MAAT-COSTUHES BEEKMAN Gez. G. A. A. DE BEST UIT DE RIJNSTREEK. DEGELIJK ELEGANT HET KENMERK VAN ONZE Prijzen vanaf fl. 55.— KOREV AARSTRAAT Bedeesdheid UIT DE OMSTREKEN. OVERZICHT KAASMARKTEN. ALPHEN. 40-jarig jubileum. Gisteren herdacht onze plaatsgenoot P. Suijkerland zijn 40-jarig jubileum als kos ter bij de R.-K. Kerk. Des 's middags half een werd in de St.-Josephzaal receptie ge houden welke werd opgeluisterd door het hanDoniegezelschap Leo XIII. Van de ge legenheid om den jubilaris te complimen- teeTen werd druk gebruik gemaakt. Van vele zijden ontving de jubilaris blijken van belangstelling. Tevens werd hij door afge vaardigden der verschillende plaatselijke vereenigingen toegesproken onder aanbie ding van een stoffelijk blijk van belangstel ling, bestaande uit een groot aantal bloem stukken en enveiioppen met inhoud. Jubileum Ds. J. de Bruin. Gisteren herdacht ds. J. de Bruin het feit, dat hij 12% jaar als hulpprediker de Ned.-Herv. Ge<m. heeft gediend. De kerke- raad had gemeend dit feit niet ongemerkt te moeten laten voorbijgaan. Het werk door ds. De Bruin in deze 12% jaar met groote liefde en trouw verricht, wordt door zeer velen in de gemeente gewaardeerd, gelijk ook de kerkeraad dit doet. Onder de vele belangstellenden merkten wij o.m. op, behalve vele familieleden van den jubilaris ds. A. W. Voors, ds. Kloots ez-consulent en predikant van Zwammer- dam, mr. ds. N. G. Veldhoen, oud-predi kant dezer gemeente, thans predikant te Voorburg, alsmede den wethouder, den heer Joh. van Leeuwen, Onder het zingen van Ps. 103 —1—2 besteeg ds. De Bruin den kansel, waarna de voorlezer las Psalm 23. Na vervolgens in gebed te zijn voorgegaan, hield spreker een kort inleidingswoord naar aanleiding van Ps. 77 7, Ik zal ge denken hoe voor dezen enz. Tenslotte koos spreker als zijn tekstwoorden en stof van overdenking Johannes 2019 laatste ge deelte Vrede zij u lieden". Na de behan deling hiervan eindigde spreker met dank zegging en richtte daarna een kort woord van herdenking en dankzegging tot ds. Stehouwer, ds. Brouwer, den kerkeraad, tot den oud-pTedikant dezeT gemeente ds. Veldhoen met wien de jubilaris vele jaren heeft samengewerkt, kerkvoogden, ds. Kloots, Voors, de burgemeester, ds. H. J. Lovink die door ontstentenis verhinderd was, het onderwijzend personeel der ge meente, vereenigingen enz. enz. in den meest uitgebreiden zin des woords. Ds. Brouwer als voorzitter van den kerkeraad en ds. Stehouwer dankten «Is. De Bruin voor wat de jubilaris voor de ^emeent-e had verricht en spv k de hoop ui: dat hij nog Tele jaien tot heil en zegen van deze ge meente zal mogen werkzaam zijn. Op verzoek van ds. Stehouwer zong daar na de gemeente den jubilaris staande toe Psalm 13-1 „Dat 's Heeren zegen op u daal." Diep onder den indruk dankte de jubilaris daarna de sprekers voor hun war me bewoordingen waarna de plechtigheid na het uitspreken van den zegen was ge ëindigd. Voorts werd des 's middags tusscbcn 3 en 5 uur een druk bezochte receptie gehouden in het VeTeenigingsgebouw waar de jubi laris bij den aanvang der receptie werd verwelkomd