LEZING LEIDSCHE SCHOUWBURG. MUZIEK. INGEZONDEN. TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. SPORT. BEURSOVERZICHT. FAILLISSEMENTEN. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. likte pijltje geelt den stand aan ran Jidda? 9 uur. IfluuDfr pijltje geelt den stand aan van pddag 3 uur. Idrmiddag 3 uur: 757. Lmiddag 2 uur: 752. legrafisch weerbericht. iraarii»mingen in den morgen van November, medegedeeld door het Ned Met Instituut te De Bildt. tte stand 759,te Weenen. jste stand 741.5 te Scilly ep Valencia citing tot den avond van 1 Dec. matige Zmd-Oosteljjke tot Zuid- Ijken wind. Zwaarbewolkt tot betrok- b! tijdelijke opklaring en waarschrjn- regen. Weinig verandering in ktaor. luchttemperatuur. r voorm. 9 gr. C. (48 gr. F.) 's middags 10 gr. C. (50 gr. F.) WIERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Zondag. I stand des voorat, te 2 uur 34 min. i sland des nam. te 2 uur 64 min. Voor Maandag, e sland des voorm. te 3 uur 13 min. stand des nam. te 3 uur 31 min. llCHT OP VOOR FIETSERS e.a. idag 4.20 n.m. tot 7.18 v.m. ia; 4.19 n.m. tot 7.20 v.m. jADEMISCHE EXAMENS. lijd zijn voor het doctoraal examen I recht de heer H. R. Stieltjes (Den I Aanvulling! doctoraal examen In- Vht de heer Mr. P. W. Pol (Leiden). {HANDELSREGISTER PER VAN KOOPHANDEL. :igi ng: iron en Zonen. Narmstraat 27, Leiden, tast tusschen Leiden en 's-Graven- transportbedrrjf. De vennootschap Itnna aangegaan 1 Januari 1924 en id: 31 December 1928, wordt stil- i van jaar tot jaar verlengd, ft'itham, Lange Raamsteeg 63, Lei- Ierkoop van alcoholhoudende andere Vie dranken. Overleden eigenaar: N. c. Leiden, d.d. 3 October 1929. eigenaar: wed. A. Voorham Leiden. C. van Oleef, Raamsteeg 63, Lei- ipperü en slijterij. Overleden gevol- Jie: N. Voorham, Leiden, d.d. 3 Oct jSieutve gevolmachtigde: wed. A, Voor- Joetlaak, Ledden (B.P.). Nieuwe Leidsche Courant (in op- ll. Breestraat 123, Leiden. Naamlooze Ischap „Nieuwe Leidsche Courant" is Pik goedgekeurd, zie Staatscourant léber 1929 Nr. 225/2940. Daarmede |V. Nieuwe Leidsche Courant (in op- li vervallen. en W. stellen nog voor aan den vin Noort, te Oegstgeest, voor f. 275 V Ie verhuren twee perceelen weiland N Hoogen Morschweg. P verband met het overlijden van - Sytsma, zij medegedeeld, dat als twee op 'de V.D.-ljjst ter vervul- J vacatures voor den Gemeenteraad P mevr. van Itallievan Embden. alhier afgenomen examen van jts-assistent waren opgeroepen 4 Ji® Geslaagd zijn de dames: Th. M. I'nwels (Den Haag): Th. C. van der ^•vlkemade), A. M. Th. B. v. Hemert 1 en J. F. W. Mani (Rotterdam). tienen zijn thans de verslagen van der Gemeente over 1928 met Tpi Waar wij de gegevens hierorn- L'^akvelirk reeds hebben vermeld, T;*11 met deze aankondiging te kun- 7*111 »Tgen is de 66-jarige H. L., uit '7'. op den Hooge Rijndijk, nabij ue t'"nj2, tengevolge van het slippen rJWel aangereden door een vracht- ■«stuuid door den molenaar P. de V., door het linkerhchterspat- r' hoofd garaakt en bekwam een T -'Vonde. Na bij dr. de Jager XjJlijn verbonden, werd hij door '^Hulpdienot per auto naar het Ziekenhuis vervoerd. Mas mr. Abdoel Karim I o' 9l!l.ier 's bestemd voor uit- tóÜ! Indiê ter plaatsing bij Dienst. VER. ROTTERDAMSCH- HOFSTAD-TOONEEL. „De Man in de Monnikspij", door Edgar Wallace, Wallace heeft zijn spoTen op het gebied van „Thrillers" ruimschoots verdiend; men denke b.v, aan zijn „Polilie-raadsel". Met groote handigheid en vaardigheid weet hij zoo'n ril- en beei-stuk in elkaar te zet ten zoo, dat de spanning steed9 stijgt en de ontknooping pas tegen het slot valt. Bijzon der griezelig en in de