DE BONNETTERIE VISSQHERIJ-BERICHTEN. W0LLEN-VE/TEN I PULL OVER/1 IDEUXPIECE/I A.PARM ENTIER -WOL TRICOTMAG— BREE/TR I2Ö TELI936 RADIO-PROGRAMMA. Hprbaamheden zonder vergoeding ■remjllen. Broorzil'er stelt voor, dit op de jaar- Mem behandelen. ■neen? een verzoek van den heer Ver- K>( aanstelling van een bloem* naf- ■heer W. v. d. Meij verzoekt samen- Lt met de zustervereeniging Ier K als door grooten aanvoer de bloe- ïaardeloos zijn, of beneden een be gin prijs dalen. ■voorzitter is tot deze samenwerking bereid. ■jjeer J. Monster vraagt, of de bloe- fceens niet voorzien kunnen worden, ImraibandeD om de wielen, om hel Kijk geraas te voorkomen. De voor- IzevT overweging toe, maar wijst op Iverwachten groote kosten, leer J. v. d. Meij stelt voor een an- tgeling voor het ter beschikking stel- L de prijzen op de vergaderingen. Bestuur kan voor dit voorstel weinig [beer Samson stelt voot, veilingslds- f beschikking van de leden te 6tellen. loorzitter wil dit nog maar eenigcö ptstellen, vanwege de kosten, maar litusschen overweging van het voor- vergadering werd hierna met een I van dank door den voorzitter ge- slotte volgde een verloting van een lantal fraaie prijzen. SASSENHEIM. GEMEENTERAAD onden munten Het rooien van sen De weg voor „ter Leede" emeentebegiocting Afkoop nderhoud brug Een badbedrijf. aad dezer gemeente vergaderde gift dag te 2 uur. Afwezig was de heer d. Voet. totalen van 24 Juni en 1 Juli 1929 goedgekeurd. ingekomen stukken leest de voor- irt. 642 van het Burg. Wetboek voor, verband met de gevonden munten, dit art. komt de helft van de op- aan de gemeente toe. De heer beeft een raadsman, die adviseert iten niet af te staan. B. en W. den schat in de brandkast der ge- bewaren. De heer Van Breda ge- iet dat over deze schat geproce- imoeten worden. Het zal wel langs weg opgelost worden. De liman wil de vondst een plaatsje het nieuwe Raadhuis, z deelt mede, dat aan den win- fta» in veiband met het sluiten van :el wegens besmettelijke ziekte, een 'ergoedine is toegekend van f. 100. Idea hoofd-ingenieur van den Wa- is een schrijven ontvangen waarin edeelt, dat vanaf de Oude Post :.-K. kerk 23 iepenboomen staan, of kwijnend zijn en daardoor ge- innen opleveren. Het is gewenscht rooien. B. en W. waren reeds de doode gemerkt om te rooien. Zij hebben |en of het piet gewenscht is alle te rooien en nieuwe boomett va I. Een verzoek in dien geest zou ge- men worden. Boomen geven een cachet aan het dorp en het is in- raooi. r Van Breda is tegen het rooien len. He boomenkwestie wordt nog lang- iMiscussieerd. Ten slotte doet wet- Warnaar het voorstel te trachter Moir voor de R.-K. kerk met 1 meter fr'eeden, dat zou een groote verbe- I lijn. torz. zal de raad met het kerkbe- Mpreken. Een besluit over het al of Pen der boomen, wordt aangehou- het in orde brengen van den weg rr Deede" deelt de ingenieur van at niede, dat bestrating enz. plm. Iwu kosten. In verband met de a.s Iwf*10 deze uitgave, met het oog Inperkte middelen te kostbaar. |»rz. deelt mede, dat-op de begroo- 3 post voorkomt voor een trottoir F dan voor nood) van de Molenstraat Leede. Er wordt nu breedvoerig i over de wenschelijkheid van een •Mn wordt een en ander bij de be- nogmaals ter sprake te brengen. 0 gewestelijke landstormcommissie 50 subsidie verleend. Q1myeevereeniging krijgt f. 15 voor ePn'B voor de a.s. tentoonstelling ,e Staten is de aardappelveror- n!et. goedgekeurd. Besloten wordt ening niet in te trekken, zoodat Mluit van een hooger college uitge- van f worden. ÏÏ?vereenigiog a.. D. O. is volgen» f i?