door den kerkeraad en kerk voogden en hun echtgenoot en. Ds. Brouwer en Stehouwer voerden hierbij wederom het woord en boden den jubilaris namens ge meenteleden een prachtig kamer-ameuble ment aan en namens den kerkeraad en kerkvoogdij een klok met plant in pot. Na mens verschillende vereenigingen en corpo raties enz. ontving de jubilaris bovendien nog vele geschenken en bloemstukken- Burgerlijke Stand. GeborenJohanna Martina, D. v. W. Len ding en M. W. Bruines. Bartholomeus GeTardus, Z. v. P. B. Pijn acker en G. Prins. Teunis, Z. v. C. W. van den Broek en J. Bos. Huibert, Z. v. H. van der Schee cn M. J. van Leeuwen. Dirk 'Abraham Arie, Z. v. A. van Leeuwen «n L. van Leeuwen. Herman Joan Fokko, Z. v. J. C- Smit en A. M. La Rivière. 'Aart, Z. v. J. van Leeuwen en E. Erdloff. Gerrit Hendrik, Z. v. A. Hesseling cn P. Vermaas. Dirk, Z. v. D. van der TVel en M. Schellingsrhout. Rudolf Arend, Z. v. O. E. Bos en S. Dijkstra. Gerar- dus Antonius, Z. v. G. A. Stigter en A. C. van Leeuwen. Overleden: Neeltje de Gans, echtgenoote van C. Meijer, 25 j. Neeltje van Kreu ningen, echtgenoote van A. van Soest 68 j. Adrianus Wolfert 26 j. (wonende te Hedel). Joannes L. Wouters, 65 J. (over leden te Leiden). RECLAME. EN Gehuwd: T. Groeneveld 31 j. en M. P. Kranenburg 27 j. T. van der Linden 28 j. en O. Tuinenburg 24 j. G. Huisman 30 j. en T. T. van Essen 22 j. OndertrouwdG. Bakker 24 j. en M. Uit hol 22 j. Gevestigd: Jozina Los echtgenoote van H. G. Turkenburg. J. Nagtegaal en ge zin. W. Engelsman en gezin. G. Booij en gezin. K ,C. Bommen. H. J. Kleijn en gezin. Marngje v. cL Voorst. Anna Groen in 't Wout. Marrigje Kok wed. F. Snoek. Th. Bezemer. C. Burggraaf. K. Groen en gezin. C. Kroes en gezin. D. Koster en gezin. Vertrokken: Marijtje van der Schee. B. J. Sackers. P. Zevenhoven en gezin. J. Th. Zevenhoven. Jannetje van der Ent. L. Sahouten. Hendrika Bosman. Theodora E. Schippers. Marrigje P. Kranenburg. S. Ruig en gezin. Gevonden voorwerpen: 1 gouden broche met steen, 1 portemonaie met in houd en een bankbiljet van 10. Inlichtin gen politiebureau Julianastraat. Op eensten Paaschdag herdacht de heer P. Suijkerland alhier den dag, waar op hij 40 jaar geleden tot koster van de St. Bonifaciuskerk aldaar werd benoemd. BODEGRAVEN. Tentoonstelling Ambachtsteekenschool. In de teekenlokalen der Openbare school A. vond wederom de gewone jaarlgksche tentoonstelling van de ambachtsteekenschool plaats. Langs de wanden van het groote voor malige gymnastieklokaal, was het werk der leerlingen tentoongesteld. De leeraren waren aanwezig om inlichtingen te verstrekken. De directeur, de heer Maas, gebruikte de gelegenheid om wat nader in contact te komen met de ouders zijner pupillen. De ten toonstelling zelf bood heed mooi werk op het gebied van bouwkundig teekenen. Een kleine afdeeling, onder leiding van den heer H. Schoo, werd ingenomen voor hand- en mar merschilderen. Tegenwoordig zijn daar ook ontwerpen sierletters in olieverf onder be grepen. Een niet groote afdeeling, doch al tijd de attractie der tentoonstelling, is de waterverf-afdeeling, onder