weerbericht. Barometerstand. TELEGRAMMEN. de vlootconferentie. communisten-rellettes. madame hanau. het zesde slachtoffer. uit irak. de actie van gandhi. de stritd in china. feest te tokio. de brand te hoboken. spoorwegongeval in amerika. auto-diefstal. noodlottige brand. aardbeving. de engelsche labour- regeering. rooverbende overvallen muiterit- wild west in berliin. trein en auto. i mei in amerika. een zendstation te nanking. LAATSTE BERICHTEN. STADSNIEUWS. academische examens. BINNENLAND. vluchteling uit de bredasche straf gevangenis aangehouden. motor over den kop geslagen. ontploffing te franeker. brand. verdronken. voerman overreden. de bankier kloppenburg failliet verklaard. RECHTZAKEN. hooge raad. verduistering van spoorkaartjes. de moord in de faber van riemsditkstraat te den haag. RADIO-PROGRAMMA. BEURSOVERZICHT. MARKTBERICHTEN. iedenmiddag 3 uur. Het dunne pijltje geeft den stand aan van gistermiddag 3 uur. Gistermiddag 3 uur: 767. Hedenmiddag 3 uur: 769. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. naar waarnemingen in den morgen van 21 Maart, medegedeeld door het Kon Ned Met Instituut te De Bildt Hoogste stand 769,3 te Lacoruna. Laagste stand 754,1 te Roest Verwachting tot den avond van 25 Maart: Matige Noord-Oostelijke tot Nooidelijke wind. Gedeeltelijk bewolkt Weinig of geen neerslag. Aanvankelijk kouder. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 5 gr. C. (41 gr. F.). 12 uur 'smidd.: 6 gr. C. (41'/s gr. F.j. 3 uur nam.: 9 gr. C. (48 gr. F.). üOCGWATERTIJDEN TE KATWUK-a.-ZEE Toor Dinsdag: Hoogste stand des voorm. te 11 u. 36 min. Hoogste stand des nam. te 12 u. 6 min. LICHT OP TOOR FIETSERS e.a. Dinsdag: 6.46 n.m. tot 5.39 v.m. LONDEN, 24 Maart. (V.D.). Te Londen ia men van meening, dat met de terugkeer der Franoche gede.egeerden naar Londen, hes laatste hooidstuk van de viootconierentie is begonnen. Ais de mogendheid, die de oitnoocligingen voor de conlerentie neeft venenden, heelt Groot-Brittannië, tezamen met de Amerikaansche delegatie, besloten een einde te maken aan het nutteiooze af pachten en een beslissing ;iiit te lokken. Het bezoek van den EngeL-cnen ambassadeur te Pargd bg Briand, stond hiermee in ver band en te Londen verwacht men aetfs, dat Briand nog in den loop van heden naar de Eiigelsehe hoofdstad zal terugkeeren. Te Londen gelooft men voorts, dat Briand zgn üeuw verblgf aldaar za) rekken, omdat van Franse he zijde eeD zekere angst voor hes tot stand k"*nen van een drie mogend- heden-overeenkomst bestaat. Omtrent demo gelijkheid van zulk een overeenkomst valt echter nog niets te zeggen .aangezien het •lapansche antwoord op de laatste Ameri kaans che voorstellen nog steeds niet ont vangen is. o PARIJS, 24 Maart. CV.D.) Gisteren vonden in de Parijsehe voorstad St. Denis de aan vullende verkiezingen van den gemeente raad plaats De commtmist Doriot stond vandidaat tegen de vereenigde lijsten der republikeinen en radicaal socialisten Met ongeveer 600 stemmen meerderheid werd Doriot gekozen Bij het bekend worden van ten uitsla? kwam het tot opgewonden too- neelen. waarbij de communisten in conflict kwamen mpt de politie. Tijdpn« een daarop volgende vechtpartij werden twee politie agenten gewond en ongeveer 20 personen gearresteerd. o PARIJS. 