^eQS terrein^uur noS 00,1 nnrti j schuldig. De vereem- ««konden, dus OT niet veel te die kJt° kobben de bestuurs- 1 aim.- k nurcoilfract onderteekend »t berSi o6"' l^00'1 'bt dusver geen ",er daze zaak wordt door wo»nl gevoerd. I muil kt B. en W. zulten trach- inSi voor gemeente en hegrooting ontvangsten en f »»i 14 en kapltaaldierai i7l-403,29 en in uitgaven batig saldo dus va;. ft^%aa?k63teding bekwer- bn "HUJoen en Zoon wordt fT*n, vaa een hek om de r 742.50 en aan de t°pt fsoo langs de Gouver- 5. Adres Pluimveevereeniging Dit punt wordn afgevoerd. 6. Borgtocht gemeente-ontvanger Ged. Staten hebben tegen de vastgestelde borg tocht bezwaar gemaakt. Besloten wordt nu deze te handhaven op het oude bedrag, groot f.7000 7. Subsidie Bgzondere Bewaarscholen. Deze wordt verleend. 8. Wijziging begrooting 1929 De wij ziging wordt goedgekeurd. 9. Verzoek Prot. Ziekenverpleging ver booging subsidie. De heer Van Breda is het er niet mee eens, dat <Je R.-K. Wijk verpleging f.600 en de Prot. f.400 subsi die ontvangt, terwijl het werk gel fik is. Op voorstel van den heer Van Zonneveld wordt dit punt aangehouden ten einde meer dere cijfers te kunnen overleggen. 10. Regeling werkloosheid. De ge meenten Hillegom, Lisse, Noordwjjkerhout, Noordwijk, Voorhout en Sassenheim hebban geconfereerd en een uniforme regeling vast gesteld. B. en W. stellen voor deze rege ling aan te nemen. Na discussie wordt het ontwerp aange nomen. 11. Afkoop onderhoud brug bü Teylinger- laan van land Papendrecht van der Voet. De firma wil voor eigen rekening eei feinieuwe brug bouwen en vraagt aan de ge meente f. 2000, waarvoor het onderhoud bij de firma komt. B. en W. achten f. 1000 voldoende. De heer Van Breda wenscht; voordat een besluit genomen wordt, overleg met de fir ma. Het voorstel van B. en W. wordt na discussie aangenomen. Tegen de heer van Breda. 12. Instructies secretaris, ontvanger en ambtenaren ter secretarie. Aangenomenhoewel de heer van Breda de ambtenaren om half één naar huis wil zenden, teneinde met het gezin te kunnen eten. 13. Instelling van een Badbedrijf. Dit wordt aangenomen Het is de bedoe ling in de toekomst ook het Badhuis hier onder te brengen. In een volgende vergade ring zullen de verordeningen worden be handeld. De agenda was hiermede afge handeld. Van den heer Tol was een dankbetuiging ingekomen voor de dispensatie voor bouwen winkelhuizen aan d" Teylingerlaan. Hij vraagt nu 50 c.M. minder naar achter te mogen bouwen. De heer Speelman is hier tegen, en zoo goed als alle heeren voeren hierover het woord. Er wordt zelfs onderricht gegeven in de regels van den weg. Ten slotle wordt overgegaan lot stemming en wordt de 50 c.M. minder toegestaan. Tegen de heeren van Zonneveld, Speelman, van Breda en Warnaar. De aannemer van het zwembassin ver zocht tegemoetkoming in het verlies dal hii heeft door het te laag inschrijven. De heer van Breda is hierteren, dan moet hij maar heter rekenen, verschillende heeren zijn het hiermede eens. Na breedvoernigr discussie wordt ten slotte besloten f. 750 vergoeding te verlee- nen. voor de sehade op het wachten enz. Na de rondvraag wordt de vergadering gesloten en in geheime zitting overgegaan. Goedgeslaagde Tooneelnitvoering. De Tooneelvereeniging ..Amicilia" alhier heeft gisteravond haar 23e uitvoering ge geven in het K.S.A.