watervliegtuig temidden van badgasten. ernstig auto-ongeluk in beieren. groote brand. reclame. UIT DE RIJNSTREEK. aarlanderveen. alphen. waddinxveen. reclame. 7 •«el bodegraven. boskoop. leiderdorp. UIT DE OMSTREKEN. aalsmeer. hillegom. k at witk-aan-zee. lisse. noordwijk. noordwijk-binnen. noordwijkerhout. oegstgeest. sassenheim. Een watervliegtuig dal wegens benzine gebrek een noodlanding wilde doen op de pier van Coney-eiland, werd, naar uit New- York wordt gemeld, door den golfslag de baai ingedreven waar duizenden verfris- sohing hadden gezocht wegens de groote hitte. Twee personen werden gedood en vijf andere waaronder de piloot werden gewond. Gisternacht heeft nabij Mindelheim in Beieren een ernstig auto-ongeval plaats ge had. Een auto van een fabrikant uit Min delheim reed, door tot nog toe onopgehel derde oorzaak tegen een boom. De vier in zittenden werden eruit geslingerd. Twee broers liepen een ernstige schedelbreuk op en waren, onmiddellijk dood, de chauffeur liep ernstige inwendige kneuzingen op en moest naar een ziekenhuis worden ver voerd, terwijl de vierde inzittende slechts lichte verwondingen opliep. In Stockheim (Z.-Duitschland) gelegen tusschen Meiningen en Mellirchstadt is in den nacht van Zaterdag op Zondag een groote brand uitgebroken, waaraan in wei nige uren 12 woonhuizen en 24 schuren ten offer vielen. In Stockheim zou Zaterdag een nieuwe kerkklok worden ingewijd, ter gelegenheid waarvan een vuurwerk werd afgestoken. Men vermoedt dat een raket het dak van een schuur heeft doen vlam vallen. 2037 In verband met de uitbreiding van het aantal leerlingen zal aan deChr. School een vierde lokaal wprden bijgebouwd. Eveneens zal elec.trische verlichting en centrale verwarming worden aangebracht. Tol onderwijzer aan de school Hoofd de heer P. Pasma is benoemd J. Hanen- burg te Sexbierum (Friesland.) Den heer S. Juisling onderwijzer aan de Chr. School aan de Hooftstraat werd benoemd tot hoofd der school te Wieringen In de plaats van den heer J. Sprey, die zijn functie als voorzitter van de Chr. HBS. om gezondheidsredenen moest neer leggen werd tot bestuurslid gekozen onze plaatsgenoot de heer L. Sprey. Uit hel verschenen finanlieel verslag van het comité Ziekenzorg der Geref. Kerk bleek dat aan contributie etc. gedurende het boekjaar Juli 1928/'29 werd ontvangen een bedrag van f. 597.61 met inbegrip van het saldo van het vorige jaar. Aan melk, eieren enz. weid uitbetaald een bedrag van f. 602.781/2 zoodat het afgeloopen jaar sloot met een nadeelig saldo van f. 5 17 1/2. thans de aandacht op den Bodegravenschen winkelstand wil vestigen om daarmee het publiek te toonen, dat het niet elders be hoeft te winkelen. Op deze wijze wordt ook het welslagen van de te houden landbouw- dagen bevorderd. De voorzitter eindigde met de beste wenschen uit te spreken voor de winkelweek, die hij daarop voor geopend verklaarde. Nadat thee was rondgediend, voerde de voorzitter van het winkelweekcomité, de heer A. R. v. d. Heijden, het woord. Namens beide organiseerende vereenigingen dankte hij den voorzitter voor het openen van de winkelweek en ook voor de eminente wijze waarop hij dat heeft gedaan. Het is hem een hooge eer, dat deze hel eere-voorziller- schap heeft willen aanvaarden, terwijl hij eveneens de andere leden van liet eere comité dankbaar is voor hun medewerking. Dankend voor de wenschen voor het wel slagen, zegt hij te hopen, dat de winkeliers door hun étalages zullen medewerken om Bodegraven te maken tot een vroolijke, vriendelijke plaats en daardoor eveneens zullen bijdragen tot hun eigen belang, zeker wetend dan te handelen in den geest van het college aan wien de belangen der ge meente zijn toevertrouwd. Hij dankte ten slotte voor de medewer king van de plaatselijke overheid, om te eindigen met den wensch, dat de winkel week en dit voor het comité zoo eervol samentreffen op deze plaats moge bijdragen aan den bloei der gemeente. Later sprak nog de heer Ingenool ais vertegenwoordiger van het hoofdbestuur van den Kon. Ned. Midd.