UIT DE RIJNSTREEK. 1 &n koele dronk. UIT DE OMSTREKEN. ALPHEN. ilicht-samenkomst Chr. Besturenbond. Ter herdenking van het 12'/>-jarig bestaan lield de Chr. Besturenbond alhier Zaterdag- liddag op het sportterrein der Chr. H.B S. openluchtsamenkomst De belangstelling as zeer groot. Den geheelen middag .erschte een gezellige sfeer op het voor M bijeenkomst in vlaggentooi gestoken rirein. Bovendien was door de goede zorgen ju het bestuur een gezellig zitje en een preekgesloelle op het terrein aangebracht, ■nrijl het prachtige zomerweder zeer zeker It het welslagen dezer jubileumbijeenkomst edt medegewerkt, waardoor deze geani- leerde bijeenkomst bij velen in aangename erinnerïng zal blijven voortleven. De bijeenkomst werd geopend met hel ngen van psalm 68 56, waarna de voor- lier, de heer C. Koren in gebed voorging. richtte daarbij een kort openingswoord de aanwezigen en gaf in het kort weèr it gedurende de 12J/i jaar de revue van Chr. Besturenbond was gepasseerd. Na openingsrede traden voor de pauze op J. G. L. Brouwer alhier, met het onder op „De Roeping der Jongeren' en de heer Strijbis Pzn. uil Den Haag met het on twerp „Drieërlei Weerbaarheid", terwijl de pauze optraden mej. S. G. Heidema Amsterdam met het onderwerp: „Vrou- enbelang en Vrouweneer",, dr. N. G. Veld- un van Voorburg met het onderwerp „De oninklijke weg", terwijl het slotwoord werd foerd door ds. H. W. H van Andel gered, dikant alhier. Hierna vond gemeen- happelijke 9luitmg plaats met het zingen gezang 96. „Hallelujal eeuwig dank en Een en ander werd afgewisseld door jneenschappelijke zang met welwillende edewerking van de chr. muziekvereeniging tt et Religion i" Voorts kunnen wij nog melden, dat de dens de bijeenkomst gehouden bloempjes- zkoop ten bate van het vaandelfonds heeft gebracht een bedrag van f. 34.69 1/2. Zaterdagmorgen werd in de Hooftstraat i naar schatting pl m. 60-jarige vrouw pigetroffen die blijken van vorstandsver- stering en kindsheid gaf. Bij informatie rek de vrouw uit Rijnzalerwoude afkom- i, te zijn. waarna zij op verzoek van den rgemeester dier gemeente door de zorgen r poktie wederom naar haar woning werd vggebracht. is re Gisteren hield de hengelaarsvereeni- ng „Ons Genoegen" een prijshengelwed- ri)d op de Darasche Rijn De voornaamste ijswinners waren: 1. H. Binnenkamp met tuks. '2. C. de Wit met 6 stuks. 3. J. v. d. in met 5 stuks en 4. A. C. Hoek met 4 sl. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Mertrouwd: J. Booij en A. Harkes. Getrouwd: C. Boosman 27 j. en T A. uijt 25 j. Geboren: Willemijntje, d. van C. W. Bro ra A. v. d. Laan Wilhelmina Pau- u Elisabeth, d. van F. J. Colla en C. A. Ri;n Arie Gijsberlus, z van KI. Bou- en G. Rietkerk Arie, z. van B. Krom- uten G. v. d. Berg. Overleden: Andreas v. Vliet 53 j. Door A. C. Blonk, melkverkooper en N.V. Smederij en Constnictiewerkplaat- n I v. d. Broek en Zn. alhier, zijn aan B. W. dezer gemeente verzoeken inge- (nd voor het plaatsen van electromotoren, spectievelijk 3 en 2lh P.K. Het tweejarig dochtertje van den ar- ider W. v. Leeuwen, geraakte in een on- yaakt oogenblik achler het huis aan de Merbuurt in de moddersloot. Het kind, I reeds eenigen lijd in het water gelegen i, werd bewusteloos boven gebracht. De heer M. Verbrugge. lid van do Bos- jpsche reddingsbrigade die spoedig aan- 'zig was. smaakte het genoegen door loo sing van kunstmatig^ ademhaling de rasgeesten weder te kunnen opwekken. 