DE VLUCHT UIT DE POPPENKAST VAN JAN KLAASEN EN TRIJNTJE. RADIO-PROGRAMMA. beroep te gaan tegen deze afwijzende be- EcJukking van Ged. staten, waaromtrent ech- V de beslissing werd aangehouden Lot de eerstvolgende vergadering. lot onderwijzer aan de openbare lagers school voor uitgebreid lager onderwijs te Hoofddorp (vacature J. Roggeveen), werd benoemd de heer K. Veuger te Veisen. Goedgekeurd werd een voorstel tot over plaatsing van m^j. T. Wondt a*s onderwijze rs aan de openbare lagere schooi, nummer 7 naar school nummer 6 te Abbenes en tot overplaatsing van mej. L. Buisma ais onder- ffijzeres aan school 6 naar school no. 7. Aan mej. K. Vromans werd eervol ontslag verleend als gem.-verloskundige ter stand plaat!; Rijk met ingang van 1 Januari a.s. Het ligt in de bedoeling van B. en W. om in de vacature voorloopig niet te voorzien. Goedgekeurd werd een voorstel tot ver koop van eenige peroeelen jgrond te Nienw- Vennep. Aan de orde kwam ieen voorstel van B. en W. tot overname van een weg met eeni ge strooken grond en water, in verband met uitbreiding van de Badhoevebuurt. De beslissing werd aangehouden tot een volgen de vergadering, mede in verband met het feit dat de burgemeester een bijlage van de raadsagenda niet had toegezonden aan een der wethouders. De betrokken wethouder beklaagde zich over deze handelwijze, waarna de burge meester vrij uitvoerig uiteen zette, dat dit ii gebeurd op grond van de omstandigheid, dat dergelijke schrifturen zonder zijn toestem ming en zonder zijn medeweten in een par ticulier advertentieblad zoo nu en dan wor den afgedrukt. De vaststelling van de rekening en ver antwoording der gemeente over 1928 en de behandeling van de gemeentebegrooting voor 1930 werden aangehouden tot de volgende vergadering, wijl de commissie voor de ge meen tefinanciën met haar onderzoek nog niet geb eel is gereed gekomen. Na de gebruikelijke rondvraag werd 'de vergadering gesloten. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt morgen des voormiddags te 10 uur in openbare vergade ring bijeen, ter behandeling van de vol gende onderwerpen: Ingekomen stukken en mededeelingen. Voorstel inzake den bouw van een nieuwe openbare lagere school in het dorp Zwanen burg. Vaststelling van de rekening en verant woording van de gemeente voor het dienst jaar 1928. Behandeling van de gemeente-begrooting voor het dienstjaar 1930. Rondvraag. Burgerlijke Stand. Geboren: Daniël Johannes, Z. van C. van- Beek en C. M. Vastenhout Cornelis. Z. van G. van der Steeg en E. Bouter9e Jen- neke Maria, D. van J. van der Stelt en A. M. Rip Johanna, D. van W. Trouwen en L. M. Boele Trijntje Geertje, D. van J. A. Kasimier en G. Boomgaart Nieolaas, van N. P. Breedijk en D. Siderius Abraham ,Z. van J. van der Groef en S. C. Hill Gerrit, Z. van E. van Veen en H. M$9 Coenraad Bernard, Z. van D. B. ScWmakers en J. G. Knibbe Petru9 Ja cobus Joannes, Z. van J. J. L. Dieben en M. van Rijn Lena, D. van D. Poortvliet en K de Ron Apolonia Jacoba Maria. D. van C. Clemens en W. J. Rodewijk Cornelis, Z van J. M. Kolle en G. van Leeuwen Paul, Z. van R. Slouthamer