MUZIEK UIT DE OMSTREKEN. BALANS-OPRUIMING VAN 19-26 JANUARI V1SSCHERIJ-EERICHTEN. RADIO-PROGRAMMA. AALSMEER. Een twaalftal jaren geleden werd door lïemeente een ziekenbarak aangeschaft, hel doel. daarin lijders aan besmettelijke op te nemen. Een enkele maal heeft laarvoor dienst gedaan, doch meestal ze gebruikt voor daklooze gezinnen, nalen werd de barak v. plaats verwis- I en Ihans staat ze in de Schoolstraat thans woont er een gezin in. maar hel [hel laatste zijn; de ziekenbarak zal ge- ,,t worden en dus voorgoed verdwijnen. HAARLEMMERMEER. I«Jaar ons wordt gemeld is de inwijding [je in het centrum van Hoofddorp ge- L|e nieuwe Geref. Kerk. thans bepaald Woensdagavond 30 Januari a.s. HILLEGOM. KATWIJK AAN ZEE. !kr. Fabrieks- en Transportarbeiders. Gemeentezaal vergaderde gisteravond ild Katwijk van den Ned. Bond van fabrieks- en Transportarbeiders, r Voorzitter, de heer D. v. Beelen ver- it de aanwezigen te zingen Ps. 84 vrs. sarna hij in gebed voorging, ervolgens sprak hij de aanwezigen toe, bet noodzakelijke voorhoudend om voor eendracht hun kracht te zoeken op erf van het sociale leven. [eeen opwekkend woord, om te trachten eren ook lid der organisatie te maken ligde spr. en gaf het woord aan den elaris om de notulen der vorige verha ng te lezen, welke onveranderd werden [gekeurd. bracht deze het financieel verslag uit. irop geen aanmerkingen volgden, bleek echter ten duidelijkste uit dat de ragen voor den Bond en de Werkloozen- si niet toereikend waren geweest, zoo men voor het tekort op steun van den was aangewezen, irvolgens kwam de heer Strijbis, lid het Hoofdbestuur aan het woord die onderwerp zijner bespreking koos: „Be ren legen de Chr. Vakorganisaties, pr zette zijn betoog in met de spreuk op de Amsterdamsche Koopmansbeurs il „De Cost gaet voor de baet uit", d w z. men geen handel kan drijven, als men varen ingekocht heeft, om die te ver ben; of ook dat men eerst moet zaaien planten om vruchten te trekken of te ilea. 00 ook op vereenigingsgebied. Nog steeds il er geklaagd over slechte organisatie slechts één vierde deel der Nederland- arbeiders georganiseerd zijn en de rest rachler blijft om zonder er iets voor te 1 mede de vruchten te plukken van »er noesten arbeid. Spr. gispte deze ding. ok zij die uit over-geestelijke beweeg- «en buiten de organisatie blijven, geven hun laak als Chrislen niet te begrijpen. Wn lid lijdt, lijden alle leden. Vergele dal nietl "volgens besprak de heer Strijbis de de deur staande samenvloeiing of fvan de C.Z.B, met de Ned. Bond van fabr. ransportarbeiders. 'i hoopte, dat dit een zegenrijk besluit rijn en vele vruchten voor beide Bon- tnorhi afwerpen. nslotte wekle hij allen op om bij het ..alle Chr arbeiders, lid van den Bond" te blijven volharden. -3rna werd een voorstel door het be- n' gedaan om binnenkort een gezellige 'ankomst te houden voor de leden, waar- ,r elk lid dan een gulden moet offeren, verd aangenomen. 'J hel zingen van den Avondzang en 'keehed door den heer Strijbis behoorde vergadering wederom tot het verleden. Verkooping. lij de gisteren ten overstaan van Notaris le Leiden alhier in „Casa Cara" ge- Wen verkooping van eenige buizen en en. werden de volgende prijzen besteed: ereeel 1 Huis met schuurtje en erf aan .Kerkhaventje" in bod gebracht op Perceel II. dito f. 550.Perceel '1° 625Alle drie tezamen af- 'lid door A. Ouwehand voor den som J f. 2000 LkÜ?' 6ito aan de Zuidstraat z.g n. °k f 675.