ZOEKPLAATJE. Dank, hartelijk dank aan ailen voor de vele vragen naar mijne gezondheid, ik ben dankbaar voor al die hartelijkheid en daar om doe ik ook mijn best weer aan jullie te antwoorden, al ben ik nog lang niet beter. Ik lig nog den geheelen dag te bed, dus al deze correspondentie moet ook in bed gebeu ren en dan rust ik maar telkens even uit. 'Vreeselijk veel kinderen schreven zoo vrien delijk- we willen u niet vermoeien met on- noodige verhalen of te veel vragen. Harte lijk dank voor die vriendelijke bedoeling. Willen jullie de volgende week de brieven ook weer bij tijds inzenden, Maandagsmor- gcns vóór 9 uur, zoodat het pakket weer Maandagsmorgens spoedig na 9 uur aan mij 'kan worden verzonden. Jo en Jenny Berkhout leest hel begin der correspondentie, dan zie je hoe ik je goede wenschen op prijs stel. Francien den Hoed en Rika Sluymer jul lie brieven ai Zaterdags ontvangen, erg prettig toen kon ik er meteen het antwooid voor schrijven, dat was dan alweer klaar. O, die akelige griep, ik lig nu al weer eenige weken te bed. mag nog maar eventjes op zitten Nies je Ouwersloot jou briel gelukkig ook al Zaterdags'ontvangen, en meteen beant woord. Men mag tot zestien jaar meedoen. 'Vindt je broertje het zoo prettig op school? Gerard de Geus zóó blij met je prijs, nu daar ben ik blij om. blijf nu maar trouw meedoen. Nellie en Bertus Eikei wel gefeliciteerd met het nieuwe zusje, jullie zijn er zeker erg gelukkig mee. Heel vriendelijk mij niet te willen vermoeien nu ik nog ziek ben, Maartje v. d. Marei en Jannie Verboon •gaat dan maar samen meedoen, dat mag gerust. Heel goed rapport hoor Maartje. Marietje Knol ben je zóó blij dat er weer raadsels waren. Ja hoor, ik probeer weer al het werk te doen. al is het ook in bed lig gende. Tommy en Peggy Admiraal ik ben al een klein beetje beter zoodat ik jullie weer ant woord, maar ik lig nog geheel te bed. Is At- tie weer geheel beter? Amalia v. d. Pot, dank voor je wen schen van beterschap. Alleraardigst klein postpapier heb je. Hendnka Kóppier is je naam nu goed? Nu lig ik nog te bed, maar hoop spoedig eens een uurtje op te mogen zitten Dingeman van Oeveren zoo'n klein briefje als nu, was net zoo welkom hoor, want ik krijg zóó'n masa brieven, dat zie :e wel aan alle namen. Jan en Eempien Wassenaar ja hoor je moet mij naderhand maar eens vertellen over dien boomplantdag. Wat wordt er dan geplant? Is de mijnheer van school al weer beter? Joh. Fred, en Hendrik Mulder, terwijl ik ziek was de laatste weken, heb ik heusch niet de heele kindercourant kunnen lezen, alleen het hoog noodige wat mijn werk betrof. Koos en Lydia Slootweg aardig dat je grootmoeder al weer eens bij jullie was. Hoe het met mij is. schreef ik in het begin der correspondentie. Willy Verbrugge natuurlijk neem ik dat niet kwalijk als iemand denkt dat ik 10 Mei jarig ben in plaats van 10 Maart. Nico en Celia Kret als het maar spoedig echt zacht voorjaarsweer mag worden, zoo dat de ramen veeh open kunnen, dat zal mij wel sterker maken. Koos v. d. Linden, goed geraden hoor, ik kijk o zoo verlangend uit naar eene goede gezondheid. Toos van Leeuwen ik hoop dat jullie Za terdag een heel prettige en goede uitvoering van de gymnastiek zult hebben. Cisca en Nelly Meysen ook aan jullie nog eens dank voor de vele goede wenschen voor mijn herstel. Truusje en Lena van der Lucht tegen jul lie zeg ik precies hetzelfde wat ik aan die 2 zusjes vóór jullie antwoordde. Maria Francisca de Gunst je bent mij van harte welkom, maar niemand heeft een schuilnaam, ieder kind gebruikt zijn ge wone naam, ik toch ook. Mientje Devilee van harte welkom als raadselnichtje. Frans en Martha Schimmel vinden jullie zoo heerlijk voor mij dat ik zooveel heb ge kregen op 10 Maart. Ja zeker gaf dat wat afleiding en vroolijkheid. Jannie Louwrier verheug je je erg op om in Juli naar buiten te gaan? Jan en Tinus van der Born het speet mij ook heel erg dat ik één keertje moest over slaan. Anje van Gelder het was nu een erge aanval van griep dus heel iets anders dan verleden jaar, maar je goede wensch dat ik nu al gezond ben als een visch, neen hoor dat is het nog alles behalve. Annie v. d Logt je korte briefje was mij welkom