VAN HET LEIDSCH DAGBLAD wmÈwmmwwMmÊÊÊÊmÊÊÊÊÊÊammwmKKHÊÊÊmKmÊHÊmmÊÊmKÈKÊÊÊmmwÊmmÊKjt M DE WIELERKAMPIOENSCHAPPEN TE ZURICH. («te Jaargang Maandag 19 Augustas 1929 No. 17 HET JEUGDTOURNOOI TE NOORDWIJK. Het voornaamste nieuws van heden. Bureau Noordeindsplein LEIDEN Si SPORTBLAD SS Telefoon: Dir. en Adm. 2500 Red. 1507. sill De strijd achter motoren wegens regen gestaakt. Het wegkampioenschap. Fan een bijzonderen medewerker). Zürich, 17 Augiistus. wegkampioeoscbappen voor beroeps, ers en amateurs over een traject van K.M. zijn vlot verloopen. De profs »n reeds 's morgens ora 7 uur, ter- de amateurs een uur later wegredeD. Hollandsche deelnemers aan den niet kkelijken wedstrijd, waarin drie berg- gen .genomen" moesten wordeD, heb- het er afgebracht, zoo goed en zoo id als hot ging. De Limburger Joep issei), die uit den aard der zaak aan uïhtige wegen meer gewend is dan zijn cers leverde geen onaardige prestatie als 15e aan te komen, start vond plaats in het schilderach- elegen Tiefen Br linnen aan het Züri« Heer startten 16 beroepsrenners, waaron- de Nederlanders Franssen en Polak, widen den. geheelen rit volbrachten, ak heeft niet onverdienstelijk gere- als men in aanmerking neemt, dat Hollander twee lekke banden heeft d. het hoofdpeleton, dat ten slotte uit renners bestond, reden de Belgen en Dervaes, de Italiaan Binda en lembnrgcr Frantz. Het resultaat vau Edspurt ^as, dat de Belg Bonsse met Tering verschil zegevierde over Frantz. taliaan volgde op een halve lengte, officicele uitslag luidt: RoDsse (België) wereldkampioen 6 uur 5 3/5 sec. 2. Frantz (Luxemburg; bandbreedte. 3. Binda (Italië), halve 4. Dervaes (België) 1 lengte. 5. arelli (Italië). 6. Marcel (Fr.) 7. Bidot it, Le Drogo (Fr.) 9. Bulla (Oosteu- i). Piemontesie (Italië). 11. J. Bidot ijf, Waut-ers (België). 13. Suter (Zwit- w). 14. Hofman (Zwitserland), lo. len (Nederland). Do tijd van Frans- as 7 uur 8 minuten. 16. Polak (Ne- lad). Tijd: 7 uur 13 minuten, amateurs kwamen in een hoofdpele- 'ran 12 renners aan. Aan de start verschenen dertig renners, waaron- de Hollanders Maas, Cober en Van eh. Van dit drietal heeft alleen laatst- emde den rit geheel volbracht. Bij een rtij in den aanvang van den wed- bleef Maas een.ige minuten langs den liggen Hoewel hij zich niet noemens- dig had bezeerd, zag hij van. verdere leming aan den strijd af. Na ongeveer "i.M. werd het Cober te machtig en kij viel uit. In de eindspurt zegevierde taliaan Bartolazzi met een wiellengte zijn landgenoot Bertoni. Derde werd *y (Frankrijk), uitslag luidt: 1. Bartolazzi (Italië) Idkampioen, tijd: 7 uur 20 minuten 9ec, 2. Bertoni (Italië), een wielleng- Brossy (Fr.) 4. Rügg (Zwitserland). Bmerle (Fr.) 6. Wanzenried (Zwitser- 7. Hofmann (Duitschl.) 8. Caironi 9. Gestri (Italië). 10. Remold tschl.) 11. Istenes (Hongarije). 12. (Engeland). 13. Szenee (Hongarije). Jenkins (Engeland). 15. Van Aurich edand). het landenklassement staan de Ita- to aan den spits. De gicote finale van het stayers- kampioenschap Veel belang stelling en V6el regen De wedstrijden afgebroken en tot hedenavond uitgesteld. Zürich, 18 Augustus. W de finale van het stayerakampioen 'P bleek groote belangstelling te be- De Oerlikon-baan trok in de mid den ondanks het feit, dat de regen Zoomen neerkletterde veel publiek, fprottkelijk was het aanvangsuur op drie vastgesteld, doch dat daarvan niet veel bomen begrepen zelfs de optimisten «r one. vijf uur