— door M. van der Plas; "el 5 dito voor f 675.— door A Haas- /erceel 6 dito voor f. 700.door J. m Khijn. EKEN SALONGRAMOFOON dabb. veerwerk f. 27.50 MOOIE MUZIEKPLATEN, dabb. zijdig f. 0.75 PRACHT OPERAPLATEN mooie opnamen f. 1.20 KINDERPLATEN, lenke liedjes f. 0.55 ITALIAANSCHE MANDOLINE met leerboek en 6 plectrums f. 9.90 HARMONICA'S. EEN-. TWEE en DRIE-rijen, mei 10 pCi. korting. Kenrcollectie KLASSIEKE 5876 PIANOMUZIEK, per nnmmei f. O.IO Na ontvangst van postwissel f. 1. 10 verschillende nummers franco thuis - Profiteert van deze aanbieding bij: W. A. GOUW Voorslraal 6466, Katwijk aan Zee. rDe Tooneelclub „Willen is Kunnen" [ce St. Joseph-Gez. Ver. beeft een uit- fciig gegeven. De Kalh. Geestelijkheid der (Je parochie? woonde de uitvoering bij. Tdir. der Ver. Kap. Schoenmaker zette de kkmg der op te voeren stukken uiteen, f blijspelen, elk in 3 bedrijven. De too- Jelen gaven blijk van goeden aanleg, til het décor mede in orde was. li de uitvoering dankte Kap. Schoenrna- fje spelers voor hun mooi werk en hel |l:ek voor de belangstelling. De heer V. alhier is op het ijs geval- Hij brak een been en moest naar een «huis te Leiden vervoerd worden. vergadering stond, onder leiding van den voorzitter den heer C. Langeveld. Er was veel belangstelling voor deze bijeenkomst. Een verloting van bloemen en planten zal daar waarschijnlijk wel niet vreemd aan zijn. De voorz. roept allen een welkom toe, waarop de secretaris de notulen leest, die onveranderd worden vastgesteld. Het gees tige jaarverslag van den secretaris, vond groote instemming. Uit het verslag van deD penningmeester bleek, dat in kas een batig saldo is van f. 2096 52. De commissie tot het nazien de* rekening bevond deze in volkomen orde, waarna den penningmeester décharge werd verleend en de commissie dank gezegd voor haar werk. Het jaarverslag van den secretaris li hooren, dat de vereeniging 302 leden telt. De voorzitter de heer C Langeveld, heeft al sedert 21 jaar den voorzittershamer ge hanteerd. Bij de periodieke verkiezing moesten aftreden de heeren C. Langeveld, H. Verdegaal, L. Onderwater en M. Bee len, die bii acclamatie werden herbenoemd. Alle heeren namen bun benoeming weer aan, waarop de voorz. dank bracht voor het vertrouwen in het bestuur gesteld. De rondvraag leverde geen nieuws op, waarna de voorz. dank zegdo voor de op komst en de vergadering sloot om over te gaan tot het verloten der planten. BAZAAR TOT BESTRIJDING DER T. B. C. LISSE. ^nadering der Harddraverij vereeniging ^k^jjdraverij vereeniging ,,Lisse en *n hield haar 32ste algen^pene cnD8 ia Hotel de Witte Zwaan. De Openingsrede van den heer Rupperi. Het fonds lot bestrijding der tuberculose .Draagt elkanders lasten", onderafdeelm| van het Christelijk Nationaal Vakverbond houdt gedurende twee dagen een bazar in Rehoboth, die gisteravond geopend werd. De heer Ruppert van Utrecht, secr. penn. van hel C. N. V. opende dezen bazar met aebed. Spri brengt allereerst hartelijk dank aan allen, die medegewerkt hebben tot het sla gen van de voorbereidende werkzaamheden. In het bijzonder richt spr. een woord van dank aan mej. A. v. d. Tang. In de laatste jaren zoo zegt spr. is er