Vraagt JlllkTAPIS BELGE karpetten ZONDER ZOOM UIT DE OMSTREKEN. RECLAME- AANBIEDING KUNST EN LETTEREN. FAILLISSEMENTEN, VRAGENRUBRIEK. RADIO-PROGRAMMA. I. HAARLEMMERMEER. Vergadering Ziekenhoislonds. In hotel ,,De Landbouw" te Hoofddorp, werd de jaarvergadering gehouden van het ziekenhuisfonds Hoofddorp en omstreken". In ajjn openingsrede herdacht de voorzit ter, de heer D. Treur, in gevoelvolle «oor den het overlijden van den algemeen geach- ten en beminden secretaris der vereeniging, don heer J. Overbeek. Uit het door den penningmeester, den heer J. H. de Hoog, uitgebrachte jaarverslag bleek o.m. dat het fonds in het afgeloopen jaar met 94 gezinnen was toegenomen; het betalende ledental klom van 1889 tot 1997, terwijl het t hans reeds over de 2000 is, alzoo een vermeerdering van meer dan 108 beta lende leden. Met de leden bene den 14 jaar, had het fonds op 1 Januari j.l. eeu ledental van 3384, die voor een uitkee- ring in aanmerking komen. De financieele inkomsten stegen van f. 4478,— in 1928 tot f. 5216,—, in 1929, alzoo een vermeerdering van inkomsten ad f. 748,De uitgaven bedroegen £.5222,37, zoodat het jaar 1929 een tekort opleverde van 1.5,57. Daarentegen is het reservefonds van f. 1572,15 vermeerderd met de rente over 1928, zjjnde f.48,48 vooruitgegaan tot f.1620,13. In 1929 hebben 86 personen een uitkeering cehad en is voor uitkeering betaald een be- orag van f.4245,80 mpt een totaal van 1308 dagen. In de plaats van wjjlen J. Over beek werd gekozen de heer D. Meijer Jr. De aftreden de bestuursleden de beeren D. Treur en J. H. de Hoog warden bij acclamatie herko zen. Na breedvoerige bespreking werd op voorstel van het bestuur besloten tot af schaffing van het klaasenstelsal en daarvoor in de plaats te stellen een uniforme contri butie met als uitkeering de kostende prijs tot een maximum van f,4 per dag. Gevonden en verloren voorwerpen. Ter secretarie van deze gemeente is aan- giite gedaan, dat is gevonden: een pakje met inhoud; twee handschoenen; een zakje meel; een Ford-s'.erateltje. Verloren: een gebrand zilveren broche; drie belastingplaatjes; een huissleutel; een jubileumboekje; een koper huisje met ring van een lamp en esn bruin lederen portemonnaie. G. B. 't Hooft 90 jaar. Maandag mocht de heer Gerrit Blankea's 't Hooft, woneDde aan den AalBmeerder- dijk nabij den Bennebroekerweg alhier, zijn negentigsten verjaardag herdenken. De nog krasse grijsaard, die meer dan 70 jaren in Haarlemmermeer heeft gewoond en de wordingsgeschiedenis van dezen poi- der alzoo van den beginne af heeft meege maakt, is destijds in verschillende open bare betrekkingen werkzaam geweest, o.a. als lid van de Eerste Kamer en bijna een halve eeuw als lid van den gemeenteraad van Haarlemmermeer. Het wethoudersambt heeft hij ongeveer een jaar vervuld. Tot notabel der Hervormde Gcm. Haarlemmermoer word in de plaats van den heer A. Krijgsman, die voor oen be noeming niet meer in aanmerking wenschte te komen, gekozen de heer N. Verhuist, wonende aan den Hoofdweg te Hoofddorp. Tot bestuursleden van de afdeeÜDg N.