en Th. Groot Ondertrouwd: J. A. van Gent 3-4 j. en H. J van Staveren 33 j. L. Klein 31 j. en C. J. Perdaan 31 j. Gehuwd: F. van der Hoofd 23 j. en C. M. van Leeuwen 19 j. A. Dijkstra wedr. 72 j. en H. W. Gardinaal wede. 65 j. P. Kempe 21 j. en L. J. Ratelman 18 j. Overleden: dacoba Hijenhuis 70 j.. wede. van J. Gedaan Dirk Willem van Dijk 49 j-, gehuwd met M. Hogerwerf Jacob Man tel fij j., geh. met G Kniep Joseph Henri Mathieu Schrijen 10 j., Z. v. P. J. Schrijen en J. M. C. E. Boonekamp Martinus van der Luit 76 j., geh. met C. van Iperen Johannes Petrus Cornelis, 3d., Z. van J. C. A. Roosen en G. van Rooijen Maria Christina Hubertina Houtakkers 40 j., gesch. van A. L. Boc.k'holt Klazina van der Heij den 79 j., wede. van R. van der Snee Leendert Pieter 3 j„ Z. van G. Degenaars en C. Guldemeester. De heer Chr. van den Heuvel, lid van de Tweede Kamer en directeur van het plaatselijk weekblad „De Nieuwe Meerbode" wonende te Heemslede, is mede-directeur geworden van de Bedrijfsvereeniging voor Ongevallen, zoomede voor die der Ziekte verzekering „Het Platteland", gevestigd te 's Gravenhage, kantoor houdende te Gouda. In verband met de Kerstdagen zal de graanbeurs te Hoofddorp in plaats van Donderdag morgen gehouden worden. Gevonden en verloren voorwerpen. Ter secretarie van deze gemeente is aan gifte gedaan dat is gevonden: een rijwiel, twee autobanden; een pak zakken; verlo ren: een autoslinger; twee belastingplaatjes; een sigarenaansteker-, een zilveren speld; een paar gummi-kinderschoentjes; een werkmanskaart en een zwart notitieboekje; een ijzeren staaf. HILLEGOM. GEMEENTERAAD Behandeling der Begrooting. De raad de'zer gemeente vergaderde dezer ^gen ter behandeling van de begrooting. "oor men daaraan begon, kwamen eer9t ^rige andere zaken in behandeling. De in de vorige vergadering aangehouden Muien werden nogmaals aangehouden, 'oorts was er weer het onlangs terugge komen voorstel om met een verordening het kien van aardappelen, die vatbaar zijn voor wratziekte te verbieden. Met een stem legen werd dit aangenomen. Voorts was er de gewijzigde legesverorde ning voor de huwelijksvoltrekkingen. Het tarief is le klas f. 40, 2e klas f. 20, en 3e klas f. 10, op Zondagen f. 75. Er zijn dus geen vaste djigen voor klassen aange wezen. De kostelooze huwelijksvoltrekkingen be hoeven niet op een bepaalden dag gesloten te worden. Ook dit werd nu goedgekeurd. Er was een verzoek van de R.K. (School) kerkbestuur St. Martinus en een van het bestuur der Chr. Burgerschool om uitbe taling der vergoeding voor een boventallige leerkracht gedurende het jaar 1928. Beide aanvragen zijn ingewilligd. De voorzitter deelde mede, dat de ge meentetoren tijdens den laatsten storm ge vaarlijke afwijkingen heeft vertoond. Om daarin te vorzien zal het crediet voor de restauratief verhoogd moeten worden met f. 2757, hetgeen is goedgekeurd. De begrooting van het Burgerlijke Arm bestuur kwam toen aan de orde en is vast gesteld, evenzoo de begrooting van het gas bedrijf. De begrooting van het waterleidingbedrijf lokte besprekingen uit omdat B. en W. voorstelden