spooksfeer is onge twijfeld „De man in de Monnikspij", hier gisleTavond in den schouwburg vertoond en in zijn soort is het zeker welgeslaagd te noemen! Een drietal personen, boeven eer ste klas, hebben destijds een opzienbarende goud-roof gepleegd. Twee der daders zijn door den derde zelf gerraden, die er met het geld van door is gegaan; laat zijn twee compagnons maar tien jaren brommen! Vrij, gaan beiden, ieder voor zich, op zoek naar den verrader en op een oud pension, dat vroeger een klooster was, speelt zich de verdere lugubere geschiedenis af. De ver rader blijkt een uiteTst gevaarlijk heerschap te zijn en ontdoet zich van beide lastige deelgenooten door moord! Dan is er de noo- dige spookatmosfeer, een vreemdsoortig be diende, een vermomde detective, een liefdes historie en het knippen van den lang- gezochte natuurlijk tot slot. Alles naar be- hooTen en bijzonder „verzorgd". De humor is danig vertegenwoordigd naast de spook sfeer, kortom alles is aanwezig om de toe hoorders te doen genieten van een waar sidder-stuk! Bij een diep-gaande ontleding zijn er on getwijfeld eenige zwakke punten, maar deze worden gemakkelijk overspeeld! Volgens gewoonte gaan we op den inhoud niet verder in, om den gang van zaken niet te verraden en zoodoende de spanning bij een reprise Ie doen verloren gaan. In uitnemend verzorgd decor, dat de ver- eischte sfeer als vanzelf suggereerde, heefl onder regie van Hermann Schwab, het Rotterd.-Hofslad-Tooneel een aan de eischen voldoende opvoering ten deel doen vallen aan dezen „thriller". Wie is de man in de monnikspij, wie is de moordenaar, het is voor de zooveelste maal het raadsel, dat eerst in -het laatste tafereel tot oplossing wordt gebracht! De hoofdfiguren leveren uitnemend in den toon vallend spel. Speciaal Louis Gimberg is zeldzaam goed op dreef en verwierf een ap plaus bij open doek. Dan Hermann Schwab, Grefe, die een typeeringskracht bezit, die nog telkens wint aan expressie, Faassen Jr., Louis van Gasteren, die door de stu- denlen met bloemen werd gehuldigd, Carla de Raet en zoo zouden er nog meer zijn fe noemen! Aanduidingen omtrent de rollen laten wij met opzet maar achterwege om niet onwillekeurig toch een lip van den sluier op te heffen van het geheimzinnige, dat dit stuk omhult. Alleen zouden wij Slerneberg en mej. van Raalte nog apart willen vermelden, het komt hen toe! Enkele bijrollen zijn wat zwakjes bezet, doch hinderlijk is dit niet. Fie Carelsen was vervangen door mevr. SchwabWelmann, wat geen verzwakking beteekende van groolen omvang in de bewuste rol. De schouwburg was best bezet en heeft op overtuigende wijze van groote ingeno menheid doen blijken. Een reprise lijkt ons wel waarschijnlijk 1 MIJ. TOT BEVORDERING DER TOONKUNST. Jnpiter Amans. In de gedichten van den schoolmeester, schoon niet meer van dezen tijd, komen stukken voor waarvan het droög-komische heden ten dage nog doet glimlachen. Zoo de Schipbreuk. Er zijn er ook bij waarvan de vis comica voor het huidige geslacht aan bedenking onderhevig is. Zoo de „Proeve eener dichterlijke vlucht". De origineele bombast van het eerste bevat universeole geestigheid. Het onechte en gezwollene van den dichttrant onzer groot- en overgroot ouders kunnen we zoo weinig meer genie ten dat zelfs de parodie van den School meester, in liet eenvoudig gegeven een uitstapje van Jupiter naar de aarde wan neer die eenige bladzijden druks bevat, al gauw te lang wordt. Zoo stellen we het eerste boven bet tweede „luimige" gedicht. Bij beide heeft Wagenaar muziek geschre ven. Voor komische muzikale illustratie leent de Schipbreuk zich