De heer P. Riethoven Leidsche Coöp. Schilders-Associatie UIT DE OMSTREKEN. LAND- EN TUINBOUW. A. DE RU P. J. DE HAAS N. KWESTR00 AALSMEER. Nienwe antobnslijn. De N.V. Autobusonderneming (directie Maarse en Kroon) heeft het voornemen een communale lijn te exploifceerf u binnen deze gemeente, n.l. door het vol gende traject te volgen: Kudelstaart (van af café Van der Geest)-hotel „De III Ko lommen", Stommeer, Ophelialaan, Horten- sialaan, Hadleystraat, Spoorlaan, Primula straat, Ophelialaan, Anemoonstraat, Sport laan, Con/allariastraat, Leliestraat, Kluft, A.ilameerdervreg tot Kerkweg, Oosteinde. Deze lijn zal dan aansluiting geven op de thans bestaande lijn bij Oosteinde-Kcrk- weg en omgekeerd uit de richting Amster dam. Recordcijfer Veiling. Ter Centrale AaJsm. Veiling werd op een der afgeloopen dagen een record bereikt at den dagomzet betreft, toen er voor een bedrag van f. 25000 werd geveild. Ver leden jaar, ook omstreeks dezen tijd. w?s een bedrag van f. 24.000 het hoogste dat op één dag werd omgezet. Bouw Nijverheidsschool. De plannen tot den bouw van een nieu we Naai- en Knipschool, welke reeds lang m voorbereiding zijn geweest, zullen nu spoedig verwezenlijkt worden. Op Maandag Januari a.s., des v.m. 10 uur, zal in hotel „De III Kolommen" de aanbesteding worden gehouden. Deze school zal gesticht worden op een terrein aan de Hadley straat, in de nieuwe uitbreiding. Jaaromzet „Bloemenlnst". Het omzetcijfer aan de Coöp. Veilings- rcreeniging „Bloemenlust" te Oosteinde orer 1929 aan bloemen, groenten, fruit en convallaria, heeft f. 2.750.000 bedragen. Dit ongeveer f. 200.000 meer dan over 1928. Gezien de geweldige uitbreiding, vooral van de rozencultuur, in dat gedeelte der gemeente wat tot het rayon van „Bloemen lust" behoort, geeft deze stijging van den omzet weinig reden tot optimisme. Wie met den toestand op de hoogte is, weet, dat de aanvoer van snijbloemen zich dit jaar enorm heeft uitgebreid, vergeleken bij 1928 en daardoor het omzetcijfer nog Om hoog is gegaan. De doorsnee-prijzen zijn dit jaar belangrijk gedaald. Geconcludeerd kan worden, dat de veiling als zoodanig weer uitstekend geboerd heeft. Bij het Ned.-Herv. Kerkbestuur rs van iemand, die onbekend wens^ht te blij- en. een gift ingekomen van f. 100 voor het fonds tot stichting eener tweede predi kantsplaats (te Aalsmeer-Oost)f. 25 voor het wijkgebouw „Irene" en f. 10 voor de kerk. HAARLEMMERMEER. Een vreemde geschiedenis. Zondagavond hoorden eenige personen, die op den Aalsmeerderdijk bij' Aalsmeer liepen, een plons in het water en iemand om hulp roepen. Naderbij gekomen, zagen zij een 17-jarigen jongen uit het wat-er ko men, die verklaarde een man te hebben nagesprongen, die in de Ringvaart was ge raakt, doch er niet in geslaagd scheen te zijn, om hem op het droge te brengen. Direct waren er meer mcnschein op de been om zich op de hoogte tc stellen van het gebeurde. De politie werd gewaar schuwd,, die een onderzoek instelde en ook «enigen tijd heeft gedregd, echter zonder resultaat. Tot heden is er bij de politie geen be richt ingekomen, dat er iemand wordt ver mist, zoodot er nog geen zekerheid is om trent het vermoeden dat er iemand in do Ringvaart verdronken zou zijn. Tot onderwijzeres aan de