en zoo maakte het mij niet te moe. Margaretha Lamme 2 van je 3 raadsels hebben er al ingestaan, maar ik had nog niet om nieuwe raadsels gevraagd. Neeltje Meuldijk aardig hoor dat jullie naar die film van de Dierenbescherming mocht gaan en dat het zoo mooi was. Ik ben ook ijverig voorstandster van de dierenbe scherming. Karei West hoe naar dat je broertje naar het ziekenhuis moest om geopereerd te wor den. Van harte het beste met hem. Marietje Laterveer lees maar het begin der correspondentie. Fiet Nieboer, jai wel, een heel klein beetje beter ben ik wel, maar helaas nog volstrekt niet heelemaal. Jaantje v. d. Laken, ik heb je gelukwc-u- scheu nu ook nog in dank ontvangen. Annie Gottmer, je hoeft er heusch niet attjjd een brief bij te schrijven, daar ben ik nooit boo: om. Helena Krispijn, zoo, is dat je nichtje? Dat wist ik niet. Annic Devilee, was het concert mooi? Heb je genoten? Was je al meer naar een concert geweest? Willy d»o Neys, ja hoor, ziek zijn is al tijd naar, maar 's winters nog erger, dan moet men dubbel voorzichtig zijn voor kou de vatten. Jacobus Laurier, ja, in zooverre was het vlugge beter-chap dat ik maar één keer geen correspondentie kon geven, maar ik lig nog te bed, hoor. Jacoba en Nelly Bet-gen, was je moeder's verjaardag prettig en was zij blij met je cadeau? Och, wat is die Molly een aardig hondje. Matje en Cor Vogelaar, dank voor dt goede wenschen voor mijne gezondheid. Wim Kruit-, zoo, ben je verhuisd? en naar je zin? Klaas Vonk, hoe is het met de zieke hand? Hoe kwam dat? Gretha de Jong. ik hoop dat je vriende lijke wensch spoedig wordt vervuld. Annie v. d. Reyden, hoe is het nu met je broertje, wat scheelt er aan? Geertruida Kanbier, ja zeker mag je met Annie in één enveloppe insturen. Bramda Verboog, o, was je 2 dagen na mij jarig, dat wist ik niet, hoor. Aardig postpapier heb je toen gekregen. Rika Vermeer, je wenscht mij zoo har telijk beterschap, mocht je wensch spoe dig vervuld worden. Bep Molenaar, ziezoo, nu staan de drie vriendinnen onder elkaar. Ja, ik heb een flinke aanval van griep met hooge koorts gehad, en dan is men niet zoo gauw weer beter. Nel, Jozina, Dirk en Greta Verboon, het is een heel couvert vol al 4 brieven van jullie. Annie van Woudenberg, voor jou was het heel grappig, dat de oplossing van het eerste raadsel precies je naam was. Simon Hendrik Wijnnobel, ik hoop het zelfde als jij. dat ik spoedig hersteld mag zijn; nu lig ik nog te bed. Riek de Graaff, ja dat was 10 Maart groolo afleiding en opfleuring om zóóveel belang stelling te mogen ondervinden, maar het is nu erg jammer, dat er nog stapels onbeant woorde brieven en kaarten vpn vrienden en kennissen liggen. Jo de Wekker, ja hoor ik ben weer hard ziek geweest, maar gelukkig kreeg ik toch Spoedig toestemming van den dokter om kalm en voorzichtig wat voor mijn raadsel- jeugd te werken, dat heb je gezien, niet waar. Jeanne en Bram Eykman, wat grappig postpapier hebben jullie allebei. Jullie moe ten mij niet Mevrouw maar Tante noemen, dat doen alle kinderen Hendrika Ouwerkerk, dit lees jc dus net nog voor je op reis gaat. Ik wensch je het allerbeste toe en ik hoop dat je veel mooi weer zult hebben, dat kan men builen zoo heel goed gebruiken en dan kan je dubbel genieten. Goede reis. Leny Oostveen waar komt dat nieuwe huis te slaan, waar je mij zoo gezellig over vertelt, en wanneer zal het klaar zijn? Frans Schouten wat ben je nu weer mooi aan het teekenen geweest voor mij Je voorstelling van het ansichtkaartenwinkeltje vind ik heel komiek. Den titel van je prijs had ik al meermalen gehoord. Annie Taanman, ja je moet dan maar tijdig waarschuwen als je mij wilt komen bezoeken later als ik geheel hersteld ben. Kom je dan m Den Haag logeeren? Wim Bodewes en Willy Rutgers, ik had gehoopt iets van jullie te hooren, nadat je je prijs hebt gehaald, maar er was geen brief de>ze keer van geen van beiden. Dus denkt er allen weer aan. de volgende week de brieven goed bijtijds, zoodat het pakket 's morgens spoedig na 9 uur aan mij kan worden verzonden. Allen heel hartelijk gegroet. Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKBRBN.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 15