verloting plaats. RECLAME. 7-14-21 Onze jarenlange ervaring is uw waarborg voor goede kwaliteit en dit leveren wij tegen den scherpsten prijs. Ziet het merk HUGA! hebben wij weer de laatste NOUVEAUTE's ontvangen. Aangezien wij steeds slechts 1 20 van onze collectie kunnen 6827 etaleeven, noodigen wij ieder vrij uit alles te komen zien OEGSTGEEST. GEMEENTERAAD. MAGERE, OVERWERKTE, NERVEUZE MENSCHEN. LEEST DIT! Alle zwakke mannen en vrouwen, alle magere menschen kunnen sterker en ge zonder worden en in dertig dagen hun ge wicht met ponden doen toenemen, eenvoudig door vier maal per dag Mac Coy's Lever traan Extract Tabletten le gebruiken, die even gemakkelijk in te nemen zijn als een bonbon En welk een succes hebben deze tabletten reeds gehad! De apothekers en drogisten verkoopen er dagelijks meer van. Iedereen weet, dat de walgelijk smakende, kwalijk riekende levertraan een schitterend middel is om dikker en sterker te worden Maar wie wil dat nare goed slikken, wan neer er Mae Cov's Levertraan Extract Ta bletten beslaan, die even goed en zoo ge makkelijk in te nemen zijn? 6807 Eén doos kost f. 1.95 Koopt nog heden een doos hij Uw apotheker of drogist en vergeet niet. dat niets ter wereld zoo goed is om zwakke lustelooze en magere kinderen te versterken en te doen aankomen in gewicht. Eischt uitsluitend Mac Coy's Levertraan Extract Tabletten de origineele en eenigp echte Weigert namaak Wannper niet direct verkrijgbaar, wondt U dan tot N V Rn\Vnlree Handels Mij., Keizorsgr. 124, Amsterdam C. 1 Dankbetuiging van den Burgemeester Benoeming leerkrachten Aansluiting voor Ziekteverzekering De huisnnmmering. Voorzitter: burgemeester van Gerrevink. Afwezig de heer H W. Rubenkamp wegens ziekte. Na opening van de vergadering dankte de burgemeester, mede namens zijn echt- genoote den leden voor het prachtige bloemstuk hun toegezonden tijdens de re ceptie bij zijn intiede in de gemeente. Voorts deelde de voorzitter mede dat de afgetreden burgemeester, de heer J. G. M. van Griethuysen het, door de ambtenaren hem aangeboden portret, de gemeente heelt geschonken om een plaats te geven iö de Raadszaal. B en W. stellen voor dit ge schenk onder dank te aanvaarden en aan het verzoek te voldoen, waartoe wordt be sloten De voorzitter geeft daarna de leden in overweging om, evenals in zijn vorige ge meente, de notulen van de raadsvergade ring in 't vervolg ter inzage te leggen voor de leden, dit ter besparing van tijd vaD voorlezen Dè notulen van de vorige verga dering, voorgelezen door den secretaris, den heer Van Griethuysen, worden onver anderd vastgesteld, onder dank voor de redactie. Ingekomen stukken: O.a. dankbetuiging van het bestuur afd. Oegstgeest van de Alg. Ver. voor Bloem bollencultuur voor de schenking van een gouden medaille voor de tentoonstelling Eenige missiven van Ged Staten, hou dende goedkeuring van genomen raadsbe sluiten w.o de goedkeuring van de gemeen- tebegrooting 1930. Verslag van de gezond heidscommissie te Katwijk Verslag van de commissie van toezicht op het L. O. over 1929. Uitvoerig pd beredeneerd verslag van B. en W. over de. Volkshuisvesting in 1929. Deze stukken wovden voor kennisgevine aangenomen. Vervolgens is ingekomen een verzoek vaTi de Nederl. Zwembond, gevestigd te Am sterdam om het vak Zwemonderwijs op te nemen iD het leerplan van het L. O. B. en W stellen voor dit verzoek niet in te wil ligen, gezien de gelegenheid tot voldoend* onderricht door de gesubsidieerde zwemver- eeniging ..Poelmeer" Het voorstel wordr aangenomen. Agenda 2 Out6lagaanvrage mej De Moor als onderwijzeres O L school Burg. Terweewog Wordt verleend. 3. Benoeming onderwijzeres L. school Burg. Terweeweg Ter bespreking gaat de Raad in geheime zitting. Na heropening wordt met algemeene stemmen benoemd mej. E. J. van Griethuysen te Oegstgeest. 