wat moet ik geven UIT DE RIJNSTREEK. banketbakkerij T.DEN DULK, Duinoord 16, Katwijk a. Zee, Telefoon 214 St Nicolaas-Tafel gereed is •VAN BEELEN's TANDHEELKUNDE UIT DE OMSTREKEN. OVERZICHT KAASMARKTEN. Een Piano, Orgel, Giamofoon of Fadio SINT NICOLAAS. ZW AMSTERDAM. Ned. Herv. Kerk: Voorm. half tien, ds. Kloots van Heakelom; nam. halfzeven, ds. J. J. Kloots. Gerei Kerk: Voorm. halftien en nam. half jaren, de heer Engelkes ,cand. te Amsterdam. Rem Gerei Gem.: Voorm. 10 uur, da. H. Cramer. NED. HERV. KERK. Beroepen: Ie Lunteren (toez.) H. J. van Schuppen le Oudewaler, te Rijnaaterwoude C de Bruin, cand. te Rotterdam; te St. Johannesga (toez.): P. Schumacher te fulsen, graafschap Bentheim Bedankt: voor Waasenaar, W. de Lange, te Woerden. GEREP KERKEN. Beroepen: Te Loosduinen (5de pred. pl.), J, van Herksen, te Hillegom. Bedankt: voor Amsterdam (Zending onder de Joden), Th. Delleman, te Giessen Oud en Nieuwkerk. EVANG. LUTHERSCHE KERK. Drietal: Te Deventer (Alph.): G. J. Duy- vendak te Bussum: W. J. Manger te Tiet en K H. Wallien le Weesp. als SINT-NICOLAAS-CADEAÜ Oplossing te vinden in hel 1943 Sigarenmagazijn van D. GESING, VOORSTRAAT 80 KATWIJK AAN ZEE. Lnae doozen Sigaren en Sigaretten. Pijpen in étni, enz. Alles tegen estra lage prijzen. Zie étalage! ALPHEN. Gisterenavond hield de verg. „Hooge- land" of de christ. vereeniging tot stichting en instandhouding van arbeidskoloniën een propaganda-avond in het Nutsgebouw waarbij de nieuwste film van de werkzaam heden der vereeniging werd vertoond. Als leider trad op ds J de Bruin terwijl voorts de heer A. Hofstede hoofdvertegenwoordiger der vereeniging Huizen en Leeuwarden verschillende mededeelingen deed, waarna aan het einde d9. Joh Stehouwer nog een slotwoord sprak. Voorts werd deze avond ter afwisseling opgeluisterd door het be kend strijkje van de heeren P. A. Couvee viool, en J. P. Snel, piano. Door de meisjesvereeniging „Het Mosterdzaadje" wordt in de Zondagschool aan de Aarkade op Dinsdag 27 Nov. en Woensdag 28 Nov. a.s. een verkooping van door haar vervaardigde, handwerken ge organiseerd ten bate der zending. Alhier werd door de politie aange houden en aan de Justitie overgeleverd zekere C. V. die nog een gevangisstraf van 14 dagen had te ondergaan. De Zondag jl.. gehouden collecte in de Ned. Herv. Kerk (Julianastraat) ten bate van de diaconie heeft f. 938.78s opgebracht. Donderdag 29 November a.s. des morgen 10 uur zal voor de landbouwers en tuinders in het verenigingsgebouw Ju lianastraat een openbare vergadering wor den gehouden waar als sprekers zullen op treden de heer Chr. v d. Heuvel lid der Tweede Kamer met het onderwerp „Over heid en de Landbouw" en de heer P. J. Kolijü met het onderwerp: „Waarom nu georganiseerd." Gevonden voorwerpen: 1 poppenwa gen, 1 papieren doo9 -waarin 2 bonten grijs met wit 1 olieregenjas, 1 heerenhorloge met ketting (koper), 1 belaslingplaatje, 1 blauwe jas en een roeiboot. Inlichtingen aan het politiebureau Julianastraat BOSKOOP. De heer J. Jongejan, sedert 1903 amb tenaar aan den Burgerlijken Stand, leven9 belast met de voltrekking van huwelijken, beeft wegens hoogen leeftijd tegen 1 Ja nuari a.s. ontslag uit die betrekking aange vraagd. HAZERSWOUDE. Op Zaterdag 1 Dec. a.s. zal er gele genheid zijü tot kostelooze inenting. Men fervoege zich hiertoe des voormiddags tus- schen 9 eD 10 uur aan de Ziekenbarak en verzuime niet de trouwboekjes mede te brengen. De uitslag van de vijfjaarlijksche ver pachting van het grasgewas langs den Ge- meenewep en Kromme Jaagpad is als volgt: W J. van der Velde en J C van Dijk voor b UI.50 per