de verliespost op het water dat geleverd wordt aan het complex „Goed wonen" niet meer te nemen voor rekening van de gemeente maar voor rc-'kening van het waterleidingbedrijf. Na een langdurige bespreking werd ten slotte de begrooting goedgekeurd met drie stemmen legen. De begrotoing van het slachthuisbedrijf werd daarna goedgekeurd. De' gemeentebegrooting gaf den voorzit ter aanleiding de bemerkingen van de com missie tot nazien dezer begrooting allereerst te beantwoorden. Daarna zijn algemeene beschouwingen gehouden door verschillende heeren, n.m.l. Fijma, Loerakker, Klaver, Jansen, die! be- atnwoord werden door den voorzitter. Hierop volgden nog weer langdurige replieken. De voorzitter deelde mede dat de begroo ting zeer sober was opgezet en dat op vele posten bezuinigd was omdat over het alge meen na de beurs-débacle in Amerika een gedrukte toestand was ontstaan. De begroo ting werd hoofdstuk voor hoofdstuk behan deld. Zeer vele posten bleven onbesproken en de aangebrachte wijziging is van zeer wei nig heteekenis. In de rondvraag is beloofd dat spoedig een commissie gevormd zal worden voor lichamelijke opvoeding en in het bijzonder voor het aanleggen van een speelterrein. Verder werd nog gesproken over eenheid in het brandbluschmateriaal. De weg naar het station is geruim9n tjjd geleden verbreed en nieuw bestraat, maar nog niet overal van een tegel trottoir. B. en W. hebben nu echter bjjna alle eigenaren bereid gevonden tot medewerking en daarom kan men binnen afrienbaren tijd verwachten, dat het geheele trottoir aaa. de Noordzijde doorgetrokken wordt. In de Politie-verordening komt can artikel voor, dat verbiedt ontsierende recla im* te hebben aan gebouwen, op schuttin gen enz. Vele eigenaren of huurders van panden kregen onlangs een aanschrijving om hunne reclame te verwijderen. Naar wij vernemen, zullen B. en W. eerstdaags een tocht door de gemeente maken om vast te stellen, welke reclameborden inderdaad ont sieren. Er zal op gelet worden, of de reclame een eigen zaak of eigen artikelen betreffen. KATWIJK AAN DEN RITN. Ringvergadering. In de zaal 'achter de Geref. Kerk hield de ring „Rijnsburg en Omstreken" van den Ned. Bond van J.V. op G.G. haar tweede wintervergadering. De voorz. van den Ring, de heer A, Schoneveld, opende de vergadering op de gebruikelijke wijze. Notulen van een vorige vergadering werden gelezen en goedgekeurd. Hierna verkreeg vr. W. Star van Rijnsburg het woord voor zijn onderwerp: „De J.V. en de Politiek". Op dit uitvoerige c-n leer zame onderwerp volgde een drukke be spreking, waarbij er nog eens den nadruk op gelegd werd, dat het gewenscht is, dat de J.V. als vereeniging niet aan politiek doet, hoewel het in de praktijk wel eens moeilijk is, deze gedragslijn te blijven volgen. De J.V. is de plaats waar men de begin selen moet leer en kennen en bestudeer en. Na de pauze, die beëindigd werd met het zingen van een couplet van het Bondslied hield vr. van Rijn van Katwijk aan Zee een inleiding over „Onze Pretentie". Duidelijk liet inleider uitkomen de pretentie: „Iedei jongeling van Gereformeerde