UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. ALPHEN. Aanvulling Raadsagenda. 'Het raadsagenda voor de as. Maandagmid dag 2 uur te houden raadsvergadering werd nog aangevuld met de navolgende punten. 13. Voorstel van B en W. tot het toeken nen van een schadevergoeding van f -iö.00 aan T. van der Neut .Hoornstraal alhier, we gens het onbruikbaar worden van vleesch in de noodslaehlplaals. 14. Schrijven van B. en W. inzake even- tueelen afstand van een strook grond langs de Noordzijde der Kerkstraat door den heer ■I ,Z. van Hellemond en opruiming van het hek langs die straat. 15 Voorstel ran B. en W. lot onderhand- sche gunning van de school schoon maak over het jaar 1930. 16. Benoeming van een lid van do Com missie van Toezicht op het Middelbaar On derwijs in de vacature welke op 1 Januari 1930 ontstaat door de periodieke aftreding van ds. W. Maan. Aanbevolen worden: 1. ds. W. Maan, 2. ds. J. A. H. Bosch. 17. Vaststelling van een ontwerp-besluit tot wijziging van de gemeenlebegrooting, dienst 1929. o BOSKOOP. Tooneelclub „Amicitia". De tooneelclub „Amicitia" heotl gister avond in hotel „Klaassen" haar eerste tooneelavond gegeven in dit seizoen. Opgevoerd werd „De Violiors", tragi-ko- medie in 4 bedrijven door W. Schürman. Zooals wij dat van „Amicitia" gewend zijn, werd er weder keurig spel geleverd, wederom bleek dat de spelers hun rol vol komen meester waren. Dat het zeer talrijk opgekomen publiek met groole voldoening en belangstelling het stuk volgde, bewees de stilte in de zaal en het applaus na eik bedrijf. Een gezellig bal hield menigeen nog tot laat in den nacht bijeen. „Amicitia" kan wederom met trots op dozen welgeslaagden avond terugzien. Tninbonwloods door brand vernield. Door onvoorzichtig omgaan mot vuur, is de luinloods van de firma C. B. v. Nes en Zn., staande in den polder Laag-Boskoop tol den grond toe afgebrand. De brandweer was spoedig met de motor- spuit ter plaatso, doch kon niet beletten dat do loods geheel werd verwoest. Verkiezing Ned. Herv. Kerk. Bij de alhier plaats gehad hebbende ver kiezing van nolabelen in de Ned. Herv. Kerk, werdon herkozen de hoeren KI. Krom hout Gzn. en W. Kruiswijk. Tot gemachtigden in het kiescollege wer den herkozen de heeren: G. Grocnestein, C. Spijker en J. v. Klaveren J.Pzn. en ge kozen de heer Jac. van Roon. Tot telegrambestellers in deze ge meente zijn met ingang van 1 Januari e.k. benoemd de jongelieden L. Koster en W. Pannebakker. De Wilhelminaboom welke haar plaats had op hot plein van het oude raad huis is verplaatst naar den tuin van hel nieuwe raadhuis. In do prijzen der snijbloemen, welke dit jaar over het algemeen zeer laag zijn geweest, hetgeen ook elders het geval was, begint eenige verandering te komen. De prijzen zijn in de afgeloopen dagen sterk omhoog gegaan, voor le kwalltiet wor den thans goede prijzen besteed. LEIMUIDEN. Burgerlijke Stand. Overleden: Leier van Breen, wedr. van Catharina Dieleman, 78 j. Dezer dagen sloeg een paard voor een driewielkar van den heer B. op hol. Spoorslags ging hei door het dorp heen Bij de Herv. Kerk stond juist een begrafe nisstoet, zoodat de ongelukken niet te overzien waren. Gelukkig wisten de ge meenteveldwachter en de landbouwer v. XV. op het laatste oógenblik het paard tot stilstand te brengen, zoodat geen persoon lijke ongelukken gebeurden. Alleen het hek staande voor de o, 1. school werd eenigs- zlos verbogen, doordat de kar er tegen aanreed, NIEUWE-WETERING. Gistermiddag is door den heer V. H, uil Roelofarendsveen met zijn vrachtauto een koe aangereden. Het beest was zoo zwaar verwond, dat het moest worden af gemaakt. OUDE-WETERING. Do moedercursus van het Groene Kruis is in hotel van den Bosch door dr. A. van der Bijl geopend. 