leiding van den beer Schilling. Daar is ook voor een leek veel schoons te zien. Ook is er mooi werk van jonge leerlingen. Wat enkele ouderen, blijkbaar zelf in het schildervak, op het ge bied van ornamentatie presteeren, is werke lijk zeer bijzonder. De invloed der leiding is heel goed merkbaar. De tentoonstelling was vrij goed bezocht. Burgerlijke Stand. Geboren: Gijsbertha Hendrika, d.v. M.Lok en G. H. Groenendijk. Ondertrouwd: O. v. d. Weide 24 j. en TL W. Arends 23 j. D. van Wens veen 23 j. en N. Slappendel 20 j. Getrouwd: J. M. van Duuren 24 j. en M. Veenstra 23 j. Overleden: G. de Jong, wed. van Joh. Zwart 88 j. In den loop dezer week vestigden zich in onze gemeente de volgende personen: A. Wollinskie, dienstbode van Blexen (Dl.) A. P. J. M. Goijer winkel bediende van Leiden K. Liezenga en gezin, landarbei der van Kollumerland M. van der Panna en gezin, landarbeider van Rietveld. Inmiddels vertrokken: P. Verwerj, landar beider naar Loosduinen C. van Essen, huishoudster naar Zeist. De heer A* van Triet, onderwijzer aan do Groen van Prinstererschool alhier, die werd benoemd aan de Dr. Herman Bavinck- schoel te 's-Gravenhage, heeft deze benoe- vaard. van de Ned.-Herv. Kerk en 's avonds 15 Mei in dat van de Geref. Kerk. Verschillende sprekers zullen dan het woord voeren, afgewisseld door zang enz. Tegen dien tijd zal op deze feestelijke herdenking nog wel de aandacht gevestigd worden. RIJNZATERWOUDE. Bezoek Commissaris der Koningin. Zijne Excellentie de Minister van Staat, Commissaris der Koningin in Zuid-Holland, zal Vrijdagmiddag a.s. te ongeveer halfdrie, een bezoek aan deze gemeente brengen. Den ingezetenen woTdt- verzocht de vlag uit te steken. De keuring voor den dienstplicht zal voor deze gemeente niet op den len Mei, maar op den 25en April a.s., plaats hebben in het Raadhuis der gemeente Alphen aan den Rijn. LEIMUIDEN. Bezoek van den Commissaris der Koningin. Naar wij vernemen zal Zijne Exc. de Minister van Staat, Commissaris der Ko ningin in Zuid-Holland, Vrijdagmiddag a.s. te ongeveer 3 uur een be-zoek aan deze ge meente brengen. Den ingezetenen wordt verzocht, de vlag uit te steken. Burgerlijke Stand. GeborenJohanna Gerarda, D. v. N. J. de Koning en Johanna A. Schoo. Overleden: Marijtje van Soest echtge noote van Pieter Treur 64 j. Suzanna Barreveld 85 j., wed. van W. Zuidam. Jan Barreveld 90 j. weduwnaar van Gijsje Treur. De keuring voor den dienstplicht zal voor deze gemeente niet op den len Mei plaats hebben, maar op den 25en April a.s., te Alphen aan den Rijn, in het Raadhuis. De dag der keuring is door den voorzitter van den Keuringsraad vervroegd. HAZERSWOUDE. Ver. „Ger. Schoolonderwijs". De Vereeniging voor Geref. Schoolonder wijs hield haar jaarvergadering, en werd bijgewoond door 31 leden. De voorzitter de heer D. de Bruin, opende de vergadering, waarop de seoretaris, de heer Jac. Bol de notulen las en het jaarverslag uitbracht. Daaruit bleek, dat do school zich in een bloeiende staat mag blijven verheugen. Het aantal leerlingen neemt gestadig toe, en bedroeg in 1923 204. Plannen tot uitbrei ding der school