-Bond, die zich verheugt over de goede samenwerking met het plaatselijke bestuur en zegt zeker mede namens den R.-K. Middenstandsbond te spreken, wanneer hij dankt voor den ge schonken steun. Uitvoerig teekende hij vervolgens het doel van een winkelweek Spr. noemt het een goed verschijnsel dat do middenstanders, die elkander va i dag tot dag scherp beconcurreeren, thans eendrachtig samengaan. Met den wensch dat Bodegraven nog lang onder Burgemeester v. Dobben de Bruyn mag bloeien en dat de middenstand in dezen steeds een oprecht vriend moge vinden, besloot spr. Daarmee was de officieele samen, komst afgeloopen. Intusschen hadden de deelnemende winke liers hun gordijnen geopend en begon de be langstelling van alle zijden los te komen. Ook het winkelcomité begon met den heer Inge nool een rondgang langs een groot deel der étalages. Daar was heel wat moois te zien. Van alle zijden was getracht een keur van schitterende artikelen op de meest aantrekke lijke wijze ten toon te stellen, waarbij velen zeer goed slaagden. De muziekvereen. „Crescendo" zorgde voor een feestelijke stemming. Op verschillende plaatsen, in alle hoeken der gemeente, werd gemusiceerd, met het gunstige gevolg dat de menschen naar buiten werden gelokt en spoedig een goede stemming viel te consta- teeren. Tegen het vallen van den avond, toen de verlichting werd aangestoken, begon het ech ter pas goed. De straten waren propvol, en voor elke goede etalage verdrongen zich de menschen. Vooral ook de étalage van het comité, waar de nu ruim 100 geschenken waren pitgestald, trok de aandacht. Menig een zal zeker door de fraaie voorwerpen zijn aangetrokken. Over het algemeen bestaat voor het land- bouwspel, op Dinsdagmiddag zeer groote be langstelling. Men verwacht er heel veel van. Bij goed weer zal Bodegraven heden en Dinsdag overvol zijn. Reeds nu ziet men in hüna alle families gasten, terwijl uit de om geving honderden verwacht worden. Naar wij vernemen zal de gondelvaart hedenavond te 8 uur afvaren in Buitenkerk, Gevaren wordt eerst naar den Schoordijk, vandaar terug en dan door Bodegraven tot de Wierickerschans. Geëindigd wordt aan de Rijnkade. Een muziekkorps en twee zang koren zullen de tocht meemaken. In verband met de in verschillende ge meenten des lands voorkomende gevallen van alastrim, zal door de beide plaatse lijke geneeskundigen alhier gelegenheid worden gegeven tot kostelooze inenting en herinenting op Dinsdag 10 Sept. a.s. des avonds tusschen 8 en 10 uur in het gym nastieklokaal der openbare school aan de Brug. Aan hel postkantoor alhier, weid ge durende de maand Augustus 1929 ingelegd f. 6724,69. terugbetaald f. 5758.10. Het laat ste door dit kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3638. De Commissaris der Koningin dezer provincie heeft 16 lotelingen der lichting 1930 dezer gemeente bestemd tot gewoon dienstplichtige die dus voor eerste oete- ning zullen moeten opkomen de andere 39 zijn voor buitengewoon dienstplichtige be stemd. De 44-jarige veekoopman G. K. uit Gouda die alhier bij een landbouwer aan wezig was om vee te koopen kreeg een trap van een in het weiland grazend paard waardoor de man ernstige kneuzingen aan beide beenen opliep en zich onder genees kundige behandeling moest stellen De fabrikant V. alhier weid te Gouda aangereden door een auto met gevolg dat hij een been brak. Hij is ter plaatse in een inrichting behandeld en later naar zijn woning vervoerd. Uitstapje