F.N. f. 444.- CENTRUM-GARAGE NIEUWSTRAAT 33-35. HET ADRES VOOR MOTORRIJWIELEN CENTRUM-GARAGE In hei Zuiden vinden nog geen promoiie- degradaiiewedstrijden plaats. In het Noorden vond de eerste ontmoeting plaats lusschen H. S. C. en M. S. C. Aan spanning heeft het in dezen wedstrijd niet ontbroken en -II was ten slotte het resul taat, nadat H. S. C. met 41 de leiding had gehad. \oorr de promotie 3de klasse zegevierde Hillincn met 52 over Merwede, dat ver moedelijk wel naar de 3de klasse zal ver huizen. De strijd zal gaan lusschen Hillinen en D. C. L. Voor de promotie {de klasse stelde Bode graven teleur door tegen Rijswijk te sneu velen. terwijl U. V. S. Et in den promotie wedstrijd tegen B. M. T. II een draw for ceerde. De competitie van het Westen was van geen beleekenis meer. In afdeeling IV wer den echter belangrijke uitslagen verkregen in verband met de beslissing omtrent de bezetting van de laatsle plaats. Philips liet het er niet bij zitten en won van Wilhel- mina mot niet minder dan 73. Door een beter doelgemiddelde dan N. A. C. bezet P. S. V. dus definitief de tweede plaats. Doch deze uitslag was belangrijker ten op zichte van het degradatiegevaar, waarin Wilhelmina verkeert. De stand van de onderste drie clubs luidt: gesp.gew.gel. verl. pnt. v.t. LONG-A 17 4 2 11 10 3343 Wilhelmina .17 4 2 11 10 31—50 Roermond 17 4 2 11 10 26—50 Resteeren nog in deze afdeeling de twee wedstrijden: LongaRoermond en Eind hovenWilhelmina. Eindhoven is, hoewel zij gisteren tegen de kampioenen met 6—0 verloor, reeds defifinitief in veiligheid, daar dertien punten door de anderen niet meer bereikt kan worden. Er zijn nog talrijke mogelijkheden, beslissingswedstrijden ach ten we het meest waarschijnlijke. Niette min, de spanning is hier tot het allerlaatste bewaard gebleven. In het Noorden is de beslissing gevallen! W. V. V. moet degradatiewedstrijden spelen. GisieTen verloren de Winschoters met niet minder dan 41 van het bezoekende Be- Quick, terwijl Alcides thuis de Groningsche athletiekers met 42 verslagen, zich daar door voor goed veilig stellend. W. V. V. moet thans degradatie-wedstrijden spelen tegen II. S. C. en M. S. C. PROMOTIEWEDSTRIJDEN TWEEDE KLASSE. Haarlem en P. E. C. winnen; gelijk spel in Hoogezand. Te Haarlem speelde de roodbroeken tegen K. F. C. Het spel is in den aanvang erg zenuw achtig. Vooral de K. F. C.-achterhoede staat soms raar te schutteren, doch de Haarlem voorhoede speelt veel te langzaam en is niet bij machte, de verdediging te passeeren. Na eenige aanvallen der Haarlemmers gaan de Zaandijkers ten aanval, doch vin den de Haarlem-achterhoede in uitstekende conditie. Bovendien stranden vele aanvallen op buitenspel De beide v. Daalen's treden hier bijzonder op den voorgrond, terwijl bovendien doel man Kaan zich steeds uitstekend opstelt en zich dan ook niet Iaat passeeren. Het 9pel gaat geruimen tijd op en neer. De aanvallen der Haarlemmers zijn echter iets talrijker, doch vele goede kansen gaan door treuzelen verleren. Ook doelman v. 