4. Crediet voor kweekeling O L school Burg. Terweeweg. Door uitbreiding van het leerlingenaantal zal het onderwijzend per soneel aan deze school met een leerkracht moeten worden uitgebreid B. en W stellen voor hiervoor een kwee keling aan te stellen Naar aanleiding van de bedoeling van den Minister van Onder wijs om in deze wetgeving wijziging te brengen, zal deze aanstelling echter van korten duur zijn De heer Varekamp steït voor om de toelage van zoodanige leer kracht met arte te wijzigen en dan te bren gen op f. 600 per jaar. en voor een teel kracht zonder arte op f 300 per iaar Bii de steeds stijgende lijn op deze schooi zal een tijdelijke leerkracht voor korten tijd kunnen worden aangesteld en dan waarschijnlijk op Januari g.s. dan volgens de wet die worden omgezet in een vaste leerkracht De vergoeding acht spr zooals hij reeds meermalen heeft betoogd, 1 zeer gering Het voorstel van B en W io stemming gebracht, wordt aangenomen. Voor wordt overgegaan tot stemming van het voorstel Varekamp, brengt de voorzitter onder de aandacht dat aan de O. L. school aan den Morsch reeds een kweekeling werkzaam is en zoodanige ver hooging van salarieering gerekend bij de andere scholen acht hij niet gering. Mede wijst hij den leden op de financieele ge volgen van het onderwijs die dan niet on belangrijk zijn. De heer Uitten bogaard brengt in 't mid den dat de financieele kwestie voor korten tijd breedvoerig is besproken en is tegen yerhooging De heer Paardekooper is tegen het terug nemen van eeü genomen besluit. De heer Varekamp zegt, dat de raad met een zoo danige lage salarieering misbruik maakt van de overvoerde markt van leerkrachten. Een betere salarieering zal zeer zeker me dewerken tot behoud van goede leerkrach ten. Verschillende leden voeren hierover nog het woord totdat de voorzitter de dia- cusies sluit Het voorste) Varekamp wordt dan in stemming gebracht en verworpen met 7 tegen 3 stemmen, dip van de heeren Varekamp Breda en Den Ouden. 5. Aanvraag ontslag van den heer J. G. M van Griethuysen als ambtenaar van den Burg Stand B. en W stellen voor dit ontslag op de meest" eervolle wijze te verleenen waartoe wordt besloten. 6. Benoeminc twee ambtenaren van den Burg. Stand Voorstel B. en W. voor vaca ture. v. Griethuysen de heerenA. J. v. Gerrevink en C. Bakker. Gekozen wordt de heer A J van Gerrevink. Voorstel B. en W vacature Spaargaren, de heerenN. Zandbergen en C de Graaf. Gekozen wordt de heer N. Zandbergen. 7. Voorstel inzake aansluiting voor ziek teverzekering volgens de Ziektewet. De voorzitter deelt mede dat volgens do Ziektewet de gemeentearbeiders verze kerd moeten worden. B. en W. komen daartoe met twee vragen, n.l. le Zal de gemeente zich aansluiteD bij den Raad van Arbeid of bij een Bedrijfsvereenicring. 2e. Zal een gedeelte der premie worden ver haald op de arbeide.Ts of draagt de ge meente die kosten alleen De heer' Bakker spreekt zich uit voor aansluiting bij een Bedrijfsverzekering dat voordeeliger is. De heer Uittenbogaard geeft als voorzitter eener Bedriifsvereeni- ging ter zake kundiere toelichtingen. Het voorstel van B. en W om aansluiting bij een door hen te bepalen Bedrijfsver- eeniging wordt aangenomen. Wat de tweede zaak betreft stellen B. en W voor om geen verhaal te eischen van de arbeiders De heeT Paardekooper ste»t voor 50 pCt van de premie te verhalen op de arbeiders. Langdurig wordt deze zaak besproken voor wat de raste, zoowel als de losse arbpiders betreft. Bii stemming over het voorstel van B. en W. staken de steramen In de volgende vergadering zal aldus d* stemming aan de rw^e gesteld worden. 8. Comntabiliteit. Wordt volgens voorstel vastgesteld 9. Missive Ged. Staten inzake afvoering van Wijckerslootlaantje van den legger van Wegen en Voetpaden. De voorzitter deelt mede dat Ged. St. den Raad in de gelegenheid stellen tot afvaardiging naar een te houden publieke zitting van dit college om de belangen ir. deze zaak te bepleiten Hiprtne wordt be uoemd burg. Van Gerrevink. 10 Vaststelling kohier vpvlichtinvsbelas- ting 1930 Op voorstel van B en W wordt het kohier vastgesteld op f. 730.50. 11. Voorstel ontbinding huur. huis Rhijn geest ei*sf van tweg 122. B en W doelen mede. dat dit huis niel meer voor eemeentewooine noodig is en kunnen ontbinding van huur verkrijgen na gehouden hesnrpkine met den eigennsi' tegen schadeloosstelling van f. 100 per jaar tot beëindiging var het contra et De raad gaat met dit voorstel accoord. De voorzitter verzopkt behandeling van een nog ingekomen verzoek van de Natio nale Commissie tegen het Alcoholisme om verlaging van het te verleenen aantal ver gunningen ït* d* gemeente Wovdt behnn deld Het max aantal vergunningen hedraagt. 1 op de 250 inwoners. B en W. stellen voc van 1 Januari 1931—1 Januari 1036 hei aantal vergunningen te bepalen op 6 waar toe wordt besloten- Rondvraag Naar aanleiding van een op de begrooting 1930, uitgetrokken post voor aanschaffing van een nieuwe autobranrt- spuit geeft de heer Varekamp in nverwe ging een bezoek tp hreneen on de Rrand wpertentoonstellinc tP Rotterdam.