in den middag, toen het even ÖS *as, werd het er ten slotte op ge- de start verschenen de renners Li- Benoit (België), Krewer, Sawall lt&chland) en Paillard (Frankrijk). hot startschot klinkt is de volgorde 151. Krower, 2. Paillard, 3 Linart, 4. NI. 5. Benoit. er 19 ronden gereden zijn komt er verandering in de volgorde. Pail- ^ormt Krewer voorbij en neemt de ;,r'? over. De eerrte 10 K.M. worden 'Y in 8 min. 52 2/5 sec. 35e ronde doet Benoit een poging Ie passeeren. Dit gelukt hem ech- niet. 52 ronden gereden zijn, treedt de sl®'s spelbreker op. Het is niet meer zonder levensgevaar door te rijden |j*0l|lt dus afgebeld. ^d. is jan1. Paillard (Frankrijk). 2. Krewer (Duitschland) 80 meter. 3. Li- nart (België) 130 meter. 4. Sawall (Duitsch land) 230 meter. 5. Benoit (België) 250 meter. Besloten werd de wedstrijden tot heden (Maandagavond) 5 uur uit te stellen. Ren terugblik De Hollandsche prestaties Iets ovct de spor tieve waards van waditrijden achter greote motoren. Zurich, 18 Augustus. Met den wegwedstrijd was. do taak der Hollandsche deelnemers aan de wereldkam pioenschappen tot een einde gebracht. Vat deze laatste onderneming betreft, kon reeds vooraf voorspel worden, dat geen onzer jongens tot de eersiaankomenden zou be lmoren. daar het „klimmen op zoon zwaar parcours nu niet bepaald tot de dagelijksche bezigheden van efen Hollandschen wegren ner gerekend kan worden. Met den Lim burger Franssen, die nog met de verheven heden in den Zuid-Nöderlandschen bodem heeft kennis gemaakt, was het niet veel beter gesteld dan met de overigen. Er be staat dan ook nog wel wat verschil tusschen een LimbuTgsche heuvel-rij en een Zwit- sersch berglandschap! In ieder geval moet ge'zegd worden, dat onze jongens ervan gemaakt hebben wat ervan te maken viel. Ook Van Aurick-, die bij de amateurs de vijftiende plaats bezette, heeft het parcours kranig uilgereden. Bij een terugblik op de Hollandsche pres taties op de wereldkampioenschappen, moet in de eerste platas de naam van onzen sympathieken amateur Mazairac genoemd worden. Hij todh, heeft gezorgd voor .een Hollandsch kampioenschap, een eerste plaats op de eere-lijst van het wielerViurnooi 1929. Eigenaardig is het, dat me^ reeds bij voorbaat het sprintkampioenschap der ama teurs aaii den Hollander heeft t^pgedacht. De dag- en sportbladen waren net er in hun voorspelling alle roerend over eens, dat Mazairac de meeste-kans had. „Rad-Welt' schreef b.v. „Omtrent het verloop van de amateurssprinten is geen twijfel mogelijk- Hot zal een strijd zijn tusschen den Italiaan Pelizzari en den Hollander Mazairac. De Hollander is reeds vaak op het punt geweest wereldkampioen te worden en moest toen op het laatste oogenblik zijn titel afstaan Het is onze' overtuiging, dal hier routine en rustige tactiek den doorslag moeten geven en dan kunnen wij wel aannemen, dat de Hollander zegevierend uit den strijd zal komen". Routine en rustige tactiek. Dit zijn de juiste termen om weer te geven, op welke wijze door Mazairac beslag is gelegd op den eere-titel, waarvoor hij zich zoo lang heeft ingespannen. Rustig en met een verbluf fende beslistheid heeft hij zijn tegenstanders geslagen. Zonder eenige bravourr, zonder aanstellerij" reed onze kampioen zijn series, waarbij niemand eraan twijfelde, of hij zou.... winnen. Men is bier over de bescheidenheid en kalmte van den Holander best te spreken. Men is ervan overtuigd, dat de beste man