levensopvat ting, behoort lid te worden van de J.V.", Ook op dit verzorgd uitgewerkte onder werp volgde een zeer goede bespreking. Gezien het goede werk en de flinke op komst, mag deze tweede Ringvergadering zeker goed geslaagd heeten. Keikverwarming. De installatie voor heete luchtverwarming in de Geref. Kerk alhier, is verleden week klaar gekomen; met de verwarming kon begonnen worden. Behalve de kerk, kan men ook het vergaderlokaal en de kerkeraa&ska- mer verwarmen. De installatie voldoet zeer goed, zoodat de firma Vincent uit Schiedam, alle eer heeft van haar werk. KATWITK-AAN-ZEE. Piopaganda-Vergadering van den Christelijken Besturenbond. Deze vergadering werd in de zaal voor Chr. Prot. Belangen gehouden. Na 't zingen van Psalm 105 vers 5 ging voorzitter v. d. Bent voor in gebed. In een kort openings woord. heette hij allen welkom, in het bij 1^2 141. Het dier met Jan, Piero en Duimpje, naderde steeds meer de kust, het begon het dier te vervelen, 't drietal liet het niet met rust. Plotseling viel het op zijde en de vrien den vielen mee, alle drie een buiteling maakten, toen spar telden ze in zee. 142. Door de branding zwom bet drietal, want de kust was zeer nabij. Jan had weer de lijn te pakken, riep: Monster jij blijft bij mij. Jij zult mij volgen, leelijk ondier, neen jij raakt mij niet meer kwijt, rust zal ik mij niet eer der gunnen, voor mijn Trijntje is bevrijd." zonder de sprekers, de heeren H. Amelink, Seer C.N.V. en L. v. Vliet, Hoofdbestuurder Chr. Land. en tuinbouwbond, voorts ds. Kalkman, de heer en Mevr. v. d. Maadem alsmede de heeren Nic. van Beelen en Haasnoot die dezen avond opluisterden met muziek en zang. De heer H. Amelink had tot onderwerp „Dankbaar voor genoten zegen", de heer L. v. Vliet „Zegen verplicht" De sprekers werden met groote aandacht gevolgd. Ook de opwekkende en propagan distische slotrede van Ds. Kalkman werd met applaus beantwoord. Was tijdens an dere vergaderingen van den Besturenbond de zaal voor Chr. Prot. Belangen meestal tot in alle hoeken bezet, ditmaal was zulks niet het geval. De koude zal hieraan wel niet vreemd zijn geweest! NOORDWITK. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelis Johannes, Z. van J. Noordermeer en E. Duivenvoorde Maarlje Cornelia, D. van L. van der Wiel en L. C. van Duivenbodo Hendrikus Marlmus, Z. van Th. Th. van Leeuwen en M. C. van Schooten Gerarda Maria, D. van Th. J. Mooyekind en C. M. Nulkes Gerardus Theodoras, Z. van A. G. W. Alkemade en J. M. M. v. d. Berg Cornelis Johannes, Z. van F. P. Bierman en M. A. .Tanson Jo hanna Cornelia, D. van W. P. Gaspers en C. C. van der Kamp Maarlje, D. van J. Ouwehand en C. de Mol. Gehuwd: J. van der Niet jm. 21 j. en A. van der Zwan jd. 19 j. Ondertrouwd: A. Plug jm. 26 j. en M. van den Engh jd. 34 j. J. C. Kortekaas jm. 23 j. en A. Passchier jd. 23 j. Overleden: P. Koster, 44 j., geh. met C. M. den Elzen Catharina Ernestina Roos, 88 wed. H. Ph. J. W, Reeser. Vertrokken personen: A. J. M. Schippers, D.b.. naar Den Haag, Bezuidenhoulscheweg 81 J. Molzer, D.b naar Den Haag, Be- zuidenhoulscheweg 81 A. C. Buikz en gezin, schoenmaker, Leiden, Haarlemmerstr. 