v. D. S. ID. V. S. I i—5. vriendschappelitke wedstrijd. te hebben en kogelt er lustig op los. Het eene schot na het ander volgt en de keeper van Rijswijk (die goed werkte) kon niet verhinderen dat v. d. Laan No. 4 in het net deponeerde. De Leidsche rechtsback Heijmans raakt geblesseerd en verlaat het veld Zeer spor tief wordt onmiddellijk een invaller toege staan. Geleidelijk wordt de stand tot 80 opgevoerd. Dan weet Rijswijk de eer te redden, 81. Vlak voor het einde doelpunt De Roo nogmaals en de stand, die verder ongewijzigd blijft, is 91 in het voordeel van Lugdunum. Als de scheidsrechter ein digen blaast heeft Lugdunum een even fraaie als groote overwinning behaald. Het binnentrio had blijkbaar een bijzondere lust tot scoren. Rijswijk is over het alge meen een goede tegenstander, doch stond ver beneden, Lugdunum voor wat bet spel betreft. De scheidsrechter leidde den wed strijd goed. V. D. S., dat nog steeds kans had op de hoogste plaats, heeft moeten ondervinden, dat D. V. S. eindelijk eens met de traditie wilde breken, en uitspelend ook eens wilde winnen. Onder leiding van den heer Krossel stellen beide elftallen zich volledig op. D. V. S. trapt af en onderneemt direct een aanval op het V. D S.-doel Ook V. D. S. komt aan de beurt en blijkt een krachtige (soms wel al te krach tige) ploeg te hebben. De scheidsrechter treedt echter onmiddellijk goed op. Beide doelen komen om beurten in gevaar, maar steeds komen beide achterhoedes zegevierend uit den strijd, totdat Tuin den bal krijgt, er eenige spelers mede voorbij dribbelt en D. V. S. de leiding geeft, 01. Dit beteekent voor V D. S. er nog een schepje boven op te doen, wat haar dan ook succes geeft, als de linksbinnen gelijk maakt. 11 Het spel gaat vlug van doel tot doel. D V. S. is echter de gelukkige om de leiding te hernemen, 1-2, doordat v. d. Nat met succes doorliep. Met dezen stand gaat rust in. Na de thee speelt D. V. S. rustig verder. V. D. S: daarentegen tracht steeds het spel te forceeren, maar ook steeds grijpt de scheids rechter op het juiste moment in. Bij een her nieuwden aanval breekt Hollebeek door en vergroot de leiding. 1—3. V. D. S. geeft nog lang niet gewonnen en wordt zelfs even ster ker, maar de D. V. S.-achterhoede weet van geen wijken Eindelijk denkt men V. D. S te zien doelpunten, maar de linkshalf weet vallende den bal uit het doel te slaan. De toegestane penalty wordt goed door Jansen gehouden en tot corner gewerkt. D. V. S. valt opnieuw aan en weet nog tweemaal te doelpunten, 15. Zoo heeft D V. S. uit dezen wedstrijd kunnen leeren, wat door eendrach tig samenwerken kan verkregen worden en zoo voortgaande is nog menig gunstig resul taat te behalen. Over den scheidsrechter niets dan lof. haald. Nu werd het U. V S.-doel nog slechts tweemaal doorboord, zoodat de groen-witten met 61 wonnen Scheidsrechter Houps zien wij gaarne terug. D. V. S. Ill—R. C. L. II 3—i. Beide elftallen zijn volledig en reeds dade lijk na den aanvang is de Racing in de meer derheid. Toch komt het eerste doelpunt van D.V.S.