bijzondere school aan den Sloterweg te Rijk (hoofd heer C. A. Kat) is benoemd mej. M. Doorn te Amsterdam. Ter secretarie van deze gemeente is aangifte gedaan dat is gevonden: een zak haver en gerst: één nappa-heerenhand schoen; een kist met gereedschappen voor auto's; een paar oliepijpen; verloren: een paar werkschoenen; een ijzeren staaf van ongeveer 5 M. lengte. HILLEGOM. N.V. Electriciteitsbedrijf HillegomLisse Sassenheim. In de vergadering van den raad van com missarissen van bovengenoemde Vennoot schap werd de begrooting voor het boek jaar 1939 behandeld. Eenige kleine wijzigingen werden aange bracht in de bepalingen betreffende het vastrecht-tarief, waardoor ook de kleinste perceelen, die een normaal stroomverbruik hebben, van het nieuwe tarief kunnen ge bruik maken. Reeds meer dan 800 verbruikers traden tot het nieuwe tarief toe en in 1930 wordt een groote uitbreiding van dit aantal ver wacht, daat meer reclame gemaakt zal worden en ook door persoonlijk bezoek den verbruikers op het voordeel van het nieu we tarief zal worden gewezen. Voor groote gebouwen als hotels, kerken e.d. is een re geling op basis van het vastreoht-tarief in bewerking. In het begin van 1930 wordt een definitieve oplossing hiervoor verwacht. Het aantal aansluitingen overtreft de 4100, terwijl ook hiervan een uitbreiding in het naaste verschiet ligt, daar kabel gelegd is naar de Klinkenbergerbuurt te Sassenheim en kabel gelegd zal worden in de Mcerlaan te Hillegom. Bij beide uitbreidingen woTdt het ge raamde exploitatie-tekort gedekt door een betaling van 10 cent per KWU boven de normale tarieven door de afnemers, die een gewonen meter hebben, terwijl boven dien te Sassenheim de gemeente en te Hil legom enkele bewoners voor het dan nog overschietende tekort garant zijn. Nog meer uitbreidingen zijn in behande ling, maar hebben nog niet hun beslag ge kregen. Verprootiog van het Politiebureau. Door de reorganisatie en de uitbreiding van de politie, moet ook het politiebureau vergroot worden. Het gebouw voldeed niet meer aan de wet ten opzichte van do ge legenheid tot het afnemen van verhooren en het verblijf der arrestanten. Het is als oud raadhuis herhaaldelijk verbouwd en hoeft al vele uiteenloopende diensten be wezen. De aanbesteding van het verbouwen en vergrooten zal plaats hebben op 10 Janu ari a.s. Een duivententoonstelling. Zaterdag 4 en Zondag 5 Januari houdt de postduivenvereniging ,,De Zwaluw" haar jaarlijksche tentoonstelling in het gebouw van den heer J. van Riek, Hoofdstraat 8b. Voor deze tentoonstelling zijn 150 vogels ingeschreven, verdeeld in 16 klassen, voor elke kla9 is door de leden dezer vereeniging een eereprijs beschikbaar gesteld. Tevens 4 prijzen voor de schoonste en beste vlieg- duif der tentoonstelling. Als keurmeester is aangewezen de wel bekende liefhebber uit Rotterdam de heer A. B. Dekkers, die voor een moeilijke taak zal staan daar het ad-Ie eerste klas postduiven zijn, omdat de leden dit jaar niets hebben ontzien om goede vogels op hun hok te krijgen. Op deze tentoonstelling zullen te vens eenige kampioenen tentoongesteld wor den van het Hoofdbestuurslid J. van Zoden uit Leeuwarden, die in 1928 kampioen van Friesland werd. De veiling van konijnen, kippen en duiven