AATSTE BERICHTEN. RADIO-PROGRAMMA. SPORT. SCHEEPSVERBINDINGEN. MARKTBERICHTEN. BEURSOVERZICHT. Advertentiën. Oogarts PIECK WEERBERICHT. Barometerstand. 1st dunne pijlti» geeft den stand aan van ürmiddag 3 uur. Hstermiddag 3 uur: 770. ledenmiddag 3 uur: 765. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. ut waarnemingen in den morgen van I September, medegedeeld door het Ion Ned. Met Instituut te De Bildt. ïoofste stand 767.7 te Tsafjord. Laagste stand 705.7 te Biarritz, ïerwachting lot den avond van 5 Sept.: best zwakke veranderlijke wind. Zwaar reikt met tijdelijke opklaring. Waar- ijnlijk regen- of onweersbuien. Koeler. LUCHTTEMPERATUUR. iuur vorm.: 20 gr. C. (68 gr. F.) B uur 's midd.24 gr. C. (75 gr. F.) Iuur nam.: 25 gr. C. (77 gr. F.) WWATERTIJDEN TE KATI7IJK-a.-ZEE Voor Donderdan. bogsle stand des voorm. te -4 u. 40 min. loogste stand des nam. te 4 u. 59 min. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „Hoone Rijndijk". uur vorm.: 21 gr. C. iuur voorm.: 21 gr. C. Iuur nam.: 22 gr. C. Zweminrichting „De Zijl". uur voorm.: 19 1/2 gr. C. 1 uur vorm.20 gr C. iuur nam.: 21 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Iiensdag 8.11 nam. to{ 5.48 v.m. STADSNIEUWS. Hedenmiddag te ongeveer twee uur k de brandweer gealarmeerd voor een beden van brand in een hooiberg ude op het eri van den heer V. aan den r.emmerwe'g. fe motorspuit was spoedig ter plaalse en Waad werd een brandlucht geconsta- Bi In het zweet huns aanschijnsbegun- l de brandweerlieden het opgetaste hooi tliaar te halen, maar om halt drie had 6 den vuurhaard nog niet gevonden. HUIZEN DOOR DEN 1KSEM GETROFFEN. onweer in het Oosten en Zuiden van ons land. eldt ons uit Borcnlo: het gisteren, gedurende den gehee- ;eer drukkend geweest was, betrok i avond de lucht zeer snel en kwa- n 9 uur de eerste buien opzet',9n. den nacht ontlaadde zich boven den Gelderschen Achterhoek een on- t weerlicht was niet van de lucht uit alle windstreken. Het was op lat het onweer vergezeld ging van lig regen. ïurde niet lang of de nachtelijke rd verlicht door een aantal groots die ontstaan waren door het in- i den bliksem te Lochem, Laren itokkum en Groenloo. Op verschil- Iden werden koeien doodgeslagen, arloo werd een gedeelte van een ir den bliksem weggeslagen, zonder and te veroorzaken, nterswrjk was het weer zwaar te Eerst tegen den ochtend nam het hevigheid af en trokken de buien mosfeer is eenigszins opgefrisoht, log zeer warm. sem: lacht is tijden- een hevig onweer ra geslagen in de boerderij van den er en winkelier H. Ratering in ente Rolde. dan eenige varkens konden worden en paard is in de vlammen omgeko- is en inboedel waren verzekerd, iksmeer: Br-Loon is gisterenavond de bliksem in het huis van mej. G. H. de Lange. werd getroffen en werd op slag Er ontstond geen brand. Antonis: Antonis ia de boerderij van den heer tirabeek door den bliksem getroffen, :1 door brand vernield. Drie kalveren in de vlammen om. De inboedel en 'inventaris werden een prooi der De boerderij brandde geheel uit eeuwarden: macht heeft boven Friesland een 'weer gewoed Vooral in het gebied groote meren was het noodweer. Verschillende boerderijen brandden af, ter wijl een groot aantal koeien in de weide werd doodgeslagen. O.a. werden boerderijen van den landbouwer Haanstra te Heiden schap bij Workum en die van de familie Jaarsma te Langweer een prooi der vlam men. Te IJslumburen en te Balk werden twee groote boerderijen door het vuur ver nield. De boerderij van de Gebr. Postma te Oudekaske brandde af, terwijl eenig klein vee omkwam. Persoonlijke ongeluk ken