OPENING „OP HOOP VAN ZEGEN" Corsetten f. 2.67 VAN EEN SPIEGEL. EN LIJSTENMAGAZIJN PAVILJOEN-BIOSCOOP, KATWIJK AAN ZEE UIT DE OMSTREKEN. ZATERDAGAVOND 6 UUR TE KATWIJK AAN ZEE H. M. HERREUR - SLUISWEG11 - KATWIJK AAN ZEE Buikband- Corset AALSMEER. Het TootiicvfcA m Nederland. Voor <ie aiü. der Kon. Neu. Mij. voor Tuuioouw en Biauikunue spiak Mutmsuag- avuud 10 hotel „Do lil Kolommen ue heer J. Drijver, secretaris van de Ked. Ver. tot beseheiming van vogels. Ais onderwerp be- hanueide spr.„Het vogelleven in JNeüer- land.'' Alvorens meer in bijzonderheden te tre den, behanuelde spr. met zijn gehoor de natuurlijke broedplaatsen van ue vogels, oin te coustateeren, dat het voor versclniieude 6oorteu (bijv. net vogels) steeds moeilijker wordt om zich staauue te houden door de voortschrijdende cultuur. Er zijn in ons lana pirn. 85U soorten vogels, hetzij trek- of stuudvogels. Bij verschillende soorten stond spr. uitvoerig stil (kievit, spreeuw) en zoo wel het nut als het nadeel, dat zij teweeg brengen, werd door hem onder het oog ge zien Een groot aaotal vogels liet spr. zien door middel van lantaarnplaatjes, zoowel broedend als hun nesten met eieren, inte ressante kiekjes, waarvan vele niet dan met groote moeite genomen zijn. Spreker raadde aan, lid te worden van de Vereen, tot behoud van Natuurmonumenten, zich mede op de bres stelt voor het be houd met alleen, doch ook voor uitbreiding van onzen vogelstand, door het aankoopen en m natuurlijken staat bouden van reser vations, Vele jongeren waren dezen avond aanwezig en het was wel vooral tot ben, dat de spreker een ernstig woord richtte in verband met de bescherming en waar neming der vogels. De heer G. Oud bracht den spr. een woord van warmen dank voor zijn uitstekende voordracht en hoopte, dat hij weei eens spoedig voor de a.fd. zou willen spreken. Gemeenteraad. De raad der gemeente vergaderde ten raadbuize, onder voorzitterschap van bur gemeester J. Kastelein. Afwezig: de heer J. Measing. Na opening kwam in behandeling de ge- meentebegrooting, waarbij geen algemeene beschouwingen werden gehouden. Zij wijst, voor wat den gewonen dienst betreft, aan inkomsten en uitgaven een bedrag aan van f. 496.G40.04V£ en den kapitaaldienst plra. f. 911.855.22De rekening 1927 sloot met een nadeelig saldo van f. 47.186.87. De be lasting naar het inkomen is voor 1929 ge raamd op f. 252.000. Bij de artikelsgewijze behandeling werd besloten de salarissen der beide wethouders van f. 750 op f. 1000 re brengen voor ieder en den doodgraver f. 100 per jaar meer te geven. Een aan vraag om eeD crediet van f. 8000 en f. 500 subsidie aan „Oosterbad", werd aangehou den. Verbeterd zullen worden: Marktstraat, Schoolstraat, Rozenstraat, Weteringstraat en Van Cleefkado. PlanDen zullen worden ontworpen voor bouw eener noodslacht- plaats (raming f. 5000). Een geldleening zal worden aangegaan groot f. 191.000 voor «it te voeren werken In principe werd beslo ten tot het instellen van een bedrijf van gemeentewerken. Begrooting Electra-Bedrijf. Geraamde baten f. 101.769 27Vfc, lasten f. 95 034.34^, winst f.6735 04. Kapitaaldienst: Ger. ba ten f. 13.766.67, lasten f 11.031 63, batig saldo f. 4735 04 Een voorstel van de betref fende commissie, het salaris van den direc teur te verhoogen tot f. 4000 peT jaar, werd aangehouden. Grondbedrijf, geraamd nadeebg saldo f 11973.15 Als de grond in de nieuwe uit- breiding bouwrijp is, zullen pas de inkom sten kunnen komen. Begrooting Burg. Arm bestuur f. 11000. HAARLEMMERMEER. Ds. J. G Salverda, die het beroep haar de Ned. Hervormde kerk te Roold- dorp heeft aangenomen, hoopt op Zondag 6 Januari a s. te Heino zijn afscheidspre- dikatie te houden. HILLEGOM. De heer L. Schuman alhier is ge slaagd voor het examen Staatsinrichting M. O. De