ten bate van het bouwfonds der Ned. Herv. Kerk heeft de som van f. 332.20 opgebracht. Met machtiging van B. en W. heeft de administrateur van het bedrijf Open bare Werken bepaald, dat de loon week van dit bedrijf zal aanvangen op Vrijdagmor-. gen en zal eindigen op Donderdagavond d.a,v. Na inlevering van een ingevuld en onderteckend vverkbriefje van den voor man zal betaling van loon plaats hebben op Zaterdag. o KATWITK. De heer J. D. Parlevliet, opziener der Domeinen, sinds langen tijd ongesteld ge weest, zal 2 Jan. weer als zoodanig in func tie treden. De nieuwe route, die de zandtreinen in de duinen van den heer Jochems zullen krijgen, staan heden algebakend Spoedig zal die route dus gewijzigd worden. KATWITK-AAN-ZEE. Een mooie lichtveibeterino. Steeds brengt men van gemeentewege verbeteringen of verfraaiingen aan in het dorp. Op het overbezette verkeerspunt, 't „Julianaplein" stond in het midden een lantaarn, die voor het doel langzamerhand ongeschikt bleek. Deze was ook maar een laag bij de gronJ- sche éénpitter. En dat op dit drukke ver- keer8centrurnNiet minder toch dan zeven straten, in het hartje van het zeedorp, ko men er op uit n.l Badstraat, Straat van Freek van Roon, Waaigat, Sluisweg, Korte Tramstraat, Havenstraat en Tramstraat. Daarbij komt nog, dat op een gedeelte van genoemd plein de tram elke 20 minu ten rangeert, zoodat de Korte Tramstraat, Haven en Tramstraat, 6teeds gevaar voor £et verkeer opleveren. Daarom werd het hoogst noodzakelijk geacht dat ear een an dere en betere verlichting voor avond en nacht zou komen. Onder toezicht van den chef der electri- citeitswerken alhier, den heer Boot, werd dezer dagen een moderne lichtmast ge plaatst. Deze van gepolijst graniet, in grijze tint en voorzien (ter helft ongeveer der hoogte) van een ruime bloembak van hetzelfde materiaal. Bovenaan prijkt een sierlijke kroon met drie lichtpunten in witte ballons. Het geheel schenkt een soliden en sierlijken indruk. Zij voldeed gisteravond, toen de lichten voor het eerst brandden, prachtig. De mast werd geleverd door de N.V. Industrie-Mij v.h. J. W. Bronwas ser te Breukelcn, die alle eer van haar werk heeft. Een en ander betcekent een mooie aanwinst voor de badplaats! Geslaagd mej. A. Ph. A. Huisken en de heeren P. Hofkes en A. Remmerswaal te 's-Gravenhage voor het diploma Boek houden van do Ver. van Leeraren, Geslaag den zijn leerlingen van den heer Jansen te Leiden. NOORDWITK. Gedaagd voor het voorloopig diploma machinistenexamen, de heer E. VV. H. Mep- pelink, alhier. RIÏNSBURG. De Bloemenhandel. De verscheidenheid wordt steeds grooter, doch de vraag voor Due van Thol soorten ia maar matig. Vandaar dat de prijzen hiervoor te laag zqn. Betaald werd per 100 voor 1ste soort; Scarlet Due f. 2,203,40, Witte due Max f. 2,80—5,30, Thomas Moore f. 9,20— 10,30, Salvator Rose f. 10.5010,70, King of the Yellow f. 9,4011, Golden King f. 15,60. Proserpine f. 9,309,40, Rose L^. Reine 1.8,30—11,20, Due de Berlin f6,60 8,80, BrilLant Star f. 5,207,40, Prospe rity 1. 