van het personeel der Kalkzandsteenlabriek. Op vereerend verzoek van de Directie der Katwijksche Kalkzandsteenlabriek hebben wij j.l. Zaterdag, met haar en het personeel der fabriek en auto-uitstapje gemaakt naar Amsterdam. De tocht ging eerst door Kat wijk a. d. Rijn naar de beide Noordwijken, verder door ,,de Zilk" naar Aerdenhout, ver volgens naar Heemstede, over Hoofddorp naar Schiphol. Daar aangekomen werd onder leiding van den heer Rauft alles wal het vliegen betrof bekeken en door dezen dui delijk uitgelegd. Een paar vluchten van opstijgende en dalende machines werden belangstellend gadegeslagen. Na deze excursie ging de tocht verder naar Amsterdam. Aldaar werd Artis en het Aquarium bezichtigd. Na eerst een ver zorgd diner in A. T. V. A. op de Marnix- straat. waar 's morgens ook van kolfie werd genoten, ging men over Haarlem weer terug. Bij de „Rooversbrug" te Katwijk aangeko men stond daar het muziekkorps van Kat wijk a. d. Rijn opgesteld en door dit corps voorafgegaan en geflankeerd door vele bur gers ging het langs Achterweg, Geref. Kerk, Voorstraat naar Boskamplein. Hetel Katwijk aan den Rijn was op de been! Tenslotte werd nog gereden door Rijns burg, Oegstgcest en een paar hoofdstraten in Leiden. Het personeel was ten hoogste vol daan en bleef dan ook niet in gebreken om de directie daarvan dc duidelijkste blijken te toonen Ook aan de bestuurders van de autobussen van den heer W. v. d. Plas werd lof gebracht voor hun prestatie gedurende dezen zworen dag. Ook wij voegen er gaarne onze waardee ring aan toe'. Bij het Bureau voor Arbeidsbemidde ling zijn thans ingeschreven 2 werkzoeken den en wel 1 grondwerker en 1 losse ar beider. "W "(baoer) e Weiger namaak en let er op dat op elke tablet het woord „BAYER" staat. Prljs75cts DE FEESTEN ZIJN BEGONNEN I Otticieele opening van de winkelweek In deze dagen stroomen honderden naar hier! Voor een groot deel is de spannende tijd van voorbereiding nu voorbij. Hel begin van de feeslelijkheden is er. Gistermiddag klokslag 3 uur (het gebeur de zonder klokslag, want de klok is steeds nog in reparatiel) werd de winkelweek ge opend. In het raadhuis vond de officieele opening plechtig plaats. In de raadszaal werden de leden van hel winkelweekcomité ontvangen door den voorzitter van het eere-comité, burgemees ter van Dobben de Bruyn. Aanwezig waren voorts de leden P. Batelaan en J. v. d. Marei, wethouders, J. Beijen, J. de Mars, O B. Batelaan, Ph. Jongeneel en A. dc Vos, leden van den gemeenteraad. Mede aanwezig waren de leden van de commissie van toezicht, bestaande uit de heeren P. Batelaan, L. Hortensius, A W. Veelenlurf, A. Veerboom, J. H. v. d. Vlist en A. de Vos. Van het winkelweekcomité ontbraken al leen de heeren D. A. do Jongh en R. Kei f- kes. Voorts was aanwezig de heer A. In genool Jr.. directeur van het Bureau van den Kon. Ned. Midd.bond. Na de begroeting voerde dc eere-voor- zitler allereerst het woord. Deze zei o.a. het als een eer le beschou wen thans voor de tweede maal te zijn aan gezocht om als voorzitter op te treden van een Bodegravensche winkelweek. De bevolking van Bodegraven viert thans feest. Begrijpelijkerwijze wil dat deel, dat spr. vroeger de middenmoot noemde, daar bij niet achterblijven. Het teil, dat de mid denstand daardoor malerieele doeleinden kan bereiken, doet niets af aan spr.'s waar deering voor de medewerking aan de feeste lijkheden. Hij is dankbaar dat de midden stand een dergelijke activiteit betoont en Door het bestuur van de Coöp. brood- er. verbruiksvereeniging „Vooruitgang", is tot mr. bakker benoemd de heer J. A. v. d. Bent uit Schiedam. Van de gelegenheid tot bezichtiging van ons nieuwe raadhuis, is een zeer druk ge bruik gemaakt. De toeloop was zelfs zoo