DE GRAAF tpanflavin* BUITENLAND. TELEGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. i CaslleL" Sherry SCHEEPSVERBINWNGEN. MARKTBERICHTEN. RADIO-PROGRAMMA. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. Het dikte pijltje geeft den eland aan van hedenmiddag 3 uur. Het dunne pijltje geeft den stand aan van gistermiddag 8 uur. Gistermiddag 8 uur 766. Hedenmiddag 8 uur 769. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen in den morgen van 27 Dec., medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bildt, Hoogste stand 773.9 te Biarritz. Laagste stand 733.2 te Hernösand. Verwachting tot den avond van 28 Dec.: Zwakke tot matigen, later wellicht toe nemende Z.W. tot Zuidel. of Z.O. wind. Meest zwaarbewolkt of betrokken. Waar schijnlijk eenigei regen. Iets zachter, LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm. 4 gr. C. (39 gr. f.) 12 uur 's middags 6 gr. C. (42 gr. Fj 8 uur nam. 5 gr. C. (42 gr. FJ HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Vrijdag. Hoogste stand des voorm. te S uur 24 min. Hoogste stand des nam. te 3 uur 49 min. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Donderdag 4.18 n.m. tot 7.41 v.m, bande rassen zijn daar tentoongesteld een bezoek overwaard. De jury bestond, voor groote hoenders, de heer A. Berghuis te Arnhem. Dwerghoenders, de heer H. L. A. v. d. Horst, te Leiden. Konijnen: groote rassen: de heer A. Graanmans te Rotterdam. Middenrassen, de heer G. Jaobs te Utrecht. Kleine rassen, de heer L. H. Hamaker te Haarlem. Duiven, de heer J. Schrei), Den Haag. Postduiven, de heer G. Heerschop, Haar lem. Water- en Siervogels, de heer H. L. v. d. Horst te Leiden. Granen en Zaden, de heer G. Veltrop te Hillegom. Dierenarts, de heer J. Kraak te Lisse. De eere- en hoofdprijzen verwierven voor gouden medaille voor het hoogst aantal pun ten de heer C. de Graaf van Oegstgeest. 15 gulden voor op een na het hoogst aan tal punten H. W. v. d. Schans te Boven kerk. Luxe voorwerp v n: op 2 na het hoogst aantal punten L. A. Riesmeyer te Rotter dam. Wisselprijs voor fraaiste collectie, één kleur, één ras, de heer C. de Graaf (voor de 2de maal). Nieuw zilver verzilverde wisselbeker, voor Eet grootst aantal le prijzen door een in zender uit Lisse, A. N. Ruigrok. Zilver wisselbeker voor het hoogst aantal punten Hoenders (geen kriel) C. de Graaf (voor de 2e maal). Fraaie wisselbeker voor het hoogst aantal punten Holl. Hoenders, P. C. Neuteboom te Leiden. Fraaie wisselbeker voor het hoogst aantal punten punlen leghorns C. de Graaf. Zilv. wisselbeker voor het hoogst aantal punten dwerghoenders C. de Graaf (2e maal). Fraaie wisselbeker voor het hoogst aantal punten konijnen Jh. Kuiper te Hillegom. Fraaie wisselbeker voor het hoogst aantal punten Vlaamsche reuzen P. Koster te Haar lem. Fraaie wisselbeker voor het hoogst aantal punten Weener, W. v. d. Berg te Delft. Fraaie wisselbeker voot het hoogst aantal punten Zilverkonijnen Jb. Kuiper. Zwaar verzilverden wisselbeker voor het 'hoogst aantal punten sierduiren C. de Graaf (2de maal). Fraaie wisselbeker voor het hoogst aantal punten Postduiven L. A Riesmeyer. Voor Padua's Lauwerkrans H. v .d. Laan te Lisse. Voor Braehels, Lauwerkrans J. Kooy- mans ,Den Haag. Leghorns: Fraaie beker A. N. Ruigrok te Lisse. Patrijs Leghorn: Fraaie beker C. de Graaf. Zwarte Leghorn: Fraaie beker A. N. Ruigrok. Andalusiers.: Fraaie beker P. v. d. Wel te Lisse. Orpington: Schilderstuk C. de Graaf. Plym Rochs.: Inktstel W. Hartman te Loosduinen Rhode Island: 1ste prijs