23 H. Dikker, winkelbed., naar Kuinre (O.), Wijk 1/124 H. H. Keyzer en gezin, part. chautleur, naar Den Haag, 3de v. d. Boschslraat 15 J. P. M. Klerks, naar Doesburg, St. Elizabethsgest. Ang. C. H Falter, geb. Janssen, naar Den Haag. Beek laan 211 Johan J. C. Klinkenberg, geb. Landwer, naar Hillegom, Haarl.str. 18 C. M. Parlevliet, geb. v. Tol, naar Wasse naar, Wassenaarscheweg 12 Gerardus Corn. Droogh eu vrouw, employé thee-onder neming, naar Java N. O.-I., (geen nader adres) Joh. M. C. Beuk, naar Heemslede, Binnenweg 133 P. J. Domhoff, naar Lei den, Rapenburg 131. Ingekomen personen: D. M. G. Vos, geb. Eijk en Dochter, van Gouda, Noordwijk, Douzaslraat 5 Th. P. Warmerdam en zuster, landbouwer, van Lisse, Langeveld 32 M. J. Leene, geb. v. d. Broek, van Den Haag, St. Mariagest. Langeveld 29 A. W. J. Brugman, van Amsterdam, St. Ma riagest. Langeveld 29 Christina Ophof, van Haarlem, St. Mariagest. Langeveld 29 Cl. C. A Timmer, van Bloemendaal, St. Ma riagest. Langeveld 29 Anna Balelaan, kinderjuffr.. van Bodegraven, Noordwijk aan Zee, Oude-Zeeweg 100 A. J. P. v. d. Hurk en vrouw, Architect, van Parijs, Noorwdijk, Voorstraat 75. Bij het alhier gevestigde correspon dentschap voor arbeidsbemiddeling zijn deze week als werkzoekende ingeschreven 182 personen, t.w. 85 landarbeiders, 27 vis. schors, 11 timmerlieden, 10 losse arbeiders, 10 opperlieden, 4 metselaars, 4 schilders, 3 stuoadoors, 1 loodgieter, 1 smid en 26 jon gens beneden 18 jaar. NOORDWIJK-AAN-ZEE. Ln de Herv. Kerk weTd Zondagavond de jaairlpksche dankstond voor visscherij en gewas gehouden. Voorganger was ds. N. J. Cupédo, welke sprak naar aanlei ding van Psalm 103 vs. 2. NOORDWIJKERHOUT. Op de zanderij van de firma Zonne veld en Co. bad een ernstig ongeluK plaats. Een werkman kreeg een kar zand. die uit de rails liep, over beide beenen. Per auto is de ongelukkige naar het zie kenhuis te Leiden vervoerd. Op 28 Dec. a.s zal alhicT voor het eerst de uitbetaling plaats hebben van den kindertoeslag aan bloemistwerklieden. RITNSBURG. Op Vrijdag a.s. zal door B. en W. al hier plaats vinden, de jaarlijksche verpach ting van de inning van het Havengeld, SASSENHEIM. Eet eerste ijs. ruen neeft hier al reeds kunnen genieten van de ijssport. De binnenbeek in het wan delpark werd Zondag reeds bereden, maar spoedig kwam de opgeschoten jeugd (die met schaatsen rijdt) opzetten en begonnen werd met het z.g. „schotsentrappen". De politie greep spoedig in. Toen moesten de goeden door de kwaden lijden. Het rijden werd verboden. Ook de'buitenbeek was be rijdbaar en vele polderalooten gaven volop gelegenheid tot rijden waarvan een druk gebruik werd gemaakt. De heer C. J. Speelman heeft do be noeming tot bestuurslid van de Sassen- heiraseho IJsclub aangenomen. WARMOND. De interlocals telefoontarieven. In verband mot de nienwe abunnemeutsro- regelingen voor telefoonaansluiting zijn met ingang van 1 Januari a.s. de tarieven voor het interiocaal verkeer vanuit Warmond als volgt vastgesteld: Het tarief van 10 ct pe.r 3 minuten geldt in het