26 Dames nemen hieraan deel. o ROELOFARENDSVEEN. Toneeluitvoering St. Pancratius. Dezer dagen gaf de R.K. Tooneelclub St. Pancratius alhier een uilvocring in de groole Pancratiuszaal. De zaal was overvol toen de geestelijk adviseur, de weleerw. heer N. Bijl den avond opende mot een hartelijk woord van welkom. Voor het groote treur spel ging vooraf een zangnummer getiteld „De gemoedelijke terechtzitting" gegeven door de heeren B van der Meer, C. van der Meer en E. van Ruiten, welk nummer veel bijval oogstte. Hierna werd len loonee'le ge bracht het groole treurspel „De Kapucijn Theobald Mathew of de Wraak der twee Broeders" Hel anti-alcoholisch spel is van het begin lol hel einde een sprekend, tevens afschrikwekkend voorbeeld van de name- looze ellende door den drank veroorzaakt en tevens geluigl hel voor het goed recht, voor het edel streven dergenen, die op hel voor beeld van pater Mathew. zich onder het vaan hebben geschaard om den alcohol te bestrijden. Het 9pel was in een woord onberispelijk. Hel stuk boeide dan ook de aanwezigen zeer en de groote stilte bewees meer dan voldoende hoe hel publiek het spel op prijs wist te stellen. Aan het slot van den avond nam de geestelijke advi seur nogmaals hel woord en bracht dank aan de spelers voor hun keurig spel en aan de aanwezigen voor hun aandachtig gehoor. Morgenavond zal dit drama wederom door de club worden opgevoerd Een ieder die werkelijk goed spel wil zien en zich een gennlvollen avond wil verschatten, ver- zuime niet naar de zaal le gaan. Vermeld dient nog te worden dat lusscben de bedrijven de vioolclub haar besle beentje voorzette om door aardige muzie'knummer- tjes den avond gezellig te maken. TER-AAR. Loep der bevolking. WOUBRUGGE. wilde wegrijden, kwam hij tot de onaang» name ontdekking, dat het karretje ver dwenen was. Woest rijden. Op den Sloterweg in Haarlemmermeer kwamen gisteravond twee personen-auto's met elkaar in botsing, vermoedelijk door dat een der bestuurders te woest reed en niet voldoende uitweek. De inzittenden, w.o. twee dames, kwamen er behoudens een paar lichte kwetsuren nogal goed af en met den schrik vrij. De auto's werden zeer beschadigd. Ingekomen: van 's-Hertogenbosch, W. Koning; van Oudewater, J. W. van Schip on gezin. VVertrokken: L. Aartman en gezin, naar Alphen a. d. Rijn; M. Bastmeüer naar Bode graven: J. Karskens naar Den Haag; M. H. C. Kroft nanr Delft. WADDINXVEEN. Vergadering Ziekenhnisverpleging. Onder voorzitterschap van den burge meester vergaderde in liet R.-K, Bondsge- bcuw de Vereen, voor Zbkenhuisverpleging. De voorzitter riep de 60 opgekomen wijk- ponningmeesters, commissarissen en plaatse lijke doktoren, een hartelijk welkom toe en dankte alle aanwezigen voor wat zij in het afgeloopen dienstjaar weer geheel belang, loos voor onze zieken hebben gedaan. Hti memoreerde dat de veresniging nu 7 jaar bestaat reeds meer dan 600 zieken voor haar r.kt-ning werden verpleegd. In het afgeloopen jaar zijn 100 patiënten verpleegd. Dank zjj den bazaar, den rondgang van het muziekkorps en verschillende goede giften, is er inplaats van een tekort, een batig saldo van ruim f. 3000. De gemeentelijke zieken-auto zal spoedig gereed zijn. De contributie werd weer bepaald op f. L25 per lid on per jaar, terwijl het aantal leden steeds stijgende is en de 5500 reeds verre overschrijdt. De vergadering had een geanimeerd verloop. Burgerlijke Stand. Geboren; Jacoba, D. van C. van Leeu wen en P. de Jong Jan Cornells, Z. van J. C, Janzweert en J, F, van der Krans. Qverleden: A. C. Storro 8 j. B. J. van Rhijn 3 mnd. Gehuwd: N. Th. Melkert en A. U. Op- pelaar. -— St.ct. No. 225 bt.at de statuten van de N.V. Betonfabriek en Technisch advies bureau „Cornei" alhier. HILLEGOM. 