GOEDE OPLOSSINGEN. OPLOSSINGEN. RWSELS. Jannie de Water wat aardig dat kleine zus dans als zij muziek hoort Neen, ik ben vroeger nooit juffrouw van de Zon dagsschool geweest, ik kwam wel helpen bij het Kerstfeest. Cobus Ligtvoet „zeker mag je zusje voortaan ook meedoen. Neen hoor, groot gelijk, je moet nooit boos worden als je geen prijs hebt. er wordt om geloot Nellie Ouwersloot nog wel gefeliciteerd met je verjaardag Heb je al thee geschon ken met het nieuwe servies? Wim Bodewc liet spijt mij voor jou, maar dat raadsel heeft er al in gestaan. Greta de Vries heb je een vroolijken ver jaardag gevierd met de vriendinnen die op visite waren. Ja 2 van die vriendinnen zijn raadselnichtjes van mij. Natuurlijk mag je mij later wel eens een Fransch briefje schrijven Annie v Woudenberg je raadsels waren voor de eerste keer heel goed. ga maar zoo voort Koos Laurier je hebt veel moeite gedaan en veel geloopen op een draf om de Zep pelin zoo lang mogelijk te zien. Gorrit Vogelaar dat raadsel is niet heel duidelijk en zal niet gemakkelijk geraden wonden. Frits v. d. Linden ik vind dat jij dat briefje al flink hebt geschreven .Toop en Adriaan van Geenhuizen 2 raad- selnecfjcs die mij welkom zijn Neen dat broeriie van 4 >aar moet nog eenige jaren wachten Marietie Blom mocht het ooit weer ge beuren dat je geen postpapier hebt, een velletie uit een schrift is heuscli ook vol doende. Koos Slootweg dat geloof ik stellig en zeker dat je het hoek van Johan wel eens mag lezen. Lio Slootweg zeker mag je ook meedoen. Spelen jullie zoo fijn met die stoommachine. Dirkie Honman konden jullie bij je thuis hel vuurwerk on 3 October zoo goed zien? je woont er toch een heel eind vandaan is het niet? Nico van Sladen kwam die wesp je steken, toen je daar boven op het dak zat? Dat begrijp ik hoor dat je het kruisraadsel niet met de schrijfmachine kon doen, dat ging beter eewoon met de pen. Joon v d Bel had je al nel bij je zelf gedacht: och ik win toch nooit een prijsl En zie' daar kwam de courant en vertelde j» dat je gelukkig had geloot, dat was een buitenkansje Rika Vermeer heerlijk hoor voor je. dat je zooveel vriendinnen op visite mocht hebben op je verjaardag en wat veel ca- deaux heb je geha<f en zelfs den dag daarna nog zoo'n prachtige pop. dia je Mama noemt. Annie en Adri Bavelaar ik denk dat Annie er ook nog wel plezier in zal heb ben om Adri's prijs te lezen, is het niet zoo. Ik lees ook nog wet graag jonge meisjesboeken. Antje van Egmond heb jij nog nooit ge lukkig geloot? toch niet den moed ver liezen hoor. je tijd zal ook wel eens komen. Bert van Rcenen je zusje is immers veel kleiner dan jij? ik begrijp best dat als zij zoo babbelt dat jij dan niet kan schrijven. Heb je dat gymnastiekpak zelf kunnen koopen van opgespaard weekgeld, hoe aardig! Bcp Hoope je vraagt hoe het met mij gaat, nu op 't oogenblik erg verkouden zoo als bijna iedereen hier. Er worden mij allerlei raadsels gestuurd veel gemakkelijke maar ook veel moeilijke. Aagje v. d Ham niets erg hoor als je eens geen nieuws hebt Arie de Graaff je mag gerust mee doen. Mag jij ook mee om bruiloft te houden en dan eerst fijn rondrijden, wat een pret. Annie van Hensbergen wat aardig dat je naar die bijeenkomsten op het Volkshuis gaat, elke maand, en eens zoo'n mooie bloempot als prijs kreeg. En na 31 Oct. wil ik graag wel eens liooren over dien avond in Zomerzorg. Dirk Binnekamp gelukkig dat je nu weer beier bent en naar school raag, dat is vroolijker dan ziek in bed liggen. Jootje de Wekker ik krijg zoo dikwijls heel lange brieven van je. dat ik nu deze koer ook best tevreden was met een kort woordje. Marietje Sierag je geeft mij een heel grappige beschrijving waaruit het huisge zin bestaat. Groot gelijk, niet allen kunnen mee doen aan de raadsels, verbeeldt je bijvoorbeeld die katten, als die mij eens schreven! Henk Boom zoo. dat was heerlijk hoor dat je in dien tijd weer een prijs hebt ge loot. bij mij toch ook al eens. Rika Vermeerd ja zeker laat je vriendin netje ook maar mee gaan doen en dan kun nen jullie gezellig eens babbelen over de raadsels Johan Ouwersloot neen hoor ik heb ver leden week geen brief van je gekregen, hoe jammer, en in dit pakket zat hij ook niet. Mina Buitelaar al ben je 3 October niet in Leiden geweest, daarom had je toch evengoed het prijsraadsel