Motorboot-Wedstrijden op het Galgewater. De Leidsche Korfbalclub „Fluks" DAMES- en HEERENLEDEN 1.58 M. l. L. Gisolf N. 1.55 M.2. en 3. H. Leeksma N. en Rohloff WD; 4. L. Week [WD. Ned. 6V2 P-West-Duitschland 3V£ p. 800 M. hardloopen Ned. record 2 min. 34.2 sec.; 1. F. Wever WD 2 min. 35 sec.., 2. A. J. Mallon N.3. L. Fechner WD; 4. A. van Noort N. Nederland 4 p.West- Duitschland 6 p. Discuswerpen: Nederlandsch record 30.15 M. 1. G. Maubleim WD 33.53 M.2. H. Kre- vet WD3. A. le Nobel N.4. D. Wevera id. Nederland 3 pnt.West-Duitschland 7 pnt. Kogelstooten (wereldrecord 12.21 M.. Ne- 'derlandseh record bestaat niet, Duitsch re cord 11.32 M.): 1. G Hablcin (W.-Duitsch- land) 12.28^ M. (nieuw wereldrecord en nieuw Duitsch record) 2. G. Herzberg id. 3. D. Schoonhoven4. D. Wevers N. Ne derland 3 pnt; West-Duitschland 7 pnt. 80 M. hordenloop: Ned. record 13.4 sec.; 1. A. de Jong-Zondervan N. 12.7 see. (nieitfv Nederlandsch record); 2. G. Tolsma N.3. Heiffeld WD; 4. K. Wendels WD. Neder land 7 p. West-Duitschland 3 pnt. Verspringen met aanloop: Ned. record 5.32V2 M. 1. F. Schlarp WD 5.25 M.2. A. de Jong-Zondervan N.3. M. Briejer N. '4 I. Becher WD.Ned. 5p. West-Duitsch land 5 p. SpeerwerpenNed. record 29.31M. 1. L. Rombout N. 31.18 M. (nieuw Ned. record); 2. L. Freiling WD3. D. Leonhardt N. '4. G. Link WD. Nederland 6 p.W.-Duitsch land 4 p. 4 x 100 M. estafette. Ned. record 52.2 sec. 1. Nedland met G. Tonnon, M. Brie jer, L. Aengencndt n B. ter Horst 41.6 sec. (nieuw Nederlandsch record)2. West- Duitschland met F. Schlarp, G. Miiller. M. HausmanD en J. Becker 43.2 sec. Neder land 4 p., West-Duitschland 2 p. LAWN-TENNIS. OM DEN DAVIS-CUP. Dnitschland wint van Engeland. Zaetrdag wonnen Gregory en Collins met 6I 62, 60 het dubbelspel van Klein- schróth en Landmann. De stad was dus 2-1. Gisteren werden de laatste twee enkel spelen gehouden. Moldenhauer verfoor van Gregory met 06, 26 en 36, zoodat de beslissing kwam door Prenn. die 46 62, 64, 46 en 51 speelde tegen Austin. Wegens oververmoeidheid gaf Austin in de vijfde set op. Duitschland is dus winnaar van de Europeesche Tonde, zoodat de volgende weck de winnaars van de Amerikaanse^ zóne zullen arriveeren. De wedstrijd wordt te Berlijn gespeeld. gedistanceeid als eerste wegens hinderen de Lcut; il g. Govers. Beslissing: 1. Lorrie, tijd laatste 200 M. 13 2/5 esc.; 2, Van Rossum; 3. N. Krens; 4- Heslinga. Match a trois over 800 M.: le rit: 1. P. Moeskops (Nederland) tijd laatste 200 M. 14 sec.; 2. Jaap Meyer (idem) op. 1/2 lengte; 3. Falck Hansen (Denemar ken) op meer dan een lengte. 2e rit: 1. P. Moeskops (Nederland) lijd laatste 200 M. 13 sec.; 2. F. Hansen (Dene marken) op 1/2 lengte. 3. Meyer (Neder land) op 1 1/2 lengte. 3o rit: 1. J. Meijer (Nederland) lijd laatste 200 M. 13 sec.; 2. F. Hansen (Dene marken) op ruim 1 lengte; 3. Moeskops (Nederland), op 2 lengten. Totaal uitslag: 1 Moeskop» 1 1 3 5 punten-, 2. J. Meijer 3 2+1 6 pnt.. 3. F. Hansen 3 2 2 7 pnt. Afvalrace voor amateurs en onafhanke- lijken. 22 deelnemers: 1. de Leur; 2. Wals; 3. Geluk; 4. Burger hof. Wedstrijd achter groole motoren over 100 K.M. te rijden in 3 ritten van 30. 