kwamen niet voor. Uit Nijmegen: Te Groesbeek is de bliksem ingeslagen in de woning van Poelen, die is afgebrand. Te Bwijk is de woning van Bakker, ten gevolge van het inslaan van den bliksem eveneens verbrand. Ook in <3e Betuwe is het hedennacht on gekend zwaar weer gewest Op verschillen de plaatsen werden huizen door den blik sem getroffen. Te Huissen brandde de hof stede van den landbouwer G tot den grond toe af. Een gToote hoeveelheid te velde staand fruit is afgewaaid, terwijl ook veel vee, dat zich in de weide bevond, werd doodgeslagen. Te Eemmel raakte het licht defect, zoo dat het geheele dorp in donker werd gehuld. Uit Winterswijk: Gisteravond tegen ne gen uur trokken boven den Achterhoek donkere wolkenmassa's samen die bijna on afgebroken door bliksemschichten in het zuidoosten verlicht werden. Het was on rustbarend windstil en het duurde eenige uren voordat de bui loskwam. Toen lichtte het in alle windrichtingen en de donder rolde door de lucht. De meeste bewoners begaven zich niet ter ruste en wachtten op het einde van de bui. Het onweer hield den geheelen nacht aan en eerste tegen heden morgen zes uur was de lucht opgeklaard. Op verschillende plaatsen is de bliksem in geslagen. De boerderij van den heer Oonk „De Vroe" te Winterswijk werd getroffen en brandde geheel af. Verder werd te Kót ten een schuur van den heer Emsing ge troffen. Deze stond spoedig in lichte laaie en brandde geheel af. Te Ratum werd de boerderij van den landbouwer Oonk even eens getroffen. Ook deze werd een prooi der vlammen. In de Plataanlaan te Win terswijk werd een huis door het hemelvuur getroffen doch een begin van brand kon worden gebluscht. Uit Groningen: Tijdens een hevig on weer dat hedennacht boven de gemeente heeft gewoed sloeg de bliksgm in de boer derij van den heer H. Groenwold. De ge heele boerderij met de behuizing brandde totaal uit. Een zeer groote hoeveelheid hooi en haver werd eveneens een prooi der vlammen. Een bijgebouwtje kon behouden blijven. De bewoners konden zich nog tij dig redden. De brandweer van Eelde stond machteloos. Verzekering dekt de schade. m Uit Helmond: Van gisteravond acht uur lot vannacht half vier hoeft in Oostelijk Noord-Brabant een ontzettend onweer ge woed, gepaard gaande met plotselinge slag regens en hevige windstoolen. De gansche hemel was tusschen genoemde tijdstippen onafgebroken een vuurzee. Talrijke onge vallen zijn voorgekomen. Te Helmond werd een koe van de weduwe van D. door den bliksem getroffen en gedood. Verder spleet alhier een reusachtige kastanjeboom waar schijnlijk door luchttrillingen daar gevol gen van een bliksemschicht niet zijn te vinden. De eene helft van de gespleten boom viel in den tuin van den heer Wij nen-Hoekers neer, zonder evenwel ernstige ongelukken te veroorzaken. Te Bakel is een boerderij afgebrand. Te Deurne werd de nieuwe bouwhoeve van van D. door het vuur vernield. Te Zeilberg zijn twee wo ningen een prooi der vlammen geworden. o EEN MOTORONGELUK BIJ NIJMEGEN. Twee personen gedood. Hedennacht heeft óp den weg nabij Nij megen een ernstig motorongeluk plaats ge had. De motorrijders Simonis en Wagen- veld uit den Haag reden op een motor naar Nijmegen, en kwamen onder Ubbergen in botsing met de auto van den heer S., die zeer langzaam reed in verband met het hevige onweer. Plotseling kwamen beiden voor elkaar te staan en een botsing was onvermijdelijk. De motor werd tegen den grond geslagen en totaal vernield, terwijl de motorrijders beiden gedood werden. De auto werd aan den voorkant zwaar beschadigd. De politie stelt een onder zoek in. ONDER