De moord te Giessen-Nieuwkerk [SSCHERIJ-BERICHTEN. LAATSTE BERICHTEN. SCHEEPSVERBINDINGEN. FINANCIEN. MARKTBERICHTEN. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. (Vervolg van het Derde Blad |r:t diUre pijltje geeft den eland aan van l-Lroiddag 3 uur. si dunne pijltje geeft den stand aan van «•/middag 3 uur. suermiddag 3 uur: 767. fcienmiddag 3 uur: 760. telegrafisch weerbericht. r waarnemingen in den morgen van 3 Juni, medegedeeld door het |lon Ned Met Instituut te De Bildt. ijsle eland 763.(1 te Lacoruna. I agsle stand 7-i7.8 te Vestmanoer. f rifachting tot den avond van 4 Juni itst matige tijdelijk toenemende Weste I tot .Noord-Westelijken wind. Zwaar |:itt tot betrokken met liideliike opkla- Waarschijnlijk eenige regen. Weinig Isdering in temperatuur. LUCHTTEMPERATUUR. I'.jr voorin.13 gr. C. (36 gr. F.). Y;»r 'smidd.15 gr. C. (60 gr. F.), jut nam.16 gr. C. (62 gr. F.). DCWATERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Dinsdag. tste stand des voorm. te 12.55 uur. ste stand des nam. te 1.15 uur. WATERTEMPERATUUR. IZnerainrichtinn „Hooge Rijndijk" inr voorm.18 gr. C. 1 nor rocrrm.18 gr. C. |:ir nam.18% gr. C. Zweminrichting „De Zijl". |:ir voorm.16 gr. C. lour voorm.: 17 gr. C. :r nam.: 17% gr. C. I LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. lundag 9.42 n.m. tot 4.13 v.m. DEROM EEN BOMAANSLAG |r)BNTBURG, 3 Juni (V. D.). In Gen af- nacht is een bomaanslag gepleegd 1 ?ehouw van het Landsdepartement !inanciën te Oldenburg en op den De explosie had te ongeveer 10 ivoor drie plaats. Door den lueht- Jhfrden alle ruiten op bet marktplein 1 k zijde van de Lambertikerk inge- P'ln het Ban'"©bouw zijn alle deuren 'i? opengedrukt. De ontploffing was lade slad te hooren. De recherche, de f- €n de rechter van instructie waren l ter plaatse. Van den dader is tot "niets hekend. De lading is door mid- l'w n uurwerk tot ontploffing gebracht, r' dc dader zich in veiligheid kon pJSTIG AUTO-ONGELUK. ['■HTEXFELS. 3 .Juni. 'V. D.) Gisler- [!- reed een vrachtauto met 17 voel- vnn een sportvereeniging uit Bav- le Wuestenselbitz tegen het in de ';nn den weg slaande schoolgebouw. -sloeg om en de inzittenden kwrtnvn l-wr. Zeven personen werden ernstig Twee der gewonden, die in levens- '•'vcrkceren. konden niet vervoerd wor- i''1 z'jn in het plaatselijke ziekcnhirs IJMUIDEN, 3 Juni. VISCHPRITZEN. f""1' Per K.G. f.0.80—0.50. Tongen —1.3.3. Griet per kist van 50 K.G. r Groot schol f. 3530. Middelschol Zptschol f. 31—22. Kleine Schol f'-; Schar f. 9—5. Tongschar f. 37 T 'Men per stuk f. 3.70—2.50. Pieter- N Poontjes p. 50 K.G. f. 8.50—2.80. H Schelvisch f. 4024. Middel Schelv. Kleirimiddel Schelv. f. 10—8.50. -v^OChelv. f. 11.504.50. Kabeljauw p. k4025. Gullen p. 50 K.G f. 13— per gtuk f. 1.35—0.55. Heilbot r-h f. 1.45-1.25. Wijting p. 50 K.G. Koolvisch p. stuk f. 1.25—0.30. P- 50 K.G. f. 20—14. :°men 25 stoomtrawlers- m«t f. 2500; IJM 119, met f. 2200; '•«®t f. 2500; T.TM 129. met f. 1800; mot f. 2600; T.TM 126. met f. 13CO; f. 1100; T.TM 45. met f. 1400; <met f. 1600; T.TM 180. met f. 1400; "«t f. 1100; UM 20, met f. 2300; p.