23 Maart (Belg. Tel. Ag.) Om streeks halftien vanavond is Madame Hnnau uit het hospitaal ontvlucht. Twee politie agenten d'e haar daar moesten bewaken, bevonden zich in de gang en konden haar dus niet zien Zij heeft haar beddelaken* aan de raamkozijnen bevestigd, heeft zich daarlangs in den tuin laten zakken is kien door de achterdeur op straat gekomen. Laar riep zij een taxi aan en liet zich naar de gevangenis St Lazare brengen, waar zij hij aankomst in zwijm viel De directeur der gevangenis liet ter stond den pro-uren: der republiek en haar advocaat waarschuwen Zij werd onmiddel lijk naar haar vroegere cel in de gevangenis overgebracht waar men haar een inspuiting (oediende van kamfer Zij weigerde nadere 'uli.hlingen over haar vlucht te geven en 7e>de alleen dat men haar niet met gewe'd *ou voeden De procureur hield in zijn kabinet in het oaleis van justitie een bespreking met den Procureur der republiek, den subsistuut en den geneesheer. o- STUTTGART 25 Maart 'V D.) Wederom !s_ een persoon thans een 35-jarig koopman 1111 Frankfort am Main gestorven aan tri chine-vergiftiging welke hii opdeed hij het van herenvlepsch In totaal heeft de consumptie van het berenvleesch thans 6 dacbtoffers gemaakt. BAGDAD, 23 Maart (Reuter) Nuri Pasja heeft een nieuw kabinet gevormd waarin hij zelf premier en minister van buitenlandsche zaken is Het kabinet i9 een combinatie van progressisten en partijloozen en eerder een overgangsministerie te noemen daar de progressisten hebben te verstaan gegeven dat zij de regeering niet zullen steunen zoo lang niet alle ministers progressisten zijn. Naar gemeld wordt zal koning Faisal spoe dig een bezoek aan Londen brengen met den eersten minister om te onderhandelen over een nieuw verdrag tusschen Engeland en Irak. O AHMEDABAD, 24 Maori (Reuter). Naar wij vernemen heeft een Muzelmansch vriend van Gandhi hem 3850 pond sterling ge schonken voor zijn congres-arbeid. Toen Gandhi uit Jambusar te Buva aan kwam antwoordde hij op hem gestelde vra gen, dat vrouwen, die voldoende voor haar kinderen konden laten zorgen, zich bij de campagne moesten aansluiten Men gelooft dat Gandhi's vrouw zich aan het hoofd zal stellen van de eerste groep van 37 vrouwe lijke vrijwilligers om zich naar Titel tc be geven teneinde daar de zouthelosting tc gaan dwarsboomen. Waar het mogelijk is worden gemengde vrijwilligerskampen in gericht. BOMBAK, Maart. (Reuter) Hel bericht, da! Sengu i!a s'echts tot tien dagen eenvou dige gevangenisstraf is veroordeeld in ver ban! met !e verklaring van sir GeoTge Schusters. In de wetgevende vergadering dit d-i rcgeerir.g besloten heeft de heeie kwe?tv? der ZMrhtrasting voor te leggen aan de Tarif Board tene:nnc- de bevolking tegen den laagst moge'ijken prijs het best mogelijke zout te verstrekken ais do zoutbeiasling zal zijn afgeschaft, heeft in het kamp van Gandhi een indruk gewekt, dat do regeering bezig is zich moreel te onderwerpen. NANKING, 26 Maart (Ned. Tel. Ag.) De opstandige generaals Feng en Yensjisjan zijn wegens verraad aan de nationale belangen uit de Ghinecsche Nationale Partij gestoo- ten. Binnenkort zal een buitengewone zit ting van het bestuur der Nationale Partij gehouden worden. PEKING, 2-1 Maart (Reuter). De agenten van Yenhishan hebben gisteren het bestuur van den spoorweg Peking-Nankou en van het draadlooze station overgenomen.Le vensmiddelen. brandstoffen, en andere be- noodigdheden voor het anti-regeeringsblok worden thans opgecommandeerd in de districten van Peking en Tientsin. LONDEN, 24 Maart (Ned. Tel Ag.) De ..Times" meldt uit Shanghai, dat de regee ring van Nanking het besluit heeft genomen om het offensief tegen de verbonden tegen standers in het Noorden tc openen. Manfsjoerijc schijnt neutraal te willen blijven. o TOKIO, 24 Maart. (Reuter). In de Japansche hoofdstad beginnen heden de driedaagsohe feesten ter viering van het be ëindigen der herstel lings werkzaamheden na den ramp van 1923. toen de stad voor een groot deel door een aardbeving werd ver woest en welke werkzaamheden zeven jaren hebben geduurd Meer dan achttien millioon pond sterling is met dezen herbouw gemoeid geweest Op den laajsten dag der feeste'ijfc- heden zal de Keizer in de oudé keizerlijke prachtgewaden het Heiligdom der Voorvade ren betreden om aan de geesten der over- edenen verslag uit te brengen over de werk zaamheden. o HOBOKEN. 