DE TRAM. Gisleravond zou te Amsterdam een- ma rine-matroos op de P H. Kade op een in vollen vaart rijdenden motorwagen van lijn 13 springen. Hij sprong mis, viel en de bijwagen ging geheel over hem heen Eenige oogenblikken later was de man overleden. o NOODLOTTIG ONGEVAL OP DE WAAL. Drie personen verdronken. Gisteravond omstreeks zeven uur heeft op de rivier de Waal nabij Beneden-Leeuwen een ernstig ongeval plaats gehad, waarbij drie personen om het leven zijn gekomen. De Duitsche raderboot „Rab Karger" was, na opgedraaid te hebben, voor anker gegaan. Twee dochtertjes van den kapitein van de raderboot „Karl Douy" uit Duisburg gingen daarna in de rivier baden. Plotseling zag de kapitein zijn beide kinderen in de diepte verdwijnen. Hij bedacht zich geen oogenblik en sprong de beide meisjes na. met 't nood lottig gevolg, dat ook hij in de diepte ver dween. Gisteravond laat zijn de lijken van den vader en van een der dochters opge- vischt, terwijl hedenmorgen het derde lijk is gevonden. In het dorp is men zeer onder den indruk van het gebeurde. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. Uit Eist wordt gemeld: Maandagavond reed de gehuwde A. uit Gendt met zijn rijwiel in volle vaart van den dijk en kwam in botsing met de auto van dr. P. uit Bemmel. Zwaargewond werd hij opgenomen. Heden is hij aan de gevolgeu overleden. Hij laat een vrouw en drie kinderea achter. VOOR DONDERDAG 5 SEPTEMBER Huizen (.1875 M.) 10.0010.15: Morgen wijding 10.3012.00: Gramofoonmuziek 12.151.46 Concert door het Tuschinski- Orkest 1.452.00 Gramofoonmuziek 2.002.30: Lezing door B. J. Gelder over: Miskende visschen en practisclie huis vrouwen 2.302.46: Gramofoonmuzick 2.454.00: Concert door het AVRO- Kwartet 4.005.00: Ziekenuurtje 5.00 5.30: Sporlpraatje door H. Hollander 6 01—7.45: Concert door het AVRO-Kwar- tet. Francisca Fischer (sopraanl 8 01 9 00: Concert door het Omroeporkest 9 0010.00' Kamermuziek door het Kol- landsch Strijkkwartet 10.00: Persber 10.1011 00: Populair Concert door hel Om roeporkest. Daarna Gramofoonmuziek 12.00: Sluiling. Hilversum (298 M Na 6 uur 1071 .M.) Uitsl N.C.R.V.-Uitz. 10.30—11.00 Zieken- dienst 12.302.00: Concert. Zang. fluit en piano 2.002.35: Uitzending voor scholen. Lezing over: Reisavonturen in Centraal-Afrika 2.355.00. Uitzending van de elfde Maranatha-Conterentie te Zeist. Lezing over: De beteekenis van de Marana- tha-boodschap voor onzen tijd 5.006.30 Concert. Zang viool en piano G.307.00 Muziekpraatjc over: Gustav Mahler 7.00 8.00: Orgelconcert 8.00: Orkestconcert Lezing over: Wat en hoe zullen wij lezen. Daarna Nieuwsberichten. Daventry (1554.4 M.) 10.35: Morgenwij ding 11.05' Lezing 11.20: Gramofoon muziek 12 20: Concert. M. Ogdens (alt), H. Costigan (bariton) R. Aldridge (piano) I.20: Cinema-orgel 2.202.45: Beelduit zending 3.20: Vesper. 4.20: Concert. Militaire kapel 5.35: Kinderuarlje 6 35 Nicuwsber. 6.50: Marktber. 7.05: Strijkkwartet 7.20: Lezing 7.45: Le zing 8.05. Concert. F Ranalow (bariton) 8 20: Concert. K. Winter (sopraan), F. Mullings (tenor). E. Bartlett en R. Robert (piano), Symphonie Orkest 10 00 Nieuws- ber. 10.20: Uitzending van den Volken- bonds Vergadering le Genève 10.35: Ver rassing 10.5012.20: Dansmuziek. Parijs „Radio Paris" (1725 M.) 12.50 2.20: Gramoloonmuziek 4.05: Dansmu ziek 6.55: Gramofoonmuziek 8.25: Concert. Orkest en solisten. Laiigenberg (473 M.) 7,207.50: Gramo foonmuziek 7.608.50: Orkeslconcerl 10.3512.10: Gramofoonmuziek 12.30: Gramofoonmuziek 1.252.50: Orkestcon- cert. Bas. 5.556.50: Orkeslconcerl 8 50: Orkestconcert. Viool. Intermezzo: „Das Tier". Daarna loi 12.20: Dansmuziek. Zeesen (1635 M.) 6.10—11.05: Lezingen. 