W. BROUWER - Horloger AGENDA. RECHTZAKEN. MUSEA. Pyramid Zakdoeken Voor elk onzer klanten een geschenk KUNST EN LETTEREN. WISBRUN LIFFMANN Nu ti[>e Siot Nicolaas-geschenken BUITENLAND. Haarlemmerstraat 23 - Telef. 2076 Bericht ontvangst groote sorteering, nieuwe modellen PENDULES IN WORTELHOUT TELEGRAMMEN. Woensdao. Stadszaal (groote zaal): Eerste Volfca- bijeepkomst. 8 uur nam Vrij? Ev. Gem. (Middelslegr.)Samen komst. 7 uur nam. Donderdag. Klein-Auditorium: Prof. J. P. Verhaar over het Katholicisme. 8 uur. Leger des Heil9 CLangebrug) Samenkom sten voor kinderen te 5 en 6V* uur; voor volwassenen te Suur nam. Nulsgebouw: Ver lot Bev der Bouwkunst 219de vergadering. Spr. de heer Aukes, over „Mechanische muziek door alle tijden". 8 uur nam. Stadszaal (groole zaal): Uitvoering „Sur- sum Corda". 8 uur nam. Hazerswonde: Café Verhaar. Fokveroe-ii- ging „Al Beter", 7Va aar. Stedelijk Museum de Lakenhal, Lange Scheistraat 2 Geopend in November, De cember. Januari en Februari van 103 uur Zondags vanaf halfeen Entrée Zondags kos teloos: Maandags f. 0.25, overige dagen f 0 10 Riiksmnsenm van Oudheden, Rapenburg 2S. Geopend van 103 aur; Zondags van 1—3 uur. Entrée Maandags f, 0,25, andere dagen f.0 10; 27 en 29 November lezing van prof.- dr. G. Roeder, over: Die alt- aegyplischen Bronzefiguren, ihre Modellie- rung iD Wachs und Gips Rondgang onder dagen f. 010; 29 November lezing leiding- Vrijdag 30 November te 2 uur (Egyptische Afd.). Geologisch Mineralogizch Mnsanm, Garen- mnrkt lederen dag van 9—12 en van I SO4 uur Zondagen gesloten Kosteloos. Ethcographiscb Museum, Rapenburg 67 69 en Breestraat 13. Op werkdagen van 10—4 uur Enlrêe's Maandags f. 0.25; overige dagen f 0 10. Museum van Nat. Historie, v d. Werff- park Werkdagen 8 3012: 1.305. Zater dags 8 3012 Kosteloos. Prentenkabinet, Rapenburg 71. Werk dagen 14 uur Kosteloos. Herbarium, Nonnensteeg Dagelijks van 9—12 30 en 26 uur Kosteloos. Hortas Botanicus, Rapenburg, 73 Alle werkdagpn van 1 April30 Sept. 96 uur, 1 October- 31 Maart 94 uur Op Zon dagen allpen van 1 April30 Sept. 10i uur Kosteloos. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 26 Nov a.s. tot en mpl Zondag 2 Dec. waarenomen door de apotheek van den heer W. Pelle, Kort Rappnhurg 12. Telef 594. RECLAME. Allo nieuwe dessins. 2264 Ook In cadean-verpakking van 6 stuks. WILLEM STEELINK t In den ouderdom van 72 jaren is gisteren to Voorburg overleden de bekende kunst schilder Willem Steelink. De thans ontslapene werd den 16e Juli 1856 te Amsterdam geboren. Zijn eerste opleiding ontving hij van zijn vader, daarna studeerde hij eerst aan de Academie te Amsterdam, later aan die tc Antwerpen Aanvankelijk bepaalde Sleelink zich vooral tot illustratieven arbeid, later nam het schilderen een grootere plaats in Tot 1882 behandelde hij voornamelijk geschied kundige onderwerpen en schilderde hij bij voorkeur interieuren. later etste hij veel, maar toen hij in 1892 le Scherpenzeel ging wonon, ontwikkelde hij zich meer en meer als landschapschilder, waarbij in zijn werk vooral de invtoed van Mauve viel te- her kennen De heer Steelink heeft vroeger jaren ook zitting gehad in het bestuur van het schil derkundig genootschap „Pulchri Studio LITTERIS SACRUM. Aangaande de aanstaande opvoeringen van l'ietcr Langendijks „Wederzijds Huwe lijk Bedrog" door Litteris Sacrum kunnen wij mededeelen. dat het 18de eeuwsche décor door het atelier voor Picturale Kunst A. en L. Sommer te' 's-Hage wordt geschilderd. De cosluums zijn van de firma Mulder te Utrecht JUBILEUM J. H. SPEENHOFF. 25 jaar Dichter-zanger. 