jaar: grasgewas langs Zijdeweg C van den Bosrh voor f. 50 per jaar; Perceel tuingrond genaamd Bethlehem" aan 0. A. van der Wiel voor f. 50.50 per jaar. Alhier is opgericht een Gymnastiek- vereemging met aanvankelijk 26 leden on der den naam van Ontspanning door in- *P*nning". Tot bestuursleden werden ge- kozsn de heeren L. C van Vliet, voorzit ter. J. 0 p Timmermans 2e voorz L. M. e R°er, secretaris. A C. van der Togt, Penningmeester De heeT A Th. de Ruy- ter. hoofd der R. K school op het dorp beeft zich bereid verklaard de leiding op z,ph te nemen ®'i deze heb ik de eer U te berichten, dat mijn 2005 INLIJSTEN 1945 van Portretten en Schilderstukken. Tijdens Sint Nicolaas verminderde prijzen. Voor werkelijk goede inlijsUzetting, het adres bij D. GESINK, Voorstraat 80, Katwijk a. Zee. - De Rmg Bodegraven en Omstreken" van Hervormde Tongelingsvereemgingeu, heeft alhier een ringvergadering gehouden. Nadat gezongen was van Ps. 19 5 opende de voorzitter van de vereeniging „Eere zq God de beer S. de Bruin het samenzijn met gebed. De heer J. de Kort van hier gaf een In leiding op Galaten 6, waarop een leerzame bespreking volgde. Nadat gezongen was van Ps. 17 3 behandelde de heer Den Her tog van Boskoop het onderwerp „Ontwa pening", waarna de heer Lok van Bode graven sprak over „Radio." Ook op deze onderwerpen volgden be sprekingen. Het was een leerzame avond, waarop de Ring met voldoening kan terugzien. Na het zintreD van Ps 105 5 sloot de heer Costerus van BodegTaven met dank gebed. TER-AAR. Burgerlijke Stand. Geboren: Nicolaas Jozef, z. van G. Pie- terse en G. M. Endhoven. Sofia, d. van G Beer9 en J Wesselius. Cornelia Maria, d. van A. Oostdam en A. M. van der Zwaan. Overleden: Cornelia Klazina van der Zwaan 4 m. Gevestigd: C. van der Haven van Ai- phen. G. M. Pieterse van Nieuwkoop. B H Brouwer van Assen A. Besteben van Delft. J. W van der Kaa van Am sterdam G. Stigter van Nieuwkoop. M C Spruijt van Kamerik. Vertrokken: J M C. Lebesque naar Am sterdam. J. Verkade naar Alphen R. Cl van Eijk naar Ermelo. J. M. C. Vis naar Voorschoten. A. G. Engels naar Am sterdam. C. van Woudenberg naar Al pben a. d. R C. A. Verlaan naar Rijn- zaterwoude. M. M. Slingerland naar Leiden. Tot onderwijzeres aan de Chr. Nat. School te Aardam is benoemd mej N. Heu- kels van Rotterdam, zulks in de plaats van mej. A. Wille. WOUBRUGGE. Na de installatie vaD den nieuwen bur gemeester zou deze in de hal van het raad huis even poseeren met den Raad en ver dere aanwezigen. Een eenvoudige dorps- genoote, daarbij tegenwoordig, die de han delingen van den fotograaf wantrouwend gadesloeg, zeide na afloop „toch gevaar lijk, 't ding vloog met een plof in brand". ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Geboren: Teums, Z. v. Pieter Overbeek I en Cornelia Prins. Ondertrouwd: Jan Knopper jra. 38 j., te Jaarsveld en Maria Versloot j.d. 29 j. Getrouwd Hendrik van der Graaf, j.m. 25 j., te Bodegraven en Johanna Gerritdina van Griethuizen jd. 25 j Adrianus Cor nelia van den Berg jm. 33 j te Willeskop en Elizabeth Maria Leliveld j.d. 31 j. Pe trus Johannes Kleiweg im. 30 j., te Wad- dinsveen en Gerarda Blom jd. 24 j. Gevonden voorwerpenEen hand schoen, een vulpotlood en vier breinaal den. Inlichtingen ter gemeente-secretarie. KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Catharina Elisabeth, d. van T. van Beelen en G van Beelen. Jacob, z. van L Klaassen en L. van Rijn. Cornells, z van J. Kulk en W. Zwaan Willem, z. van C. van Beelen en G Haasnoot. Overleden Corn. L. Wijsman 21 j., onge huwd. A!bertu9 van Vliet 68 j.. weduw naar van A Driebergen