GRIEP en INFLUENZA ABDU5IR00P UIT DE OMSTREKEN. ABM5/RCOPBONBON5 GEVEILDE PERCEELEN. RADIO-PROGRAMMA. AALSMEER. „CoSp. Bakkerij en Verbruiksver." Door de Coöp. Bakkerij en Verbruiks- vereening „De Eendracht" is besloten den leden weer een week vrij brood te geven, en wel van 17 tot en met 22 Maart a.s. Tevens wordt dan de 6 pCt. uitgekeerd. De kiezerslijst dezer gemeente voor het jaar 193(11931 bevat de namen van 4104 kiezers voor de Tweede Kamer, 4049 voor de I'rov. Siaten en 3814 voor den gemeente raad. HAARLEMMERMEER. DB GYMNASTIEK VER. „HOOFDDORP". Een uitstekend geslaagde uitvoering. De gymnastiekver. „Hoofddorp", die zich 5n veler belangstelling en ware sympathie mag verheugen, gaf dezer dagen in de groolo zaal ven „De Beurs" aldaar een uitstekend geslaagde uitvoering. De zaal was zooale gewoonlijk flink bezet en leverde een gezelligen aan blik op, terwijl de hoogst prettige stemming, die er heerschte en de keurige wijze waarop een en ander was geregeld, een waardig cachet gaven aan dezen mooien avond. Als leiders traden op: voor de damesaf- deeling de heer J. Roggeveen to Haarlem, aan wien een bijzonder woord van dank werd gebracht voor zijn welwillendheid om zich nu de door zijn vertrek ontstane vacature nog niet kon worden vervuld voorloopig nog weder beschikbaar te stellen om den goeden gang van het gymnastiek onderwijs door geregeld nog les te komen geven, te bevorderen en daardoor aan het welslagen van dezen avond zoo krachtig mede te werken. Voor de heerenafdceling de heer P .T. Wagemans, die zich ook als een uitnemend instructeur heeft doen konnen en niets on beproefd heeft gelaten om de vereeniging op een hoog peil te brengen. Voor beiden was het dan ook een aange name gewaarwording te mogen gevoelen, dat de aanwezigen zich opgewekt en dank baar toonden voor hetgeen deze leiders door hun schitterende, gewaardeerde prestaties met de beoefening van de gymnastiek heb ben kunnen bereiken. De heer Knaap, die als wethouder van onderwijs en als oud-voorzitter der veree niging zich zoo bijzonder verdienstelijk heeft gemaakt voor de ontwikkeling van de turnsport en wien de vereeniging dan ook zooveel te danken heelt, was door ziekte verhinderd dezen avond bij te wonen. De uitvoering van het met zorg samen gesteld programma, dat zoo nu en dan een inderdaad pikante afwisseling bood, had een vlot en gezellig verloop, zoodat aan het einde van dezen nuttigen en leerzamen avond een woord van dank aan allen, dio aan 'het welslagen daarvan hadden mede gewerkt, zeker op z'n plaats was. Motorongeluk. Een motorrijdeT, een koopman uit Haar lem, had Zaterdagavond 't ongeluk bij het te ver uitwijken voor een passeerendo auto in botsing te komen met een van de in den grasberm geslagen opmeetingspaaltjes, met het gevolg dat hij met motor en al over den kop sloeg. Na door voorbijgangers weder op de been geholpen Ie zijn, moest hij zich met een gekneusden arm en een wond aan het hoofd onder geneeskundige behandeling stellen. Bad- en Zweminrichting. In 1929 werd door het uit eenige dames en heeren bestaande comité besloten de op brengst van den voor het oprichten van een ■bad- en