7 In de afgeloopen' week. werden in de è- en zweminrichting alhier, 365 heeren-, 0 dames- en 158 volksboden genomen. Omtrent ondertaande verloren voor- Ten, zijn aan hel politiebureau inlich ten le verkrijgen: heerenrijwiel, oliedop i een auto, zilveren damesbeurs met inh. een heipaal. LEIDERDORP. Bet Koninginnsteest. Rel te houden Koningmnefeest, uitgaande de Chr. Oranje-vereeniging, is bepaald 1 Woensdag 4 September a.s. Hel programma is samengesteld als volgt: M morgens te 8 uur opening met koraal- "^ek, daarna kinderspelen door de school de kinderen. Des namiddags zullen ""'Pelen worden gehouden, als: ringrij- v»n paren met paard en tweewielig ;r'ais. ringrijden per rijwiel voor jongens meisjes van boven den leerplicht tot den '(tijd van 16 jaTen. zakknuppelen en boeg- "elloopen voor ouderen, terwijl des ®^9 een muziekuitvoering zal gehouden eden. WADDINXVEEN. Oranjefeesten. van Oranjeleesten alhier te wm ter viering van H. M.'s verjaardag [.."Wald op Woensdag 4 Seplember als. 11 zullen evenals vorige jaren de fees- ©W° n gehouden. Van verschillende lii1Wls gevraagd deze niet meer op 'US- Ie doen plaatsvinden. Door B. en W. is aan een comité ver gunning verleend tot het organiseeren van een loterij, waarvan de baten zullen wor den aangewend tot het doen van herstel lingen aan de Remonstrantsche kerk alhier. Lijst van onbestelbare brieven, waar van de afzenders onbekend zijn. Terug ontvangen aan hel postkantoor alhier: 1. Ontvanger der successierechten, :Gouda 2 Mej. de Groot. Schiedam 3. C. van der Velden, Rijswijk. De voerman P. B. alhier stapte bij hel stijgen in zijn wagen mis, waardoor zijn rechtervoet in de spaken van het wiel te recht kwam en ernstig gekneusd werd, voor men het paard tot stilstand brengen kon. Hij is zijn woning ingedragen en onder me dische behandeling gesteld. De wielrijder B. werd in het Koord einde alhier aangevallen door een hond, toebehoorende aan een passeerend wiel rijder, zekere V. De heer B werd in het linkerbeen gebe ten en kreeg een lichte infectie. Hij moest onmiddellijk medische hulp inroepen, ter wijl de schade aan zijn kleeren belangrijk is. De eigenaar zal alles vergoeden RECLAME. op warme dagen, veroorzaakt licht kiespijn. Neemt dan, als altijd Lef op den oranje bead es hef Bayerkrul». PrU« 75 «to. AALSMEER. Uitbreiding Bloembedrijf, Hoe geweldig in deze gemeen le de bloe misterij zich uitbreidt, moge blijken uit het feit, dat volgens hieromtrent verzamelde cijfers de bouwsom voor kassen, schuren, schoorstenen enz tot eind Juli in dit jaar reeds bijna een millioen gulden heeft be dragen (waarbij pl.m. f. 400.000 voor nieuw bouw „Bloemenlust"). Hieruit blijkt wel, dat or in deze plaats veel te doen is. Zoo vernamen wij, dat de Coöp. Tuinb.Aank.- VYer., welke ook veel kassen bouwt, nu reeds zooveel orders heeft, dat zij tot Mei a.s. volop werk heeft. De bloemisterij flo reert de laatste jaren ongetwijfeld, doch een mooi verschijnsel is daarbij, dat men het oververdiende geld weer voor uitbreiding van het bedrijf in het algemeen wil aan wenden Waar zal men het geld ook beter in kunnen beleggen, zoolang de uitkomsten zoo gunstig zijn! Met kapitaal, mits vak kundig aangewend, is in de bloemisterij vooralsnog een behoorlijke kans om een goede winst te maken. De Chrysanten. Het Chrysantenseizoen zet wel buitenge woon goed in. Over het algemeen worden voor de beste bloemen zeer hooge prijzen betaald. Zoo werden Pul lings verkoch't voor f. 1.20 per bloem en Rayonanthen (wittel tot 50 cent In handelaarskrmgen allner worden de kansen voor een gunslig Chry- santenseizoen zeer goed geacht. Meer dan in deze gemeente hebben de bloemisten in andere tuinbouwcentra te kampen gehad eerst met de vorst en toen met de droogte; factoren welke in dit centrum van minder schadelijken invloed zijn geweest. Toch zijn ook hier veel Chrysanten door weersomstan digheden verloren gegaan. Doch, zooals ge zegd, de kans is ditmaal goéd, dat juist door de verminderde hoeveelheden de prijs aan den hoogen kanl zal blijven Nieuwe