Purol bij Doorzitten - Zonnebrand - Stukloopen BADCAPES SLAPELOOS KERK- EN SCHOOLNIEUWS. Mijnhardt's Zenuwtabletten SCHEEPSTIJDINGEN. UIT DE RIJNSTREEK. 5.90 4.50 2.50 UIT DE OMSTREKEN. NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Den Ham (O.), W. Wessel- öijk, te Sluipwijk Te Roderwolde, M. Hefting, te Eist (GId.) Te Zoetermeer Zegwaard, J. F. Roth, te Scheveningen Te Hazerswoude, P. L. Kiehl, te Echteld Te Eemne9-Buiten ds. I..Kievit* te Baam Te Nieuw-Buinen de. A. Hellemans te Rot tum. Bedankt: Voor Woulerswoude ds. Vas Nie te Zetten Andelst Voor Rijsoord (toez.), J. A. Tammens, te) Acquoy. GEREP. KERKEN. Beroepen: Te Wageningen, H. J. Kouwen- Ihoven Jr, te Leidschendam. PROF. Dr. T. H. GUNNING ZEVENTIG TAAR Onder groote belangstelling van de paecla- gogische wereld heeft prof. dr. J. H. Gun. ning Wzn. te Amsterdam Zaterdag zyn ze ven tigsten verjaardag gevierd. Des middags is hij tijdens de receptie toegesproken doot den voorzitter van het eere-comité, ar. J. Th. de Visser, oud-minister van onderwijs, Deze bood een album aan met de namen van de schenkers, die het mogelijk makon dat heit portret van den jubilaris kan wor den geschilderd, dat ,naar dr. De Visser zich uitsprak, een plaats zal vinden in de Senaatskamer van de universiteit. De secretaris van Paedagogische Studiën, bood namens de redactie en de uitgeefster, een bundel paedagogische schetsen aan, waar aan achttien Nederlandsche paedagogen en een Belgische, hun bijdragen hebben gele/eru. In dezen bundel heeft liet portret van den jubilaris een plaatsje gekregeü, „een groove onbescheidenheid,, die gy ons maar moot vergeven". Onder de beizoekers van de receptie waren onder meer de secr.-penningmeester van net ccmité, de heer A. A. Zuiderveld, A. J. da Costa, mr. C. P. van Eeghen, mr. A. do Graaf, H. J. de Groot van het Rijksopvoe dingswezen, wethouder Th. M. Ketelaar, prof. Kobnstam, de heer G. van Veen van Amster dam, prof. Ovink te Utrecht, prof. Pont, Tilburg, mr. P. J. Reymer, burgemeester van Hilversum en diens echtgenoote, F. Erin- ga, inspecteur by het lager onderwijs te Hilversum, B. H. Bakker, wethouder van onderwijs te Hilversum, dr. J. A. Von der Hake en anderen. Na afloop der receptie is een feestmaaltijd gehouden. RECLAME. Onrustig en Overspannen. Gebruik hiertegen de Zenuwslillende en Zenuwsterkende Glazen Buisje 76 ct. Bij Apolh. en Drogisten 8603 STOOMVAART-MU. „NEDERLAND". 1IOENA, thr., 17 Juli te Londen verw. PRINS DER NEDERLANDEN, uitr., 16 Juli te Sabang verwacht. KON. NED. STOOMBOOT MIJ. TFLAMON, 13 Juli v. Amsl. n. W. Indië. ROTTERDAM—ZUID-AMER1KA-LIJN. ALWAKI, uitr., paks. 11 Juli Madeira. HOLLAND—ATRIKA-LIJN. SOHELDESTROOM, uitreis. 11 Juli van Bordeaux. HOLLAND—BRITSCH-INDIE-LIJN. VKCHTDIJK, uitr., 16 Juli te Colombo verw. ROTTERDAMSCHE LLOTD. PATRIA, uitr., 16 Juli te Tanger verw. INDRAPOERA, thr., 17 Juli bij Perim verw. KON. HOLL. LLOTD. EEMLAND, uitr., pass. 11 Juli Teneriffe. DIVERSE STOOMVAARTBERICHTEN. DONAU, sleepb., 11 Juli v. Norfolk naai Tampico. HUDSON, sleepb., 10 Juli v. Marseille n. Cadix. JONGE ELISABETH, 12 Juli var, Valencia te Londen. RECLAME. ALPHEN. Geslaagde Bazar. Vrijdagavond werd de bazar gesloten, ge organiseerd door de Harmonie Leo XIII. Er was op dezen laalsten avond bijzonder veel belangstelling. Het vroolijke rad en de grabbelton hadden veel bijval. Een fraaie fauteuil werd gewonnen door Mej. v. Sark, die het best geraden had naar een hoeveel heid erwten in een flesch. De voorzitter bracht bij het einde aldegenen dank die hadden medegewerkt om dezen bazar te doen slagen. De bruto opbrengst bedroeg ruim 500 gulden. In- en her-inenting. Op Woensdag 17 Juli a.s. zal voor in woners de gelegenheid zijn opengesteld voor kostclooze inenting en her-inenting en wel: le. voor de ingezetenen van liet dorp Aarlanderveen ten huize van den heer W. v. d. Wind, arts. des voorm. 