-zjjde, als haar rechtsbuiten onhoud baar inschiet. Even later maakt Brushes echter op merkwaardige wijze voor R.C.L. gelijk. Nog voor halftime passeert de groen zwarte linksbuiten met een houdbaar schot den overigens verdienstelijk spelenden Ra- ciDgkeeper. Na rust pakken de withemden dadelijk stevig aan en D.V.S. komt zelden in de buurt van het Racingdoel. Met een buitengewone hardnekkigheid ziet de zwart-witte voorhoede echter kans om zelfs de meest eenvoudige kansen te verknoeien, en als even later bjj een corner haar achterhoede in zalig niets doen van den schoónen voorjaarsdag ge niet, schiet een D.V.S.'er op fraaie wijze den bal in het Racing-doel. Overigens was het voor bedde partijen een prettig partijtje voetbal, waaraan de goede leiding van den heer De Bruin zeker niet vreemd was. te weinig rekening hebben gehouden met de belangen der competitie. Over de bespeelbaarheid van het terrein aan den Zoeterw Singel bestond des mor gens eenige onzekerheid. Echter was het veld om twee uur alleszins te bespelen, nl was het hier en daar wat glad. De wedstrijd tusschen H.K.V. en Vitesse bood geen spel van buitengewone kwaliteit, met slechts sportieve doeleinden en hier door is ten slotte haar aanhang met den dag als het ware gegroeid en heeft deze een omvang bereikt, die voor haar doen eigenlijk abnormaal moet worden genoemd. Laat Excelsior er zuinig op zijn! Natuurlijk was Zaterdagavond de groote zaal van L'Union aan de Steenstraat ge heel en al bezet, toen de volgelingen van DE COMPETITIE. Voor de 3e klasse A verloor Leiden rn 21 van Bloemendaal III Voor de dim- competitie sneuvelde Leiden met 52 t gen H.L.C., aldus „De Crt". maar er was toch ook geen reden tot em- den heer Galjaard hun 28ste jaar-uitvoe- stige ontevredenheid, in aanmerking geno- ring zouden geven, en der traditie getrouw men de w-ersgesteldheid, de lange rust- 1 heeft er een opgewekte en prettige stem ming geheerscht, die nog werd aangewak- LUGDUNUM IV—R. C. L. III 10-2 Op een uiterst modderig veld gaat het spel in 't begin vrij gelijk op en het is de Racing, die het eerste doelpunt scoort. Dan blijkt echter, dat Lugd. zich beter aan het slechte veld weet aan te passen en veel beter com bineert, waarvan vijf doelpunten voor rust het gevolg zijn. Na rust verdedigt R. C. L. zich eerst hevig maar spoedig komt Lugdunum weer opzet ten en weet zij het tiental vol te maken. De Racing biedt geen weerstand meer, zoodat het einde van dit drama komt met een groole nederlaag van het ongeslagen R. G. L. III. Na afloop bleek een ongenoode gast een bezoek te hebben gebracht aan de kleed kamer en miste een der R. C. L.'ers een bedrag van pl.m. f. 4. SUCCESDAG VOOR LUGDUNIJM Men schrijft ons: De lange rustperiode heeft de Lugdunum- spelers blijkbaar geen kwaad gedaan. Won het eerste elftal met niet minder dan 91 van Rijswijk, de lagere elftallen bleven niet achter! Immers Lugd 3 sloeg U. V. S. 4 met 61, terwijl Lugd. 4 R. C. L. 3 met 102 overwon. periode welke de spelers achter den rug hadden, en de onvolledigheid van de twee onvoltallige ploegen De Hagenaars, die met drie reserve's uitkwamen, hadden een aanval waarin v. Balen en Franssen vaak aardig samenspeelden, dóch schutters wa ren deze heereü geen van beiden. In het middenvak speelde een der gebroeders Leene, die zich op den wielerba» wel be ter zal thuisvoelen dan op een glad korf- balveld en verder was er in de verdediging een roodgelokte jongeman, die zich ver dienstelijk weerde. Ook