uitmuntend. Wage naar heeft zich in dit opzicht dan ook niet onbetuigd gelaten. Jupiter amans, dat is de pakkende titel, dien Wagenaar aan de ge zegde „Proeve" gaf, is een muziekstuk van gansch andere factuur. Ook hier herkent men den meester der muzikale illustratie maar de symphomcus Wagenaar is in den Jupiter amans het eerst aan het woord. Het verschil in muzikale behandeiling der stof wordt bepaald door de gedichten zelf. Is de Schipbreuk in zijn soort een meesterwerk, de Jupiter amans is het niet minder. Maar door zijn sterker svmphonisch gehalte is de laatste muzikaal belangrijker. Den geschool den toehoorder is dat niet ontgaan, de on geschoolde ondergaal het onbewust. De eerste zal meer bewonderen dan lachen, de laatste meer lachen dan bewonderen. Zoo krijgt dus ieder waaraan hij het meest be hoede heeft. Dei muziek van Jupiter aman9 munt in alles uit, waarin muziek voortreffelijk kan zijn. Ze boeit door een sprekende thematiek, ze is melodieus zonder in het euvel van het over-melodieuse te vervallen, ze bezit een even rijke rhytmiek als harmoniek en pakt door groote tegenstellingen .dynamisch en colorislisch, die, met meesterhand aange bracht, 9teed9 blijven binnen het cadre der oorspronkelijke conceptie. Dan is de parti tuur vol fijne instrumentatiekunst: inter mezzo voor cel li, alten en een enkele contra bas; de tyjoeering van het liefde-dronken door e's-clarinet en groote trom, van onbe taalbaar komisch effect: het met kwalijk verholen achterdocht neuriën van een bekend melodietje door tenor- en bassolist, om maar iets te noemen. Het werk is veel- eischend. Koren, soli, orkestpartij, ze zijn alle even moeilijk. Tierie, de beproefde koor- meester. heeft er voor gezorgd, dat de zang- vereeniging der afdeeling van de koren niets schuldig bleef; met prijzenswaardige lenig heid liegft het groote koor zijn belangrijke partijen gezongen, mooi van toon, precies in de, o zoo gevaarlijke, attaques en, in de hoogtepunten, met een formidabele kracht. De soli werden vervuld door mej. Marline Dhont, sopraan en de Heeren van Tulder, tenor, en van Oort, bas. Alle drie hebben buitengewoon voldaan; in ouderlingen wed ijver om het beste te geven van hun kunst hebben ze daadwerkelijk bijgedragen aan het schoone geheel. Is Mej. Dhont de vaste sopraniste voor deze partij, de beide heeren vielen in voor van Kempen en Dekker. En wel op den dag der generale repetitie. Van Tulder en van Oort moesten toen hun par tijen lezen. Hulde voor zoo groote muzikale intelligentie. Het Residentieorkest had de orkestpartij voor zijn rekening. De heeren waren er met hart en ziel bij; gevolgelijk ge noot ook dit belangrijke onderdeel de aller beste verzorging Mej. Johanna Wagenaar heeft aanspraak op afzonderlijke vermel ding voor de fraaie wijze waarop ze de in de partituur voorkomende pianopartij heeft uitgevoerd. De componist wa9 gastdirige'nt voor dezen avond. Hij bracht de vreugde aan het werk, die het voorrecht is van den scheppenden artist, over op het veelhoofdige apparaat der uitvoering, dat op zijn beurt de toehoorders in gloed zette. Telkens ais het werk daartoe de gelegenheid bood gaven ze door luid applaus van hun instemming blijk. Dat Wagenaar aan liet slot het middelpunt werd van een geestdriftige hulde behoeft nauwe lijks te worden vermeld. En dat ook Tierie, die het eigenlijke, moeizame werk had ge daan en nu onder de toehoorders zat, daarin •hartelijk werd betrokken, spreekt ook van zelf. Wagenaar en Tierie kregen van het koor elk een prachligen krans. mej. Wage naar fraaie bloemen. De avond werd ingezet met e«n nieuwe compositie