veel aandacht geschonken aan de aan tu berculose lijdende menschheid. In de mid deleeuwen werd daar heel anders over ge dacht. Wanneer daar een teringlijder was, dan kreeg zoo'n patiënt drie brandmerken, en ieder mijdde zoo'n persoon. Het sterftecijfer bedroeg toen jaarlijks meer dan 10 000 Op dit oogenblik is dit cij fer geslonken ondanks de volksvermeerde ring, tot 7000 Allerlei middelen wórden aangewend tot de bestrijding van die vree- selijke kwaal. Veel lectuur wordt verspreid, voordrachten worden gehouden, sludie-com- missies worden benoemd. De laatste jaren is er veel kennis opgedaan in de bestrij dingswijze. Óp den lslen Juli van hef vorig jaar was het tien jaar geleden dat het C. N. V. werd opgericht en ongeveer een jaar later het t. b. c fonds. Verschillende middelen wor den gebruikt om ons doel te bereiken ais het houden van bazars en een bloempjes dag. In hoofdzaak moeien de middelen bij een komen van de led-n van het" C. N. V., dat thans ruim 56 000 leden telt. Uit eigen middelen werd in 1927 besteed aan de t b. c voor f. 124 000 en met 1928 te zamen bedroeg dit ongeveer f. 150.000. Ongeveer 3/4 der patiënten zijn vrouwen en kinderen Vermoedelijk is daarvan de oorzaak dat de mannen door of vanwege hun dienstverband worden verpleegd. Spr. hoopl op pen druk bezoek aan den ba zar. en vraagt financieelen steun aan hen die buiten de vakvereeniging staan. Eén op de 12 13 leden van het C N. V. is lid van het t. b c. fonds, reden waarom spr. ook de leden van het C N. V. ernstig aan spoort om lid te worden van het t b.c. fonds; 56 000 leden van hpt C. N. V. moeten zijn ook leden van het t. b. c. fonds A f. 1.20 per jaar f. 70 000 Spr vraagt vele kleine steentjes voor het monument ..Draagt elkanders lasten". Aan de dames VerduynVerduvn. Verduyn Parijs werden bloemen uitgereikt en aan mej v. d Tang een mooie palm. Toen de deuren werden geopend stroom den de bezoekers binnen, en weldra waren alle sjoelbakken bezet en werd er geraden, gevischt. gegrabbeld, enz. Het podium prijkt in welige zomerdos. Prachtige planten en bloemen zijn daar ge rangschikt. We wenschen D. E. L. veel succes met haar poging, om de zoo gevreesde ziekte, te helpen bestrijden. NOORDWITK. Gevonden voorwerpen: Een bruine heerenporlemonnaie inhoudende eenig klein geld, een zwart dameslaschje inhoudende een potlood en een stiftje, een zwarte jon- genswant, een imitatie paarlen halsketting, een zwarte zeildoeken boodschappenta<=ch en een bruine want Inlichtingen over bo venstaande voorwerpen worden uitsluitend Zaterdags van 12—1 uur n.m verstrekt aan het politiebureau te Noordwijk-Binnen. NOORDWITK AAN ZEE. Onze plaatsgenoot de heer Th. Admi raal P.Hzd., slaagde voor het examen boek houden „Mercurius" (Federatie). Naar we vernemen zal hier langs de huizen eer collecte worden gehouden ten bate van de nagelaten betrekkingen det omgekomen redders te Hoek van Holland. NOORDWITK-BINNEN. Een gehouden inzameling onder de leer lingen der Wilhclminaschool te Noordwijk- Binnen, ten bate van de weduwen en wee zen der slachtoffers van de „Prins der Ne derlanden" bracht f. 26.75 op. Men volge dit voorbeeld! NOORD WIJKERHOUT. Raadsagenda. Donderdagmiddag, te twee uur, vergadert de Raad dezer t gemeente, met de volgende agenda: 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van B en W. tot het aangaan van een rekening-Couranl-ovcreenkomst met de plaatselijke Coöperatieve Boerenleen bank. 3. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van een nieuw situatie-plan voor het grond bedrijf. geteekend door den civiel-ingenieur A. Siebers le Rotterdam 4. Voorstel van B en W. tot verkoop van pl.m. 350 M2 grond aan A. Verwer te Nieuw koop voor f 2.50 per M2 5. Voorstel van B. en W. tot verkoop van pl.m. 250 M2. grond aan P. J. Thomasse voor f. 2.50 per M2. 6. Voorstel van B. en W. tot verkoop van pl.m. 945.50 M2 grond aan W. J. Driessen voor f. 2.50 per M2. 7. Voorstel .van B. en W. tot het koopen van grond, gelegen aan de Zeestraat, be- hoorende aan J. v. d. Burg Pzn. voor f. 1.50 per M2. 8. Voorstel van B. en W. tot het plaateen van straatlantaarns en ..De Kleine Zilk". 9. Voorstel van B. en W. tot wijziging van de leges-verordening. 10. Vaststelling van hel heffings-percen- tage der plaatselijke inkomsten-belasting voor hel belastingjaar 1929'30. 11. Voorstel van B en W. tot wijziging van de verordening op de keuring van waren 12. Vaststelling van een wijziging van den legger van wegen en voetpaden. 13 Adres van de R K Muziekvereen. ,St Jeanne d'Arc" om eene subsidie van 1.100.—. Bij den aanvang dezer vergadering riep de voorzitter, de heer M. C. v. d. Burg, de aanwezigen hartelijk welkom toe. Spr. noemde het een aangename taak deze vergadering te mogen openen, bracht in herinnering dat deze vereeniging is ont staan uit de opgeheven Middenstandsver- eeniging daarbij de belangen van de wmke- liers in onze gemeente naar voren brengen de Hel zal daarom nuttig zijn dat alle win keliers zich vereenigen. Ten slotte besprak spr. enkele zaken n.l.: lo de concurrentie: 2o. instelling van een inlichtingendienst. 3o. het Verzilveren van bankpapier; 4o. het verkoopen en thuisbe zorgen op Zondag. Bij het nader uiteenzetten dezer zaken werd .reeds een duidelijk bewijs gegeven van het nul van samenwerking. De secretaris, de heer Singeling las daar na do notulen voor van de eerste vergade ring. die onder dank werden vastgesteld. Mededeeling werd gedaan dal het besluur er reeds in is geslaagd medewerking van buiten te verkrijgen, voor het organiseeren van demonstraties. In verband met de werking en het doel der vereeniging werden de condities voor aansluiting besproken O.m. werd yoorloo- pig vastgesteld dal leden kunnen zijn, zij. die een winkelzaak drijven. De heer Kuipers juicht het van harte toe, dat thans een winkeliersvereniging is op gericht ter behartiging van veler belanëen. Inzake de condities acht spr. het zeer gc- wenscht de contributie te bepalen op f.10 per jaar en voorts bepleit hij om ook andere nenngdo nfen. nl. zij. die handel drijven en geene winkelzaak hebben, als leden toe te laten. De voorzitter deelt mede dat het bestuur zich voorstelt om de contributie te bepalen op f. 1 50 per half ja»r over welk punt men van meening verschilt. Dit zal echter in het reglement moeten worden vastgelegd. Alle aanwezigen traden als lid toe. Een conccpt-regleraent zal worden samen gesteld en den leden op een volgende ver gadering worden voorgelegd ter behande ling. Een commissie voor samenstelling werd benoemd, beslaande uit de heeren Singe ling. Vossen en Beukman. Na bespreking van enkele huishoudelijke