arbeiders-zangvereeniging „De Stem des Volks" heeft een uitvoering ge geven onder leiding van den heer J. Post. Het gemengde koor zong onder meer de twee liederen, waarmee op het concours te Zandvoort de eerste prijs is gewonnen Een mannenkoor zong twee liederen. Ter afwis seling werden een dramatisch en een ko misch tooneelspelletje opgevoerd. Zoowel zang als spel ondervonden warmen bijval van de bezoekers. KATWIJK-A AN-ZEE. Onderavond van de Hervormde School Hl. De ouderavond van bovengenoemde 6chool, welke Donderdag in de groote zaal voor Protestantsche belangen gehouden werd. droeg van het begin tot het einde een bijzonder leerzaam eD prettig karakter. Het personeel opende te balfacht met een 4-stemmig zangnummertje, dat keurig werd gezongen, waarna ds. Kalkman, als wijk- predikant van „de Noord" voorging iD ge bed en het openingswoord sprak. „God en goed" zoo zei spreker, behooren bijeen en 't Christelijk onderwijs spreidt juist daar Groote sorteering Spiegels, Schilderijen, Schil derstukken, en alle soorten Portretlijsten tegen de meest concurreerende prijzen. ZIE ONZE ETALAGE - ZIE ONZE ETALAGE BELEEFD AANBEVELEND, 3906 om zoo rijken zegen, omdat het deze Een heid hoog houdt Dan is echter ook een andere Eeuheid noodzakelijk, die van school en huisgezin." Vervolgeus was de beurt aan de circa 80 leerlingen der gezamenlijke 6e klassen, die uitstekend in de maat en bijzondor welluidend een 5-tal liederen zongen, 2- en 3-stemmig gezet Vooral het 3-stemm^o „Lof zij den Almachtige" viel zeer in den smaak en ontlokte eeD welverdiend applaus. De kinderen hadden een kleine versnape ring in ontvangst te nemen en gingen toen huiswaarts. Hierna was 't woord aan het hoofd der school, den heer A. den Dikken, die op on derhoudende wijze over de hoogst noodza kelijke samenwerking van ouders en onder wijzers sprak en met tal van pakkende voorbeelden zijn betoog illustreerde, oai er eeD groot gevaar is dat tal van kleine vossen den wijngaard verderven en schade doeD aan de jonge druifjes, in casu de kin deren aan de zorgen der onderwijzers toe vertrouwd. In de pauze werd koffie met koek gepre senteerd en was er gelegenheid voor allen, om vragen te stellen of op- en aanmerkin gen te maken. De besprekingen gingen in hoofdzaak over het al of niet gewenschte van herfstvaeantie en oveT de nieuwe ver plichtingen, opgelegd door de herzieao leerplichtwet. Het personeel zong vervolgens nog een 2-tal aardige koornummertjes, waarna als tweede spreker de onderwijzer der 6chool, de heer L. Kalsbeek op pittige en inder daad boeiende manier zijn onderwerp „school en zending" behandelde. Tot slot sprak ds. Kalkman nog een toe passelijk woord, ook dank brengend aan allen, die tot 't welslagen van dezen avond hadden meegewerkt. Na het zingen van den .bekenden Avond zang en dankgebed gingen hierop de talriik opgekomene ouders welvoldaan huiswaarts. N00RDWIJKERH0UT. In café v. d. Berg vergaderde het be stuur der Oranje-vereeniging. De voorzitter, de heer R. v. Dijk, opende en herdacht met veel genoegen het laatst gehouden Oranje feest. dat zoo bijzonder slaagde. De heer L. van Hensbergen deed rekening en verant- woórding. welke sloot met een klein batig saldo. De heer A. v. Ruiten, sinds een kwart eeuw lid van de Oranje-vereeniging, had het voornemen zijn functie aan een jongere kracht over te dragen, doch op aller verzoek zal dit vooreerst niet geschieden. Een gezellig feestje besloot de vergade ring. 0EGSTGEEST. Raadsagenüa. De gemeenteraad zal in openbare verga dering bijeenkomen op Donderdag 27 Dec., des n.m. 2 uur. Agenda: 1. Ingekomen stukken. 2. Aan vraag gelden ingev Art. 72 L.O.wet. Bijz. School Morsch. 3 Comptabiliteit. 4. Crediet- aanvraag voor leggen van waterleidingbui zen Rhijnhofweg. 