11,90—12,10, De eerste Copland brachten f. 21,50 op. Hvacinthen f. 19— 22,30. o SASSENHEIM. Door de Pluimvee- en Konijnensport- vereeniging Lisse en Omstreken, is voor de alhier te houden pluimveetentoonstelling een fraaie beker beschikbaar gesteld vooï het hoogst aantal punten op één na in da aid. Konijnen. VOORSCHOTEN. Uitvoering St. Lanrentins Harmonie. Gisteravond gaf de St. "Laurentius Har monie een uitvoering in het R.K. Vereni gingsgebouw voo" de donateurs. Medewer king verleenden de humoristen v. Velzen en Faardenkoper. N Onder leiding van de® directeur, den heer Jac. Kroon werd begonnen met de St„ Laurentias Vaandelmarsch. Vervolgens wer den verschillende mooie nummers uitgevoerd. Ook de humoristen oogstten veel bijval. Aan het einde van den avond bracht da welenrw. heer F. Pichot dank aan het har moniegezelschap en de humoristen voor het gebodene. Tevens aan den heer W. J. Ore mus voor zijn onvermoeid werken om do nateurs aan te werven. Het was een aar dige avond! WARMOND. GEMEENTERAAD. Eervol ontslag verleend aan den heer Schölvinck Geldleening ad f. 25.000 Toespraak van den heer Heyl. Voorzitter- burgemeester Schölvinck. Aan wezig: alle leden. De voorzitter opent de vergadering met gebed, waarna door den gemeente-secreta ris, den heer H. L. van Delft, de notulen der vorige vergadering worden voorgelezen, welke onveranderd worden gearresteerd. Ingekomen zijn: een 4-tal missieven van Gedep. Staten, houdende goedkeuring comp- tabiliteitsbesluiten en goedkeuring van ge nomen raadsbesluiten in zake aankoop en ruiling grond voor wegverbreeding. Dankbetuiging van hetgemeentepersoneel voor de toegekende salarisverhoogingen, welke stukken voor kennisgeving worden aangenomen. Schrijven van den heer J. K. Heijl, waar in deze zijn mondelinge ontslagname als lid van den Raad tegen 1 Januari a.s. be vestigt. De voorzitter hoopt op dit schrijven na de rondvraag terug te komen. Adres van den R.-K. Land- en Tuinbouw- afbeidersbond. afd. Warmond, houdende verzoek om van gemeentewege werkzaam heden te laten verrichten en wel uitsluitend door georganiseerde arbeiders, zoowel ge huwde als ongehuwde; en dat indien de werkzaamheden niet mochten toelaten de georganiseerden de geheelo week werk te verschaffen, deze werkzaamheden zoodanig te verdeelen, dat door hen b.v. 3 dagen gewerkt kan worden en de resteerende dagen dan ten la9te zouden komen van hun werkloozenverzekering. B. en W. zeggen toe dit adre9 in ernstige overweging te nemen. Rondschrijven van het Comité der Ver- eenigingen van Burgemeesters en Secreta rissen m de Kantons Hoorn, Purmerend, Alkmaar en Schagen, waarin wordt mede gedeeld, dat met den meesten aandrang aan Zijne Excellentie den Minister van Onder wijs. Kunsten en Wetenschappen en aan de Tweede Kamer der Staten-Generaal is verzocht, hot wel daarheen te willen leiden dat het Bezoldigingsbesluit Burgerlijke Rijksambtenaren 1928, in dien ^in en in zooverre worde gewijzigd, dat daardoor meer waarborgen worden gegeven voor een gelijk peil van het onderwijs over alle dee- len des lands, zoowel ten plattenlande als in de steden. Bedoeld verzoek wordt toege licht met de mededecling dat een onderwij zer op het platteland, dus voornamelijk in de gemeenten der derde klasse. 