groot, dat speciale maatregelen moesten wor den getroffen, Aan het postkantoor zijn de volgende brieven als onbestelbaar terug te verkrijgen M. Dirks, Zeestraat 74, Zantvoort en mevr. J. de Jong, Zandvoort Een zoontje van den arbeider v. d. Meer, had aan de Zuidkade, bij het afloopen van het erf het ongeluk om onder een passeeron- de auto te geraken. De chauffeur, die volgens ooggetuigen, zeer kalm had gereden, treft geen schuld. Deae nam het kind dadelijk in zijn auto mede naar den dokter, waar bleek dat de jongen slechts enkele schaafwonden had op- geloop en. Gedurende de afgeloopen maand werd aan het postkantoor alhier ingelegd f. 5419,74 en terugbetaald f. 6425,86. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nnmmer 4870. De ijk en herijk zal alhier worden ge houden op 17 en 18 Seplember a.s. Belang hebbenden worden altent gemaakt dat de aangeboden, maten e-n gewichten roestvrij en zindelijk moeien zijn Hel lokaal is hiervoor aangewezen. Ter Secretarie is inlichting te bekomen omtrent een op het feestterrein gevonden horloge1. Dinsdag a.s. zal het 30 jaar zijn geleden, dat „Aalsmeev's Fanfarekorps" werd opge richt. Des avonds zal het corps een feestcon- eert geven in hotel „De III Kolommen", waar aan medewerking verleent „The Columbia Three", (piano, viool en accordeon) uit Am sterdam. Van 78 uur wordt gelegenheic gegeven om het bestuur met dit jubileum te ccmplimenteeren. Dcor B. en \V. dezer gemeente is aan besteed de bouw van een aanlegsteiger met golfbreker aan den Westpias. Het laagst werd ingeschreven door de Fa. A. Kelfken te Dordrecht in massa voor f. 14.315, „Aalsmeer's Koorvereeniging", neemt Zondag a.s. deel aan den Nationa'en Zangwed- alrjja te Dordrecht, uitgeschreven door de Liedertafel „Zanglust" aldaar, In de 1ste aid, waarin het koor uitkomt, zjjn een 9-tal ver eenigingen ingeschreven. De te zingen nrs. zjjn: „Een Zonnedag" van Ed. Erdelman (verplicht koor) en „Jezus' slaper, gaan" van 01. Koops (vrij nummer). Het gemeentebestuur stelt Woensdag a.s. vanaf 4 uur des namiddags, de gele genheid open tot- kostelooze inenting en her inenting tegen Alastrim, in de o.l. scnool aan de Rozenstraat (dorp). Van het practische studiejaar tol het vierde studiejaar der Middelbare Technische School (afd. Bouwkunde) te Haarlem, is toe gelaten de heer P. C. Veer, alhier. Woensdagavond maakt „Fanfarecorps Uiterweg" een marsch met muziek langs den Uiterweg. Notaris D. Boddeus t Gisterenmiddag is plotseling overleden not. D. Boddeus alhier in den ouderdom van 56 jaar. Des morgens had hjj nog den dienst iu de Geref. Kerk bijgewoond. In 1902 werd de overledene candïdaat. in 1912 notaris te Schiedam, in 1927 notaris alhier. Zwemdiploma's. Zwemdiploma's van de gemeente zijn uit gereikt aan de heeren J. Müller, M. Struik, J. Straathof, R. Sobels, L Baas, II. Kijne, T. Out, Th. Breedveld, H. Stevens, H. J. Hijt- kema, Chr. Hijlkema, H. P. Benkemper, G. Flentrop, G. J. W. Mathot en J. de Geus. En aan de dames: A. Jonkheer Wd., M. F. Taat, A. W. C. MaaskantRoeien, M. Duys en J. M. WarmenhovenDuys. Tevens zijn diploma's van de H Z. V. uil- gereikt aan de heeren T. C. G Kat, C. Kraay D. Haster, J. Voges, H Roeland Jr. en H Peet. benevens aan de dames G. E. Taat, A. M. Hoogmoed, G. C. den Hartogh Schuurman en E. van ZonneveldMaas kant. o De Prinses terug. Naar wij vernemen zal H. K H. Prinses Juliana morgen weer Haar villa's alhier betrekken. in onzen modernen tijd, de animo voorh ringsteken met paard en tilbury geheel L, gint te verdwijnen. Slechts 16 paren zullei er aan deelnemen, terwjjl dit aantal eeaig jaren terug ruim zestig bedroeg. Het aanta. paarden in onze gemeente wordt steeds klëhl ner, door aanschaffing van auto's en oolq de jeugdige