ï" mct f- 2600; TJM 116, met f. 1900; 1 f. 2100; IJM 8. met f. 1300; m«t f. 2000 LTM 57, «net f. 1700; f. 2200; TJM 86, met f. 2000; f.2300; T.TM 29, met f. 1600; "Wt f. 1500; TJM 168, met f. 18; löen de 1 aggers: KW 105, L'hlO: KW 175, met f. 590: KW 32, h,';KW 163, met f.790; KW 112, KW 135, «net f. 740: KW 42, KW 102, met f. 278; KW 68, KW 44, met f. 4S0. Ad. T. De verklaringen van de drie getui gen vormen een zgn. schakel bewijs. Van Houwelingen verklaart slechts, dat hij in den moordavond twee menschen heeft .ge zien. Niemand die er aan twijfelt, het is daarlangs de kortste weg van Hardinxveld naar Gorinchem. Ruim een jaar later voegt W. Klein er aan toe, dat een van die hvee menschen een bril op had, en dat slechts een van hen een brandende lantaarn aan zijn1-rijwiel bevestigd had; ten slotte ver- Klaart Mijntjes pertinent, dat hij de ver oordeelden in den moordnacht heeft gezien. Van Willem Klein is bekend, dat hij zeer -önbetrouwbaar moet worden geacht, iemand is die veel met de politie in aanraking is geweest, en over wien ik bij mijn nasporin- gen te Slicdrecht geen andere dan ongun stige berichten heb vernomen. Dit blijkt ook al uit de vQrhooren: eerst weet hij niet dat Klunder een bril droeg, op de terechtzitting te Dordrecht zegt hij een van de twee droeg een bril. Mijntjes, zoo op het eerste gezicht een be trouwbaar mensch: een politie-agent. Toch is ook deze onbetrouwbaar. Zie verhoor R.G. te Dordrecht. Dat verhaal wijst er op dat Mijntjes voor geld en goede woorden in slaat was zijn ambtsplicht te verwaarloozen. Tot 1 Mei 1925 deelt hij in het geheel niet mee, dat hij T. en K. heeft gezien (blijkens de verklaringen van den inspecteur Snijders), nadat W. Klein op de proppen komt durft hij met zijn verhaal voor den dag te ko men. Het betreffende proces-verbaal, waar in hij dit doet is ook nog zeer eigenaardig, aan den moordavond zelf wijdt het slechts enkele regels: het handelt bijna geheel over een avond, die enkele dagen daaraan voor afgaat, en op welken avond Zigeuners met dansende beren op Sliedrecht aanwezig zouden zijn geweest, n.l. den eersten Aug. 1923. Dan heeft hij de veroordeelden, al thans een hunner pertinent gezien, en alsof dit verhaal al op zichzelf niet voldoende was, voegt hij er mir nirhls dir nichts aan toe. dat hij ze op den moordavond ook heeft gezien. Waarom dan toch daè uitvoerige verhaal van den berennaeht. Wonderlijk is ook dat getuige Mijntjes, blijkens een schrijven van Dr. Vos uit Hellendoorn, die hem destijds behandelde, bang is geweest voor de rechtbank zijn verklaringen onder eede te bevestigen. Dat is heel goed begrijpelijk voor wie die verklaringen en haar onlsjaan kent. Mijntjes was er speciaal op uit, waarschijn lijk vol gens opdracht om menschen lo vinden, dia T. en K. zouden hebben gezien. Hij zelf is^ een van hen, aan zijn medeagenten deelt hij. er niets van mede, tegen een Gorcuijischa agent Buclmer, die hem ermee plaagde, dpt in Sliedrecht nog geen menschen waren ge'- vonden; die T. en K. zouden hqbben gezien, zegt/hij van-zijn wetenschap geen woord aan den officier van justitie' te