;Oste Jaarganc LEIDSCH DAGBLAD, Dinsdag 31 December 1929 Zesde Blad No. 21409 DE AVONTUREN VAN ADAMSON. UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. 9 WAT ER VAN ADAMSON's NIEUWJAARSGEBAK OVERBLEEF BODEGRAVEN. Ledenvergaderino T. B. C. Vereeniging. Onder presidium van den 'heer P. Hooge- j.om te Zwammerdam, had dezer dagen in Hotel van Haatten een drukbezochte leden vergadering plaats van de Vereen, tot be vrijding van Tuberculose. De opkomst der ieden was in alle jaren van het bestaan der vereemgiq^ niet zoo groot geweest. Zelfs beduidend aantal dame9 waagden er zittincr van 5 volle uren aan om aan beslissing te kunnen deelnemen. Een iet- vat onaangename bijsmaak gaf deze groote belangstelling, omdat deze vergadering in verband stond met de bestaande moeilijk- leden m de ziekenverpleging, terwijl bij gewone werkvergaderingen de belangstel ling vrijwel nihil is. Na opening en goedkeuring van de zeer uitgebreide notulen vestigde de secretaris, Mr. la Gro er de aandacht op dat verschil lende personen aan de zaal toelating als lid hadden gevraagd. Het bestuur wil alle schijn v. beïnvloeding in welke richting ook, vermij den, doch vraagt de vergadering of deze aanvragen kunnen worden toegelaten. De voorzitter keurt het persoonlijk niet goed. Het blijkt dat de laatste dagen verschillende personen zich hebben doen inschrijven als id. De heer Oldemans zegt dat hel regie- men zich niet verzet. JL v- heer v. d. Most ioht aanneming niet correct. Enkeie per sonen blijken zich enkele uren vroeger te hebben willen opgeven, doch vonden den secretaris afwezig. Bij zitten en opstaan be sluit de vergadering tot toelating. Del heer Oldemans verdedigt een door hem. mede namens de, heeren P. v. d. Pep pel, Dr. van Beek, Dr. Beije, P. Maaskant en A. v. d. Neut, ingediend voorstel om het besluit tot opzegging van de contracten met de Chr. Wijk- en Ziekenverpl. en 't Groene' Kruis, in te trekken. Na zeer langdurige en heftige discussie wordt het voorstel in mondelinge stemming gebracht en aangenomen met 54 tegen 47 stemmen en 6 blanco. De! voorzitter merkt op dat nu punt 3 ver valt Rest de verkiezing van 5 bestuurs leden, in de plaats van de heeren Mr. la Gro, Mr. van Dobben de Bruijn, J. Regtvoort tn P. Hoogeboom en Mej. C. A. Balelaan. De heer v. d. Most vraagt het bestuur zich nog te beraden. De voorz. verklaart dit ech- ler overbodig. De' heer E. A. Bogaart wijst op bet reglement van de Tuberculose-comm. in gesteld door de Regeering. waar in geval een T. B. vereen, niet meer alle richtingen blijkt te vertegenwoordigen uit de bestaande reiplegingsvereen. een comm. wordt ge vormd, die het T. B. werk verricht en dc subsidiën ontvangt. Mr. la Gro meent, dat dit thans niet ter zake doet. Het bestuur wenscht de functies neer te leggen. De heer v. d. Most zegt in g^£p geval een functie te willen aanvaarden. De heer Lugtenbürg adviseert vooral de heer v. d. M. te stemmen. Voor den schijn dat deze in zijn bestrijding een bestuurs- raantje ambieerde is geen kans. De heer r. d. M. is zedelijk verplicht nu ook een ■ncfie te aanvaarden. De voorzitter stelt ioor in verband met het late uur voor 5 :'unctie9 tegelijk te stemmen. De heer M. Hak maakt bezwaar. Waarna besloten wordt voor elke vacature apart te stemmen. Een groot deel der aanwezigen, vrijwel alle tegenstemmers, verlaten de vergadering. Bij de eerste stemming worden uitge bracht 67 stemmen. De heer v. d. Most ontvangt 35 en is dus gekozen. Deze wenscht de benoeming niet te aanvaarden. Nu wor den verschillende candidaten genoemd. De beer Steyn verklaart geen benoeming te zul len aanvaarden. Hij heeft tegengestemd en heeft dus geen verantwoordelijkheid voor het aftreden van het bestuur. Nu volgt een ontelbaar aantal stemmingen. De vergade