Radio Hilversum SPORT. Na de Was WEER EEN MOORD TE DUSSELDORF. Het aantal geheimzinnige moordgevallen te Dusseidorf, waardoor de bevolking Ihans reeds sedert maanden in onrust wordt ge houden, is weer met een geval vermeerderd. Het laatste slachtoffer is een 5-jarig meisje. o POLITIEK OP SCHOOL. Te Mödling hij Weenen heelt een leerling der tweede klasse van de Bundcslehranslalt für Elektromechanik, Saukel genaamd, die tot de socialistische rcpublikeinsche schut terij behoort, den 18-jarigen mede-leerling Bachla, een lid van de burgerwacht, naar aanleiding van een onbeteekenend voorval, neergeschoten. Bachta kreeg een echol in de long en een in de buik, zoodat men twijfelt dat hij het er levend afbrengt. Saukel werd gearresteerd. GERAFFINEERDE ÏUWEELEN- DIEFSTAL. Een geslepen oplichter is er in geslaagd een juweelenhandelaar uit Frankfort u d. M. op te lichten voor een waarde van 200.000 mark aan juweelen. De juwelier, die in de stad in een hotel logeerde werd kort na zijn aankomst opgebeld door een zekeren hem onbekenden Perlewilz, die hem mede deelde, dat hij opdracht had gekregen om juweelen te koopen voor een bekende dame. Hij had een grooten briljant noodig en wenschle de transactie onmiddellijk af te sluiten. Daar de handelaar een zoo kostbaar stuk niet in zijn collectie had, gaf Perlewilz hem opdracht het bij zijn collega's te zoe ken. Het gelukte den handelaar inderdaad een briljant van de gewenschlc grootte te vinden. Perlewilz ontbood den juwelier nu naar een pension, waar de dame in kwestie woonde. In de ontvangkamer van het pen sion spreidde de juwelier zijn collectie ten loon. Perlewitz verzocht hem eenige oogen- blikken in' een zijkamer te willen wachten, tot de dame, een (ooneelspeelster thuis zou zijn gekomen. Inderdaad verscheen na ge- ruimen lijd de looneelspeelster. Zij wist ech ter niets van een door haar hestelden bril jant en kende niemand, die Perlewilz heette. De juwelier rende de ontvangkamer binnen om daar lot de ontdekking te komen, dat Perlewilz en met hem zijn collectie juwee len spoorloos waren verdwenen GASONTPLOFFING. Te Elyria in Ohio is een werkplaats door een gasontploffing vernield. Er zijn 5 arbei ders omgekomen en 6 gewond. ONGEVAL BIJ OPRUIMINGSWERK. Bij de spoorbrug in de buurt van de par- fumeriefaibjiek Vietri in Aitona aan den Kreuzweg is gisteren oen ernstig ongeluk gobeurd. Een groep wegwerkers was bezig een z g. werktrein, die gedurende den schaft tijd op het tramspoor was gereden, met rails cn dwarsleggers te laden. Daarbij moesten de arbeiders op den spoorweg Hamburg Allona komen, waar een wachtpost werd op gesteld. Deze uitkijk heeft een uit de rich ting Hamburg komende locomotief niet tijdig genoeg bemerkt, waardoor deze op do arbei ders inreed. Twee hunner werden gedood, adhl gewond, waarvan twee zóó zwaar, dat zij in het ziekenhuis weldra overleden. MOORD. Bewoners van een huis te Montauban in Frankrijk vonden in den kelder het geheel verkoolde lijk van een bewoonster van het buis. Zij stelden onmiddellijk de politie in Kenns van nun vondat en na eenig onder zoek werd de echtgenoot van het slachtoffer gearresteerd, ue