12.201.16: Gramotoonmuziek. 1 15- 5 20. Lezingen. 5.206.20: Concert uit Berlijn. 6.208.20. Lezingen. 8.20: Orkeslconcerl uit Leipzig. 9.50: „Der Graf". Eén-acter van Felix Salten. Uit Leipzig. Daarna tot 12.50: Dansmuziek. Brussel (508.5 M.) 5.20: Trio-concert m. medew. van zangeres. 6 55: Gramofoon muziek. 8.35: Orkesteoncert. 9.20 Orkestconcert uit Ostende. Hamborg (372 M5 20' Viool-recital. - 6.20: Concert 8.20' Orkestconcert. So liste. 9.50 ..Arbeit macht das Leben sflss". Hoorbeeld van Herbert Schoenlank. 10 3512.35: Orkestconcert. 12.50: Operelte-muziek. Koor, orkest en solisten. ATHLETIEK. DE ORGANISATIE VAN DE WEDSTRIJDEN OM DE DAMESKAMPIOENSCHAPPEN. Een onvergeeflijke lont. De organisatie van de Zondag alhier ge houden wedstrijden om de nationale kam pioenschappen voor dames heeft een zeer onaangename vóórgeschiedenis gehad, waar omtrent uit ons Blad van Maandag al iels is gebleken door de toespraak van den heer Deenen, vice-voorzitter van de K. N A. U. Waar het hier een kwestie betreft die de alhletiekbeweging te Leiden zeer nauw raakt, veroorloven wij ons over deze zaak het een en ander over te nemen uit „De Sport", het officieel orgaan van de K.N.A.U. Onder den titel „Een onvergeeflijke fout begaan?" schrijft dit blad dal het einde een onthulling heeft gebracht. „ImmeTS, zoo zegt hel, na afloop bood de vice-voorzitter der K.N.A.U bij afwezigheid van den heer de Vries aan hel bestuur van den Leidschen Athletiek Kring de excuses van liet volledige Dag Bestuur der Unie aan voor het passeeren van den L A K. bij de organisatie dezer wedstrijden en zeide als voorzitter van den Z H A B. ernstig te zullen prolesteeren tegen liet gebeurde. Wat was er geschied? De heer Huizinga, secretaris der T. C. van onze K.N.A.U. heeft de organisatie der Da mes-kampioenschappen opgedragen aan mevr Dieben—Konings, voorzitster van Brunhilde, terwij! hij daarbij den Leidschen Athletiek Kring passeerde. Een zeer groote fout, die inmiddels best te herstellen ware geweesl, aangezien zoowel het bestuur der K.N A U als dat vaD den Leidschen Kring den heer Huizinga op z'n verkeerde hande ling heeft gewezen. Maar de heer Huizinga gaf geen antwoord noch aan de Unie, noch aan den Kring; omdat en dat weten wij, helaas uit eigen ondervinding hij onaangename doch rechtvaardige opmerkingen zijn persoon be treffende, gaarne in den doofpot slopt. Alzoo werden, ondanks de herhaalde po gingen van Unie en Kring om de fout te her stellen de wedstrijden georganiseerd door mevr DiebenKonings en dat nog wel, naar ons werd verzekerd op reclame-biljetten, op naam van Brunhilde. (Inderdaad! - Red. L. D.). De heer Deenen was rn z'n rede veront waardigd over deze handelwijze van een der K.N.A.U.-oflicials en vreest terecht, dat alles wat met veel moeite in Leiden op athletiekgebied is bereikt, thans met één slag wordt vernietigd Zooals wij n.l. van den voorzitter van den L. A. K., den heer Menk- horst. vernamen, bestaat er alle kans dat de menschen in Leiden, die jaren achtereen ge werkt hebben om de athletiek in de Sleutel stad op te voeren er thans, na dit gebeuren genoeg van hebben Ons persoonlijk komt het onbegrijpelijk voor dat de heer Huizinga willens en wetens zóó heefl gehandeld als thans is gebeurd. Is dit echter het geval, dan heeft hij een onver geeflijke fout begaan en de athletiek in Lei den 'n leelijke slag toegebracht. Aan den anderen kant begrijpen we niet dat mevr Dieben niet heefl gevoeld, dat zij de opdracht van den heer Huizinga niet mocht uitvoeren, daar deze toch op den weg van den L A K ligt. Het is een hoogst onaangenaam gebeuren dat niet naliet z'n schaduw le werpen op hel middenveld, waar de lieer Huizinga regeerde, terwijl vice-voorzitter Deenen en de heer Hardeman vanaf hel terras van het A.S C.