verkeer met: 'Hoogmade, Koudekerk, Lisse, Oegstgeest, Roelofarendsvee»), Voorschoten, Kaag, Lei den, Noordwjjk-Binnen, Oudewetering, Sas- senheim, Wassenaar, Katwjjk a. d. Rijn, Noordwjjk a. Zeev Rönsburg, Valkenburg bij Leiden, Woubragge, Katwijk a. Zee, Leider dorp, Noordwijkerhout, Rjjpwetering, Voor hout, Zoeterwoude. Het tarief van 15 ct. per 3 minuten geldt in het verkeer met: Alphen a. d. Rijn, Langeraar, Rijnzater- woude, Benthuizen, Leidschendam, Stompwijk, Hazerswoude, Leimuiden, Ter Aar, Hille gom, Oudshoorn. Het tarief van 35 ct .per 3 minuten geldt in het verkeer met: Aalsmeer, Abcoude, Amsterdam, Bergam bacht, Beverwijk, Boskoop, Buitenveideit, Driehuis (Gemeente Veisen), Haarzuiier.s, Heemstede, Honse'.ersdijk, IJsehnonde, Ke- thet, Krimpen a .d. IJsel, Lange Ruige Weide, Loosduinen, Meije (de), Montfoort, Nieuwerbrug, Nieuwveen, Oude Leede,Over- schie, Poeldijk, Rijswijk Z.H., Scheveaingen, Sloten N.H., Stolwjjk, Velsen-Noord, Vlist, Waarder, Wilnis^ Zegveld, Zwammerdam, Aabmeer-Oost, Aerdenhout, Assendelft, Berg- schenhoek, Bleiswp, Bovenkerk, N.H., Ca- pelle a. d. IJsel, Duivendrecht, 's-Gravem- hage, Haastrecfnt, Hieenwegt Hoofddorp- Haarlemmermeer, Kockengen, Krimpen a. d. Lek, De Lier, Maasdijk, Meijdrecbt, Moor drecht, Nieuwerkerk a. d. IJsel, Nieuw- Vennep, Ouderkerk a. d. Amstel, Overveen, Pokbroek, Rotterdam, Scheveningen Kur- haue, Tuindorp Oostzaan, Vinkeveem, Voge lenzang, Waddinxveen, Woerden, Zevenho ven, Zwet (Gem. Overschie), Aarianderveen, Amstelveen, Baanbrugge, Berkel Z.H., Bloe mendaal NJL, Breukelen, Deltt, Gouda, 's-Gravenzande, Halfweg N.H., Hekendorp, IJmuiden, Het Kalf, Koog-Zaandijk, DeKwa- kel, Linschoten, Maassluis, Moerkapelle, Naaldwijk, Nieuwersluis, Noorden, Ouderkerk a. d. IJsel, Pernis, Reeuwrjk, Santpoort- dorp, Schiedam, Sloterdjjk, Uithoorn, Vijf huizen (Haarlemmermeer), Voorburg, Wate ringen, Zaandam. Zevenhuizen Z.H., Abbe- ne;, Amstelveen-Randwjjck, Eennehroek, Ber- kenwoude, Bodegraven, Buiksloot, Diemer- brug, Gouderak, Haarlem, Harmeien, De Hoef, IJmuidem-Oost, Kamerik, Kraling- scheveer, Kwintsheuf, Loenen a. d. Vecht, Maaslnad, Monster, Nes a. d. Amstel, Nienw- koop, Nootdorp, Oudewater, Pjjnacker, Rjjk, Santpoort-station, Schipluiden, Spaarndam, Veisen, Vlaardingen, Vreeland, Wijk aan Zee, Zandvoort, Zeeterm eer-Zegwaard. ZOETERWOUDE. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Agnes, D. van R. J. de Boer en J. Roessers. Overleden: Cornelis Ooijendijk, echtg. v. C. Langerak 81 j. VOOR DINSDAG 24 DECEMBER. Hilversum, 1071 M. (Van 12.00—G.00 n.m.298 M) 10.0010.15: Morgenwij ding 12.012 00Middagconcert door het Omroeporkest 2.00—2.30: Oramo- foonmuziek 2.30—3.00: Causerie door X v. d. Knaap over: Veel weten is veel be grijpen, ook bij het Amsterdamsche Tram bedrijf 3.001.00: Concert door 't AVRO- Kwartet 4.004 40Microfoon-debutan ten. Zang 4,405.00: Gramofoonmuziek 5.30G.00: Lezing door C. F. H. Tucker- mann, over: De gevaren van vuur en licht 6.017.4ö: Concert door de Stafmuziek van het 5de Regt. Infanterie 6.30: Koer sen Vaz Dias. Daarna: Causerie over