U!T DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. VERDRONKEN. Eergisteren is te Het Veld, gemeente Nieuwe Niedorp, het éénjarig zoontje van J. V. verdronken. Het kind kon nog niet loopen en is vermoedelijk uit een hobbelpaard ge vallen, daarna over den straatweg gekroDen en in een sloot terecht gekomen. I» dl Maandagmiddag omstreeks halfzes is het 5-jarig dochtertje Margje van den land bouwer J. Strijker te Krakeel te water ge raakt en verdronken. Toen de moeder het kind miste en op haar roepen geen gehoor kreeg, is zij in de buurt van het huis gaan zoeken; zij vond het meisje drijvende in de wijk. De moeder spring in het water, doch het kind was reeds dood. Met behulp van de buren zijn de vrouw en het over leden kind uit het water gehaald. 0 AANGEREDEN. De sergeant der infanterie H., uit Venlo, werd nabij de Hamert, doordat hij links van den weg reed, gegrepen door de passeerende tram van dan Maasbuurtspoorweg Venlo Nijmegen. Nadat hij ter plaatse was ver bonden, werd hij naar het ziekenhuis te Venlo vervoerd. Den machinist van de tram treft geen schuld. GEVAARLIJK SPEELGOED. Te Beetgumermolen liet een jongeman zijn windbuks aan een vriend zien en mikte spelenderwijs op dezen. Plotseling ging een schot af en trof den kogel den vriend boven het linkeroog. Hij werd terstond naar het ziekenhuis te Leeuwarden overgebracht, waar bleek dat de kogel in het achterhoofd was doorgedrongen. De toestand van den getroffene is zeer érnstig. o Hallo! Nee... Hallo, spreek ik met. Neen, verkeerd aangesloten. Maar u is toch de directeur van de Universiteitsbibliotbeek Ja, maar wat zou dat? Je behoeft mg tooh niet op te bellen, 's nachts om 2 uur? Ja, maar ik wilde u vragen hoe laat u morgenochtend de bibliotheek opent? Wie is u? Een student? Ja, meneer. Maar waar zit u dan? Opgesloten in de bibliotheek, meneer! BUITENLANDSCH GEMENGD. GROOTE BRAND TE SALONIKI. In het centrum van Saloniki is Maan dagmiddag brand uilgebroken. Tengevolge van den krachtigen wind breidde het vuur zich spoedig uit en nam het ontzaggelijke afmetingen aan; 80 huizen zijn geheel af gebrand. Vijf menschen zijn daarbij omge komen. De materieele schade wordt geschat op 70 millioen drachmen. o ERNSTIG AUTO-ONGELUK. Op den weg van Boekarest naar Targo- resti had een ernstige botsing plaats tns- scben een auto en een motorfiets, waarbij van de inzittenden van de auto, die in de Moot terecht kwamen, 2 personen gedood en 5 zwaar gewond werden. 0 HEVIGE BRAND. Het plaatsje Hackstock in het gebied der Muehl ie gisteren door een zwaren brand geteisterd. Elf huizen zijn hierbij door het vuur verwoest, waaronder de school en de kapel. Een inwoner werd bij het blusschingswerk zoo zwaar gewond, dat hij naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Maandagavond zijn door een brand de opslagloodsen van de firma Dralle bij de haven van Hameln door een brand ge heel vernield waarbij groote hoeveelheden graan en meel verloren zijn gegaan. De brandweer, bijgestaan door rijksweer trachtte tevergeefs het vuur te bestrijden. De schade wordt op 250.000 mark ge raamd. De oorzaak van den brand kon nog niet worden vastgesteld. Gisteren ia de maalderij Sempff te Cum- kteen (Saksen) door een grooten brand vernield. De geheele installatie en onge veer 3000 centenaars graan werden een prooi der vlammen. Bij het blusschingswerk liep de eige naar ernstige brandwonden op. De schade bedraagt 200.000 mark en moet door verzekering gedekt zijn. o SPOORWEGRAMP IN RUSLAND Van een personentrein op het traject MoskouSiberië zijn, 80 K.M. van Wjat- ka verwijderd, 