Vitesse had inval lers, ten getale van vier. Ditmaal speelden van Beeck en Ploos van Amstel in de ver dediging. Zij traden wel eens wat gewaagd op, maar hun bravour was toch prettig om aan te zien. Daarbij speelden de dames Vermast en Pino Post een actieve partij. Kaiser werkte hard en met nuttig resul taat. terwijl de jongste ter Poorten verdien stelijk van Ginkel verving, maar wat los op de beenen stond. In den aanval speelde de oudere ter Poorten wat overijld en daar door liepen hij en Uittenbroek elkaar soms in den weg. De dames in dit vak waren ietwat onder den indruk van de resolute Haagsche verdediging. Het grootste gedeelte van den wedstrijd gingen de partijen tegen elkaar op. Vilesse was zoo gelukkig in haar tweede opstelling een overwicht le krijgen, waardoor zij den wedstrijd in haar voordeel kon beslissen. Toch zou een gelijk spel of een Haagsche overwinning geenszins onmogelijk zijn ge weest en in zooverre kan Vitesse zich ge lukkig prijzen dat zij den wedstrijd heeft gewonnen. De leiding van den heer Schilthuizen sloot zich goed aan bij de vriendschappe lijke stemming, die er heerschte. Uit de uitslagen blijkt voorts dat Naas zich wederom van het kampioenschap van Twente zal meester maken, en verder zijn er »n de lagere afdeelingen eenige wed strijden gespeeld. Stand West. I Znid. ALPHEN II—R.V.C. II 16—0. In dezen wedstrijd had de (huisclub bijna het spel geheel in handen, zoodat het uiter aard aan spanning ontbrak Alphen maakte een record aantal doelpunten waarbij het aan R. V. C. zelfs niet mocht gelukken, door een tegenpunt de eer te redden. Onder lei ding van scheidsrechter van Benten wordt even twee uur aangevangen. Alphen is aan stonds in den aanval en binnen enkele minuten neemt de thuisclub uit een corner de leiding. Een enkele maal verplaatst R V. C. het spel. doch aan de overzijde zui vert de verdediging het terrein waardoor de thuisclub weldra weer tot den aanval over gaat. Achtereenvolgens wordt de voorsprong voor Alphen lot 5—0 vergroot. Daarna komt de rust. Na hervatting blijkt het met de Hagenaars spoedig geheel gedaan. Zij spelen nu een hopeloozen strüd tegen de steeds op dringende voorhoede detjihuisclub. Vooral de R. V. C.-verdediging krij?" het zwaar te ver antwoorden Het regent schoten op het Haag sche doel, waarbij doelpunten geenszins uit blijven. Achtereenvolgens wordt de stand op 16—0 gebracht in het voordeel van Alphen, waarmede het einde komt van een weinig aantrekkelijken wedstrijd. L. F. C. II—R. C. L. I 3—9. Op een zwaar, doch vrij goed le bespelen terrein, stellen beide elftallen zich op, L F C. compleet. R C L. met een invaller. Direct na den aftrap is R C L reeds in de meerder heid en Mooten heeft na een kwartier spelen succes Dezelfde speler vergroot even daarna den voorsprong, waarna Vlekke no 3 scoort. Uil een penalty wordt het 40, waarna L. F C na eenige vergeefsche pogingen door toedoen van Segnar den stand op 41 brengt Na de hervatting is het initiatief weder aan R C. L en na goed samenspel scoort Mooten no. 5 Sieval verkleint den achter stand, waarna Mooten en Vlekke no 6 en 7 voor hun rekening nemen. Wanneer na goed inloopen L F. C. den stand op 37 brengt, valt het L. F. G.