60 jaar oud. 25 jaar getrouwd. Speenhoff is aan het jubelen of eigen lijk Speenhof! en Cees zijn aan hel jubelen, want wii willen deze beiden niet wreedc- lijk scheiden, noch het echtpaar, noch de kunstenaars, die samen de zorgen, doch ook de triomfen hpbben gedeeld 25 laar is Speenhoff dichter-zanger. ook teekenaar 60 laar is hij al oud al zou nie mand hef zeggen en hi viert in deze we ken óók zijn zilveren bruiloftsfeest Te Rotterdam is de jubileum-tourneé begonnen 10 Dec a.s is Leiden aan de beurt In den Schmuvburg zal het zilveren feest worden gevierd. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Volgende vonnissen zijn geveld* J. C. B Voorhout, overtreding der Post- wet, f. 15 of 10 d N. de W., overtreding alg keur van Rijnland, idem, A. O., over treding Motor- en Rijwielregl.. idem; C. O., het bevel van een agent niet opvolgen, f. 3 of 2 d.; J. S.. met een auto de passage be lemmeren, f.5 of 3 d.; G J. B., op den openbaren weg puin laten liggen, f. 3 of 2 d.; A. W. V., overtreding wet openbare ver voermiddelen (Lisse) f 10 of 6 d H P. L. V., overtreding Arbeidswet, f 4 of 2 d.; L. J. v. V., idem. f 5 of 3 d C. de G., idem, idem; J A. S., Veur, overtreding Invaliditeitswet, f 10 of 5 d.; H. H, Noordwijk, met een auto rijden zonder rood achterlicht en zon der verlicht nummer en letter. 2-maal f.4 of 2-maal 2 d.; J. Z., openbare dronken schap. f. 5 of 3 d.; P v. d. S fietsen zonder licht. f. 3 of 2 d.*t J. v, D., fietsen zonder rem, f.3 of 2 d.; A I. L., fietsen zonder reflector, f. 3 of 2 d C. v. d. K., overtreding verord Leiden op de straatpolitie, f. 1 of 1 d.; D A R. openbare dronkenschap, f.5 of 3 d.; W K.. idem. f. 5 of 3 d.*. F. v. S.. fiet sen zonder licht. f. 3 of 2 d.; A. G. J., fietsen zonder reflector, f. 3 of 2 d. H L., op een rijwiel een last vervoeren breeder dan 70 c.M., f 2 of 1 d.; A. v H., met een hand wagen een steeg berijden in verboden rich ting, f 1 of 1 d.; D. K.. openbare dronken schap, f. 5 of 3 d.; F. W. M., op een rijwiel een last vervoeren breeder dan 70 c.M.. f. 2 of 1 d.: J F. V., overtreding Arbeidswet. 2- maal f.3 of 2-maal 2 d.-. P. M.. fietsen zon der licht. f. 3 of 2 d.; H. M., fietsen zonder licht en zonder Veflector, 2-maal f. 2 of 2- maal 1 d. De Kantonrechter-pl.v.v. mr. Nord Thomson heeft, schriftelijk vonnis wijzen de de hecren E. O d. M. en P. F. die vcr- dachl werden van overtreding van art. 110a van de Gem. Polilie-verordening van Noord- wijk. het onvolledig gekleed vertoeven aan het strand aldaar, ontslagen van rechtsver volging De Kantonrechter-pl.v.v. overwoog bij dit vonnis: dat het vaststaat dal verdachte toen hij werd geverbaliseerd zich bevond op het gedeelte van het strand waarop volgens art. 110 a der Algemeene Politieverordening van Noordwijk het verboden i9 zich op te hou den indien niet volledig gekleed in boven kleding. tenzij men zich in badcostuum on verwijld en langs den kortslen weg tot het nemen van een bad in zee begeeft van een badkoets of een kleedkamer naar de plaats waar gebaad wordt of vandaar na het ne men van een bad naar do badkoets of de kleedkamer terugkeert; dat het evenzeer vaststaat dat verdachte zich alstoen en daar ter plaal9e niet langs den koristen weg tot het nemen van een bad in zee heeft begeven van een badkoets of een kleedkamer naar de plaats waar ge baad wordt of vandaar na het nemen van een bad naar de badkoets of de kleedkamer is teruggekeerd; dat tenslotte vaststaat dat verdachte al9loen en daar ter plaatse was gekleed in een badcostuum waarover een badmantel en dus boven h?t badcostuum. waarin men zich rechtstreeks van de badkoets of kleedkamer naar zee en omgekeerd mag begeven, ge kleed was in een badmantel: dat derhalve