24 Me! (Router). Eerst te zes uur gisteravond was men den brand meester, nadat deze twintig uur zijn ver woestend werk had voortgezet Meer dan vierhonderd vrachtauto's zijn aan het vuur ten offer geva'len en de totale schade worjt thans geraamd tusschen 3 1/2 cn vier milt liocn dollars o MANSFIELD (Ohio). 24 Maait. (Reuter) Tengevolge van het derail lei-ren van de loco motief van den Pullmantrein die naar Pennsylvania onderweg was. is de machi nist gedood en de stoker zwaar gewond. A's door een wonder liep geen der passagiers letsel op. o— BUFFALO. 24 Maart (Reuter) Vanochtend heeft een gevecht plaats gehad tusschen een aantal politie-ogenlen in een automobiel met mannen die in gestolen auto's wegreden. Vier der dieven werden gedood en een ge wond Het gevecht was een gevolg van aan gifte dat acht auto's waren gesloten waarop de politie er op uit trok om een onderzoek in te stellen NEW YORK. 24 Maart. (Reuter). Meden, morgen zijn bij een brand in een huis van twee verdiepingen in de voorstad Baysiie een familie van zes personen en een kost- ganger om hel leven gekomen Men ver- moedl dat de brand veroorzaakI is door een oververhitte kachel op de eerste etage waardoor de bewoners van de tweede étage de wee was afgesneden Onder de slachtof. I (eis zijn vier kinderen. PARIJS, 24 Maart. (Ned Tel. Ag.). Naar Havas uil Cadiz meldt, heeft te San Martin. Desorio een aardbeving plaats ge had. die tien minuien duurde Er ontstond een paniek onder de bevolking Tol nog toe wordt echter geen melding van slachtoffers ge-maakt. o LONDEN. 23 Maart (Reuter). In een schrijven van Mac Donald, voorgelezen op een Labour-vergadering te Seahamharbour geeft deze een verklaring, waarom hij van oordeel is dat het parlement nog minstens twee jaar moet aanblijven. Het land wenschl namelijk niet te worden afgeleid door alge- meene verkiezingen in den tegenwoordigen crisistijd, welke de wereldhandel doormaakt Indien de regeering niet in de gelegenheid wordt gesteld het werk te doen. dat voor de natie noodig is. zal zij een beroep moeten doen op hel land om haar die meerderheid te verschaffen, welke de volledige verantwoor delijkheid op haar schouders laadt. PARIJS, 24 Maart V. D.). Uil Athene wordt gemeld, dat in de nabijheid van Larissa een hevig vuurgevecht heeft plaat9 gevonden tusschen een rooverbende onder aanvoering van den beruehten roover Tsat- sas en een afdeeling gendarmen Tsatsas en een tweede roover werden gedood, terwijl aan de zijde der gendarmerie eveneens twee deoden vielen en verscheidene gewonden. De bendj. van Tsatsas is dezelfde troep roo- vers. die verleden jaar een gezelschap van 60 toeristen overviel en beroofde en eenigo leden van het gezelschap eerst na het be talen van een hoog losgeld in vrijheid 9telde. PARIJS, 24 Maart. CV.D.) In do citadel van Oleron bij Bordeaux is sedert eenige dagen onder 49, wegens vergrijpen tegen de discipline gestrafte, soldaten een muiterij uitgebroken, die noc steeds niet geëindigd is. Donderdag trokken de gevangenen zich in hun casemalten terug, waarbij zij zich verschansten en weigerden zich over te geven. Hel gelukte hun de ijzeren tralies voor de ramen te verwijderen, aangezien do citadel van builen door bijzondere militaire posten bewaakt wordt Aangezien de voor raad levensmiddelen der ingesloten sol daten reeds belangrijk moet zijn geslonken rekent men er op. dat zij binnen korten lijd BERLIJN, 24 Mrt. (V.DJ. In een depo-i- to-kas van de Kommerz- en Privatbank in het Noor Jen van Berlijn heelt hedenmorgen een brutale roofoverval plaat- gehad. In hel fi'jaal van de bank overviel een man de geldloop.