9 uur; 2e. voor de ingezetenen van de Lage Zijde en wel van de Oostzijde van de Aarbrug tot aan de grens van Zwammendam in het Raadhuis in de Raadhuisstraat des nam. 2 uur; 3e. voor de ingezetenen van de Lage Zijde en wel van de Westzijde van de Aar- brug met inbegrip van de Ridderbuurt tot aan de grensscheiding met Koudekerk en Wouhrugge ten huize van den heer W. van Wermeskerken arts, alhier des namiddags 2 uur; •Se. voor de ingezetenen van de Hooge Zijde vanaf de grensscheiding met Zwam- merdnm met inbegrip van de Buitenwijken tot aan de Hofbrug in het Huis der Ge meente in de Julianaslraat des namiddags 2 uur; 5e. voor de ingezetenen van de Hooge Zijde vanaf de Hofbrug tot aan de grens van Hazerswoude in het Huis der Gemeente in de Julianaslraat des voormiddags 9 uur. Belanghebbenden maken wij er op merk- zaam dat het aanbeveling verdient dat bij de aanmelding worden medegeibracht de trouwboekjes der ouders of «de geboorte bewijzen der kinderen. Onze vroegere plaatsgenoot J. v. Wijk slaagde voor het dokloraal examen wis kunde. Mej A. Kruijt voorheen woonacht'g alhier thans hoofd eener bewaarschool te Stellendam werd benoemd voor de te Utrecht te openen Chr. Bewaarschool. Op het Rielveldschepad ging van den landbouwer M. V een paard met een ge laden hooiwagen op hol, waardoor het ge span in een sloot terecht kwam De voer man M. M. werd met een gekneusd heen naar zijn woning vervoerd. RECLAME. 8604 OUD-ADE. Tot lijdelijk onderwijzeres aan de R.K. Par. School alhier is benoemd mej. P. C. Vreeburg. BOSKOOP. Afsluitboom op autobus Teer, de heer J. Jannes, autobus-onderne mer alhier, Vrijdagmiddag met zyn bus, Jen bewaakten overweg aan den Kanaaldijk pas seerde, en hy de eerste afsluitboom gepas seerd was, werd plotseling, zonder dat er een waarschuwingssignaal gegeven was, de tweede afsluitboom nedergelaten, met gevolg, dat deze op de bus terecht kwam, die flaar- Qoor ernstig werd beschadigd. Aan de directie eer Nederlandsche Spoorwegen is van een en anoer kennia gegeven. De burgemeester onzer gemeeDte is dezer dagen gekozen tot bestuurslid van de vereeniging van Calvinistische burgemeesters tn secretarissen. In de ondergrondsche geleiding van den benzinetank staande in de Nieuwstiaat voor bet perceel van den heer J. Kok, was een lek ontstaan. Toen werklieden Vrijdagavond bezig waren om den grond uit te graven, sloeg plotseling een groote vlam op. Door krachtdadig en flink optreden werd het zee: brandbare goedje met zand gedoofd. Naar wy vernemen, is de actie, voor dcorioopende openstelling van het telefoou- kartoor alhier, met succes bekroond, en zal deze doorloopende openstelling op een uaaer te bepalen datum ingaan. Door de Keuringscommissie van de ver eer,ging voor Boskoopsohe culturen is een certificaat van verdienste toegekend aan een Fioenzaailing, bekend onder no. 25, eigenaar de heer J. de Ruijter alhier. In de afgeloopen week zwommen in de bad- en zweminrichting 380 heeren, 475 dames en 172 volksbaden. Op Zaterdag 20 Juli a.s. zal de Schut sluis van den vereenigden polder den ge- heelen dag gesloten zyn voor de scheepvaart. WADDINXVEEN. De heer A. J. Stuurman, alhier, slaagde voor het eindexamen H. B. S. 5 j. cursus. Tegen