Dodrecht deelt, hij enkele jaren lang eveneens niets mede. Alleen tegen een zekeren De Bruyne vertelt hij inderdaad ze U' hebben gezien, en dat d? inspecteur Snijders er niets van geloofde, althans er geen werk van maakte. Maar deze thans Je Dordrecht gehoofd zijnde,, acht hel geenszins achttien karaats, veeleer w het waarschijnlijk aan te nemen. dat. zooals inspecteur Snijders zegt. Mijntjes eerst 1 Mei 1925 met zijn verklaringen is gekomen, toen hij zich door W. Klein gedekt achtte. Hij heeft het verhaal dan nojf.t'e mooi willen maken, door de geschiedenis van den beren jacht en heeft, "toen hij zijn vergissing be merkte. nog de enkele noodlottige regels eraan toegevoegd. Ook andere menschen achten Mijntjes niet betrouwbaar, (zie dossier r. C. Mr. v. Aken.) Tenslotte nog Mej. Bouwmeester. Aan hare verklaringen moet alle waarde worden ont zegd. Wie maar eens op dc verschillen let tussc-hen hare verklaring op hel ITof en aan de Rechtbank zal het daarmede al eens zijn. Ik zal ze hier even noemen: A. Voor de rechtbank. 1. Klunder heeft mij bedreigd. 2. Op tafel lag een briefje en een vuile broek. 3. Mijn man en ik zijn naar Frankrijk ge gaan uit vrees voor Klunder. B. Voor het Hof. 1. Klunder heeft mij nooit bedreigd. 2. Op tafel lag een briefje, de vuile, broek lag boven. 3. Voor het Hof weet ze hiervan niets en is haie gcheele verklaring veel minder per tinent. De raadsheer Quintus zegt op het Hof tegen Vrouw Bouwmeester: Je staat te liegen. Thans voor deu Rechter-commissaris te Dordrecht geeft ze als tijd van terugkomst ruim drie uur op, en zegt dit omdat ze zoo goed op den wekker heeft gezien, de vorige malen 21/3 uur om de zelfde reden. Blijkens procesverbalen staat ze ongunstig bekend. Zoo ben ik dan aan het eind van mijn pleidooi gekomen en vlei ik mij er mee Uwen raad en alle Nederlanders, behalve de redactie van een groot dagblad, van de egrondheid van mijn revisieverzoek te heb ben overtuigd. Ben verdere toelichting De- hoeven de feiten thans niet, trouwens ook n de instructie in de meineedzaak van de Kroons is voor den spoed van deze zaak het verhoor van getuigen décharge, die zouden kunnen bewijzen de geheele wijze van tot stand komen van de eerste valsche verklaringen van de Kroons, uitgesteld. De stukken ,die Uw Raad reeds bezit, toonon olkcmen aan, dat T. en K. onschuldig te Leeuwarden zitten. De wijze, waarop door uwen Raad reeds is bepaald, dat o»p heden aldus op acht dagen na de ontvankelijk verklaring, aldus op minder dan tien dagen, de openbare behandeling omtrent de gegrrondverklaring kan plaats hebben, geeft mij de hoop, dat direct na de gegrondverklaring T. en K. op vrije voeten zullen worden gesteld. Dooi den heer pTOoureur-generaal werd mij ver zekerd, dat deze menschen geen dag langer onnoodig zouden worden gekweld. Geeft uwRaad hen thans hun vrijheid terug door de zaak te venvijzen naar een ander Hof en vaardigt hij geen bevel tot gevangenhouding uit, dan zal hij voldoen volledig aan de schoon© taak in het begin van mijn pleidooi geschetst. Van uwen Ratwl zal alsdan volledig rechtsherstel uit gaan en