Handelscursu? Op Maandag 2 Seplember zal de nieuwe cursus aan de gem. middelbare handels avondschool aanvangen. De inschrijvingen moeten geschieden op Dinsdag 20 of Vrijdag 23 Augustus, van 79 uur de avonds, in de 9chool aan het Weteringplantsoen. Deze cursus, welke steeds door een groot aantal leerlingen, ook uit omringende ge meenten, wordt bezocht, geeft volledige op leiding voor praktijk-diploma boekhouden en moderne talen, waarbij ook Fransch. De heer D, Eveleens Dzn., voorheen on derwijzer alhier, thans hoofd der O.L. School te Nieuwerkerk (Z.), Is geslaagd voor de akte Landbouw. Door het Dag. Bestuur der gemeente zal op Woensdag 4 September, des morgens te 11.30 uur. de aanbesteding worden ge houden voor het maken van een golfbreker en een aanlegsteiger in den Westeinderplas aan den Stommeerweg. Zatardagmiddag werd de stilstaande auto van M. alhier, in de Zijdstraat aange reden door een passeerende auto. Het lak werk van M.'s auto moest het zeer ontgel den en vertoonde zoodanige krassen, dat de schilder waar de aulo in behandeling was geweest er wel weer aan te pas zal moeten komen. -ö- HAARLEMMERMEER. „Ziekenzorg". Dat het onderling Fonds voor ziekenhuis- verpleging „Ziekenzorg" voor Rijk en om streken alhier nog steeds in groei en bloei vooruit gaat, moge o.m. blijken uit het feit dat dezer dagen het 140 geval van opname voor ziekenhuisvervleging heeft plaate ge had. Het bestuur heeft tegen Dinsdag 20 Augustus a.s. een algemeene ledenvergade ring uitgeschreven, waarin een belangrijke agenda behandeld zal worden. Een zoontje van den heer A. te Nieuw. Vennep alhier werd op den weg zoodanig door een hond in het aangezicht gebeten, dat hij bloedend werd verwond en onder geneeskundige behandeling moest worden gesteld. De heer H. X. de Nie te Nieuw-Ven nep slaagde dezer dagen voor het examen hoofdakte. Vanwege het bestuur van de af deeling Haarlemmermeer van de Hoïl. Maatschap pij van Landbouw, zal dit jaar alhier weer een cursus worden gegeven in landbouw- kennis, tractorkennis, paardenkennis en bij voldoende deelneming ook pluimveeteelt. HILLEGOM. Toestand Waterbedrijf. Het waterleidingbedrijf heeft, in tegen stelling met eenige andere waterleidingen, gedurende dezen drogen zomer het hoofd weten te bieden aan het ongerief van vra- terschaarste. In Leiden b.v. is aan do ver bruikers gevraagd zuinig met het water om te gaan. Dat was hier niet noodig en daar op mag het bedrijf trots zijn. Voor de vier gemeenten Warmond, SaF-t senheim, Lisse cn HiUegora was er gere geld voldoende druk, terwijl het maken van nieuwe aansluitingen nooit stil stond. Zoo zal eerstdaags begonnen worden met de aansluiting van het groote complex wonin gen der Kimst.zandsteenfabriek „Arnoud." Klachten over het water konen niet vo*»r De gemeente Lisse staat bovenaan als de beate afneemster van water; Killegcm, Sassenheim en Warmond gebruiken per aansluiting ongeveer dezelfde gemiddelde hoeveelheid. Het groote verbruik te Lisse is toe te schrijven aan de slechte kwaliteit van het drinkwater, zooals het daar vroe ger gewonnen werd. Lisse ïieeft ook veel propaganda gemaakt voor zijn distributie van het leidingwater. In de maand Juli waren te Hillegoro 1462 aansluitingen-; Lisse 1307; Sassenheim 873; Warmond 483; in totaal dus 4125 aan sluitingen. Jubileum Harmenie Kapel. In de maand November a.s- zal de Hil- legomsche Harmoniekapel haar 35-jarig be staan vieren met een buitengewone uitvoe ring. Dan zal de heer J. D. Schouten als directeur ook zijn 35-jarig jubileum vieren en tevens het directeurschap neerleggen. Allen, die de Harmonie kennen, kennen ook den heer Schouten, hij is één met c.u Harmonie. Vóór genoemden datum zullen de leden der Kapel met een lijst rondgaan ten ein.de den heer Schouten een stoffelijk blijk van waardeering aan te kunnen bieden. Het bestuur hoopt hierin niet teleurgesteld te worden, daar hij- de Kapel op ecD zeer hooge trap van ontwikkeling heeft ge bracht. B. en W. en de Brandweer. Over de brandweerslangen, die bij den brand in het bollenhuis der N.V. C. J. Hulsebosch alhier zijn gesprongen, is ge confereerd door B. en WM het brandweer corps en den leverancier van de nieuwe slangen. In verband hiermee hebben de heer F. J. Smit, opper-brandmeoster, en de het.