CONCERT MAARTJE OFFERS AGENDA. VISSCHERIJ BERICHTEN. Drie Zeppelin Gesprekken. UIT PF RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. SCHEEPSVERBINDINGEN. BUITENLAND. Donderdagavond 8 uur a.s. TELEGRAMMEN. FINANCIEN. RECHTZAKEN. Dinsdag. Schouwburg: Amsterd. Opereüe- en Re vue-gezelschap. Rosa Marie in 10 tafereelen. 8 uur. Stadsevangelisatie (Morschweg 59): Samenkomst te 8 uur nam. Jeruël: Bidstond te 8 uur nam. Woensdag. Pieterskerk: 'Concert. 8 uur. Oegstgeest (Terweeweg 1): Evangeli sche bijeenkomst. 8 uur nam. Zoeterwoude: Verg. Wilhelrainavereen. Jn Café „Ik leer nog" 8 uur nam. De avond-, nacht- en Zondagdietost der apotheken wordt van Maandag 14 tol en met Zondag 20 October a.s. waargenomen door de apotheken van de II.H. G. F. Heyst, Steenstraat 85, Telef. 136 en A. J. Donk, Doezastraat 31, Telef. 1313. DE HEER STENHUIS EN DE REV. SOC. PARTIJ. IJMUIDEN, 15 Oct. 1929. VISCHPRIJZEN. 28 Tarbot per K.G. f. 2.501,80. 5 Griet per kist van 50 K.G. f. 7535. 1694 TcngeD per K.G. f. 4,50—3,35. 2 Groots Schol per kist van 50 K.G. f. 78. 3 Middel schol per kist van 50 K.G. f. 6449. 5 Zet- schol per kist van 50 K.G. f.6655. 346 lClc-ine Schol per kist van 50 K.G. f.38—11. 27 Schar per kist van 50 K.G. f- 95. 2 Tongschar per kist van 50 K.G. f.7016. 42 \Teeten per stuk t 10—3. 3 Pieterman enn Poontjes per kist van 50 K.G. f.10. 3 Middel Schelvisch per kist van 50 K.G. f 48 19 Kleinmiddel Schelvisch per kist van 50 K.G. L 33—26. 82 Kleine Schelvisch per kist van 50 K.G. f. 5.21 12,50. 63 Kabeljauw per kist van 125 K.G. f. 1.04-il. 12 Gullen per kist van 50 K.G, f. 39—11. 111 Lengen per stuk f. 2.901.35. 33 Hei.- bot per K.G, f. 1.80—1,35. 103 Wijting por ki«t van 50 K.G f. 17—5. 590 Koolvisch per stuk f. 2,50-0,80. 47 Makreel per kist van 50 K.G. £.1615. Aangekomen 7 Stoomtrawlers: IJM. 187 met f 2424 MM. 10' met f.2369. IJM 44 met f 9176' IJM. 179 met f.2852 IJM 50 met f 2602. IJM. 20 met f.2277. IJM 103 mei f 3089 en de loggers: KW. 40 met f 1338 K.W. 49 mei f.911. K.W 29 met f 58=7 tieke1 Swing K.W °3 met 327 laat jes K W. 57 met 396. K.W. 19 met 370. K.W. 45 met 332, kantjes pekelharing. 0 Type I. The mail in the street. „Hè jij de Seppelitn gezien? Nou jö! Ik heb om kwart voor tien Met verrekijkers klaar geslaan, Hij is Hak bove me gegaan. En Eckener. die woof me toe, Ik riep: „Swaluu! Houw doe joe doe! Nou 't is een reuze toffe knaap! En die* gorilla.... nèt een aap!" Type II. The gentleman in the street. „Ik heb op mijn balcon gezeten. En daer dat woTiderdier aanschouwd. Die1 moeite heeft mij niet gespelén, d'Octoberzon was maelig koud. 's Was werkelijk attent van Zepje Dat hij zoo langs mijn woning zwierf, Want door zoo'n demonstratie heb jc Geen volksgedrang, dat 'l schoons bedierf Mij heeft met een gelempend vaerfje Mijn kaemers dichtbij gepasseerd. Ik stuur aan Eckener mijn kaertje Dat wordt door hem wèl gewaardeerd". Type III. The ccming-man in the street. Hè. moeder, mag ik nu misschien Op straat? Toe, zeg niet nee, Laat m'even naar de Zeppelin. Er is toch vrij entree. „Ach jongen, 't is het oude lied, Jij moet óveral bij. Maar wees voorzichtig en dring niet Weer op de eerste rij Kom gauw terug! Doe je hel prompt0 In angst zit ik niet graag. Pas óp. dat j'er niet ónder komt, Men zegt: hij vliegt zoo laag!!" WOUTER LOEB. vraag. Pc Kunstzijdefondsen wffren aan den zwakken kant. Koninklijke vielen enkele punten terug, dorh het verloop viel toch nog mee. Op de Mijnafdecling waven Boe- tons krachtig in herstel. ITet aantrekken van den Rubberprüs weerspiegelde zich in de vaste tendens der betreffende