dankbaarheid zal heerschen in de harten van twee onsohuldigen en hun fami lies, kennissen en vrienden, die rekenen op de rechtvaardigheid en billijkheid van u, mijnheer de president, van u heeren Raden en van u mijnheer de Procureur- Generaal. De Hooge Raad was als volgt samenge steld: jhr. mr. De Savornin Lobman, presi dent; mrs. Feith, Taverne, Van Dijck en Kranenburg, raadsheeren. Het 0. M. werd waargenomen door den procureur-generaal mr. Fik, terwijl als grif-ij fier fungeerde mr. Jas. Rapporteur was de president, jhr. mr. De Savornin Lohman. Voor deze zaak bestond bijzonder groole belangstelling, vooral van de zijde van balie en pers. De president bracht eerst rapport uit, waarbij hij dé verschillende feiten rele veerde. HET REQUISITOIR. De procureur-generaal, mr. Tak. zijn re- cjuisitoir nemend -wees op de stemming, welke den laatslen tijd in den lande over deze zaak is gekweekt. Waarom dit ge schiedt, weet spr. niet, maar wel wil spr. zeggen, dat de Nederlandsche Justitie ab soluut geen enkele blaam treft, zooals uit een interview mei mr. Roobol is op te ma ken. Spr. tart mr. Roobol, om in het dossier ook maar één plaats aan te wijzen waaruit ze i blijken, dat de justitie in deze zaak eenige blaam treft, of dat de rechterlijke macht zich over haar beslissing in deze zaak zou behoeven Ie schamen. Spr. wijst er voorts op. dat uit alles is gebleken, dat de hamer eigendom was van de Kroons. Daarna gaat spr. do in deze zaak ge voerde actio na, waarbij mr. Tak nog op merkte. dat hij het optred.cn van mr. van Meerten in deze zaak volkomen te goeder trouw achtte. Wat het cahier betreft, dat mr. Roobol heeft overgelegd, en waarin vrouw Kroon aanleekeningen heeft gemaakt, merkt spr. op, dat mr. Roobol daarbij niet heeft ge zegd, dat het overzicht gedurende de laat ste maanden was gemaakt, maar het heeft doen voorkomen, alsof vrouw Kroon haar aanleekeningen had gemaakt sinds den dag van het vonnis. Aangezien hierover twijfel rce9, is door dr. van Ledden Hulsebos een onderzoek ingesteld naar den ouderdom van bot schrift. Mr. Roobal heeft veVdc.r gebruik, gemaakt van een waarzegster. Hierover heeft spr. geen oordeel. Dat moet aan den Raad van Toezicht en Discipline te Arnhem worden overgelaten. Deze zal hebben tc beslissen, of mr. Roobol in deze zaak gebruik heeft gemaakt van listige kunstgrepen, en voorts, of. die listige kunstgrepen in overeenstem ming zijn te brengen met de door den advo caat te volgen gedragslijn. Spr. wijst er verder op, dat de Hooge Raad hier niet over de feiten kan en mag oordeelen noch de bij de zaak betrokken personen kan hooien, maar wel wil spr. als zijn meening te kennen geven, dat de verklaringen van de Kroons in dezen stand van het geding absoluut onwaar zijn. Aangezien echter ook met de andere mo gelijkheid rekening moet worden gehouden zou spr. er toe willen medewreken, om een nieuwe behandeling mogelijk te maken. Aan de revisie-aanvraag is voorts toegevoegd een vcVzoek om Teunjssen en Klunder onmid del lijk in vrijheid te stellen. Hiertegen wenscht spr. zich echler met nadruk te verzetten, omdat hij beide