STAATSLOTERIJ. BUITENLAND. TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. .TËCHTZAKEN. UIT DE OMSTREKEN. MARKTBERICHTEN. Advertentfën. WEERBERICHT. Barometerstand. Gistermiddag 3 uur: 761. Hedenmiddag 3 uur: 763. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. naar waarnemingen in den morgen van 2 April, medegedeeld door het Kon. Ned. MeL Instituut te De Bildt. Hoogste stand 770.6 te Akureytï. Laagste stand 745.5 te Dresden. Verwachting tot den avond van 3 April: Krachtige tot matige, Noord-Westel. tot Noordel. wind. Afwisselende bewolking. Weinig of geen neerslag. Weinig verande ring in temperatuur. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 6 gr. C. (43 gr. F.). 12 uur 's ïnidd.: 6V2 gr. C. (44 gr. F.). 3 uur nam.7 gr. C. (45 gr. F.). H00GWATER7IJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Woensdag. Hoogste stand des voorm. te 8 u. 53 min. Hoogste stand des nam. te 91 u .10 min. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Dinsdag 7.05 n.m. tot 5.02 v.m. beeren, symbool van hechtheid en kracht. Er voor een liggende plaat als venster bank om eventueele bloemvazen en potten op te plaatsen. De in goud bewerkte inscriptie luidt: Ds. G. H. Beekenkamp Ned. Hervormd predikant, geboren 23 Februari 1875 be graven 30 November 1S28. En daar onder: „Gedenkt aan uw voorgangers dio het woord Gods lot u gesproken hebben, volgt hun geloof na. ziende op de uitkomst van hun wandel. Hebr. 13:7. .,Hct bloed van Jezus Christus Gods Zoon, reinigt van alle zonden. Joh. 1:7". Zaterdagmiddag had de onthulling van het monument plaats. Een groole schare van belangstellenden had zich In wijden kring om het graf ver- eenigd, een welsprekend bewijs, dat de gomeen'o. dazer» Dienaars des Woords nog niet is vergeten. Ds. G. Hartwigsen als oudste der Lcid- sche Hervormde predikanten voerde tot de schare het woord en herinnerde er aan, dat hc! heden juist vier maanden was ge leden 'dat ds. B. hier werd te ruste ge legd, tern ijl twee dagen later een broeder ouderling, die hem 17 jaar terzijde had gestaan cn niet 1. 'in had samengewerkt, hier ter aardo besteld was. de waarheid predikend van het: alle vleesch is als gras cn zijn heerlijkheid als een bloem des weids. Herinnerend aan het Paaschfeest en aan den Christus zelf, sprak hij van den over gang van het verderfelijke lot het onver derfelijke en van het sterfelijke tot het onsterfelijke, voor allen, die in Hem als den Verlosser gelooven. Nadat daarop het omhulsel van het mo nument was weggenomen deelde de rede naar mede, hoe geheel spontaan het voor nemen ontstond dit gedenkteeken aan te breqren, hij bracht dank aan allen, die daaijoe hadden medegewerkt, in de eerste plaat? aan de Commissie van voorberei dingen de uitvoering en sprak zijne vol- doeiing uit over de wijze, waarop de ont werpers en makers van het monument de hc-enn Van Gent en Groeneveld in marmer en lerk hebben uitgebeeld, wat de vrien den van den overledene hem hier tot een nagèlachtenis hebben willen schenken. Daarna droeg hij met biddend opzien tot den Hooge den gedenksteen over aan mevrouw de weduwe Beekenkamp en hare kinderen, het verdere aan hunne zorg toe vertrouwend. D: oudste zoon van den overledene mi\ G. Sleeken kamp te Rotterdam, diep getrof fen door deze daad van piëteit voor zijn go«en vader, dankte in de eerste plaats uit naam zijner moeder allen, die aan dez; huldiging van de nagedachtenis zijis vaders hebben bijgedragen, vooral ds. Hartwigsen als oudsten vriend voor het cjüstig woord, geheel naar den gee9t van zijn Vader hier gesproken, waar ook deze alles aanvaardde als een gave God9 in dit leven en het geheim van zijn kracht voed in het woord op dezen gedenksteen gegrift dat het bloed van Christus reinigt var alle zonden. 