Maartje den Haas 7 mnd d van P den Haas en P. Kuyt. Neeltje van der Meij 59 j.. echtgen. van C. van Velzen. Alida Remmelzwaal 79 j.. ongehuwd. Ondertrouwd: W. van Dijk en M. van Duijn. KATWIJK AAN DEN RUN. Tuinbouw. Het hoofdproduct van het najaarsseizoenl de bloemkool .raakt ten einde Ook de kwa liteit gaat sterk verminderen waardoor ook de prijs vermindert. Nog enkele dagen en de aanvoer is van geen beteekenis meer Roode en gele kool gaat iets vlugger met grooteren aanvoer terwijl uien in prijs iels verlaagd zijn .mogelijk wel door het slechte weer waardoor dit artikel moeilijk vervoerbaar is. Spruiten blijven in dpzelfden prijs De aan voer van aardappelen is van geen beteeke nis meer. PIANO- en 0RGELHANDEL Katwijk aan Zee Door directen import uit le klas Buitenlandsche Fabr. zijn wij in staat het BES I E te leveren teg'n den LAAGSTEN PRIJS KATWIJK AAN ZEE. Eiken Maandag en Woensdag houdt HARTOGS spreekuur v. 103 uur VOORSTRAAT 4 b. d. Boulevard. Tarief: Kunsttanden vanaf f 2.pijnloos trekken inbegrepen Plombeeren v af f 2 50 Vernieuwen van oude gebitten billijk Schriftelijke garantie. 920 8®UÏPD TOT EER BEZOEK OITHOOOIOEHDI AALSMEER. Donderdagavond had in de groole zaal van dè nieuwe Centrale Veiling de feeslver- gadering plaats, we'lke was belegd naar aan leiding van de uitmuntend geslaagde ten toonstelling in April en waarop de behaalde medailles enz. aan de resp. winnaars wer den uitgereikt. De feestrede werd gehouden door den heer Jb. Alderden Dzn.. voorz. d-?r veiling, terwijl de uitreiking geschiedde door den heer G. Oud, voorz. der Ned. Mij. voor Tuinbouw. Ter afwisseling werd opgevoerd: „De Zomerfilra" en liet de bekende goochelaar Van Houten zijn staaltjes van buitengewone vaardigheid zien. Liedjes werden gezongen, vervaarigd door onzen plaatsgenoot Jb. Buis. Ondanks hetr uwe weer waren velen op gekomen. Een avond, waarop met voldoening kan teruggezien worden. Pl.m. 1400 per sonen waren aanwezig. EAARLEMMERMEER. De suikeropbrengst in Haarlemmermeer. Meer dan 21 millioen K.G. Nu de bietencampagne in den Haarlem mermeerpolder nagenoeg haar beslag heeft gekregen, kunnen we omtrent de uitkom sten van dit gewas de volgende belangrijke cijfers mededeelen, die begrijpelijkerwijs op een globale schatting berusten. Gerekend word' dat er in dezen polder dit jaar onge veer 4000 hektaren met bieten werden be zaaid: de gemiddelde opbrengst bedraagt 32000 K.G. per hektare; dus in het geheel ongeveer 128.000 000 K.G.; het suikerge halte bedraagt gemiddeld 17 pet., zoodat in den Haarlemmermeerpolder dit jaar aan suiker wordt opgebracht ongev. 21.760.000 K.G. KATWIJK-AAN-ZEE. le Winterlezino. Het Comité voor Winterlezingen heeft gisteravond der campagne weder ingezet en door den heer Raden Mas Noto Soeroto, een voordracht doen houden over: „Javaan- sche zeden en gewoonten" De zaal van het Paviljoen van het Groot Badhotel was geheel met belangstellenden gevuld. De heer J. Eikelenboom opende de bijeen komst. met allen een hartelijk welkom toe te roepen en mede te deelen dat in de twee de helft der volgende maand voor het co mité zou optreden mevrouw Eigeman- Offers. die dan een kerkconcert zal geven. Op de derde avond zal de Vlaamsche schrij ver Felix Timmermans ontreden. Hierna gaf spr. den Javaanschan dichter Soeroto het woord. Deze begon allen dank le zeggen voor hun tegenwoordigheid en hoopte door zijn lezing meer hartelijk samenvoelen met In donesië bij de hoorderessen en hoorders op te wekken. Daarna heef tspr een duidelijk beeld ge geven van het Java en Indië van voorheen en hoe de cultuur het heeft vervormd tot het