zweminrichting te Hoofddorp ge houden bazar voor het inrichten van een zwaminrichting aldaar te bestemmen. Het comité had daarbij toen het oog op een nabij het concoursterrein gegraven bassin, hetgeen evenwel voor het beoogde doel minder geschikt bleek le zijn. Er werden nieuwe besprekingen ge voerd, waarvan het resultaat echter was. dat geen overeenstemming werd bereikt, zoodat er tot veler spijt niet kon worden gezwommen. Het bezwaar werd wel gevoeld dat het toch niet aanging om het geld te besleden alleen voor een zweminrichting en daarbij dan de belangen van een badinrichting te verwaarloozen. Het comité meent nu dat er dit jaar iets dient te worden gedaan en dat men daartoe reeds thans de voorbereidende maatregelen moet nemen. In verband hiermede worden er krachtige pogingen aangewend lot het oprichten van een vereeniging en zal er een bijeenkomst worden gehouden om te overleggen wat moet geschieden. Wordt daarin dan een bestuur gekozen, dan kan dit aan de hand van het besprokene meer omlijnde voorstellen vast stellen en in een volgende vergadering voorleggen. Auto te water. De bestuurder van een Fordje geraakte op den Hoofdweg in Haarlemmermeer, ver moedelijk door hel loswerken van een der onderdcelen de macht over het stuur kwijl, waardoor het motorrijtuig eerst een zwenk over den weg maakte en daarna onderst boven sloeg en op z'n kop in de Hooldvaart terecht kwam. De bestuurder maakte de tuimeling mee en zat tot bijna aan de schou ders in het water, doch met vereende krach ten slaagde hij er in het portier te openen en zich uit zijn benarde positie te bevrijden, zoodat hij met den schrik en een nat pak vrij kwam Het koslte heel wat moeite om den gedeeltelijk in de modder weggezakte auto weder op het droge te brengen. Een jongen mol een nieuwe bakfiets, tuimelde Zaterdagmiddag van den hoogen walkant aan den Kruisweg. De fiets werd zwaar beschadigd. Bij de gehouden aanbesteding van wege den Provincialen Waterstaat van hol verbreoden van den Kruisweg lusschen Spie- ringer- en Kagerfocht in Haarlemmermeer werd het laagst ingeschreven door den heer H. W. Klos te Baarn voor de som van f. 174.300. HILLEGOM. Wethouder Balven. Do heer J. II. M Balvers, wethouder dozer gemeente, is al sinds verscheidene dagen vrij ernslig ongesteld. Hij heeft griep in het hoofd. Burgerlijke Stand. Bevallen: J. BlijenbergZijlslra z. Ondertrouwd: K. Hollander en E. J&nse. Oelrouwd J. Peperkoorn en A. Schoneveld Overleden: J. F. LommerSe, man 72 jaar. Gevonden voorwerpen. Aanwezig en te bevragen aan het Raad hui? op lederen werkdag van 78 uur na middags de volgende gevonden voorwerpen: een bril, een sleutelring met sleutels, een huissleutel. Aanwezig en (e bevragen aan de onder staande adressen de daarachter vermelde voorwerpen: J. Verbeek, Leidschestraat een gladdo gouden ring. A. Noordermeer, Haven, een damesarmbandhorloge. Nabij de Oosleinderbrug is een dame, die daar op een fiets reed, door een auto aangereden. De wielrijdster kreeg geen letsel; de schade aan haar rijwiel is door bemiddeling van de politie gorogeld. KATWIJK. Stand der werkloosheid. Bij het Bureau voor Arbeidsbemiddeling zijn thans ingeschreven 152 werkzoekenden, zijnde: 41 grondwerkers, 1 opperman, 1 schilder, 1 straatmaker, 8S losse arbeiders, 6 kuipers, 1 matroos groote vaart. 