30 en •10 K.M.. lusschen Thollembeek (België) achter Gedanke, Snoek (Haag) achter Kae- ser, Sclilebaum (A'dam) achter Hörrich, Manera (Italië) achter Manera Sr. en Storm (Loosduinen) achter Slesker. le rit: 1. Manera, in 23 min. 58 sec.. 2. Schlebaum op 70 M.; 3. Storm op 190 M.. 4. Thollembeek op 1 ronde en 10 M. en 5- Snoek op 5 ronden en 100 M. 2e rit: 1. Schlebaum in 24 min. 43-1/5 sec.; 2. Manera op 180 M.; 3. Storm op 380 M.; 4. Thollembeek op 2 ronden en 350 M. e'n 5. Snoek op 7 ronden en 100 M. 3e rit: 1. Manera in 33 min. 3 2/5 sec 2. Storm op 380 M.; 3. Schlebaum op 460 M.; 4. Thollembeek op 3 ronden en 360 M. en 5 Snoek op 10 ronden en 180 M. Totaal uitslag: 1. Manera 1+2 1 4 pnt.; 2. Schlebaum 2 1 3 6 pnt.; 3. Storm 3 3 2 8 pmt.; 4. Thollembeek 4 4 4 12 pnt. en 5. Snoek 5 5 5 15 pnt. SWIFT TUBILEERT. Naar ons wordt medegedeeld is liet a.s. Vrijoag 10 jaar geleden dat in een der zalen van café „Zomerlust" de oprichtingsvergade ring plaats had van de Leidsche Ren Toe- ris t-Vereeniging „Swift". Als bestuursleden werden toen gekozen d& heeren J. Hageman, voorz.G. Hendriks, secr.-penningm.en F. de Laaf, comm. Al fcee! spoedig had het bestuur een zware taak le verrichten, gedachtig aan het spreek woord. goed begonnen is al gewonnen. De eerste werkzaamheden dienden om den ouden nationalen wegwedstrijd LeidenUtrecht v.v. in eere te herstellen. Hoewel het geen ge makkelijke taak was voor zoo'n jong be stuur, is deze wedstrijd welke op 5 Aug. plaats had, een groot succes geworden. In totaal werd er door ruim 90 renners aan deelgenomen. Steeds is he4 niet in die richting doorge gaan, ondanks het harde werken van de ver schillende bestuursleden, waarbij het ook vaak een steeds komen en gaan was. De eenige, die standvastig was gebleven, was óe steeds voor de vereeniging werkende G. Hendriks, die dan ook 19 Juli a.s., evenals de leden G. C. Hulst en J. v. d. Wiik, 10 jaren lid is. Buiten de clubwedstrqden is er gedurende zes achtereen volgende jaren de wegwedstrijd LeidenUtrecht v.v. georganiseerd en nu in 192S en 1929 een klokjesrit, welke in het bijzonder in het teeken van toerisme stond. Het tegenwoordige bestuur: de heeren A J. Graafmans, voorz.J. L. Gfoenewegen, seer,en G. Hendriks, penningm.hebben aan ook gemeend dit 10-jarig bestaan op feeste lijke wijze te herdenken. Zij hebben zich daarvoor gewend tot den heer Batenburg, exploitant van „Zomerzorg" eerste plaats gaat. om op Zaterdag 20 Juli a.s. de beschikking Alhoewel Meyer momenteel zeer snel is te hebben over den tuin en de groote zaal. gc-'lukte het hem -niet om ook maar eenmaal Aan dezen feestavond zal medegewerkt gevaarlijk voor Moeskops te worden. worden door den parodist Harry Woodward, Hansen reed vooral in de eerste rit vrij I het dubbelmannenkwartet „Inter Nos" en dom en werd hier dan ook derde. het „Orion bioscoop-bur.", waarna vanzelf- Na twee rillen kon de derde, wat de sprekend tot besluit een bal volgt onder eerste plaats betrelt gevoeglijk vervallen leiding van den heer A. N. v. Wjjk, opge- HET CLUBKAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. D.D.V. heeft het clubkampioenschap