5. Voorstel regeling jaar wedde gemeentewerklieden en vaststelling instructie. 6. Benoeming gemeente-werklie den. 7 Bespreking aanbod Myvo. inzake af voer vuilnis 8. Vaststelling kohier school geld vervolgonderwijs. 9 Benoeming lid Burgerlijk en idem. H. G. Armbestuur 10. Benoeming lid Comm. v. Toezicht Lager Onderwijs. 11. Benoeming lid Comm. v. Werkloosheidsverzekering, 12. Reclame schoolgeld. RIJNSBURG. Jongedochtersveieeniging „Dorcas". De jongedochtersvereeniging ..Dorcas" al hier, hield Woensdagavond haar gewone jaarlijksche bijeenkomst voor leden en do natrices De bijeenkomst was nog drukker bezocht dan ander9, omdat tevens het vijftigjarig bestaan der vereeniging werd herdacht. Nadat ds. A. Allena de bijeenkomst met gebed had geopend, werd verslag uitge bracht over de werkzaamheden van het afgeloopen jaar. Het bleek, dat de dames leden den tijd niet in ledigheid hadden doorgebracht, want niet minder dan 175 kleedingslukken waren door de 31 leden ZATERDAG 22, WOENSDAG 26 en DONDERDAG 27 DECEMBER A.S. Naar het beroemde werk van HERMAN HEYERMANS, in 6 acten. WOENSDAG (2DEN KERSTDAG) MID0AG- EN AVOND-VOORSTELLING!] Prijzen der plaatsenle Rang 90 cent - 2e Rang 70 cent 3e Rang 45 cent &r&T Plaatsbespreking A 10 cont per plaats 3891 voor hel bedienen van den mpjtor zal voor den lsten deskundige bedragen f. 125 per uur. terwijl bij brand aan het overige per soneel zal worden uitbetaald een uurloon van f 0.75. mei dien verstande dat gemeen- trpersoneel slechts die uren uitbetaald krijgt, welke buiten hunnen diensttijd vallen Al dus besloten Verder werd bepaald dat de brandklok niet meer geluid zal worden, waarvoor een zoogenaamde brandwekker zal worden benoemd, tegen een totale ver goeding van 10 gulden per jaar. De commissie van het waterleiding-be drijf stelt de volgende wijziging in de ver ordening van de watervoorziening voor: huurwaarde max. waler^ebr. p. kwart. tar. p. Kw. vervaardigd, waarmede 56 gezinnen geluk kig konden worden gemaakt. Nadat de zakelijke dingen waren afge handeld, werd onder koffie, thee en ver snaperingen en met voordrachten en samen spraken. de avond verder in gezellig samen zijn doorgebracht. Met dankgebed van ds. Altena en het zingen van den ..Avondzang" werd de bij eenkomst beëindigd. VOORHOUT. Bloembollencultuur. Dinsdagavond vergaderde de afd. Voor hout van de Alg. Ver. v. Bloembollencultuur in- café „Boerhaave". De opkomst was groot De voorzitter de heer P. A. van Reisen opende de vergadering met een woord van welkom, en gaf een beknopt overzicht van het bedrijf in het afgeloopen seizoen. Na voorlezing dec notulen ,die onveran derd werden vastgesteld, ging men over tot de benoeming van 2 afgevaardigden naar de 160e algemeene vergadering, weike op 21 December a.s. te Haarlem gehuuden zal wor den. Gekozen werden de heeren P. v. d. Nou- land en P. L. v. d. Hulst. A> candidaten vcor het hoofdbestuur werden gebteid, in de vacatures J. M. van Till en 'Hl Jonkheer, resp. de heeren A Verduin Jr. te Lisse en VV. Jonkheer te Hillegom. Eenige discussie werd gevoerd over ae duurte van het „Krelagehuis", terwijl punt 8 van den besenrgvingsbrief: „Bespreking van de weoschebjkneid en mogelijkheid om de bestaande sn^Dloemenconlracten te ver vangen door het opleggen vaD verpichtingen aan de leden der A.gtm.ene Vereeniging voor Bloembol.encUiluur'meer tyd in bes.ag nam. Met 2 stemmen voor, 3 bianco en 39 legen, verklaarden de leden zich tegen inmenging van het Hoofdbestuur tegenover de contrac tanten. Van de rondvraag werd geen gebruik ge- E&aakt, alleen werd den wensch geuit om op de Algem. vergadering een voorstel in te dienen, om den beurstijd met één uur te ver lengen. Niets meer aan de orde zijnde, werd de vergadering gesloten en ging men over tot hot verloten van eenige