- Holland van de Nationale vereeniging tot bevordering van de paardenfokkerij in No. derland werden herkozen do hoeren K. Kistemaker en D. van Wielingen alhier. Voor den dienstplicht der lichting 1931 zjjn in deze gemeente 274 jongelingen, ge boren in 1911, ingeschreven. Van dit aantal maken 141 aanspraak op vrijstelling we gens broederdienst. Door h et bestuur van den Ilaarlemmer- meerpo'.der zal na 15 Maart as. schouw wor den gedreven over het snoeien der boomen in deaen polder. HILLEGOM. Kweekers-genootschap. De ledenvergadering van de afd. Hillegom van het Ho'.landsche Bloembollenkweekers- gGnootschap is door den voorzitter, den heer W. H. Ruygrok Jan. geopend met een toe spraak over het nieuwe jaar. De secretaris, de heer P. Goemans Antzn. gaf in zijn jaar verslag een overzicht van de cultuur en van den handel in 1929 met eenige wenken voor de toekomst. Het aantal leden is 96. De beurs in deD winter, de gladiolenbeurs, werd beter bezocht Dit jaarvT">'a.<r oen^- van- de rekening van den ptnni gmee t i den heer W. iximmer-e Rzn. werden goed gekeurd. Er is een batig saldo vanf. 155,0-5. Besloten is een lezing over nareissencul- tuur te houden, die voor ieder vakman toe gankelijk is. De voorzitter stelde zich niet meer in deze functie beschikbaar, als zijn opvolger werd benoemd de heer D. E. Nieuwenhuis. terwijl de heer Ruygrok in het bestuur behouden blijft als tweede secretaris. De heer W. Lommerse Rzn. werd als penningmeester her kozen. De heer Goemans sprak naar aanleiding van de bestuurswisselingen eemige woorden van dank en waardeering. Voorstellen voor de algemeene vergade ring waren er niet. In de rondvraag werd gesproken over de teelt van Eigenheimers, waarna een verlo ting van kamerplanten volgde. RECLAME. H. P. H. KEEREWEER begrafenissen t„i. 881 auto-Transport Aalmarkt 16. CREMATIE 4762 GEMEENTERAAD Geldlcening goedgekeurd Verschillende Besluiten. De Raad dezer gemeente beaft dezer dagen vergaderd onder leiding van Burgemeester Pont, die de eerste zitting in 1930 opende met een overzicht der voor naamste besluiten en werkzaamheden in '29. De heer De Wreede was afwezig. De kasgeld leening groot f.209.000 tegen 4>/2pct rente is goedgekeurd. Het vroeger hier beschreven plan tot be bouwing van het gemeenteterrin Hofstraat 'en Middenstraat door „Goed Wonen" en het verstrekken van een voorschot gr. f. 51.500 kwam toen aan de orde. Het voorstel werd zonder bespreking aan genomen. Goedgekeurd werd de koop van een stuk weg aan den Loosterweg II van de N.V. J. V. van Zanten Zonen voor een gulden. De zekerheidstelling van den administra teur van Openbare Werken is vastgesteld op f.2000,—. Het rentepercentage voor het bedrijf Open bare werken is bepaald op 4 pet. Een ver ordening voor de Commissie van Bijstand voor het bedrijf Openbare Werken is goed gekeurd. Eenoemd werden als leden dezer commissie de heeren Meskers, Jansen, Selhorst en Loerakker. Eestaande straatnamen zijn niet veranderd, omdat het voorstel is teruggenomen. De Ken- n em er beek weg heet officieel niet mee: Zandlaan en de Keunemerweg wordt Zand'.aan. De heer W. van Ingen kreeg op varzoek r-utsCag als ondenvjjzer, zonder de vermel ding „eervol". Hij1 aanvaardde iwniddekeen benoeming te Lisse .hetgeen