van Nederland gewonnen. Eindhoven werd 2de on Fit (Den Haag) derde. WIELRENNEN. VAN DE RIJSWIJKSCHE BAAN. (Van onzen bij zonderen medewerker). Alhoewel het Rijswijksche „huis" lang niet uitverkocht was, waren er toch zeer ve'el belangstellenden. De hoofdschotel, wat het sportieve ge deelte betreft, was de match 5 trois tusschen Moeskops, Meyer en Hansen. Big Pele heeft hier eveneens overduide lijk laten zien dat hij nog steeds op de luisterd door een jazzband. Voor verdere mededeelingen verwezen wij naar de adver tentie van morgenavond. doch om de tweede plaats ging het tusschen MCyer en Falck Hansen die beiden even veel punten noteerden. Moeskops, die in de derde positie ging lig gen keek het zaakje kalm aan en deed geen I enkele poging om tusschen beiden te» komen j Gisteren is er een wedstrijd gehouden •hoewel Meyer even voor de laatste bocht over 40 K M., waarbij het rijden van J. v. hem hiertoe genoeg in de gelegenheid stelde. Schoor uit Noordwijkerhout bijzonder op- Meyer won doordat Hansen zich even liet viel. Deze reed zijn eersten wedstrijd en insluiten. Wat liet motornummer betreft was er eigenlijk maar een stayer alhoewel Storm en Schlebaum goed hebben gereden. Snoek was totaal uit vorm en maakte er niets van. Bij den minsten aanval, welke hij te ver duren kreeg, raakte de Hagenaar los en zelfs Thollembeek, die evenmin gevaarlijk was Manera, Storm en Schlebaum passeerde hem herhaalde malen. Door bandenpech ontging den Italiaan de tweede manche welke eerst voor Storm, doch op het laatste moment door ontactisch rijden van Slesker door Schlebaum in de wacht wend! gesleept. Een amateur sprinlwedstrijd benevens een vrij onbelangrijke afvalrace com pleteerden het programma. Krens kreeg f. 25 boete en werd tot 31 Augustus a.s. geschorst wegens belcëdiging van de jury. De uitslagen luiden: Sprintwedstrijd voor amateurs en onaf- •hankelijken, afstand 800 M. le serie; 1. Steenbergen-, 2. Heslinga, n. g. wist nu reeds de 2de plaats te veroveren De uitslag is geworden: 1. J. v. d. Wilk, 2. J. v. Schoor, 3. B. Rijsbergen, 4. O. Da- dema, 5. iïorrée, 6. K. de (Haas, 7. Van Egmond. DE TOUR DE FRANCE. De elfde etappe, PerpignanMarseille (365 k.m.) werd in den sprint gewonnen door Leducq. Tijd 13 uren 37 min 29 sec. Tweede Frantz, 3. Pelissier, 4. Delbecque, 5. Martin, 6. A. Magne, 7. Taverne, 8. Govaert. Het algemeen klassement luidt: 1. Dewaele, 2. Demuysere, 3. Pancera, 4. Delanoy, 5. Frantz: aantal gew. partijen barage zal volgea Stapel neemt direct met snelle attaques, afwisselend met ijzer, de leiding, en be houdt die tot het einde komt met een 40 overwinning op zijn tegenstander, die flink partij gaf, doch nog al eenige pech had. De partij Schepersv. Duuren wordt een aan trekkelijke spannende ontmoeting, waarin laatstgenoemde door tactisch schermen zijn tegenstander met zuiver geplaatste hand- steken weet te arrêteeren en met 42 slaat. De partij BruinsSteil wagen wordt een 42 overwinning voor eerstgenoemde. Na dat Stellwagen den stand op 22 brengt, 1 tracht hij een fleche uit te weren, welke passeert, terwijl Bruins onmiddellijk met een tegenaanval op hel