gewonnen heeft. Kort voor de wedstrijden begaf Mazairac zich naar een bedehuis, kwam zijn retigieüse plichten na. nam de laatste vermaningen van den veteraan John Stol in ontvangst en.won, zooals hij en iedereen het wilde. Met de profs is hef kleine Holland ook eervol uit den strijd gekomen. Weliswaar heeft Moeskops zijn zesde wereldkampioen schap niet kunnen halen, doch de Holland sche widerreus bezette een eervolle tweede pjaats en zijn concurrent Michard, die voor den tweeden keer over hem zegevierde, heeft het niet gemakkelijk gehad. De twee fi nales gaven een geweldigen strijd te aan schouwen. zooals die alleen maar tusschen twee van de beste renners ter wereld ge toond kan worden. Dat Michard de sterkste was moet toegegeven worden. De Oerlikon- baan met haar korte rechte einden is voor de renners, die d.en kop namen meestal het best gebleken. Mefn moet heel wat inspan ning vergen, om op het rechte eind den leider te slaan. Niettemin heeft Michard tot tweemaal toe Moeskops, die den kop had. op het laatste nippertje gepasseerd. Het waren wedstrijden, waarin het spor tief karakter bewaard bleef, die niet afhan kelijk waren van factoren, die men met „geluk" pleegt aan te duiden. Eenigszins anders is het met de wedstrij den achter groote motoren gesteld. De spor tieve waarde van de-ze prestaties hebben wij nog nimmer geheel kunnen waardeeren. Er zijn immers zooveel omstandigheden, die buiten de werkelijke prestatie van den renner ze'lf, zich doen gelden, dat het heel moeilijk valt uit te maken, wie de over winning toekomt, derhalve, of inderdaad de sterkste gewonnen heeft. Ontegenzegge lijk bè'hooren de Belgen en de Duilschers, die het tot de finale gebracht hebben tot dé stabiele stayers, wier "kwaliteiten niet aan excentrieke schommelingen onderhevig zijn. Wij hebben ook geen oogenblik veronder steld, dat dit keer e'en Hollandsch stayers kampioenschap geboekt zou kunnen worden, doch toch wil het ons voorkomen, dat de Hollandsche deelnemers een betere plaats waardig waren dan het verloop van de rennen tot resultaat gehad heeft. De har monie tusschen gangmaker én stayer is een van de belangrijkste factoren bij deze lange afstandrennen en wanneer het tus schen beiden niet er? vlot is elke kans op f'on behoorlijke prestatie verkeken. Het is ook daarom, dat men bij het beschouwen van staverskampioenschappen veel voorbe houd moet maken bij het wagen van een prognose, of wat nog beter is:zich daaraan in het geheel niet overgeven. De wereldkampioenschappen zijn tot dusver op ordelijke wijze verloopen. Br hebben zich geen incidenten voorgedaan, welke de vriendschappelijke, sportieve sfeer zouden kunnen vertroebelen.- Do Zwitsers hebben voor do zooveelste maal getoond even joviale gastheeren als voortreffelijke organisatoren to zijn. En Holland heeft zijn klinkenden naam in de wieler-wereld niet prijs gegeven! LAWN-TËNNÏS. Vfc.' I SPANNENDE WEDSTRIJDEN, VOL GEEST EN LEVEN. (Van onzen eigen verslaggever). Folo KAAI Katwijk a. Zee. Kaufmann (rechts) won gisteren in de finale van het enkelspel B in twee sets van Quarles van Ufford (rechts). Jeugdwedstrijden hebben gewoonlijk een bijzondere aantrekkelijkheid, doordat het spel frisch is en vol leven, doortrokken ais het ware van dien tintelenden geest van heerlijk enthousiasme, welke der jeugd eigen ist Zóó was het in vorige wedstrijden, zóó was liet ook bij de gisteren te Noordwijk beëindigde