voor orkest van den gastdirigenl- Wiener Dpeivierteltakt. naar Bauernfelds „Buch von uns Wienern". Leiden genoot de eer der eerste uitvoering. Deze symphonische Dichtung, die de verklanking is van den geest van het oude Weenen, die zoo prach tig gekarakteriseerd wordt door figuren als Strausz (Valer) en Lanner, zou men kun nen noemen de apotheose van den wals. Want ze is meer dan een wals in den ge- bruikelijken vorm. Het is een zeer geslaagde compositie, die e'en verrijking beteekent van de Nederlandsche orkesttitteratuuT. Dat wordt natuurlijk een repertoirestuk van het Residentie-orkest. We hopen en vertrouwen dat we het spoedig wederom te hooren krijgen. Van een oud-leerling van Dr. Wagenaar, werd nog een liedje voor tenor met orkest begeleiding uitgevoeid. Het werkje van den heer J. Brouwer (uit Hilversum naar we meenen) zal als deel van een grooler ge heel moeten worden beoordeeld. Losge maakt van zijn omgeving biedt het te wei nig muzikaal houvast. Waarom dit op het programma is gebracht? (Buiien verantwoordelijkheid der Redactie}. Copie van al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. STADHUISBOUW. Het voorstel van B. en W. inzake den stadhuisbouw bevat de volgende punten; lo. dat het nieuwe Raadhuis op dezelfde plaats als het oude moet worden gebouwd; 2o. e'en tweeledig ontwerp te laten maken door één architect het eene met en het andere zonder behoud van den gevel. Men geeft er waarschijnlijk de voorkeur aan het Raadhuis op dezelfde plaats te her bouwen, echter is het geen noodzaak in het Raadhuis alle takken van dienst onder te brengen. Eerst dient dus te worden bepaald, wat het te maken gebouw zal moeten bevatten, zooals ontvangzalen, raadzaal, trouwzaal en eenige of alle takken van dienst. Het is immers de vraag of het terrein zoo als het door den slooper is verlaten, groot genoeg is, of althans ge'en belendende per ceelen behooren te worden geamoveerd om een beter afgerond geheel te verkrijgen. Mede dient in het oog gehouden te wor den, de bruikbaarheid van het gebouw in de toekomst en de quaestie van het verkeer om het gebouw. Men moet zich du9 eerst eenig idee vor men hoe het grondplan t. o. v. de aangren zende straten en stegen dient te liggen, al vorens het punt genoemd onder sub. 2o in behandeling kan komen. Waarom is geen advies gevraagd aan do besturen der overige architeclen-vereeni- gingen? Waar er meerdere architecten van naam in den lande zijn, zou het in eik geval de voorkeur verdienen een particulier architect voor te dragen. Voorts mag men toch niet verwachten, dat één persoon aan beide, zoo uit elkander loopende opdrachten, de juiste oplossing geeft De opdracht die het meeste in den geest van den ontwerper valt. zal hij tot het beste ontwerp kunnen uitwerken. Wanneer dus van te voren niet beslist kan worden of het een ontwerp moet zijn met herstel van den gevel en aansluitend dak, dan wel met een geheel nieuwen gevel, 2oo zullen ten minste twee opdrachten ge geven moeten worden voor het maken van een ontwerp aan ten minste twee los van elkander staande bouwmeesters. Dat den architect, aan wien het ontwerp met behoud van den gevel zal worden opge dragen, een deskundige uit de Rijksmonu menten-Commissie worde toegevoegd is wenschelijk, daar dan een goed aansluitend gehee! is te verwachten, mede met het oog op de latere restauratie van den gevel. Eenige deskundigen in die Commissie heb ben onder hun leiding reeds belangrijk restauratiewerk doen verrichten, waarom zou dan de Gemeente van hun kennis en er varing geen gebruik maken? Zooals nu het voorstel luidt, is het vrij