zal moeten worden nage gaan of verdachte aldu9 was gekleed vol ledig in bovenkleeding zooals art. 110 c van de Algemeene Polilie Verordening van Noordwijk eischt; dat hierbij rekening moet worden gehou den met het feit dat dit artikel is geschre ven voor het strand van een badplaats waar de badgastpn hunne vacantie doorbrengen en in en bij de zee. zooveel mogelijk onge dwongen, ontspanning en nieuwe krachten voor lichaam en geest door zeewater en zon zoeken; dat dus de bedoeling van den Gemeente lijken wetgever, zooals vanzelf spreekt niets liever willend dan het belang dier badplaats te bevorderen door niet te veel dwingende bepalingen te maken die badgasten zouden afschrikken om naar Noordwijk te komen, niet andere kan zijn geweest dan le voor komen. dat op het bedoelde strandgedeelte personen, andprs dan van de badkoets of kleadkamer naar zee. of omgekeerd, gaande, zich enkel in een badpak zouden ophou den. opdat niet anderen zich zouden stooten aan den aanblik gedurende langen lijd dan strikt noodig is van een niet voldoende om huld lichaam. dat dit d-ie' bij mannen niet minder, bij vrouwen br de huidige mores en mode9 vaak beter, dan door de gewone zomerklee- ding. wordt bereikt door den badmantel, die zonder de knellende banhen die speciaal bij de mannenk'eeding bestaan, als bovenkleed het zich in badcostuum bevindende lichaam volkomen kleedt en verhult en iedere mo gelijkheid voor anderen om gehinderd te worden door den aanblik vari een slechts in een badcastuum gekleed persoon wegneemt. Overwegende dal derhalve verdachte ge acht kan worden gekleed te zijr. geweest als voorgeschreven en bedoeld in art. 110 a van de gemeonle-vr-rordening Overwegende dat derhalve het bij dag vaarding ten laste gelegde en door ons als bewezen aangenomen feit niet strafbaar is ingevolge het bepaalde bij art. 110 a der A. P V, van Noordwijk. zooa'«» die laatstelijk is gewijzigd d.d 8 Mei 1925. op grond waar van het O M schuldigverklaring en veroor deeling van verd. vordert; dat dit leit niet strafbaar gesteld bij eenige andere wetsbepaling en derhalve de verdachte mitsdien te dier zake behoort te worden ontslagen van alle rechtsvervol ging. gezien art 252 W. v. S.. rechtende in naam der Koningin verklaren wettig en overtuigend bewezen hetgeen den verd. is ten laste gelegd; verklaren dit feit echter niet strafbaar en ontslaan verd van alle rechtsvervolging. DE POPULAIRE ROTTERDAMMF.RTJES. De Rotterdamsche rechtbank heeft uit spraak gedaan in de zaak van I C M 52 jaar, redacteur van een weekblad te 's-Gra- venhage. R. W. v. d. V. 43 jaar, zonder be roep, eveneens te 's-Gravenhage en C. J. C. K., 37 jaar zonder beroep te Rotterdam, aan wie ten laste was gelegd oplichting van een drietal met name genoemde koopers van de door deze drie verdachten uitgegeven po pulaire Rotterdammertjes Deze Rotlerdam- mertjes zouden volgens de dagvaarding door de koopers zijn beschouwd als loten, maar inderdaad was er bij deze door de N.V Het Oosten onder de bekende voorwaarden geen sprake van een loterij. De rechtbank heeft alle drie de verdach ten veroordeeld tot 6 maanden gevangenis straf voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar en onder bijzondere voorwaarden. De eisch in deze zaak was geweest 6 maanden gevangenisstraf tegen elk der ver dachten. HET PAPE-FONDS. De Haagsche rechtbank heeft vonnis ge wezen in de procedure van de stichting „Papefonds" tegen den Staat der Neder landen tot teruggave van naar het oordeel van het bestuur dier stichting te veel ge heven recht op een aan de stichting ge dane schenking He-t bestuur grondde zijn meening op het feit, dat de stichting