A. M. Peters te Den Haag. Wyandotte: Fraaie beker W. van Klave ren te Sassenheim. Dwerghoenders: le prijs J. C. van Ruiten te Lisse. Ned. Sabelkrietpoot: Zilv. med. A. G. Ser- vellen te Haarlem. Holl Krielen: Lauwerkrans C. de Graaf. Jap Krielen: Lauwertak P .de Wolf te Leiden. Java Krielen: Lauwerkrans J. C. v. Rui ten. Sebright Krielen: Lauwerkrans C. de Graaf. Wyandot Krielen: Lauwertak C. de Graaf. Afd. Konijnen Groote rassenf10 voor Eesie inzending A. Polle le Lisse. Verg zilv. beker voor één kleur A. Polle i® Lisse, ,_ii Haaskleur: med. Jac. Molier te Den Haag. Lotharingers: med. J. H. de Jong te Por- tugaal. Middenrassen: med. G. van Beek te Hil versum. Belgiam Hares: Lauwerkrans R. G. W. Berends te Wassenaar. Papillon's: med. G. van Beek. Kleine en dwergrassen: med. Jb. Kuiper. Tankonijnen: Gr. zilv. med. J. H. de Jong te Rotterdam. Zilver konijnen: med. J. Molier, te Den Haag. Rus. Brandneus: med. A. Polle. Afd. Sierduiven: Fraai inktstel G. Bonte koe te Den Haag. Hol. Kropper: Lauwerlak W. G. Quak te Haarlem. Holi. Kroppers: zilv. med. G. Bontekoe. Postduiven: Zilv. med. Th. G. v. Veen te Haarlem. Schoonhefdsklasse: Lauwerlak L. A. Riet mever. Vermeldenswaard is ook een konijn ge exposeerd onder den naam van Castor Rex. Dit beestje heeft een waarde van f. 300. Op onze VTaag aan den dierenarts waarin de hooge waarde bestond, werd ons medege deeld. dat alleen de pels de waarde verte genwoordigt. Alle konijnen moeten bij de bereiding geschoren worden, en dat behoeft niet bij deze exemplaren. Ben kruising met kleine Chincilla wordt zeer aanbevolen. De tentoonstelling mocht zich op den dag der opening in een groot bezoek verheugen. VOORSCHOTEN. Do oudste inwoner van Voorschoten de heer A. Dobbe is Maandag in den leef tijd van 93 jaren overleden. Op den len Kerstdag is in de R.K. Kerk een liefdadigheidspredikatie gehou den door den Zeereerw. Zeergel. Rector L. Zeinstra. De collecten brachten de op van f. 370.— WASSENAAR. In de jongste ledenvergadering der plaatselijke afdeeling van de Liberale Staatspartij De Vrijheidsbond is een bestuur gekozen, samengesteld uit mr. A. N. Mole naar, voorzitter, mr. J, J. ten Siethoff, secre taris, mevr, E. A ling PrinsMuller, D. T. Ruys en J. Hiemstra. De afdeeling heeft de volgende candidaten gesteld voor de a.s. Kamerverkiezingen; prof. B. D. Eerdraans, oud-gouverneur Van Kempen, mr. Ant. van Gijn en mej. J. Westermann. RECLAME. guur weer bevordert hel optreden van verkoudheidsziekten (influenza, griep enz.) en de verspreiding daar van. Men desinfecteere daarom mond-en keel holte met f PASTILLES Bij apothekers en drogisten baan 8289 DE ALGEMEENE TOESTAND. De Herstelkwestie. Het con flict in Zuid-Amerika. President Coolidge en Kellogg hebben het antwoord opgesteld op het door den Engel- schen gezant toegezonden memorandum der Duitsche en geallieerde regeeringen ten aan zien van de deelneming aan de deskundi gen-commissie. Kellogg gaf den Engelschen gezant het volgende antwoord: Al de zes regeeringen wenschen, dat Amerikaanstche deskundigen in de deskun digencommissie medewerken, hebben do Ver. Staten daar niets tegen voor zoover de keuze en aanwijzing door de zes betrokken regeeringen geschiedt. De Unie is dus ook bang in de kwestie te worden gemengd! De tekst van het verzoeningsprotocol met betrekking tot het geschil tusschen Para guay en Bolivia is aan de Iwee regeeringen voorgelegd. Er wordt in voorgesteld, negen arbiters te benoemen die de oorzaken van het conflict en de aansprakelijkheden