menschen zeer gevaarlijk acht voor de maatschappelijke veiligheid. Mr Tak concludeerde derhalve tot verwijzing der zaak naar een Hof, dat dc zaak nog heeft behandeld en voorts, dat de Hooge Raad een bevel zal uitvaardigen tot gevangenhouding van Tcunissen en Klunder. He't arrest werd, behoudens vervroeging, bepaald op 2i Juni a s. DE STAKING TE ZAANDAM. Hedenmorgen heeft het geheele perso neel van de X.V. Houthandel v.h. P. Rot T.Czn. te Westzaan het werk llervat. De stakingsleiding merkt in verband hiermee op, dat de arbeiders van nu af aan als on derkruipers zullen worden behandeld, ter wijl de houtleveranties der firma besmet worden verklaard. NIEUWE GROENTENWAGENS VOOR DE NED. SPOORWEGEN. De directie der Nederlandscho Spoor wegen heeft 300 nieuwe wagens laten bou wen, speciaal voor het vervoer van groen ten, welke eerstdaags in dienet gesteld zullen worden. De inrichting dezer nieuwe wagens is zoodanig, dat de groenten zoowel in bin- nenlandsch als buitenlandsch verkeer even frisch aankomen als deze worden ingeladen. Deze wagens kunnen in alle sneltreinen met 80 K-M. snelheid vervoerd worden, ter wijl de wagens van. de nieuwste Snel rem z.g. Kunze Knorrem voorzien zijn. N.V. MAATSCHAPPIT „MYVO TE AMSTERDAM. De-ze Maatschappij hield dezer dagen de jaailijksche algemeene vergadering. De balans, winst- en verliesrekening over 192S werden goedgekeurd. Aan het versla] or.liecnen wij o.m. het volgende: De maatschappij had in eigendom: 116 HjA. heidegronden en 21 H.A. rietgronden tot ten gezamenlijke waarde van f. 121.430, en in erfpacht van verschillende gemeenten 970 H.A. heidegronden en 24 H.A. rietgron den. De heidegronden zijn alle aan Spoor of groot-vaarwater gelegen. In cultuur werden gebracht met de af valstoffen van de gemeente Haarlem vanaf 15 Mei 1928 2 HjA. rietgronden, liggende ender Leimuidrn, waarmede een cultuurwinst werd gemaakt van f.4250, De balans geeft aan Onder de activa: Kas en Ka- iers f.3614, Effecten f. 40.329, Debiteuren f. 8777, Woes te gronden f. 110.930, Gecultiveerde Gron den f,10.500. Inventaris f.725, Oprichtings kosten f. 5310, Waarborgsommen f. 1000. En onder Passiva: Aandeelenkapitaal 1 mil- licen gulden, waarvan geplaatst f. 200.000, Crediteuren f.3774, Interest f.518, De aan de beurt van aftreding zjjnde cr.mmissaris, de heer H. N. A. Stvart te Der. Haag, werd als zoodanig herkozen, terwjjl verder de statutenwijziging werd goedge keurd. (Gedeeltelijk gecorrigeerd). TWEE KINDEREN TE WATR. Gislermiddag geraakten twee kinderen van den schipper W., liggende in den Am- slcl nabij den Oudekerkerdijk al spelende te waler. Het oudste kind wist zelf uit het vrij ondiepe water te komen. Een tweejarig J meisje evenwel is in het water blijven lig gen en werd na korten tijd levenloos opge haald. Pogingen om tc levensgeesten weer op Ie wekken faalden. De nieuwbenoemde zaageiastigde van Hongarije bij de Nederlandsche Regeering, de heer Bela de Török, heeft j.l. Zaterdag zijn geloofsbrief ais zoodanig aan den Mi nister van Buitenlandsehe zaken, jhr. mr. Beelaerts van Blokland, overhandigd. De directie der Ned. Spoorwegen