wedstrijden, waarvoor de deel name weer uitermate bevredigend is ge weest. Strijdlust, de drang om den tegen stander door extra inspanning en felle aan- vallen te overtroeven, vormen de basis onzer sport, en misschien komen deze factoren ner gens heler tot uiting dan bij wedstrijden tusschen zeer jeugdige spelers, die zich over geven aan den impuls van het oogenblik, die loopen en vechten en ïwoegen zonder zich bij hun handelingen le laten temperen door het verstandelijk inzicht, dat heel dik wijls een afwachtende houding zou bepleiten in stede van tot het offensief over te gaanl Vele onnoodige fouten worden zoo gemaakt, lal van partijen vermoedelijk verloren zon der dal het krachtsverschil er aanleiding toe gaf, maar juist hierin ligt een bekoring, die in sommige gevallen uitgaat boven het spel der ouderen, waarin stelselmatige bereke ning den boventoon voert, ja móét voeren, wil men succes behalen. Sprankelend van leven en druk beweeg zijn de meeste partijen van dit tournooi ge weest, en wanneer wij in den geest het ver loop van den taatsten dag dus gisteren terugroepen, dan dient le worden geconsta teerd dat het ook bij deze eindwedstrijden over het algemeen de allerjongste deelne mers geweest zijn, die de aandacht hebben gehad van het publiek, èn: die interesse waard zijn geweest' Voor de finale van het enkelspel B hebben twéé jeugdige knapen: Kaufmann en Quarles van Ufford een par tijtje gespeeld dat zoo aardig was van opzet en uitvoering, zoo spannend ook, dal het publiek voortdurend één en al aandacht was en herhaaldelijk door warm applaus aan z'o waardeering uiting heeft gegeven. Dc links spelende Kaufmann worf na een wat zwak begin, en door zijn hetere tactiek kwam hem die zege ook toe Hij gaf goede vaart aan z'n slagen en wisselde telkens van lengte en richting, waardoor zijn legen- stander meer moest loopen dan voor het op peil houden van zijn hoogst verdienstelijk spel wel wenscheiijk kon worden genoemd. Zien wij hot wél dan is Quarles van Ufford meer dubbel- dan enkelspeler: met Dolle man vormde hij een voortreffelijke combi natie, die in twee korte sets oen einde maakte aan de vermoedelijk al niet zoo heel groote overwinriingsillusic-s van hel dubbel: de KosterDamsté! In de A-klasse, d.w.z. die der ouderen, waren de gebroeders Dreesmann superieur. Gezamenlijk wonnen zij, na met 4—O te hebben achtergestaan, het heerendubbelspel tegen Adam en Verbeek, waarna zij elkaar hebben bekampt in den eindstrijd van het heeren-enkelspel. Wim. do zestienjarige jeugdkampioen van Nederland, triomfeerde in twee sets over den achttienjarigen Theo, doch het was geen zege die zijn glorie heeft verhoogd Werd in het dubbelspel de zui verheid der slageu af en toe opgeofferd aan de vaart, in het enkelspel vertoonden deze jongelui een slow, nonchalant spelletje, waarin maar zelden iels bleek van de bij zondere kwaliteiten van don winnaar De uiislagen van Zaterdag en gisteren zijn Dames-enkelspel, halve eindstrijd: mej. L. Lange si. mej. A. Wagner 6—1, 61 De eindstrijd zal in den loop dezer week worden gespeeld in verband met het feit, dat mej. de Lange haar hand geblesseerd had. Heeren-enkelspel, 2e ronde: K. Hesselink si. A. J. G. Verhurg 62, 6i. 3e ronde: D. Tappenbeck sl. F. H Dolle man 64, 6—4; W. Dreesmann sl. T. Adam 62, 6O, Th. Dreesmann sl. K. Hesselink 63, 79, 63; C. G. Pel sl. J. Lysen 4S. 7—5, 6—3. Halve eindstrijd: W. Dreesmann sl. D. Tappenbeck 63, 