-gebouw. Door haar werd ten tooneele gebracht het bekende romantische spel „de Pastoor van Neyvil- lette Voor het eerst sinds haar bestaan is de vereeniging nu met een gemengde bezetting voor den dag gekomen, waardoor de nieuwsgierigheid zooals van zelf spreekt, groot was. De zaal was dan ook tot in de hoeken gevuld, en niemand der aanwezigen zal spijt van zijn gang naar de R.S.A. gehad hebben. De vertolking van het stuk was zeer goed en deed denken aan groot tooneel Ook de décors en de grime werkten mede tot het bereiken van een goed geheel. De grime werd verzorgt, door den neer v. d. Pijl uit Leiden. Na de pauze werd het blijspel „Univer seel" voor het voetlicht gebracht, dat even eens een groot succes werd. Het spel in zijn geheel vlotte goed en oogstte een dankbaar applaus, dat ten slotte in een ware ovatie overging Rest nog te vermelden, dat het orkest het muzikale ge deelte goed verzorgde. Het nieuwe Raadhuis nadert zijn vol tooiing. Het uurwerk en het carillon zijn reeds aangebracht en vroolijk zweven de heldere klanken ieder kwartier door de lucht, hetgeen een aardige afwisseling be- teekent. WARMOND. GEMEENTERAAD. Herziening Waterleidingtarief Ver- nienwing Dorpsstraat Behandeling Gemeentebegrooting Salarisher ziening Toespraak tot den binnenkort scheidenden Bnrgemeester. Heden hield de Raad dezer Gemeente een openbare vergadering onder Voorzitterschap van den heer A. J. Schölvinck, Burgemees ter. Aanwezig waren alle leden. Nadat de Voorzitter de vergadering op de gebruikelijke wijze1 had geopend werden de notulen der vorige bijeenkomst voorgelezen en onver anderd vastgesteld. De Voorzitter deelde mede dat sinds de vorige vergadering de na volgende stukken waren binnengekomen: Schrijven van Gedeputeerde Staten houdende goedkeuring van de door den Raad dezer Gemeente genomen besluit in zake aankoop grond voor wegverbreeding. Schrijven van de R.K. Middenstandsver- eeniging en de „Hanze"' houdende dank betuiging vor de toegekende subsidie voor de winterhandelsavondcursus. Beide stukken worden voor kennisgeving aangenomen. Schrijven van „de Hanze" houdende ver zoek de installatie van het nieuwe Raad huis te willen opdragen aan Warmondsche ingezetenen, voor zoover die hiervoor in aanmerking komen. De Voorzitter deelt mede dat met dit verzoek ernstig rekening zal worden gehouden en de Raad te dezer zake t. z. t. voorstellen zullen bereiken. Verzoek van het Bestuur van het Chris telijk Middelbaar Onderwijs te Leiden hou dende verzoek om toekenning van een sub sidie ten bedrage van f 91.66 in de kosten van dit onderwijs. Nadat op verzoek van Wethouder Zwetsloot, de Voorzitter dit adres nader heeft toegelicht, wordt met al- gemeene stemmen besloten de gevraagde subsidie' toe te kennen, op de zelfde gron den als het vorige jaar Schrijven van Gedeputeerde Staten dezer Provincie houdende bericht, dat de door den Raad dezer Gemeente vastgestelde aardappel verordening in strijd is met de wet. weshalve dit College den Raad in over weging geeft bedoelde verordening in te trekken daar Gedeputeerde Staten anders genoodzaakt zullen zijn dezelve aan de Koningin ter vernietiging voor te dragen. B. en W. stellen voor tot intrekking over te gaan en hiervan mededeeling te doen aan de Vereeniging voor Bloembollencultuur. Wordt met algemeene stemmen hiertoe besloten. Schrijven van Het Bestuur der R.K. Paro chiale School al-hier houdende bericht dat vergunning wordt verleend om op kosten van de