Insulinde vap thans. Spr liet ons een blik slaan in de verhou ding van Indië tot Europa, het koloniale vraagstuk dat spr ook in zijn uitgegeven boek breedvoerig behandeld had; en be sprak achtereenvolgens de overheersching door de westersche volken, de hoofdtaal, en aanverwante talen; de 35 millioen inwoners als stamverwanten en hun godsdiensten; het ontstaan van den naam ..Java"; de le genden; de luister en aanzien van het Ja- vaansche volk; hun krijgen tegen Perzen en Zigeuners; hun kleeding, het batikken, boekbandversiering en behangsels; de be wapening; spelen, muziek, literatuur en danskunt, zeden en gewoonten tot in 1596 de kolonisatie intrad. Deze bracht achtereenvolgens op elk ge bied. Zoo goed als Europa de vrijheid be mint evenzoo wenscht Indonesië haar sou- vereiniteit Daarom ook verzette hel zich te gen de Oostersche volken en hij hoopte dat de westersche invloed en cultuuT mede zou den werken tot opheffing van dwang en tot waardeering van de Indonesische vrijheid, welke alleen de grond kan zijn voor een vruchtdragende wasdom op elk terrein. Na de pauze werd een en ander met mooie lichtbeelden aangevuld. E~n dankbaar ap plaus was het loon voor deze mooie lezing. Dr. Eikelenboom bracht spr. hartelijk dank voor zijn woord en de kpurige licht beelden en hoopte dal de wensch van den spreker geheel in vervulling moge gaan. Het comité kan met voldoening op dezen avond terug zien. In het bericht over de verkiezing van twee leden voor de commissie van overleg enz. staat: Wegens aftreden van de heeren C. Boot en D. de Liefde die niet weer in aanmerking komen dit moet zijn: die niet weer in aanmerking wenechte te komen. De opmerkzame lezer zal dit wel reed9 gemerkt hebben. Aan het gemeentelijk arbeidsbureau stonden als werkzoekend ingeschreven 45 arbeiders. 35 grondwerker", 5 opperlieden, 1 straatmaker, 1 boekhouder 1 timmerman, 1 kuiper, 1 stoker, 1 visscher, te zamen 91 personen. LISSE. Geboren: Arie. z. van L. G. Faas en S. Imanse. Johannes Jacobus, z. van M Ro- mijn en M J van Stijn Maria Ida Joan na. d van G W Bruynen en G. C. Helmer. Theodorus Carolus Franriscus, z. van M. J van Steyn en M. C de Roode. Ondertrouwd: M. J. Jellema en L. A. J. van Dijk. De aanvoeren en hoogste noteeringen waren: Wagen9 Goudsche Leidsche gestempelde lichte lichte zware (1) (21 (1) (2) (li (2) (1) (2) (1) (2) 19 Nov. Oudewater 106 103 29 f62 f— f 53 f58 I 58 f 57 f f f f f f 20 Nov. Bodegraven 353 280 240 f 56 f 56 f 55 f 60 f 69 f 57 f f 60 f58 f f f 21 Nov. Woerden 417 317 277 f 56 f 56 f 57 f 59 f 59 f 57 f f 59 f 58 f f f 22 Nov. Gouda 249 215 198 f55 f56 f56 159 f59 f57" f60 f59 f 58 f— f f 22 Nov. Alph a.d. R. 24 2 4 42 f f f f 59 t 61 f 58 f f f f f f 23 Nov Leiden 82 82 91 f57 f60 f 57 f f f f f f f 68 f 68 f 61 (1) Zijn de opgaven der vorige week. (2) Zijn de opgaven van 2125 Nov. 19 27. Als de winter komt met de lange avonden maakt het U dan thuis gezelliger en schaft U aan. Het is het klaverblad van 4 en brengt geluk in Uw woning. Wij leveren U franco thuis met volle garantie, vanaf 1438 f. 5. per maand VRAAGT NOG HEDEN CATALOGUS BIJ W. A. GOUW VOORSTRAAT 64-66, KATWIIK a. ZEE Gehuwd: A. Slinger en A v. d. Horst. R. de Leeuw en C. v. d. Bent. NOORDWUK. Bij het alhier gevestigde correspondent schap voor arbeidsbemiddeling, zijn deze wee kals werkzoekenden ingeschreven: /O personen, n.l. 19 losse arbeiders, 1? hand arbeiders, 7 visschers, 3 timmerlieden, 3 schilders, 2 opperlieden, 2 stucadoors, 1 met selaar, 1 jongste kantoorbediende en 16 jongens beneden 16 jaar. Gevonden voorwerpen: 1 jongensmuis (wollen), 1 bruine