'oor de familie den gedenksteen aan- v^rde besloot mr. B. met dc hoop en ver wachting uit te spreken, dat, zooals op dei Paaschmorgen van het graf van Chris- tu[ eenmaal ook de steen van vaders graf 7.:>j worden afgewenteld. Hiermede was de plechtigheid afge lopen en werd door vele der aanwezigen de grafsteen nog e'ens bezichtigd. (fiiet-Olficlecn «50,(e STAATSLOTERIJ. Trekkinz Dinsdag 2 April W». 2e Klasse Ie Lust. Hooze prliico: 20326 20.000.— 13732 ƒ5000.— 11264 2000. 5931 16571 1500- 4570 6838 7038 20225 1000.- 8344 17285 400.— 645 17195 200— 7272 17005 19050 /.WV— DE ALGEMEENE TOESTAND. Een zilveren feest. De feesten tot herdenking van de 25e verjaring van de Entente Cordiale tusschen Frankrijk en Engeland hebben te Cannes plaatsgehad in tegenwoordigheid van tal rijke Fransche en Engelsche persoonlijkhe den. De hertog van Connaught onthulde een standbeeld van koning Edward VII. DUITSCHLAND. Waldeck bij Prnisen. Gisteien werd de overgang van den vrijen staat Waldeck in het Pruisische staatsver band onder groote deelneming der bevol king feestelijk gevierd. De Pruisische minister van binnenl. za ken Grzesinski heette de bevolking har telijk welkom als inwoners van Pruisen. POLEN. Ulitz in vrijheid gesteld. De afgevaardigde in den Silezischen Landdag Ulitz is tegen borgstelling van 70.000 zloty in vrijheid gesteld. VEREENIGDE STATEN. Herrick, de gezant te Parijs, overleden. Myron Herrick, de ambassadeur dc-r Ver. Stateu te Parijs, had bij de begrafenis van maarschalk Foch een kou gevat, welke hem 'n paar dagen later dwong het bed te houden. Zondagnamiddag onderhield hij zich nog met ccnige vrienden, toen hij plotseling door een haitzwakte getroffen neerzeeg en stier!. Myron T. Herrick werd den Oden October 1351 in Huntington ,Ohio) geboren. In Cle veland studeerde hij rechtswetenschappen en vestigde zich er van 1878 tot 1885 als advocaat. In 1894 werd hij tot president van de spaarbank te Cleveland benoemd. Ofschoon een der leidende leden der re- publikeinsche partij, weigerde hij verschil lende hem achtereenvolgens door de Ame- rikaansche president-en Mac Kin ley, Roo sevelt en Taft aangeboden staatsambten. Eerst in 1903 aanvaardde bij een candida- tuur voor het gouverneurschap van Ohio. Hij werd gekozen en vervulde deze func tie van 1903 tot 1906. In 1912 vertrok hij als gezant naar Parijs Toen in September 1914 de Fransche regee ring naar Bordeaux verhuisde en de meeste diplomaten haar in die nieuwe residentie volgden, bleef Herrick te Parijs, wijl hij meende, de hem toevertrouwde belangen daar beter te kunnen behartigen. Tc zamei* met zijn vrouw wijdde Herrick zich toen eenige maanden aan een zeer omvangrijke hulpactie. In December 1914 keerde hij naar Ame rika terug, waar intusschen de demoeraat. "Wilson president geworden was. In 1921 echter werd hij door den nieuwen repubükeinschen president. Harding op nieuw als gezant naar Parijs gezonden. DE ONTWAPENINGS CONFERENTIE. WASHINGTON, 2 Apiil (Reuier). De Amerikaansche gezant in België. Hugh Gil>- son, is wederom benoemd tot Amcrikaansch afgevaardigde op de zesde conferentie der commissie tol voorbereiding van de ontwa pen i n gscon f eren ti e. ONWEER IN AMERIKA. NEW-YORK, 2 April (Reuter). Hevige on- weders hebben de Oostelijke, midden- en Westelijke stalen geteisterd. Elf personen werden gedood. De aangerichte schade wordt op verscheidene millicenen dollars geschat. STADSNIEUWS. HULDIGING VAN Dr T. H. HOLWERDA. Bij zijn zilveren ambtsjubileum. Hedenmiddag is dr. J. H. Höhverda, directeur van