een viertal personen van het oude dorp is proces-verbaal opgemaakt we gens het veroorzaken van burengerucht. De 16-jarige T geraakte met zijn fiets in den Kerkwegvaarl omdat een draaibrug, waar hij over wilde, los bleek te liggen. Door omwonenden is de jongen gered en van droge kleeren voorzien. De heer J. Hoekstra, werkzaam ter secretarie alhier, is met ingang van 1 Aug. a.s. benoemd tot tijdelijk ambtenaar ten kantore van den Gemeente-ontvanger en bij de administratie der bedrijven alhier. Door het omslaan van een petroleum- toestel ontstond brand in de keuken van de woning van J. V., alhier. Met hulp van bu ren kon men met emmers water het vuur meester worden. De 12-jarige J. v. D. reed met zijn fiets achter een vrachtauto in het Noordeinde. Daar deze plotseling moest remmen vloog de jongen achter legen de auto op en werd met ernstige hoofdwonden opgenomen en bij inwoners binnengedragen. Medische hulp was spoedig aanwezig. Op Dinsdag 13 Augustus a.s. nam. 2 uur zal ten raadhuize gelegenheid zijn tot kostelooze inenting of herinenting. RECLAME. LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Geboren: Maarlje,. d. van A. Verdoes en A. Glasbergen. Getrouwd: T. de Ktuijver en T. H. Jongeleen Gisteren herdacht de oudste inwoner dezer gemeente, de heer F. Filippo zijn 96sten geboortedag. De oude heer is nog in het genot van een goede gezondheid, en maakt iederen dag. onder het genot van zijn onafscheidelijke pijp, bij goed weer een wandeling in den tuin en bollenakkers van zijn schoonzoon, den heer Kret, bloemist alhier. Aan de Christelijke school alhier is tot onderwijzeres benoemd mej, M. Durieux uit Rheden. De 19-jarige P. A. Colijn heeft gister middag den Westpias overgezwommen van af Leimuiden (sloot Koolhaas) tot Badhuis V.I.B.A., Stommeerweg, een afstand van ruim 8 K.M. Hij deed het in den tijd van 3 uur 55 min. Het gemeentebestuur heeft twee bro chures het licht doen zien, betreffende koop- en erfpachtsvoorwaarden voor de gronden der gemeente, gelegen in den Stommeer polder In beide werkjes is een en ander op zeer duidelijke wijze omschreven. Voor belanghebbenden zijn de boekjes ter secre tarie verkrijgbaar. De 16-jarige J. Boomhouwer had het ongeluk .terwijl hij bezig was met perrna- niten en zich daarvoor op een rozenkas bevond, te vallen. Een zijner polsen kwam in aanraking met de gebroken ruiten en werd zoo ernstig gewond, dat hulp van een dokter ingeroepen moest worden. AALSMEER. Onderlinge Zwemwedstrijden. Zaterdag- en gistermiddag werden alhier in het Badhuis der V.I.B.A. onderlinge zwemwedstrijden gehouden. Er was voor de verschillende nummers flinke deelname, terwijl de opkomst van kijklustigen op beide middagen uitstekend was. Prachtig zomer weer werkte mede om de wedstrijden ge heel te doen slagen. De uitslagen van Zaterdag waren als volgt: Rugzwemmen meisjes, 25 elbr.1. A. v. d. Boon; 2 A. Holman; 3. J. de Jonge. Gocostumeerd zwemmen 25 M. dames: 1 A. Zeestraten, in 502,sec.; 2. R. Wick- mann. in 55 sec.; 3. J. v Oorde, in 60 1/2 sec. Heeren: 1. J. Oud, in 41 sec.; 2. P. Iloogervorst in 431/5 sec.; 3. J. M. de Jonge .in 49 4/5 sec.; 4. H. Keesen, in 51 4/5 sec. 120 M. wisselslag. Heeren: 1. P. Veer, in 2 min. 14 sec.; 2. J de Jonge, in 2 min. 22 1/2 sec 3. W. van Oorde. in 2 min. 30 3/10 sec. 80 M. wisselslag, dames: 1. A. Wenzel, in 1 min. 57 1/2 sec.; 2. G. Broek mans, in 2 min. 11 sec. Tobhevaren, 25 M. dames: 1. P. Spaargaren, in 1 min. 10 sec.; 2. J. v. Oorde. in 1 min. 11 sec.; 3. Harm- sen ,in 1 min. 13 sec. Heeren :1. J. Oud. in 57 5/10 sec.; 2. H. Keesen, in 1 min, 11/2 sec.; 3. P. Iloogervorst. in 1 min. 3 sec. De uitslagen van Zondag waren als volgt: Hinderniszwemmen, 40 M. Dames: 1. R. Wichmann, in 543/10 sec.; 2. A. Zeestro- ten in 59 1/10 sec. Heeren: 1. P. Veer in 37 5/10 sec.; 2. J. de Jong in 39 4/10 sec.; 3. W. v. Oorde. in 45 3/10 sec. Popduiken Dames: 1. M. Harmsen, in 31/2 sec.; 2. R. Wichmann, in 7 sec; 3. J. v. Oorde in 8 sec. Heeren: 1. Jb. Jongkind, in 1 1/2 sec.; 2. P. Hoogervorst, in 4 7/10 sec.: 3. C Oud, in 71/16 sec. Estafete 4x40 11., vrije slag, hoeren: Ploeg 1, J. Oud, J. de Jong, P Hoogervorst cn J. 11. de Jonge, in 2 min. 38 sec. Ploeg 2, Jb. Jongkind, P. Veer, J. Fook, Fr. de Jong, in 2 min. 33 sec. 80 M. vrije slag, heeren: 1. W. v. Oorde, in 1 min 19 sec.; 2 J. Fook, in 1 min. 20 3/10 sec.; 3. J. de Jong in 1 min. 201/2 sec. Dames: 1. R. Wichmann, in 1 min. 45 3/10 sec.; 2. A. Wentzel, in 2 min. 12/10 sec.; 3. C. Harm sen. in 2 min 2 sec. Tobbevaren, 25 M da mes: 1. P. Spaargaren, in 1 min. 10 sec.; 2. J. v. Oorde, in 1 min. 11 sec.; 3. C. Harmsen, in 1 min. 13 sec. Heeren: 1. P. Harskamp, in 57 sec.; 2. J. Oud, in 1 min. 1/2 sec.; 3. H. Keessen, in 1 min. 11/2 sec. Fraaie zwemtochten. De heer Jb. Scharff, de bekende eigenaar van café „Floralia" alhier, heeft Zaterdag den Weslplas overgezwommen vanaf het Badhuis V.I B A. aan den Slommeerweg tot Leimuiden, stoot Koolhaas. Een 3-tal ge tuigen, burgers dezer gemeente, maakten in een motorboot den tocht mee en constateer den, dat de zwemmer den afstand van ruim 8 K.M. in 3.48 uur had afgelegd. HAARLEMMERMEER. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt in open bare vergadering bijeen op Vrijdag 19 Juli a.s. des namiddags te 2 uur, ter behande ling o.m. van de volgende punten: Aanbieding van een schilderij. (Portrot van dr. Heije). Behandeling van de ver schillende adressen van raadsleden, inhou dende een verzoek om inlichtingen betref fende den gang van werkzaamheden op het raadhuis. Verzoek van het bestuur van de veree- ging tot stichting en instandhouding van een school met den Bijbel te Haarlemmer meer (Sloterweg), om gelden beschikbaar te stellen voor den bouw van een nieuwe school. Verzoek van het bestuur van de vereeniging tot het oprichten en instand houden van scholen met den Bijbel te Hoofddorp, gevestigd te Hoofddorp, oin gelden beschikbaar te stellen voor de uit breiding van het bestaande gebouw met 2 leslokalen en den aankoop van 48 nieuwe schoolbanken Voorstel tot conversie van een geldlee- ning. Voorstel inzake den bouw van een nieuwe school te Zwanenburg. Voorstel tot het aanwijzen van een nieuwe bestemming voor het kerkgebouw aan het Marktplein te Hoofddorp. Voorstel om in beginsel te besluiten tot het treffen van maatregelen om met rijkssteun te komen tot opruiming van krotwoningen. Voorstel tot het maken van een zwemgelegenheid te Hoofddorp. De RX Kerk le Vijfhuizen. Eenigen tijd geleden werd er melding van gemaakt dat er alle kans op is dat de R.-K. kerk te Vijfbuizen alhier, die thans nog ressorteert onder de afdeeling „De Lijn den" een zelfstandige parochiekerk zal wor den, wij vernemen thans dat de verwezen lijking van dit plan nu spoedig is te ver wachten en de nieuw in te stellen parochie waarschijnlijk reeds in de maand Augustus een eigen pastoor zal krijgen Terwijl de bestuurder van een met hooi beiadeü wagen de brug over de Ring vaart bij Aalsmeer wilde oprijden, nam hy bij den toch al zoo smallen oprit den draai wat te kort met het gevolg, dat de wagen met