aandee- Icn. Tabakken .waren goed van toon. Deli Batavia noteerden ex-dividend 8 r»Ct. lager Amerikaansche fondsen waren verwaar loosd. WISSELKOERSEN. ,.,and 12.09 3 4. Duitschland 59.29. Frankrijk 9.76 3/4. België 34.69 1/2. Zwit serland -18.06. Oostenrijk 34.95. Denemar ken e6.45. Zweden 06.70. Noorwegen 66.45. New-York 2.48 1/2. Prolongatie 5 pCt. DE KAAG. Straatschenderijen. Nu de lange avonden komen, beginnen «eer de straatschenderijen Zoo hefil.vn enkele baldadigen die blijkbaar zeer zotl op dc hoogte waren van de bijzonderheden van dp electrische lichtleiding, ten huize van den heer tijdens diens afwezigheid, van buiten af de lichtleiding onbruikbaar ee- maakt. Terzelfder tijd zijn van den heer V. een paar katten verdwenen, die waar schijnlijk wel doodgeslagen zullen zijn, VEUR. Burgerlijke Stand. Bevallen P. W. ZijlstraStooker, d. P M. van MeizenOvermeer, d. C A. SchalkwijkBe'nschop, z. C. J. Verwer van Ni erop. d. Getrouwd: S. de Wit en G; C. Schuijt. o VOORHOUT. De Waterleiding. Hel tarief voor de levering van water uit de drinkwaterleiding dezer ge'meente, is gebaseerd op het zoogenaamde kamerstel sel, waardoor betaald moet worden naar ge lang van het aantal kamers en het gebruik van meters overbodig is. Het tarief is als volgt vastgesteld: Voor 1 kamerwoning f. 7.80 per jaar, voor een 2 kamerwoning f. 13.20, voor een 3 kamer woning f.21, voor éen 4 kamerwoning f 27.60, voor een 5 kamerwoning f. 33.60 en voor een woning met 6 kamers of meer f.39 per jaar. Arbeiderswoningen welke buitenwerks gemeten een oppervlakte hebben van niet meer dan 50 M2. en welke meer dan 3 ka mers hebben, zullen worden aangemerkt als 3 kamerwoningen. Speciale bedragen zijn bovendien ver schuldigd voor een badtoeslel n.l. f. 10, voor een closet met waterspoeling f. 5 per jaar en verder nog aparte bedragen voor straat of tuinbesproeiing. Een viertal schuurtjes aan de Heeren laan en Hoofdstraat alhier is Vrijdag jl. opengebroken en daaruit ontvreemd een nieuw heerenrijwiel, drie fietslantaarns en, een belastingplaatje. De politie stelt een onderzoek in. Gevonden voorwerpen op de Engel- schelaan: een bankbiljet van tien gulden. Inlichtingen zijn te bekomen aan het Ge meentehuis. WASSENAAR. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: P. Overzet en D. J. llsen T. A. van der Werff en A. Barendsz. Geboren: Cornelis Petrus Johannes, z. van J. L. van Vliet en H. P. M. Grundekeu George Frederik Walde mar, z. van P. J. Visser en A. Huizinga Gerrit Daniel, z. van G. D. Boerlage en D. C E. IJzerman Jan Willem, z. van J. W. Beijen en P. J. G. Hijmans van Anröov Wilheimina, d. van J Remmerswaal en C. van Haastrecht. Overleden: Gevert, m. van M. G Hey- stek 58 j. Maria len Bosch, wed. van G. .T van der Flier 82 j. „Cornelia Wilhei mina Wassenaar 56 j."I-Jënricus Johan nes van der Storm, m. van M. R. Uljee 60 i Elizabeth Vissër GA j. G. Hou- wink, m. van A. de Boor 7C j. ZOETERWOUDE. Onderwijsvergoeding. In Januari j.l. verleende de gemeenteraad aan de bijzondere schoolbesturen in deze ge meente een voorschot op de gemeentelijke vergoeding voor de exploitatie der onder bun bestuur ressorteerende scholen, onder bepa ling dat het voorschot betaalbaar zou worden gesteld per 1 November 1929, zulks in ver band met Qe driejciarlijksehe afrekening over de jaren 192-5 tot en met 1927. Van dat be sluit ging het kerkbestuur in de Zuidbuurt, zijnde het bc-stuur van de R.K. Jongens school aan den Schenkelwcg en van de R.K. Meisjesschool in de Zuidluuri. bij Ged. Staten in beroep, daarbij aanvoerende dat volgens hunne meening het vo