het Rijksmuseum voor Oud heden, in het Museum gehuldigd ter gele genheid van het feit, dat hij den lsteo April 25 jaren aan het museum ivaè ver bonden. De voorzitter van het huidigingscoraité, jhr. mr. W. A. Beelaerts van Blokland, griffier van de Eerste Kamer, heeft bij deze gelegenheid dr. Holwerda toege sproken. Het is mij, aldus spr., een voorrecht heden de woordvoerder te mogen zijn niet alleeD van verschillende vereenigingen van naam, maar ook van taJ van meer of min vooraanstaande personen in den lande en zelfs van geleerdeD in den vreemde, die allen behoefte gevoelen u te huldigen. Spr. wees er op, dat dr. Holwerda dezen dag liever onopgemerkt had willen zien voorbijgaan. Wij zijn het echter die ge meend hebben, dat dit niet mocht. Wij waren van oordeel, dat de dag, waarop gij uw intrede in het Rijksmuseum voor Oüd- heden, nu 25 jaar geleden, zoudt herden ken, zich bij uitstek er toe leent u te hul digen voor al datgene, wat gij in de afge- loopen jaren voor het museum hebt ge daan. Jammer genoeg heb ik u ons plan in de intimiteit van uw huiskamer te Voorscho ten moeten verklappen teneinde te voorko men, dat u, die wars zijt van alle huldebe toon, ons heden zoudt ontloopen. Wij ach ten ons thans echter gelukkig u in ons raidden te zien om te kunnen verzekeren, dat wij, en ongetwijfeld velen in den lande met ons, bijzonder dankbaar zijn dat gij in de algeloopen jaren uw beste krachten aan het museum hebt gegeven. Uwe zorgen zijn gelukkig niet uitsluitend gericht geweest op de uitbreiding der reeds j zeer belangrijke verzameling van oudhe den, die gij bij uw intrede in het museum aanwezig vondt. Ware dat hpt geval ge weest, dan zou het museumgebouw.van wel eer geheel in een pakhuis zijn ontaard. In stede daarvan bevinden wij ons thans in 'een geheel ander gebouw on komen daarin de verzamelde kunstschatten veel beter tot haar recht dan in het huis op de Breestraat het geval was, en dat nir(.tegenstaande het aatital dier schatten belangrijk is toege nomen, niet het minst door uw eigen 'toe doen. Dit alles is uw werk en daarom zijn wij u inzonderheid erkentelijk. Ofschoon andeven u bij Uw werk krach tig hebben terzijde gestaan, zal spr. deze hier niet noemen. Slechts éen uitzondering wil hij maken en spr. meent daarbij in den geest van dr. Holwerda te handelen. Ik kan, aldus spr., niet nalaten een dank baar zii het ook een weemoedig wegens zijn ^iaar ons gevoel te vroeg verscheiden woord te wijden aan ons aller vriend, wijlen dr. ftemonchamps, dien wij heden zoo noode missen. Spreker ging verder de groole verdien sten van dr. Holwerda na, waarbij hij deed uitkomen dat desondanks critiek niet is uitgebleven. Doch, wie aan den weg tim mert heeft veel bekijks. Welnu, die critiek is een natuurlijk gevolg van uw werken aan den weg, en waar nu eenmaal do beste stuurlui aan wal staan, kan het niet anders of onder die kijkers bevonden zich velen, diet, liet meenden beter te weten. Ilct ligt, aldus ging spr. voort, aller minst in inijn bedoeling critiek te gaan uitoefenen op die critiek. Immers critiek heeft ook veel goeds, omdat uit „du ehoc des opinions jaillit la véritc." Onder de dankbaren, die gij hier aanwezig ziet, zult gij ook menigen criticus ontwaren, den spreker niet uitgezonderd. Hoezeer wij ook bij voortduring ons in spannen, toch zuilen wij telkens te kort schieten en moeten wij steeds bereid blij ven onszelf te herzien, waarin allerminst schande steekt. Gewerkt hebt gij en niet weinig, eD gij -moet dan ook in eigen ziel verheugd zijn, wel eens le zijn gestruikeld, niet alleen in andercr oog, dat even feit- baar is. Laat u dat zeker niet verdrieten