Gemeente een gedeelte van het be staande schoolhek met voeting, voor zoover het den hoek vormt van Heerenweg en Meerrustlaan, Ier voorkoming van even- tueele verkeersongevallen, te verplaatseu. De Voorzitter zegt dat van deze vergun ning gaarne gebruik zal worden gemaakt, waarbij de heer Ileijl aandringt deze- ver breeding zoo groot mogelijk te nemen. Op een vraag van den heer Bakker of met deze werkzaamheden spoedig zal worden aan gevangen. deelt de Voorzitter mede, dat het in de bedoeling ligt zoo gauw mogelijk tot verbetering over te gaan. Verder deelt de Voorzitter mede dat de verordening op de heffing van bijdragen, bedoeld in artikel 11 der wet van 21 Juli 1928. Stbl. No. 265 tot voorziening tegen be smettelijke ziekten moet worden herzien in verband met de wijziging der wet op de be smettelijke ziekten, weshalve hij voorstelt deze verordening te wijzigen conform bij gaand concept. Wordt met algemeene slem- men hiertoe besloten. Schrijven van H.H. Gedeputeerde Staten houdende mededeeling dat bij dit College geen bezwaren beslaan indien de Raad dezer Gemeente op grond van de finan- cieele positie van de Wed. Viersen mocht besluiten tot oninhaarverklaring van enkele bedragen. Wordt met algem. stemmen beslo- ,ten niet tot invordering over te gaan. Nog deelt de Voorzitter mede dat de heer van Staveren bereid is het tuintje liggende voor zijn woning langs den Heerenweg aan de Gemeente af Iq staan tegen een ver goeding van f.100 en op voorwaarden dat voor zijn womng een straatje wordt aange*- ibraoht ter breedte van 80 c.M. en voor zijn deur een stoepje 10 c.M. hooger. Wordt met algemeene stemmen besloten op dit aanbod in te gaan en bedoeld tuintje aan te koopen. Hierna is men gekomen aan de behande*- ling der agenda. Als punt 1 komt hierop voor: Herziening Waterleidinglarief. De Voorzitter deelt mede dal van den heer Heijl in de Waterleiding-Commissie het loffelijke vorstel is ontvangen over te gaan tot verlaging van het overwattr. Over dit onderwerp ontspon zich een verwarde dis cussie. Wordt besloten het overwater als volgt te berekenen: van 1 lot 200 M3 overwater f. 0.25 per M3. van 201 en hooger f. 0.20 per M3. Vernieuwing Dorpsstraat Wij hebben aldus de Voorzitter eenige maanden geleden aan de bewoners van de Dorpsstraat een verzoek gericht hun panden aan het gemeen teriool dat zich in die straat bevindt, aan te sluiten. Hoewel wij het recht hebben aan de hand van de bestaande verordening de bewoners hiertoe te verplichten, hebben wij gemeend het eerst le moeten verzoeken. Aan dit verzoek is echter door zeer weinigen gevolg gegeven, hetgeen spr zeer jammer vindt, daar dit weder groote vertraging geeft in de uitvoering der werkzaamheden. B en W. stellen derhalve voor tegen de nalatigen proces-verbaal te doen opmaker, zulks aan de hand van bovengenoemde verordening Na discussie stelt de voorzitter voor nog acht dagen te wachten en indien dan nog niet aan het voorschrift is voldaan zal on verwijld proces-verbaal worden opgemaakt. Aldus wordt besloten. Gemeentebegrooting Bij de hierna in behandeling komepde Gemeentebegrooting voor 1930 zoomede die van het waterleiding bedrijf over genoemd jaar vraagt de Voor zitter, of een der leden nog algemeene be schouwingen wenscht te houden Waar dit niet het geval blijkt te zijn wordt overge gaan tot artikels-gewijze behandeling. Het lid van Schie vraagt of op de post Kosten van Gemeente Reiniging ook een bedrag i9 uitgetrokken