-paviljoen de wedstrijden volgden. Dat de wedstrijdleider de heer Huizinga om half zes na afloop van de wedstrijden dus nog niet wist'dal deze iwee K.N.A U.-besluur- deren aanwezig waren, wil er bij mij niet in, vermits meerdere officials in den loop van den middag het paviljoen bezochten en die lieeren moeien hebben gezienterwijl toch ook de heer Huizinga wél zal begrepen hebben dat na de bijna geheele afwezigheid van K.N.A.U.-bestuurderen bij Holland Duilschland Dames te Gouda, thans wel eenige kopstukken aanwezig zouden zijn." Tot zoover „De Sport". Tn hetzelfde blad vinden wij tenslotte een schrijven van den L A K aan het bestuur van den Z.H.A.B. Het luidl als volgt: „Hel bestuur van den Leidschen Athle tiek Kring protesteert len sterkste tegen het volkomen passeeren van den Kring bij de organisaile van de Dames Kampioenswed strijden op Zondag 1 September a.s. te Lei den le houden en het opdragen daarvan aan de Dames Gymnastiek Vereeniging „Brun hilde". Door deze handelwijze is het bestaans recht van den Leidschen Athletiek Kring zoodanig ondermijnd, dat aan opheffing ern stig moet worden gedacht. Een en ander zal ter algemeene vergade ring nader worden toegelicht en het Bestuur verwacht, dat dit protest daar een agenda punt zal uitmaken, en verzoekt U dit aan het bestuur van de K.N.A.U. ter kennis te geven." De volgende passagiersschepen zijn Don derdag 5 September in radio-telegrafische verbinding met de daarnaast vermelde kust- station9 en via die stations rechtstreeks te bereiken. (Medegedeeld door de N. T. M. „Radio-Holland"). Aihena, Rugby Radio Alpherat, San. tos Radio Clir. Huygens, Scheveningen Tadio Flandria, Cerrito radio Gemma, Singapore radio Indrapoera, Schevenin gen radio J. de Wilt, Singapore radio Klipfontein, Rugby radio Maasdam, Cabo Finisterre radio Nieuw A'dam, Portis- head radio Orania, Scheveningen radio Oranje Nassau. Rugby Radio Patria, Scheveningen radio P.C. Hooft, Scheven, radio Pr. der Nederl., Scheven, radio S. Bolivar, Scheveningen radio Spring fontein, Vittoria radio Tambora, Singa pore radio Tjerimai. Scheveningen radio Tabanan, Niton radio Veendam, New York radio WNY. Venezuela, Schevenin gen radio Volendam, Scheveningen radio Zeelandia, Rugby radio Zosma, Cadiz radio. AMSTERDAM, 4 Sept. Veemarkt. Aange voerd 309 vette kalveren le kw. 921, 2e kw. 80—90, 3e kw. 6870, nnkele 5 et hooger, per K.G. levend gewicht 63 nuchtere kalveren f. 1220 per stuk. 470 varkens Hol. le kw. 1,05—1,06, 2e kw. 1,04—1.05 Overz. en Geldersche le kw.l ,051,08, 2e kw. 1,04—1,05, 3e kw. 1—1,03; per K.G. slachtgewicht. ROELOFARENDSVEEN, 4 Sept. Groenten, veiling. Meloenen f. 0,060,34 per stuk. snijboonen f. 0,70—2,10; stek £.0,26; prin- senboonen f. 1,351,50. dubbele stamboonen f. 0,90; witte pronkboonen £0,65, allee per 10 K.G.; augurken fijn £3,208,10; fjjn basterd f. 1,501,80; basterd £0,95: grof f. 0,85; bommen £0,300,32; stippel £0.80 —0,90, per 25 K.G. BOSKOOP, 3 Sept. 1929. Coöperatieve Ver eeniging, ,De Boskoopsche Veiling". Rozen: Ophelia 16—22 ot. Golden Ophelia 22—24. MarcelK onyer 30—50. Hadley 50S4. Claudius Pernet 3450. Columbia 2638. Butterfly2 3—36. Mac Keiler 62-1,12. Wilb. Kordes 3643. Mad. Jules Bouché 2032. Rosalaudia 28—41. v. Rossem 3552. Baby rozen 3045. Gemengde rozen 815. Po- lyanlharozen3 5 —50. Diversen: Dahlia's, gr.