en geenszins cle banden doen verslappen. Arbeid met moed en lust nog lange jaren in het belang van het museum en de we tenschap, die u lief zijn, overtuigd ook van de dankbaarheid der critici. Allen, die zich opgemaakt hebben u heden te huldigen, meenden dit niet beter te kunnen doen dan door u een voor werp van bijzonder bctcekenis voor uw mu seum aan te bieden. Na gewezen te heb ben op den korten tijd van voorbereiding, vervolgde spr.Tenslotte hebt gij zelf des gevraagd te kennen gegeven, dat het u bovenal aangenaam zou zijn als aandenken aan dezen dag voor het museum te mogen ontvangen een kleinen, doch bijzonder waardevollen Romeinschen beker in mille- fioriteehniek, uitgevoerd en vervaardigd in de 1ste eeuw voor onze jaartelling en door de trouwe zorgen van de conservatrice van uw museum, mej. Brants, dezer dngen op een openbare veiling te Berlijn aange kocht. Het comitë heeft gemeend dezen wensch te moeten eerbiedigen en volgen, niette genstaande bet meer en beter u had toege dacht, en het verblijdt mij u namens allen, die daartoe hebben willen bijdragen, hier bij den zoozeer verlangden beker te mogen aanbieden voor het museum. De namen van al degenen, die ons ver blijdden met hun bijdragen, cn zich gaarno bereid toonden deel te nemen aan uw hul diging, vindt gij in het album, dat ik u hierbij tevens aanbied en dat door de goede zorgen van uw museumpersoneel werd samengesteld en dus in tweeërlei op zicht een waardig aandenken aan dezen dag voor u zal vormen. Daar u nog buitendien te kennen hebt gegeven, dat eenige geldelijke steun voor uw opgravingen u niet onwelkom zou zijn. heeft het comité voorts besloten daarbij niet weinig gesteund door een speciaal voor dat doel ingekomen gift van groote beteekenis van iemand, die het museum een warm hart toedraagt u het overschot der ingezamelde gelden in couvert ter hand te stellen onder het motto „Opgra vingsfonds". Wil, aldus besloot spr.. dit bedrag onder de verzekering, dat wij met groote belang stelling de besteding daarvan tegemoet zien. aanvaarden, in de hoop. dat daar door de resultaten door u mogen worden verkregen ter verdere oplossing van het vraagstuk van Nederland's vroegste be schaving. DE MARINE VLIEGBOOTEN NIET AAN DE KAAG. liet was gisteren 1 April en dientengevolge is van het bezoek van de drie Dornier-Wal- vliegbooten aan de Kaag niel9 gekomen! DE KONINGIN NAAR HET LOO H. M. de Koningin is hedenochtend per Staatsspoor trein van 10.17 uur, waarin zich het Koninklijke salonrijtuig bevond, voor eenige weken uit Den Haag naar het Loo vertrokken. Z.K.H. de Prins en H.K.H. Prinses Ju liana deden de Koningin uitgeleide. DE ENGELSCHE SPOORWEG KONINGIN KOMT IN ONS LAND In Engeland beslaat sinds eenige jaren de gewoonte om ieder jaar e?n Spoonveg- koningin te kiezen als symbool voiïi den indus- trieelen vrede en van de samenwerking tus schen allen ,die aan den spoorweg' werkzaam zijn. Zy werd in 1927 met groo^ ceremonieel te Parijs ontvangen door de Directie en Spoor wegpersoneel. Dit jaar komt de spoorwegkoningin in ons land. waartoe de spoorwegdirectie bereids toe zegging tot medewerking deed. Ook zijn alle vakbonden tot medewerking ultgenoodigd, om dat het doel van haar komst een ideeële is en buiten elk politiek optreden en vakvereeni- gingsarbeid moet blijven. Hel bezoek van de Spoorwegkoningin, Miss Ena Brest, is vastgesteld op 27, 28 en 29 April a.s. Naar aanleiding van een mededee- ling van dr. Ritter, dat hij door een schrij ven «aan den minister van Justitie van lt Maart zich gebonden zou moeten achten tot beperking in het geven van inlichtin gen „om de regeèrmg niet in ongelegenheid le