6 wagons ontspoord, waar van er 2 volkomen vernield werden. Vijf en veertig personen werden gedood, 26 ernstig en deels licht gewond. BOTSING TUSSCHEN TRAM EN VRACHTAUTO. Bij een botsing tusschen een tramrijtuig en een vrachtauto werden gisteroohtend in de Potsdammerstrasse te Berlijn vijf personeD gewond. Het ergst er aan toe waa een 80-jarige dame uit_ Steglitz, die met een zware hersenschudding naar een ziekenhuis werd gebracht. ONGELUK DOOR MIJNGAS. In een kolenmijn te Noirchain. bij Ber gen zijn door mijngas gisteren 5 arbeiders omgekomen. o VERKIEZINGSONLUSTEN IN MEXICO. Volgens berichten uit Jalapa zijn in den slaat Vera Cruz in Mexico 130 personen ge dood en eenige honderden gewond tijdens onlusten in verband met de verkiezingen op Zondag j.l. Onder de dooden bevindt zich den neef van den candidaat voor het pre sidentschap Orilz Rubio. ALPHEN. Dezer dagen vroeg hoorde men in de Van Mandersloostraat glasgerinkel. Het bleek dat met veel geraas een bint of balk van het in aanbouw zijnde winkelhuis naast den manufacturier den heer W. naar beneden was gevallen precies door de etalageruit van genoemde firma, die na tuurlijk geheel werd verbrijzeld. ALKEMADE. Burgerlijke Stand. Geboren: Dorothea Mathilda Maria, d. van O. J. Wesselman en A. B. Hoogen boom. Overleden: Johannes van dea- Veer 6 m. Jacobus Waasdorp 4 j. Philippus Kou- wenhoven 14 m. Ondertrouwd: Adrianus Nicolaas Turk jm. 22 j. en Elisabeth Bax jd. 24 j. GehuwdJohannes Franciscus Gertrudis Versteynen jm. 30 j. en Hendrina Elizabeth jd. 26 j. 0 BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia, d. van G. de Groot en T. de Hoop Cornelia, d. van KI. v. d. Neut en B. J. Debecq. Ondertrouwd: H, W. Hardijzer en A. H. Hardijzer. Getrouwd: H, v. d. Willik, 26 j. en N. v. Tienhoven, 24 jaar. Overleden: M. Zuiderwijk, wed. P. Neder- hof, 73 jaar Petronella Maria de Vos, 42 jaar. De bloemenveilingen in deze gemeente zullen voortaan inplaats van 8.30 uur om 9 uur voorm. een aanvang nemen. o HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Bevallein: J. Kwakkenbes, geb. van Ros- sum, d. J .de Goede geb. Hommels, d. Getrouwd: J. Pels 26 j. en J. van Be9k 27 j. L. J. Zandstra 3S j. en P. van Vliet 25 j. P. A. Starreveld 26 j. em A. H. de Wilde 24 j. De Raad dezer gemeente komt op Don derdag 26 Sept. 1929, des voormiddags te 10.30 uur bijeen. 1. Ingekomen stukken. 2. Vaststelling der Rekening van het Waterbedrijf over 1928. 3. Voorloopige vaststelling der reke ning voor 1928. 4. Voorstel tot gedeeltelijke verbreeding van den Voorweg. 5. Wijziging instructie Gem.-ontvanger. Wij vesligen do aandacht onzer inge zetenen op het bezoek, dat de Commissaris der Koningin onze gemeente komt brengen op Donderdag 26 Sept. des nam. 3 uur. LEIDERDORP. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt op Vrij dag 27 Sept. 1920, des avonds 7.15 uur bijeen, ter behandeling van: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken en medcdeelingen. 3. Wijziging begrooting 1929. 4. Benoeming hoofd der O. L. school Voordracht: 1. P. Hoogendam, onderwij zer te Leiden; 2. J. B. Blankenstein, hoofd der O. L. school te Willige-Lange- rak; 3. N. van Dijl, hoofd der O. L. school te Hardinxveld. 