ontstemming heeft verwekt. In de vacature van lid der Commissie van schooltoezicht .wagens niet aanvaarden der benoeming van den heer W. v. d. Marei, is benoemd de heer I. C. Baas na twee stem ming er en loting. Voor een gesloten wegdeik voor de van den Ende'.aan Oostzijde is een crediet van f.7500 toegestaan. De heer Klaver stemde tegen, omdat hjj de kosten te hoog vond. Eenige comptabi'.iteitsbesluiten werden goedgekeurd. De onlangs vastgestelde instructie voor de vroedvrouw is gewijzigd. Van de twee aan- fcevolenen ter benoeming had mej. Tania te Amsterdam eerst bericht niet voor benoe ming in aanmerking te willen komen, waarop zij later terug kwam. Tot gemeente-vroed vrouw is toen benoemd mej. Wekking-Pieck. De depositie-overeenkomst met de Haar- lemsche Bankvereeniging bijkantoor Hille gom, is op een punt gewijzigd. Inzake betegelen, beplanten en ge deeltelijk beleggen met graszooden der pleintjes bij de Meerstraat en de Hofstraat, besloot de raad, ingevolge twee ingekomen adressen, om heesters te planten èn af te rasteren. Eesloten is het verzoek om vergoeding van de reiskosten van een kind van J. den Hartcgh, dat een buitengewone lagere school le Haarlem bezoekt, aam te houden voor nader advies van B. en W. Hiervoor was een gesloten zitting gevraagd en verkregen. Het antwoord van den heer Van der Schoot inzake het Electriciteitsbedrijf, is aangehouden. In de rondvraag kwamen de gebruikelijke vragen omtrent wegen eu slooten en de beplanting van een h .Hit- tuin. Pastorie Gerei. Kerk. In een gemeenlevergadering der Geref. Kerk alhier is besloten de pasloric te ver bouwen, heigeen een uitgaaf mee brengt van ongeveer f. 6000 Omdat deze som niet gedekt wordt door de jaarlijksche inkom sten, is een extra gave gevraagd aan de leden der gemeente. Onderling Herv. Kerk. De heer P. de Vreugd heeft bij de perio dieke1 aftreding als ouderling der Nod. Herv. Kerk le kennen gegeven niot voor herbe noeming in aanmerking le. willen komen. In zijn plaala is benoemd de iheer F. van de Ven. Vergadering „Draagt elkanders lasten". Het ondersteuningsfonds „Draagt elkan ders lasten" heeft een jaarvergadering ge houden met een geringe opkomst van leden. Bij de opening herinnerde de voorzitter de heer J. O. Vermeer en ook de secretaris de heer G Marinus in zijn jaarverslag aan het overlijden van den heer M v. d. Jagt, die sinds ruim 20 jaar bestuurslid is ge weest. De vele zieken in 1929 eischen veel steun van de kas. Het fonds lelt 268 leden. Do jaarrekening van den heer Brussee wees aan f. 2403 49 inkomslen iepen 1.2578 92 uilgaven. Het bezil is 1.2769.71. De heeren C Bruinenberg en G. Marinus werden bij do periodieke aftreding als be- stuuTsloden herkozen, terwijl gekozen is de heer P. Daim. De vergadering werd besloten mei een inleiding over de ziektewet door den voor- zi Iter en een rondvraag over huishoudelijke zaken. Veenenlmrgerlaan-Rijks straatweg. Het punt RijkswegVeenenburgerlaan zal eerstdaags een groote verandering ondeT- gaan, omdat de oude huisjes aan de Zuid zijde gesloopt en vervangen zullen worden door een groot huis en een paar kleinere. Yc-'rvachl mag worden, dal de voor het ver keer