rs^h .t order betaalbaar moet worden ge le'd. Thans eerst hebben Ged. Staten bij hun besluit van 30 September j.l. beschikt, dat de uitbetaling zal moeten plaats hebben niet per 1 Nov., maar per 15 October Door de reorganisatie van den gemeen telijken ophaaldienst van asch en vuilnis, is thans verandering gekomen In de ophaling. Voor het Dorp, Watertje, Noordbuurt, Mie- ning en Vrouwenweg geschiedt zulks voort- laar des Woensdags en aan den Hooge Rijn dijk en Rijnegommerstraat, eiken Zaterdag. De heer N. van den Akker alhier, heeft met ingang van 15 October e.k. den autobus- dienst Zoeterwoude-Leiden gestaakt, terwijl met ingang van denzelfden datum de heer P. Dubbelaar te Leiden, meer bekend als „Fiet van de bus" den dienst voor eigen rekening zal. voortzetten. Door een tiental ingezetenen dezer ge meente is aan den Raad een verzoek gericht om een cursus voor het volgen van openbaar vervolgonderwijs in te stellen. De volgende passagiersschepen zijn Woens dag 16 October in radio-telegrafische verbin ding met de daarnaast vermelde kuststations en via die stations rechtstreeks te bereiken. Medegedeeld door de N T. M -Radio-Holland. Alphacca, Rugby Radio Alcyone, Rio de Janeiro Radio Chr. Huygens, Scheve- ningen Radio Gommewyne, Schev. Radio Cottica, Rugby Radio Flandria, Schev. Radio Gelria, Rugby Radio Grotius, Sabang Radio Tndrapoera, Schev Radio Insulinde. Schev Rado Kon. d. Nederl.. Weltevreden Radio Orania. Rugbv Radio Patria. P C Hooft Pr. der Ned Prinses Juliana, S Bolivar. Statendam, Tambora, Tjerimai, Venezuela, alle Schev. Radio Volendam. Marion Radio Zeelandia, Sche- veningen Radio. DE ALGEMEENE TOESTAND. Mc Donald naar Canada De zeeliedenconferentie. McDonald en zijn dochter zijn naar Ca nada vertrokken. Zij zullen eerst nog de Niagarawatervallen bezoeken. De intergeallieerde Rijnlandcommissie heeft thans officieel aan den Rijkscommis saris voor het bezette gebied aangekondigd dat zij tusschen 20 en 27 November haar zetel naar Wiesbaden zal overbrengen. Op de zeeliedenconferentie te Genève zijn gisteren de werkzaamheden in de com- missiès begonnen. De werkgevers zijn allen weggebleven. In de commissie voor den arbeidstijd aan boord van schepen is de Nederlandsehe regeeringsgedelegeerde Zaalberg tot rap porteur benoemd. Gisteren hebben verschillende regee- ringsgedelegeerdcn op voorbeeld van den Franschen regeeringsgedelegeerde aan den werkgeversgedelegeerde van hun land me degedeeld, dat deze door de regeering is aangewezen om aan de conferentie te Ge nève deel te nemen, dat deze de benoe ming heeft aangenomen en dat het hem dus niet vrij staat dc conferentie te ver laten, zonder dat de regeering de benoe ming zal hebben ingetrokken. Mgr. Nolens heeft dit aan den heer Valstar medege deeld. De werkgeversgroep heeft terstond be raadslaagd over den tekst van het in te zenden antwoord, doch men is het onder ling nog 'niet eens kunnen worden. Het schijnt, dat verschillende werkgeversgedc- legeerden de voorkeur er aan geven toch te Genève te blijven en dat zij den stap, die de regeeringsgedelegeerden hebben onder nomen, om hen duidelijk te maken, dat zij niet dc vrijheid hadden zich zonder toe stemming der regecringen terug te trekken, willen aangrijpen als een mogelijkheid om nog te Genève te blijven. DUITSCHLAND. De Volkswensch. Er is een uitvoerige oproep gericht aan het Duilsche volk. waarin dc voordeelen opgesomd worden, die de politiek van over eenstemming in den jongsten tijd voor het Duilsche Rijk en de bevolking gebracht heeft en de noodlottige gevolgen geschil derd worden die een breken mei