is „een binnen het Rijk gevestigde rechts persoon, welke voor het grondgebied van het Rijk hoofdzakelijk als instelling van weldadigheid werkzaam is Eenige weken geleden had de officier van Justitie bij de rechtbank geconcludeerd, dat de stienting zou worden toegelaten om door getuigenbewijs haar bewpring te staven De rechtbank heeft echter thans beslist, dat aan haar voldoende overtuigend was aangetoond, dat het „Pape-fonds" aan het bovenvermelde vereischte voldoet en zij heeft daarom de ingestelde vordering der stichting toegewezen. GERECHTSHOF TE 'e-GRAVENHAGE. Het Hof heeft bevestigd: het vonnis van den Politierechter te Rotterdam, waarbij C. W. in 't H., los werkman te Waddinxveen, wegens diefstal, is veroordeeld tot 2 maan den gevangenisstraf het vonnis van den Haagse hen Politie rechter, waarbij J. C. D., los werkman le Lei den, wegens mishandeling, is veroordeeld tot 14 dagen gevangenisstraf. RECLAME. RECLAME. Rotterd Engros-MftgazIjD vfh. HAARLEMMERSTRAAT 116-120. Grootste sorteering tegen zeer laag gostelde prijzen. Zijden Shawls in de modernste genres. 2249 Lavalières - Zelfbinders Buitengewone sorteering CORSAGES. Ceintuurs - Beugels Kousenringen en nog vele aardige snufjes, welke een welkom geschenk vormen Men zie onze Etalages en bezoeke onze magazijnen Uitgesproken: L. H. J. van Sonderen, accountant, te Leiden, Rnnsburgerweg 109 en Jan van Goyenkade 20 en 21. R.-c.Jhr. mr. H. O. Feith; cur mr. P E .Briët, Leiden. C. van der Meij, koopman te Rijnsburg, Bovenstraat 40. R.-c. mr. J. A. F. van As- peren cur. mr H. R. Goudsmit te Leiden. J. van der Meij, bloemenhandelaar te Rijnsburg. Smidssteeg 7. R.-c. mr. J. A. F. van Asperen; cur. mr. H. R. Goudsmit Leidon. A. C. Lagerberg, kaashandelaar te Lei den, Jan van Goyenkade 20. R.-c. jhr. mr. H O. Feith; cur. mr. P E. Briët, Leiden. Opgeheven het faillissement van H. Scholting te Leiden. DE ALGEMEENE TOESTAND. Het Herstelvraagstnk. De Fransch e aankondiging over de be noeming van definancieele experlen voor de herstelbesprekingen door de reparatie- commissie, instee van door de regeeringen, is. naar de Duitsche bladen uit politieke kringen vernemen, niet in overeenstem ming le brengen met den tekst der Ge- neefsehe overeenkomst van 16 Septembb* j.l., waarin duidelijk sprake is van een be noeming der deskundigen door de respec tieve regeeringen. Indien echter andere belanghebbende re geeringen hun deskundigen door de her- stelcommissi? willen laten benoemen kan Duitschland dat niet beletten Overigens *ehijDt men voorloopig met een Fransch vcorstpl te doen te hebben Voor Duitschland is ten deze slechts van belang, dat de Duitsche deskundigen, zon- SCHITTERENDE UITVOERING Voorts groote sorteering WANDKLOKKEN met Westminster- en Bim-Bam-slag - DAMES-POLSHORLOGES in zilver en goud HEEREN-P0LSH0RL0GES 2288 BILLIJKE PRIJZEN SCHRIFTELIJKE GARANTIE der inmenging van buiten, door de Duitsche regeering benoemd worden, en dat de her stelcommissie geen invloed zal uitoefenen op de werkzaamheden der deskundigen commissie. Het spreekt van zelf. dat voor bijwoning van deze besprekingen slechts vertegen woordigers bij de Geneefsche overeenkomst betrokken mogendheden in aanmerking komen. Engeland heeft nog niet beslist. In het Lagerhuis verklaarde de kanselier van de schatkist, Churchill, in antwoord op een aantal vragen, dat de kwestie van de samenstelling en van de volmachten van de expertencommissie nog niet beslist is. Spreker kon derhalve geen verklaring dienaangaande afleggen. Evenmin kon Churchill zeggen, of hij a.s. Maandag of Dinsdag in staat zou zijn, de vragen te beantwoorden. Wedgwood (labourpartij) vroeg: Wordt de deskundigen-commissie op grond van de bepalingen van het vredesverdrag door de herstelcommissie of van andere zijde be noemd? Churchill antwoordde: Het zou voorba rig zijn, die kwestie reeds nu te beantwoor den. De Belgische premier Jaspar en Jacqui hebben te Parijs een onderhoud gehad met Poincaré over deze materi, het resultaat der besprekingen heet bevredigend voor België. BELGIE. Naai een crisis? De liberale fracties van Kamer en Senaat zijn hedenochtend dringend bijeengeroepen om te beraadslagen over de quaestie der amnestie, meldt het Hbl. Een groep libe ralen, onder wie Hijmans. Max en baron Lemonniet, blijft nog steeds onverbiddelijk gekant tegen elk teruggeven van civiele rechten a3n veroordeelde activisten. Daar entegen blijft een groep van de katholieken even onverbiddelijk voet bij stuk houden. Er wordt voorzien, dat de bijeenkomst van hedenochtend beslissend zal zijn voor den toestand, en daar het te nemen besluit geen twijfel overaat. wordt in het vooruitzicht gesteld een uittreden van de liberale minis ters uil de regeering. Indien de liberalen uit de regeering tre den, kan een ontbinding van de Kamers worden verwacht, daar het uitgesloten is, dat in de heprsehende omstandigheden een nieuwe regeering gevormd zou kunnen wor den DUITSCHLAND. De groote coalitie. De arbeids conflicten. Rijkskanselier Muller had gistermiddag de leiders der rijksdagfracties der socia listen, democraten, Duitsche volkspartij en centrum uitgenoodigd tot een gemeenschap pelijke bespreking oveT de vorming der groote coalitie. Naar de ,,Voss. Ztgaangaande deze gevoerde voorloopige besprekingen van den rijkskanselier met de regeeringspartijen verneemt, hebben alle fractieleiders hun bereidwilligheid te kennen gegeven, om een stabiele en hechte meerderheid tot stand te brengen op den grondslag der groote coalitie. De indurk der conferentie was, volgens het blad, zeer gunstig Men is eT van overtuigd, dat het tot stand komeD der nieuwe meerderheid noch in het rijk noch in Pruisen op niet te over winnen moeilijkheden zal stuiten: men ge looft echter, dat inen eerst na afloop van den centrumsparfcydag in Keulen, die 8 De cember a s. begint, den hoeksteen der groote coalitie zal kunnen leggen. Van het metaalconflict is heden niets te melden. De besprekingen leidden nog tot niets. Bij de onderhandelingen voor de arbitra gecommissie, onder voorzitterschap van den landelijken scheidsrechter Haack. tot oplossing van het conflict in de West-Sak sische textielindustrie is een uitspraak ge vallen, volgens welke de loonen der tarie ven. die door de werkgevers opgezegd waren, van 1 Dec 19*28 af met 5 pCt. ver hoogd worden. De nieuwe overeenkomst geldt tot 20 April 1930. Beide part" en moe ten haar hotiding bepalen vóór 4 Dec. ENGELAND. De koning herstellende Fnsie van vakvereenigingen. De laatste berichten over de ziekte van den koning luiden vee! gunstiger Daarvan getuigt trouwens ook het feit. dat de ko ningin en prinses Mary gisteren het paleis gedurende den namiddag verlieten om eenige particuliere bezoeken af te leggen. Zij werden toegejuicht door de menigte die buiten het Buckingham-paleis stond te wachten. Toch keeren de kroonprins en de prins van Gloucester van hun Afrikaansche reis terug Dit echter op eigen wil. De admiraliteit heeft den kruiser „Enter prise" opdracht gegeven, van Aden naar Dar-es-Salaam te stoomen om zich Ier be schikking van den prins van Wales te stellen. De onderhandelingen tusschen de be sturen van de beide groote vakverenigin gen van transportarbeiders over een fusie hebben tot een gunstig resultaat gevoerd en officieel is tot de fusie