zeker, dat het ontwerp met nieuwen gevel tot uitvoering zal moeten komen. Het heeft er dan ook veel van, dat het deze richting uitgestuurd wordt. Mei evenveel recht zou de zaak ook als volgt behandeld kunnen worden. De Ge meente laat eerst een ontwerp maken met behoud van den gevel door een of meerdere architecten, die daar iets voor voeten. Blijkt, dat dit tot iets goeds leidt, dan behoeven we niet verder te gaan-, mocht evenwel blijken, dat er geen goede indeeling van het gebouw met behoud v. d. gevel mogelijk is, dan is 't tenslotte zoover om ts overwegen, wie voor het maken van een geheel nieuw plan in aanmerking kan komen. Het behoeft toch geen beloog, dat bij be houd van den gevel er geheel andere eischen aan den bouwmeester gesteld worden, dan bij geheel nieuwen bouw. Do overgroole meerderheid van de Monu menten-Commissie was om verschillende redenen van oordeel, dat de bestaande gevel behouden moet blijven. Is hel dan misschien niet de weg, dat B en W. zich nog eens beraden en het advies van bovengenoemde Commissie ter harte nemen? Eon tweeledige opdracht aan één persoon zooals B. en W. zich die voorstellen, leidt vrij zeker tot afbraak van hetgeen voor Lei den behouden moet blijven. V. d. H. Op uitnoodiginq der Chr, Jong, Vereeniginir Jer. 13: 16n. te Katwijk aan den Rijn, hoopt Ds. I. VOORSTEEG van 's Gravenhage op te treden met liet onderwerp „VOOR GODS TROON'' op Dinsdag 3 December a.s„ des avonds 7 urn- in de Ned. Here. Kerk. 842-~HET BESTUUR. DE ZUIDPOOLVLUCHT VAN BYRD. NEW-YORK, 30 Nov. (V.D.). Volgens edn bericht van do „New-York Times" heeft Byrd zonder noemenswaardige moeilijkheden over de Zuidpool gevlogen en is hjj naai Little America teruggekeerd. Over de ge slaagde vlucht is men in de geheele Ame- rikaansche pers zeer verheugd. Ook de pre sident der VeTeenigde Staten heeft Byrd z(jn gelukwensohen gezonden. Algemeen is men van oordeel, dat doze vlucht naar de Zuidpool veel moeilijker is geweest dan de Noordpoolvlucbt ran Byrd. Op sommige gedeelten heeft Byrd op 'een hoogte van slechts 450 M. over het ijsgebied van den Zuidpool gevlogen. HEVIGE ONTPLOFFING. SUFA, (Fidzjl Eilanden), 30 Nov. (Reuter). In de haven van Apia op Samoa heeft een hevigen ontploffing plaats gehad aan boord van het jacht Carnegie. De ontploffing was zoo geweldig, dat 5 sohepen op het strand werden geworpen. De Carnegie zelf werd totaal door brand verwoest. Verscheidene personen moesten naar het hospitaal worden gebracht. De kapitein van het verongelukte sohip Aulta werd in het water geslingerd, doch gered. Korten tjd daarna overleed hjj achter in het hospitaal. 1 man ontbreektnog„ Het s.s, Ontario poogt de overlevenden van de Carnegie te redden. De Carnegie was een niet magnetisch schip in 1909 gebouwd voor wetenschappelijke doeleinden door het Carnegie Instituut ta Washington. Op het schip was absoluut niets aanwezig van ijzer of staal. TER-AARDE-BESTELLING H. MUNNIK. Onder groote belangstelling werd hedén- middag op de algemeene begraafplaats te Leiderdorp ler-aarde-besteld het stoffelijk overschot van den 16-jarigen Hendrikus Munnik, die j.l. Dinsdagavond in de ge meente Koudekerk onder een autobus uit Boskoop geraakte en aan de hem bekomen verwondingen is overleden. Nadat de kist in de groeve was neder- -gelaten trad ds. J. J. Dijk naar voren, die een indrukwekkende grafrede hield. Ver volgens voerden nog het woord de directeur der Ambachtsschool, waar de overledene school ging (avondschool). Ook een afge vaardigde van de fa. Boot sprak eenige woorden. Onder de aanwezigen merkten wij o.a. op den directeur en onder-dir. der