* S. Bossen, adj. opperbrandmeester, ver klaard, dat B. en W. de nieuwe slangen voor de brandweer hebben gekocht zonder voorlichting van de leiding van het corps. Dit is natuurlijk hun recht, meenen ge noemde heeren, maar dan is ook de ver antwoording voor het college van B. en W. De leverancier, de firma Bikkers, gaat geheel vrij uit. want er is aan zeven firma's een prijsopgaaf gevraagd voor 400 meter vlasbrandslangen zonder een enkele voor waarde. Garantie op 20 Atm. is door de firma Bikkers eerst mondeling gegeven in de conferentie, die op Zaterdag 3 Augustus is gehouden, dus na den brand en na het springen de* slangen. Er zijn 5 slangen van de firma Bikkers en 4 van de firma Voigt gesprongen, maar de slangen van Voigt waren enkele jareD oud en die van Bikkers zijn nieuw. Bovendien waren de slangen van Voigt waterleiding- slangen, die slechts een lagen druk behoe ven te weerstaan. Er is tegen de brandweer aangevoerd, dat een slang gedraaid was uitgelegd. In de conferentie met de firma Bikkers is van de zijde van hot corps uiteengezet, dat die gedraaid uitgelegde slang onmogelijk van de firma Bikkers geweest kan zijn, daar deze slangen op haspels op den materiaal- wagen waren geborgen. Hierbij boude men in het oog, dat het geschil loopt over de door Bikkers geleverde slangen. Toen het voorstel werd gedaan om de slangen van Bikkers te laten onderzoeken door het Vezelbureau te Delft, hebben opperbrandmeesters daarin oogenblikkelijk en volmondig toegestemd; zij stonden op het standpunt dat deze zaak een kwestie was tusschen B. en W. en Bikkers. <?ct brandweercorps staat geheel buiten de leverantie, omdat dit de slangen niet ge kocht en er geen advies over gegeven heeft, noch er om gevraagd is. Het gemeentebestuur kan onmogelijk onaangenaam getroffen zijn door de hou ding van het corps ten opzichte van het onderzoek der dangen. Het coops wacht dit onderzoek rustig af. Het vrijwillige brandweercorps bestaat uit menschen met eergevoel en zelfstan digheid, e<n de beide oppeTbrandmee6ters meenen, dat een weinig waardeering voor het werk van het brandweercorps wel op zijn plaats zou zijn. Naar wij vernemen, heeft de heer D. H. G. Langeler bedankt als lid der Kerkvoogdij van de Ned.-Herv. Gemeente. Hij was voorzitter van dit college. KATWIJK. Stand der werkeloosheid. Bij het Bureau voor Arbeidsbemiddeling zijn than6 ingeschreven 2 werkzoekenden, zijnde 1 grondwerker en 1 losse arbeider. KATWIJK-AAN-ZEE. Kinderen verloren. Met het oog op het veelvuldig tijdens de groote drukte voorkomen van het vermissen van jonge kinderen en het niet gemakkelijk terugbrengen bij de ouders, wordt het publiek dringend verzocht het volgende in acht te nemen. Ontmoet men op het strand een kind dat van de ouders afgedwaald is, dan brenge men het naar de Rijwielstalling bij de Mu ziektent op den Boulevard en heeft men een kind verloren dan doe men daar ter plaatse navraag. Op deze wijze heeft men een centraal punt van samenkomst en wordt de taak der politic zeer verlicht. Ned. Heiv. Kerk. Ds. Rutgers ontving f. 125.00 waarvan f 50 voor de armen, f. 25 voor de zending f. 25 voor het Gasthuis en f. 25 voor het Weeshuis. Gecollecteerd werd voor de Zen ding f.11, f. 2.50 