5. Beslissing inzake aan leg van het trottoir. Burgerlijke Stand. Geboren: Klaas, z.v. J. Appel en F. de Boer Jochem Hendrik, z.v. J. M. Goozens en A. Jofriet. Ondertrouwd: Jan de Bruyne jm. 24 j. en Neeltje Catharina de Graaf jd. 23 j. Jan van der Niet jm. 32 j. en Johanna Mar- bus jd. 29 j. Getrouwd: A. van Leeuwen Jszn. eu W. Goedhart. De door eenige jonge dames, in deze gemeente gehouden collecte, ten bate van het Roode Kruis, heeft f. 28,16 opgebracht De alhier gehouden collecle len bate van het Roode Kruis heeft opgebracht f. 28.16. WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. GeborenAdriaan, z.v. A. de Mik en N. Hogendoorn. Gehuwd: C. Cost en M. A. P. Disco. WOUBRUGGE. Drie personen te water. Tengevolge van de mist en mede door dat de heer B. plotseling voor een rijtuig moest uithalen, reed deze hedenmorgen met zijn vrachtauto in den langs den Kerk- weg liggende sloot De heer B. kon zich spoedig uit het mo torrijtuig bevrijden, doch den twee mede inzittenden kostte het meer moeite. Zij moesten door de nog al diepen en vooral modderigen sloot waden, doch kwamen ein delijk toch ock zonder lichamelijk letsel op het droge. Het motorrijtuig werd door de Gebrs. van Luiing met een hijschstelling gelicht Om tot het houden van een tuinbouw- cursus te kunnen overgaan, heeft de burge meester een circulaire rondgezonden, lui dende: „Nu in onze gemeente de tuinbouw steeds meer veld wint en voor vele ingezetenen een bestaan oplevert, meen ik dat een tuin- bouwcursus hier zeker reden van bestaan heeft. Ten einde daarover van gedachten te wisselen noodig ik u uit tot een bespreking op Maandag 30 Sept. a.s., des avonds 8 uur, ten gemeenfehuize." Degenen, die geen circulaire ontvingen en zich voor een en ander interesseeren, wordt verzocht zich eveneens ten gemeen tehuize te vervoegen. HAARLEMMERMEER. Raadsagenda. Op 3 October zal de Raad dezer ge meente in openbare vergadering bijeen komen. Beëediging en installatie van de nieuw benoemde raadsleden Pieier Johannes Joore en Jan Vreeken. Ingekomen stukken en mededeelingen. Benoeming van leden voor de vaste raadscommisiën. Benoeming van twee leden in de com missie voor georganiserd overleg (vacatu ren-Buurman en Gerritse). Benoeming van vijf leden van het bur gerlijk armbestuur wegens periodieke aftre ding van de heeren: Vreugdenhil, van Woerkom, van Beijnum, Hulsbos en Bui tenhuis. Verzoek van het bestuur van de vereeni- ging tol het oprichten en inslandhouden van scholen met den bijbel le Hoofddorp, gevestigd te Hoofddorp, om gelden beschik baar te stellen voor den aankoop van nieuwe schoolbanken. Verzoek van het bestuur van de vereeni- gmg tot stichting en instandhouding van een school met den bijbel te Haarlemmer meer (Slolerweg) om gelden beschikbaar te stellen voor den aankoop van nieuwe schoolbanken. Verzoek van het roomsch-kalholiek kerk bestuur te Nieuw-Vennep om gelden be schikbaar te stellen voor de vernieuwing van een schoolbrug. Verzoek van het bestuur der hervormde schoolvereeniging te Nieuw-Vennep om gelden beschikbaar te stellen voor aan'eg van waterleiding. Voorstel inzake de gasvoorziening. Raadsagenda. De raad van deze gemeente komt Don derdagmiddag 3 October a.s. in openbare vergadering bijeen De nieuwbenoemde raadsleden, de heeren P. J. Joore en Jan Vreeken die zitting zullen nemen in de plaats van de heeren W. Scheffer en G. Gerritse zullen be- eedigd en geïnstalleerd worden. Bazaar ten bate van „Geloof en Lieide". Op den grooten bazaar, die in het gym nastieklokaal van de openbare school aan den Hoofdweg bij den Spaarnwouderweg werd gehouden ten bate van de Ned. Herv. Kerk „Geloof en Liefde" aldaar, werd na een inleidend woord van den heer Verbeek (ouderling) de openingsrede uitgesproken door den voorganger, den heer P. van den Berg, die het doel van den bazaar uiteen zette, dank bracht aan de bazaarcommissie en het damescomité voor de uitnemende wijze, waarop, zij zich van hun taak