8 pOt. sa laris minder geniet dan de gelijkbe- voegde in de eerste klasse en 4 pCt. minder dan in een 2de klasse gemeente, waardoor de goede leerkrachten aan het platteland worden onttrokken Besloten wordt aan dit adres adhaesie te betuigen. In verband met de ingekomen eervol ont slagverlening als burgemeester van War mond door den Minister van Brnnenland- sche Zaken en Landbouw, verzoekt de voor zitter ontslag als ambtenaar van den Bur gerlijken Stand tegen 1 Januari a.s., welk ontslag hem bij monde van den loco-burge meester, den heer A. Oudshoorn, onder dankbetuiging voor bewezen diensten wordt verleend. Op voorstel van B. en W. wordt besloten aan den heer J. H. Haverkort, administra teur van het waterleidingbedrijf, een kin dertoeslag toe te kennen, waarvoor dezelfde bepalingen zullen gelden als voor 't overige gemeente-personeel, te weten: f. 1.per 'kind en per week, te beginnen met 't derde kind tot 16-jarige® leeftijd. In de commissie voor werkverschaffing, dienstjaar 1930, worden de leden der be staande commissie, te weten de heeren A. Oudshoorn, C. Zwetsloot en G. Onderwater herbenoemd, welke commissie in opdracht krijgt het adres van den R.-K. Bond voor Land- en Tuinbouwarbeiders in overweging te nemen. Na eenige toelichting wordt besloten de 9lraatbreedto van den Rottevelsdam te stel len op 5 M. Naar aanleiding van het voorstel van B. en W. wordt besloten de maximumsnelheid voor motorrijtuigen te bepalen op 30 K.M. per uur voor de kom van het doTp te reke nen vanaf het Warmonderhek tot aan ,,'t Huys te Warmont". Door den heer Van Schie was een snelheid van 20 K.M. per uur meer dan voldoende geacht. Het voorstel tot het aangaan van een geldleening groot f. 25.000 tot bestrijding van koslen, diverse werken betreffende, welke niet uit de gewone middelen gedekt kunnen worden, wordt goedgekeurd. Op de vraag van den heer Bakker op welken ren tevoet deze leening zal worden aangegaan, kan door B. en W. nog geen antwoord ge geven worden, daar de onderhandelingen over deze leening nog loopende zijn. In verband met een ontvangen schrijven van den Commissaris der Koningin, hou dende mededeeling, dat de Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw geen termen heeft gevonden de aardappelveror dening, vastgesteld bij Raadsbesluit van den 14den November j.l., te vernietigen, wordt mei algemeene stemmen besloten deze ver ordening opnieuw vast te stellen en in deze in overleg te treden met de Vereeniging voor de Bloembollencultuur en den Bloembollen- kweekersbond. Op advies van den inspecteur van het L. O. te Leiden wordt een bedrag van f. 1500 uitgetrokken voor aanschaffing van diverse leermiddelen ten behoeve van de openbare school, als zijnde kosten van eerste inrichting. Van de gelegenheid lot kostelooze in- en herinenting hebben ruim 500 personen ge bruik gemaakt, waarvoor aan dr. Walen kamp een bedrag van f. 500 is toegekend. Op voorstel van B. en W. wordt goedge vonden om een strookje grond ter grootte van 10 vierk. M. van het perceel kadastraal bekend gemeente Warmond, sectie D. No. 1846 te verkoopen aan dien heer A. J. Kamerlingh Onnes. De prijs werd bepaald op f. 30 totaal. Verder doet de voorzitter mededeeling dat de onderhandelingen inzake aankoop grond van de heeren P. C. L. en L. P. Heemskerk tot overeenstemming hebben geleid. Deze grond noodzakelijk voor verbreeding van den Heerenweg, gelegen tusschen het hek van 'tHuijs te Warmont en den dwarsweg nabij de