't Hof is op zijn post en stopt eenige schoten van Oldenburg en Breeuwer. Na ongeveer een hal[ uur spelen een fraai stukje solospei lusschen Verwaal en Breeu wer, welke besloten wordt met een onhoud baar schot van Breeuwer. Haarlem leidt dus met 10. De verdedigingen blijven meester van het terrein en rust komt met onveranderden stand. Het spel in de tweede helft is niet veel beter. Fraai spel wordt er niet gegeven en hel spel is dan ook meer spannend dan fraai temeer daar heide doelen nog al eens in ge vaar verkeeren. Keeper Kaan van Haarlem krijgt nu veel werk, doch is niet te passeeren, daarbij goed geassisteerd door Huysmans en Bies- haar. In de Haarlem-voorhoede blijft het suk kelen. Breeuwer tracht nog wel eens leven in de brouwerij te brengen, doch heeft niet de minste steun van zijn nevenspelers, die maar door blijven pingelen. De Zaankanters doen nog verwoede pogin gen om gelijk te maken, doch de Haarlem verdediging houdt stand. De laatste minuten zijn weer voor de Haarlemmers, doch met onveranderde stand komt het einde van deze spannenden wed strijd. Te Zwolle speelde P. E. C. legen Ensched. Bovs. Hot begin van den wedstrijd is geheel voor de bezoekers, die zich met elan in den strijd werpen, en eenige gevaarlijke situaties scheppen voor het Zwotsche doel. Na tien minuten heeft P. E. C zich losge werkt, doch over haar spel ligt een loom heid die ongunstig afsteekt tegen het leven dig, vlot, maar dikwijls onbezonnen spel der gasten. Zeer onverwacht komt dan ook het eerste doelpunt voor P. E. C. uit een vrijen schop. Doelman de Vries beoordeelt den bal ver keerd en slaat er onder door 10. Van nu af aan laat P E. C eenig over wicht gelden en er is een half uur gespeeld als Knuppel gebruik maakt van eenige aar zeling onder de Boys en met een puntschot de Vries opnieuw passeert 20 Nog geen minuut later komen de Boys fanatiek opzetten en handig glipt Goedhart lusschen de backs door en scoort 21. In de tweede helft spelen de gasten met den wind mee. Wel zijn de Boys sterker, doch zij worden op een ongevaarlijken afstand van het doel gehouden, terwijl Goedhart, van wien hel komen moet, geen moment wordt vrijge laten. Gevaarlijk ver dringen de gasten op, en dankbaar profiteert de snelle P. E. C.-voor- hoede hiervan en een onverwachte door braak geeft W de Bruyn gelegenheid de Vries ten derde male te passeeren. Eenige minuten voor het einde schiet de zelfde speler keihard in, de Vries stopt den bal onvoldoende en v. Brammen maakt het vierde en laatste doelpunt. Te Hoogezand ontmoetten H. S. C. en M. S. G. elkaar. Do thuisclub nam spoedig de leiding door G. Schut, die onhoudbaar langs keeper Va- lentijn kogelde 10, en toen dezelfde spe ler even daarna de score op 20 bracht, scheen H. S. C. wel op stap te zullen gaan winnen, zegt de „Mm." De Meppelers gaven den moed echter nog allerminst op en weldra was het eerste te gendoelpunt ter wereld, loen Top Smitten- berg geen kans gaf 21. Zenuwachtig werd na deze eerste minuien verder gespeeld, waardoor het spelpeil niet len voordeele werd beinvloed. Na verschillende gevaar lijke momenten voor de Meppeler goal bracht Poelman den stand op 31, waar mee de eerste speelhelft werd afgesloten. Weer vergrootte de thuisclub den voor sprong, toen van Biessum spoedig na de her vatting via een der M. S. C.