man i nlkende eerst iels var. de zaak af te weten, doch legde einde lijk een volledige bekentenis af. Hij ver- k'aaidt, eenig- jagen tevoren dronken te zijn thuisgekomen, waarover zijn vrouw hem jerw'jtcii n aat.e. Hij geraakte daar door zoo in woede, dat hij zijn vrouw dood sloeg Ten einde zijn daad te verbergen, bracht hij het lijk naar den kelder, begoot het met petroleum en verbrandde het. o DE VULKAANUITBARSTING IN GUATEMALA. De „Associated Press" verneemt uit Gua temala, dat de slachtoffers der vulcaan-ca- tastrofe thans op ongeveer 700 geschat wor den. Hel werkelijke aantal dooden zal wel nimmer bekend worden daar, naar het schijnt, honderden personen door lava be dolven werden. Ofschoon de lavavloed op 't oogenblik tot stilstand gekomen is, leeft de bevolking in de omgeving van den vulcaan voortdurend in angst voor een nieuwe uitbarsting. SPOORWEGONGELUK BIJ DESSAU. Op het station te Dessau had gister een ernstig spoorwegongeluk plaats. De perso nentrein MaagdenburgLeipzig, welke we gens een verandering op het traject door het goederenslation moest rijden, derailleerde. Twee reizigers en de stoker werden gedood. Drie andere personen werden zwaar ge wond. De machinist pleegde zelfmoord, De gewonden zijn opgenomen in het zie kenhuis te Dessau. De oorzaak van het déraillement zal nog worden nagegaia. De wissels stonden bij de vertakking op veilig. De machinist Sie- mann uit MaagdenburgRonthersee werd een uur na het ongeval gevonden in het remliok van een leegen trein. Hij had zich daar opgehangen. Volgens een ooggetuige reed de machi nist met groote snelheid door de dubbele kruiswisscls, hoewel daar het voorgeschre ven en duidelijk zichtbare signaal was ge geven. De locomotief ontspoorde en liep op een op het zijspoor staanden goederenwa gen. De bagagewagen van den trein werd op zij geslingerd en nagenoeg geheel vernield. De hoofdconducteur, die in dezen wagen zat, werd door een wonder gered. BRAND OP EEN DEENSCH STOOMSCHIP. Op het in de haven van Stettin liggende Deensch stoomschip „Frida", heeft Zater dagmorgen een ernstig ongeluk plaats ge had. Eenige matrozen keerden laat in den nacht dronken aan boord terug. Toen een hunner de kachel in de kajuit wilde bijvul len, viel een stuk gloeiende kool op den grond, tengevolge waarvan een oogenblik later de geheele kajuit in lichterlaaie stona, Kadat het vuur gebluscht was vond men de drie matrozen bewusteloos op den grond liggen De brandweer kon er slechts bij een hunner in slagen de levensgeesten weer op te wekken. RECLAME. DE POOLVLUCHT VAN DE „GRAF ZEPPELIN". Naar gemeld wordt zijn thans reeds de finitieve voorbereidingen begonnen voor de Poolvlucht van de „Graf Zeppelin" in den loop van het volgende jaar. Over de organisatie van de vlucht hebben gedurende den laatslen tijd onderhandelin gen plaats gehad te Oslo, waaraan van Noorsche zijde Nansen en Sverdrup en van Duitsche zijde professor Willinger deelna men. Over den inhoud van deze onderhandelin gen heeft thans professor Sverdrup na zijn terugkeer naar Bergen aan den correspon dent van „Politikcr" aldaar belangwekken de mededeelingcn gedaan. ,Het totaal