kunnen oplossen, hcusch hoor. Je vraagt of ik niet vreeseliik blij was, toen ik uit het ziekenhuis mocht, ja nafuurlijk 7 maanden is een lange lijd. dus ik was o zoo dankbaar. Adriaan v. Geenhuizen je mag evenals je broertje voortaan meedoen. G. v. Pruissen hoe is ie voornaam vol ui!? cn ik ben geen mijnheer aan wie je schrijft maar de Leidsehe raadsel tante. Johan en Hendrik Mulder zijn jullie zoo blij dal Johan een priis heeft, maar Frede- rik moet ook niet den moed verliezen, al heeft hij nog nooit gelukkig geloot! Wel bedankt hoor voor jullie aardje kiekje het kriief een plaatsje in mijn album. Wim Crama anecdotes kan ik best ge bruiken. maar die legolaatjes of knip- figuren en zulk soort dineen die stuur ik nooit in. dat doet de Red. Die boêfcen als prijzen krijgen jullie van de Red. L D., maar niet van mij. Geertruida Kerkvliet wat een ellenlange brief was dat. maar ik heerijD best dat je over dat ongeluk wou schriiven. maar daar zal ik nir maar niet lane on antwoorden. Dat verhaal over die verkeerde tasch was gelukkig grappig daar moest ik erg om lachen. Nellie Eikel o hebben iullie geer» herfst- vacantie. dus moet ie wachten on de Verst- vacantie. Je hè hel v/oidt al erg friceh vooral zoodra de zon weg is. want die kan 's morgens nog lekker warmte geven. Ziezoo nu is het nog een flinke lange correspondentie geworden Allen heel harteliik gegroet door Mej A. KOOPMANS v. BOEKEREN. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Trijntje de Graaf. Helena Krispijn, Willy Rutgers, Jan Wassenaar, Eeinpien Wasse naar, Arie de Graaff, Johan Ouwersloot, Aagje van den Ham, Leny Oostveen (brief der vorige week), Mina Buitelaar, G. van Pruisen (voornaam voluit schrijven), David Brokaar. Rika Vermeer, Henk Boom, Han Mieloo, Adriaan van Geenhuizen, Antje van Egmond. Greta van de Water, Bep Hoope. tlirk Binnekamp, Bert van Reenen. Wiep van Kluyve, Marietje Sierag, Jootje de Wek ker, Adri Bavelaar, Annie van Hensbergen, Johan Mulder, Hendrik Mulder, Frederik Mulder, Rika Vermeer, Joop van der Bel, Nico van Staden, Dirkje Hopman. Lia Sloot weg, Geertruida Kerkvliet. Marietje Blom, Joop van Geenhuizen, Frits van der Linden Gerrit Vogelaar, Koos Laurier, Annie van Woudenberg, Greta de Vries, Wim Bodewes, Neiliel Ouwersloot, Cobus Ligtvoet, Rika Barens, Geesje Barens, Celia Muyzert, Coba Koevoet, Leny Ooslveen, Jacob van Hees, Wim Crama, Willy Verbrugge, Ploni Smits, Jan Smits, Cor Sierag, Margaretha Sierag, André Sierag, Piet Harteveld. Au je de Gel der, Reinier dep Hertog, Willy de Neys, Nceltje van Breda, Ali Verdoorn. Corrie' Ro denburg, Gerharda Eggink, Christiaan Eg- ging, Abram van der Heyde, Jannie de Water, Johanna Maas, Leo Flipse, Annie Scholema, Nel Hagoort, Jannie Hagoort, Neeltje Menldijk, Adrie van Leeuwen. Ma thilda van Leeuwen. A. F. de Graaff, Nellie Eikel, Adriaan van Geenhuizen. OPLOSSINGEN DER RAADSELS VORIGE NUMMER: 1. Koos, Toos, doos, hoos, roos. 2. Alblasserdam, blad, arm, as raadsels. 3. Op den grond. 4. Alles is in de puntjes. 5. Rust roest. 6. Een zwarte kip, want die h eieren leggen, en een witte geen zwarte eieren leggen. 7. Stuur, schuur. 8. Nachtwacht, zonder n en w 2 maal acht. RAADSELS VOOR ALLEN OM l KIEZEN, DE GROOTEREN I DE KLEINEREN 3. Ingezonden door Jan en Corrie Ra xxxxxxxx een heerlijke zorae x waarin men inkt bew xde trouwe verzorgster x waarmee men ziet. x een ontkenning x een lichaamsdeel* x een muzieknoot x een klinker Op de beide kruisjes-lijnen dezelfd II. Ingezonden door Frans Scha Een Duitsche stad. neem er letter van het abc van al. dan de rivier waaraan die stad ligt. IH. Ingezonden door Willy Verbn Verborgen diernamen. Truus is een paar dagen uit lof weest. Ze bracht mij naar de tram Toos leert op school al tot honde IV. Ingezonden door Bertus Boa Mijn le i9 de naam van iemand blank gelaat heeft, mijn 2e vini' iedere keuken, mijn 3e is een zwas mijn geheel schrijft men mee V Ingezonden door Neeltje Men Neem 3 verkorte meisjesnamen 1 lettergreep, zet die naast elkaar, je een lief klein vogeltje. VI Ingezonden door Jacob v. 1 Mijn geheel is een mooi dorp Holland van 7 letters. 1, 2, 3. 4, 5, 7 is een gebouw 6, 5, 4, 1 is een mooie bloem 4, 5, G zit aan je hoofd. VII. Ingezonden door David Br< Hoeveel is 2 maal 48 en 4.

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 16