-backs vanaf den vleugel scoorde A1. De Meppelers schenen nu wel definitief geslagen, maar bleken daarvan zelf nog niet overtuigd. Het was twintig minuten voor het eindsignaal, teen M. S. C. ineens uit een ander vaatje ging tappen. Na een vlotte attaque bracht Top den stand op A2, en terwijl do zwartjes tevergeefs naar hun defensie zoch ten, was het door Goossens' toedoen reeds A3 geworden. Tegen het einde was H. S. C. weer in het offensief, maar terwijl van Biessum, Schut c.s. lot aan de lijn, maar niet erover geraakten, slaagde M. S. C. er enkele minuten voor het einde nog in, van een fout van de H. S. C.-verdediging te pro- fiteeren en den stand gelijk te maken. RECLAME, Motorrijwielen vanaf 4802 L.F.C.R.V.C. 2—0. Een te forsche wedstrijd. In een minder fraaien wedstrijd is het L.F.C. gelukt de competitie met een 2—O- overwinning op R.V.C. te besluiten. Do withemden, die mogelijk van zins waren door een groot© overwinning de tweede plaats nog te bereiken, trekken direct moe dig ten aanval Na een corner op het R. V.C.-doel, waaruit rakelings wordt over gekopt, noteeren wij een keihard schot van Van Leeuwen tegen de bovenlat. Direct daarop wordt op het R.V.C.-doel geschoten, de keeper mist, doch de bal loopt achter. De druk op het R.V.C.-doel houdt nog en kele minuten aan, de Haagsche verdedi ging biedt echter moedig tegenstand en weldra is het met het L.F.C.-overwicht ge daan. De strijd gaat thans gelijk op, waar bij de gasten meerdere staaltjes van goed samenspel vertoonen. Voor het doel weet echter de verdediging van L.F.C. op den juisten tijd in te grijpen. Als van den Wijngaard een door Segaar doorgegeven bal inschiet, heeft de scheids rechter terecht off side geconstateerd. Dan trekt R.V.C. ten aanval, de links buiten zwenkt naar binnen doch zijn keu rig gericht schot wordt even subliem door Duffels gehouden. R.V.C. komt terug, de rechtsbinnen is door de verdediging heen, Duffels loopt uit, mi9t en R.V.C. heeft pech als de bal rakelings langs den paal uitloopt. Nu neemt L.F.C den aanval over en vlak voor de rust gelukt het Nagtegel- ler, met een wippertje over den uitgeloopen keeper, zijn club de leiding te bezorgen. Rust l—O. Na de rust wordt het spel er niet mooier op. Vooral de L.F.C.-verdediging ga-at het. wat te forsch, enkele malen zelfs te ruw doen, waartegen de scheidsrechter onvol doende optreedt en waartegen alleen de R.V.C.-middenvoor die ook niet van alle smetten vrij bleek te zijn, tegen opgewas sen is. Na een kwartier spelen maakt Na-gtegel- ler met een goed schot het tweede doel punt voor L.F.C. 20. R.V.C. geeft zich nog niet gewonnen en valt fanatiek aan Duffels is echter meest op zijn post. terwijl de paal hem ook en kele malen te hulp komt. Als de L.F.C.- keeper, bij het wegwerken gehinderd, zijn hand uitsteekt; in de richting van een zijner tegenstanders, kent de scheidsrechter aan R.V.C. een penalty toe, die wordt naast geschoten. Met de partijeo om beurten in den aan val, waarbij Siebert op den linkervleugel van L.F.C.die trouwens den geheelen wedstrijd een keurige partij speelde, zich nog eens van zijn beste zijde laat zien', verstrijkt de tijd zonder dat verder wordt gedoelpunt, zoodat L.F.C. met 20 won, hoewel R.V.C. minstens een tegenpunt had verdiend. UTRECHT—ALPHEN 2—1. Een spannende wedstrijd. Beide elftallen waren onvolledig; Utrecht had drie invallers, terwijl Alphen met een reserve-doelman uitkwam. De eerste tien minuten is het vrijwel een gelijk opgaand spel, beide doelen verkeeren om beurten in gevaar, doch de achterhoeden weten