fraaie pLanten en nuttige gereedschappen. Op Vrijdag 28 December, des n.m. halfdrie zal alhier de gelegenheid zijn open gesteld tol kostelooze inenting en herinen ting voor hen. die zreb daartoe ten huize van dr. H. A G. Bots aanmelden. WARMOND. Geemeenteraad Verlaging d rink watert a- rieven. Reorganisatie brand weer Raadhuisaangelegenheid Afwezig met kennisgeving: Wethouder Alb. Oudshoorn. De voorzitter, Burgemeester Scholvinck, opent de vergadering op de gebruikelijke wijze, waarna door den Secretaris, den heer H. L. van Delft, de notulen der vorige ver gadering worden voorgelezen, welke onge wijzigd worden gearresteerd. Ingekomen zijn een zestal missieven van Ged. Staten, houdende goedkeuring van ge nomen besluiten, enz. Voorlezing wordt gedaan van een adre9 van 12 bewoners van den Buurtweg waarin wordt aangedrongen dezen weg van gas en electriciteit te voorzien. Door B. en W is bereids aan de Gas- en Electriciteitsfabrie- ken te Leiden geschreven, waarop nog geen antwoord is ontvangen. Naar aanleiding van een schrijven van den Commissaris der Koningin, stellen B. en W voor: de verordening op de keuring van waren, binnen deze gemeente, vastgesteld den 22en December 1920 in te trekken en een nieuwe beuringsverordening vast te stel len. waarin rekening gehouden wordt met den verkoop door melkveehouders, daar de melkveehouder niet valt onder het begrip ..koopman", noch volgens het Wetboek van Koophandel, noch volgens spraakgebruik. Tot nu toe was daardoor Artikel 1 sub h. van de Warenwet niet van toepassing op melkveehouders, die melk verkoopen, welke niet aan de gestelde eischen voldoet. Na eenige bespreking wordt de voorgestelde wij ziging aangenomen. In verband met de motorbrandspuit, als mede brandkranen op de waterleiding, stel len B en W voor. na gepleegd overleg met den brandmeester, het brandweerpersoneel a v vast te stellen. 1 brandmeester. 5^ opzichters, met inbe grip van den heer II. J. Haverkort, in zijne functie als administrateur van de waterlei ding, 1 deskundige voor den motor. 1 reserve dito. 2 pijpleiders en 1 man voor de behan deling yan de slangen De brandwacht zal worden ingekrompen tot 2 mannen, die als hulp voor de politie kunnen dienen en het overiee personeel eervol te ontslaan. Het salaris van den brandmeester te brengen van f. 25 op f 50 -- per jaar (gepn uurloon! en dat van de opzichters te handhaven op f. 10.per jaar. henevens f. 1.voor elk uur dienst. De vergoeding tot f. 100 10 M3. f. 2— 101 1. 150 10 M3. f. 2.75 151 f. 200 10 M3. f. 3.50 201 f. 250 12 M3. f. 4.50 251 f. 300 13 M3. f. 6.75 301 f. 350 14 M3. f. 7— 351 f. 400 15 M3. f. 8.25 401 f. 500 17 M3. f. 9.50 501 f. 600 19 M3. t. 11 601 f. 700 21 M3. f. 12.50 701 f. 800 23 M3. f. 14— 801 f. 900 25 M3. f. 1550 901 f. 1000 27 M3. f. 17— 1001 f. 1500 29 M3. f. 19— 1501 er hooger 32 M3. f.21 Voor pcrceelen en andere doeleinden, waarvoor vorenstaand tarief niet geldt, wordt 30 cent per verbruikte M3. in reke ning gebracht. Voor overwater, te bereke nen over het verbruik per jaar, bedraagt de prijs 30 cent per M3 Verder stelt de commissie voor in de voorwaarden tot aansluiting te bepalen, da* perceelen meer dan 40 M uit den open baren weg gelegen, waarvoor aansluiting niet verplichlend is, op voorstel van B en W. kunnen worden aangesloten, mit9 de aanvrager de helft der kosten van de aan sluiting betaalt, terwijl de andere helft ten laste van de gemeente komt. De heer Van Moorsel vindt de berekening van den prijs van het water op een basis der huurwaarde niet juist, hierdoor toch vervalt iemand met een klein inkomen, die gedwongen i9 in een duur huis te wonen, in een hooger tarief, dan iemand, die met een groot inkomen een goedkoop huisje be woont en stelt daarom voor den prijs van het water te bepalen