aantal deelnemers aan de vlucht zal 46 bedragen, onder wie 12 geleerden, 2 journalisten en óén persfotograaf. Het luchtschip zal einde Maart van Frie- drichshafen vertrekken en het oponthoud te Tromsö zal zich beperken tot het bijvul len van gas en brandstof. Van Tromsö gaat de vlucht naar Fairbanks in Alaska, van waar een vlucht midden over de IJszee zal worden gemaakt. Hierop wordt naar Trömso teruggekeerd. Het oponthoud op de verschillende plaat sen is afhankelijk van de weersomstandig heden. De vluchter, zullen evenwel niet lan ger dan 4 dug>n dun u. In het gelee! vnwachl men, dat de Pool vlucht ie: weken zal duren. Daar de wetenschappelijke voorbereidin gen voor den tocht reeds zoover zijn gevor derd en de onkosten, die op 1 millioen Noor sche kronen waren geraamd, reeds voor vier vijfde door de met de groote bladen gesloten contracten zijn gedekt, hopen de leiders van het luchtschip toch nog de mogelijkheid te vinden het schip te verzekeren. Vanmorgen in de N.S. F. showroom, Breestraat 26, radio in haar volmaaktheid gehoord. Zag daar 'n Philips antenne-veiligheid, deze ge kocht. Mijn radiotoestel is nu volkomen beveiligd bij onweer. 6795 noodig wilden zij in hun positie verbetering brengen. Fluks heeft nu nog zes wedstrijden te spelen, waaruit zij zeven of acht punten moet behalen om niet op de laatste plaats te eindigen. Misschien kan Fluks, met de ernst van den toestand voor oogen, er in slagen de volgende weken zich in veiligheid te brengen. Vitesse heeft voor een aangename verras sing gezorgd door op Houtrust van H. S. V te winnen. Vitesse dankte dit succes aan een gewijzigde opstelling, waarin zij bij machte bleek de Haagschc club te slaan. Door tac tisch midden spel van v. Beeck, Ploos van Amstel en hun speelsters, kon Vitesse ook in de eerste helft, tegen den feilen wind in, herhaaldelijk aanvallen. De aanval Uitten- broekde Jong schiep zich kansen, doch miste ze. had ook «ogenblikken dat hel spel te gehaast en slordig was. Maar dank zij de voorbeeldige ijver van de Jong bleef de Leid- sche aanval in actie en maakte hij, ondanks het missen van drie strafworpen, toch twee doelpunten De Leidsche verdediging stond tegenover een actieve maar doorzichtige aanvalscombinatie van II. S V. De jongste ter Poorten hield Storm prachtig in be dwang. en zoowel Kaiser als de dames Ver mast en Pino Post onderbraken vele malen met succes het samenspel der tegenpartij. Als II. S. V. van Storm doelpunten ver wacht zal zij hem betere assistentie moeten geven dan dezen middag. Het Haagsche mid denvak was weinig soepel en schoot her haaldelijk tekort. Meer reden tol tevreden heid gaf II. S. V.'s verdediging, die langen tijd Vitesse's aanvallen afsloeg. De heer Schmidt had het met de leiding niet moeilijk. In Noord-Holland hebben de leidende clubs, Hercules en Olympia, met moeite ge wonnen, terwijl D. D. V. en Excelsior het niet lot een beslissing konden brengen. In Twente blijkt Naks minder op dreef dan vorige jaren. De kampioensclub leed gisteren haar tweede nederlaag. In de 3de klasse zijn de Gymnasiasten vrijwel zeker van de eerste plaats. Fluks 2 leed een eervolle nederlaag tegen Emma Stand West I Zuid: TRAMTREIN ONTSPOORD. Een tram-trein op de Belgische lijn Has seltTongeren, welke leden van een voet balclub vervoerde die een wedstrijd hadden 'bijgewoond, is nabij Hasselt ontspoord. Twee wagens werden volkomen vernield. Twee en dertig reizig-.ro werden gewond, van wie tita ernstig. KORFBAL. Uitslagen van gisteren. N'EDERLANDSCHE KORFBAL-BOND. West I Noord - HerculesKoog Zaand. 