masker antwoordt (32.), om ten slotte met een mooie voor steek op de manchet te winnen. Als alle deelnemers elkaar ontmoet hebben, blijken Stapel en v. Duuren candidaat voor de eer ste plaats le zijn, met evenveel over winningen. en BruinsSchepers onder de zelfde omstandigheden voor den 2en prijs, zoodat barage volgt. Hel i9 muisstil als de hoofdsecondant „trekken" roept. Stapel neemt de leiding (10), v. Duuren maakt gelijk 11. Nu voert Stapel den stand op lot 31 en wederom maakt v. Duuren metj' handsleken gelijk. Than9 neemt Stapel ijzer'j en plaatst bliksemsnel een steek op de man- j chet. waarmede hij de partij, een kam pioenstitel en den beker onder luid applaus van alle aanwezigen won. Aangezien de heer v. Duuren builen mededinging „mee trok" viel deze dus verder af, zoodat thans nog barage volgde tusschen Bruins en Sche pers om den 2en prijs, beschikbaar gesteld door den heer J. W. Henny. Na een korten, maar feilen striid wint Bruins met 42 van Schepers, waardoor deze met één tref fer verschil op Stapel, een goede 2e werd. Dat de wedstrijd uiterst spannend was en hier sterk geschermd is blijkt wel uit het geringe Irefferverschil. te prijs J. F. Stapel, een verl. part.-, 10 ontvangen treffers. 2e prijs E. J. Bruins, twee verl part.; 12 ontvangen treffers-, 3. I. O Schepers, twee verl. part. 13 ontv. treffers; 4. L. Stellwagen vier verl. part.: 16 ontv treffers; 5. H. v. Duuren één verl. part. 11 ontv. treffers. Nadat eenige ververschingen waren rond gediend reikfe Majoor de Jong met een kort woord van gelukwensch de prijzen aan de winnaars uit. Tevens complimenteerde hii den instruc teur der zaal met zulke leerlingen en krach ten en bracht lof voor de voorbereiding e.a.. waardoor deze wedstrijd zoo'n volkomen succes is geworden. Nadat de heer Gijsberti den schermers had bedankt voor hun uit stekende prestaties, den Majoor de Jong voor diens leiding, en de dames en verdere aan wezigen voor hunne betoonde belangstelling, werd van de schermers met genoodigden door den heer Bleuzé een foto gemaakt. MOTORSPORT. Zeer groote belangstelling. OM DEN TA VA-BEKER De sabelwedstrijd om den „Java-beker", gisteren te Zandvoort gehouden op het ter ms van het Kurhaus.' door de directie van Oberbayern welwillend beschikbaar ge steld, had hel volgende verloop Aan den wedstrijd namen deel: de Amsterdamsche Schermclüb. de amateurafdeeling van den Kon. Onderofficieren Scherm bond, de Haag- sche Schermbond, de Sportvereeniging In- cassobank Amsterdam en de Schermzaal Aerts. De wedstrijd ving om 11 uur aan en ein digde met een overwinning van den Haag- schen Schermbond, bestaande uit de heeren G Schrurs. L Stam. P. Fraterman. J. A. Nederfeld. Deze wedstrijden om den „Javabeker" zijn een voortzetting van de wedstrijden, die sinds 1918 om der» „Sumatrabeker" wer den gehouden, welke beker in 1926 defini tief door ,,D? Amsterdamsche Schermcluo" werd gewonnen. D: „Java-beker". in 1927 door de amateurafdeeling van den Kon. Onderofficiers Schermbond gewonnen, werd in 192-S gewonnen door de Amsterdamsche Schermclüb en is thans dus in het bezit van den Haagschen Schermclüb. VOETBAL. DE HERDENKING