deze ge dragslijn. in economisch, financieel en po- bliek opzicht na,zirh slApm zou De op roep is. onderleekènd door den rijkskanse lier, alle rijksministers, tal van presidenten en ministers der bondstaten en vooraan staande persoonlijkheden uit de politieke en cullureele wereld. Het bestuur der Vereeniging Reichsbanner Schwarz Rot Gold publiceert een manifest, waarin de vereeniging zich uitspreekt tegen een volksreferendum en waarin o.a. het volgende wordt gezegd: Wie tusschen 16 en 29 October op de lijst voor het referendum teekent, verwijt daardoor den grijzen Rijks- president von Hindenburg, dat hij de rol van een landverrader heeft gespeeld en niet die van een leider der builenlandsche poli tiek. die Duitschland weder heeft doen op nemen in de rij van de groote mogendheden. Verder wordt in dit manifest o.a. betoogd, dat door het referendum de vreemde troe pen. die thans het Duitsche Rijk zullen verlaten weer worden teruggeroepen, zoo dal het Duitsche volk dan weer wordt on dergedompeld in den chaos van een nieu wen inval en van een nieuwe inflatie. Hugenherjr. de leider der Duilsch-nath- nale partij, heeft Zondag te Neustadt a. d. Hardt een rede gehouden op het congres van de parlijafdeelingen Rijn en Saar. Hij zeido o.a. dat de Duitsch-nationale pariij het huidige geslacht niet ten nadeele van het komende wil ontlasten. 2ij wil liever thans alle laslen op zich nemen, opdat h?( Duitsche volk later voorgoed vrij zal zijn. De volkspetitie is niet he* eind. doch hot begin van het nationalistische offensief tegen de huidige concessiepolitiek. o FRANKRIJK. klijnwerkersriaking aangekondigd. Het congres van de nationale mijnwer kers-federatie heeft een motie aangenomen, waarin de houding van de mijnwerkers- internationale wordt goedgekeurd, welke van den Volkenbond de instelling vraagt van een organisme voor de regeling, de controle en de verdeeling der kolenpro- ductie. Protesteerend tegen de nationaliseerings- methodes in de mijnen, nam het Congres een motie aan, die een collectieve stop zetting van het werk voorziet. O - ENGELAND. Aanklacht tegen Shearer. Bridgeman, de vorige Eerste Lord der Admiraliteit verdedigt in een brief aan de Times de houding der Engelsche delegatie cp de Geneefsche vloolconterenlie van 1927. Hij u-ijst er np dal de kwaadwillige werk zaamheid van Shearer voor de Brilsche dele gatie in het beloop der besprekingen duide lijk waarneembaar was Hij haalt dan pas sages uit de Chicago Tribune, waarin zijn eigen uitlatingen tot het tegengestelde ver draaid werden, aan en zegt. dat destijds de kringen rondom Shearer, die een perskaart voor een van de Chicago Tribune afhanke- RECLAME. in de Stadsgehoorzaal. 4714 [■tT* Denkt om de plaatsbespreking bij de Fa. SOGERS, Botermarkt, Leiden, Telef. 337. lijk blad had. opzettelijk op een mislukking der conferentie hebben aangestuurd en dat de Britse he regeering nooit aan de Vereen. Staten het recht op vlootpariteit heeft ont zegd. Bridgeman zegt dat hij zich natuurlijk niet verbeeldde dat er eefiige samenwerking tusschen Shearer en.de leiders-der Ameri kaansche delegatie was. die, naar zijn over tuiging Shearer's methoden evenzeer ver foeide als hij. Bridgeman. Maar hij is zeer dankbaar dat president Hoover nu de zaak- heeft aangepakt en had alleen gewenscht dat dit voor het einde der "conferentie in 1927 gebeurd was. Als dit mogelijk geweest was, had duidelijk kunnen blijken dat toen, gelijk nu. het beginsel der pariteit niet be twist werd en dat er geen sprake van was (gelijk Baldwin maanden geleden eveneens verklaard heeft) dat Engeland een