naar gelang van het inkomen. De voorzitter en de heer Bakker achten een berekening van den prijs van het water op deze basis niet mogelijk. Aan Hillegom moet een vaste vergoeding voor het ver bruikte water betaald worden, tarieven be rekend volgens het inkomen zouden aan de gemeente groote tekorten kunnen be rokkenen, daar deze basis zeer wissel vallig is en bovendien zou deze berekening zeer veel admini9tratieven rompslomp mede brengen. De heer Zwetsloot is het met den beer Van Moorsel eens, hij erkent echter do moeilijkheden aan bet voorstel verbonden. Volgens zijn meening zou de commissie een en ander in studie moeten nemen, om zoodoende tot een eerlijke berekening te komen. De heer Onderwater stelt voor het voor stel der commissie voor eeD jaar aan te nemen. Tezijnertijd kan de commissie dan misschien met andere voorstellen komen. Aldus besloten. Aan de orde is nu de raadhuisaange legenheid. De voorzitter deelt in verband hiermede mede. dat ruim een jaar geleden een villa is aangekocht gelegen aan den Heeren weg. met de bedoeling daardoor op de goedkoopste wijze in het bezit te komen van een nieuw raadhuis, waaraan groote behoefte beslaat. Het architectenbureau van Gebr. van der Laan te Leiden heeft intusschen een plan tot verbouwing van de villa inge diend. hetwelk geraamd werd op rond f 40 000. Het wegbreken van het oude raadhuis en het bouwen vaD een nieuw raadhuis op dezelfde plaats zou pl.m. f. 65000.kosten, lerwij) met een derde plan- het maken van een geheel nieuw raadhuis op het terrein aan den Heeren- wcg. gelegen achter de onderwijzerswoning een bedrag van f 62000.gemoeid te zijn, B en W. achten, in aanmerking ne mende het klein aantal inwoners der ge meente en de daarmede gepaard gaande matige financieele draagkracht, de geraam de kosten veel te hoog om tot verwezen lijking van een dezer plannen over te gaan en hebben daarom bij den Bond Heem schut advies ingewonnen. Uil het ontvangen antwoord van Heem schut blijkt, dal ook dit bureau van mee ning is dat de geraamde kosten voor War mond te hoog zijn, terwijl het de ligging en het terrein van de villa zeer gunstig beoordeelt. Met betrekkelijk weinig kosten is de villa voor raadhuis zoodanig in te richten, dat men voor geruimen lijd ge borgen is. Ingevolge openbare voorschriften zullen er aanwezig moeten zijn cachotten en een woning voor een bewaarder of veldwachter. Hiervoor kan een goed mo dern bouwwerk worden gemaakt van be scheiden afmetingen, dat dan geplaatst zou kunnen worden gesepareerd van het hoofd gebouw. Wanneer men dan te eeniger tijd geld heeft voor het bouwen van een nieuw raadhuis zou men de villa kunnen af breken en ter plaatse een nieuw raadhuis bouwen. Het oude raadhuis zou dan ont ruimd kunnen worden en een nuttige be stemming gegeven kunnen worden. Met den secretaris van den bond Heem schut zijn reeds besprekingen gevoerd, deze raamde de kosten van een en ander, inclu sief een kluis en centrale verwarming op circa f 15000 In verhand met deze be sprekingen werd hem opgedragen een voor- locpig ontwerp te maken waarvoor eene vergoeding gevraagd wordt van f 200, welk bedrag bij tot uitvoering komen van hel plan als onderdeel van het architects honorarium zal worden beschouwd. B. en W. adviseeren niel verder op dit oogenhlik op dit onderwerp in te gaan, maar eerst bedoeld plan af te wachten waarna verdere besprekingen kunnen vol gen. RECLAME. Extra Voordeelig Buitengewoon Solide in alle maten tot 100 cM. voorhanden AUóëa bij ons ver krijgbaar Haarl.str. hoek Donkersteeg 2-4-6 8988 De heeren van Schie, Zwetsloot en Heijï maken de opmerking, dat vele inwoners verplaatsing van het raadhuis zouden be treuren. De voorzitter en de heer Bakker beto gen, dal verbouwing van het raadhuis niet mogelijk is, terwijl