121/2-JARIG JUBILEUM VAN ZUSTER TERHORST. Een hulpvaardige en stipte vronw. KATWIJK AAN DEN RIJN, Lezing over „Het Spiritisme". Gisteravond trad op uitnoodiging van de J.V. op G.G. „Pred. 12 la" als spreker op Dr. J. Hoc'k van Den Haag mei het onder werp: „Het Spiritisme". Éen groot aantal belangstellenden vulde 't Geref. Kerkgebouw toen Ds. Meijeringopde gebruikelijke wijze de samenkomst opende. Na een kort welkomstwoord gaf hij dade lijk het woord aan den spreker. Deze begon met de opmerking, dat hel Spiritisme ten strooming is op godsdienstig gebied, waarvan men zekeg op de hoogte dient te zijn. Het beweert n.l. de bewijzen le leveren, dat het na dit leven met den mensch niet uit is Dit' gevoegd bij de sterke uitbreiding van hel Spiritisme na de oorlogsjaren maken hel zeker noodig en nuttin dit verschijnsel theoretisch te be spreken. Hierna behandelde sp'r. bet spiritisme naar zijn geschiedenis en verschijnselen en de critiek van de wetenschap en de Heilige Schrift op liet spiritisme. Hoewel reeds vanaf de grijze oudheid in één of anderen vorm van spiritistische verschijnselen kan gesproken worden, eerst in 18-18 met de kiopgeluiden bij de fgm. Fox in de staat New-York, heeft men het begin der tegen woordige beweging. Deze verspreidde zich snel door geheel Amerika. In 1852 in Enge land; in 1857 en '58 werden de eerste séances gegeven in Den Haag. Bij de bespreking der verschijnselen blijkt dat de geesten steeds een middel medium noodig hebben om zich te kunnen open haren. Men onderscheidt een mediumschap van het lichaam, van de ziel en van den geest. Spr. gaat daarna de verschillende verschijnselen na. als daar zijn: tafeldans, het directe schrift, de materialisatie of gt^ daanteverwisseling en de inspiratie. Veel gevallen van bedrog zijn ontmaskerd maar loch ook veel gevallen als feiten ge constateerd. Do Duilsche psycholoog Dr von llart- manh heeft gotracht die feiten te verklaren. Hü ging daarbij uil van twee hoofdstellin gen- de onwillekeurige spierwerkzoamheid en de onbewuste hersenwerking. Al kan niet alles verklaard worden, zóóveel komt toch wel vast Ie staan, dat het geen geesten zijn, die do genoemde verschijnselen ver oorzaken. Tenslotte ging spr. ha, welke gegevens do Schrirt biedt, om het Spiritisme te beoor- deelen. Volgens de Bijbel is er voor de kCr van de gemeenschap der doodt-n met do leven den geen plaats. Spr. werkt dit nader uit. De geschiedenis van Koning Saul te Endor kan op de manier van Dr. von Hartmann zeer wel verklaard worden. Met te wijzen QP de groole gevaren van j het Spiritisme en op den troost dien de Heilige Schrift on9 biedt. door de zekerheid, die zij schenkt, ook wat betreft hel leven na den dood, sloot spr. zijn boeiende rede. Naar wij vernemen worden er plannen gemaakt voor een te bouwen 5de leslokaal aan de Chr. school alhier. Voor de met- ingang van 1 Jan. a.s, verplichte leer kracht aan die school hebben zich 29 sol licitanten aangemeld. Het voetpad in het Zuideinde heeft een flinke verbetering ondergaan, doordat dit gedeelte met tegels is belegd, hetgeen tevens de zindelijkheid van het dorp zeer verhoogt. Tol groot genoegen van de bewoners aan dat voetpad is het werk thans bijna g6read. Gevonden voorwerpen: een domme kracht, (vermoedelijk van een vrachtauto) oen paar dames glacéhandschoenen en be. lasb'ngplaatje in étui. Inlichtingen ter secre tarie. HAARLEMMERMEER. Uitvoering „Gcncordia". De vereeniging „Concordia" alhier, wier doel het is nuttige kennis en beschaving en gezellig verkeer te bevorderen, hield gisteravond in de Landbouw te Hoofddorp een feestelijke bijeenkomst, waarin het too- neelgezelschap „De Maskerspelers'' van Bergen (N.