VAN HET ACHTSTE LUSTRUM N. V. B. Dezer dagen vergaderde te Amsterdam de feestcommissie van den N.Y.B., ingesteld in verband met de viering van het 40- jarig bestaan. Zooals reeds bekend gemaakt is. zal op 9 December te Amsterdam een extra wedstrijd legen België gespeeld wor den en voorts zal op 8 December te Am sterdam een groote feestmaaltijd plaats vin den, vermoedelijk in het Carlton-Hote! Bo vendien zullen waarschijnlijk seriewedstrij den plaats vinden en wordt een gedenkboek samengesteld. SCHERMEN. WEDSTRIJDEN OP DEGEN. Zaterdag had in de schermzaal van den Geiük", Gicirëcn, ïünghans, Hees. Bakhuis, heer Gijsberti aau de Steenscliuur een per- Hollander en v. d. Meer. 1 9oneele wedstrijd op degen plaats, om het Je serie: 1. N. Krens-, 2. Goverse; n. g. 1 kampioenschap van deze zaa>l, waarvoor Wurzer, Romijn, Alkema, Vreeswijk, van Eyck, Wildschut, Pohlkamp en de Wit. 3c serie: 1. v. d. Leur; 2. Bakhuys; n. g. Engdberd, Wals, Riet en Burgerhof. 4e serie: 1. Lorrie; 2. v. Rossum-, n. g. v. tevens, door den heer Gijsberti, een wis selbeker was uitgeloofd. Voor dezen wed strijd. waarvoor alleen door de sterkste de- genschermers, was ingeschreven, bestond een voor de scherrasport ongekende belang Duin, Worries, v. d. Leun, de Moor. Duques- stelling. Te ruim 4 uur laat de Majoor Boys en Mertens. Ie halve beslissing: 1. N. Krens; 2. van Rossum; n. g. Bakhuys en Steenbergen. 2ei halve beslissing: 1. Heslinga; 2. Lorrie A E. W. de Jong voor een tjokvolle zaal beginnen met de partij StapelStellwagen, na voorafgedane mededeeling dat er om 4 touché's getrokken zal worden, en bij gelijk HULDIGING P.S.V. TE EINDHOVEN. Gisteren was te Eindhoven de dag der officieele huldiging van P.S.V., wegens het behalen van liet voetbalkampioenschap van Nederland. Des morgens om half twaalf, werden elftal en bestuur door B. en W. van Eindhoven ten stadhuize ontvangen, waar de spelers door den burgemeester, den heer A. Gerdijk, in een sympathieke rede wer den toegesproken en gecomplimenteerd onder aanbieding van een lauwerkrans. Daarna vond een zeer druk bezochte re ceptie plaats in de aula van de Philips- kleuterschool. Hier werd bijmonde van mr. H. J. Pastoors het huldeblijk der burgerij van Eindhoven, waaronder ook het perso neel der Philipsf abrieken, namens hetweifc de heer P N. L. Staal, onder-directeur der Philipsfabrieken het woord voerde, aange boden. Dit huldeblijk bestond uit een Phi lips radio ontvangsttoestel en een luid spreker voo»1 elk der spelers. Vervolgens werd de gouden kampioensmedaille aan den aanvoerder van het elftal overhandigd door den beer Spaan, afgevaardigde van den N.V.B. Daarna overhandigde <3o heer Op het Galgewater te Leiden werden gisteren wedstrijden voor glijbooten met buiten boordmotoren gehouden. 