deD aldaar staanden tnaximum-snel- heid-paal in aanraking kwam. De schok was zoo hevig, dat de paal doormidden brak. Door een tweetal visschers is in de Ringvaart van den Haarlemmermeerpolder een meerval gevangen. Het dier werd aan Artis ten geschenke aangeboden. KATWIJK. GEMEENTERAAD. Beroep tegen toela'ing L. v. d. Zwan als raadslid ongegrond verklaard Beëediging van dit raadslid Benoemingen Bonw nieuw Raadhuis Gesplitsie verkoop van sterken drenk toege staan Een auto]) arkoerte I rein Welstandscommissie voor woningbouw. Zaterdagnamiddag te halfvier kwam ae gemeenteraad in openbare vergadering bijeen oimer voorzitterschap van den burgemeester, mr. Qr. J. Schokking, die de vergadering met gebea opende. By de opening waren aanwe zig 14 leden. Na goedkeuring der notulen der vorige vergadering deed de voor?., mede- oecling van het besluit van Ged. Staten om trent de toelating van den heer L. v. d. Zwan, als raadslid. In dit schrijven wordt uit voerig medegedeeld het onderzoek van dit college ingesteld, in verband met het beroep var, de heeren Hueting en Eikelenboom, tege. de toelating van genoemden heer Van der Zwan. In hun conclusie zeggen Ged. St. dat inderdaad door het bedanken van aen heer Kruyt een plaats in den Raad is open- gekt men en dat de toelating van den eer Van der Zwan regelmatig is geschied, vermits zij het bovenvermeld beroep ongegrond ver klaren. De Raad legde zich zonder discussie bij dit besluit neer. Hierna stelde de voorz. voor over le gaan tot beëdiging van het nieuwe lid. De heer Dubbeldam vroeg nu het woord. Betreurend, dat zich een incident heeft voor gedaan. verklaarde hjj de by die gelegenheid ten opzichte van de heeren Hueting en Kke- ler.boom gebezigde beleedigende woorden, in te trekken. Dr. Eikelenboom: Ook de bewering dat wy het niet zoo nauw namen met den als raadslid afgelegden eed? De heer DubbeldamAlle woorden die voor u als een beieediging waren te beschouwen. De voorz. verklaarde hiermede het incident gesloten. Hierop werd de heer Van der Zwan door den waarn. secretaris binnengeleid en legde in handen van den voorz. de door de wet vcxeischte eeden af, waan» hy dooc den voorz. met een kort woord werd gelukge- wensebt, en als raadslid zitting nam. De voorz. stelde nn aan de orde de be noeming van een wethouder en wees ae heeren Grimbergen en Van Tongeren tot leden van het stembureau aan. Deze stemming bad onder kennelijke spanning in den Iiaaa en op de publieke tribune plaats. Bij eerste stemming verkregen de heeren J. Dubbeldam (C.H.) en J. van Duyn (Chr. Volksparty) ieder 6 stemmen. Op den heer Meerburg waren 2 en op den heer Van Riesen 1 stem uitge bracht, zoodat een tweede vrye stemming moest plaats hebben. De heer Meerburg ver zoekt geen stemmen op hem uit te brengen. Uitslag: de heeren Dubbeldam en Van Duyn ieder zes stemmen, de heer Meerburg 2 en één blanco. Bij de daarop volgende herstem ming, waarbij de heeren Dubbeldam en Van Duyn buiten stemming bleiven, werd ae heei Dubbeldam gekozen met 7 stemmen. De heer Van Duyn verkreeg 5 stemmen, terwijl één stem in blanco was uitgebracht. De heer Dubbeldam verklaarde de benoe ming aan te nemen. De voorz. bedankte den heer Meerburg voor de tijdelijks waarneming van het wet houderschap. 