11 vis- schers, 1 bloemist, 1 landarbeider. Geplaatst worden 1 grondwerker en 3 arbeiders. Burgerlijke Stand. Geboren: 'Cornelis, z.v. M. J. van Tol en M. J. S. Coster Marrjtje, d.v. W. van Dijk en M. van Dujjn Lgdiea, d.v. J. van <ler Bent en N. Zwaan Simon, z.v. H. Abbink en J. van Beelen Kr ij na Gjjs- bertha, d.v. K. G. Schuitemaker en J. Kujjt Pieter. z.v. P. van der Plas en D. Jonker Adrians, d.v. L. Schaap en li. Gujjt Ma/rijtje, d.v. O, Varkevisser en G. ran Rijn. Ondertrouwd: D. Ponsen en A. C. Gre- goire. Getrouwd: C. Schaddee en J. v. Dtfjn. Overleden: Dieuwertje Messemaksr, 72 j„ weduwe van C. Sip Levenloos aan gegeven kind van A, van Duivenvoorde en 'A. Gujjt Jannetje Ketting, 48 j., d.v. M. Ketting en M. van Djjk Johan na Geervliet, 80 j. .weduwe van J. Heems kerk Arendje van Duifvenbode 66 j., d.v. A. van Durjvenbode en J. van Duij- venvoorde, beiden overleden. KATWIJK AAN DEN RIJN. Veiling. Daar het seizoen ten einde raakt zal Je Tuinbouwver. K. en O. deze weck haar laat ste veiling houden. Daarna is men dan van de verplichting om te veilen, ontheven. KATWIJK-AAN-ZEE. Katwijksche Reddingsbrigade. In Zeezicht's Lunchroom werd een ver gadering gehouden van de Katwijksche Reddingsbrigade. Allereerst had een bestuursvergadering plaats en daarna werd onder een toepasse lijk woord van den voorzitter dr. Eikelen boom aan de leden, die daarvoor in aan merking kwamen diploma's uitgereikt Dit waren resp. de dames Kramerv. d. Star, en Woudav. Wagtendonk en de heeren Franse, Kuijpers, Ruwhof, Rous en KI. Haasnoot. Bij monde van mevr. Wouda'V. W. werd den voorzitter een cadeau, bestaande uit een ets in lijst, voorstellende de stadspoort van Meppel, aangeboden, hetwelk den voor zitter zéé aangenaam verraste, dat hij on der zichtbare ontroering voor dit schoone blijk van waardeering allen hartelijk dankte. De secretaris de heer v. d. Reijde dankte daarna nog den voorzitter voor zijn vele werk voor do brigade, de opofferingen en de lijd die hij er zich voor getrooste Daarna werden nog eenige besprekingen gehouden over de mogelijkheden om de Brigade meer populair te maken en het werven van leden. Vervolgens werd deze gezellige avond door den voorzitter met een woord van dank aan de aanwezigen gesloten. Katwijksche Christ. Besturenbond. Dezer dagen hield bovengenoemde bond haar jaarvergadering in „Casa Cara". Na 't lezen van Psalm 33 ging de voor zitter voor in gebed, en in zijn openings woord, na eerst eenige nieuwe leden in bijzonder welkom te hebben geheeten, wer den verschillende gebeurtenissen onze vak beweging betreffend, weer eerst co-en naar voren gebracht, waaronder wjj willen noe men: het 20-jarig bestaan van 't G.N.V„ het 10-jarig bestaan van onze sociale wet geving, de nieuwe Ziektewet, welke 1 Mrt. 1930 in werking is getreden, en in bijzon der de toestand in Rusland!. Ook herdacht de voorzitter het door den dood ontnomen lid A de Jong van den Chr. Werkmansbond. Na het lezen der »otulen kreeg de se. cretaris gelegenheid