ter vrije beschikking en f. 2.50 voor verschillende doeleinden. Laffe streek. Door den heer A v. D. is bij de politie geklaagd over een laffe streek, die uitge haald is in den voorgaanden nacht. Men heeft n.l. 34 stoelen uit de muziektent weg genomen en op het parkeerterrein ernaast geplaatst. Om de aandacht op deze euvel daad te vestigen heeft men één stoel op den top van het dak gedeponeerd. Kinderwerk of een laffe kwajongensstreek? Geheimzinnige inbreker betrapt. Gisteravond zou een der huiegenooten van „Klein du Rh in" nog ©ven. in de reeds in duister gehuld© kamer No. 3 een bezoek brengen, toen men daar iemand aantrof in lange cape en met een zware zwarte snor, die ijlings op de vlucht ging. De po3itie stelt een onderzoek in. Door J. v. d. M. is bij de politie ken nis gegeven dat van hem op het strand een bruin-lederen voetbal is gestolen. Door de door hem gedane aanwijzingen is de politie op het spoor van den dader. Gevonden: Een heeren horlogo (nik kel). Terug te bekomen aan het politie bureau. KATWIJK AAN DEN RIJN. Jaarvergadering Federatie Piaconiön. Op 18 en 19 Sept. a.s. komt do Federatie van Diaconiën in de Ned. Herv. Kerken in jaarvergadering bijeen. Den eersten dag zullen als sprekers op treden de heeren Mr. F. A. Neiemans van Rotterdam en Ds. B. Klein Wassink, Ncd. Herv. Predikant te Bathem (0.) met resp. do onderwerpen „Diaconie en (of) burger lijk Armbestuur" en Beginselen van ar menzorg". Den tweeden dag zullen spreken Dr. A. v. Iterson, Ned. Herv. Predikant te Dordt- recht. onderwerp: „Diaconie-practisch Christendom" en Dr. J. H. Adriani van Utrecht .onderwerp „Wat is de Diaconie". Zooals wij reeds eerder hebben medege deeld zal het Gemeentebestuur van Kat wijk den deelnemers officieel ontvangen. Naar wij vernemen is hel bestuur der Harmonie Katwijk aan B. en W. voorne mens als plaats voor een muziektent aan te wijzen het plein voor de beide panden, Hotel de Roskam, Mej. de Graaf. Een auto, no. 62720 H., wilde komende uit den Molentuinweg en gaande richting Katwijk aan den Rijn de tram die uit het dorp kwam, te vlug af zijn en stak nog juist de rails over, toen de tram al mid den op den weg was. De auto kreeg een flinke duw waardoor spatbord, nummerbord enz. flink werden beschadigd. De inzitten den kwamen er met den schrik af. De schuld lag bij den bestuurder die tijdig de tram had kunnen zien aankomen. Te haastige spoed Het zoontje van v. d. V., viel buiten het dorp van een paard en bleef bewuste loos liggen. Dr. H. passeerde juist per auto. Hij nam hem mee en behandelde hem in zijn woning, waarna de jongen naar zijn ouders werd gebracht. NOORDWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren Dieuwertje, d van .1. van den Eijkel en W. Chr Minnee. Albertus Je roen, z. van A. A. van Schie en C. van der Zwet. Overleden: Frederikus AntoniusRoth, 1 j. z. van J. P. Roth en F. A. Horstink, te Rotterdam. NOORDWIJKERHOUT. Eerste H. Mis. Zaterdag, 24 Aug. a.s., zal het feest zfrn in de R.-K. parochie van St. Jozef. Op feestelijke wijze zal dan een jeugdig pries ter, die hier werd geboren en groot ge« bracht, do eerw. heer C. J. M. de Klerk, zijn „Blijde Inkomste" houden. Den vol genden Zondagmorgen, zal hij op plechtige wijze zijn eerste H. Mis opdragen in de St. Jozefkerk. De R.