op uitstekende wijze doelpunten te voorkomen. Dan heeft Utrecht succes, de rechtervleugel brengt den bal fraai op, een voorzet volgt en Roelofs geeft met een uit stekend schot zijn club de leiding 10. Nu komen de Alphenaren fanatiek opzet ten, herhaaldelijk worden er snelle aanval len op het Utrechtdoel ondernomen, doch hier is keeper Stangenbergen uitstekend op dreef. Bij een corner op het Utrechtsche doel komt zeer onverwacht de gelijkmaker. Als de bal voor doel is geplaatst wordt aan den keeper het uitzicht ontnomen en het leder wordt in het doel geloopen, 11. Er wordt nu weer flink om de leiding gestreden. Utrecht heeft nadat het spel een half uur aan den gang is wederom succes. Na een snelle uitval plaatst Roelofs naar J. Schipper, welke snel met den bal naar binnen loopt en dan een goed schot lost, hetwelk den Alphenkeeper te machtig bleek, 21. Ondanks heftige pogingen der gasten om verandering in dezen stand te brengen, lukt zulks niet. De tweede helft heeft Alphen vele gevaar lijke aanvallen ondernomen, doch uitstekend werk van de Utrechtsche verdediging zorgde er voor dat de gasten geen enkele kans kre gen om den stand gelijk te krijgen. Ook de Utrechtsche voorhoede heeft eenige malen het doel der tegenpartij in gevaar gebracht doch tot doelpunten kwam het ook al niet. Een kwartier voor het einde moest A. Ros van verder meespelen afzien zoodat Utrecht daarna met slechts 10 man speelde. De stand bleef echter onveranderd. onvermoeiden ijver. Jui9t als arbiter Hons- beek einde wil fluiten, maakt Dool hands in het beruchte gebied. Het schijnt dat L. M. C. al gewonnen heeft, doch tot groote teleur stelling van het publiek schiet van Hoven hard in keepers handen. Onmiddellijk daarop is het tijd. Lugd. II komt dus in de volgende ronde voor den L. V. B.-beker. De leiding was goed. B. M. T. n—U. V. S. II 2—2. De eeisie promotie-wedstrijd. In den eersten wedstrijd, dien U.V.S. II moest spelen, om kans te maken ora reser ve 2e klasser te worden, heeft zij onder vonden dat dit altijd niet meevalt. Zeker U.V.S. *11 heeft niet verloren, maar... met het gelijke spel mag zij dan ook zeer zeker tevreden zijn. B.M.T. was een stevige ploeg, waar U.V.S. II zeker bij ten ach ter stond. Het is ons in dezen wedstrijd opgevalleo dat de U.V.S.-achterspeleirs ecnigszins ge faald hebben. Duyl en Burgij moeten niet vergeten dat zij tegenover ploegen komen, die meer tegenstand gewoon zijn in hun afdeeling, en heusch, er is toch altijd nog wel eenigszins verschil tusschen reserve 2e of 3e klas. Sneller handelen is voor hun een gebiedende eisch, iets wat ook voor de rest van de ploeg geldt. J. Harteveld in de halflinie gaf wat dat betreft, het tempo aan en speelde een vlotte en aantrekke lijke partij, en dat doet altijd zoo prettig aan. En nu de wedstrijd. U.V.S. II is volledig evenals B.M.T. II Scheidsrechter is de heer Hoek, grensrech ters zijn de heeren Schuddeboom en De Bruin. U.V.S. heeft eerst schuin den wind tegel en B.M/T. trekt direct ten aanval» maar Slimmers werkt weg. B.M.T. blijft aan het woord, maar weet het net niet te vinden, daar in laatste instantie Slimmers steeds wegwerkt, en er slecht geschoten wordt. Er zit echter een doelpunt voor B.M.T. in de lucht wat spoedig komt. Bij een ver naar voren gespeelde bal, zit de B.M.T.