besloten, waardoor de nieuwe bond de grootste vakvereeniging van het land zal worden. POLEN. Incident in den Landdag, In de wandelgangen van den Poolscheo Landdag te Warschau heeft gistermiddag afgevaardigde Polakiewicz den Oekram- schcn afgevaardigde Chrueki in bet gezicht geslagen. Het incident verwekte heel veel opschudding. De zitting van de commissie voor de be grooting die aan dit incident vooraf ging, was reeds uiterst rumoerig geweest. Afge vaardigde Domski hield een rede, waarin hij o.a. de politiek van den minister van binnenlandsche zaken, bestreed. De stem ming werd door deze rede erg opgewon den. De minister bracht de gemoederen echter wat tot bedaren door Domski op humoristische wijze vao antwoord te die nen. De rede, die vervolgens door deu Oekrainer Chrueki werd gehouden, ver oorzaakte weder heel wat rumoer in d© zaal. Toen Polackewicz Chrueki interrum peerde, schold deze hem voor gendarme uit. Polackiewicz voelde zich hierdoor be- leedigd. Na de zitting wachtte hij Chrueki in de wandelgang op en gaf hem na een korte woordenwisseling twee oorvijgen. VEREENIGDE STATEN. Ho over'8 reis. Na zijn bezoek aan Honduras, waar bij met groote eerbewijzen is ontvangen, arri veerde Hoover te La Union, in Salvador, Vandaar vertrok hij naar Covento. in Nic- cara-gua, waar hij gisteren arriveerde. DE ONTWAPENING TER ZEE. WASHINGTON, 27 Nov. (Reuter). Brit ten, de voorzitter der vlootcommissie uit het Huis van Afgevaardigden, heeft aan Baldwin een telegram gezonden, waarin hij een gemeenschappelijke bijeenkomst voorstelt van deze commissie en een com missie van Britsche parlementsleden, om le beraadslagen over gelijkheid der zeemacht van Groot-Brittanniö en der Vereen. Staten ten aanzien van alle klassen van schepen, niet vallende onder de overeenkomst van Washington. Britten stelt voor, dat de commissies na 4 Maart a.s in Canada bijeenkomen en na afloop der conferentie aan haar regeeringen rapport zullen uitbrengen, nopens de resul taten der besprekingen Britten verklaarde, dat hij na Baldwin's rede van 13 Nov. be sloten had zich met hem in verbinding le stellen, in welke rede Baldwin den wensch uitsprak betreffende veelvuldiger persoon lijke besprekingen tusschen Britsche en Amerikaansche vertegenwoordigers, ten ein de een betere verstandhouding tusschen de beide natiën in het leven te roepen. NEW YORK. 28 Nov. (V.D.) In regeering en Senaatskringen worden den voorzitter van de vlootcommissie verwijten gemaak omdat deze geheel zelfstandig het voorste' gedaan heeft een gemeenschappelijke bij eenkomst te doen houden door de Ameri kaansche vlootcommissie en Engetsche par lementsleden. Britten verdedigt zich tegen over deze aanvallen met erop te wijzen, da' het geschikter ware indien parlementariër?' en niet maritieme deskundigen over dez<? aangelegenheid beraadslagen. In Senaat?-eT Regeeringskringen wordt verklaard da' Britten tegen wet en gebruik gezondigd huv door zich buiten de regeering om met ?pr buitenlandsche regeering in verbinding stellen inzake de politiek der Washing!^ 9che regeering. HET HERSTEL VRAAGSTUK. LONDEN. 28 Nov.( Ned. Te-1 Ag.) Gisterea is aan de Fransehe en Italiaansche re?<^ ringen in groote lijnen h-1 Britsche anlwo^ bekend gemaakt op hel Duitsche memory dum van 30 October j I betreffende de h5 noeming van een commissie van desk"p' digen tot definitieve regeling van het ber' stel-vraagstuk. PARIJS 28 Nov. (Havas). Volgens M Petit Pansien" zal de definitieve tekst vs:)l het Fransehe antwoord op de Duitschp D'"'1-1 f van 30 October j.l. eerst over eenige d.i;- worden opgesteld. 2—1

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 2