moe ten vaststellen De twee partijen zullen elk twee arbiters benoemen, de overige vijf zul len worden aangewezen door de arbitragel conferentie. De arbiters zullen zes maanden mogen besteden aan het verzamelen der gegevens; daarna moeten zij rapport uitbrengen. Zij zullen alleen de jongste incidenten behan delen en niet de grenskwesties in haar ge- heelen omvang, welke reeds zoo lang tus- schen de beide landen bestaan. DUITSCHLAND. De rijkskanselier over 1929. Rijkskanselier Herman Müller publiceerde een beschouwing omtrent de verwachtingen over 1929 in de sociaal-democratische bla den. De Rijkskanselier zegt dat de sociaal democratische partij met hel geheele Duit- sche volk een van zin is, waar het de eischen van de bevrijding van het Rijnland, de erkenning van het zelfbeschikkingsrecht voor alle Duitsche stammen, dus ook voor Oostenrijk, en de handhaving van het echt- Duitsche karakter van het Saargebied be treft. De inwilliging van al deze eischen wordt door ieder Duilscher bovendien be schouwd als een noodzakelijke factor tot het behoud van den vrede in Europa. Tot deze categorie, behoort ook nog een andere eisch, nl. die van een volkomen gelijke be handeling van het Duitsche volk bij inter nationale samenkomsten, besprekingen en verdragen. Briand heeft zeer juist gezegd dat tot bevestiging van een duurzamen vrede alle overblijfselen die nog aan de oorlogsperiode herinneren opgeruimd moeten worden. Van Duitsch standpunt behoort hiertoe in de eerste en voornaamste plaats dat eindelijk definitief vastgesteld wordt, wat Duitschland als herstelbetaling te vol doen heeft. Wij verwachten dat de deskun digen een ernstige poging zullen doen om de betalingsmogelijkheden van het Duitsche volk, volgens den tegenwoordigen stand van het economisch- en bedrijfsleven te door gronden, zoodat met onfeilbare zekerheid een bedrag kan bepaald worden, dat Duitsch land uit eigen kracht betalen kan. De op lossing van het herstelvraagstuk dient du9 zoo te geschieden dat onder alle omstan digheden de onwrikbaarheid van het Duit sche betaalmiddel gewaarborgd blijft, en do kans op een nieuwe periode van inflatie absoluut vermeden worden. ENGELAND. De koning blijft vooruitgaan. De toestand van koning George blijft steeds langzaam vooruitgaan. Alle leden van de Koninklijke familie hebben den avond voor Kerstmis en den eersten Kerstdag in het Buckingham Palace doorgebracht. De Prins van Wales heeft op den eersten Kerstdag voor de radio een red» gehouden voor de noodlijdende mijnwerkers. Hij verzocht een elk, die op dat oogenblik het Kerstfeest vierde, zijn bereidheid om te helpen in een daad om te zetlen, door onmiddellijk in zijn omgeving een inzame ling te houden. De Koningin had den wensch te kennen gegeven Kerstmis op de gebruikelijke wijze te vieren. Maandag is de prins van Wales zelfs al weer op jacht geweest. SPANTE. Regeeringsvoorstellen. In Spanje is thans de bestuurlijke her vorming in voorbereiding, die Primo de Rivera eenige tijd geleden heeft aangekon digd. Als eerste maatregel wordt door het Spaansche staatsblad een decreet gepu bliceerd, waarbij het aan ministers en hoog geplaatste staatsambtenaren wordt verboden, om binnen een periode van vijf jaar na het neerleggen van hun functie, een commis sarisplaats bij een particuliere commerci- eele onderneming le bekleeden. Voor alle overige staatsambtenaren geldt deze be paling eveneens, echter met inachtneming van een termijn van slechts twee jaar. VEREENIGDE STATEN. Hoover's reis afgebroken. Uit