-H.) een schitterend geslaagde uitvoering gaf. De zaal was flink bezet. De heer- Molenaar heette allen hartelijk welkom en uitte de beste wenschen vooe een genoeglijken avond, waarna werd op gevoerd „De dienstknecht in het huis", zedenspel in 5 bedrijven door Charles Ran Kennedy, Het herhaald applaus was een duidelijk bewijs dat het stuk bijzonder in de smaak viel. Er werd door het gezel schap dan ook vlot en mooi spel geleverd. Na een gezellig bal gingen allen hoogst voldaan huiswaarts. Weer eenl Gisteravond beging de heer B. de on voorzichtigheid zijn nog zoo goed als nieuw rijwiel teg9n een gebouw aan den Hoofd weg alhier neer te zetten. Toen hij weder LISSE. De a.s. Plnimveelentoonslelling. liet vraagprogramma naar de a.s te hou den tentoonstelling is aan de velo liefheb bers toegezonden Wie er geen ontvangen heeft kan dit nog aanvragen bi) den heer J. C. van Ruiten, Julianastraat 98 alhier. Er zijn zeer mooie prijzen toegezegd, o.a. 3 groote verguld-zilveren medailles van de gemeente Lisse, -10 zilv. en verguld-zilveren medailles, 20 bekers, (waarvan vele zilve ren) en voorts verscheidene lauwerkransen en takken, kunstvoorwerpen enz. Aan geld prijzen is f. 1000 geschonken. Gezien de loge inschrijlgeldcn en de groote klassenprijzen, kan het niet anders o( deze tentoonstelling moet slagen Indertijd is abusievelijk gemeld dat de Vereeniging financieel zwak zou slaan. Tot nog toe werd echter de reserve-kas nog niet aangesproken, en er is geen sprake van dat de vereeniging schipbreuk zal leiden. De jury bestaat uit de heeren: E. Damstra te Neede voor groote hoenders; H. L. A. v, d Horst te Leiden voor dwerghoenders, G. Jakobs, Utrecht, groote en middenrassen konijnen; L. II. Hamaker, Haarlem, kleine rassen konijnen; J. Schreij, 's Gravenhage, sierduiven; G. Heerschap, Haarlem, post duiven; H. L. A. v. d. Horst, Leiden, water en siervogels; G. Veltrap, Hillegom, granen en zaden; J. Kraak, dierenarts te Lisse. In dien noodig zullen nog meerdere juryleden worden toegevoegd. Wij hopen binnenkort nog nadere mede- deelingen te doen omtrent doze tentoon stelling. Loop der bevolking. Vertrokken: J. Engel en gezin, n. Haar lem. Mej. D. Haok, n. Vriezenveen. A. G. v. d. LaanMaesen, n. Rijswijk. J. O. Minek en gezin. n. Groningen. J. Leynse. n. Voorhout. D. v. Wavercn, n. Den Helder. A. v. d. Voort. St. Mi- chielgestel Th. 0- v. Langen—Verhaar, n. Hillegom A. C. v. Dijk en echtg,, n. Haarlemmermeer. J. Kulk en gezin, r. Haarlemmermeer. P. Duwelaar, m Lei den. Gevestigd: T. MinckMetelka, v, He legom- B. H Duivel, v. Haarlemmer meer. C. Th. Schuts, v. Bergen (N.-H.) O. A de Bruin en gezin, n. Haarlem mermeer. Mej. M. M. L. F Scholte, Rotterdam. K. Timmers, v. Katwijk. Zuster Terhorst. Zuster Terhorst, de wijkverpleegster der Protestantsctie Ziekenverpleging en de huisbezoekster der Hillegomsehe Vereeni ging tot bestrijding der tuborculose is hier 12iA jaar in functie geweest. De besturen van de beide vereenigingen en haar tal rijke patiënten, hebben deze gelegenheid aangegrepen, om haar dank te tocmen en te huldigen voor haar arbeid. Een comité was gevormd, en een huldigingsavond werd ge organiseerd in de Nutszaal. Toen Zuster Terhorst met haar farm. 4 ontvangen was, nam de heer Vooren het woord om te vertellen, dat deze avond een ernstig Godsdienstig karakter zou dragen gelijk Zuster Terhorst ais verpleegster en diacones een ernstige godsdienstige vrouw is. Hij schetste haar werk als van het hart en van het verstand. Dit laatste komt voor al tot uiting in daden bij de t.b.c.-bestrij ding. De heer Vooren was de woordvoerder op verzoek van den heer H. Veldhuyze® van Zanten, die de jubileercnde Zuster een pensioenpolis voor f. 800 op 55-jangeu leef tijd overhandigde, het geschenk van ds t.b.e.