ziijn jaarverslag te ge ven, uit welk verslag de groei ran de Chr. vakbeweging in 1929 naar voren kwam, de Chr. Bond van Personeel in Pu- blieken Dienst met &4 en de Chr. Bond van Arbeiders in de Voedings- en Genot middelen met 11 leden kwamen als nieuwe afdeelingen de beweging versterken. Gewe- zen werd nog op 5e vfssohera, waarvan velen hun gelooi verloochenen op het maatschappelijk terrein, door aangesloten te zijn in een niet Chr. Organisatie, zoo ook het Politiecorps ter plaatse. fn 't kort werden mededeelingen ge daan over 'den verrichten afbeid ln 1929, en het program voor 1930. Met een bjj- zonderen dank aan den voorzitter, den neer v. d. Bent, werd dit verslag beëindigd. Hierna volgden de ingekomen stukken, waarvan enkele vlug werden afgewerkt, ma3r 't stuk betreffende de Middenstands Bedrijf»-Vereeniging, die ook hier ter plaatse een commissie heeft, gaf eenige bespreking. Als lid-werknemer werden aangewezen de heeren v. d. Zwan en Guijt in bedoel de commissie. Tot leden in de Controle-commissie voor het nazien der boeken van den penningnv. werden benoemd de heeren v. Duin en Houwaard. Nadat de voorzitter eenige mededeeling had gedaan, 'omtrent het plan in voorbe reiding, om le verkregen een Bureau voor Rechtskundig Advies ter plaatse, wat de leden D.V. spoedig zal voorgelegd wor den, ging men over tot de rondvraag. Hierin werden nog eenige dingen be sproken. en na een opwekking tot propa ganda. Werd de vergadering met dankzeg ging door den voorzitter gesloten. Verg. Chr. Transportarbeiders. Bovengenoemde bond vergaderde in da Gemeente zaal. De waarnemend voorzitter de heer W. Kulk opende de vergadering door te laten zingen Ps. 105 vers 3. Hij las vervolgens Lucas 21 van vers 10 tot het einde en ging voor in gebed. Hierna sprak hij een inleidend woord naar aanleiding van het gelezen schriftge deelte en de toestand in Rusland, waarheen het Communisme voert. De heer van der Sfeen, Hoofdbestuurslid, sprak hierna over de schadeloosstelling der visschers. (Het Engelsche Millioen.) Als punt 4 was dan aan de orde verkiezing van een voorzatter,, waarvoor de waarnemend voorzitter de heer W Kulk werd gekozen, welke onder dank aan de vergadering, voor het in hem ge stelde vertrouwen deze benoeming aan vaardde ln de plaats van den heer W. Kulk werd als bestuurslid gekozen de heer Klaas van Rijn, die deze benoeming eveneens aan vaardde. Hoewel het bestuur aftredend was werd voorgesteld dat het oude bestuur nog een jaar zal aanblijven, hetgeen met algemeene stemmen werd aangenomen. Punt 5. Bespreking feestvergadering. Ge zien het groote succes der vorige eerste fc-09lvergadering, werd besloten ook deu volgenden winter zulk een feestavond te houden De secretaris de heer D. de Jong releveerde hetgeen door het afd. bestuur gedaan werd voor de werklooze leden en deelde de re sultaten mede van een schrijven en een onderhoud dienaangaande met het Gem. bestuur. De rondvraag leverde niets bijzonders op, waarna de voorzitter op gebruikelijke wijze deze vergadering sloot. Gevonden voorwerpen: een bruin glacé handschoen, een gulden, een rijwiel belas- tingmerk. een heerenrijwiel. Inlichtingen