63. Eindstrijd: W. Dreesmann sl. Th. Drees mann 64, 63. Heeren-dubbelspel, 2e ronde: N. Coebergh en H. Stroink sl. L. Adam en N. Adam 6_1, 6—1; C. G. Pel en A. E. .1. Modderman sl. F. H. Dolleman en G. Schröder 57, 6—3, 6—1; W. Dreesmann en Th. Droes- man sl. K. Kappelhoff en A. Beun 6—2, 61 Halve eindstrijd: X. Adam en W. D. Ver beek sl. C. G. Pel en A. E. J. Modderman g1, 6'2; W. Dreesmann en Th. Drees- maDn sl. N. Coebergh. en H. Stroink 6—2, 6—0. Eindstrijd: W. Dreesmann en Th. Drees mann sl. T. Adam en W. D. Verbeek 6—4, 6—3. Gemengd Dubbelspel. 2e ronde: mej E. Wagner en W. Dreesmann sl. mej. J. Honig en K. Kappelhoi 62, 68; mej. N. Wust en N. Coebergh sl. mej. W. Leeksma en II. Leeksma 75, 63; mej. L Lange en Th Dreesmann sl. mej. P. Voiile en W. F. van Leeuwen 61, 6—0; mej. M v. d. Haar en T. Adam sl. mej. Lousada en A. Beun 68, 6—2, 10—8. Halve eindstrijd: mej. F. Wagner en W. Dreesmann sl. mej. N. Wust en N. Coebergh 63, 64: mej. L. Lange en Th. Dreesmann sl. mej. M. v. d. Haar en T. Adam 16, 6'1, 7—5. Eindstrijd: mej. F. Wagner en W. Drees mann sl. mej. L. Lange en Th. Dreesmann 6—3, 3—6, 6—2. Enkelspel B, 4e ronde: E. Kauffmann sl. J. Dolleman 6—2, 6—2; H. Stroink sl. H. J. de Koster 6—4, 5—7, 12—10: J. Quarles van Ufford sl. H. Leeksma 6—4, 6—4; F. Wagner sl. L. F. P. Dingemans 16, 64, 64. Halve eindstrijd: E. Kauffmann sl. H. Stroink 61, 63; Quarles van UHord sl. F, Wagner 63, 60. Eindstrijd: E Kaulmann sl. Quarles van UHord 6—4, 6—2. Dubbelspel B, 2e ronde: R Borgerhofi Mulder en G, Dingemans si. C. Galeman en G Kappelhofl 6—1, 6—1; H. J. de Koster en T Damsté sl. N. G. Voüte en W F. van Leeuwen 60, 6—1; W. F. v. d. Valk Bou- man en A. Beim sl. E. T. Roëll en E. Keltncr 61, 61; F. k'anffm.inn en II. Scheep- kens sl W Lieflerink en T. Levenbach 60 6—2; F Wagner en W. Leeksma sl Van Frantz en O. Deichmann 61, 61; Zus Stumpel en Bokelman sl. E Honig en W. Honig 3—6, 75, 64; L. Wijsenbeek en J. v. d. Bergh sl. C. Hartog en H. Cats 7—5, 6—3 3e ronde: H. J. de Koster en T. Damsté sl. R. Borgerhofi Mulder en G. Dingemans 63, 6—3; W. F. v. d. Valk Bouman en A. Beim sl. E. Kauffmann en II. Scheepkens 75, 810, 64; .1. Dolleman en G. Quar les van Ufford sl. H. Wijsenbeek tn J. v. d. Bergh 6—1, 6—0; F. Wagner en W. Leeksma sl Zus Stumpel en Bokelman 64, 6—2. Halve eindstrijd: H. J. de Koster en T. Damsté sl. W. F. v. d. Valk Bouman en A. Beun 63. 108: J, Dolleman en Quar les van Ufford sl. F. Wagner en W Leeksma 0—2, 6—3. Eindstrijd: J Dolleman en Quarles van Ufford sl. H. J. de Koster en T Damsté 6—3, 6—1. ATHLETIEK. NEDERLAND-BELGIë VOOR DAMES. Ronsse (België) en Bertalozzi (Italië) wielerkampioenen op den weg; de strijd achter groote motoren wegens regen gestaakt. De athletiekwedstrijd NederlandBelgië voor dames door Nederland gewonnen; mej. Gisoll verbeterde het wereldrecord hoog springen. Gonda winnaar van den athleüek-steden- wedstrijd GcudaLeidenDelft. Gnnther (Nederland) skiif-kampioen van Europa. Mej. Gisolf verbetert het wereld-record hoogspringen. Op het M.V.V.-terrein te Maastricht heb ben de Hollandsche dames gisteren met 46- 26 punten van de Belgische gewonnen. Meerdere records zijn verbeterd en de be langrijkste daarvan is stellig die, waarbij mej. Gisoll uit Den Haag het wereld-record hoogspringen verbeterde en van 1,582/10 M. bracht op 1.60 8/10 M. Doordat de Bel gische ploeg slechts uit 7 dames bestond, kon in hel nummer hordentoop slechts door Nederlandsche deelneemsters worden ge start. Het verloop der wedstrijden was als volgt 100 M hardloopen. 