-elftal, door onderling ge haspel, als een kaartenhuis in elkaar en R. C. L. heeft geen moeite den eindstand op 93 te brengen. In deze periode werden door R C. L. zelfs nog 2 penalty's gemist. Scheidsrechter v. Deventer toonde zich weer een bekwaam arbiter. CORINTHIAN-1UNIORES TOURNOOIEN. Het bestuur der Nederlandsche Corinthi ans heeft in een Zaterdagavond gehouden vergadering besloten de Juniores-toumooien toch te laten doorgaan. L3g het oorspron kelijk in de bedoeling dit jaar in het Oosten evenals in het Westen twee tournooien te houden, ten einde zoowel clubs uit de Noor delijke als uit de Zuidelijke provincies ge legenheid to geven mee te doen; met het oog op het late voetbalseizoen is besloten ditmaal slechts twee tournooien te organisee- ren: één in het Westen en één in het Oos ten, waarschijnlijk te Zwolle. Jndien het in verband met de N.V.B.-wedstrijden te rege len is, zullen de tournooien in de eerste helft van Mei gespeeld worden, zegt „De Crt.". Op Goeden Vrijdag zal een elftal der Ne derlandsche Corinthians op verzoek der ge meentelijke sportcoramissie te Vlaardingen, voor een liefdadig doel aldaar een wedstrijd spelen tegen een plaatselijk team. Voorts werd besloten het clubtournooi met Pinkste ren te laten doorgaan indien or voldoende deelneming is met het oog op de nog te spelen N.V.B.-wedstrijden. gsp. ccw gel. vrl. pnt. v.—t. ecm. Deetos 9 5 3 1 13 22-20 1.44 't Zuiden 9 6 0 3 12 37-18 1.33 Vilesse 10 6 1 3 13 29-23 1.30 Fluks 9 4 3 2 11 21-23 1.22 Eibernest 9 3 2 4 8 20-22 0.88 II. S. V. 9 2 2 5 6 12-20 0 66 H K. V. 9 0 5 4 5 11-19 0.55 Velox 8 1 2,5 o 20-27 0.50 H.K.V.—VITESSE 1—2. Doordat de Hagenaars met vijf speelsters uitkomen, spelen beide partijen met een drietal in het middenvak. Vitesse onderneemt de eerste gevaarlijke i aanvallen, maar het schot van haar aan- 1 -R^h) Waren pittig en vlot, evenals die van vallers is onzuiver en onfortuinlijk. H K V. de andere p_ docll het brugwerk dezer raakt dan wat beter thuis op het nogal kerd door vlotte muziek. Na den opmarsch heeft voorzitter Galjaard een kort openings woord gesproken en daarin gewezen op de gunstige resultaten, die er in het afgeloo- pen jaar onder de wakkere leiding van den heer P. Nievaart zijn behaald door de ad- spiranten, wier aantal gelukkig weer is toegenomen: een eerste prijs was het loon voor het goede werk op de bondsfeesten te Utrecht en het was tevens de eerste prijs, die ooit door de Excelsior-adspiranten werd gewonnen! Uit den aard der zaak is het programma voor Excelsior zelf op dezen avond niet zoo heel groot geweest, maar het was voldoen de om een indruk te geven van de tegen woordige sterkte der vereeniging. En wan neer wij dan samenvatten wat er in het al gemeen aan het publiek is gedemonstreerd, dan meenen wij te mogen concludeeren aat ditmaal niet geheel en al het peil is bereikt van een jaar terug. Wij herinneren ons nog levendig, hoe de groote vooruit gang ons toen heeft verrast en verheugd en wij de hoop hebben uitgesproken dat het nu crescendo zou mogen gaan. Dit is niet gebeurd, maar deze, misschien wat scherp aandoende conclusie dient goed le worden begrepen. Excelsior heeft in den loop van dit seizoen weer eenige oudere leden verloren, en nu staat hier tegenover wel-is-waar de winst van evenveel adspi- ranten, maar dit kan