ring begon in een weinig zake'lijke stem ming te geraken. Bij de nu volgende stem mingen wordt met 35 van de 63 stemmen gekozen de heer M. Lugtenburg, die de ver kiezing aanvaardt. Dan candideert de heer v. d. Most de heer J. H. v. d. Vlist. Deze-' wordt gekozen met 36 van de 60 stemmen. Hij houdt de aanvaarding in beraad tot na afloop der stemmingen. Dan candideert de heep v. d. Most de heer A. de Vos. Deze wordt gekozen met 42 van de 59 stemmen. Hij is afwezig. De heer Breeklandt candi deert dan de heer J. Koning te Zwammer dam. Deze wordt gekozen met 39 van de 64 stemmen. Hij houdt de aanvaarding in beraad. De heer Breoklard candideert dan de heer J. v. d. Giesen. Deze ontvangt 36 van de 66 stemmen 5 functies zijn dus ver vult. De' heer v. d. Giesen bedankt echter aanstonds gevolgd door de heeren Koning en v. d. VlisL De heer v. d. Most stelt dan de beer Breekland, die eerst weigert en op de jongeren wi)9t. doch waar deze-' weigeren de candidatuur aanvaardt en wordt gekozen met 40 van de 65 stemmen. Dan candideert de heer ▼- d. Most de heer J. Spreij Lzn., die wordt gekozen met 49 van de 65 stemmen. Hij is afwezig. Tenslotte candideert mr. la Gro de he'er D. de Liefde te Zwammerdam, die wordt gekozen met 50 van de 59 stem men. Hij is afwezig. De heer v. d. Most spreekt dan woorden van dank aan het scheidende bestuur, voor wat het in het belang der vereeniging ge daan heeft. Bij alle verschil van meening staat vast dat djt bestuur met alle kracht de bestrijding der Tuberculose heeft ge voerd. De voorzitter dankt zijn medebestuurs leden, inzonderheid Mr. la Gro en Mej Bate laan, die 13 en 10 jaar bestuurslid zijn ge weest voor de velerlei arbeid voor de ver eeniging verricht Het zal voor hen e'en ver lichting zijn. dat de taak. die zij met zooveel ambitie vervulden hen ontnomen is, maaT anderzijds zal het hen droef stemmen, dat zij die zoo moesten neerleggen. Hierna sluit hij, om ongeveer kwart voor één, de vergadering. Q HAZERSWOUDE. De Christelijke Jongemeisjesvereeni- ging „Febe", vervaardigde in het afgeloo- pen jaar 84 stuks goederen, welke over 14 gezinnen werden verdeeld. o KOUDEKERK. GEMEENTERAAD. Vaststelling scheepvaartveiordenina. Benoeming Brugwachter Bouw vergunningen. De Raad deze: gemeente kwam in open bare vergader.ng bgeen. Aanwezig zjjn alle leden. Na opening der vergadering met ge bed door den voorz., worden de notulen dei vorige vergadering voorgelezen en vastge steld. Eenige ingekomen stukken worden voor kennisgeving aangenomen. Hierna brengt de voorz. ter tafel een aai. de Kroon gericht verzoek om dispensatie van inwoning van "den Burgemeester, waaromtrent Gedeputeerde Staten het gevoelen van den Raad wenschen te vernemen. De heer Van der Lee vraagt of er geen andere mogelijkheid is waarop een oplossing, kan worden gevonden, waarop de voorz. ont kennend antwoordt. Geen der 'leden hierover het woord meer verlangende, zegt de voorz., dat B. en W. dit als het gevoelen van den Raad aan Ged. Staten zullen mededeelen. Thans komt aan de orde de vaststelling van de werktijdenregeling voor het brugperso- neel. De voorz. leest verschillende bepalin gen voor, tvaaruit we o.a. aanstippen, dat er geen tooien aangepakt mogen worden. De heer Van der Lee zou voor de schip pers ,voor wie onnoodig de brug geb-iht moet worden, een vast bedrag willen vast stellen, waarop 'de voorz. antwoordt, dat men dan in een tarief vervalt, hetwelk Koninklijke goedkeuring erlangt. De heeren Lieverse en Van Egmondl zou den ook wel voor sommige gevallen fooien toe willen staan; daarentegen ziet de heel Van der Sterre de noodzakelijkheid daarvan niet in. Na nog eenige bespreking wordt besloten tot geen fooienstelsel, behoudens dat in bijzondere gevallen B. en W. hiervan, afwijking kunnen