moeilijke driesprong hierdoor verbe teren zal, ofschoon er aan de overzijde ook nog wat te doen val! Op deze plaats is de weg nog even smal als tientallen jaren terug. De vacante post-, telegraaf- en tele foondiensten alhier (klasse 2 A) is weer ter vervulling opengesteld. Tot agenten van politie 2e k'asre al hier zjjn benoemd P. J. van Dam. marechaus see te paard te Amstelveen, en N. M. W. van Hartingsveldt, korporaal bjj de Polilie- troep te Naarden. De benoemingen gaan in op 15 Februari a.s. RECLAME. Door B. en W. zjjn klachten ontvangen over den toestand van de Weerlaan en over de ingang van de Noorder'.aan. Naar wij ver nemen, behoort het onderhoud van de Weer laan niet aan de gemeente, maar aan den Vosee en Weerlanerpo'.der. Men zal onder zoeken of de ingang van de Noorderlaan verbreed kan worden. De Nieuwe weg of Doodweg is tijdelijk voor alle rijverrkeer gesloten. De weg wordt afgezand. Een gedeelte is verleden jaar af gezand. Op het politiebureau zijn inlichtingen te verkrijgen over een gevonden massief gou den trouwring met initialen. De ring is gevonden in hert, Wi'Jielminapark. Voorts werd een ."stormlantaarn gevonden, die van een vee-auto is gevallen. De op zijn verzoek eervol van het beheer van het post-, telegraaf- en telefoonkantoor alhier ontheven referendaris der P. T. en T., R. Dekker, is geplaatst aan bet post- kantoor te 's-Gravenhage. LISSE. Liasesche Bank. De „Staatscourant" bevat de statuten vnn de Lisseschc Bankvereeniging alhier. Intrekking rijbewijs. Voor den tijd van zes maanden is inge trokken het bewijs voor bevoegdheid om motorrijtuigen te besturen van den heer A, C. v. Buiten, alhier. Aanbesteding. Aan de fa, E. Schuit te Hillegom is op gedragen het bouwen van een villa met bollenschuur voor den heer P. G. Vreeburg alhier. Aan de Rijkspostspaarbank alhier werd gedurende de maand Januari 1830 ingelegd f. 14-440.54 en terugbetaald f. 11064.78. OEGSTGEEST. Gisteravond reed de autobestuurder .1 L. uit Den Haag met zijn „Ford" zon der licht op den straatweg achter 't Groene Kerkje tusschen andere, wel verlichte auto's. Bij het passeeren van een tegen komende auto, bestuurd door L. L. uit Am sterdam. is de laatste zoodanig aangereden dat de bestuurder de macht over zijn stuur verloor en over de trambaan in de weg berm terecht kwam. Het voorgedeelte van de aangereden auto was ernstig bescha digd en moest door de firma Kranenburg per kraanwageo worden weggesleept. De Ford kreeg eeu tweetal lekke banden en is zoo spoedig mogelijk weggereden, waarbij een der ledige barden nabij de R.-K. kerk van het wiel afliep. Do band werd in haast weer omgelegd en nu dacht de bestuurder ongemerkt thuis te komen. Ir. samenwerking met de Haagsohe politie is L. aldaar aangehouden zoodat hij zijn straf niet ontloopen zal. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornells Theodoras. Z. van C. J. van der Meer en van H Knijnenburg Theodoras Jacobus Cornells, Z. van P. M. Zonneveld en van J Vogelaar. Overleden: J J. F Bertram, m.. 55 j. J. W. de Jong, geb. Pielanen 88 j. WARMOND. Vergadering van „Warmend's Fanfare". Onder voorzitterschap van den heer J. Bergman, werd in hotel „De Stad Rome" de 9e jaarvergadering van Warmond's Fanfare gehouden De voorzitter heelte de aanwezigen wel kom inzonderheid den eere-voorzilter. eere- lcden en donateurs. Het speet spreker, dat de heer Bolderdijk niet aanwezig kon zijn, daar de besprekingen op de algemeene ver. gadering meermalen béter door den direc teur kunnen worden beantwoord dan door den voorzitter. Deze besprekingen toch zijn veelal van tecIiDisehen aard. Spreker memoreerde in het kort don gang van zaken, die over het algemeen vrij be vredigend was Dank zij de eminente leiding van den heer Bolderdijk was de deelname aan het concours te Maassluis een groot suc ces geworden De notulen door den secretaris, den heer J. van der Sleet voorgelezen werden onge wijzigd vastgesteld, waarna door laatstge noemde een welverzorgd jaarverslag werd uitgebracht, hetwelk een duidelijk beeld gal van de prestaties der vereeniging over het aigeloopen jaar Bij monde van den heer Langelaar, werd namens de Commissie tot het nazien van de zoeken rapport uitgebracht over het finan cieel beheer hetwelk geheel in orde was bevonden Door verschillende omstandighe den waren de ontvangsten iet9 minder dan het vorige boekjaar dank zij echler hel zui nig beheer van het bestuur werden de uit gaven goed door de ontvangsten gedekt, en kon ook dit :aar mei een flink balie saldo worden afgesloten In het rapport werd den penningmees ter. den heer Schijf dank gebracht, voor de wijze waarop hij in zijne functie de belan gen van de vereeniging heeft behartigd, een hulde waarbij de voorzitter zich gaarne aansloot en levens dank bracht aan de hee ren, die zich de moeite hadden getroost om de boeken van de vereeniging na te zien. Bij acclamatie, werd de heer Langelaar wederom in de Commissie van Controle be noemd. Als 2e lid in deze commissie werd na stemming de heer D. P. Ramp gekozen, terwijl zijn opvolger in het aantal stemmen, de heer de Wil als plaatsvervanger werd aangewezen. Bij de rondvraag bracht de voorzitter in herinnering, dal in 1931 hel 2e lustrum der vereeniging zal worden gevierd. In haar ne genjarig beslaan is de vereeniging tot groole bloei gekomen dank zij aller mede werking waarbij hij gaarne de medewer king van de thans opgeheven tooneel-club erkent, doch welke, na spreker hoopt spoe dig weder opgericht zal worden, en waaraan hij gaarne zal medewerken. Na een breedvoerige bespreking over dit punl, wordt door den eere-voorzitter. nadat deze namens alle aanwezigen dank heeft gebracht aan den heer Bergman, de verga- doring gesloten. WASSENAAR. Raadsagenda. De raad dezer gemeente zal Woensdag 5 Februari, 's voormiddags 10 uur in open bare zitting bijeenkomen. Punten Ier behandeling: 1. Herslemming over het voorstel in zake verbetering der Vinkelaan; 2. Ingekomen stukken; 3. Reclames Schoolgeld en Honden belasting; 4. Onlhelfing voorschriften Bouw verordening; 5. Mededeeling in zake Volks tuintjes; 6. Bestendiging der Verordening op de helling van Schoolgeld; 7. Subsidie Tuin- bouwcursus; 8. Verlaging maximum aanlal drankwelvergunningen; 9. Aankoop terrein voor verbreeding Zijdeweg; 10. Ontwerp besluit tot onteigening voor aanleg