-ter van een fabriek en ont rukte haar een handta-ch met twintig dui zend mark. Do aangevallene trachtte de tasch vast te houden, waarop de misdadi ger op haar hand schoot zoodat zij de tasch moest loslaten. Een jonge bankbeamh- te snelde den aanvaller na en overviel hem op het oogenhlik. dat de man in een auto wilde stappen, die voor de deur stond te wachten. Het kwam tot' een worstelpartij, waai-hp de tasch opengescheurd werd, zoo dat het groot-te gedee'te van het geld over n» straat ro'de. In de verwarring gelukte het den roover zich met ziin metgezellen in de auto uit de voeten te maken. Een po litieagent ging hem in een taxi achterna, doch aan de Nonrdlnven verloor hii hpt spoor van den mivMiver. De movers heb ber slechts 1-100 Mark kunnen meenemen. Het andere ge'.d werd op straat terug ge vonden. AUBURN NEW YORK. 24 Mri. (Reuter/) Bij een hotsing tusschen een trein en een auto zijn vier jonge mannen en vier meisjes gedood De lijken werden verminkt en'ongeveer honderd meter lang9 de lijn verspreid gevonden. o NEW YORK. 2} Maart (Reuter) De socialistische partij en verscheidene verlo- genwoordigers van het ..Trade Union" heb ben oproepingen gedaan voor de manifesta tie van den eerslen Mei om de zes uriee werkdag te vragen benevens het federale svsleem betreffende verzekering tegen de werkloosheid en van ouderdnmsjiensinenen Als gevolg van deze manifestatie zullen op den eersten Mei. drip honderdduizend man nen en vrouwen het werk neprleggen. o NANKING. 24 Maart Het contract tus schen de centrale regeering en Telefunken te Berlijn omtrent de oprichting vaD een Zendstation te Nanking i« geteekend Dit nieuwe station moet een der sterksten der geheele wereld worden, toegerust met d nieuwste uitvindingen op dit gebied Een aantal Ghineesehe ingenieurs op ra- di telegrafisch gebied ziin naar Puitschland vertrokken om de organisatie van de Duit- srhe draadlonz- dienslen. en om dp grootste elrctrisehe ondernemingen van Duitschland I te bezoeken. Geslaagd is voor het economisch docto raal examen Indologie do heer C. van üe Griend (Den Haag). In een bosch onder de gemeente Maas- bracht werd gistermiddag een persoon aangehouden, die in het Politieblad gesig naleerd 6tond en wiens opsporing en voor geleiding door den officier van justitie Breda werd verzocht Bij nader ondenoek bleek hij te zijn F. Schmitz. uit Stcrkrade (Duit6chland) die op 5 Februari 1930 t^t de strafgevangenis te Breda was ontvlucht. Hij werd verdacht van diefstal en had na het ondergaan van deze straf nog verschil lende andere straffen uit te zitten. Na een langdurig verhoor legde verdachte een vol ledige bekentenis af. Tevens kwam aan het licht dat zijn geheele bezitting, als een drietal jassen, een fiets, timmergereed schap enz. van diefstallen in en buiten Roermond afkomstig was. Hij is heden ter beschikking van de justitie en op transport naar Breda gesteld. Gistermiddag om drie uur is de heer V. uit Den Haag met zijn motor op den Bloe- mendaalschenweg nabij Monster over den kop geslagen. De heer V. is met een zware hersenschudding naar het R.