- bloemigE 953. ld. kleinbloemig 1025. Chrysanten^ rootbloemig 22,70. ld. tros 90—1,50. Gladiolen 10—17. Lelies 60—1,30 Clematis Prins Hendrik 2,80, Anjers 25— 29JA sters 912. HAZERSWOUDE, 2 Sept. 1929. Kippen eieren 9588 f. 6,657,80, Eendeneieren f. G,407,15,p er 100 stuks. Hanen f, 0,60 1,05, Kippen f. 0,651,20, per stuk. AMSTERDAM, 4 September De lendenz was heden ier beurze vrij vast en in ver schillende aandeeleh soorlen ontwikkelde zich een tamelijk drukke affaire Margarine Unie's vormden natuurlijk weer het middelpunt De gisteren behaalde koerswinst kon gemakkelijk behouden blij ven; het fonds kwam zelfs enkele malen ■boven 650 procent, doch op dezen prijs scheen er wat aambod te zijn, dal een ver dere 9tijging in den weg storad. Calvé-Delfl bewogen zich voortdurend boven het hoog ste niveau van gisteren. De stemming vooa Kunstzijde-aandeelen was aanmerkelijk ver beterd. Enka's monteerden zelfs tot 290 pro cent. terwijl ook Maecubee's boven de vorigs koersen uitkwamen. Van Berkels Patent en de Fordwaarden lagen eerder iets gedrukter in de markt; daarentegen waren de KOc-hen- meisters goed prijshoudend. Een zeer geani meerde handel ontwikkelde zich in Aniems en Ned. Ind. Gasmaatschappij, die gezocht bleken Eerslgenoemden liepen lot boven 500; laatstgenoemde tot boven 300 procent op. Het hoogste peil bleef echter niet geheel en at behouden. Voor Suikerwaarden bestond wat meer belangstelling welke gepaard ging met een koersverheffing H.V.A.'s liepen tot 652 op, maar verloren later weer een deel van het avance. De handel in Koninklijke was van bescheiden omvang. De koersen waren nagenoeg onver anderd. Van affaire was niet veel te bemerken. Deli-Balavia's golden iels hooger. Rublier- aandeelen waren verlaten. Op de Mijnafdeeling werden Alg. Explo raties ex interim dividend 5 proceni ver handeld en waren, hiermede rekening hou dend, hooger. Boetons leden een klein ver lies. Prolongatie 5 1/2 procent. o WISSELKOERSEN. Engeland 12.10 1/16; Duitschland 59.40; Frankrijk 9.77; Belgie 34.69; Zwitserland 8 041/2: Oostenrijk 35.15' Denemarken 66.42 1/2; Zweden 66.87 1/2; Noorwegen 66.471/2; Ne' wYork 2.49 5/8. Verloofd: SUUS C. DE JONG en J. P. A. VAN VLOODORP. - Leiden, Heerengracht 72. Leiderdorp, Burg. v. d. Vaik Boumanweg 15. September 1929. 1669 Ondertrouwd: D. P. WEIJERS Jr. en MARIE BUIJS Leiden, 4 Sept. 1929 Beestenmarkt, 38 Lage Rijndijk 128 Toekomstig adres 1727 Marnixstraaf 17 Getrouwd: 1664 EIBERT OOSTENDORP en ALIDA WILHELMINA' HOOGERVORST, die, mede namens wederzijd- sche familie, hartelijk dank zeggen voor de belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Oegstgeest, 4 September 1929. Getrouwd: H. DEN HEETEN en W. G. C. SCHUTTE, die hartelijk dank zeggen voor de belangstelling bij hun huwe- Ijjk ondervonden. 1717 Leiden, 4 September 1929- Geboren: 2585a MARIA WILHELMIMA, Dochter van H. DE NIE. A. DE NIE—8TAFLEU. Leiden, 8 September 1929. Nieuwe Rijn 57. DANKBETUIGING. Ondergeteekende, J. v. VELZEN betuigt hiermede aan allen die hiertoe hebben medegewerkt zijn hartelijken dank, voor de vele blijken van sympathie welke hij bij zijn 40-jarigv jubileum, mocht ondervinden, cn betuigt tevens zijn groote erkentelijkheid aan Heeren Commissarissen en Directie van de Leidsche Broodfabriek, welke dezen herdenkingsdag tot een onvergetelijken hebben gemaakt. 1723 J. VAN VELZEN. Groenoordstraat 16. Afwezig van 5—16 Sept. Voor spoedgevallen wordt waar genomen door Dr. GOEKOOP, cn Oofheelk. Afd. v, h. Acad. Ziekenhuis- 1572 8—1

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 3