toestaan, waarna zonder hoofdei, stemming de regeling wordt vast gesteld. Vervolgens is aan de orde de vaststelling van de gemeenschappelijke verordening met Hazerswoude inzake de Scheepvaart door en passage over de Koudekerksche brug. De voorz. zogt hieromtrent overleg ge pleegd te- hebben met Hazerswoude- en leest verschillende bepalingen hieruit voor. Naar aanleiding van een vraag van den heer Lieverse wordt besloten de brug ge durende een kwartier tijdens het aan- en uitgaan der kerken des Zondags gesloten te houden. Voorts is er een bepaling in opge nomen. dat op gesleepte vaartuigen tijdens de doorvaart door de brug een be-tuurder aanwezig moet zün. Ond'e^ intrekking der b1 staand wordt de verordening aldus vast gesteld. Tot lid van het Burgerlek Armbestuur Burgerlijk Wees- en Armhuis, tengevolge periodieke aftreding van den heer Zuijdwijk, wordt benoemd de heer Zuijdwjjk. Tot lid van de commissie voor het plaatse lijk toezicht op het Lager Onderwas, wordt benoemd het aftredend lid W. A. v. d. Dool Alsnu komt aan de orde de benoeming van een brugwachter en een brugknecht. De voorz. zegt dat zich 130 sollicitanten voot deze betrekking hebben aangemeld. De vvensch van B .en W. was om een ingeze tene uit Hazerswoude te benoemen en bevelen voer brugwachter aan; M. van Harskamp^ than- tijdelijk als zoodanig werkzaam. Voor brugknecht luidt de aanbeveling ah volgt; 1. G. van Ommering te Hazerswoude. 2. J. E. van Heiningen, te Alphen a. d. Rijn. J. Blrjleven te Bodegraven. Alvorens tot benoeming over te gaan, gaat de Raad in geheime zitting. De gehe:m? zitting opheffende, deelt de voorz. mede. dat B. en W. voor stellen de benoeming van een brugknecht uit te stellen tot een volgende vergadering en thans over gegaan wordt tot benoeming van een brug wachter. De lieer M. van Harskamp werd benoemd met 6 'tegen' 1 stem, die op J. E. van Heiningen. Vervolgens wordt den heer A. Kuiper op zijn verzoek met ingang van 1 Januari a.s. ontslag verleend als keuringsveearts vooi dc-ze gemeente Hierna komt in behandeling een voorstel van den heer J. v. d Sterre inzake rechten bouw- en woningvergunningen. De voorzitter zegt, dat B. en W. van oor deel zijn, dat dit geen zware belasting is en dat zij overwogen hebben om de leges voor sommige gebouwen lager te stellen, maar dat dit niet mogelijk blijkt. De rechten brachten in 1928 op f. 185 en in 1927 f 115. In verband met de herziening van het be lastingstelsel wenschen B. en W. de heffing voorloopig nog te handhaven. De heer Van der Sterre kan zich niet met de zienswijze van B, en W. vereenigen. Hij ziet hierin een onbillijkheid en zegt dat vele gemeenten zelfs subsidie geven voor wo ningbouw. Hij vindt het inconsequent en stelt daarom voor tot algeheels afschaffing van heffing van rechten voor bouw- en woningvergunningen, welk voorstel door heer Lieverse wordt gesteund. Het voorstel, in stemming gebracht, wordt aangenomen met 4 tegen 3 stemmen, die van de heeren v. d. Berg, Dorrepaal en De .Tong. Hierna wordt besloten het postkantoor en de woning, ingaande 1 December aan het Rijk en 1 Februari aan den kantoorhouder te verhuren. Vervolgens wordt vastgesteld een besluit tot wijziging van de begrooting. dienst 1929. Een verzoek van den heer N. B. Eijmer om subsidie voor woningbouw, wordt afge wezen. Alsnu is aan de orde het punt: Nadere salarisregeling voor het personeel ter Ge meente-Secretarie. De voorzitter zegt, dat in verband met de benoeming van den heer Corls aan Rijn land, B. en W. tot tijdelijk ambtenaar ter secretarie benoemd hebben den heer Stui- venberg, thans als volontair aldaar werk zaam. Zij stellen den Raad voor hem een wedde van f. 65 per maand te verleenen en f. 400 toe te staan voor de aanstelling van een volontair. De heer De