voor een sproeiwagen Na eeni ge bespreking wordt met algemeene stem men besloten deze po9t te verhoogen met f 650.en tot aanschaffing van een een voudige sproeiwagep over te gaan. De heer Heijl zegt zich met de begrooting zooals deze door B. en W. aangeboden wordt le kunnen vereenigen met uitzonde ring van 2 posten nl een bedrag uitgetrok ken voor den bouw van een muziektent en de toegekende subsidie van f. 1000 aan het Gemeentelijk Bureau voor Vreemdelingen verkeer. Wat dezo laatste post betreft zou de heer Onderwater hier geen bedrag uilgetrokken willen zien doch memorie geraamd De h< er Bakker zou willen voorsteilen een vast bedrag uit te trekken van f. 500.— voor te maken reclame en een memorie post in het levan le roepen voor andere eventueele uitgaven te dezer zaken. Het voorstel om dezen post te splitsen als bovenbedoeld, wordt in stemming gebracht en aajigenomeD met 6 tegen 1 stem, dia van het lid Heijl, terwijl de post betref fende aanschaffing van een muziektent eveneens in stemming wordt gebracht en ook wordt aangenomen met 6 tegen 1 stem, die van den heer Heijl. Wat deze laatste post betreft, zeggen B. en W toe t.z.t. een teekening aan den Raad voor te leggen, terwijl te dezer zake zooveel mogelijk de zuinigheid zal worden betracht. Post volgnummer 104 wordt op verzoek van den heei Onderwater met f. 25 vcr- hoofd om hieruit een vergoeding te kunnen geven aan de gemeentearbeiders, zoo dezo bijstand verleenen aan de politie bij even tueele ongelukken op het water als anders zins. Hierna is men gekomen aan punt 4 der agenda n.l. Salarisherziening. De voorz. stelt voor deze aangelegenheid te behan delen in geheime zitting, waartoe besloten wordt. Na heropening der vergadering deelt de voorz. het volgende mede: Het salaris van den beheerder van het waterleidingbedrijf wordt verhoogd met f. 500, waarvoor door deze titularis meer dere werkzaamheden moeten worden ver richt, n.l, het opnemen dor watermeters en kleine reparaties. Wat betreft den secreta ris wordt besloten een afwachtende hou ding aan te nemen daar, wanneer de ge meente 3000 zielen telt, hetgeen niet lang meer zal duren diens salaris automatisch verhoogd wordt. Het voorstel de salaris sen der beide ambtenaren ter Secretarie te verhoogen met f. 100, welk voorstel door B. en W. van de commissie is overgeno men. wordt aangenomen met 4 tegen 3 stemmen die van de heeren Onderwater, Van Schie en Heijl tegen. Het voorstel het salaris der veldwach ters te verhoogen met f. 3 per week, voor stel van B. en W-, wordt aangenomen met 6 tegen l stem, die van den heer Heijl. Het voorstel het salaris van den gemeen tewerkman Ch. Moerkerk te verhoogen met f. 2 per week en dat van de gemeentewerk lieden Landman en Zevenhoven met elk f. 3 per week, wordt aangenomen met 4 tegen 3 stemmen die van de heeren On derwater, Van ScJioo en Heijl tegen. Waar eerstgenoemde titularis preraievrij pen sioen heeft is de verhooging der and eve 2 werklieden iets hooger. Dit was het voor stel van B. en W. Het voorstel van B. on W. het salaris van den gemeente-opzichter te verhoogen met f. 500, werd aangenomen met 6 tegen 1 stem, die van het lid Van Schie, terwijl het voorstel om deze verhooging toe t« kennen met terugwerkende kracht tot 1 Ja nuari 1929 werd aangenomen met 5 tegen 2 stemmen, die der heeren Van Moorsel en Van Schie. Het salaris van mej. N. van Delet, kwee- kelinget met akte aan de O.L. school ai hier, werd op voorstel