tot een school voor uitge breid Lager Onderwijs zullen dit jaar met den nieuwen cursus worden vei wezenlykt- De penningmeester, de heer W. van der Spek, deed daarop rekening en verantwoor ding van beheer. Bij monde van den heer IJ. Hort-ensius, bracht de finaDcieele com missie rapport uit, waaruit bleek, dat alles in de beste orde was bevonden. De voor zitter bracht daarop den secretaris, pen ningmeester en commissie een woord van dank voor al den arbeid, in het belang der school verricht. Bij de daarop gehouden bestuursverkie zing werden de aftredende leden, de heeren Jac. Bol en Jac. Zintel herkozen, en wer den benoemd tot leden der financieele com missie de heeren J. A. Brinks en Jac. Has- sefras. Daarop werden besprekingen gehou den inzake de schoolbouw, waarvan bestek en teekening ter tafel waren. De voorzitter deelde mede, dat de nieuwe cursus met 1 April a.s. zal beginnen met 242 leerlingen. Nadat de voorzitter den aanwezigen had dank gebracht voor de betoonde belang stelling, werd de vergadering gesloten en eindigde de heer IJ. Bol met dankgebed. De gehouden verkoop van 72 schapen ten bate van de R.-K. kerk en armen a«B het Zwaantje, heeft opgebracht f. 2749. Het 60-jarig bestaan van de school met den Bijbel te Hazerswoude Dorp, ral D.V., feestelijk herdacht worden, op den avond van den lOden Mei ia het gebouw WADDINXVEEN. B. en W. stellen den Gemeenteraad, in overleg met de commissie, voor de ge meentebedrijven voor, een crediet toe te staan van f 2000 voor do vernieuwing van de 4 retortenovens der gasfabriek. Tevens wordt voorgesteld, de afschrijvingen der ge bouwen en ovens belangrijk te verhoogen. De gemeente is in liet bezit van 800 Rijnlandsche roeden bouw- of tuinland. Evenals vorige jaren wordt den Raad ge adviseerd dit land weer te verhuren tegen kostprijs (f. 0.50 per roede, geploegd en be mest) aan de leden van de Landarbeiders- Vereeniging „Eigen Haard". Naar wij vernemen, zal in verband met een reorganisatie bij de posterijen, het z.g. bijkantoor alhier weer worden her steld tot kantoor, met aan het hoofd een directeur. RECLAME. 663 Ij een minderwaardigheidsgevoel, gebrek aan zelfbewustheid en een hinderpaal in het da- gelijksch leven. Succes bereiken alleen zij, die in zich zelf vertrouwen! Om uwe bedeesdheid te overwinnen moet U in de eerste plaats uw uiterlijk verzorgen. De wereld beoordeelt U naar uw optreden ec verschijning. Daarom is het bezit van keurig onderhouden schoenen net zoo be langrijk als dat van de meest geleerde boe kenschat De Bersoo gummi hakken geven U een energieken, veerkrachtSgen en zelfbe- wusten Joop! DRAAGT BERNSON HAKKEN. AALSMEER. Mij. voor Tuinbouw- en Plantkunde. Dezer dagen hield de afd. der Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde haar maan- delijksche vergadering in „De III Kolom men", onder voorzitterschap van den heer G. Oud. Na opening en voorlezing der no tulen, bracht do penningmeester, de heer W. Keessen Azn., veTslag uit omtrent het beheer. Er was nog een batig saldo van f. 242.6914. Namens het bestuur deelde de voorz. mede, dat een zilveren medaille werd geschonken aan de groote Voorjaars keuring te Rotterdam. Hierna kreeg het woord de heer J. K. Budde, oud-hortulanus te Utrecht over het onderwerp: „Naar de parels van het Oosten, Java en Sumatra." Na het een en ander verteld te hebben over de reis, was spr. met zijn gehoor al ppnprlig in den geeefc aangekomen in 's rijks plantentuin te Buitenzorg. Deze tuin ia oO H.A. groot. 