Zoo'n gewedige keuze vindt je toch alleen maar bij C&A! LINOLEUM KROMMENIE VELO ELECTRISCHE WASCHMACHINES FLINKE JONGEN IBirliét't 57.5 97.5 15" 19.50 2475 Oegstgeester Begrafenis - Onderneming een »Lente-gezondheid« j Ook in Uw Huis kan meer Schoonheid gebracht worden. V dit dl Demonstraties ter overtuiging op aanvraag. V dïldl 57V1 99 Zeer juist, mevrouw! Wat de enorme keuze aangaat en evenzeer natuurlijk wat betreft fle lage prijzen! is het in onze Heerenzaken precies hetzelfde ges steld als in onze Dameszaken: keuze, keuze en nóg eens: keuze! Dat geldt op de eerste plaats de stoffen: prachtige, zuiver wollen Cheviot, Kams garen en Fantasiestoffen. te kust en te keur. Dan zijndaaronze rijksgeschakeerde, moderne tinten en dessins. Wat de eerste betreft vindt U zoowel levendige kleus ren, bijv. het frissche Lidosblauw in zijn verschillende nuances, als stemmiger tinten, 'waaronder wij ook de sterke, bruinachtige van Dyckskleuren rekenen, terwijl wij, wat dessins aangaat, een ons geëvenaarde verscheidenheid bieden in strepen en kleine ruitjes, zoowel als aars dige werkjes, welke U, naast diagonaals en vischgraatdessins, vooral ook zult zien in onze rijke collectie Blauwe Costuums. Keuze vervolgens ook in mqdellen. Is of 2srij modellen zoowel als sportcostuums met rijbroek of plus fours en met alle typeerende kenmerken der Heerenmode van dit vóórjaar. Keuze tenslotte in maten en tusschensmaten, welke ieder figuur in staat stellen volledig naar wensch te slagen en keuze vooral in de zoo bes kende, lage C. Afprijzen van slechts 29.7535.*42?553.s 65., De keuze in prijzen strekt zich zelfs nog verder uit, omdat wij er prijs op stellen, dat iedere beurs, ook de meest bescheid dene, zich van een aardig, nieuw Costuum' zal kunnen voorzien. Vandaar dan ook rijke keuze in onze ongeëvenaarde, lage prijzen van niet meer dan slechts Doet ook voor een nieuw Overhemd of een nieuwe Hoed Uw voordeel.in' onze Afd. Heeren Modeartikelen >9 •Amsterdam Rotterdam den haas haarliem leiden utrecht arnhem Groningen Leeuwarden sneer zwolle enScheoe Gevraagd: een 3698 voor bakkerij en fiétswerk, pl.m. 18 jaar. Aanmelden Maison BOTS. Hoogewcerd 128 Belast zich met de regeling van Begrafenissen, Crematies en Transporten van en naar alle plaatsen. Kantoor: Haarlemmerstraatweg 3, Oegstgeest. TEI.EF. No. 2231. 9054 L. VAN NIEUWKOOP. DE lange wintermaanden hebben Uw bloed verslapt en Uw zenuwkracht verminderd. Vandaar dat gevoel van spoedige vermoeidheid en lusteloosheid en al die andere verschijnselen welke 't gevolg zijn van verzwakte zenuwen, zooals slapeloosheid, gebrek aan eetlust, maagbezwaren, enz. Om weer krachtig en frisch te zijn en volop van den ko menden zomertijd te kunnen genieten, moet ge Uw lichaam nieuwe kracht toevoeren. Neem daarom eens eenigen tijd Sanatogen. Sanatogen bevat juist die stoffen - phosphorus en geconcentreerd melkeiwit - die een krachtige gezond heid in bloed, zenuwen en spieren opbouwen. Meer dan 24.000 geneesheeren hebben Sa natogen als een ideaal versterkend voedsel schriftelijk aanbevolen. Waarom zoudt Gij het dan niet eens enkele weken proheeren? In alle Apotheken en Drogisterijen vanaf f. 1.- p. bus.' sanatogen Het Zenuwsterkend Voedsel. 8690 3697 Gebruikt voor het onderhoud van Utv linoleum onze vloeibare was. Hierdoor zult U het meeste plezier van Uw lino leum hebben. Reeds na twee of dric.be- handelingen vormt zich een dofglanzen de, glasharde laag, die het ihloopcn van vuil verhindert. Het onderhoud bepaalt zich daarna uitsluitend tot het wegvegen van stof» terwijl alleen de meest beloo- pen plaatsen zoo nu en dan bijgewreven behoeven te worden. Voorbedrukt lino leum gebruikc men echter onze wrijf- was. Uw leverancier heeft beide soorten in voorraad. \E VLOER van Uw zitkamer heeft het meeste te verduren. Van 's morgens tot 's avonds wordt er op geloopen, stoelen worden er overheen geschoven, dc kin deren stoeien, er wordt op gemorstDaarom vraagt die vloer een bedekking, die tegen een stootje kan en dan toch frisch en fleurig blijft. Niets is hiertoe beter ge schikt dan het vroolijke houtnerf-linoleum Krommenie met zijn groote verscheidenheid in kleuren: blauw, beige, grijs, groen, rood, enz. U hebt maar voor het kiezen. Niet alleen blijft het jaren mooi, het brengt ook rust in de kamer, want het is veerkrachtig en geluid dempend onder de vele voetstappen. En ten slotte niet het geringstehet onderhoud vergt minimum tijd en moeite. Uw leverancier heeft al onze staalboeken. Laat hij U ook eens de nieuwe methode van leggen verklaren, waardoor het linoleum prachtig glad ligt zonder naden. ptll A\«rt TT ff De volmaaktste, goedkoopste, en erkend beste. TT X Wendt U nog heden tot ons Verkoopdepót: Leiden, Breestraat 33, Telefoon 1873.

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 8