betreffende bovengemelde voorwerpen worden iederen werkdag van 10 tot 12 uur v.m. verstrekt op het Politie bureau te Katwijk aan Zee. LISSE. Aanbesteding. Dc bouw van een R. K. Kerk met pastorie is bij onderhandsché aanbesteding opgedra gen aan de N.V. „Erica" te Noordvijk voor f. 232.500. Loop dei Bevolking- Gevestigd: M. Nijenhuis en gezin geko men van Beverwijk, in een woonwagen Mej. L. Groen van Heemstede, fulianaslraat 8 J. de Langen van Den Helder, Kanaal straat 66 Mej. E. Heine van Bloemendaal, Hcereweg 276 Mej. N. H den Butler van Haarlemmermeer, Kanaalstraat 57 J. A. Krusman van Bennebroek, Kanaalstraat 144. Vertrokken. Mej. C. J. Veldhoven vertrokken naar Zandvoort W. de Wit naar Haar lem G Schavemaker naar Warmond H. M. v. d. BaTselaar naar Anna-Paulowna. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmus Rutgerus, z. van S. v. d. Voort en van J. M Smit Elisabeth Alida, d. van J. Revrijk en van C. de Lange Freek, z van M. Smink en van N. de Graaf Theodora, d. van A. C. Wildenburg en van C. Mesman Franciscus Henricus Maria, z. van M. J. de Groot en van P. v. Alphen Johannes Cornelis, z. van C. M. v. d. Meij en van P. Giesbergen. Overleden- Hendrik van der Laan, echt- gen. van M. C. Plevier 45 j. Martinus Vromenstein 71 j. Ondertrouwd: Th. v. d. Slel en E. A. Haesnoot. NOORD WIJK. Werkeloosheid. NOORD WIJK-BINNEN. Door de burgemeester als hoofd van de politie is benoemd tot agent van politie de heer A. A. Jansen. NOORD WIJKERHOUT. R.K. Middenstand. De R.K. Middenstand, afd. Noordw.hout koos tot voorzitter, de heer N. H. de Klerk: lot secretaris de heer J. Uitendaal en tot penningmeester de heer J. Aartman. Felle brand. Gisteravond zeven uur, brak een fel'e brand uil in den huize „Korlckaas" aan den Zeeweg De stoomspuit verscheen zeer spoe dig en was heel gauw het vuur meester. Dc burgemeester was direct op het terrein aanwezig. Midden in het dorp kwam onzo ge meente-opzichter met zijn auto in botsing ir.et een personen-auto uit richting Haar- ler. Beide wagen9 werden beschadigd doch de schado werd onderling geregeld. Eij het alhier gevestigd correspondent- schaf voor arbeidsbemiddeling, zijn deze week als werkzoekenden ingeschreven 87 personen ,t.w.: 49 landarbeiders, 20 vis schers. 6 opperlieden, 4 losse arbeiders, 4 timmerlieden, 1 bordenwasscher en 3 jongens beneden 18 jaar. OEGSTGEEST. Jeugdige boefjes. Reeds meerdere malen kwamen van win keliers alhier klachten bij de politie van ver missing van winkelgoederen zooals sigaret ten, chocolade en andere lekkernijen. Deze week werden twee jeugdige knapen op hee ferdaad betrapt bij den winkelier W. alwaar zij stroopwafels weghaalden voordat nog iemand in den winkel was. Tegenover de politie bekenden zij reeds eerder zich aan dergelijke kleine diefstallen te hebben schuldig gemaakt. Aan de firma Gebr. Bakols is opgedra gen 't bouwen van een woonhuis met bollen schuur aan den Rijnsburgerweg voor reke ning van den heer J. Star Gz. ai hier. RIJNSBURG. Bloemenhandel, De verminderde aanvoer, die zijn oorzaak vindt in het vergevorderde seizoen, doet de prijzen niet na-ar boven gaan. Doch mogelijk is zulks oorzaak