Washington wordt gemeld, dat Hoover onverwacht zijn reisroute heeft gewijzigd en zich direct voor Washington heeft inge scheept. President Coolidge heeft van dit plan bericht ontvangen. Dit feil wekt te meer verrassing, waar het in de Vereenigde Sta ten eenigszins traditie is, dat de nieuw- gekozen president de hoofdstad niet be zoekt voor de ambtsperiode van zijn voor ganger afgeloopen is. KLOTZ TOEREKENBAAR. PARIJS, 26 Dec. (Belg. Tel. Ag.). De doc toren, belast met het onderzoek van den oud-minister Klotz, zijn tot de conclusie ge komen, dat hij volkomen toerekenbaar is. HOLLAND3CHE LEENING AAN ZUID-SLA VIE. BELGRADO, 26 Dec, (Belg. Tel. Ag.) De minister van financiën heeft het aanbod ont vangen voor een leening groot 65.625.000 Hollandscbe guldens. Volgens de „Politika" zou dit aanbod van een groote bank in Amsterdam komen De voorwaarden voor dit aanbod zouden op het oogemblik door den minister van financiën worden onderzocht. De gemeenteraad van Belgrado zóu van dezelfde bank een aanbod hebben ontvan gen voor een leening tot uitvoering der ge meentelijke werken. DE STRIJD IN AFGHANISTAN. PESJAWAR, 26 Dec. (Reuter). Te Pesja- war zijn Britsche militaire vliegtuigen ge land met een tweede gezelschap personen uit Kaboel, bestaande uit leden van twintig families, waaronder nichten van den Fran9chen gezant Feit en verwanten van Fransche en Duitsche professoren en inge nieurs. UIT ZUID-AMERIKA. ASUNCION, 26 Dec. (Belg. Tel. Ag.). We gens het aanvaarden van arbitrage heeft de regeering bevel gegeven, om de reservisten te demobiliseeren. AUTO DOOR HET US GEZAKT. LONDEN, 27 Dec (V D.) Op weg van Littlo Lamec naar Shippegan, dat op een eilandje dicht bij de kust van Nieuw Bruns- wijk ligt, is een auto door het ijs gezakt en ze® gezonken. Alle vijf inzittenden kwamen om. DE DRUKTE MET DE KERSTDAGEN OP DE SPOORWEGEN. Me't de Kerstdagen is het op de Spoor wegen bijzonder druk geweest, belangrijk drukker dan andere jaren. Vooral Zaterdag waren alle treinen overbezet, en niettegen staande de uitgebreide maatregelen en ver schillende voogjreinen, was er 'plaatsgebrek. Door de vele extra treinen ontstónd nogal belangrijke vertraging en vooral in Utrecht was in den namiddag de geheelen tranen loop in de war, waardoor de treinen met een uur en meer vertraging aankwamen en vertrokken. Op sommige stations (Utrecht LeidenRotterdam) was het of het Pink steren was, zooveel reizigers als op de per rons op de treinen stonden te wachten. 2en Kerstdag was' het ook druk en liepen de ver schillende treinen goed op tijd alleen de laatste treden uit Utrecht, Amsterdam Rotterdam kwamen met een uur vertraging binnen, door het wachten op de aansluitin gen. DE ONTVLUCHTING UIT DE STRAFGEVANGENIS TE SCHEVENINGEN, De Haagsche Rechtbank is heden, onder zeer groote belangstelling, begonnen met de zaak tegen den 39-jarigen, thans gedetineer den, gevangenbewaarder E. A- K., die er van verdacht wordt, dat hij in het tijdstip tus- schen 1 Jan. en 20 September 1928, op ver schillende tijdstippen zou hebben medege werkt tot de ontvluchting van vier gevange nen uit de bijzondere strafgevangenis Scheveningen. Er waren 14 getuigen gedag vaard, alsmede 13 getuigen A decharge. Verdachte werd bijgestaan door mr. Tj. Mobach. RECLAME. HANDEL WIJN COGNAC LAGE RIJNDIJK 2-4 Tel. Int. 3S6. (golden) L 2.75 p. Oesch 4311 Tot vrijgestelde bij den Prol. Chr. Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel is in de vacature-Landzaat benoemd ingaande 1 Januari a.s. de heer C. Nauta, ambtenaar bij de Noord-Zuid-Hollandsche Tramweg maatschappij te Haarlem. De commissaris van ds Koningin in da provincie Zuid-Holland zal Op Woensdag 2 Januari o.s. geen audiëntie verleenen. Mevrouw J. C. F. de HeerBeindorff, echtgenoote van den heer Johannes de Heer, redacteur van „Het Zoeklicht" is Zondag overleden. Zij was vooral bekend om de lie deren, welke zij met haar echtgenoot zong in samenkomsten en voor de draadlooze. Gisteren had te Driebergen de ter-aarde- bestelling plaats. Aan de plechtigheid ter begraafplaats ging een samenkomst vooraf ten huize van den heer De Heer te Rijsen- burg, waar de talrijke familieleden en naaste vrienden toegesproken werden door ds. de Bruin, Ned. Herv. predikant te Driebergen. De volgende passagiersschepen zijn Vrijdag 28 December 1928 in radio-telegrafische ver binding met de daarnaast vermelde kust- stations en via die stations rechtstreeks te bereiken. (Medegedeeld door de N.T.M. „Radio-Holland." Aludra, Rio de Janeiro. Chr. Huygens, Scheveningen Haven. Commewijne, Rug by Radio. Crynssen, Barbados Radio. Gelria, Scheveningen Haven. Indrapoera, Karachi Radio. Klipiontein, Rugby Radio. Kon. der Nederl., Sabang Radio. Orania, Rugby Radio. Tjerimai, Sche veningen Haven. Patria, idem. P. C, Hooft, idem. Pr. der Nederl. (Nederland) Colombo Radio. Prs. Juliana, Scheve ningen Haven. Van Rensselaer,' Rugby Radio. Sibajak, Scheveningen Haven. Springfontein, Rugby Radio. Stuyve- sant, Scheveningen Haven. Tambora, idem. Zeelandia, Cerrifo. ALPHEN, 27 Dec. Kaasmarkt. Aangevoerd 7 partijen. Met rijksmerk 1ste soort 5357, tweede soort 5154. Handel matig. AMSTERDAM, 27 December. Veemarkt. 219 vette kalveren le kW. 1.051.15, 2e kW. 0.90-1.04; 3e kw. 0.76—0.88 per K G. levend gewicht; 33 nuchtere kalveren f. 12 tot f 18 per stuk; 690 varkens, Holl. 2e kw. 0.820.83 per K.G slachtgewieht; Holl., Overz. en Geld. le kw. 0.840,85; prima iets hooger; vette varkens 0.820.83. GOUDA, 27 December. Veemarkt: Aan gevoerd in totaal 1304 stuks, waarvan: 164 slachtvarkens, vette van 3536 ct. per nond; levend met 2 pet. korting. Londen- sche van 2628 ct. per pond; levend met 2 pet. korting. Zouters van 3032 ct. per pond; levend met 2 pet. korting626 magere varkens f.2010 per stuk; 54 biggen f. 10 tot f.15 per stuk; 7 runderen f.200300 per stuk; 55 nuchtere kalveren f. 1219 per stuk; 1 graskalf; 91 schapen t. 2029 per stuk; 6 bokken en geiten f. 26 per st.; handel alles matig. Kaasmarkt- Aangevoerd 111 partijen kaas; le kw met rijksmerk 5356; 2e kw. 4852, handel matig; aanvoer 202 partijen eieren; kippeneieren f.78 50 per 100 st.; eendeneieren f. 78 per 100 stuks, handel vlug; aanvoer 569 ponden boter. Goeboter f. 1.101.20 per pond. Weiboter f. 1.05 1.10 per pond. Handel 9lecht. ROTTERDAM, 24 Dec. Binnenl. Granen. Met de naderende feestdagen waren veel schippers thuis gebleven, bijgevolg weinig aanbod en weinig kooplust. Tarwe, ver kocht van f. 11 tot f. 11.35; rogge, niet ter markt gerst Chevalier van f. 11.50 lot f 12 haver van f. 10.50 tot f. 11.25; erwten, kleine groene prijshoudend van f 16 tot f. 18.25; schokkers van f. 16 tot f. 18 50; bruine boonen, onveranderd van f. 38 tot 1. 