brengen", verneemt hel Ned. Corr. Bu reau van bevoegde zijde, dat deze gedachte I van dr. Bitter geheel op een misverstand zijnerzijds moet berusten, daar de minister i van Justitie Zijn onderzoek bij hein juist heeft geslaakt, toen bleek, dat van dr. Ritter omtrent den loop van Z3ken met de publi- 1 catie niet dan onbestemde informaties wa- j ren le verkrijgen. Voor wat de regeering be- i treft, bestaat voor dr. Ritter alle vrijheid j welke mededeelingen ook te doen. H. CORNET Sr. Gisteren heeft de amanuensis, do heer II. Cornet Sr.. het feit herdacht waarop hij vóór 45 jaar zijn werkzaamheden aan de Rijksunivcrsiteilsbibliotheek alhier aan ving. Van zeer vele zijden werden hem ge lukwenschen aangeboden, benevens tal van stoffelijke blijken van waardeering, o m. van enkele hoogleeraren. den .bestuurd door den heer A. J. Rutten, ingenieur in Rotterdam. Doordat deze bjj het passeeren van den wielrijder eon auto ontmoette, die niet behoorlijk naar rechts uitweek .kreeg hg den wielrijder niet spoe dig genoeg iD het oog en reed van H. aan. Deze werd van het rjjwiel afgeslingerd en tegen de auto geworpen. De heer R. ge raakte door den schrik van streek en kwam ten slotte met auto en al in een sloot te recht. Er kwam spoedig hulp opdagen. Dr. Va renkamp uit Oegstgeest constateerde dat da wielrijder een zware hoofdwonde had gekre gen. In hoogst emstigen toestand werd de jongeman per ziekenauto naar het Diacooes- senhuis te Leiden vervoerd en aldaar ter ver pleging opgenomen. De auto werd uit het water gehaald en vraa weinig beschadigd. Ook ing. Ratten had geen letsel gekregen, zoodat hjj de reis naar Rot terdam kon voortzetten. De politie maakte van het geval procesver baal op. ZOETERWOUDE. Jnbilenm-Van Leeuwen. HAAGSCHE RECHTBANK. De liechlbank heelt vandaag veroordeeld: den directeur der gemeentebedrijven te Katwrjk E. A. van D., den bedrijfsleider van het gasbedrijf te Sassenheira, J. P. de C. en den gasmeester D. J. B. uit Voorschoten, u egens liet ambtsmisdrijf genoemd in art. 3G2 van het Wetboek v. Strafrecht, n.l. hot als ambtenaar aannemen van giften, wetende, "lat zij hem gedaan worden teneinde hem te bewegen, om, zonder daartoe in strijd met zijn plicht te handelen, in zijn bediening iets to duett of na te laten, iede* tot f. 100, boete ,subs. 10 dagen hechtenis; den chauffeur J. M., wegens het veroor zaken van brand door schuld iu em villa te Wassenaar in den avond van den' 12en Eebr. j.)., tengevolge waarvan deze villa geheal is algeDrand, tot f.25 boete subs. 10 dagen hechtenis. Dc chauffeur D. van E. uit Leiden, stond terecht wegens het veroorzaken van licha melijk letsel door Bchuld. Het zou n.l. aah zijn schuld te wijten zijn geweest, dat hij in den avond van den 19cn December j.l. in de Steenstraat te Leiden met een door hem bestuurde automobiel een juffrouw, die den weg wilde oversteken, heeft aan gereden, tengevolge waarvan die juffrouw ernstig letsel aan een knie bekwam. Ver dachte zou geen 6ignalen hebben gegeven cn niet voldoende hebben acht geslagen op den weg, wat te meer geboden was, waar zijn voorruit eenigszins bevroren was. Eisch 11 dagen gevangenisstraf. OEGSTGEEST. Een boerenwoning en hooiberg afgebrand. In den nacht van den eersten op den tweeden Paaschdag circa één uur sloegen de vlammen uil den hooiberg van den vee houder P. v. d. Mej*. aan den Rijnsburger- weg onder Oegslgecsl. Begunstigd door den wind en de droogle. sloeg het vuur over op den ongeveer 25 .Meter meer landwaarts gelegen woning, die spoedig daarop ook in brand geraakte. De brandweer uit Oegst geest stond vrijwel machteloos tegenover den brand, doch wist gelukkig den