van het lid Heijl met algemeene stemmen verhoogd met f. 200, terwijl tevens met algemeene stem men werd besloten aan den alhier gesta- tioneerden Rijksveldwachter jaarlijks eea gratificatie toe te kennen van f. 100, waar voor door hem zonder belooning zoo noo- dig diensten aan de gemeente moeten worden bewezen. Hierna werden B. en W. gemachtigd die Comptabiliteitsbesluiten te nemen, welke noodig mochten blijken te zijn. De gebruikelijke rondvraag leverde nieti op. Hierna verzocht de voorzitter den se cretaris in de notulen te willen opnemen, dat door hem aan Hare Majesteit de Ko ningin ontslag uit zijn ambt was gevraagd. Teven* dat hij het zeer betreurde dat ook de heer Heijl met ingang van 1 Januari a.s. als raadslid ontslag neemt. De heer Heijl, hierna het woord verkrijgende, sprak als volgt- Hooggeachte heer burgemeester. Nu u, burgemeester binnen enkele weken uw functie als hoofd der gemeente neerleggen, rest het mij als oudste raals lid in ons midden, namens den raad en paar ik vertrouw van alle ingezetenen, om u van hieruit, zij het dan ook slechts met enkele woorden, hartelijk dank te brengen voor alles wat gij voor Warmond gedaan hebt en geweest zijt te deze 22 jaar van uw burgemeesterschap ed voot wat gij te dien tijd in Warmond tot stand hebt hel pen brengen. Enkele van die dingen viben wij hier noemen, als electrisch licht, water leiding, rioleering, wegverbreeding en wat dies meer zij. Maar bovenal willen wij hierop wijzen Maar bovenal willen wij hierop wijzen als een uwer grootste deugden dat gij altijd de zuinigheid hebt betracht. Dit \v;l in een tijd van bouw en breek maar raak, heel wat zeggen en bij u moest eerst den gulden ver dient worden voor hij uitgegeven werd. Daarom zien wij u noode vertrekken en wij hopen en vertrouwen dan ook .dat dit plot seling scheiden geen andere oorzaak heeft, dan de drukke werkzaamheden aan uw ambt verbonden, zoodat u rust moet nemen. Wij twijfelen niet of u blijft in Warmond wonen en ik hoop dan ook dat u de verdere groei en bloei van de gemeente, zoo het zijn mag. mee zult maken. De bede hieraan too- voegende dat God de Heere u en uw gezin nog tal van jaren mage sparen, om van de welverdiende rust le kunnen ge nieten, is ons aller wensch. Zichtbaar ge troffen bedankte de voorzitter den heer Heijl voor de gesproken woorden. Hij hoopte op het gesprokene in de volgende vergade ring de laatste onder zijn leiding, nog nader terug te komen. In mijn ontslag, aldus spre ker Is nlpts bijzonders gelegen, maar ik heb gemeend dat mijn tijd om te gaan gekomen js. Bijzonder spijt het mij. aldus sprek°r, dat ook gij als Raadslid heengaat, en was het niet le vergeefs, ik zou u verzoeken nog eemgen lijd te blijven, hetgeen een goed be sluit zou zijn. Hierna werd de vergadering op de gebrui kelijke wijze gesloten. IJMUIDEN, 15 November 1929. VISCHPRIJZEN. 21 Tarbot per K.G. f. 2.151.60; 5 Griet per kist van 50 K.G. f. 6030; 2017 Tongen per K.G. f. 3.65—2.60; 1 Groote Schol per kist van 50 K.G f.37; 1 Middelschol per kist van 50 K.G. f 40. 4 Zetschol per kist van 50 K.G. f. 46—40 252 Kleine Schol per kist van 50 K.G. f.36—9; 32 Schar per kist van 50 K.G f. 145.50. 41 Groote Schel- visch per kist van 50 K.G. f.61; 3 Middel Schclvisch per kist van 50 K.G. f. 5150; 17 Klommiddel Schelvisch per kist van 50 K.G. f.41—36; 2111 Kl°ine Schelvisch per kiel van 50 K.G. f.28—11.50; 3 Kabeljauw per kist van 125 K.G. f.80; 34 Gullen per kist vail 50 KG. f.161, 15 Lengen por siuk 1. 