32; D. D. V.Excelsior 33; Olympia D. T. V. 54. West 1 Zuid: FluksO. Eibern. 24; H. S. V.—Vitesse 0—2; Deelos—Velox 4—0. Oost 1 A: Z. K. C.Xoviomagum 44; E. K. G A.Onder Ons 32. Oost 1 B: D. O. S.Naiis 5—2; A. K. C Oranje Zw. 40; Ons ClubjeH. K. G. 0—0; AchillesRigtersbl. 01. Noord I: VoorwaartsSDarla 41. West 11 A; Ready T. 2—Bilth. 0—9; K. v. D.—D. V, D. 1—3 Luio—Z. K. V. 6—1; Oosterp.D. E. V. 58. West II B- K Z. 2—B. E. P. 1—2; W.Kw. 2K. V. K. V. 03; SportiefEendracht 2—0. West II C: Deetos 2—A. L. O. 4—1. West IJl F: GymnasiastenH. K. V. 2 31; O Eibern. 2—Sellicha 1i; Emma Fluks 2 2—1. Overzicht. Als we de uitslagen bezien, valt allereerst op dat hel er voor Fluks bedenkelijk gaat uitzien. Onze stadgenooten van het Nieuwe Kanaal zijn er niet in geslaagd van Ons Eibernest, en dat was toch eigenlijk brood gsp, gw. gel. vrl. pnl. v.—t gem. Hel Zuiden 7 7 14 36—9 2.— Deetos 9 7 11 15 40—16 1.66 II. K. V. 7 5 11 11 14—6 1.56 0 Eibern. 7 4—3 8 20—21 1.14 Vitesse 7 2 14 5 14—15 0.71 II. S. V. 8 12 5 4 922 0.50 Velox 7 115 3 13—24 0.42 F-luks 88 17—41 0.00 FLUKS—ONS EIBERNEST 2—4. Onder leiding van een invaller-scheids rechter komen twee volledige twaalftallen binnen de lijnen. Fluks speelt hel eerst tegen den straffen wind in, en wordt direct door Ons Eibernest teruggedrongen. Toch lost de Fluks-aanva! het eerste gevaarlijke schot, dat uil den korf lolt. Maar na dit goede begin zakt de Leidsche aanval af. Hij schept zich verder weinig kansen of wel de dames bederven hel door slecht Ie plaatsen. De doelpunten komen dan ook aan de an dere kant. Na een kwartier maakt Mulder 01, en even lafer volgt mej A. Mulder zijn voor beeld (021. Hel spel staat op een weinig boog peil. Voor de rust is het eenige ver meldenswaardige feit een doelpunt van Hc-deman (03). Na de rust is Fluks, met den wind in den rug, aanvankelijk sterker, doch ook nu krengt de aanval er weinig van terecht. Met een fraai schot scoort Huysman voor de bezoekers (041. Na de wisseling komt Fluks opzetten, maar de aanval Bemmel Ressenaar speelt vreeselijk zenuwachtig, en daardoor duurt het lang eer van Bemmel (14) ên Ressenaar (241 den korf heb ben gevonden. De tijd is tekort voor beide partijen om de stand nog Ie wijzigen, zoodat met deze cijfers het einde komt. LEIDEN II—TE WERVE II 4—1. Het Leidsche elftal ziet er met twee in vallers als volgt uit: doel: Wildervanck; achter: de Ronde en Schaafsma; midden: Meijer, v. Sleenuis en Wernink; voor: Le- bret, Wouters, Colenbrander, Corls en de Jonge. Te Werve wint den toss en kiest wind mee. Leiden begint met een paar aanvallen, met als eenig gevolg twee geannuleerde doelpunten. Als Te Werve een uitval doet, weet zij te scoren (01), Uil een van de vele strafcorners