stal. waarin een aantal koeien slonden legen het vuur le beschermen. Daardoor bleef de stal gespaard. De woning is geheel uitgebrand en daarbij zijn, behalve het huisraad, voor zoover een en ander niet builengedragen werd, land bouwgereedschappen veevoeder enz. ver loren gegaan. Van het hooi en den hooiberg is ook weinig overgebleven. De Schade wordt op f. 5000 a f G000 geschat, die echter groolen- deels door Verzekering wordt gedekt. Vermoedelijk is de brand ontslaan door bet achteloos wegwerpen van ccn branden de sigaar of sigaret van jongemenschen, die zooals de ervaring heeft geleerd, daar 's avonds nog al eens vertoeven. De politie slelt een onderzoek in. Een aanrijding met ernetig gevolg. Een jonge man zwaar verwond. Zaterdagavond laat reed do 25-jarige on gehuwde landbouwer S. V. van H. uit Voor hout langs deD Rijksstraatweg in deze ge meente naar huis. Tengevolge van de zwara mist reed hij langzaam. Van de tegenoverge stelde zrjde kwam een auto, merk „Essex" met een snelheid van 60 h 70 K.M. aanrjj- I April vierde de heer L. van Leeuwen al hier zijn 25-jarig jubileum als postbode bij deze gemeente. Al dien tijd ging lig trouw door weer en wind en werd een waren vriend van alle dorpelingen. Er is geen kind noch volwassene, die Van Leeuwen niet kent en zjjn komst niet vol verwachting beidtl Van Leeuwen heeft, zooals hij ons zelf zei, nog nooit zoo'n mooie dag in het leven ge kend en zal ook nimmermeer zulk een feest meemaken! Den geheelon dag stroomden de gelnkwenschen en ondanlc3 het koudo weer kwamen velen persoonlijk, zoo het Bondsbe- .-tuur van „St. retrus" uit Leiden en de brievengaarder nit Leiderdorp met zijn per soneel. Burgemeester en Secretaris van Zoe- ierwoudo waren verhinderd persoonlijk te ko men, doch zonden schriftelijke gelukwenschen. 1 Tal van cadeanx en bloemstukken werden de woning binnengedragen. Van Leeuwon ent- i ing o.a. van het postpersoneel nit Zoeter- i wonde een prachtige lamp. Den brievengaar- der Velt een speciaal woord van dmkvoot j zijn voorbereidingen. Mon heeft den trouwen i Van Leenwen een waarlijk onvergetelijke^ I dag bezorgd! LEIDEN, 2 April 1929. Vette Varkens- markt. Aangevoerd 243 stuks. Zwaar 238 st., licht 5. Prijs per K.G. levend gewicht, zwaar f.0,7S—0,77; licht f. 0,74—0,72, Matig. BODEGRAVEN, 2 April. Kaasmarkt Aan gevoerd 118 partijen, in totaal 5959 stuks, wegende 47692 K.G. Prijzen met rijksmerk Ie soort f. 0.41 f. 0.43, 2de soort f. 0.360.40; Zonder rijks- merk geen aanvoer. Handel flauw. ROTTERDAM. 3 April. Veemarkt. Aan gevoerd 180 paarden, 1 veulen, 1563 magere runderen, 738 veile runderen, 2087 nuch tere kalveren, 296 vetle kalveren, 110 scha pen of lammeren, 94 biggen, 6 bokken el geilen, 1012 varkens. Vette koeien 50—521/2, 42—45, 27 1/2 321/2, ossen 471/2—50, 40-—W, 38; slie ren 4244. 40, 37; kalveren 871/2— 921/2, 72 1/277 1/2, 6065; varken? 40, 391/2, 3D-, schapen 3036; lammeren 24—32. Vet vee: melkkoeien f. 200410 per sluk, kalfkoeicn f.200400, slieren f.110 460, pinken f. 110150, vaarzen f. 150 230, werkpaarden f 200450, slachtpaar- den 1.180—225, hitten f. 100—175, veulens 1.80110, fokkalveren f.1525, biggen 12f. 2-4, slachikalveren f. 713 p. stuk, biggen per week f. 1.80—f. 2. Geboren: ELIZABETH CORNELIA Dochter van S. W. VAN GASTEL en JACB. VAN GASTEI., VERWATER. Lel dén, 14'29. 7373a Haarlemmerstraat 218. SI. Elizabeth-gestichl. Heden overleed, geheel onverwachte, 'onze jongste Lieveling HERMANUS, op den leeitijd van 5 maanden. Uit aller naam: H. NEUTEBOOM W. NEUTEBOOM— 7388a VAN LEEUWEN Leiden, 2 April 1929. Anna Paulownastraat 54. S—1

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 3