- midvoor er direct achter. Duyl schenkt te veel aandacht aan den bal en hij zal terug spelen. De B.M.T midvoor is hem te vlug en plaatst den bal langs Slimmers (1O). U.V.S. wordt wakker geschud en verras send snel trekt zij ten aanval. De Lange zet voor en keurig maakt Laman onhoud baar gelijk (11). Direct daarop zwemt de U.V.S. voorhoede weer voor het B.M.T.- doel, weer een aanval, de Lange breekt door en schiet, de B.M.T.-doel man stompt den bal terug, maar Arbouw is er bij om hem wederom het nakijken te geven. In 3 minuten van 1—0 achter met 21 voor. We kunnen gevoegelijk zeggen, dat U.V.S. nn al haar kruit had verschoten, en B.M.T. is nu weer geregeld aan het wooTd. Harte veld redt een paar maal zeer verdienste lijk en ook de achterhoede met Slimmers houdt stand. Zoo breekt de rust dan aan. Had men gedacht dat U.V.S., wind mee krijgende, den stand zou opvoeren, B.M.T. dacht er anders over, daar zij wel inzag dat zij U.V.S. niet te veel gelegenheid moest geven. Steeds was het nu een duel tusschen de U.V.S.-achterhoede en de B. M.T. voorhoede, maar slecht schieten der Hagenaars, verdedigen van U.V.S. bracht den gelijkmaker nog niet aan B.M.T. Het werd U.V.S. echter te machtig, en zoo moest, nadat den Hollander een keer op de doellijn had gered, en er talrijke cor ners waren genomen, Slimmers ten laatste visschen voor een keurig schot van de B. M.T.-midvoor Het einde naderde nu snel wat den spelers ook wel was aan te zien. De vermoeidheid deed zich danig gelden, ook al door het meer dan zware veld. Onder veel spanning kwam het einde met 22 als eindstand. U.V.S. II kan beter spelen, maar als het noodig is, doet zij dit dan ook met het noodige vuur. Den scheidsrechte»* komt een woord van dank toe voor zijn correcte leiding. L. M. C. I—LUGDUNUM II 2—2. De thuisclub mist Drost; Lugd. heeft 3 invallers. Om half drie wordt begonnen en al spoedig blijken de elftallen aan elkaar gewaagd. Mooi spel wordt er echter niet vertoond, aangezien de dwars over het veld slaande wind zeer hinderlijk is. De kleine lichte bal maakt de zonderlingste wen dingen, zoodat mistrappen en koppen aan de orde i9. Na 20 min. verdwijnt het leer met veel gedraai lang9 den L. M. C.-keeper. 01. Lugd. gesteund door den wind. blijft sterker en nog voor de rust weet Dool nogmaals te scoren. 02. Na de rust wordt de thuisclub sterker en spoedig 9coort haar midvoor tegen 12. Even later maakt de rechtsbuiten ge- iijk. 22 Het spel gaat dan meer gelijk op docht L. M. C. is toch gevaarlijker. Lubbe is echter het groote struikelblok en zwoegt met „HILLEGOM" JUBILEERT. De vereeniging „Hillegom" herdenkt mor gen haar tienjarig bestaan. Zij werd op den 25sten Maart 1920 opgericht. Een bestuur werd gekozen, bestaande uit; J. C. Bouckaert le voorzitter, Th. v. d. Reep, le secretaris en G. Maaskant, le penningmeester. Een terrein werd gehuurd aan de Margrietenlaan onder Bloemendaal. De kleuren der club werden zwart-wit. Direct werd gespeeld in de tweede klasse H.V.B. Op 3 September 1921 volgde de Kon. goedkeuring. In het seizoen '21'22 werd gespeeld op een terrein aan de Beek laan. Dit was een succesvol seizoen, want niet alleen het le elftal, doch ook het 2e be haalde het kampioenschap der 2de klasse en beide elftallen promoveerden naar de le j klasse II. V. B. Het