Ambachts school en eenige leeraren. Een krans van de directeur, leeraren en leerlingen der Am bachtsschool dekte de baar. Bj K.B. van 29 November is aan mr. A. Baron Schimmelpenninck van der Oye op zijn verzoek met ingang van 1 Jan. 1930 eervol ontslag verleend als burgemees ter der gemeente Doorn. BOKSEN. PAOLINO GESLAGEN. Uit New-York wordt gemeld: De Amerikaansche zwaargewicht-bokser Griffith heeft Paolino op punten geslagen. AMSTERDAM, 30 Nov. - De handel was hedenmorgen uiterst miniem en de koersen waren ten opzichte van gisteren zoo goed als onveranderd. De omvangrijkste affaire geschiedde nog in de Nederlandsche Ford- aandeelen, die op geruchten van een mooie dividend-uitkeering gevraagd waren en boven 270 avanceerden. Margarine Unies schommelden rondom 260, doch bleven per saldo boven dien koers. Calvé-Delft liepen na lager opening weer wat op. De Phiüps-aandeelen hielden stand op de hoogste koersen van gisteren. De Kuechenmeister-descripties waren aan den luien kant. De Oliewaarden waren goed prijshoudend en Koninklijke trokken zich van de verklaring van dr. Deterding niets aan. Mijnaandeelen bleven op peil zonder meer, hetgeen eveneens van de Suikerwaar- den kan worden beweerd. Rubberaandeelen waren ongeanimeerd. De nadeelige ver schillen waren onbeteekenend. Tabakken daarentegen waren flauw. De Sumatra-soor- ten zagen zich alle een deel van hun koers ontgaan. Amerik. fondsen lagen buiten de belangstelling. WISSELKOERSEN. Engeland 12.09 5/32. Duitschl. 59.32 3/4, Frankrijk 9.76 3/8. België 34.67 1/2, Zwit serland 48.12, Oostenrijk 34.85 1/2, Dene marken 66.-10 1/2, Zweden 66.67 1/2, Noor wegen 66.40 1/2, New-York 2.47 5/8. Uitgesproken G. B. Th. B. Kiewe, kruidenier, le Lei den, P. K. Kcorsteeg 2. Rechter-comm. jhr. mr. Th. W. C. Calkoen. Curator mr. F. H. van den Tas, te Leiden. II. Th. Elslgeest, veehouder te Hoogmade, gemeente Woubrugge, Rechter-comm. mr. W. Fick. Curator mr. C. M. Loeff, te Bos koop. I. Lardee, los werkman en koopman, le Leiden, Kolfmakersteeg 20. Rechter-comm. mr. J. H. van Laer. Curator mr. J. A. Aver- beck, te Leiden. G. C. van der Zwet, bloembollenkweeker en handelaar te Noordwijkerhout, Harde- pad. Rechter-comm. mr. A. S. Rueb. Curator mr. H. Burgersdijk, te Leiden. Zoo de Hieere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders JACOBUS v. 4 STEEN en ELISABETH v. d. STEEN— 1792a CORNELISSE den 14den December hun 25-jarige Echtveieeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hun dank bare Kinderen, Behuwd-, Kleinkind en Verloofde. Leiden, 30 November 1929. 2de Haverslraat 64. Eenige en algemeens kennisgeving. Heden overleed plotseling onze lieve Man, Vader en Bc-huwdvader 8438 KEIMPE SIJTSMA, Journalist, lid van den Raad der Gemeente Leiden, in den leeftijd van 73 jaar. Leiden: G. SIJTSMA— DE GROOT. 'Den Haag: C. VAN LEEUWEN— SIJTSMA. A. VAN LEEUWEN. Leiden, 29 November 1929. Cobetstraat 60. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. Dinsdag 3 December ten 12 u. op de begraafplaats Rhijnhof. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig, smartelijk, doch geduldig lijden, in de Hope des Eeuwigen Levens, onze innig geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Groot vader, Zoon en Broeder, PIETER BOUTHOORN, in den ouderdom van 57 jaar. Uit aller naam, Wed. P. BOUTHOORN- LAMORéE en Familie. Voorschoten, 29 Nov. 1929. Haagweg 26. 8437 De teraardebestelling zal plaats hebben op Dinsdag 3 Dec. 's morgens 10 40 uur op de begraafplaats „Rhijn hof". Vertrek van het sterf huis 10.80 uur. 8—1

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 3