wed strijd in het bouwen met de vereenigdc Stafen zou beginnen. OOSTENRIJK. De grondwet-hervorming. Schumy, de minister van binnenlahdschc zaken, heeft te Klagenfurfc een groote rede gehouden, waarin hij nadere mededeelin- gen over de hervorming der grondwet, welke het kabinet voorbereidt, deed. Volgens het plan van het kabinet zal de president het recht krijgen tot ontbinding van het parlement, tot onslag van ministers en het recht, om op het voorstel van den ministerraad over gedeelten van het land den staat^van beleg af te kondigen. De bondspresident zal door het volk worden gekozen. Ieder bondsland zal evenals de hoofdstad Ween en. 2 vertegenwoordigers in den Bondsraad benoemen, de landbouw 9, han del en nijverheid 9 en arbeiders en perso neel in particulieren dienst eveneens 9. De nationale raad zal 136 in plaats van 163 afgevaardigden tellen. Ook dfe overige ver tegenwoordigende lichamen zullen ceni'gs- zios verkleind worden. Het land zal in 60 tot 80 kiesdistricten worden verdeeld, terwijl de leeftijdsgrens voor de kiezers zal worden verhoogd. Schumy deed een beroep zoowel op dc burgerwachten als op de eociaal-democrar ten om het werk der hervorming te steu nen en te kiezen tusschen democratie ea dictatuur, tusschen oorlog en vrede. o ROEMENIE. Minister van Financiën afgetreden Mihai Popovici, de minister van finan ciën, is afgetreden onder het motief, dat zijn verwantschap met het nieuwe lid van den regentschapsraad Saratzeanu hem en de regeermg moeilijkheden zou kunnen be rokkenen. Minister-president Maniu sprak zijn leed wezen over hel heengaan van Popovici uü- Hij zou zelf de portefeuille van financiën overnemen. Popovici krijgt een belangrijke gezantschapspost. RUSLAND. Trotzki ontkent. Volgens een bericht uit Konstantinopel verklaren de aanhangers van Trotzki dat de van communistische zijde afkomstige be richten. als zou Trotzki bereid zijn me' Stalin vrede te sluiten, onjuist zijn. Trotzki heeft zijn politiek standpunt te genover de dictatuur der partij niet gewij-, zigd en twijfelt ook aan de juistheid van de berichten, volgens welke zijn partij-vrien- den Rakowski en Beloborodoff voor de poli tiek van Stalin gecapituleerd zouden heb ben. Trotzki verklaarde verder, dat zijn ver blijf in het buitenland onvrijwillig is. Hij zou terstond naar Rusland terugkeeren. in dien dit hem door de partij en dc sovjet- regeering zou worden toegestaan. Zijn te rugkeer zou echter aan geen enkele voor waarde gebonden moeten zijn. DE ONTWAPENING TER ZEE. TOKIO, 15 Oct. (Reuter). Hel ontwerp van het antwoord van Japan op de Britsche uil- nood iging tot bijwoning der vijf mogendhe- den-vlootconferentie, zal, naar men gelooft, op de heden te houden bijeenkomst van het kabinet worden goedgekeurd, ofschoon de nota waarschijnlijk niet vóór morgen zal worden afgezonden. Men gelooft, dat het ant woord niet den eisch zal bevatten, dat Japan 70 pCt van de kruisersterkte van Amerika en Engeland zal vragen, hoewel de houding van Japan te dien aanzien onveranderd u gebleven. Op de te Hoorn gehouden landelijke confe rentie der Revolutionair Socialistische partij is bericht ingekomen, dat de heer Sten huis zich weder als lid van deze pirtjj aanmeldt. In een begeleidend schrijven toonde de heer Stenhuis zich zeer ontevreden over het optreden van Snowden c.s. op de Haag.