40.000 aoorten planten, van De aanvoeren en hoogste noteeringen waren: 27 Mrt. Oudewater Wagens (1) (2) 7 7 30 f- Goudsche Leidsche gestempelde lichte lichte zware (1) (2) (1) (2) (1) (2) (1) (2) f 51 f 51 f 53 f— t— f— f— f f- f f f f— f f_ f_ f— f_ f_ 150 138 175 f 42 f 48 f52 149 I5G f 55 f— I— f— f— f— f 24 41 57 151 155 f53 f— 1— f— f— f— f— f— f 56 f47 26 Mrt. Bodegraven 121 106 147 f f 27 Mrt. Woerden 67 62 83 f 42 1 28 Mrt Gouda 27 Mrt. Leiden (1) Zijn de opgaven der vorige week. (2) Zijn de opgaven van 2630 Maart 1928 1— 155 156 158 f- f50 f50 155 155 f- ieder eon tweetal exemplaren, dus in to taal 80.000, zijn daar uit alle oorden oer wereld saamgebraoht. 't Was niet te ver wonderen!, dat een man als Budde, een der grootste plantkundigen, over den tuin nau welijks uitgesproken raakte en aan zijn gehoor interessanto mededeelingen wist te doen. Ook thee-tuinen, koffie-, tabak- en suikerrietplantages bezocht de heer Budde, en zooals uit zijn mededeelingen bleek, heeft hij ook daar goed waargenomen, op welke wijze een en ander in cultuur woTdt gebracht. Na zijn rede werden een aantal lantaarnplaatjes vertoond, ter verduidelij king van het gesprokene. De voorz. bracht den heer Budde een warm woord van dank en riep hem een spoedig tot weerziens toe. Op de keuring van dezen avond waren ingezonden schitterende bloemtakken van Japansche kers en ecnige potten hortensia, juweeltjes van cultuur. De vergadering was uitstekend bezocht. Een 14-jarig dochtertje van den heer Th. Brink alhier had het ongeluk uit de deur der bovenverdieping van het huis te vallen. Het meisje kwam op de binnen plaats terecht, waar zij met inwendige kwetsuren werd opgenomen. Dokters hulp werd dadelijk ingeroepen. HAARLEMMERMEER. Burgerlijke Stand. Geboren: Aartje Gjjsberdina, d.v. V, Pruissen en J. Kieboom Femmelje, d.v. S. Pols en J. H. Buis Johannes, z.v. P. Huisman en J. Blokke:'* Geertruida, d.v. A. Raaphorst en P. Clement Johanna Ar- nolda Anna, d.v. A. W. Baars en M. A. J. Stokman Gerrit Jan, z.v. M. Möhlen en 'H. H. Zemel Pieter, z.v. A. Joren en E. Beers Cornoiia Johnana, d.v. H. P. Kauffman en C. W. Otte Gerardus, z.v. C. J. de Leeuw en M. Markus Johannes Hendrik Willem, z.v. P. J. Kroon en W. P. Broers Arie, z.v. C. J. Huis en A. E. A. Joore. Ondertrouwd: P. van Nieuwkoop 28 j. en T. Eveleens 23 j. A. B. Moleman, 23 j. en D. C. van Limpt 17 j. A. van Groe nigen, 22 j. en M. van Es 20 j. G. J. J. Ponjé, 19 j. eni C. v. d. Heuvel 22 j. W. den Hertog 24 j. en C. van Arendonk 21 j. Gehuwd: J. A. de Jong, 2o j. en N. van der Meer 26 j. L. Hoogvliet 29 j. en G. Ooslwouder 31 j. Overleden: Willem Blosmer 72 j. wedr. van A. E. de Jonge Jacob Vinke, 77 j. gehuwd met E. Konk