toch niet verhelpen dat prestaties der werkende leden er eeni- germate door zijn geknakt, afgezien van het feit of er geen andere oorzaken zijn ge weest, die in dezen barren winterde trai ning ongunstig hebben beïnvloed. Het toestel-turnen was zeer zwakjes, en de algemeene indruk werd eigenlijk alleen wat verhoogd door het werk van enkele eerste graadsturners, alsmede van den lei der, die eenige malen een daverend ap plaus vermocht te verwerven. Veel beter waren echter de vrije oefeningen volgens het systeem Niels Bukh, die uit stekend ingestudeerd bleken te zijn en dienovereenkomstig op zeer goede wijze werden vertolkt! Interessant was ook het nummertje: colonne langestok, opgediept uit de oude doos, dat vol leven en zwier was, en de volle aandacht had van het publiek. Verhoudingsgewijs telt Excelsior vele ad- spiranten, die bovendien warm voelen voor hun sport en hun uiterste best doen de prestaties zoo hoog mogelijk op te voeren. Dit nu, is ongetwijfeld ook de wensch van den leider en wij hebben den indruk ge kregen dat hij zich daardoor heeft laten verleiden om inzake de oefenstof eigenlijk iets hooger te grijpen dan practisch wel wenschelijk ware geweest, speciaal dan voor groep A. De vrije oefeningen (Niels ENGELSCHE UITSLAGEN. in de eer- LUGDUNUM III—U. V. S. IV 6—1. Het begin is vrij spannend, doch doel punten blijven vooralsnog uit. Als echter 11a 20 min Lutte een ver schot losl.Jeiden de groen-witlen, 10 Voor de rust weet W. Dool nogmaals het U V. S.-doel te vinden. Na de thee een kleine blauw witte ople ving Toch moet de groen-witte linksachter U V S aan een tegenpunt helpen Van nu af aan neemt Lugd hei spel geheel in han den en Philippo zorgt spoedig voor een vei- ligen 4—1 -voorsprong Geheel U V S is tot verdedigen gedwongen, zoodat de groen witte achterhoede vrijwel werkloos is. Ware de U V S -keeper niet in zoo'n goeden vorm geweest, het, er lustig op los schietende, j Lugd.-elftal had zeker de dubbele cijfers ge- j De uilslagen van Zaterdag zijn sle klasse. Aston VillaBirmingham BurnleyDerby County BuryPortsmou th Carditf CitySheffield W Leeds United—Everton Leicester CityManchester City LiverpoolArsenal Manchester UHuddersfield T. Newcastle USunderland Sheffield UVolton W West Ham—Blackburn Rovers En in de 2e klasse- Hull CityClapton Orient Middlesbrough—Swansea Town MillwallNottingham F Notts CountyBristol City Oldham AthleticBlackpool Port Vale— W Bromwich A Preston North EndBradford ReadingGrimsby Town Sou tha mpton—Che I sea Tottenham HStoke City Wolverhampton W.Barnsley 1—2 2—1 0—0 3—1 3—1 3—2 2—4 2—0 4—3 1—1 3—3 0—4 0—0 1—1 2—0 4—2 8—1 2-0 1—3 1—2 1—0 3—1 KORFBAL. NEDERLANDSCHE KORFBAL-BOND. Uitslagen van gisteren. West I Zuid: HK.V.Vitesse 12. Oost I B: DO.S— Nafis 1—7. Overg. Noord A: BilthovenReady-T. II 92, Oosterp.Hercules 19. Overg. Noord B: W.kw. IIKoog-Zaand. II 1—4. Overg. Zuid: RozenburgH.B.S. 11; Die Haghe—H.K.V. IJ 3—0. Overzicht. Ondanks de stralende Maartsche zon die gister behaaglijk koesterde, zijn er toch nog vele velden afgekeurd. We vragen ons af of de heeren terreiDconsuls ditmaal niet al té voorzichtig zijn geweest en of zij niet gladde terrein en v. Balen en Franssen be stoken eenige malen den Leidschen korf, veelal met verre schoten Het