volgens de raming van den heer Kok secretaris van Heemschut, het bruikbaarmaken van de villa niel meer dan f. 15000 behoeft te kosten en raden de leden van den raad het huis eens le gaan bezien. De heer Bakker, vroeger ook een tegen stander van de verplaatsing, is, nadat hij het huis gezien had ook tot andere ge dachten gekomen. De heer Van Moorsel vreest dat do raming van f. 15000 wel wat al te laag genomen is en dringt eveneens aan, een verbouwing van hel oude raadhuis onder de oogen te zien. De heer Onderwater vindt, gezien de stemming van den raad. de tweehonderd gulden voor het plan van den heer Kok weggegooid geld. De heer Bakker kan zich niel begrijpen, dat indertijd met algemeene stemmen tot aankoop van de villa is. be sloten. daar iedereen zich nu tegen da plannen om de villa tol raadhuis in te richten verzet Waarop geantwoord wordt, dat intusschen andere leden in den raad hebben zitting genomen, waaraan door den heer Heijl wordt toegevoegd dat in dertijd de kosten van verbouwing door den gemeente-opzichter geraamd werden op pl.m. 4 5000. De heer Zwetsloot stelt voor dat door den gemeente-opzichter een plan gemaakt zal worden voor ver bouwing van hel oude raadhuis, wanneer hieruit de mogelijkheid blijkt en de kosten hiervan bekend zijn kan men een verge lijking maken met het plan van den beer Kok en dan een decisie nemen. Na langdurige discussie wordt op het laatste voorstel ingegaan. In plaats van den heer Haverkort wordt do heer Zwetsloot in de commissie voor workeloozen benoemd. Bij de rondvraag merkt de heer Onder water op dat het aanbeveling zou ver dienen de sloot, welke door het stukje bouwgrond op Warmunda loopt te dem pen, waardoor dit voor de gemeente meer waarde krijgt De voorzitter zegt toe dat do sloot gedempt zal worden. Verder vestigt de heer Onderwater de aandacht op de sloot langs de Kerkesleeg. welke zoo goed als droog is. en nu schoon ge maakt kan worden De heer Bakker zegt. dat hij hiermede juist een begin heeft laten maken, daar dit spoedig moet gebeuren vraagt hij hiervoor hulp van werkeloozen aan. wat door den voorzitter wordt toe gezegd. De heer Zwetsloot is verwonderd dat het adres indertijd door de Hanze en Volksbond aan den raad ingezonden niet wederom als punt van behandeling op do agenda is geplaatst Dit adres werkver ruiming verdiende toch zeker weder ter sprake te worden gebracht. Na een breed voerige bespreking wordt besloten de be handeling hiervan op de eerste volgende vergadering aan de orde le brengen. De heer Heijl dringt aan op spoedige verbete ring van de Dorpstraat, hij vreest, dal dit weder tot het zomerseizoen zal worden uitgesteld. Niemand meer het woord ver langende. wordt de vergadering gesloten en gaat de raad in geheime zitting over. Mej. Brcnninghoff gaat {ubileeren. Mej. W Ch. Breuninghoff hoopt op I Januari den dag te herdenken, dat zij vóór 25 jaar als onderwijzeres bij het Chr. On derwijs werd aangesteld. Vanaf dien datum lot 1 October 1910 was zij le Katwijk aan Zee werkzaam, waarna de jubilaresse fe Warmond als onderwijzeres aan de School met den Bijbel werd benoemd en waar zij tot nu toe onafgebroken met de grootste toewijding haar taak vervulde. Met dit jubileum valt levens samen de herdtnking van den dag dat zij vAór 25 jaar zich aan de Zondagsschool le Warmond ver bond en gedurende die vele jaren een groot gedeelte van de leiding op zich nam Zeer zeker zal dit dubbele jubileum op waardige wijze herdachl worden. WASSENAAR. Door den burgemeesler dezer ge meente zijn benoemd tot agenten van politic de heeren J. Suike. agent van politie te Voorschoten. W. Reonurt te Soest. M. de Vries agent van politie te W.irknm en C N. Suurenbroek, marechaussee te Steenwijk. 3-2.

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7