't Is wel een heel korten ty'd ge~ ee6l, doch dit was immers ook de bedoe ling van den heer M. zelf. (Gelach). Nu stelde de voorz. voor over te gaan tcs de benoeming van een ambtenaar van den Bnrgerl. Stand. B. en W. plaatste als no. 2 naast den beer Dubbeldam als no. 1, op de aanbeveling, den heer D. C. D. Boek hoven, waarn .secretaris. De heer Van Duyn achtte dit een wassen neus. Wordt no. 2 benoemd, dan is deze benoeming immers m strijd met de verorde ning Waarom plaatst men niet den tweeden wethouder naast den heer Dubbeldam? De voorz.: do heer Ouwehand ambieert hei ambt niet. De heer VaD Duyn meende dat hij dan bjj een eventueele benoeming maar moet bedanken. Benoemd werd nu de heer Dubbeldam met 8 stemmen. Eén stem was uitgebracht op R. Ouwehand en 4 in blanco. De heer Dubbeldam verklaarde de benoe ming aan te nemen. Hierna deed de Voorzitter mededeeling van de ingekomen stukken, waaronder een schrijven van den Kamerheer van H. K. H. Prinses Juliana, waarin namens de Prinses dank wordt gezegd voor de verandering van de Accasiaweg in Prinses Julianalaan; mis- sieve's van Ged. Staten omtrent goedkeu ring van eenige raadsbesluiten en mededeo- Iing van dit College dat de uitkeering vol gens de wet van 24 Mei 1897 over 1928 voor de gemeente Katwijk is bepaald op f. 27944. De Voorzitter merkte hierbij op, dat deze uitkeering de laatste of de vóórlaatste zal zijn. daar de Eerste Kamer juist dezer dagen de wet regelende de financieele ver houding tusschen Rijn en Gemeenten heeft aangenomen. Het verslag van den keuringsdienst over het eerste halfjaar van 1929 in den kring Leiden. De Voorzitter merkte daarbij op, dat de toestand voor de gemeente niet ongunstig is' Van de 695 bekeuringen zijn slechts 39 uil deze gemeente. Nog was ingekomen een missive van Ged. Staten waarbij wordt toegestaan de gesplit ste verkoop van sterken drank, n.l. in tappe rijen en slijterijen. Een en ander wordt door Ger. Staten gemotiveerd, uit de overweging, dat Katwijk uit twee dorpsdeelen bestaat en de bebouwde kom van Katwijk a. d. Rijn minder dan 5000 inwoners telt; van daar dat de toestemming alleen voor Katwijk aan den Rijn geldt. De mededeeling werd voor kennisgeving aangenomen. Voorts was er een adres van een 60-tal ingezetenen der gemeente, waarin gevraagd wordt hel raadsbesluit tot den bouw van een nieuw gemeentehuis in te trekken Bij dit adres was een schrijven gevoegd, waarbij ruim 750 adhaesiebetuigingen en eveneens van ingezetenen der gemeente. B. en W stelden voor deze adressen in hunne handen te stellen ter fine van prae- advies waarmede de Raad zich vereenigde. Hierop werd met de behandeling van de agenda begonnen. Als lid van de Commissie van toezicht op hel L.O. in de plaats van den heer Raadsvelt, die had bedankt, werd benoemd de heer P. II. Castenmilier, hoofd eener R.K. School met 9 stemmen, op no. 2 der voordracht de heer W. van Veen, hoofd der Geref. School werden 6 stemmen uitge bracht. Door den heer A. Zwanenburg was 350 Al. grond aan de van Meiskade te koop gevraagd. B. en W. stellen den Raad voor dien grond aan adressant af te staan tegen f 8 per M2 en verder onder de gewone voor waarden, waartoe de Raad zonder'hoofde- lijken stemming besluit Aan den heer L. Kruijt. te 's-Gravenhage wordt aan dezelfde kade en legen denzelf den prijs eveneens 1093 M2 grond afgestaan, terwijl aan den heer A. J Ouwehand op diens verzoek 260 M2 grond aan den Se cretaris Varkevisserstraat wordt afgestaan tegen f. 4.50 per M2. Hierna leidde de voorzitter het voorstel tot inrichten van een parkeerpark voor auto's op een terrein rond de muziektenl aan de Boulevard, in welk terrein daarvoor publiek zal worden verhuurd onder nader door B en W te bepalen voorwaarden In dertijd heeft de heer van Tongeren reeds 2-2

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 6