dat de prijzen nog al op dezelfde hoogte blijven. Gezien het feit, dat zelfs nu nog het percentage 2de en 3de soort tamelijk groot is hetgeen het beste blijkt op de Vrijdag- en Woensdag- veiling, is het bedrijf niet winstgevend. In het algemeen is door de trekkers dit sei zoen geen of weinig winst gemaakt. De prijzen waren Vrijdag: Mr. v. d. Hoeff f. 6.508.90, Mae Kinley f. 5—5.70. Cotrron- nc d'or f. 5.90—7.90, Gele Prins f. 6.80 7.60, Cramoisie Brillant f. 3.604, La Reine f. 34.20, Ibis f. 6.30—7.90, Flamingo f. 5 f. 6.60, Theeroos f. 45.60, Murillo f. 3.40 4.30, Darwin Farncombe Sanders f. 6 8.10, Bartigon f. 5.707.60. William Cop land f. 3.605.80. William Pitt f. 5.607.80. Narcissen Ornatus f. 0.70—1, Victoria f. 1.80 —2.60, Golden Spur f. 1.60—2.30, Hyacin then f. 4.10—6.20. WASSENAAR. Huldeblijk jhr. B. P. S. A. Storm van 's-6ravenzande. De aanbieding van het huldeblijk aan jhr. B. P. S. A. Storm van 's Gravesande, oud-burgemeester dezer gemeente, zal plaats hebben op Zaterdag 22 Maart aijs. Tentoonstelling Land- en Tuinbouw. Voor de in September a.s. 'te houden tentoonstelling op landbouw-, tuinbouw-en imdaenstandsgebied. heeft men de beschik king gekregen over een gunstig gelegen terrein achter de R.K. Kerk in het plan Centrum. Bnrgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Wilhelminat d.v. H. J, Farlevliet en C. J. C. Alkemade. Ondertrouwd: J. Flandrijn en G.Schut- maat H. Koolstra en P. E. van Dee. Overleden: Geertrnida Cornelia de Ko ning. wed. van Th. Schuttenhelm, 71 j. Jacob Cornelis Overvoorde, man van J. Gordon 64 j. Hermanns Johannes Ramaker, man van M. E. Heinhuis, 67 j. ZOETERWOUDE. Religieuse Wijkzusters, Door de R.-K. Vereeniging het Wit-Gele Kruis alhier is besloten om de wijkverple ging, die tot dusverre werd beoefend door een leekenverpleegster, voorlaan zal gevoerd worden door religieuze zusiers. Aan het be stuur is opgedragen naar religieuze zusters uit te zien. IJs voor Wijkverpleging. Door het bestuur van de wijkverpleging alhier is met den heer G. van der Hoeven, slager, wonende Watertje alhier, gecontrac teerd, dat de leden der vereeniging, op dok ters advies en op vertoon van hun lidmaat schapskaart, gratis ijs voor ziekendoeleinden kunnen krijgen. De hoer Van der Hoeven zal gedurende het geheele jaar ijs in voor raad hebben. Lieidadigheidscomité. Naar we vernemen heeft zich een comité gevormd, hetwelk zich ten doel stelt gelden te verzamelen, teneinde daarmede een wan delwagen aan te koopen voor een jongen zieken man in deze gemeente, die reeds ge- ruimen tijd, omdat hij zijn ledematen niet kan gebruiken, aan huis gebonden is. We bevelen deze collecte gaarne aan en hopen dat het comité moge slagen. RECLAME. zijn een gevolg van besmetting langs de ademhalingsorganen. Tast de kwaal in haar oorzaak aan. De planten-extra eten in Abdijsiroop zuiveren Uw borst van de slijm met ziektekiemen en zullen den hoest verdrijven, 't Aangewezen middel bij Griep. Bronchitis. Kink- Ai\KSlt€ hoest en Asthma. Voor 4, Borst Flaconsf 130, f 275, f 450 Iet» Nieuw»Voor oaderweg Het is gelukt Abdl|slroop 60 cent te ..stollen" met behoud p. doos van all® genezende