heeft een strenger dienstorder uitgevaar digd waarbij het verboden is, om do voe ten op de zitplaatsen in de spoorwegcoupé'* te plaatsen en deze daardoor te veront reinigen. Het station- en treinpersoneel moet er zeer nauwkeurig op toezien dat dit verbod niet overtreden wordt, en bij eventueele overtreding proces-verbaal op maken. Da volgende passagiersschepen zijn Dins dag 4 Juni in radio-telegrafische verbinding met de daarnaast vermelde kust-stations tg via die stations rechtstreeks te bereiken. Medegedeeld door de N.T.M. Radio-Holland. Akiabi, Rugby Radio Chr. Huygens, Scheveningen Radio Oottica. Rugby Radio Edam, Habana Radio Indrapoera, Sche veningen Radio Insulinde, id. J. P. Co en, Schevaiingen Radio Joh. de Witt, Sabsng Radio Kon. d. Neder!., Alexan dria Radio Leerdam, Onbo Finisterra Radio Maasdhm. Scheveningen Radio Kw. Amsterdam, id. Oldekerk. Ouessant Radio Orania, Amaralina Radio Pa- tria, Scheveningen Radio P. C. Hooft, Sabang Radio v. Rensselaer, Le Havre Radio Rietfontein, Alexandria Radio Rotterdam, Louish. Radio Vas Statendam, Scheveningen Radio Stuvvesant, Rugby Radio Tjerimai, Scheveningen Radio Zeelandia, id. BEGRAFENIS VAN HET SLACHTOFFER VAN DEN MOORD TE DEN HAAG. Dc bégrafenis van het slachtoffer van het Drama in de Faber van Riemsdijkstraat te Den Haag mej. R B.S., trok gisterochtend tegen 12 uur in de omgeving van het Zie kenhuis aan den Zuidwal, vanwaar de rouwstoet vertrok, veel belangstelling- Na mens een aantal bewoners van de Faber v. Riemsdijkstraat werd een krans gehecht aan de haar. Op de Israëlietische begraafplaats le Wassenaar, waar de beaarding geschiedde, waren een honderdtal personen bijeen om van dc droeve plechtigheid getuige te zijn. Marechaussee en Wasseoaarsche gemeente politie waren aanwezig om de orde tc'hand haven, indien deze onverhoopt mocht wor den verstoord. Dc IJaagsche politic had een paar rechercheurs gezonden. In het reini?ingshui9 verrichtte de rab bijn Van Gelder ritueele ceremonieën doch onthield zich op verzoek van den oud sten zoon van mej.. B. van eenige toe spraak. De stoet begaf zich daarna op de gebrui kelijke wijze grafwaarls. Toen de kist in de groeve was neergela ten en de heer A. Swaan. broeder van de overledene, het woord wilde nemen, deed zich een incident voor. De zoon riep hem met luide slem toe: „ik wil.niet, dat er gesproken wordt, doch de heer Swaan- die -een afspraak had ge maakt, dat hij wél het woord zou voeren stoorde zich daaraanniet en nam het woord. De zoon vah mej. B. bleef protesteeren en werd toen door een paar veldwachters eenige meiers achteruitgezet. Nadat rabbijn Van Gelder en do begrafepis-ondernemer tusschenbeidc waren gekomen, berustte dc jongeman in zijn situatie en hernam zijn plaats in de rij der familieleden. De heer Swaan zeide, hier niet te willen oordeelen, doch oen woord van hulde aan de nagedachtenis zijner overleden zuster te willen brengen, die naar hii meende niet voldoende door de gestelde machten zou zijn beschermd en die, „wetend wat haar te wachten stond was voortgegaan, de boeien te verbreken" en dic-i „als een schip