Jong vraagt naar de te ver richten werkzaamheden door den ambte naar en of deze geheel in de plaats van den heer Corts treedt. De voorzitter zegt, dat de nieuwe ambte naar minder salaris moet hebben dan de heer Corts, daar deze nu 10 jaar alhier werk zaam is geweest. De heer Van der Lee vraagt of de secre taris den heer Stuivenberg voldoende voor zijn werk bekwaam acht, waarop de voor zitter antwoordt, dat de secretaris hem zelf heeft aanbevolen. De heeren Van Egmond en, Lieverse achten het salaris te laag en zouden dit gaarne zien verhoogd. De voorzitter zegt hiertegen geen bezwaar te hebben; hij ziet het salaris liever verhoogd dan verlaagd. Op voorstel van den heer Lieverse wordt dan besloten f. 75 per maand toe te staan en f. 400 voor andere hulp. Hierna komt aan de orde een voorstel van B en W. tot afbraak van het brughuis en stal en tot publieken verkoop van de ter reinen. De voorzitter zegt, dat B. en W. het voor nemen gehad hebben om alles openbaar te verkoopen, maar dat B. en W. van Ha zerswoude liever eerst de afbraak zouden willen aanbesteden en dan later de terrei nen verkoopen. B. en W. stellen daarom voor overeen komstig het verlangen van Hazerswoude en geen brughuis te bouwen. De heer Van Egmond zou gaarne zien be paald, dat er zekere eischen werden gesteld bij eventueel te bouwen woningen langs de Bruggeslraat. Besloten wordt een bepaling op te nemen, dat aldaar geen huizen ge bouwd mogen worden beneden een huur waarde van f. 250 per jaar, en tot aanbe steding van de afbraak der bestaande ge bouwen Bij de rondvraag vestigt de heer Van der Sterre de aandacht op enkele te verrichten reparatiën aan het postkantoor, waarop de voorzitter antwoordt, dat hieromtrent reeds opdracht gegeven is. Op een vraag van den heer Lieverse om trent de uitbreiding van de straatverlichting, antwoordt de voorzitter, dat hieraan reeds gewerkt wordt. De heer De Jong zag gaarne, dat ook on georganiseerden, welke steun van de ge meente krijgen, geregeld ter secretarie ko men stempelen, hetgeen de voorzitter toe zegt. De heer Van Egmond vraagt wanneer de openstelling van den Lagenwaard te ver wachten is, waarop de voorzitter antwoordt, dat reeds een opzichter van de provincie is wezen kijken, maar dat nog geen beslis sing van Ged. Staten is afgekomen. Hierna sluiting. WADDINXVEEN. Intrede van Predikanten. Wij vernemen dat de predikanten ds. de Looze en ds. Smit resp. Herv. en Geref. predikant op 2 en 9 Februari a.s. hun in trede alhier hopen te doen. Naar wij vernemen zal op 4 Januari a.s. de heer L. Slinger, bode-concierge ten gemeentehuize alhier, den dag herdenken waarop hij voor 10 jaren als zoodanig is werkzaam gesteld. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de R.- K. school alhier, is benoemd mej. F. P. R. M. Verkerk te Gouda. Door de weersgesteldheid is weder werkloosheid ontstaan. Tot nu toe zijn al hier 12 werkloozen. De vereeniging „Hulpvaardigheid" heeft, wederom, als vorige jaren, aan on geveer 40 behoeftige gezinnen eigen ge maakte kleedingstukken uitgedeeld. De vergoeding uit te keeren voor het bijzonder onderwijs is dezer dagen officieel vastgesteld op f. 9.91 voor het lager en f. 39.18 voor het uitgebreid lager onderwijs. Door de politie werden in 4 dagen tijd 24 personen bekeurd wegens rijden met auto's in Bloemendaal. Men zij op zijn hoede. Het toezicht is zeer streng! De heer J. T. reed met paard en wa gen de Hooge Brug af met zulk een groote vaart, dat hij het dier niet meer kon hou den en tegen de brievenbus aan den Rij weg botste. Deze evenals de kar werden vernield. De voerman kwam met den schrik vrij. o ZWAMMERDAM. Vergadering „Bid en Werk." De Ned. Herv. Jongelingsvereen. „Bid en Werk" alhier hield in de Nutszaal haar 28e jaarvergadering, waarbij tal