-vereeniging en van de Protestant- scho Ziekenverpleging. Onder begeleiding op het orgel door den heer Cardol werd nu door allen gezongen Dat 's Heeren Zegen op u daal'. De heer Aay sprak namens het comité en namens de patiënten om Zuster Terhorst hartelijk te danker voor de zorgen en op offering. die zij besteedt aan haar patiën ten. Haar taak ie niet gemakkelijk en het groote publiek heeft daar geen goed be grip van. De lijst van hen, die bijdroegen ann het geschenk, een huiskamer-ameuble ment, is zeer groot, het geschenk is een klein bewijs van de dank der patiënten, want haar bezoek aan een zieke is als een zonnestraal in huis. De lieor P. H. Fijma vertolkte den dank van een groote groep arbeiders en de hce? I C- Baas sprak een persoonlijk woord om haar de kracht van God toe te wensehFft, Dr, Steenmeyer voerde het woord namens de geneeshecren, die allen dankbaaT zijn voor de hu.pvaardigheid en stiptheid van Zuster Terhorst. Met haar arbeid bereikte zij groote resultaten. Toen bedankte Zuster Terhorst voor al het gesprokene en voor de geschenken, in het bijzonder de t.b.e.-verecniglng, de Zie kenverpleging en het Comité. Dc heer Vooren sprak nog eenige woor den tot nu11 rouw Van Beaumont, waarna het ameublement werd bewonderd en aan een ieder der aanwezigen gelegenheid ge boden werd Zuster Terhorst te felieiteeren. Op 1 December a.s. zaJ het 25 jaar geleden zijn, dat de Gasfabriek in werking werd gesteld. Voor het e vamen Machincschrijven systeem „Mereurius" slaagden Agnes Reeu- wijk, Marinus Visser en Piet van der Werff. Zij werden ongeleid door den heer F. C. van Lierop Jzu. alhier. OEGSTGEEST. Bevolking over de maand October. Ingekomen: 39 mannen en 55 vrouwen 94 personen, geboren 6 jongens en 4 meisjes 10 personen, tezamen 104 per sonen. Vertrokken 31 mannen en 36 vrouwen 67 vrouwen, overleden: 5 mannen en 2 vrouwen 7 personen, tezamen 74 per sonen. AIzqo een vermeerdering van 30 perso nen. 1. Levenloos aangegeven kind. 6 Hu welijken gesloten. Algemeene vergadering van de Usclnb. In Café „Central" is de jaarlijksche Al gemeene vergadering gehouden van de IJs club, die druk bezocht was. Niel minder dan 88 leden haddon gehoor gegeven aan den oproep. De voorzitter, de heer B. J. M. Kortman opende de vergade ring met een inleiding, waarin hij een ver blijdende loon kon doen hooren over hel af geloopen winterseizoen waarin voor het be stuur buitengewoon veel werk is geweest, en aldus het bestaansrecht van dc IJsclub wel is komen vast te staan. Spr, brengt daarom dank aan zijn mede bestuursleden voor hun verleende steun tij dens die periode Mocht er dan dien tijd veel goede arbeid zijn verricht eenerzijds, ter anderen zijde is daaraan een schaduw zijde ontstaan in de kas der vereentgmg, mede veroorzaakt door de groote uitgaven aan loonen en wedstrijden. Zonder de ontvangen steun van de leden kan een winter als die welke wij achter de rug hebben, niet doorwond waarom spr opwekt tot aller Door den Secretaris, den heer i| r Burg worden de notulen, samesp./ den vorigen secretaris, voorpi^ Voorzitter zegt daarvoor dank Q r den onveranderd vastgesteld. Voor het uitbrengen van hel fc verslag 1928-1929 van den perniinp, den heer C. Hoogendoorn, deelt 6 ter mede, dat gezien de meerdere en het tijdroovend werk tot nazi; deze bescheiden tijdens de verpl heeft het bestuur een tweetal heeren Mulder en Donk verrockt vóór deze vergadering te willen aan welk verzoek is voldaan. Deze commissie bevond alles maakte orde, Men gaf in overweging het - saldo over le brengen in de uitjag 1930 en de inmiddels ontvangen conti in ontvangst in denzelfden dienst Oer besteding der gelden is het de overt der commissie dat de werkzannheh het bestuur niet gering zijn gewe«| bestuur komt voorzeker daarvoor ili toe. Wij laten hier de cijfer1- voljm Uitgaven' 1. Inrichting Ijsbaan 2. Bestuur, (zaalhuur enz.) I. 3 <0. 