nabij de havsji was gestrand". Spr. schetste vervolgens, hoe zijn zuster op voorbeeldige wijze had gestreden voor de rechten der vrouw en hij betreurde, dal de kinderen op het oogenblik in de handen harer bitterste vijandpn waren gCsteld. In- tussehen zou zijnerzijds gezorgd worden, dat dit werd ♦herroepen en ook dat haar nage dachtenis onbesmeurd zou blijven. Nog uitte spr. een woord van ontevredenheid over toestanden, die z.i. in Den Haag zouden be staan, en hij eindigde met de verklaring, dot hij en. de zijnen zouden voortgaan op den ingeslagen weg, ondanks gevaren, die hun zouden bedreigen. Daarmee eindigde de tragische plechtig heid. In gröepjcs bleven nog velen op de be graafplaats ce'nigen tijd bijeen om het ge beurde te bespreken. LEIDEN. 1 Jum Lctdsche Eierenveiling. Totale aanvoer 8961 stuks. De prijzen waren kippeneieren van f. 5.70 lot f. 6.30 per 100; eendeneieren van f. 5.10 tot f. 5.50 per 100. Handel matig. ROELOFAREXDSVEEN.3 Juni Sla 1.00L-iO per 100 krop, Aardbeien 1629 cent per doosje; Snijboonen 5.606.30; Idem stek 3.503 60; Peulen 0.407.30; Ivaspeulen 4.204.40 per 10 pond. AMSTERDAM, 3 Juni. Veemarkt. Aan gevoerd 669 vette koeien, le kw. 1.08—1.18; 2e kw. 0.90—1.06; 3e kw. 0.84—0.88 p. K.G. slachtgewicvht. 100 melk- er» kalfkoeien 280 3.80 p. stuk. 120 vette kalveren 2e kw. 0.80—0.90; 3e kw. 0.66—0.78 per K.G. levend gewicht. 136 nuchtere kalveren 12—18 per stuk. 28 schapen 3542. 178 lamineren 18— 24'. 370 varkens. IIoll. 2e kw. 0.950.98 p. K.G. slachtgewicht, Holl., Overz. en Geld. vleeschvarkens le kw. 0.991.00, vetfe var kens 0.950.98. 75 paarden 120—260 p. stuk. ROTTERDAM, 3 Juni Veemarkt. Aan gevoerd 514: vette runderen, 303 vette kal veren, 115 schapen of lammeren, 815 var kens. Koeien 5153. 4648,34*39; Ossen 5051, 45—17, 42; Kalveren 77 1/2—88 1/2, 52 1/270, 5055; Schapen 3036; Lam meren 1822; Varkens 43. 42, 41. Slieren 4i46, 4142. 3839. Ondertrouwd: J. VAN LEEUWEN en J. GEYTEMAN. - - v - Leiden, 1 Juni 1929 Leiden, Haven 44a 3698a IJmuiden, Rijpslraat 79. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon THOMAS CORNEUS. TIL C. STUIVENBERG E. STUIVENBERG— PONT. Leiden, 2 Juni 1929 Koningstraat 29a. 3741a Heden werden wij verblijd met de geboorte van een flinke Dcchter ANÏJE. D. v. d. LINDEN— MELET. Leiden, 2 Juni 1929. 3744a Oude Hcerengracht 4. In Jezus ontslapen, na een kort, smartelijk doch geduldig gedragen lijden onzo innig geliefde en teeder volle Moeder, Behuwd- Grootmoeder ELISABETH 8CHENKEVELD in den ouderdom van ruim 65 jaar. Mede namens verdere Familie Leeuwarden W. J. A. BEIJER. D. A. BEIJER- DALHUYSEN Leiden J. 0. E. HEIJMANS— BEIJER J. HEIJMANS. Amsterdam E. A. W. DIRKSE— BEIJER W. DIRKSE. Flint (U.S.A). J. J. EPSKAMP. A. EPSKAMP-OWEL. Oegstgeest T. J. LUIJENDIJK EPSKAMP A. A. LUIJENDIJK. Amsterdam: J. EPSKAMP. en Kleinkinderen. Amsterdam, 2 Juni 1929 3e Helmerstraat 68. De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben op Donderdag 6 dezer tegen IH uur op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaats. 5844 3-1

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 3