middenvak van H. K. V. stelt zich niet altijd even goed op, zoodat Kaiser c.s. gelegenheid krijgen den bal te onderscheppen en hun aanval aan het werk te zetten. In den Vi- tesse-aanval wil het echter niet buitenge woon vlotten. Eenige eenvoudige kansen worden door ter Poorten en Uittenbroek gemist, en een andere keer gaat de bal naar 'n gedekt staanden speler, terwijl een medespeler ongedekt is. Zoodoende weten van Beeck en Ploos van Amstel aan de eene, de Vries en Cordes aan de andere zijde, meester van het terrein te blijven. De eerste helft verstrijkt zonder doel punten, maar acht minuten na de rust is een fout van het Vitesse-midden, gevolgd 1 door een kleine aarzeling der Leidsche ver- I dediging. voor v. Balen voldoende om H K V de leiding te geven (10). Door dit doelpunt wordt de strijd levendiger en na hardnekkige pogingen, weet ter Poorten, na een half uur, de partijen op gelijken voet te brengen (11).) H.K V. heeft in de volgende opstelling een onvoltallig valsvak en dit blijkt voor de Hagenaars een ernstig nadeel. Maar zelden is dit drie tal gevaarlijk. Daarentegen vormen van Beeck en Ploos een ernstige bedreiging voor den Haagschen korf en kort voor het einde bezorgt van Beeck met een mooi schot Vitesse de overwinning (12). Kort daarop is de wedstrijd afgeloopen. klasse was eigenlijk voor ons een lichte teleurstelling. Twee oefeningen werden er gegeven en in beide (waar bleef de varia tie?) moest men uit den schouderstand komen tot spreidzit en in vier van de vijf gevallen begon hier de mislukkingl Met een fraaien stand heeft Excelsior haar gymnastiek-uitvoering besloten. Ter afwisseling hebben een zestal dames van Brunhilde gewerkt aan de brug en knots oefeningen gedemonstreerd (in het eerste geval met veel, in het tweede geval met heel matig succes), en daarvoor den dank verkregen van Excelsior. Bij monde van den heer Galjaard werd een h>rinnerings- medaille aangeboden. Mevr. Dieben kreeg bovendien bloemen voor het feit dat zij op de piano de vrije oefeningen heeft willen begeleiden, nu, zoowel als gedurende de repetities. Voor het front der troepen werd daarne vens de heer Nievaart warm door den voorzitter gehuldigd en werd hem een en veloppe met inhoud aangeboden! De avond is verder gevuld met voor drachten en een blijspelletje, uitgevoerd aan~ j door het trio-van der Woerd, dat veel suc ces had, terwijl een bal dit jaarfeest heeft besloten. GYMNASTIEK. UITVOERING VAN „EXCELSIOR". Voor een stampvolle zaal. Het i9 een merkwaardig verschijnsel, dat een toch betrekkelijk kleine vereeniging als de Leidsche gymnastiek- en schermveree- niging „Excelsior" in staat is haar jaar- uitvoering te geven in besloten kring! Merkwaardig, zeggen wij, omdat de belang stelling van het publiek zich gewoonlijk vanzelf afmeet naar het ledental der club, terwijl in dit geval deze vergelijking toch wel volkomen mank gaat En het wil ons voorkomen dat de reden van die, naar verhouding, zoo groote interesse gezocht moet worden in den voortreffelijken geest, die niet alleen bij de leden doch ook bij het bestuur het geheel overheerscht Door de jaren heen is Excelsior gebleven de be scheiden, maar hardwerkende vereeniging, HET K.N.G.V. EN AMSTERDAM. In de te Amsterdam gehouden vergadering van het