op het doel der gasten maakt de Leidsche spil gelijk (111. Met dezen stand gaat de rust in. Na de hervatting zijn do gastbeeren door loopend in de meerderheid. Te Werve wordt soms geheel ingesloten. De enkele aanval len worden door de Leidsche achterhoede onderbroken, zoodat de keeper vrijwel niets te doen krijgt. Na korten tijd ziet de Leidsche mid-voor zijn zwoegen beloond met een doelpunt (21). Dezelfde speler weet den stand op 4-1 te brengen door twee maal uit scher mutselingen voor het doel te scoren. De linksbinnen schiet nog tegen den paal, de rechtsbinnen lost nog een mooi schot in den boek, dat door den keeper gekeerd wordt, maar weer doelpunten ?r?rden niet gemaakt. Met 41 komt alzoo bel einde van dezen geanimeerden wedstrijd, die een ruimschoots verdiende overwinning voor Leiden op leverde, o„ VICTORIA I—LEIDEN (dames) 4—0. Al dadelijk na liet begin blijken de Rot- terdamsche dames aanmerkelijk sterker, haar aanvallen zijn snel en goed opgezet en de Leidsche backs hebben de handen vol. De voorhoede der gasten verricht wel aardig werk, maar is. als het op schieten aankomt, niet gevaarlijk. Het Rollerdam- schc overwicht is kennelijk, de Leidsche achlerhoede faalt eenige malen en de rust gaaf in rfiet 40. loeiden verandert de op stelling iels, begint met nieuwen moed en kom er steeds beter in. De hall-linie werkt goed, ook in de voorhoede vlot het nu heter, maar de Viloria-backs zijn uitmun tend, Er wordt forsch gespeeld, wel wat al (e forsch I Het spel gaat nu gelijk op hoe de Vicloria- voorhoede ook zwoegt, de Leidsche verdedi ging heeft haar zelfvertrouwen herwonnen, zet veel offside en slaagt er in tot het einde het doel schoon te houden. Het Leidsche team kan tevreden zijn over deze prestatie. 0 PROEFELFTALLEN GEKOZEN. Ter voorbereiding van de samenstelling van het Nederlandsch elftal heeft de Elftal- Commissie uit den Hockeybond gisteren twee ploegen samengesteld, die op 1 Dec. in Den Haag een proefwedstrijd spelen. Vol gens „De Crt." luidt de samenstelling: Elftal A: van V. naar 1.: d. Hardebeck (Amsterdam): a. De Waal (Amsterdam) en Tresling (H. O. C.); m. C. v. d. Hagen (Hilv.) v. d. Roovaerl (H. D. M.) en v. Lierop (Hilv.); v. Maas (IHaagsdh Lyc.). Jannink (Enschedé), .1. v. d. Hagen (Hflv.), Van Voorst van Beest (H. D. M.) en Van Erven Dorens (Amsterdam). Elftal B: d. Berkhout (Bloemendaal)a. Mangelaar Meerlens (Haagsch Lyc.) en Toussaint (Deventer), m. Leegstra (Hilv.), v. d, Klaes (Haagsoh Lyc.) en Ankerman Jr. (H. D. M.); v.: v. d. Wall Bake (Hilv.), Schmidt (Dev.), Dupon (Haagsch Lyc.), Kist (Haagsch Lyc.) en v. d. Haar (Haagsch Lyc.) H. S. V.—VITESSE 0—2. Bij H. S. V. ontbreekt Tomassen, Vitesse verschijnt met Ter Poorten Jr.Kaiser in de verdediging, v. BeeckPloos v. Amstel middenvak, de Jong en Uiltenbroek aanval. De Hagenaars Ioopen hard van 9tapel, maar hun aanval schopt zich geen doelkansen. De Vite39e-aanval wordt dan door het mid denvak aan het werk gezet, doch het schie ten van Uitlenbroek is onzoiveT, terwijl de Jong teveel forceert Na twintig minuten van gelijkopgaanden strijd, weten de Leidsche aanvallers bij het wegwerken der II. S. V.