zaken, werd de vergadering gesloten waar bij de voorzitter den wensch uitsprak dat deze vereeniging in bloei en groei moge toenemen in het belang van de winkeliers in onze gemeente, daarbij verwachtende dat alle leden zich zouden doen kennen als Kapelaan Kramer zegt te hopen, dat a.s. Donderdag de oprichting eener afd. van den L.T.B. voor de werkgevers alhier, een feit zal worden. Van zelf komt dan hei z.g. collectief arbeidscontract in behande ling- De heer T. M. Angevaare vraagt of te Voorhout soms een ophaaldienst voor be'.as- t r.geii opgericht kan worden. Elders be staat Iets dergelijks reeds, o.a. te Leiden, waar het uitstekend werkt. De voorzitter vreest, dat de kosten, aan een ophaaldienst verbonden, te groot zul len zijn. Ook zonder ophaaldienst kan men zorgen de belastinggelden by elkaar te heb ben, wanneer ze er zijn moeten. Bijv. door iedere week wat op een spaarbankboekje te storten. Evenwel is spreker gaarne bereid deze aangelegenheid nog eens in een be stuursvergadering te bespreken. ILerna volgt sluiting der vergadering met den Christelijken groet. I werkelijke propagandisten. OEGSTGEEST. ZWEMVEREENIGING „FOELMEER". Overzicht over 1928. In verband met de op 12 Februari a.9. te houden jaarvergadering van de Zwem ver eeniging „Puelmecr", ontvingen wij van den secretaris het jaarverslag ter inzage. Van dit uitgebreid verslag noteeren wij het vol gende- Het aantal contribueerende leden bedroeg aan het einde van het afgeloopen jaar: 302 en 5 donateurs. In den beginne van het seizoen was het wéér zeer slecht, echter na Juni i9 de toe loop zoo groot geworden dat besloten werd om in ploegen le laten zwemmen en voor jongeren den tijd te distribueeren. In verband met het overweldigend be zoek zullen op de vergadering voorstellen tot wijziging van de dienstregeling gedaan worden Met de voor te stellen wijzigingen zal ook in de dienstregeling worden opgeno men dat van Juni tot einde Augustus dc in richting ook des avonds is opengesteld voor de leden De tarieven zullen geen wijziging onder gaan. behalve de volksbaden. De inrichting is geopend geweest van 5 Mei tot 23 September. In dien lijd zijn opgenomen 8915 baden, verdeeld als volgt: 3752 damesbaden, 4578 heerenbaden en 585 gratis baden. De volksbaden zijn begrepen in de betaal de dames en heerenbaden en in totaal over 1928 1384. Deze getallen wijzen in 1926 en '27 resp 10491181. Men zie hieruit het groote volksbelang. De drukste dag is geweest 14 Juli. Dien dag werden genomen in totaal 306 baden w o. 76 volksbaden. Over h°t geheele seizoen werden gemid deld 70 baden per dag genomen. Uil het financieel overzicht noteeren wij een ontvangst en uitgaaf van f.2054.47. Het nadéelig saldo was in 1928 groot f. 1410 Uitgeloot zal worden een bedrag van f 200 zoodat het nadeelig saldo voor 1929 groot is f 1240. Uit dit overzicht blijkt duidelijk dat deze vereeniging zeer actief werkzaam is en aller medewerking verdient. Winkeüersvereeniging „Oegstgeest" Vergadering van de Winkeliersvereeni ging Oegsigeesf". gehouden op Dinsdag avond, in de seire van café „Centraal",, SASSENHEIM. De Gymnastiekvereen. ,.D. O. S." gaf onder leiding van har^n directeur, den heer Zilverenlandt uit Leiden in Het Bruine Paard een goed geslaagde uitvoering. De oefeningen toonde duidelijk dal de jongelui ijverig de lessen volgden en vooruitgang is te bespeuren. VOORHOUT. R.