van be gunstigers. ouders van leden, belangstellen den. eere-leden, oud-leden en afgevaar digden van verschillende college's en ver- eenigingen. zoowel hier als elders, tegen woordig waren.. De eere-Voorz'. Ds. J. van Woerden opende na het zingen van Ps. 150 vrs. 1, gebed en het lezen van een gedeelte van Ps. 119, het samenzijn met een kort welkomstwoord in toepassing aan het voorgelezen Schrift gedeelte. De Voorz. de lieer J. Th. Hoogteijling, onder wiens leiding het verdere deel van het programma werd afgewerkt, richtte zich daarop allereerst tot Ds. van Woerden, Z.Eerw. dankend voor het aanvaarden van het eere-voorzitterschap der vereen, als ook voor zijn tegenwoordigheid op dezen feest avond al9 blijk van medeleven en sympa thie. voor de propaganda door Z.Eerw. voor de vereen, gemaakt door het houden der schoone lezing in de vorige week over het jeugdleven, om voorts de vereen, in de voortdurende belangstelling van Z. Eenv. hartelijk aan te bevelen. Door het lid der vereen, den heer D. de Liefde, med. stud, werd daarna een wel verzorgde Bijbelinleiding gehouden over „De Farizeër en de Tollenaar," welk stuk van een degelijke, weloverluigde Schriftstudie getuigde. De Secretaris, de heer J. van Wijngaarden bracht vervolgens op rijm een gecombineerd verslag uit over den toestand der vereen, ook wat betreft de financiën en de biblio theek, welk verslag, vooral om de wijze waarop het was ingekleed, de bijval der aanwezigen oogstte. De Assessor, de heer H. Langelaar gaf daarna een opstel ten beste over „De Ned. Herv. Kerk en hare belijdenis", welk stuk eveneens van degelijke studie op het ge bied der kerkelijke stroomingen getuigde en waaruit tevens bleek dat de jongelingen niet alleen als christelijke, maar ook als Ned. Herv. jongelingen willen uitkomen, die zich scharen rondom de aloude belijdenis der Herv. (Geref.) Kerk, hetwelk ook in ee**- woord van den Voorz. daarop nog nader werd toegelicht en uiteengezet. Vervolgens werden groeten gelukwen- schen uitgesproken door afgevaardigden van de Christ. Nat. Werkmansbond te Bode graven, van de Tongel. VeTeen. op Geref. grondslag „Maranatha" alhier van db Jongel. Vereen, te Boskoop, van de Herv. Meisjesvereen. Dorcas" alhier en van de Knapenvereeniging. Ds. van Woerden sprak namens den Kerkeraad nog een woord van gelukwensch, waarin hij o.m. zijn verheuging uitsprak dat de jongel. vereen, wil medeleven in het kerkelijk leven en deze vereen, mede slaat op den bodem onzer kerkelijke belijdenis vervat in de 3 formulieren. In de daarop volgende pauze werden aarr alle aanwezigen ververschingen uitgereikt Het zou te ver voeren bij elk punt van het verdere rijk voorziene programma afzonder lijk stil te staan, waarom wij willen vol staan met de mededeeling dat het op zeer prettige en aangename wijze is afgewerkt. Voordrachten, proza, opstellen, samen spraken wisselden elkander af en alles ge tuigde van werklust en ijverige studie der leden. Zonder uitzondering vielen dan ook alle bijdragen, zoowel in ernst als in luim, zeer in den smaak der aanwezigen. Inzon derheid de samenspraken oogstten, zoowel om den inhoud als om de uitnemende wijze waarop zij werden voorgedragen, een da verend applaus. Aan het einde sprak de Voorz. nog een propaganda- en slotwoord, opwekkend tot steun en medeleven met de vereeniging. Tot enkele personen werden nog woorden van dank voor hunne aanwezigheid en on dervonden medewerking gericht, n.l. tot Ds. van Woerden als eere-voorzitter. den heer D H. de Liefde als oud-voorz.. den heer J. H van Dobben. als president-kerkvoogd en den heer H Los, als voorz. van de Herv. schoolvereeniging. Ds. van Woerden sprak ten slotte zijn ingenomenheid uit met deze zoo schitterend geslaagde samenkomst en sloot na het zingen van den