portemonnaie, inhoud 10 gulden; 1 zwarte ouderwetsche pet; 1 buig tang 1 blauwe jongenspet; 1 belastingmerk en 1 huissleutel. Inlichtingen over boven staande voorwerpen worden verstrekt aan het politiebureau te Noordwijk-Binnen, uit sluitend des Zaterdags van 12 tot 1 uur. NOORDWIJK-BINNEN. De Zendingscollecte in de Ned. Herv. Kerk ten behoeve van de samenwerkende zendingscorporaties (Bureau te OegstgeestJ heeft met enkele nagekomen giften in totaal opgebracht f. 264.35. Bij de Woensdag j.l. gehouden slem- ming voor drie leden fran het kiescollege, werden herkozen de heeren A. C. Parlevliet, D Bakker en J. Banck, respectievelijk met 45. 52 en 52 van de 64 uitgebrachte stem men. OEGSTGEEST. Burgerlijke Stand. Geboren: Albeitiena, D. v. M. Verhaar en T. Barnhoorn. Hester, D. v. W. Sloot weg en M. J. J. Zuurmond. Ondertrouwd: S. Brussee te Sassenheim en C. H. Stravers. C. Schoneveld te Rijnsburg en G. A, van der Schrier. Gehuwd: P. Vogelenzang te Leiden en J. Ravensbergen. M. C. Juffermans te Leiden en A. C. M. de Loof. Overleden: T. Kwakernaat 32 j. C. M. J. Zuur 82 j. S. Th. Binmewijk 73 j. J. P. Linck 72 j. In de kleine zaal van „Irene" zal Woensdagavond 28 November, des avonds van 79 uur een verkiezing plaats hcD- ben an vier gemachtigden voor hel kies college der Ned Herv Gemeente Aftredend zijn de heeren: I. de Leen, Joh Rauws en J. W. Nieuwenhuizen Segaar. Alleen de laatste beiden heeren zijn her kiesbaar Tevens moet voorzien worden in de vacature, ontstaan door het bedanken wegens vertrek naar Leiden, van den heer J. Schoneveld. Tezelfder tijd en plaats zal een verkie zing plaats hebben van vier notabelen der Ned. Herv Gem. Aftredend en herkiesbaar zijn de heeren: G. Kamsteeg, B. J v. d. Meene, P van Santen en L. Schouten De opening der stembussen heeft terstond na 9 uur plaats. SASSENHEIM. De data van de pluimveeteirtoonstel- ling zijn niet 22, 23, en 24 December, zoo- als gisteren gemeld, doch 22, 23 en 24 Jan. WARMOND. Warmond's Fanfare. Gisteren gaf de muziekvereeniging „War mond's Fanfare haar 15e winteruitvoenng in de groote zaai van Hotel „De Stad Rome". De avond werd geopend met no. 1 van het programma „Marche Héroique", welke marsch, onder leiding van den bekwamen directeur, den heer M. Bolderdijk, op zeer verdienstelijke wijze werd ten gehoore ge bracht. Daarna nam de voorzitter, de heer Berg man, het woord en heette de talrijke aan wezigen welkom, in het bijzonder de afge vaardigden van zusterverenigingen, tevens zijn dank betuigende voor den financieelen steun ook dit jaar weder van donateurs en kunstlievende leden ondervonden, waardoor het moglijk was geweest een drietal nieuwe .univ-iilen aan te koopen, terwijl boven dien een flink batig saldo in kas bleef. Een speciaal woord van welkom richtte spreker tot den beschermheer der Vereeni ging. den heer S Baron van Heemstra, die zich de verre reis van Bussum had willen getroosten, om dezen avond in het midden van zijn vereeniging te zijn Een bewijs van medeleven, aldus spreker, ook steeds ge toond door den burgemeester, die ook dezen avond tegenwoordig was. wat door de Ver eeniging ten zeerste op prijs wordt eesleld. Hierna richte spreker zich tot Notaris Bomeijn die op een vergadering van de werkende leden met algemeene instemming tot eere-voorzitler was gekozen en het ver heugde spreker zeer, dat de heer Romeijn, van wien bekend is, dat deze in geen enkel verenigingsbestuur zitting wil nemen, deze benoeming wel heeft willen aanvaarden. De voorzitter memoreerde voorts den 3en prijs in de aldeeling uitmuntendheid op het con cours te Maassluis behaald, wat