-K. Volkshond - Jaarvergadering. Gisterenavond hield de R.K. Volksbond afd Voorhout zjjn verplichte jaarverga dering in het Patrooaatsgebouw, onder lei ding van dea voorzitter, den heer C. van Wieringen. De voorzitter opent de vergadering met den Christelijken groet, heet allen welkom ea spreekt er zijn voldoening over uit, dat de Volksbond hier ter plaatse steeds vooru.t gaat en de opkomst zoo talrijk is. Do notulen voorgelezen door den heer P. Borst, secretaris, worden onveranderd i goedgekeurd. i Op de statuten is de Koninklijke goed keuring verkregen. Door het bestuur is be sloten een medaille beschikbaar te stellen voer de Muziekvereeniging St. Cecilia al hier ter gelegenheid van het a.s. zomer te geven groot concours, zulks als een blyk van waardeering en tegemoetkoming voc-r alles wat St. Cecilia belangloos voor den Volksbond gedaan heeft. De secretaris brengt vervolgens een goed geetyleerd en uitgebreid jaarvers ag uit over het afgeloopen jaar, welk verslag met een langdurig applaus wordt goedgekeurd. De penningmeester L. v. d. Lans geeft een financieel verslag over 1923. Het sal do van vorig jaar was f. 420,13. Ontvang sten in 1928 f. 914,79, uitgaven f. 984,33'^, saldo alzoo f. 349,49V2- De voorzitter dankt voor de uitgebrachte verslagen, waarna tot leden van de con trole-commissie worden benoemd de hee ren A v. d. Berg Jr. en L. v. d. Holst Hierna verkreeg het woord de heer J. W. v. d. Akker voor het houden van een rede over: De noodzakelijkheid van zelf hulp in het maatsehappelpe leven. Spre ker geeft een definitie van het begrip „maatschappij" en toont vervolgens aan, dat de grondslag van een goede maatschap pij is het gezin. In de maatschappij moet op de eerst» plaate ieder zich zeiven helpen. Hulp van «.verheidSwege komt pas op de tweede plaats, als aanvulling. De overheid ziet dat ook goea in, vandaar dat zy organisatie eischt, hetgeen beteekent, dat men begint voor zich zelf te zorgen en eigen risico te dekken. De organisatie is een middel tot zelf-hulp. De arbeiders moeten sparen, in verband v.aarmede spreker ook wyst op het groo te nut van de werkloozeokassen, woning bouw, enz. Applaus beloonde do aandachtig annge- bocdre rede. Aan de orde was bestuursverkiezing, we- gens periodieke aftreding van den len voor- zittei H. C. van Wieringen, len penningm. L. v. d Lans, 2e. -secretaris, A. Dieroel en len commissaris P. Turen hout. Daar geen candidaienlijsten waren inge everd, wer- der de aftredendeo allen by acclamatie her kezen. De voorzitter dankte de vergadering voor het nieuwe blyk van vertrouwen en VOORSCHOTEN. Door de politie alhier zijn in het afge loopen jaar opgemaakt 65 processen-verbaal wegens overtredingen der Trekhonden wet. Wegenbelastingwct enz. en niet zooate abusievelijk gemeld slechts 5. IJMÜ1DEN. 23 Jan.. 1921) VISCHPRITZEN. Tarbot per K.G. f 2.20-A.GO. Griel pui- kist van 50 K.G. f. 63—33; Tongen per K.G. f 1.43—1.23; Groote Schol per kist van 59 K.G. f 3929. Middelschol f 4628; Zeischol f 47—39; Kleine Schol f 47—17.50; Pot f 19—14; Schar f 23—8; Tongschar f 5135; Hoggen per 20 stuks f 26—13; Vleeten por sluk f 3.40—0.60; Pielerman en Poontjes per kial van 50 K G. I 13 5010; Groote Schelvisch 1 5847; Middel Schelv. 