- verdediging het leder te onderscheppen Mej. Bakker krijgt een gemakkelijke kans dicht bij den korf, welke zij in een doelpunt omzet. In den Haagschen aanval roert Storm zich. maar door gebrek aan steun en door de nauwlettende bewaking van ter Poorten, kan hij slechts zelden gevaarlijk worden. In de Haagsche verdediging speelt Hebers rijkelijk slevig en lot driemaal toe veroorzaakt deze speler een strafworp. Ecli ter waaien de schoten van Uitlenbroek even- zooveel keeren van den korf, zoodat geen doelpunten ontstaan. Na de rust zoekt de Haagsche aanval het weer in vene schoten, terwijl de Vitesse- aanval weer eenige kansen dichtbij het doel onbenut laat. Bij een vluggen aanval glipt Uiltenbroek langs zijn tegenstander en schiet van dichtbij in (02). Er is dan nog twintig minuten te spelen. In het veld is Vitesse sterker, maar noch haar aanvallen noch de minder talrijke pogingen van H.S.V hebben wijziging der stand tengevolge, zoo dat liet einde komt met een Leidsche over winning. HOCKEY. UITSLAGEN. De resultaten van gisteren Haagsch Lyceum-Leiden I 1—1; II—Te Werve II 41; Victoria- (dames) 40. WIELRENNEN. „SWIFT". Gistermorgen had de eerst» plaats op hometrainers over 1 series. Hiervoor was ook van de zijde der teurs buitengewone belangstelling Er werd gestart door 16 renners, fc slag was als volgt: le serieG. Parijs 30 4/5 s,, E. 5, 361/5 s., 2e serie: W. Graafmans 28jj Riethoven 32 2/5 s., J. Steenvoorde 3jii 4 eserie: W. Severijnen 33 3/5 j, rits 36 s., 5e serie: P. Reekers 3345 J. v. Wezel 36 1/5 s.6e serie: J. Ven.' 33 1/5 s., A. v. d. Berg 35 1/5 s., 7e &-■ v. Egmond 35 a., D. Ramp 414/5 aerie B. v. Weeren 44 s., R. ruil 59 4/5 s. Hierna had de demi-finale plaats, aan heeft in plaats van B. v. Wem Riethoven deelgenomen. le demi-finale: J. Verschoor 34 sa Reekers 34 3/5 s. 2e demi-finale: W. Severijnen 301A J P. Riethoven 33 3/5 s.; 3e demi-finale J. Riethoven 301/5 Parijs 33 1/5 s. 4e demi-finale: W. Graafmans 31 A v. Egmond 35 s. De finale gaf als uitslag dat W. 1 nen le werd in 29 2/5 s., 2e W. Grai. 29 3/5 s., 3e J. Riethoven 43 1/5 s., Verschoor 44 2/5 sec. Vervolgens hebben nog eenige led reden voor den recordwedstrijd over Uitslag: J. Verschoor 311/5 sec., J. voorde 32 4/5 s E. Sladek 333/5 s Egmond 34 2/5 s., J. v. Wezel 35 s. Door een wieler-enthousiast is snelsten B-k!asser in het 1 K.M. ree boek geschonken, getiteld: „Te midd Kampioenen". Morgenavond zal de tweede recordrit 1 K.M. gereden worden in het clul bij den heer v. Meizen, Beestenmark! vang 8.46 uur. Op het oogenblik slaat het recoj naam van W. Graafmans met den t 28 1/5 sec. lijd ROEIEN. NJORD TEGEN DIE LEYTHE. Op de Rijn van Valkenburg naar de Haag sche Schouw is Zaterdagmiddag de jaarlijk- sche roeiwedstrijd in gladde vieren gehou den lusschen Njord en Die Leythe. De stu denten namen direct na den start de leiding en kregen op de eerste honderd meter een voorsprong van bijna een bootlengte. Lang zaam, maar zeker liep Die Leythe echter in om tenslotte met twee lengten te winnen. De ploeg van Die Leythe bestond uit: Flim, slag, Haaksma. Pieters. van Leiden, boeg en Goossens. stuurman. Na