-.che conferentie en over het werk der Sociaal democratische ministers in het algemeen. Hjj verzocht o.m. in de op deze conterentie te behandelen „Partijslellingen" de opvat ting in le lassohen dat er van „de heeren der Socialistische arbeider;internationale" vcor de socialistische arbeiders geen heil meer te wachten is. Oostenrijk o.m. zou vol gens den heer Stenhois in de toekomst blijk gever., dat de sociaal-democratische partij aldaar haar optreden in meer revolutionaire banen moest leiden. Waar hiervan tot op de zen dag niets bleek en de fascistische stroo- mir.g daar steeds driester optreedt, voor spelt de heer Stenhuis ook in Oostenrijk een nederlaag van de socialistische arbeiders. Over Rusland liet de heer Stenhuis zich ver goelijkend uit. In alle nuchterheid hoorde het congres de mededeeling van den heer Stenhuis aan en maakte tegen zijn toelating als lid der partij geen ernstig bezwaar. VERSPREIDE BERICHTEN. Te Utrecht is overleden de heer G. Elink Schuurman, directielid der Utrtchlsche Brandwaarborg-Mij. Deze instel i .g is voo al dank zj het streven van den thans overleden directeur, die er meer dan 25 jaar werkzaam is geweest, tot bloei gekomen. Bij Kon. besluit zijn benoemd tot sub stituut-griffier bij de arrondissementsrecht bank: te 's-Gravenhage: jhr. rar. D. J. P Hoeufll, ihans secretaris van den Hoogen Raad van Adel, tevens waarnemend griffier bij het gerechtshof te 's-Gravenhage; te Rotterdam: mr.; J. J. Plugge, waarne mend griffier hij de arrondissemenisrechl- bank le Rotterdam, wonende (e Hillegers- berg. De gewone audiëntie van den Minister van Justitie zal Vrijdag 18 October a.s. niet plaats hebben. HILLEN's SIGARENFABRIEKEN In de gisteren gehouden algemeene ver gadering van aandeelhouders van Hillen's Sigaren rabriekeri zijn de indertijd vermelde reorganisatievoorstellen aangenomen. HAAGSCHE RECHTBANK. Het O. M., waargenomen door mr. Blok, heeft vandaag geëiseht tegen de juffrouw Chr. E., huisvrouw van B. B., zonder beroep te Leiden, wegens ver duistering van een bankbiljet van f 1000. welk biljet op 15 Juli j.l. door een hotel houder uit Warmond in de HaarlemiLei- straat te Leiden was verloren en door eer. zoontje van verdachte gevonden, 2 maan den gevangenisstraf, voorwaardelijk niet een proeftijd var 3 jaren: de koopvrouw J. S. van der K,. huis vrouw van J. K., een buurvrouw van de vórige verdachte, die een paar honderd gulden van het gevonden en verduisterde geld heeft medegenoten, wegens heling, eveneens 2 maanden voorwaardelijke ge vangenisstraf met een proeftijd van 3 jaren; de juffrouw J. M. B zonder beroep te leiden, een kennis van juffrouw E., huis vrouw B.. die het gevonden bankbiljet le Amsterdam heeft gewisseld, waarvoor h\y een belooning van f 100 zou krijgen en die er uit zich zelve, na de wisseling, bui tendien nog f. 300 heeft afgehouden, ook wegens heling. 4 maanden onvoorwaarde lijke gevangenisstraf. De raadsman, mr. Vrijbergh de Ooningh. pleitte ook voor deze verdachte oplegging van een voor waardelijke straf. AMSTERDAM. 15 October. Van Wall- streel is weinig verandering ten goede uit gegaan. Van het geheel kwamen de koer sen aldaar op wal lager niveau en ter beurze van A'dam kwam dt opening dan ook vrij algemeen beneden de vorige prijzen te liggen. De handel droeg evenwel een zeer kalm karakler. Alleen aandeelen en Claims Phi lips, gaven affaire van beieekenis te zien. Op den laatslen dag, dat C'aims verhandeld werden was er nogal wat aanbod, waar door de koers tot f. 1170 daalde, om daar na weer wat aan te trekken De aandeelen stelden zich eveneens lager. De Margarine- Unies vielen tot onder -1-90 pet. Galvé-Delfl waren eveneens gedrukt. Van BcrkePs verkeerden wederom in reactie^ Anicms leden opnieuw een verlies. Voor de Küchemneister descripties bestond

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 2