1910; Kleinmiddel Schelvisch I 3124; Kleine Schelvisch f 23—11; Kabeljauw per kist van 125 K.G. f 5234; Gullen per kist van 50 K.G. I 21—13; Lengen per sluk f 4.701.13; Heilbot per K.G. f 1.75— 1.20; Wijling per kist van 50 K.G. f II- 1.40; Koolvisch per stuk f 1.450.50; Ma kreel per kist van 50 K.G. I 2624; Sleur per sluk f. 60. Aangekomen de Stoomtrawlers IJM. 271 met f. 5251; IJM. 272 mei 1. 3224; IJM. IJ i met f 2249; IJM. 89 mei f. 4078; IJM 21 mot f. 4039; IJM. 1 met f. 1907; IJM 491 mei f. 3684: IJM. 197 met f. 5867; IJM. 42 met f 2068; IJM. 72 met f. 2266. IJM. 23 met f. 2193; IJM. 323 met t. 2369 en IJM. 183 met f. 4274— besomming. VOOR DONDERDAG 24 JANUARI. Hilversum, 1071 M. 10.0010.15: Mor genwijding 12.152.00: Concert door het Boris Len9ky-Trio 2.002.30: Elec- trieileilspraatje door W. H. Drukker 2_3U £.00: Gramofoonmuziek 3.004.00: Kniples -4.00—500: Ziekenuurtje 500—5.30: Spurtpraatje door H. Hollander 530—7.15: Concert door het Omroep- orkest. Adr. Hollander, bariton 7.15—7_45 Engelsche les 8 15: Aansluiting van het Concertgebouw te Adam. Daarna persber. Het Concertgebouw-orkest o. I. v. Otto Klem- perer. L. Kreutzer, piano 10.3011.30: Dansmuziek. Huizen. 3-40.9 M. Na 6 uur 1852 M. Uilsl. NCRV.-uitz. 11.00—11.30: Ziekemdienst o. 1. v. Da P. Groote 12.301-45: Con cert. Mej. Sandow, piano en orgel. J. Rich ter, viool. P. de Vries, fluit 2.002.30: Schooluitzending. Zendingsles 6.307.C0 Muziekpraatje door G. v. Rovenswaay 7.00—7.30: Boekhoudles 7.30—8.00: Spr. P. Kapinga: Het inkoopon bij Induslr. on dernemingen 8.00: Concert. Het Chr. Radio-Orkest o. 1. v. J. Pouwels. F. Eiker bout: In dienst van den Koning. Daventry, 1562 M. 10.35: Kerkdienst 11.05: Lezing: Ex-Baby 11.20: Gra mofoonmuziek 1220: Concert (sopraan, cello, piano) 1202.20: Gramofoon muziek 2.50: Lezing voor de scholen 3.10: Muziek 3 2U Vesper in de West- minster Abbey 4.05: Lezing 4.20: Concert. Windeatt's Octet 5.35: Kinder uurtje 6.20: Muziek 6 35* NieuwsbtT. 6.50: Voor landbouwers 6.55: Muziek 7.05. Strijktrio's van Beethoven 7.20: Nieuwe novellen 7 35: Lezing: Indië 7.55: Muziek 8.00: Ha lie concert. Halle- orkest o. 1. v. Sir. Hamilton Harty 8.40: Muziek 8.50: (Vervolg) Ilallé^oncert 10.00: Nieuwsber. 10 15* Nieuwsber. 10.20: Politiek praatje 10 35: Een ver rassing 10.50—12 20: Dansmuziek. Parijs ..Radio-Paris", 1750 M 12.20: Protest, causerie 12.502 10: Orkest- concert 4.055.05: Klassiek concert 7.057.50: Gramofoonmuziek 8.20 11.10: Radiotooncel. Daarna kamermuziek. Hr. Soria, zanger. Langenberg, 469 M. 11.30: Mechani sche muziek 12.251.50: Orkeglconccrt 5.055.50: Gramofoonmuziek 7.30 8 15: Concert. Klein Werag Orkest 8.20: Johann Nestrov. de lachende Philosoof uit Weenen. Dr. Fortner. declamaties. D Lorenz sopraan C. SmittWalter, bariton. Daarna tot 11 20 Dansmuz. Zcesen, 1649 M. 11 503.50- Lezingen 3.504.50 Orkestconcert -4.507.05. Lezingen 7.20: Koorwerk van Hermann Suter ..Le Laudi Daarna tot 11.50: Dans muziek. Hamburg. 395 M 10 20—11 20 Gra- mofrioninuzi',k 5 20: Vroolijk concert 9.20. Dansles10.2011.10: Dans uuziek en cabaret Brussel 509 M. 5 20: Orkes'cnncerl 6.50 Trioci.nn'rt 7 20 Gram.d nnmuzick 8 0.V Orkestconcert in dt- Ha-moni<» Brus sel. Mme. Cuervas en Hr. Pujol, guiiaar. 32

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 7