Avondzang met dankzegging De heer D H de Liefde heeft zijn be noeming tot ouderling der Ned Herv Kerk. vacature A. Reijnveld. aangenomen en de heer R. Paul zijn herbenoeming tot diaken. AALSMEER. GEMEENTERAAD. De winkelsluiting De verschillende begrootingen door Ged. Staten goedgekeurd. Dezer dagen vergaderde de raad der ge meente, onder voorzitterschap van burg. J. Kastelein. Afwezig de heeren Mensing en Wegman. De notulen der vergaderingen van 6 Nov. en 4 Dec. werden vastgesteld. Aan de Jong, W. Spaargaren Dzn. en K. Joren Gzn. werd vergunning verleend tot het plaatsen van gedenkteekenen op de Alg. Begraafplaats. Op een adres voor subsidie-aanvrage van f. 250 van het bestuur der Ver. „Openb. Bibliotheken, werd afwijzend beschikt. Aan G. v. Leeuwen werd voor 10 jaar h f. 1.021/* per R.R. verhuurd een perceel teelland. Tot tijdelijk leeraar aan den H. A. Cursus werd benoemd de heer Bruins, onderwijzer aan de U. L. O. school. Aangehouden werd de aan vrage eener buitengewone subsidie van f. 900 over dit jaar voor afd. „Het Witte Kruis", wegens tekort op de rekening der t. b. c.-bestrijding, in het bijzonder die der verpleging in Sanatoria. De raad hechtte zijn goedkeuring aan een herziening der verordening op de heffing van schoolgeld handelsonderwijs. Toege staan werd aan schipper J. Pannekoek om 2 pakschuiten te leggen van Zaterdagavond tot Maandagmorgen in de sloot achter bedrijf Gemeentewerken, tegen vergoeding van f. 50 per jaar. In principe werd besloten, mede werking te verleenen aan het plan-autobus onderneming Maarse en Kroon, tot explpita- tie eener communale lijn Kudelstaart nieuwe uitbreiding Oosteinde (aansl. Am sterdam). De A. P. V. werd aldus aangevuld, dat het verboden zal zijn de Zijdstraat in de richting Haarlemmermeer en de School- en Marktstraat, richting Kudel staart, te berijden met motorrijtuigen op meer dan twee wielen of rij- en voertuigen. Ingekomen waren adressen van een 4-tal caféhouders, om hun cafés tot 11 uur des avonds geopend te mogen houden, evena's dat reeds was toegestaan aan Koopman, Mannes en Scharff. Op voorstel van den heer P. v. d .Meer besloot de raad om alle café's des avonds om 10.30 uur te laten sluiten. Tot onderwijzer met verplichte hoofdacte aan de o. 1. school te Aal9meer-Oost werd benoemd de heer J. de Snayer te Dirksland. Goedgekeurd werd, om de Hadleystraat te verlengen en de Begoniastraat aan te leggen, in verband met woningbouw „Volksbelang". Begrooting f. 21.000. De raad verleende zijn goedkeuring aan het voorstel van B. en W. en de Comm. van het Grondbedrijf, een re geling te treffen met den Stom meerpolder, betreffende ontheffing van art. 4 sub c. zijner keur (loozen verontreinigd water in de poldersloofen en vergoeding voor meerdere bemalingskosten te betalen). De door bedoel de regeling door de gemeente thans uit te voeren werken worden begroot op f. 3675. Aangekocht zal worden van den Stommeer polder den in de gemeenle-landerijen lie genden tocht, voor f. 0.10 per M2., raming pl.m. f. 350. De 7 H.A. kweekgronden der ge meente in voorm. polder zullen in perceelen worden verkocht of uitgegeven in erfpacht. Bericht was ingekomen van Ged. Staten, dat zij hadden goedgekeurd de gemeenle- hegrooting. begrooting Burg. Armbestuur, Grond-. Electr. en Woningbedrijf, welke mededeeling voor kennisgeving werd aange nomen. Vergadering „Bloemenlnst". Dezer dagen had in ..Bloemenlust" 'e Oosteinde een algemeene vergadering plaats dezer veiling. Voorzitter de heer J. v. d Meer. Na opening der vergadering en goedkeuring notulen vorige alg. verg. werden tot be stuursleden herkozen de heeren J. v. d. Meer. Jb. Schouten en M. Alderden Jr. Tot commissaris werd gekozen de heer J. van

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 21