4.501.70; 36 Wijling per kist van 50 K.G. f. 10.50—3.50. Aangekomen de Stoomtrawlers: IJM. 9 met f.2653; IJM. 121 met f.2839, IJM. 77 met f.2643; IJM. 135 met 1.1211; IJM. 47 met f.1700; IJM. 323 f.2270; IJ.M. 42 met J. 1S85; IJM. 179 met (.310 en de loggers: KW. 178 met f. 1619; KW. 41 met f.3882; KW 141 met 174 kisten versche haring: KW. 41 met 8 last pekelharing, KW. 16 met 467 kantjes; KW. 141 met 176 kantjes voor Katwijk. RECLAME. 7137 VOOR ZATERDAG 16 NOVEMBER. Hilversum (298 M.; na 6 uur; 1071 M.). 1010.15: Morgenwijding. 12 152 uur: Concert door hel AVRO-Kwarlet. 22 30: Gramofoonmuzick. 2.304 uur: Concert door de Stafmuziek van het 5e Regt. Infan terie. 4430: ,,Onze Auto", een achttal lessen door J J. A de Ridder. 4.305 u.: Sportpraatje door H. Hollander. 55.30: Gezondheidshalfuurtje. Dr. E H. la Cha- pelle over: „De zorg voor hel gebrekkige kind". 5.80—6 uur: Duitsch voor gevor derden en conversatie. 6.017.45: Con cert door het Omroeporkest, Het Tokkel- Octet „Caecilia" en hel Dubbelmannenkwar- tet „Kunstmin" 8 uur. VARA. Orgel- recital. 8.15: VARA. Lezing over: „Insti tuut en massa-ontwikkeling". Daarna: Blijde Wereld-avond. Hel Barehem-Koor, zangeres, orgel en orkest. Toespraken. N'a afloop: Ac- tueele en levensliedjes, afgewisseld door gramofoonplaten. Huizen (1875 M j. Uitsl. KR.O.-uitz. 113012 uur: Godsdienstig halfuurtje. 12.161.15: Concert door KRO-Trio 1.15 2 uur: Gramofoonmuziek. 23.15: Kin deruurtje. 44.30: Cursus Esperanto. 4 305 uur Cursus Engelsch. 56 uur: Gramofoonmuziek. 66.05: Beursberich ten. 6.056 20: Concert. Sopraan. 6 20 6.45: Gramofoonmuziek. 6 457 uur: Journalistiek weekoverzicht. 77.30: Le zing over: „Eleelriciteil in de huishouding". 7 308.30: Gramofoonmuziek 830 12 uur: Orkestconcerl. Na afloop: Gramo foonmuziek. 12 uur: Sluiting. Davenliy, 1554 4 M 10.35: Morgen wijding 11.0511.20: Lezing 1.20 2 20: Orkestconcert 3.45: Berichten 3.50: Concert. A. Lilley (sopraan), A. Burch (bariton) Orkest 5.05: Concert op Cinema-orgel 5.86: Kimjeruurtjo 6.35: Nieuwsber. 7.05: Zang door Stiles-AHen 7.20: Lezing 7 35: Lezing 7 50. Vaudeville 9 20: Nieuwsber. 9.35: Le zing 9.50: Borichlen 955: Concert. Orkest. L. Henry. K. Hilliard (sopraan) G. Baker (bariton). I, Vintor (komiek) 11 05 Dansmuziek 11 351220: Dansmuziek. parijs „Radio Paris", 1725 M 1250 2 20: Gramofoonmuziek 4 35: Dansmu ziek 6.65: Gramofoonmuziek 725: Gramofoonmuziek 7 50. Piano-les 8 20 Concert o.a. Revue-scènes 9.50: Gramo foonmuziek. Langenberg, 473 M. 6.207.20: Gra mofoonmuziek 9.35—10.45: Gramofoon muziek 11.30: Gramofoonmuziek 12.251.60: Orkestconcert 4.505.50: Concert. Piano, viool en cello 7.20: Vroo- iijke avond Orktst Schrammel-trio en so listen 95010.20: Dansles 10.20— 12.20: Dansmuziek. Zeasen, 1635 M. 6.159 50: Lezingen 11.201210. Muziekuitzending voor scholen 12.1012.15: Lezingen 1.20 —150: Gramofoonmuziek 1 50350: Lezingen 3 504.50Concert uit Ham burg 4.507.20: Lezingen 720: „Spanning". Orkest en declamatie Daarna Sporlverilag. Vervolgens lol 11 50: Dans muziek Kalundborg, 1153 M 2 50450 Con cert. Orkest en zangeres 7 357 50 Fa- milien Hansen" van Jens Locher 7 50— 8 50: Orkestconcerl 8.50—9 10 Concert. Zanger en piano 9.2510 30: Orkesloijn- cerf en voordracht 10.3011 35 Dans muziek. Brussel, 508.5 M 5.20 Concert 6 50: Gramofoonmuziek 8 35: Concart m. rr. v. pianiate. a-s

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 7