hebben gekweten en verder de beste wenschen voor het welslagen van den bazaar uitte. Daarna werd ook nog het woord gevoeld door ds. Salverda, van Hoofddorp. Nadat eenige foto's waren gemaakt, werd een rondgang gehouden langs de verschil lende stands, die der bezichtiging dubbel waard waren- De dames hebben goede zaken gemaakt en de verwachting is dan ook wel. dat mei de verkregen resultaten het gewenschte doel zal worden bereikt. De belangstelling was zeer groot KATWITK AAN DEN RIJN. Botsing. De heer L. Guyt kwam vanaf Katwijk aan Zee door de v. Egmondstraat met zijn auto toen tegelijkertijd uit de Voorstraat een reparaliewagen van den N.Z.H.T. na derde. Het waarschuwingssein in de van Egmondstraat werkte niet. zoodat G. meende dat de weg veilig was. Gelukkig reed G een matige gang en had nog gelegenheid om een zwenking te maken en te remmen, hetgeen echter niet verhinderde dat 'n bot sing volgde, waartoe het in dezelfde gang doorrijden van de tram meewerkte. Door de tegenwoordigheid van geest v. G. werden ongelukken voorkomen, doch de auto had nogal materieele schade opgeloopen! Schietwedstrijden om den 2den Oegst ge ester Beker. Zaterdag a.s. 28 Sept. zal de wedstrijd om den 2den Oegstgeester wisselbeker plaats hebben. Hieraan nemen deel vijftallen uit do Burgerwachten Oegstgeest, Voorschoten, Leiden, Katwijk, Valkenburg en Rijnsburg. Er wordt geschoten op schijf Burgerwacht telling 110, afstand 100 M. Iedere schut ter schiet twee series achter elkaar in de houding welke hij verkiest voorafgegaan door één proefschot .De wedstrijd vangt aan te 2.30 uur namiddag. De groote jaarlijksche schietwedstrijd on der de leden der Katwijksche Burgerwacht zal gehouden worden op Zaterdagen 5 en 12 October a.s. De schutters schieten iederen dag een serie knielend, een serie slaand en een serie liggend. Deze zes series bepalen den totalen uitkomst der schutter De schut ters zijn ingedeeld in groepen of klassen n.l. A, B en C De Burgemeester J Schok king. Majoor Phaff en Kapitein Snijders zullen de wedstrijden met hunne tegenwoor digheid vereeren. o KATWITK-AAN-ZEE. Been gebroken. Toen gisteravond om 8 uur het 4-jarig zoontje van D. v. E. bij het postkantoor al spelende de Voorstraat over liep, werd hij door een juist passeerenden wielrijder aan gereden en tegen den grond geworpen. De wielrijder was zoo beleefd om er verder geen notitie van te nemen. Niet alleen dat hij een wond aan het hoofd kreeg doch het bleek tevens dat een der beentjes boven de knie gebroken was. Op advies van Dr. Eike lenboom werd het kind per ziekenauto naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden vervoerd. Het tragische in dit geval is wel. da( het kind pas enkele weken geleden uit die in richting gekomen was, waar het een operatie had ondergaan. o NOORDWIJK. Gevonden voorwerpenEen sleutel, een zilveren dames-armbandhorloge met zilveren, armbamd waarop staat gegra veerd D.R.G.M., een gesloten brief, ge adresseerd aan mevr. J. H. Doire te Zut- phen, een geel-grijze herdershond (half was), een medaillon met twee portretjes, een zilveren damesrremontoirhorloge, een witte kinderstrandschoen. Inlichtingen uitsluitend des Woensdags en des Zaterdags van 12 tot 1 uur n.m. ten politiebureele te Noordwijk-Branert. vervaardiging van een grool gedeelte van hetgeen hier te zien is medegewerkt Een hunner echter is door ongesteldheid ver hinderd hier aanwezig le zijn nl.: mevr. de wed. Oorthuys die met hart en ziel aan de vervaardiging van vele voorwerpen beeft medegearbeid. waarvoor wij haar allen grooten dank verschuldigd zijn. In hartelijke