'Hierboven drie deelnemers aan den snelheidswedstrijd, v. 1. n r. Babo, Fata, Morgana en Hai, resp. bestuurd door de heer H. S. Mulder, Jan C. Zaalberg en J. Kastelein. Op het Galgewater en den Rijn van De Vink tot de Haagsche Schouw zijn gisteren wedstrijden gehouden voor glijbooten met buitenboordmotoren. De belangstelling voor deze wedstrijden was bijzonder groot zoowel van de zijde der deelnemers er waren zelfs enkele buitenlanders als van de zijde van het publiek, dal vanaf den walkant de races volgde. Het geronk van de motoren gaf ai sensatie en die sensatie werd nog grooter als de zonderling gevormde vaartuigen met een flinke vaart rond een boei gingen. Bijna was er daaTbij een slachtoffer te be treuren geweest. De „Excuse my Spray" niet eens in een race liep door onverklaar bare oorzaak in de bocht om een boei uit zijn roer en kwam met een flinke vaart tegen een ducdalf. De boot werd danig toe- gekakeld. maar de bestuurder kwam, won der boven wonder, met een nat pak en den schrik vrij. Dit incident uitgesloten het water is eigenlijk wel wat smal voor motorraces en dikwijls hielden wij ons hart vast ^zijn de wedstrijden uitstekend geslaagd. Het pro gramma was zeer gevarieerd en bood o.a. ook enkele tot dusver in ons land onbeken de nummers. Wij noemen b.v. den terug- roepweöslrijd met gesloten start en finish,, waarbij het zaak was om den heenweg in ■precies denzelfden tijd af te leggen als den terugweg. De start geschiedde daarbij evenals trouwens voor alle races op Amerikaansche wijze. Aile deelnemers moesten in één lijn met het starlschip op- vaien. vanwaar dan het startsein werd ge geven. De snelste booten legden natuurlijk een grooteren afstand a.f dan de minder snelle vaartuigen, maar de eersten moesten ook een langeren terugweg affeggen, nadat het terugroepingssein was gegeven. Theore tisch zouden alle booten weer gelijktijdig de finish moeten passeeren. De praktijk was natuurlijk anders, de bedrevenheid van den stuurman gaf den doorslag. Winnaar werd W. Sap met de „Excuse my Spray". Interessant was de demonstratie met de „hotsplank" met buitenboordmotor van Jan G. Zaalberg en bijzonder spannend was de Estafette-vaart. Met een onderdeel van een seconde won daarbij de blauwe ploeg van de oranje-partij. *;Hieronder nog de uitslagen der snel heidswedstrijden: le race: 1. H. S. Mulder met „Babo" in 10 mm. 12 sec.; 2. J. G. Zaalberg met „Fata Morgana" 12.48; 3. J. Wolf met „Neckar" 13.15; 4. J. Kastelein met „Hain" 13.15 1/5; 5. W. Sap met N.N. 13.46; 6. I. Rodenhuis met „Woepel" 15.0. 2e race: 1. H. S. Mulder met „Babo" 11.4; 2. I. Hohenwald met N.N. 11.40; 3. H. Versteeg met „Fata Morgana" 12.35; 4. W. Sap met ,Lock wood" 12.57; o- J. Kastelein met „Hein" 13.31; 6. J. Roden huis met „Woepel" 15.23. 3e race: 1. J. C. Zaalberg met „Fata Morgana"; 2. II. S. Mulder met „Babo"; 3. J. Wolf met „Neckar"; 4. I. Hohenwald met N.N.5. W. Sap met „Lock wood"; 6. J, Kastelein met „Hain"; 7. J. Rodenhuis met „Woepel". De heer J. C. Zaalberg tijdens zijn demon straties op de hotsplank; in wezen niet anders dan een exces van de overigens zoo mooie watersport. J. van Bel namens het Zuidelijk districts- bestnur van den N.V.B. den Van Tuylbe- ker. Nadat het Ardalhwisselschild was aan geboden werd nog het woord gevoerd door tal van afgevaardigden. PROMOTIE EN DEGRADATIE. Voor de extra-promotic- en competitie 2e klasse in het Zuiden hebben Wilhelmina en De Valk gisteren gelijk gespeeld. Zondag speelt Staatsmijn Eamma tegen Wilhelmina Reeds