- De voorzitter hespreekt rlaarbii het mo gelijk tot stand komen van de wpt tot samenwerking der gemeenten ter dezer zake en ziet in de bedoeling van den heer Varekamp aanleiding en aansporing voor de leden tof een bezoek Na-ar aanleiding van de plaats gehad hebbendp wijziging van eenigp straatnamen geeft de hee* Varekamp in everweging om op dezen weg nipt vrnrt te gaan alp voor heen Hii wiist daarbij op de tot stand ge komen verwarringen en moeilijkheden voor bewoners en het publiek. Ook de huisnum mering is in enkele gedeelten een chaos gelijk waarom hij in overweging geeft van deze zaak een ernstige studie te maken. Mede acht hij het meer gewenscht om be noeming van straten of wegen door den Raad te doen vaststellen. De heer v. d. Burg bepleit ook verande ring van huisnumraering. Voor ter plaatse onkundigen is het hopeloos geworden. Inzake de huisnummering zegt de voor zitter. dat deze zaak bij de a.s. volkstel ling nader kan gewijzigd worden zoo noo dig. Wat de bevoegdheid aangaat tot hefc vaststellen van straatnamen wijst de voor zitter op de gemeenteverordening waarin B en W. daartoe het recht is gegeven. De heer Bakker acht het toch zeker ge wenscht dat B en W den Raad met ver andering of opnieuw benamen van straten of wegen in kennis stellen. De voorzitter zegt overweging toe. De heer Bakker verzoekt ter visielegging van ingekomen stukken vóór de vergade ring, opdat de leden van een en ander zoo noodig kunnen op de hoogte stellen. De .voorzitter zegt. sterk voor openbaarheid te zijn en zal zooveel mogelijk aan dit ver zoek voldoen en is gaarne bereid daarbij i de noodige inlichtingen te verstrekken. De heer v d Burg wijst op de zeer on- gewensehte toestand aan het kruispunt Geversstraat—Wjlhelminapark, veroorzaakt I door de voortdurend stilstaande trams daar ter plaatse. De voorzitter zal een onderzoek instellen. Voorts wijst de heer v. d. Burg op hin derlijke vóórtuintjes in de Burg. de Keni- penaerstraat en de ongunstige plaatsing van boomen. Ook hierin zal de voorzitter een onderzoek doen. De heer Paardekooper vraagt om de no tulen bij de leden te doen circuleeren. De voorzitter achtte de tegemoetkoming. I deze ter visie te leggen voor de leden, meer gewenscht De heer Van Breda verzoekt plannen té beramen om verbetering te verkrijgen in een gedeeltelijk doorloopen van de Pas toorswetering naar de Rhiinzichtweg, waar een onhoudbare toestand heerscht. De voorzitter heeft dit reeds bemerkt cn zeet ziin medewerking toe. De Raad gaat daarna in geheime zitting ter behandeling Reclames Schoolgeld. SASSENHEIM. Ee Molen van den Berg- en Daalpolder. Op 1 April zal over hel lot van dezen mo len beslist worden Dan vergaderen inge landen ter bespreking van de eleclrische be maling. WASSENAAR. Tegen een boom gereden. De vrachtrijder S. is met zijn auto op de Waalsdorperlaan tegen een boom gereden. De auto kreeg beduidende schade. Auto over den kop geslagen. Op den Rijksweg is gistermiddag een garage-auto uit Den Haag, tengevolge van het springen van een band. over den kop geslagen. De inzittenden kwamen er vrij goed af, doch de auto werd aanmerkelijk beschadigd. Gistermiddag werd kennis gegeven, dat een stuk duingrond behoorende aan den heer Jochero? op Duindigt in brand was geraakt. De politie en de brandweer ruk ten onmiddellijk uit. doch bij aankomst hadden plaats-arbeiders het vuur reeds ge doofd Pe politie heeft tegen den veehouder B alhier proces-verbaal opgemaakt, we gens het verkoopen in strijd met de vleescb- keuringswet van een dood schaap. INTERACADEMIALE WEDSTRITDEN te AMSTERDAM Ook Leiden neemt deel. Op haar bijeenkomst heeft de GecombinJ Senaten Vergadering (G S. V.) van Unitalesf en Bonden van Studenten in' Nederland? besloten dat de Interacademiale SportfeesjJ ten dit jaar plaats zullen vinden le ^njj sterdam en wel op 10. 11 en 12 April a>| De organisatie der wedstrijden is daau'Uj opgedragen aan den Senaat van den UniAl Stud Amstel en zal de takken voet 'Om alhletiek. schermen, boksen, zwemmen 1 tennis omvatten. Reeds is de deelname verzekerd van r Unitas Stud Amstel. den U S Rheno- r jeclina te Utrecht den U S. Lugd.Batav "4 Leiden den Delftschen Stud Bond. jj Roti Stud. Bond en het RotL Stud, uezej schap.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 14