spreekwoord zegt: „Sterke beenen, die de weelde kunnen dragen"; zoo ging het ook met „Hillegom", want in het seizoen 1922"23 degradeerden beide elftallen; het le door 2 noodlottige strafpunten en het 2e omdat dit tegen het le k-1. H. V. B. spel niet bestand bleek. Deze tegenslag was verschil lende spelers te bar, want niet minder dan zeven le elftalspelers en ook verschillende spelers uit lagere elftallen werden hun club ontrouw. Zelfs de grootste „Hillegom"-opti- mist dacht dat het met „Hillegom" spoedig gedaan was, want ook de aanhang slonk als sneeuw voor de zon. Een nieuw gekozen bestuur nam met alle krachten de zaak weer op en begon met het rosteerende materiaal zoo goed als van vo ren af, en met succes, want reeds in het eer ste seizoen het beste (1923-'24) eindigde het le elftal op de 2e plaats en zou weer gepro moveerd zijn, als door een fout van den se cretaris der vereeniging hen die promotie niet door het H.V.B.-bestuur was ontnomen. In 1924-'25 werd het kampioenschap 2e klasse wederom behaald. De promotie-wed strijden werden gewonnen en het lang be geerde le klasseschap was weer verworven. In de volgende seizoenen toonde „Hille gom" zich steeds een der sterkste elftallen van den H.V.B., want geregeld bezetten ze een der bovenste plaatsen hunner afdeeling. In het najaar 1927 werd met succes een Ju nioren-elftal opgericht en thans zijn ver schillende spelers hiervan met goed resultaat in het le en 2e elftal geplaatst. Dit seizoen staat het le elftal er weer goed voor, omdat het zoo goed als het heele seizoen de leiding in zijn afdeeling heeft. Dat de eindspurt geen teleurstelling moge zijn. De feestelijkheden van het 10-jarig be slaan zullen na het seizoen worden gehou den. daar men eerst met alle krachten zal werken om het kampioenschap te behalen. Terwijl de vervlogen tien jaren veel te leurstellingen brachten, ziet men nu de toe komst van de Vereeniging hoopvol tegemoet. DE EX-Z.A.C.-KEEPER WAAYER REPATRIEERT. Naar wij vernemen vertrekt de bekende oud-Z.A.C. speler A. Waayer, die geduren de de laatste anderhalf jaar in Nederl.- Indië vertoeft, op 8 Juni a.s. van Medan naar Nederland, ora zich blijvend in Am sterdam te vestigen. De heer Waayer zal weer uitkomen yoot zijn oude vereeniging Z.A.C. te Zwolle. ENGELSCHE UITSLAGEN. De uitslagen der halve beslissingen voor de F. A. Cup luiden: ArsenalHull City te Leeds 22. Sheffield Wedn.Iluddersfield te Man chester 12. Voor de eerste klasse der competitie wa ren de uitslagen: BirminghamBolton Wanderers 31 BlackburnPortsmouth 10 Grimsby TownBurnley 40 Leicester CitySunderland 12 LiverpoolAston Villa 20 Newcastle Un.Manchester City 22 Sheffield Un.Derby County 20 West Ham Un.Leeds United 30 En voor de tweede klasse: BarnsleyReading - 10 BlackpoolCharlton Athl. 60 BradfordNotts County 33 ChelseaStoke City 32 Notts ForestWolverhampton 02 MillwallSwansea Town 52 Oldham Athl.Bradford City 61 SouthamptonCardiff City 11 Tottenham H.Preston N. E. 11 West Bromwich A.Bristol City 20 RECLAME. NIEUWSTRAAT 33—35 Grootste voorraad nieuwe en gebruikte MARIE BRAUN VERBETERT EEN WERELDRECORD. 500 M. vrije slag. motoren. 