-K. ziekenhuis tc 's-Gravenhage vervoerd. O Zestienjarige jongen gedood. In dc rijwiclzaak van den heer J. Tol te Franeker is hedenmorgen een moffel- oven uit elkaar gesprongen, vermoedelijk doordat zich bij het te laat aansteken van den oven te veel gas daarin had verza meld. De 16-jarige knecht N. dc Vries, die den oven bediende, we<rd zoo ernstig aan het hoofd verwond, dat hii kort daarna overleed. De door de ontploffing aangerich te schade is niet groot. Gisterochtend ongeveoT halfacht is te Ternaard (Franeker) tot den grond toe af gebrand de boerenbehuizing met schuur, bewoond door den heer G M. Fokkema Het huis was het eigendom van de familfc De Bloc- van Schellens te Velp. Het vee kon, behalve twee kalveren, met veel moeite worden gered Het huis en de in boedel waren verzekerd. De oorzaak van don brand is vermoedelijk kortsluiting. Onder de gemeente Franeker is het drie jarig meisje Maartje Hoitinga bij de ouder lijke woning in een sloot geraakt en ver dronken. Toen do voerman H. Reinen, Zaterdag een vracht meel moest halen te Ravensteyn, (Geld.), kwam hem op den Vormerschew-j? een auto achterop, waardoor het paard schrok en op hol sloeg en R. van den wagen viel. Het dier werd door een wegwerker gegre pen en vastgebonden. Reinen werd door een passeerende mélkauto naar Wycben ver voerd Hij is gisteren aan de- bekomen "ver wondingen overleden. Het slachtoffer dat 28 jaar, oud was. was ongehuwd. De Haagsche Rechtbank heeft heden fail liet verklaard don bankier Kloppenburg, vroeger directeur van de thans in staat van faillissement verkeerende Provinciale Bank- vereeniging to 's-Gravenhage. De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad, mr. Berger heeft geconcludeerd tot verwerping van het cassatieberoep van A. J C. v. E.. controleur bij de Ned Spoor wegen te Utrecht, die zich in hooger be roep door het Amsterdabische Gerechtshof was veroordeeld tot 4 maanden gevangenis straf met aftrek van voorioopige hechtenis, wegens verduistering van spoorkaartjes. Het anre9t is bepaald op 28 April. Namens den marktkoopman Bckker uit de Faber van RiemscMjkstraat te Den Haag, die door de Haagsche rechtbank terzake van het door 9chuld veroorzaken van den dood van zijn vrouw tot ze? maanden gevangenis straf was veroordeeld doch die door hri Haagsche Gerechtshof wegens doodslag tot vijf jaar gevangenisstraf werd veroordeeld, heeft de raadsman van verdachte mr Bour* lier heden cassatie aangeteekend tegen 's Hofs arrest. Wij brengen in herinnering dal Bekker sinds den dag vun de uitspraak voortvluch tig is en klaarblijkelijk door de politie nog niet gevonden is. hetgeen niet wegneemt dat hij zich met zijn advocaat heeft kunnen ver staan. TOOR DINSDAG 25 HAART. Huizen, 1875 M. 10.0010.15: Morgen wijding 12.152.00: Concert door AVRO- Ensemble 2.Q03.00; Gramofoonpl. 3.001.00: Knipcursus 4.00—4 15: Gra mofoonpl. 4155.00. Solisten-Concert. Sopraan en piano 5.306.00: Pinermu- ziek uit het café ..Moderne" te A'dam 6.00: Tijdsein 601: Voortz.. Dinérmuziek 6.306.45. Gramofoonpl 6.467 15: Engelsch: Conversatie 7.15'7.45 En gelsch: Gevorderden 8 00: Gramofoonpl. 8.30: Concert door het Omroeporkest 9.15: 15 min. Mjzik. tusschepspel 10 00: Persber Daarna: 12 min. Muzik. tusschen- spel 11.00- Aansl van het Carllon-Hotel tc A'dam 1200: Sluiting. Hilversum, 298 M. Na 6 uur 1071 M. Uilsl. KRO-uitz. 8.15—9 00- Morgenconcert 11.3CM-12.00: Godsdienstig halfuurtje 12 151.15 Concert door het KRO. Trio 1.152.00- Gramofoon 2.00^-300: Voor dc vrouw 4.005.00: Gramofoonpl. 5.00—6.00: Debutanten-uurtje Sopraan en pianist 6.00: Jos Mineur: De autozege ning 6.05 Gramofoon 6.16- Esperan- tober 6.30- Beursber. 