afloop heeft dr. Ilerson den wisselprijs uitgereikt, waarbij hij o.m. den overleden slag van Njord, mr. Redelé, heeft herdacht. SCHERMEN. DE COMPETITIE. Voor de 2de klasse competitie van den K. N. A. S. B. trok Arena Studiosorum in de schermzaal van den heer Gijsberti op floret en sabel tegen Incassobank (Rotterdam). Op floret kwamen de Rotterdammers uit met: Dekker. Schilling, Reltig en Emans. en Arena met: Van Rossem, Massée, Beer en Blitz. Incassobank won met 133 gew. par tijen. Op sabel trok dezelfde Rotterdamsche equipe, terwijl bij Arena Van Rossem ver vangen was door Uhlewbeek. Thans won nen de gasten met 106 gew. partijen en met 38 ontvangen tegen 47 gegeven treffers. waren Leiden -Leiden LAWN-TENNIS. WEDSTRIJDEN VOOR OEFENMEESTERS. Op Marlot te Den Haag is de wedstrijd Nederland—Duitschland voor oefenmeesters gehouden. De gasten wonnen met 0. De uitslagen waren Zaterdag: Enkelspel: Becker sl. Goedraad 64, 62 1012, 86; Bartel sl. Waasdorp 63, 4—6, 6—8, 6—0, 6—3. Dubbelspel: Najuch en Richter sl. Hem mes en Goedraad 60. 6—3, 63. Gisteren waren de resultaten: Richter (D.)—M. Goedraad (N.) 6—2, 6—1, 6—3; Najuch (D.)Waasdorp (N.) 6—3, 6—0, 6—4. BILJARTEN. LEIDSCHE BILJARTBOND De uitslagen der gespeelde wedtti om het le klasse kampioenschap I luiden pnt. brt. h.s. Jac. J. v. d. Meer 188 45 17 G. Rietbroek 200 45 24 B. Tegelaar 200 30 32 G. M. Tegelaar 167 29 18 A. Verstraaten 144 29 25 G. Rietbroek 200 29 29 B. de Roo 200 40 33 H. v. d. Nat 184 39 16 A. Verstraaten 200 35 19 Jac. J. V* d. Meer 169 34 23 G. Rietbroek 200 30 21 H. v. d. Nat 129 29 11 B. de Roo 200 28 1 Jac. J. v. d. Meer 153 27 y G. M. Tegelaar 140 27 2P H. v. d. Nat 200 27 39 G. M. Tegelaar 147 29 25 L. v. d. Berg 200 29 3i H. v. d. Nat 176 37 29 B. Tegelaar 200 37 23 L. v. d. Berg 135 26 20 B. de Roo 200 26 27 Het wedstrijdprogramma voor dt« luidt: Dinsdag: 6 uur: G. M. Tegelaar-G. broek; 7.30 uur: Jac. J. v. d. Meer-: d. Nat; 9 uur: B. de RooG- K:etl 10.30: B. TegelaarJac. J. v. d. Woensdag: A. Verstraaten—L. v.d A. VerstraatenB. Tegelaar; H. t. L. v. d. Berg; B. de Roo—G. laar. Het programma voor Donderdag nader bekend gemaakt. De uitslagen der gespeelde o-m het 3e klasse kampioenschap luiden h.t 9 25 15 11 11 20 8 24 12 11 16 pnt. brt. W. Haasnoot 62 34 A. J. Offenberg 125 35 C. Schouten 125 46 B. v. Beelen 108 45 0. Hendriks 125 51' W. Haasnoot 103 50 H. Rietbergen 41 26 26 B. v. Beelen 125 D. G. v. d. Vdort 122 53 A. J. Offenberg 125 53 c. Schouten 125 38 w. Haasnoot 86 38 C. Hendriks 125 33 D. G. v. d. Voort 65 33 H. Rietbergen 108 49 49 J. Bosman 125 0. Schouten 125 36 H. Rietbergen 97 35 C. Hendriks 125 43 B. v. Beelen 104 42 Het programma voor deze Dinsdag7.30 D. G. v. d. Haasnoot; 8.30: A. J .Offenbetf man; 9.30: D. G. v. d. Voor^ ten; 10.30: C. Hendriks—J. Woensdag: H. Rietbergen— berg; B. v. Beelen—W. bergenW. Haasnoot; C. Bosman. p (J.i Donderdag: 7.30: J. Bosnaao- Voort; 8.30: J. Bosman—B. .«i B. v. Beelen—D. G. v. d. Voort; HendriksH. Rietbergen. RECLAME-^ tM heeft men vaak last van Dit schrijnen houdt dadeluS1 6815 Y

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 6