woningen van den heer Rutgers beslaat een oppervlakte van pl.m. 650 M2. en gaat op nader omschreven condities te gen f. 1600 betaling hiervan na oplevering vóór 1 April van het door verkoopers te verrichten werk, in eigendom der gemeente over. Ten slotte deelt de voorzitter mede dat B. en W. in de begrooting van 1930 eenige veranderingen hebben aangebracht van administratieven aard. Verlaagd werden de posten: onvoorzien met f.2000; wegen en voetpaden met f .2000straten en pleinen met f. 1000, terwijl de uitgaven voor de mu ziektent pro memorie gebracht werden op f. 1000. Bij de rondvraag dringt de heer Heijl op" verbetering van de Dorpstraat aan. B. en W. zeggen toe dat deze voor het begin van den zomer 1930 in prima staat zal verkee- ren. Mevrouw Schölvinck komt nu ter ver gadering, waarna de redevoeringen volgen reed9 eerder in ons blad gepubliceerd. Na aanbieding van het cadeau van het gemeentepersoneel. bestaande uit een mar meren inktkoker met zilveren montuur, waarin inscriptie, krijgt de heer Heij»I- het woord en spreekt als volgt: „In antwoord op de waardeerende woor den door U gesproken, geachte Voorzitter, mijn harteliiken dank. Het zij rfrij ver gund enkele woorden te spreken, dan wil ik allereerst hierop wijzen, dat door mij persoonlijk weinig tot stand zou gekomen zijn, doch met samenwerking met de oud leden van den Raad, waarvan er tot mijn spijt geen enkele aanwezig is, hebben wij misschien wel iets tot stand gebracht, doch dan hiervoor alle lof aan heeren oud-raads leden. met wien ik altijd in goede verstand houding prettig mocht samen zijn. Voor zoover deze nog in leven zijn, wil ik hun vanaf deze plaats mijn harlelijken dank betuigen voor de aangename verstand houding, welke steeds tusschen ons is ge weest; en aan hen, die God behaagde tot zich te nemen ook nog een woord van stillen dank. Ook u .heeren raadsleden, met wie ik korter of langer tijd het genoegen had de belangen van Warmond te behartigen, een woord van hartel ijken dank, hopende en vertrouwende, dat de samenwerking, welke tot nu toe zoo goed was, eenige kleinig heden wil ik hier over het hoofd zien, 9teeds zoo, moge blijven, wat ongetwijfeld Warmond's groei en bloei ten goede zal komen, waar het toch in de eeTste plaats om gaat. U waarde Voorzitter, de 22 jaren, welke U hier geweest zijt, heb ik geheel mede mogen maken en ik ben er van over tuigd, dat de goede verstandhouding tus schen o®9 nooit in conflict is geweest; en nogmaals wil ik U, nu Gij ook Uw ambt neerlegt, een welverdiende rust toewen- sohen. Spare Godi U nog langen tijd voor Uw familie en Warmond. Hartelijk ze*g ik U allen dank voor het prachtige souvenir mij zoo juist aangeboden. Ten slotte, wil ik ook den heer Gemeente- Secretaris en andere heeren, Ambtenaren ter Secretarie mijn hartelijken dank be tuigen voor de bereidwilligheid, waarmede voor zoover wij elkander noodig hadden, U mij steeds ten dienste waart. Zij het U vergund nog lang het adminis tratief gedeelte der gemeente te mogen be hartigen. Niets meer aan de orde zijnde wordt ae vergadering gesloten. UIT DE SUIKERINDUSTRIE. Een record. De céunpagnel aan de Coöp. Suikerfabriek en Raffinaderij „Dinleloord" te Stampersgat is geëindigd. Gedurende deze campagne, welke 25 