Ski- loopven en Skitraining door J. H. van Dijk. Vervolgens: Voortzetting concert 7.45 8.00: Gramofoonmuziek 8.018.45: AVRO. Nulslezing over Indiê. Zending en Missie. Spreker: Prof. dr. L. Knappert 8.4ö9 00: Gramofoonmuziek 9.009.30 Kerstklokken. Bespeling van het carillon in den toren der Kathedrale Basiliek van St. Jan te 's-Hertogenbosch door den stads- beiaardier Toon van Balkom 9.3010.00 Kamermuziek door het Haydn-Kwartet 10.00: Persberichten 10.15: Kerstmijme- ling door James Yoland 10.3011.00: Vocaal concert door Willem Hespe's a Cappella Koor 11.00: Gramofoonmuziek 19.00: Sluiting, Huizen, 1875 M. Uitsl. KiRO-Uitz. 11.30 13.00: Godsdienstig halfuurtje 12.15 I.15: Concert door het KRO-Trio 1,15— 2.00: Gramofoonmuziek 2.003.00 Vrou wenuurtje 4.305.00: Gramofoonmuziek 5,0ft—6.00: Gramofoonmuziek 6.01 6.05: Beursberichten 6.056.15: Gramo foonmuziek 6.156.45: Kerstvertellingen 6457.00: Lezing over: De Zesdaag- sche wielerwedstrijden 7.007.30: Le zing over: De Deurwaarder 7.308 00: Lezing over: Stedenbouwkundige problemen bij vermeerdering van bevolking en indus trie 8019.00: Concert. Orkest en sopraan 9.009.40: Bespeling van de klokken van het Kon. Paleis te Amsterdam 9.4011.00: Voortzetting concert II.00—11.45: Gramofoonmuziek 11.45 12.00: Inluiden van het Kerstfeest vanaf den St. Vitus-toren te Bussum. Klokken en trompetters. Daventry, 1554,4 M. 10.35: Morgen wijding 11.05: Recepten 11.20: Gra mofoonmuziek - 12.20: Orgelconcert door E. T. Cook 1.202.20: Orkeslconceri 3.20: Concert. H. Goodman (sopraan), C. Whittle (bariton) 3.50 Kerkdienst 5.05 Orkeslconceri en orgel 5.35: Kinder uurtje 6.20: Voorlezing 6.35: Nieuws- ber. 7.05: Piano-recital door R. Paul 7.20: Voorlezing 8.05: Dansmuziek 8.50: Kerkdienst 9.20: Nieuwsber 9,40 Lezing 9.55: Concert. D. Smith (bariton) Strijkorkest 11.05: Dansmuziek 11.20 12.20: Dansmuziek. Parijs „Radio Paris", 1725 M. 12.50 2.20: Gramofoonmuziek 4.05: Orkest- concert en soli 8.20: Concert Orkest en vocale solisten. Langenberg, 473 M. 6 20—7.20: Gra mofoonmuziek 9.35—10.35: Gramofoon muziek 11.30 Gramofoonmuziek 12.25 1.50: Orkeslconceri 2.505.20: Kerst programma. Orkest en declamatie 4.20— 5.20: „Christkind's Erdenreise". Sprookjes- Opera van F. P. Kürten. Muziek van Gustav Kneip 5.20550: Orgelconcert 5.50 6.05: Klokgelui 6.106.30Concert door mannen, jongens en bazuin-koor 8.209.50: Kerstmuziek. Orkest, harmo nium en vocale solisten. Zecsen, 1635 M. 6.159.50: Lezingen en berichten 11.2012.15: Gramofoon muziek 12.15—12.50: Berichten 1.20 3.50Lezingen 3.504.50: Concert uit Leipzig 4.505.20: Lezing 5.20—6.15 Kerstconcert. Tenor, orkest en koor 7.35: Uit Leipzig: Concert, orkest, vocale en in strumentale solisten 920: Blaasmuziek vanaf een toren 10.50: Concert. Koor en orgel. Kalundborg, 1153 M. 1 11.20—1.20: Or kestconcert 3.50—4.40: Kerkdienst 5-205.40: Kerstliederen. Zangeres en piano 7.208.20: kerstconcert. Orgel en vocaal kwartet. Brussel, 508,5 M. 5.20: Dansmuziek 6.50: Gramofoonmuziek 8 35: Coneert. Orkest, koor en solisten. 3-3

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 11