3 zekering f. 9 43, 4 Adverlentiën 5. Z.H, IJsbond (verrekening) 6 Drukwerk en schrijfbehoeften 5 Porto's en Voorschot f 10.70; 8 Aaa loon leden f 11.50; 9. Pol. diensten 10 Arbeidsloon f. 699.11. f 875.76; Tolaal f. 1738.10. Slot: Uitgaven f 1738.10- Ink f 1657 2-L- Nadeelig saldo 80.86. Financieel overzicht (tot 10 Xs 1929) Inkomsten- Saldo 1928 f Contanten (kasgeld) f. 162.03: Subs.- meenie f. 50.Rente f. 20 72; Aki f. 3.10; Schoonheidswedstrijd I. Spaarbank f. 3.05; Contributie nieu den f. 71.50; Opbrengst bussen I. Giften f. 75.50; Opbrengst lijsten samen f. 629.75; Totaal f. 1657.24. Na Br ze voorlezing dankte de vm beide heeren voor hunne bemoeiini de verzorgde samenstelling van dit zicht. De in de bijgevoegde toelichting g goede raadgeving zal door het bestuur baar in overweging genomen worden. De penningmeester brengt spr zonder woord van dank voor rijn teerde arbeid in dit buitengewoon ai jaar, waarna deze wordt gedecharjn voorstel van de commissie. Vervolgens bracht de secretaris, i! v. d. Burg voor 't eerst een keurig vr jaarverslag uit over het tijdvak 1 Nor 19281 November 1929. Uit dit waarin de kleinste bijzonderheden vermeld, werd dank gebracht aan dn matigen secretaris, den heer L. 8 voor de vele werkzaamheden verrd lange reeks van jaren waarin functie heeft vervuld. Het ledental bedraagt 262, vil noodzakelijk moet worden uitgebrd het einde van dit verslag hoopte rj de IJsclub steeds moge stijgen in ii palhie van de inwoners onzer gemis De Voorzitter dankte hierna den laris voor zijn vele en moeilijke werk heden. Voorts wordt overgegaan tot de i zingen. Do Voorzitter herdenkt dat eerst hot oud-bestuurstid den hsr Spaargaren die door vertrek naar bi tenland ontslag heeft gevraagd. Vervolgens herdacht spr. onder looze stille het zoo plotseling door M 9fig ongeval, der Vereeniging onbal'.- de heer A. Olsthoorn en zijne ochtgr Aan de orde gesteld werd dan: Verkiezing van drie bestuursleden i periodieke aftreding van de heeren C gendoorn, Joh. Uittenbogaard en J. mans Jzn Als slemopnemeTS funf de heeren v. Breda en de Groot. Mei meerderheid van stemmen werden o aflredenden herkozen en namen herbenoemingen aan. Om te voorzien vacature Spaargaren waren niet min» vier stemmingen noodig, waarwa stemming ongeldig werd verklaard. Ten slotte werd gekozen, de tel Donk die zich deze benoeming hel1 vallen. De uitslag van de gehouden verloul le keuze J. den Boer (paar met montuur); 2e keuze C. J v^( (idem, zonder montuur); 3e keurt Ruiter (kist sigaren); 4e keuze l-«- fenhogaard (idem); 5e keuze A 11 (doos sigaretten) 6e keuze V". de (idem.) r- Bij de rondvraag heeft de heer A een door hem samengesteld gwirai gedragen. Hierin werd Cewez®n.0''., meselemenl dat in de O. IJsclub r afwezig is, voorts op- de vrourv 11 veegster, de stouw op de verga™? lot slot het organiseeren van een P wedstrijd alleen voor vrouwen De voorzitter bracht den beer zijn dank. i. De heer Dofferhof Jr. inform het houden van een nationale voor hardrijden. „i De Voorzitter zeide dat g^ac» dan een wedstrijd van den in 0eg9tgeest te krijgen. j. De heer Donk bracht namen het bestuur dank voor hun arbeid, Na mededeeling van de vorefJ zake verzekering tegen one'' ijs voor de leden en opwekking ving van nieuwe leden. dan»l deze zeer geanimeerde veigao-''1 einde gaven zich 7 leden op strijden van den Z. H IJsbon" Verkiezing Ned. Herv. 0® «tb- Op Vrijdagavond as van in ..Irene" een verkiezing ff' j voor 4 gemachtigden voor j der Ned. Herv. Gemeente. -

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 6