gezien de zware eischen, welke door de jury werden gesteld, e^n groot succes voor de vereeni ging beteekende. Een succes wederom te danken 'aan de eminente leiding van den heer Bolderdijk, waarom spreker deze, als blijk van waar deering, namens de vereeniging een staan de klok aanbood. Welk geschenk met een geestig speechje werd aanvaard. Op verzoek van den voorzitter hechtte nu de beschermheer den zilveren lauwer krans aan het vaandel, onder mededeeling dat hij gaarne aan dit verzoek voldeed. Het deed spreker genoegen wederom in Warmond te zijn en een uitvoering van het Fanfare mede te maken, waarbij alles we der zijn gewonen gang ging. GewooD was het toch dat op zoo'n avond de zaal stamp vol was, dat goede muziek ten gehoore werd gebzracht, dat den directeur 'n mooi cadeau werd aangeboden en dat straks onder be kwame leiding een aardig blijspel zou worden opgevoerd. Gewoon was het echter niet dat een derde prijs moest worden aan gehecht, daar onder de 15 prijzen, die het vaandel sierden vele eerste en tweede prij zen schitterden. Toch, aldus spreker, was deze 3e prijs, in de hoogste afdeeling be haald, een flinke prestatie te noemen, die naar hij vertrouwde, door tweede en eerste prijzen gevolgd zouden worden. De heer Romeijn, nu het woord verkrij gende. bracht de vereeniging en allen, die tot zijne benoming als Eere-Voorzitter had den medegewerkt hartelijk dank. Een be noeming, die spreker gaarne had willen aanvaanden, daar de vereeniging hem steeds sympathiek was geweest, daar deze geleid wordt langs banen, welke noch inwendig, noch buiten tot verdeeldheid aanleiding geven. Van haret hoopte spreker dan ook op een aangenome en langdurige samen werking. Onder de 6 muzieknummers, welke nu volgden, dient vooral No. 6 „Antigone" ge noemd. ëa de pauze kwam de afdeeling Tooneel voor het voetlicht. Opgevoerd werd het vroolijke blijspel in drie bedrijven. „Tante Erna's laatste wil" een stuk vol van lachwekkende verwikkelingen, zoodat de lachsalvo's niet van de lucht waren en dat afgaande op het daverend applaus, zeer in den smaak viel. De eere-voorzitler besteeg na afloop het podium en dankte namens alle aanwezigen de muziek- en tooneel-afdeeling voor het genotene en bood aan de tooneelspeelsters, die in goed spel voor de heeren niet hadden OEder behoeven te doen, bloemen aan. In meer intiemen kring bleef men nog eenigen tijd gezellig bijeen en werd den heer Schijf hulde gebracht voor het vele en moei lijke werk, dal hij zich terwille van de loo- neeluitvoeringen getroost en aan wiens lei ding een groot deel van het succe9 te dan ken is. WASSENAAR. Burgerlijke Stand. Géboren: Petrus Johannes Marie, z.v. H. J. Kounigs en M. A. van OeveJen Elsje^ d.v. Ch. F. Tromp Meesters en S. C. W. Lanzing Anna Maria Theresia, d.v. L. A. van derr Berg on A. K. Ruigrok Nicolaas Ludovïcus, z.v. P. N. de Bruqn en J. F. Rotteveel Trijntje, d.v. P. van der Luit en ML W. de Graal Trijntje Willemqntje, d.v. A. Vermeulen en J. Goor. Ondertrouwd; J. van Rhjju en Ch. J. Cleton. Donderdagavond gaf <Jp muzaekvereeni- ging „Excelsior" in het Patronaatsgebouw een uitvoering voor Donateurs en Kunstlie vende leden. De opkomst was als altjjd groot. Verschillende muzieknummers werden op vlotte en keurige wjjze gespeeld. Voor afwis seling zorgden de bekende artisten Helle- man en van Leeuwen, die de aanwezigen uitstekend wisten te amuseeren. RECLAME. EEN ZEER GESCHIKT CADEAU is toch zeker een PLAAT uit de pracht-collectie bij L. V. GEELEN Haail.str. 55 Tel. 593. P. S. Komt U eens luisteren. 2002

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7