K.N.G.V. is het bondsbestuur ge machtigd de royementen der Amsterdam- sche clubs zonder meer op le heffen. HOCKEY. NEDERLAND—BELGIë. De samenstelling van ons elftal. Na een proefwedstnjd, welke Zaterdag middag in het Olympisch Stadion werd ge speeld heeft het bestuur van den Neder- landschen Hockey en Bandyband het Ne derlandsche elftal samengpsteld, hetwelk Zondag 24 Maart a.s. tegen België zal uit komen. De ploeg werd als volgt geformeerd (v r n. IJ: Doel: Hardebeck (Amsterdam). Achter- De Waal (Amsterdam), Tresling (H O C.) Midden- C. v. d. Hagen (Hilversum). An kerman (H D, MJ, v. Lierop (Hilversum). Voor- Kop (Bloemendaal) Janning (Am sterdam). v. d Rovaert (H D. MJ. Kist (Haagsrh Lyceum) Maas (Haagsch Lyceum). Reserves Leegstra (Hilversum), De Jong (Bloemendaal). BILTARTEN. OM HET VRIJE KAMPIOENSCHAP v. LEIDEN. 3de dag. De uitslagen van Vrijdag zijn: pnt. brt. h.s ,e J C. v. d. Berg 200 25 22 8 B Tegelaar 138 24 27 57 Chr. v d. Voort200 62 15 3* Th. Roest 198 61 18 39 J Bruininkx200 33 28 G. M. Tegelaar109 32 19 3 B de Roo200 29 25 6. H Slewe 70 28 20 2." Woensdagavond voortzetting. o LEIDSCHE BILJARTBOND. De uitslagen zijn: lste klasse. pnt. brt. h.s Jac. J. v. d. Meer (R.A.V) 192 35 19 5 P. H. v. d. Voort (Flora) 200 35 22 5 7 G. Rietbroek200 35 36 5 7 Jer. Koelewijn 161 34 16 4/ P v. Ruiten 126 26 15 4 H. P. H. v. d. Voort 200 26 46 7 P v. Ruiten200 52 27 3 P. H. v. d. Voort181 51 19 3.5 R.A.V. 2 gew. part; Flora 2 gew. part. 3d. klasse. G. Jansen (L. U. T. O.) 79 40 8 19 J. Bouman (T. O. G.) ..100 40 10 25 J. Jansen Jr83 43 10 19 G. Mulder100 43 22 2 B Schouten, res100 34 16 2. J. Hollewijn 71 33 11 H. Niekerk 100 51 10 1. H. den Hertogh 95 50 10 K B. Schouten 100 51 11 19 H. Bey 49 50 6 L. U. T. O. 3 gew. part.T. O. G. 2 ide~' Totaal: L. U. T. O. 6 gew. part.; T. 0. 5 idem. J. Bosman (P. v. Cl. II) 85 45 10 1 J Nieuwendijk ('t V. Ila) 100 45 14 B. v. d. Wijngaard 68 34 13 l C. v. d. Burg 10O 34 19 2 •T. Chrispijn 80 42 15 1 J Petit 100 42 12 2 B. Melet 100 42 10 2 J. la Rie 95 41 12 22 D v. Tongeren96 59 8 1 P v. d Burg, res100 59 9 11 P. v. Cleef 1 gew. partij; 't Vierkantje gew. partijen. o NEDERLAAGWEDSTRIJDEN A. D. O. De uitslag tegen Hollandia voor de aldeeling luidt: pnt. brt. h.s P. M. v. d. Berg (Hol!.) 100 21 23 4 78 L C. v. d. Aar (A. D. O.) 39 21 11 18 B. v Beeien 88 37 10 218 W. de Looy 100 38 8 26 K. de Mol 68 25 9 272 G. Bos 100 25 14 4.- W. Zuiderduin97 51 11 18? J. v. Engelen 100 52 8 l.£ G. Guyt 100 38 13 2 63 A. Weyera 70 37 9 18" Hollandia 453 caramboles. A. D. O. 409 caramboles. De uitslag tegen Krijt op Tijd voor de 3de aldeeling luidt: C Ooyendijk, Kr. o. T. 100 31 L. C. v. d. Aar. A. D. O. 72 31 D. G. v. d. Voort 100 27 W. de Looy36 26 JI. P. v. Amsterdam 100 41 G Bos 66 41 C. v. Velzen100 32 J. v. Engelen 39 32 G. v d. Berg 100 47 A Weyers 66 47 Krijt op Tijd 500 caram. A.D.O. 10 322 10 2.33 18 3 73 5 1.38 12 243 10 W 20 3 12 4 1.21 10 212 7 1« 279 ear. Zaterdag speelde de heer I. Pardon een wedstrijd over 500 car. tegen den Wasav- naar9chnn veteraan den heer L. v. Egnwnd welke 250 car, voorgift kreeg. De uitslag is als volgt: car. brt h.s. I. Pardon 500 28 73 17.» L. v. Egmond 140 27 18 5' j

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 12