40; karwijzaad van f 38 tot f 39 inclu sief maanzaad van f. 35 tot f. 37 inclusief. Alles per 100 kilo netto HAZERSWOUDE, 24 Dec. Kippeneieren 3527 stuks, f. 7,109 per 100 stuksha. nee L 1,30 per stuk; konijnen f.2 per stuk. KOUDEKERK, 24 December. Eierenveilmg -Koudekerk-Rijndijk". Aanvoer 1003 stuks. Kippeneieren van 1910,50, eendeneieren van 17—8,50, per 100 et; hanen 1.1,55 per stuk. VOOR VRIJDAG 28 DECEMBER. Hilversum, 1071 M. 10.00—10.15: Morgenwijding 12.152.00: Concert door het Boris Lensky Trio 4.004.30: Huisvrouwenhalfuurtje 4.305.30: Mi- croloondebutanten. N. Schuurman, piano, N. v .Gils, zang, A. r. d. Star, viool 5.80 6.00: Radiopraatje 6.007.15: Con cert door het Boris Lensky Trio 7.16— 7.4Ö: Schippersles 8.008.50: Concert door het Omroep-orkest o. 1. v. Nico Treep 8.509.35: Nutslezing door dr. Snethiage 9.3511.90: Variété. Winnie Holman— Wish, P. Holman, H. Durand. Dansorkert 10.00: Persber. Huizen, 340,9 M. Na 6 uur 1852 M. 12.30L30: Concert door het K.R.O.-Trio 3.004.00: Vrouwenuurtje o. 1. v. Do Twaalfhoven (K.R.0.) 4.00—5.00: NCRV, Gramofoonmuziek 5.006.45: NCRV, Concert. Mej. A. Stijger, sopraan, mej. II, Heydenrijk, alt, Hr. S. P. Visser, orgel 7.007.30: KRO. Cursus Paedagogie door dr. ,J v. Dael 7.30: VPRO. Spr. dr. N. A- Bruining: Terugblik en vooruitzichten. Ds, G. van Duyl: Paulus, De mystiek van Pao lus. Corry v. Balenburg, cello, Nancy Stoop, piano. Daveutry, 1600 M. 10.35: Kerkdienst 11.20: Gramofoonmuziek 12.20: So- natenconcerl (viool, piano) 12.50: Orgel concert 1.202.20: Orkeslconcert 3.20: Orkeslconcert. B. Eveline, cello 4.60: Orkeslconcert 5.35: Kinderuurtje 6.20: Literaire causerie 6.35: Nieuwsb, 6.50: Landbouwber. 7.05: Pianoduot- ten van Schubert 7.20: Cinemanieuws 7.35: Muziek 7.45: Voorlezing 8.05: Licht Symphonieconcert o. 1. v. S. Knealei Kelley. B. Baillie, sopraan 9.20: Nieuws berichten 9.35: Capt. Malcolm Camp bell: The Sahara 9.60: Nieuwsber. 9.55: „Montezuma", de laatste van de Azteken. Historisch stuk van C. Lewis Daarna tot 12.20 Dansmuziek. Parijs „Radio Paris", 1750 M. 12,50— 2.10: Orkestconcert 4.055.05: Orkest- concert 8.5011.20: Symphonieconcert Daarna „Pelleas en Melisande", van De bussy. Koor, orkest. Langenberg, 469 M. 11.30: Mechani sche muziek 12.251.50: Orkestconcert 5.055.50: Kamermuziek. Sopraan met piano- en vioolbegel. 7.20: Orkestcon- Cert 8.20: „Hokuspokus", comedie van Göte. Daarna tot 11.20 Dansmuziek. Köuigswusterhansen, (Zeesen), 1660 M. 1 11.50—3.50: Lezingen 3.604.60: Or kestconcert 4.507.05: Lezingen 7.20 Dialogen der wereldliteratuur 8.20: Cau serie 8. 50: Van Menuet tot wals. Hoff- mann-kapel. Hamburg, 395 M. 10.20—11.20: Gra mofoonmuziek 3.35: Vroolijk concert 5.20: Orkestconcert 6.20: Orkeslconcert 7.50: „Sylvester", comedie in 3 tafr. Sehurek. „Sin veerte Fru", comedie, Wroost 9.5011.10: Her-uitz. v. buitenl. zen ders. Brussel, 609 M. 5.20: Orkestconcert 6.60: Trioconcert 7.20: Gramofoonmuzieï 8.35: Concert. Orkest en Mme. Damey, zangeres 10.85: Sluiten. In plaats van kaarten. Verloofd: CORRY v. d. HEIDE en M. VAN DRIEL, 4384 Stud, phfl. Leiden, Nieuwstraat 2a. Nijmegen, Van Siichtenhorstslraat 32, Ondertrouwd: PIET W. DE GOOYER en BEA TH. E. L. JANSSENS. Oegstgeest, Willem de Zwijgerlaan 20, Leiden, Rapenburg 49. 27 December 1928. Ontvangdag: Zondag 6 Ja nuari 1929 van 2'/i4V' uur, Rapenburg 49. 4281 Huwelijksvoltrekking Dins dag 15 Januari 1929. Ondertrouwd: ADRIAAN F VAN DEN MERKHOF en JANNIE KIKKERT. Utrecht, Gildstraat 24. Leiden, Groenesteeg 21. 8817a Geboren: Onze Zoon DICK. J. WAASDORP C. WAASDORP- ROTGANS. Hoogewoerd 152. 8860 Heden werden wij verblijd met de geboorte van een Zoon JOHANNES ADRIAAN WALTHER J K. VERHOOG E. VERHOOG— MüHLAU. Leiden. 26 December 1928. Haarlemmerstraat 19. Kliniek Prof. v. d. Hoeven, Rijnsburgerweg 3. 4300

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 3