bestanddeelen tot 5961 Gehouden Verkooping in het Notarishu te Leiden op Vrijdag, 14 Maart 1930, It overstaan van H. M. Markusse, Nolans Leiden. Da Costastraat 37, E. van Starkei burg, q.q. voor f. 5750; DeCimastraat 3 G. J. Prevo, voor f. 4000; Kolfmakerssteeg i P. Meiman, voor f. 1200. Ingevolge een destijds door den Ministi van Waterstaat genomen beslissing, won door de verschillende omroepvereeniglng» om do drie maanden van zender verwli De AVRO, VARA en VPRO (Zondag zenden nu via het station Huizen, en c KRO, NCRV en VPRO (Vrijdags) via I versum. VOOR DINSDAG 18 MAART. Huizen, 1875 M. 10.00—10.15. Morf^ wijding 10.30—12.00: Gramofoonmui 12.152.00: Concert. AVRO.-Ens 2.003.00: Gramofoonmuziek 3M 4.00: Knipcursus 4.004.15: Gramolu muziek 4.15—6.00: Solisten-concert - 5.306.00: Concert uit Cabaret „La GaiU te A'dam 6.00: Tijdsein 6.01: Verrol concert 6.306.45: Gramofoonmuziek - 6.457.15: Enge'lsch: Conversatie 7.15j 7.46: Engelsch: Gevorderden 8.019.0( Orgelconcert door George Robert To v. Sluys (sopraan) - 9.0011.00: Concel Omroeporkest 10.00: Persber. 11-® Aansl. v. h. Carlton Hotel te A'dam 12.00: Sluiting. Hilversum. Ng 6 uur: 1071 Ml. 8.15 9.30: Gramofoonpl. KRO. 10.00—103 NCRV. Damekoortje 10.30—11.00: NCR Ziekendienst 11.0011.30: NCRV. Le» 11.30—12.00: KRO. Godsdienstig kal uurtje 12.15—1.15: KRO. Trio-concert- 1,152.00: KRO. Gramofoonpl. 2.09 3.00: KRO. Vrouwenuurtje 3 003.3 KRO. Kniples 4.00—6.00: KRO. Gram foonmuziek 6.016.15: KRO. tr over: De rede van Ir. Kip 6.1564 KRO. Gramofoonpl. 6.306.40: Beurs» 6.40—7.30: KRO. Bezoek aan SIu Biscuitfabr. te Deventer KRO. Lezing over: „Doopsel-Liturgie 8.009.30: KRO. Lijdensoverwtging. Spi ker en gemengd koor 9.30 c.a. Nieuws» 9.40—11.00: KRO. Concert Strijk**3" 11.00—12.00: KRO. Gramofoonpl. Daventry, 1554.4 M. 10.35: Morge wijding 11.05: Lezing 12.20: Conee J. Vincent (sopraan). W. Parsons (banlo 1250: Orgelconcert door E. 0'Henry 1.202.20: Orkestconcert 2.25: Gram foonmuziek 2.50: Uitz. voor scholen 4.20: Orkestconcert 4.35: Lezing W Concert Orkest en orgel 5.35: hu>"< uurtje 6.20: Voorlezing 6.35: WfJ* ber. 7.00: Zang door A. Tbursfw (mezzo-sopraan) 7.207.40: Lezing 7 45: Lezing 8.05: Concert. Min» Orkest A Butler (cello), Os-Ke-Non- (zang) 9.20: Nieuwsber. 9.4o: ben 10.05: De Courville's Hour-III —12.20: Dansmuziek 12.20—12.50: ia Yisie. 19 sft Parijs „Radio Paris", 1726 M. - 2.20: Gramofoonmuziek 4.05: Orkfe cert en soli 8.20: Concert horen, orn en solisten. 3 Kalundborg, 1153 M. J LÏ" (1 Orkestconcert 2.204.20: Gone rt kest en zangeres 7.209.05: „Kw" sagen: Helga Norland". Hoorspel Rung 9.25—10.25: Orkestconcert Brussel, 5085 M. - 5.20: L 6.50: Gramofoonmuziek 8.20: Pian tal 9.20: Intemation. Programn®- uitz. van Berlijn en Londen R, (Af, golft. 338,2 M. Concert door de SAJW- G Zeesen. 1635 M. 6.15—11.60' Lez®* 11.50—12.15- Gramofoonmuziek -1.20: Lezingen - 1 20-1 50: G«m°<$ muziek - 1.50—3.50- Lezingen - I 450 Concert - 4.60-710: 7.20: Concert. Koor en alt y j0hl foonmuziek 8.30- Zang Lav slone 9.20: Internat Program"1' uit Berlijn, Londen en Brussel. 2—

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10