September is begonnen, werd aan deze fabriek een kwantum van 321.000.000 k" bieten verwerkt; dit i9 't grootste kwan tum, dat ooit in een Nederlandsche suiker fabriek verwerkt werd. - H. J. DREEF Jr., handel in Aardappelen, Groen ten en Fruit; speciaal adres voor goedkoope busgroenten, wenscht zijn geachte Cliën- teele een Gelukkig en Voor spoedig Nieuwjaar 4500 H. J. DREEF Jr.. Hoogl. Kerkkoorsteeg No. S. B. DE BOER, |Molordienstonderneming. Sassenheim, «'enscht zijn geachte Cliën- teble 'n Voorspoedig Nieuwjaar 537 1930. Wees wijs Drink je borrel Bij SETS ié „De Vergulde Kruik" met GROT, Haarlemmerstraat no. 22. f f. 4493a Wagen- en Carcsseriemaker HAVEN 17 LEIDEN. m. g. 4501a G. TONKELAAR, Vleescbhouwer en Spekslager, Duinpad - Katwijk aan Zee, wenscht zijn geachte Ciiën- teele een voorspoedig jaar. 561 Haarlemmerstraat 250 weuscht de geachte CHënteele een Gelukkig Nieuwjaar. Leidsche Footbal Club „L. F. C." wenscht haar Lede® en Dona teurs een Gelukkig en Voor spoedig Nieuwjaar. 4476a HET BESTUUR. M. G. Leiden, 1930 Aardappelen- Groenten- en Fruithandel J. G. VAN EVERT Jr. Haarlemmerstraat 265, nabij de Pelikaanstr., Leiden Binnen- en Buitenlandsch Fruit, Conserven en Delicatessen. 4478a Geachte CHënteele G N. 542 L. B. NOUWENS. Heerenweg 84a - Warmond m. g. 528 1 Jan. 1930 Bij de wisseling des jaars onze hartelijke gelukwenscnen aan CHënteele, Vrienden en Bekenden. 4480a P. KEMPENEERS, Aardappelhandel. wenscht haar geachte Cliënteele een voorspoe dig en gelukkig Nieuwjaar Ondergeleekende wenscht zijn Cliënten en Vrienden een GELUKKIG en VOORSPOEDIG NIEUWJAAR. Rijwielhandel en Garage 536 Hoogewoerd 131. Aan alle Begunstigers, Vrien den en Bekenden een Geze gend Jaar toegewenscht. Fa. IJ. MEURS, 433 Valkenburg. J. P. KIKKERT. Electr. Slijperij, 2e Groenesteeg 21. wenscht zijn geachte Cliën teele in en buiten de stad een Voorspoedig Jaar. W. KOELEWIJN, Bode van Katwijk-Valkenburg- Leiden, wenscht zijn Geachten Begun stigers, Vrienden en Bekenden een Gezegend Nieuwjaar. 1 Januari 1930. Aan Cliënteele, Vrienden en Bekenden een Gelukkig Nieuwjaar. J. SPIL. Zadelmakerij, Burgerdijkslr 24 Katwijk aan Zee.til A. HAASNOOT, Metselaar en Aannemer te 'Katwijk aan den Rijn, wenscht zijn geachten Begun stigers een Gelukkig Nieuwjaar N. SPIERENBURG, Vleeschhouwer en Spekslager, Katwijk, wenscht al zijn Begunstigen en Vrienden een Gelukkig Nieuwjaar.440 G. v. DELFT ZONEN, Goederenvervoer, Katwijk aan den Rijn, wenschen hun geachte Cliën teele een Gelukkig Nieuwjaar. 437 BEZORGERS VAN HET „LEIDSCH DAGBLAD" te Katwijk a. d. Rijn en Kat wijk aan Zee wenschen hun geachten Abonnées een Geluk kig Nieuwjaar. 435 W. JOH. ZWAAN. VTachtautodienst en Sigaren- handel te Katwijk a. d. Rijn, wenscht zijn geachle Cliën teele een Gelukkig Nieuwjaar. 436 P. v. d. Gugten Johzn. Luxe en Vrachtautodienst en Rijtuigverhuurder, wenscht zijn geachte Cliën teele zoowel hier als elders een Voorspoedig Nieuwjaar. Kalwijk a. d. Rijn, Achter weg, Telef. No. 125. Cliënteele, Begunstigers ein Vrienden een Voorspoedig Nieuwjaar. Leiden, 1 Januari 1930. 446 VAN WIJK's Lederhandel en Schoenenindustrie, Janvossensteeg No. 75-77, b. d. Haarlemmerstraat. 3—3

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 11