verbin dingsweg lusschen Gravenstraat en Van Zuy- len van Nyeveltstraat, en voor verbreedipg Zijdewc-g; 11. Wijziging begrooting; 12. Exploitatieplan Duinrel; 13 Verkoop bouw terrein aan H. W. van Wijk; 14. Voorstel tot het bouwen van een Openbare Lagere School in de omgeving van Teylingerhorsl. Burgerlijke Stand. OndertrouwdP. W. Lubbe en A. C. van der Velde. Geboren: Cornelia Jacoba, D. v. P. Ruijg- rok en J M Remmerswaal. Lodewijk, Z. v. D. L. Ludwig en II. Wanningen. Ja coba Maria Wijnanda.D. v. B. C. van der Holst en F. J. Mesker. Jenneke Anlonia, D. v. J. IJzerman en A. van de Graaf. Theetje Jacoba Maria, D. v. J. Maal en F, M. J. Millenaar. Overleden: Adrianus Alphonsus Beijers- bergen. m. v. C.' J. van Leeuwen, 43 j, Carolina Erlandina Kuijt, ongeh., 68 j. Tot beheerder van het bij-post-, tele graaf- en telefoonkantoor alhier, Park do Kie vit, is aangewezen do commies J. W. du Cellice Muller te Rotterdam. Op den Rijksstraatweg zijn Iwcb wiel rijders legen elkaar gobotst. Een van hen verloor het bewustzijn en werd ter plaatse door Ds. de Haan behandeld. Na eenige tijd was de mam wee7 in staat verder te gaan. Aan den Deijt is de motorrijder van W. uit Rotterdam, bij het verlaten van een der café's. tegen éen auto opgereden. De man werd legen de straat geslingerd en met een ernstige hoofdwonde opgenomen Dr. Baart de la Faille verleende de eerste liulp, waarna de man jror politieauto naar zijn woonplaats werd overgebracht. RECLAME. VAN 3 TOT 15 FEBRUARI. Heerenzolen en hakken a f. 1.50 Dameszolen en hakken a f. 1.10 BINNEN EEN UUR GEREED. 2555 „DE CENTRALE", Haarl.straat 74. JUST HA VELAAR f Naar gemeld wordt, is» de heer Just Have- laar. een bekend publicist, te Amersfoort overleden. De heer Havelaar, die aanvankelijk voor 9childer was opgeleid maakte later naam als essayist en erificus over beeldende kunsten, speciaal in het ..Vaderland" Vele artikelen zijn van zijn hand verschenen. Met Dirk CosW redigeerde de heer Hnve- Ltar het tijdschrift ..De Stem" De heer .Tust Havelaar bereikte den leef tijd van 50 jaar. „DE MAN IN DE MONNIKSPIJ". Maandag 10 Februari a.s. geeft hel Ver. Rotterdamsch-Hofstad-Tooneel directeur Cor van der Lugt Melsert m den Leidschen Schouwburg eene wederopvoering van het reeds met zooveel succes vertoonde sensatie- stuk De man in de Monnikspij. Deze verlooning gaat tegen gereduceerde toegansprijzen. Regie: Hermann Schwab. Statistiek over Januari. Samengesteld door v. d. Graaf 4 r; (Afd. Handelsinformaties). Uitgesproken faillissementen: Noord-Holland (excl. Amsterdam) sterdam 69, Zuid-Holland (excl. Dr. en Rotlerdam) 27, Den Haag 27 Ro"; 19, Utrechl 20, Gelderland 20, Nee, barft 14, Limburg 9. Zeeland 1 Frisij Groningen 3, Drenthe 6. Overijssel t Totaal over Januari 275 (aillis.vi Totaal zeilde tijdvak vorig jaar lissemcnlen. J. E. W. M. Hel kantoor is pr Bcnoordenhoulscheweg, Den Haag. H G.. Sassenheim Het bé', zijn, u (e wenden tol het Kunst- f: ningkabinet, Rapenburg, Leiden. J. G„ te L. Ge begeeft u op gpg terrein. U moogt wel hel geneesmioj* koopon en ten verkoop aanbieden doi advertentie. Degene, die het bereid! echter daartoe bevoegd zijn Als u b koop eenigen raad verschaft, waarla lichl zult overgaan, kunt u vervolgde ter zake van het onbevoegd uitoelea geneeskunst. Ook dient u bij dit alle ning te houden met de Beschikking rt Minister van Arbeid, Handel en Nijn van 26 Jan. 1927, sub 3 betreffende! leveren van geneesmiddelen. P. de B., to L. Mondelinge lese dienen verreweg de voorkeur VOOR WOENSDAG 5 FEBRülll Huizen. 