-K. parochianen hebben besloten deze feestelijke gebeurtenis zoo luisterrijk1 mogelijk te vieren. SASSENHEIM. Aanbesteding. Door hot gemeentebestuur zal morgen worden aanbeet eed de bovenbouw der Zweminrichting. Deze zal 30 September moeten klaar zijn, zoodat het volgend jaar de inrichting pas volledig in gebruik kan worden genomen. Intuaechen wordt er reeds druk gebruik van gemaakt. Tot opvolger van kapelaan te Gasselte die naar Venduinen vertrok, is benoemd pater Verhaar. VOORHOUT. Gisternacht tusschen elf en twaalf uur ontdekte den heer P. Z., alhier dat twee personen zich op zijn land bevonden. De heeren waren er gekomen door middel van 4 opgepompte autobanden, waarmede zij de 10 meter breede sloot ,die in de tuin van den heer Z. omringt, overstaken. Op het zien van den eigenaar namen ze onmiddellijk dc vlucht. Zij sprongen in do sloot en zwommen er snel overheen. De heeren zijn dus met een nat pak vertrok-9 ken. er wordt tot nog toe niets vermist. De politie stelt een onderzoek in. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Maria, d. van J. C. Ouwerling en van M. E. Reijgersberg Apolma Elisabeth Maria, d. van G. G. van Bemmelen en van G. G. Lamboo Johan nes Adrianus, z. van J. A. van Amerom en van J. van Noort. Lijntje, d. van M. de Beer en van M. Korver. Hendrika Christina Johanna, d.v. M. G. Emci9 en van C. G. Roodvoets. WARMOND. GEMEENTERAAD. Subsidie-aanvrage der Oranje-Commissie toegestaan Wethoudersverkiezing Gemeenterekening, dienstjaar 1928 vcorloopig vastgesteld. De Raad dezer gemeente kwam dezer dagen in openbare vergadering bijeen. Voorzitter burgemeester A. J. Schöl- vinck, aanwezig alle leden. De voorzitter opende op de gebruikelijke wijze de vergadering, waarna de notulen der vergaderingen, dato 25 en 26 Juli wot- den voorgelezen, welke na een kleine be merking van den heer J. van Moorsel, wer den vastgesteld. Ingekomen stukken1. Missive van God. Staten, houdende goedkeuring van een Raadsbesluit, d.d. 24 Mei 1929. 2. Adres, ondeerteekend door J. A. Koenraad, wed. J. J. de GraafMeerman en dr. J. H. van Bouwdijk Bastiaanse, waarin wordt te kennen gegeven, dat de huurprij'9 van wo ningen in het algemeen dalende is en dat adressanten daarom van meening zijn to hooge huur te betalen, dat bovendien an-< dere bewoners van dezelfde huizenreeks voor hun huizen aanmerkelijk minder huur verwonen en dat bedoelde huizen zeer slecht worden onderhouden. Waarom ver- zocht wordt bedoelde huizen in bewoon baren toestand te brengen en den huur prijs zoodanig te verminderen, dat deze meer uniform wordt, met dien van de an dere huizen van hetzelfde huizencomplex, welke alle ongeveer dezelfde huurwaarde hebben. De voorzitter zegt, dat deze hnizen be lmoren aan den heer R. Rutgers en dat hiervan de huuropbrengst, in verband met een hypothecaire transactie, is gecedeerd aan de gemeente, dat de Gemeente echter geen zeggingschap heeft in de vaststelling der huren, dat vewel door den gemeente- opzichfer een onderzoek naar den toestand van deze huizen zal worden ingestteld, daar het voor de gemeente van het groot st© belang is, dat de huizen goed onder houden worden. 3. Een verzoekschrift van de fa. Gebf< Buitendijk, aannemers te Zwijndrecht, waarin deze te kennen geeft, dat zij iu verband met de lange en strenge vorst en het extra strenge toezidht op de uitvoering der aangenomen werken, een belangrijke som op d© hier ter plaatse gemaakte riö- leeringswerken hebben moeten bijpassen, waarom zij beleefd verzoekt om een tege moetkoming in het door adressante geleden verlies. B. en W. lichten toe, dat volgens de be rekening van den aannemer een verlies door deze geleden moet bijn van f. 2882.02, en stellen voor daar de lange vorstperiode en andeTe omstandigheden zeer zeker een nadeeligen invloed op den gang van het werk gehad hebben, een tegemoetkoming te verleenen van f. 250. Aldus besloten. 4. Is door den heer Klaassen, havenop- zichfcer, alhier verzocht van de opbrengst' van het staangeld door poffertjes-kraam betaald ad f. 60 en van de f. 50 door Meer- rust gestort voor het plaatsen van auto's op de haven de helft te mogen genieten. 3—2

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 7