Jan Willem Ceelen, 83 j. wedr. van M. Lieuwes Johannes Ber- nardus Broxterman 74 j. geh. niet Th. van Benthem Anljo Bronwer 80 j. wede. van G. v. d. Oever Klaasje Koster 49 j. echtg. van B. v. d. Ochtend Adrianus Kars, 32 j., geh. met D. Rosendal. In verband met het voornemen van de Direcliei van de Nederlandaihe Spoorwegen om op de 'Haarlemmermeerliinen het Sta tion Vijfhuizen op (e heffen en 0111 te zetten in een halle, vernemen we dat het bij uit voering van dit plan in het voornemen ligt om de administratie van did halte onder te brengen bij die van den stationschef le Hoofddorp en de hallen „Nieuweweg" en Rijksstraatweg" dan ook tevens onder lloolddorp te doen ressorteeren. HILLEGOM. Landveikoopwg. Ten overstaan van Notaris D. Boddeüs zijn twee perceelen land aan de Vossenlaan geveild. Hoogste bieder werd van Perceel I 6(5 aren groot, II. J. Spilker met f. 3600 en Perceel II 82 aren groot dezelfde met f. 4000. Volksbond-Al deelino. De afdeeling van den Ned. R.K. Volksbond heeft haar jaarvergadering gehouden. De voorziller de heer C. Seysener zei dat dc-i vergadering zoo laat werd gehouden, omdat inen meende dat de G. A. Kap. Pijnacker haar zou kunnen bijwonen. Dit kon echter helaas niet. Dei penningriiecster sloot zijn rekening met een klein nadeelig saldo. De aftredende be stuursleden werden herkozen. Opgewekt werd lot bijwoning der landelijke vergade ringen op 7 April le den Haag. Verder werden besprekingen gevoerd in zake het St. Nicolaasfeest, een eigen zieken fonds enz. Spontaan besloot men aan Kap. Pijnacker een blijvend souvenier aan te bie den hij gelegenheid van zijn prieslerjubilé. KATWIJK. Raadsagenda. Vergadering van den Raad der gemeente Katwijk, op Donderdag 4 April 1929. Punten van behandeling: 1. Vaststelling notulen. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. 3. Voorste] tot wijziging der verordening op de heffing en die op de invordering eener Straalbelasting. 4. Voorstel tot verkoop van grond. 5. Voorstel tot overneming van grond voor troUoiraanleg. 6. Voorstel lot het bouwen van een Muziektent te Katwijk aan Zee. 7. Voorstel tot vaststelling van het voor. schot vergoeding arikel 101 der Lager Onderwijswet 192'f 8. Voorstel inzake den bouw van een schuur bij de Tolganrderswoning te Katwijk aan den Rijn. 9. Voorstellen van: a. de heeren J. van Duijn, D. de Jong, P. Guijt en M. van der Bent. b. de heeren D. de .long, J. v. Duijn en Al. van der Bent tot wijzigiDg van het Werklieden-reglement. 10. Voorstel inzake het vnelpad langs da Roomsch Katholieke Kerk. 11. Rondvraag. Stand der werkeloosheid. Bij het Bureau voor Arbeidsbemiddeling zijn thans ingeschreven 90 personen, en wel: 72 Grondwerkers en los-arbeiders; 2 opperlieden; 1 fabrieksarbeidster-, 1 stoker? 6 kuipers; 6 visschers; 1 zeilmaker; 1 varensgezel. Geplaatst werden 1 grondwe rker en 2 losse arbeiders. Voorstraat 3a, Katwijk a. Zee bieden hun zaak te koop aan. Voor alle doeleinden geschikt. 1048 KATWIJK AAN DEN RIJN. Kiesvereen. „Nederland en Oranje". Dezer dagen trad op uitnoodiging van de A.R. Kiesvereen. „Nederland en Oranje" als spreker op de heer R. A. den Ouden, adj. sccr. van iet C. C. der A.