bewoordingen brengt Z.E. dank aan de zeer velen, die aan dit alles hunne medewerking hebben verleend Een speciaal woord richte spr. tot mevr Kort die juist dezen dag haar ver-jaardag viert Met welgemeende felicitatie overhandigde Z.E. aan de jubilaresse een bloemstuk. Na een korte bespreking over he! tot I stand komen van een tweede bazaarbode, zei Z.E. dat hoe langer hoe meer behoefte wordt gevoeld aan een tweede kerk. Ons allen is bekend hoe velen nog altijd achter blijven. Ook zij moeten met ons mede. Onze taak is daarom hen ie ontvangen in een daarioe bestemd huis, waar het Evangelie wordt verkondigd. Dit nu is een moeilijke taak. Z.E. wijst de aanwezigen daarbij op Nehemia, die zich tot God richtte om hulp in den nood. Zoo wij ons ook lot God richten, zullen de vele moeilijkheden eveneens worden overwonnen. Wij hebben reeds zoo veel steun onder vonden en zullen blijven vertrouwen op God. Z.E. ging daarna voor in gebed. Gezon gen werd Psalm 138 vers 1, waarna ds. H. de bazaar voer geopend verklaarde. Reeds direct werden de lange tafels be stormd door kooplustigen, wier aantal ge stadig groeide Zooals op iederen bazara. is het aantal artikelen ook nu zeer groot. Van alles is er te krijgen, voor groot en klein. Tot zelfs den inhoud van de groentenwinkel is waar lijk grootsch te noemen, evenals de thee er. koffieschenkerij van de firma van Nelle, waarvan de opbrengst koml ten bate van de kas der commissie. Het bezoek des middags was goed, des avonds natuurlijk groot. Er heerschte reeds vroegtijdig een aangename en vroolijke stemming, waartoe een „strijkje" mede werkte. De vermakelijkheden trokken ieders be langstelling. De eeTSie dag is reeds een succes geweest. Optocht van „Triumph". Naar het bestuur van het fanfarecorps .Excelsior" ons mededeelt, is het voor nemens morgen, Donderdagavond te 3 nor, een concert te geven, in de muziek tent op het Lindenplein. o NOORD WIJK-AAN-ZEE. De winterslaap begonnen! Ons dorp is weder in winterslaap ver zonken. Bijna alle badgasten zijn ver trokken. In vorscheidene villa's en pen sions worden reeds de ramen van luiken voorzien tot het volgende seizoen. 0 NOORD WIJKERHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria Gudula, d. van Johannes Wouterus Ruigrok. en Cornelia Christina Maria van Emmerik Cornelis Johannes, z. van Cornelis Adrianus Dobbe en Corne lia Maria Hulsebosch Theresia Johanna Gertrudes, d. van Joannes Petrus de Groot en Cornelia Maria Borsboom Marga- retha Maria, d. van Willem Heemskerk en Cornelia Hendrika van Dijk Cornelis Hermanus. z. van Nicolaas Theodorus van Schie en Wilhelmina Ooijendijk Louisa Catharina, d. van Adrianus van der Slot en van Sophia Maria Warmerdam Wil helmina Maria d. van Wilhelmus Theodorus Hulsebosch en Hendrika Emerentia Ruig rok Paulina Cornelia Theresia, d. van Carolus Johannes Ruigrok en Wilhelmina Alida Witleman Cornelia Emerentiana Johanna, d. van Hendrik Arnoldus Seijse- ner en Cecilia Maria Stokman, Overleden: Pieter van Deenen 66 jaar, weduwnaar van Anna Maria Josina Polle (St. Bavo) Johannes Meeuwsen, 69 jaar, Antonius Schraven 49 jaar Johannes Coolen 79 jaar, echtgenoot van Maria Ca tharina Stork (allen St Bavo.) Huwelijksaangifte: Jacobus Erederik v. Tol, 28 jaar. le Limmen en Petronella Hen drika Koster. 