1, ter Horst Ned. 13.4 sec. 2 Aengenendt Ned. 3. Segers België. 4, Van Crombrugge België. Na enkele mislukkingen, werd vlot ge start. Mej. ter Horst nam dadelijk de leiding en won gedecideerd. Hoogspringen met aanloop: 1. Mej. Gisolf 1 608 M. 2. Stevens 1.37 M. 3 Buisma 1.32 M. i. Toilgans niet geplaatst. Het wereldrecord voor dit numer stond op 1.595 M. Het Ned, iccord op 1.582 M.; zoodat mej. Gisolf met haar sprong het we reld- en het Xederlandsch record verbe terde. Verspringen inet aanloop: 1 de Jong- Zondervan Ned. 4.976 M. 2. Briejer, Ned. 4.75 M. 3. Stevens België 4.89 M. 4. Van Crombrugge België 3.91 M. Speerwerpen- I Rombout» Ned. 36.42 M. 2 Leonhart Ncd. 32.04 M 3, v. Resteren België 26.65 M. 4 Toitgane België 25.12 M. Waar het Ned record speerwerpen op 32 015 staat, verbeterde mej, Rombouts dit belangrijk. Ook verbeterde Mad elle. v. Resteren het Belgisch record van 24 98 op 28 65 M. 800 M hardloopen' 1. Segers België 2 m. 37.2 sec 2 Bondu België 2 min 39 sec. 3. Mallon Ned. 4. v. Noort Ncd. Mad.elle. Segers vertoonde een keurige slijt en won onbedreigd. Mej v. Noort liet al vlug na den start los, doch bleef met een constant tempo door- loopen. 80 M. iiordcnloop: (geen Belgische deel neemsters). 1. de Jong-Zondervan 13 sec, 2. Tolsma 13.6 sec. Discuswerpen: 1. Wevers Ned 31.10 M. 2 Toitgans België 29.36 M. 3 Paques Be1- gi. 26.205 M. I.OIthuis Ned. 24.75 M. Het Ned. record voor Discuswerpen (da mes; stond op 80.15 M., zoodat mej. Wevers een nieuw record discuswerpen vestigde. keur 100 M. Estafette: Deelneemsters: België: Bondu, Stevens, v. Crombrugge, Segers. Nederland: (er Horst, Aengenendt. Brie jer, Grooss. Ook in dit nummer was de Hollandsche ploeg superieur ten opzichte van het Belgi sche team. 1. Nederland 51.4 sec.; 2. België 55.4 sec. De door de Nederlandsche dames ge maakte tijd was bovendien nog 15 sec. korter dan het Nederlandsche reco:rd, zoo dat ook hier een groot succes behaald werd De beide teams zagen er als volgt uit: Nederland de dames: De Jong-Zondervan (Quick Huizen1, Aengenendt (Hygiëa Den Haag), Ter Horst (A V Twente); Olthui» 'A V Twente Wevers, Buisma iOlympia' Gisolf (Hygiëa), Mallon, v, Noort, Tolsma] Leonhart (A V Twente), Rombouts (Sparta Dordrecht), Groos (Hygiëa), Briejer (Brun- hiide). België: de dames: Bondu, Stevens, van Crombrugge, Segers, v. Resteren, Toitgans I'aques. o GOUDA—DELFT—LEIDEN. Gonda winnaar. Te Gouda had gisteren voor de tweede maal de dnesleden-onlmoeling plaats tus schen Gouda, Delft en Leiden. Vanaf den aanvang nam Gouda de lei ding om deze niet meer af tc staan en on bedreigd te winnen Tusschen Leiden en Delft had een hard nekkige nek-aan-nek-race plaats met als ge volg een gelijke verhouding. Het laatste nummer moest beslissent De belangstelling voor deze trial-meet was slechts gering, die ook organisatorisch niet geheel onberispelijk was te noemen. De volledige uilslag luidt: 100 M. hardloopen: 1. P. M. Beyer (Gou da 11,7 sec.; 2 W. Kronshorst (Delft) 12 sec 3 A. Buttler (Leiden); 4. A. Kas- bergen (Gouda); 5. Annokkee (Leiden); 6. Rilpp (Delft). Gouda 9 p., Leiden 6 p., Delft 6 p. Verspringer.' 1. G. Lamoree (Gouda) 6,76 M 2 P Smink (Gouda) 6,21 M.; 3. W. Kronshorst (Delft) 6,04 M.; 4. A. H. Bonte

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 9