dorpsschoenen gevoelen meer voor een permanent-wavekopje, voor het antieke, zwaar gouden kap- en ijzer] Het zal niet lang meer duren, of dit punt van 't .programma, eertijds het hoofdpunt, ai geheel verdwijnen. Een gehouden collecte voor Christelijke doeleinden iade Ned. Hero. Kerk alhier, bracht f. 42,75 op. Op den Chr. Nationalen Zangwedstrijd Zaterdag gehouden jn „De Seinpost" t< Scheveningen. behaalde de Chr. Gem. Zang. vereeniging „Concordia" alhier, directeur heer B. J .Verdoom, te Leiden, een tweedei prijs in de 3e afdeeling. Ds. P. Hofstede brengt zjjne vacanti door in Zttrich (Zwitserland) en hoopt 2! Sept. a.s. weder voor zjjn Gemeente op t treden. De R.K. Middenstandsvereeniging heet eene commissie benoemd, bestaande uit tiei geheel onpartijdige personen, die hun oordw moeten uitspreken bjj het toekennen de prijzen voor d en aanstaanden étalage wedstrijd. Na afloop zullen zij een conferee tie houden met het bestuur der Oranjevereen. ten einde de kostbare prijzen zoo eerljj mogelijk toe te kennen. Voor den etalage wedstrijd op a.s. Woensdag bestaat zee groote belangstelling. Gedurende de aanstaande leestdage mogen de winkels tot onbepaalden tijd ge opend z\jn. De a.s. Oranjefeesten. Op den 6den September vergaderde het Comité voor het organiseeren van Kinder feesten in Hotel „de Wille Zwaan". Be sloten werd om evenals het vorige jaar een gemeenschappelijk Kinder Oranjefeest le vie ren, op het land van gebr. Vreeburg, op den eersten October. Er zullen eenigc dames aangezocht wor den om in de gemeente een inteekenlijst le presenleeren, ter inzamling van gelden voor bovenstaand doel. Een vuilnis-motorwagen. Men gaat hier steeds vooruit, ook wat be treft het afhalen van vuilnis. De gemeente is nu in het bezit van een praktischen motorvuilniswagen. 'I Is voorwaar een goede aanwinst, gezien de uitgestrektheid der ge meente. Voor den ouden wagen werd het haast ondoenlijk om in den daarvoor be schikbaren tijd het huisvuil op te halen. Ernstig ongeval. Gisterenmiddag heeft er een ernstig onge val plaats ge'had in den speeltuin van calé „De Nachtegaal". Het 9-jarig dochtertje van N. de R. hetwelk zich met eenige vriendin netjes zonder geleide aldaar bevond, liep onder een schommel door, waarop twee heeren zaten, met het noodlottig gevolg, dat Zij de schommel tegen het hootd kreeg, waardoor het meisje bewusteloos bleef lig gen. Door één der aanwezigen werd zorg gedragen dat zij niet wend aangeraakt, het geen heel goed gezien was, daar Dr. Visser, welke spoedig ter plaatse was een ernstige schedelbreuk constateerde. Per politie-bran eatd is het kind naar hare woning ver voerd. Nadat het meisje in de ouderlijke woning, nog voorzien is van het H. Oliesel oordeelde de dokter overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk. Aan hel postkantoor alhier en de daaronder re'ssorteerende bijpostkantoren werd gedurende maand Augs 1929 inge legd 23986.70 en terugbetaald f.10882.39. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 6526. Aan het postkantoor alhier en de daar onder ressorteerende bij-poslkaintoren werd gedurende de maand Augustus op de div. rekeningen gestort f. 281743.63 en uitbetaald f. 94311.37. Hel aantal stortingen bedroeg 1186. Het aantal uitbetalingen bedroeg 443 Op den'hoek LijnbaanwegNieuwen Zeeweg had een aanrijding plaats tusschen twee wielrijders, tengevolge waarvan mej. van R alhier zoodanig viel dat zij zich met een bezeerde pols onder doktersbehandeling moest stellen. De andere wielrijder heelt zich onverwijld uit de voeten gemaakt. Brand in een bollenhois. Zaterdagmiddag woedde in „De Zilk" eeu ernstige brand. Een groot hottenhuis, van da firma Gerritsen, waarin reeds vele bloembol- len geborgen waren, brandde geheel af. De