6 40: Gramofoon 7.00 Cursus Kerklatijn 7.30: Causerie 8.00: Lijdensoverweging Gewijde mu ziek. Medidatie door dr. J. Eijkeler Gem. koor o 1. v Jos. H Pickkers 9.30 Nieuws berichten 9.3011.00: Orgelconcert i. d. St. Dominicuskerk door Evert Hank V. v. Bers, tenor 11.0012.00: Gramofoon. Daventry, 1554,4 M. 10.36- Morgen wijding 11.05: Lezing 1220- Concert. M. Knight (alt), J Patterson (tenor) 12.50: Orgelconcert. E O'Henry 1.20 2.20: Orgelconcert 2 25' Grarnofoonmu- ziek 2 50: Uitz. voor scholen 4 20: Orkestconcert 4.35: Lezing 4 50: Or gelconcert door Paltman 6.35: Kinder uurtje 6.20: Voorlezing 6 35: Voorle zing 7.00: Piano-recilal. V. Hely-Hut- chinson 7.207 40. Lezing 7 45. Lc- zinyg 8.05- Concert door Instrum. Kwin tet 8.50: Concert op spinet door G. Ramin 9.20: Nieuwsher 9.45- Lezing 10.05: De Courville's Hour) TV. Dansorkest 1105—1220: Dansmuziek 12.20 12 50: Televisie. Parijs „Radio Paris". 1725 M. -r- 12.50: Gramofoonpl. 4.05: Orkeslconcert en soli 6.55: Gramofoonpl. 8.20- Concert. Or kest en solisten. Langenberg, 473 M. 6.207-20: Gra mofoonpl 1130: Gramofoonpl. 12.15 1.50: Orkeslconcert 4 50—5.50: Gra mofoonpl. 7.35: Die Nacht der SlAdte. Orkestconcert. Kalundborg, 1153 M. 11.20—120: Or- kestconcerl 2.204.20: Concert Orkest en zang 7.20—8 00: ..Skindftde Ojne". Hoorspel van Per Bukke 8 009 05* Or keslconcert 9 50—10.20: Zang en piano. Brnssel, 508.5 M. 5 20: Dansmuziek 6 50- Gramofoonpl. 8 35: Concert Or kest en zang 8 35- Vlaamsehe uitz op golfl. 338 2 M. Concert: georganiseerd door de SAROV. Zeesen, 1635 M. 6 16—11.50: Lezingen 115012.15: Gramofoonpl 1215 12 50- Berichten 120—1 50- Gramofoon- muziek 150—3.60- Lezingen 3.50— 4.50: Concert 4.50—8 00: Lezingen 8.00: Die Nacht der Stad te". Uit Langen- berg. Daarna: Gramofoonpl. 9.45: Be richten. AMSTEPJïAM, 24 Maart. In vrijwel alle afdeelingen had het aanbod de overhand en de koersen bewogen zicb dan ook in bene- denwaart9che richting. Van de Industrieele Fondsen verloren Margarine Unies enkele procenten, terwijl ook Calvé Delft iets luier waren. Aku-waarden vielen wederom bene den den parikoers, hoewel later een herstel volgde De accoustiekaandeelen verkeerden, lichtelijk in reactie en daalden tot 10/. De Philips waarden zagen zich wederom een tiental punten ontgaan Suikerwaarden, werden op zeer kalme wijze verhandeld, hetgeen niet belette, dat H. V A s ruim 10 pCt verloren en ook verschillende min der courante soortenop eeD lager niveau kwamen. Robbrraandee'en lagen gedmktin de markt, hetgeen verband hield met het verder aanzwellen der Fngelsche voor raden. Tabakken waren verwaarloosd^ doch prijshoudend. Eenige affaire ontstond van do Oliewaarden in Koninklijke die zich niet konden handhaven Scheepvaartaandeeien hadden een beperkte markt: Scheepvaart Unies bleven op peil. Van de Mijnwnarnen werden Boetons lager genoteerd. De Amen- kaansche markt was kalm en lager. Pro longatie 2 1/2 pCt. WISSELKOERSEN. England 12.13. Duit-chland 59.49Vj. Frarkrijjk 9.76i/o. België 34.77. Zwitserland 48.281/;». Oo ter rijk 3515. Denemarken G6.S0 Zweden 67.821/2* Noorwegen ,66.77Y|, New- York 2.49 Vi. LEIDEN. 22 Maart 1930. Leidschc Eieren- veiling Totale aanvoer 8591 stuks. De prij zen waren- Kipeieren van 4 80 lot f.5.40; Eendeneieren van f 4 85 tol f. 6.40 per 100 stuks Handel goed. ROTTERDAM, 24 Maart. Veemarkt. Ill vette runderen, 258 vette kalveren, 100 schapen of lanim ren. 1312 varkens. Koeien 53 58 ,47—49, 32 5!)35; o n 52-56, 44—48, 49. kal eren 82 50 87.50, 67,50-72,50, 52.50—57 50: scha:,er, 32— 40' 'animeren 22—28; varkens 37.50, 37, 36,50. VEUR 22 Maarf Kropsla le soort f 11 50 idem 2e soort f 8 StooMa f 0 30 per K.G.; \ndijvie, per 100 I. 22; Spinazie f. 19. 3-1

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 3