-R. Partij. De vergadering stond onder lending van den voor zitter der Kiesvereeniging, den heer W. v. Veen, dia na een kort openingswoord d.v edtijk het woord gaf aan den spreker. Deze begint met te zeggen, dat, nu we weer staan aan het begin van den verkie zingsstrijd, wij ons bewust moeten zijn, waar om het in hoofdzaak ook bij dezen strijd weer zal gaan. Daarom heeft hij tot onder werp gekozen: „Om de geestelijke Vrijheid". De geestelijke vrijheid is het groote beginsel, waaruit 50 jaar geleden de A.-R. Partij ia opgekomen. Dit grondbeginsel is in deze 50 jaar op het allerfelst bestreden. In den laatsteu tijd werden wij om dit beginsel be streden door hen, die met en naast una behoorden te staan, n.l. de leden der Staat kundig Geref. Partij. In den breede gaat spr. vervolgens na hoe onze vaderen voor dat beginsel hebben ge streden, al is het ook dat zij evenmin als Calvjjn de volle consequentie van dat bo« ginsel doorzagen. Telkens belichtte spr. de groote dwaling van ds. Kersten c.3. op scherpe wijze. Na een geanimeerde bespreking werd de vergadering met gebed gesloten. De heer J. A. Scboneveld alhier is be noemd tot kweekeling met acte aan de Geref. School te Rijnsburg. (Hoofd de heer Pieper), De verkoopavond van de Geref. Meis- jesvereeniging alhier, ten bate van de biblio- tneek der vereeniging, heeft opgebracht ruim f. 100,De twee spreien, waarnaar geraden moest worden, vielen ten deel aan mej. L Houwer en mej. C. Zuijderdujjn. NOORDWITK. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmina Johanna Hilda, d. van L. F. W. van Urk en A. van Rooijen i Antonius Nicolaas Maria, d. van W, ,t. .1, Wamelink en W. S. iïeintzbergen Cor nelia Jnhan&es, z. van G. Kieuwenhuizen en AI, de Vries Petrus Arris Adrianus. z. van .1. G. L. de Ridder en P. Waasdorp Maria Elisabeth, d. van W. .1. Vink en W. AL Noordermeer. Ondertrouwd: Thomas Waasdorj'. 24 jaar en Afargare'tha Geertruida van den Berg, 22 jaar Pieter van Duin, 26 jaar cn Atarga- Telha van der Bent. 26 jaar. Overleden: Leentje Kaptein, 81 jaar, wed. van Jacob van Boelen Johannes Huhertus A'erkade, 20 jaar, ongehuwd, z. van Jac. A'erkade en AI. A, Alketnade Cornelis Plug 71 jaar, eehuwd met E. Vink Cornelis van der Niet, 20 jaar, ongehuwd, z. van .Tacb. v. d. Niet en T. van Duijn Floris Alke- made, 78 jaar, wednr. van C. Ruijgrok. eer der van P, van der Velde Afaria Elisabeth Vink 2 dagen, d. van W. J. Vink cn W. Al. Noordermeer Engt'lina Berta Vink, 65 jaar, gehuwd met P. Schelvis. Gevestigd: J. Af. Rijkelijkhuizen en fam. A. Kiele en fam. J. G. Berg ff. J Otten en fam. H. II. Haart E Af] Verlaan D. Heemskerk en fam. G. Bakkenhoven en fam. If. F M. Ber- noster E. B. Beijersbergen Wed. J. II. Bleijendaal, geb. Boersen A. Frowijn J Af. W. F. Arends Wed. J. J Vree burg, geb. Nieuwcnhoven VaD der Kat- len, rcb. Lokenberg C. den Flzen. Vertrokken: C. A, en J. A. van Sehagen A. van Sehagen en fam. S. A. Swarl J, Trom pert, J. yan Egmond en fam. 3—3

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 11