28 jaar Wilhelmus Adria nus Duivenvoorde, 28 jaar en Maria Maarlje Witteman 28 jaar. Gehuwd: Petrus Joseph van de Camp en Agatha Petronella Maria Dieben Corne lis Marinus van der Klauw en Helena Maria Duivenvoorde. OEGSTGEEST. Najaarsvergadering Nederl. Zendingsver. Op verzoek van 18 afdeelingen zal do na jaarsvergadering der Neder!. Zendingsver- eeniging vanwege het alastrim-gevaar niet te Rotterdam, maar in het gebouw der Nederl. Zendingsschool alhier worden ge houden. Daar de voorzitter, ds. de Vey Mestdagh, in hef buitenland vertoeft, zal de vergadering waarschijnlijk worden ge presideerd door den vice-voorzitter. dr. Ber- keibaeh van de Sprenkel. Bazaar in „Irene". Gistermiddag werd in tegenwoordigheid van het Damescomité en een groot aantal belangstellenden de Bazaar geopend in „Irene", welke gehouden wordt ten bate van de tweede Ned. Hervormde Kerk. Precies half drie nep ds. G. Henneman namens het Bazaar-comilé de aanwezigen hartelijk welkom toe. Een groote schat werken der dames- krans en uit vele huiskamers is hier sa mengebracht. Zeer velen hebben aan de Zooals gemeld, zal de R. K. muziekver- eeniging „Triumph" een rondgang maken op den eersten avond van de Reclameweek Heden, Woensdagavond, zal om halfacht vanaf het Raadhuis worden afgemarcheerd langs den volgenden weg: Raadhuis, Ende- geeslerlaan. Geversstraat. Terweeweg. Dui venvoordestraat, de Kempenaerstraat lot aan de Warmonderweg, vandaar langs de Kempenaerstraat, Geversstraat, Nassau- laan, Koninginnelaan. Willem de Zwijger- laan, Geversstraat, Deutzslraat, School straat, Rijnzichtweg, Assendelftstraat, Rhijngeesterstr.weg, Endegeeslerlaan, Raad huis, alwaar de stoet zal worden ontbon den. Burgerlijke Stand. GeborenHendrik, z. v. H. Kuiven&o- ven en A. den Haan. Klaas, z. V. L. ,T. GoudriaaD en A. Zandbergen. Nicolaas, z. v. J. M. Glasbergen en W. A. de Haas. GehuwdO. E. J. Sloots en O ,W. Se gaar te Leiden. OverledenA. Hendrikeen 71 j. O RIJNSBURG. Actief optreden Ter. Suijblcemenh an delaren De Rjjnsburgsche Export Verg. van Snjj- bloemenhandelaren, welke dit jaar werd op gericht, is voornemens het aanstaande sei zoen reeds dadelijk met kracht de belangen der exporteurs te behartigen. Niet alleen zal flink reclame worden gemaakt in het bui tenland. doch ook zal men trachten to ko men tot een voordeeliger vervoer naar het buitenland. Een zwarte ljjst voor sieoht be kend staande adressen zal worden samenge steld, terwijl zooveel mogelijk adviezen en informatiën aan de leden zullen worden ver strekt. Als administrateur werd aangezocht de hoer A. v. d. Bos te Oegstgeest, die als boekhouder der Bloemenvel ing „Flora", geen onbekende is op dit gebied. Wegens vertrek naar Ned. Oost Indië, is door den heer L. Lips, onderwijzer aan de Julianaschool alhier, tegen 1 November a s ontslag gevraagd. De perceelen van den heer G. Ravens- bergen aan de Korte Brouwerstraat alhier, zijn aangekocht door de Boerenleenbank, met de bedoeling aldaar een nieuw bank gebouw te stichten. Op de provinciale schietwedstrijd in Den Haag gehouden, waaraan ook door de Burgerwacht alhier werd deelgenomen, be haalden de heer G Vos op de Geluksbaan den tweeden prijs met 296 pnt., de heer G v. d. Meij Gzn., den derden prijs met 294 punten en de heer C. v. Klaveren den zesden prijs Verder werden nog prijzen behaald in de personeels- en korpswedstrijden, in tofaal 13 sluks. SASSENHEIM. Voordrachten, B. en W. hebben ter voorziening in de vacature van gemeente-secretaris de vol gende voordracht opgemaakt: 1. L. W. C. Vink, commies eerste klasse Ier gemeente-secretarie te Almelo. 2. W. Los, secretaris der gemeente Bun- scholen Voor de positie van gemeente-ontvanger luidt de voordracht: 1. R Baggem. boekhouder te Apeldoorn. 2. B M. Hendriks, adj. commies ten kantore van den Gemeente-ontvanger te Bussum. -

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 6