stoomspuit uit 't dorp was spoedig aanwezig en wist de belendende gebouwen te behouden. De schade wordt door verzekering gedekt. ORANJEFEEST. Veel deelnemers voor de Oranjewedstrijden De animo voor ringsteken neemt af. Het bestuur der Oranjevereen. hield Zater dagavond een inschrijving voor liefhebbers voor de volksseplen. Het aantal deelnemers is zeer groot, vooral voor vogelschieten en ringsteken per fiets. Een merkwaardig verschijnsel is het, dat Onderlinge wedstrijden „Poelmeer" Zaterdagmiddag hebben de onderling zwemwedstrijden plaats gehad, uitgeschre ven door de zwemvereeniging „Poelmeer' Er was een groot aantal deelnemerststerj voor de verschillende nummers ingeschri ven, n.l. in totaal 80 meisjes en jongem Alle prijswinners(slers) zijn kinderen vai leden der zwemvereeniging „Poelmeer' Hieronder volgen de uitslagen: Snelzwemmen meisjes beneden 14 jaar le pr. B. Henny. 2e pr. A. Hagens (9 jaar] Jongens beneden 14 jaar, le pr. Jaa Timmermans, 2e pr. Kingma. Meisjes van 14—16 jaar: le pr. R. Gaa: terland, 2e pr. J. Saraber. Jongens van 1416 jaar: le pr. Sarabe 2e pr. Wagemaker. Meisjes ouder dan 16 jaar: le pr. Bremmer, 2e pr. L, Bakker, 3e pr. G. H« gendoorn. Jongens ouder dan 16 jaar: le pr. Kt lenburg, 2e pr. J. Rooijakkers, Se pr 1 v. d. Valk. Estafette (vrije slag) tusschen een cm binatie polozevental der L. Z. C. uit Leide en een zevental der poloclub „Poelmeer", door L. Z. C. gewonnen. De polowedstri tusschen beide zeventallen werd eveneen door L. Z. C. gewonnen. De voorzitter, dr. Borgerhotf Muldt reikte aan de resp. winners(slers) de prijze uit, met een loepasselijk woord. De heer Va Sermondl heeft de verschillende wedslrijdet die in zeer korten tijd van voorbereidin; elkander waren gezet, schillerend geleid. 8 Het Oranje-programma. Het programma voor de Oranjefeesten verschenen en luidt als volgt: Woensdag 11 Sept.: 8 uur: klokgelui v alle kerken-, 8 1/2 uur: Optocht van achoo kinderen, begeleid door het muziekgeze schap „St. Amhrosius". directeur de he Dik. De optocht begint bij de School met de Bijbel tot Huize „Sassem" waarna gekee wordt tot het Landgoed ter Leede, vand; naar het feestterrein; 9 1/2 uur: Officie opening op 't feestterrein. Kinderzanghuldi daarna tracta,tie en kinderspelennam. uur: Vogelschieten, stoelendans en naar de trritl3 1/2 uur: Ringrijden per fiets. (Ot versierd); muiltje loopen-, 8 uur: Muziel en fakkeloptocht, daarna muziek op feestterrein. Tweede dag: Voorm. 9 1/2 uur: Tobbet steken, Hindernisloopen10 uur: Ringrijdi per fiets (jongens). 10 1/2 uur- Turlrape' 11 1/2 uur. Eindstrijd voor de prijswmnci van het hindernis loopen: nam. 2 1/2 uu Hinderniswedstrijd tevens ringsteken luxe auto's; Touwtrekken-, Nam. 11 b" Schiterend vuurwerk (65 nummers). Op hot terrein zullen verschillende ze makelijldheden aanwezig zijn, zoodat volop te genieten valt. Wij hopen nu m op mooi weer. De vele en fraaie prijzen voor volksspelen zijn ie bezichtigen in de etalal van de firma Wed. Ph. Bakker cn Zonet Na ongeveer 4 jaar vacant te zijn weest, zal de directeursplaats van het pos kantoor alhier weder vervuld worden AH wijst op een spoedige verandering woning boven het kantoor wordt in oro gebracht en spoedig zal Sassenheim een Postdirecteur tot zijn inwoners kunn rekenen. Ds. Kuiper beroepen predikant bii Geret. Kerk alhier, hoopt 20 October a-s- intrede te doen. De gemeentesecretarie alsmede kantoren der gemeentebedrijven zuy*:n verband met de Oranjefeesten, WoenSjaK. Donderdag slechts lot half een geopeno Op het deze week gehouden examen voor de Meisjes H. B. S te slaagde de jongejuffr. W. G. Ahr'l g{| leerlinge van de school der Ned. Herv. (hoofd A. den Haan). j.

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 6