1875 Meter. 10.09- Morgenwijding 12.152.00: Concer het AVRO-Trio 2.00—3.00: Rad:) derkoorzang 3.004.00: Naaicne 4.004.30: De voornaamste studie voor piano, uitgevoerd door Egbert Toelichting door Louis Schmidt - 5 30: Lezing door L. Bloemsing na openbare bedrijven, tarieven en reek 5.906.00: Concert uit cabaret te Amsterdam 6.01: Voortzetting t 6.306.45: Gramofoonmuziek - 7.15: Italiaansch voor beginners - 7.45: llaliaansch voor gevorderden - 10.30: Fransche avond. Hélé» (sopraan), Herman Leijdensdorff (viw Versterkt Omroeporkest, Intermezzo: I Radio Tooneel Studio-opvoering ra: eerste bedrijf van „Romaneskblijs verzen door Edmond Rostand. Di Voortzetting concert 10.00: Peet' 10.30: Gramofoonmuziek 12.00" S Hilversum. Tot 6 uur: 298 M. Nil 1071 M. Uitsl. NCRV-Uitz. - 8.15- Concert 10.3011.00. Ziekendie: 11.0011.30: Gramofoonmuziek -I 12.30- Harmoniumbespeling 12.30- Concert. Viool, cello en piano 2.00- ConcerL Sopraan, viool en piano - 3.15: Lezen 3.154.15: Voortzelüa eert 4.155.00- Gramoloonmon 5.006.00: Kinderuurlje 6.00—45 zing over „Het foreeeren van bolbk» 6.30—6 40- Koersen 6.40-7® sussen Techniek 7.40—8.10: Lezioj „Iets over grasland en over hel wil® hooi" 8.10S 40: MededeeliageJ den NCRV-Yoorzitter 8-401100 eert. Instrumentaal Solisten Kwrrt! orgel. Sprekers 10.00: Perabericllj Daventry, 1554,4 M. 10 35 I wijding 11.05: Lezing 11.20" 0 loonmuziek 12.20: Concert, P (alt). L Huws (tenor) 12.50: GtU) muziek 1.20—2.20: OrkestconcerL Uitz voor scholen 3 45: Concert 1 (sopraan). Kwartet 5.05: Coors cinema-orgel door R. New 5 35' 1' uurtje 6.20; Lezing 6.3p: Kit® 7.00: Piano-recital doof Laffitle - 7.40' Lezing 7 45: Lezing 3» St. Holier (liedjes aan de piano1 - Concer V. Hely-Hulehinson (piano) phonie Orkest 0.20: Nieuwsber. - Voortzetting concert 10.20: Nieuwe 10.25: Lezing 10.40' Dansrowk1 11.2012 20 Dansmuziek Parijs „Radio Paris", 1725 M 2.20: Gramofoonmuziek 4.06: f Orkest en soli 6.35: Gram offer» 7.40' Gramofoonrouziok 8.20:0 concert. Lanrenberg. 473 M. GOD-'* mofoonmuzick 9.3510 30 GrJlf muziek. 10 40—11 20 Muziekm'J scholen 11.30 GramofnonmiraJ 12.25—1.50 Concert. Orkest f 4 50—-5 50 Concert door Instrument!» 7 20—9.20 Orkestconcerl uil P-'-1' Zeeren, 1635 M. - 6.1511 20: 112012.15: Gramofoonmuziel' - —1.20: Berichten 1 201 50: l» foonmuzlbk 2.053.50: Lezingen^ 4.50: Concert uil Hamburg Lezing met muzikale illustratie- 720: Lezingen - 7.20. Franscb'£ Her-uitzending van Parijs RaarM ien en Int 1150: Dansmuziek. Ka'undborg, 1153 M 1 Orkestconcert 2.50-4.50 04"' en declamatie 7 359 20' °c. Kina". Zangspel in 3 bedrijver Recke 9 35—10.35: Fransche eert en declamatie. Prar.se'. 508 5 M 5.20 6.50 Gramofoonmuziek 8-33 9,00: Fransche avond. Orkest™ zang.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10