6475 INRUILEN. VRAAGT ONZE CONDITIËN! ATHLETIEK. LEZING UITGESTELD. De lezing over Athletiek die de heer Haitsma uit Utrecht morgenavond zou hou den voor L.V.B. en L.A.K. in Concordia is I uitgesteld tot Dinsdag 1 April a.s, Internationale wedstrijden te Brussel. Mej. M. Braun, Zaterdag en gisteren zijn te Brussel in ternationale wedstrijden gehouden, waar aan o.m. werd deelgenomen door de Nc.-» derlandsche zwemsters Braun, Grendel en Oversloot. De voornaamste uitslagen van] Zaterdag zijn: 100 M. heeren: 1. Barani, Hongarije, min. 2/5 sec.; 2. Steiner, Hongarije, 1 min* 4 4/5 sec.; 3. Van de Planke, Frankrijk,, 1 min. 7 sec. 3x50 M. estafette dames: 1. Nederland met mej. Grendel, BTaun en Oversloot) in 1 min. 55 sec 2. Les Mouettes, Parijs, met mej. Salgado, Jeanne en Blondeau; 3* Enfants de Tourcoing, gedeclasseerd. 100 M. rugzwenwnen dames: 1. mejj Braun, 1 min. 21 4/5 sec.; 2. mej. Oversloot^ 1 min. 22 2/5 sec.3. mej. Grendel 1 min* 24 sec. Gisteren slaagde mej. Braun er in op dé 500 Meter vrije slag dames het wereldre cord te breken. Zij legde den afstand a in 7 min. 18 sec. (Het oude record staal op naam van Martha Norelius, Ver. Sta< ten, met 7 min 19 3/5 sec.)! Volgens ,,De Courant" waren de uit slagen 100 M. borstzwemmen dames: 1. mevr Lamot, Brussel, in 1 min. 36 1/5 sec.2 mej. Jeanne, Parijs, in 1 min. 38 1/6 sec. 200 M. vrije slag: 1. Barany in 2 min 16 sec.,nieuw Eur. record (oud-Europeesct record: Barany in 2 min- 16 3/5); 2. Gnil- lini, Brugge, 2 min. 35 3/5. 200 M. borstzwemmen: 1. Schoebel, Pa rijs, in 3 min. 1 3/5 sec.2. Decombe, Aofr werpen, in 3 min. 9 sec. 100 M. dames: 1. mej. Grendel in 1 miA 17 sec.2. mej. Blondeau, Parijs, in 1 miffl 23 2/5 sec. 500 M. dames: 1. mej. Braun in 7 mirit 18 sec. nieuw wereldrecord (oud-wereldre cord Miss Norelius in 7 min. 19 2/5 sec.); 2 mej. Salgado, Parijs, in 7 min. 40 1/5 sec.1 3. mej. Oversloot in 7 min. 42 sec. Mej. Braun legde in de nummers de 100 M. in 1 min. 16 sec. en de 300 in 4 min. 17 2/5 s. af 3 x 50 M. estafette1. Ghent Swimmin| in 1 min. 39 4/5 sec.2. Antwerpsche Z.C Mej. Braun werd voor haar recordverbe tering met bloemen gehuldigd, terwijl be Nederlandsche volkslied werd gespeeld. BOKSEN. EUROPEESCH KAMPIOEN SCHAP WELTERGEWICHT De uitdaging ran Arie van Vliet voo: het Europeesch kampioenschap Welterge ■wicht, waarvan de Belg Gustaaf Botb i houder is door de Internationale Bob unie goedgekeurd. De termijn voor he plaats vinden van deren wedstrijd verstrijk 17 Juli 1930. Op 1 April a.s. ral Beb van Klavere te Manchester boksen tegen Harry Brook over 15 ronden van 3 minuten aan lichl gewichtgrens. BILJARTEN. LEIDSCHE BILJARTBOND. De uitslag van den wedstrijd P. v. Cleef j Excelsior I voor de le klasse L.B.B. lui® pnt. brt h.s. gen C. Degger res (Exc.) 80 23 13 3.1 B. de Roo (P. v. Ct.) 200 23 37 86 P. Duivenvoorden Jr. 123 22 20 5-5 B. Tegelaar 200 22 4-1 9-0 P. Duivenvoorden Sr. 166 44 12 3.7 G. M. Tegelaar 200 44 18 A. Ellering 112 29 13 3.8 J Sira 200 29 31 6.8 P. v. Cleef 4 gew. partijen. Excelsior 0 idem. De uilslag van den wedstrijd P. v- ^ef n—S.D O. I voor de 3e kl. L B B. luidt: C. Schouten (S.D.O.) 100 37 22 2,7 A. L. v. Iterson (P. v. Cl.) 70 36 7 1 R Kantebeen H Koet 100 42 11 li 93 41 10 221 H. Nasveld 100 35 12 2.6 A. v. Wijngaarden 75 34 8 A J. Kantebeen 100 10 ~n\ J Blansjaar 99 39 1- - S.D.O. 4 gew partijen. P. v. Cleef 0 idem.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 14