bij èen gelijk spel is eerstgenoemde verzekerd van promotie. KORFBAL. JAARLIJKSCHE ALGEMEENE VERGADERING N. K. B. In de groote zaal van de sociëteit Ami- citia te Amersfoort is gisteren de Algem. Verg. van den Nederlandschen Ivorfbai Bond bijeengekomen. Omstreeks elf uur opende de voorzitter, de heer N. Broekhuy- sen, de vergadering met een kort woord van welkom aan de talrijke afgevaardigden, waarna de vergadering zich van haar zetels verhief, ter eere van de nagedachtenis van den onlangs overleden bondsfunctionaris, den heer A. G. van den Hoek De kampioensmedaille's werden door den heer K. J. Heyboer uitgereikt, terwijl het jaarverslag van den secretaris-penning meester. onder dankzegging aan den sa mensteller, werd goedgekeurd. Uitvoerige en langdurige discussie's wer den veroorzaakt door een schrijven van mr. H W. Vliegen, aftredend bestuurslid, welke mededeeld, dat hij aangezien een tegen- candidaat was gesteld niet voor herbe noeming in aanmerking wenschte te komen. Eenige vereenigingen, die den heer Vliegen candidaat hadden gesteld, verzochten om staande de vergadering, met toestemming der vergadering en met terzijde stelling van het reglement, een anderen candidaat te mogen indienen. De vergadering wenschte deze oplossing niet te accepteeren, en na nuttige en nutte- looze gedachtenwisseling, werd tenslotte vastgesteld, dat de bedankbrief niet kon worden aanvaard, zoodat de heer Vliegen als aftr. bestuurslid in stemming kwam. Nadat ook met de behandeling der inge komen vragen veel kostbaren tijd verloren was gegaan, bleken de agenda-punten, dis betrekking hadden op de begrooting en het finantiëel beheer, geen stof tot praten te leveren. De bestuursverkiezing had tot resultaat dat de heeren Wilson en Letterboer bij en kele candidaatstelling, de heeren Heyboer, mr. Vligen en Wubs bij stemming werden gekozen. De herkiezing van mr. Arliegen schiep een nieuw punt van kwestie. y.*ant nu vroeg de vergadering zich af wat haar te doen stond, wanneer mr. Vliegen, ondanks het votum, zijn bedankje handhaafde. Een voor stel tot het houden van een buitengew. alg. vergadering werd verworpen, doch zeer waarschijnlijk zal toch een buitengew. alg vergadering worden gehouden op verzoek van de A'damsche vereenigingen. Het onfwerp-compelilie-indeeling van het N. K. B.-bestuur werd niet aanvaard, daarentegen werd aangenomen het tegen voorstel van eenige N.-Hollandsche ver eenigingen. Wél ging de vergadering accoori mei. wijziging van het systeem der karn- pioen9-competitie. Nog werd vastgesteld de commissie N. K. B.-Erk. Bonden, waarin werden gekozen de heeren Broekhuysen, de Wilde, de Leeuw, Nyland A7isser, van den Hoek. Omstreeks zes uur sloot de voorzitter de vergadering. RECLAME. VRAAGT Inlichtingen en opgave aan het secre tariaat Hugo de Grootstraat 4 of op he' Oefenveld Kanaalweg nabij Wilhelmina- brug, op Woensdag-, Donderdag- en Vrijdag avond van 7.30 tot 9 uur. 36# Eenige nieuwe leden kunnen voor de a s- Competitie opgenomen worden in ons 2de twaalftal (2e klasse N.K.B.) Training hier voor iederen avond van 79 uur.

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 10