DENKT AAN DEN ORANJE-BAZAAR Koperwerk Jongens en Meisjes WINKELHUIZEN LANDHUISJE Fa.J.L. CREYGHTON 1 Aank. Bediende 1 Jongste Bediende i BANKETBAKKERIJ VAN TONGEREN De St. Nicolaas-Etalage is gereed!! UIT DE OMSTREKEN. OP 20, 21 EN 22 NOVEMBER IN DE GROOTE ZAAL DER STADS-GEHOORZAAL dagelijksche autobodedienst MORGEN GEEN SPREEKUUR. naar antieke modellen. UITGEBREIDE KEUZE. FIJN AFGEWERKT. Indien tijdig opgegeven, kun nen bijzondere voorwerpen gemaakt worden. 581 v.h. g. appelo Beleefd tot een bezoek uitnoodigend. schrijfwerk. WOON OF WlNKFI US deelen. dat er weer een balie saldo is. al is het dan niet groot. Dit bedrae zal geheel besteed worden, voor aankoop van boeken. Besloten wordt nog a s Donderdag te openen Er i9 dan van kwart voor zeven tot kwart voor acht gelegonheid boeken le halen. Niets meer aan de orde zijnde sloot de waar nemend Voorzitter onder dank voor de op komst de vergadering. Een nieuwe teren op de Herv. Kerk. Konden we eenigen tijd geleden melden, dat er plannen gemaakt werden voor een nieuwen torende beslissing is genomen. Na gehouden aanbesteding door den gemeente- opzichter is het werk aan den laagsten inschrijver, den heer Joh. YctIoop van Kat wijk aan Zee gegund voor f. 7500. Het wordt een toren met spits opgetrokken van Rijn steen. Er zal ook een nieuw uurwerk in ge plaatst worden, met twee wijzerborden met uur- en minuutwijzer; een naar het Zuid- Oosten en een naar het Noord-Oosten. De nieuwe toren wordt 5 M hooger dan de oude. Voor de kosten is een koning gesloten, welke in 25 annuïteiten zal worden afgelost, wat men uit de gewone middelen hoopt te doen en naar men ons verzekerde ook geen belastingverhooging zal medebrengen. Door den hevigen storm zaten vooral de tuinders in angst over hun glas. maar het is best meegeloopen. Er,i9 zoo goed a!s niets 9luk gewaaid; een enkele' ruit, maar van eigenlijke stormschade was niets te be speuren. 't Ergst is de Kerkvoogdij er nog aan toe. want van het dak van de consis toriekamer zijn veel pannen afgewaaid, ter wijl ook de tuinmuur van de pastorie lang9 de Sluissleeg tegen den grond gewaaid 19. Ook het dak van een hooiberg bij den heer L. Jansen is geheel vernield. werd er narrig onder en de commissarissen keken zuur, doch van schaatsenrijden kwam niets meer terecht. Het aantal leden is met 1 verminderd; momenteel telt de vereeniging nog 253 leden n.l. 213 mannelijke en 40 vrouwelijke ledeit: Naadt. dit verslag is voorgelezen brengt de penningmeester het financieel verslag uit, waaruit blijkt dat de kas met onge veer f. 60 is verminderd, doch er blijft in elk geval nog een kapitaal van f. 1456.35. genoeg om een flinken winter tegemoet te treden. De rekening en verantwoording van den penningmeester wordt in handen gesteld van een commissie van onderzoek, bestaande uit de lieeren Noordman en De Jong, waarvan laatstgenoemde rapporteert dat alles in orde is bevonden, weshalve, onder dankzegging, besloten wordt den penningmeester te dechargceren Vervolgens deelt de voorzitter mede, dat in de plaats van Joh. de Jong tot com missaris is benoemd de heer J. Bodewijk en tot. hoofdcommissaris de heer N. vnn der Voort. Tenslotte zegt hij dat dc con tributie voor 15 December a s. zal geïnd moeten ziin en dat het loon der arbeiders geliilc blijft aan het rong jaaT Bij acclamatie worden herbenoemd d» aftredende bestuursleden, dc heeren F. J. Parlevliet en Joh. de Jong, waarvan lantst- genoem'7" mededeelt dat hij de benoeming aanvaardt. Hierna wordt de vergadering gesloten. Na afloop worden enkele prijzen verloot, zooals dat telkcnjare gebruikelijk is en blijft men nog lang gezellig bijeen. um-ppommh HILLEGOM. Boktor J. H. der Weduwen. Br. der Weduwen heeft zijn praktijk over gedragen aan een nieuwen dokter en gaat Hiliegom verlaten. Dit was het gerucht, hetwelk wij eerst vernamen en spoedig be vestigd kregen. Het gaf een schok aan het gemoed, want dr. Der Weduwen heeft vele patiënten, vele vrienden en vele goede ken nissen. Hot was in October 1.1. 31 jaar ge leden dat de heer Der Weduwen zich hier als jong geneesheer vestigde, het was zijn eerste en eenige praktijk, welke hij van den grond af opbouwde Eerst eenige jaren later nam hij da praktijk van dr. De Boer over. Vijf en twintig jaren lang woont dr. Der Weduwen in het huis, waar hij thans ge vestigd is. Zes jaar geleden, in 1922 her dacht hij zijn 25-jarig jubileum, zijn patiën ten hebben hem toen een fcrat bereid, taarop dr. Der Weduwen nog met genoe- ;en terugziot. De prachtige oud-Hollandsche kast ge tuigt van de sympathie der patiënten en vrienden. Het vertrek uit Hiliegom zal in de tweede helft van December vallen. Dan wordt de praktijk overgedragen aan dr. J. J, Versluis. Dr. Der Weduwen heeft nog geen be- iluit genomen over zijn aanstaande woon plaats. Hij is thans 59 jaar ou den gevoelt tick verplicht zijn omvangrijke praktijk aeer te leggen, omdat de arbeid hem wat jwsar begint te vallen. De patiënten en de nhilanlrooisehe ver- (eoigingen zullen dr. Der Weduwen mis- .en. Hij was voorzitter van de Nutespaar bank. Afdeelinn Ned. Prot. Boud. Geen eigen voorganger. Dei tiende jaarvergadering der aldeeüng tan den Nederl. Protestanten-Bond droeg ten ander karakter dan gewoonlijk. Het jaarverslag en de rekening wezen op jen bloei der aldeeüng; het Godsdienst- inderwijs wordt geregeld door meer leer- tngen gevolgd. De rekening, die begon met ten tekort, sloot met een klein batig saldo lank zij de collecten. Een voorstel van een der leden om door vijzigine van het huishoudelijk reglement ïllo periodiek altredende bestuursleden her- ïiesbaar te stellen, kreeg niet de verei9chle neerderheid. Wrel werd besloten, dat be halve de secretaris en penningmeester ook le voorzitter herkiesbaar i9. De altredende bestuursleden de heeren W. D. Oudolf en L. van der Linde werden herkozen, terwijl in de vacature van Dr. C. H. Steenmeyer (niet herkiesbaar) tot be stuurslid gekozen werd mej. J. G. Vennekool. De voorzitter deelde daarop mee. hoe over ig gepleegd is met de afdelingsbesturen ran Sassenheim en Lisse om voor deze drie ïtdeeüngen een vasten voorganger te be roepen. Sassenheim had inmiddels afwijzend eeschikt. De vergadering bezag de licht- en schaduwzijde van het plan en sprak zich in beginsel met een zeer groote meerderheid uit tegen een eigen voorganger. In verband met het 10-jarig bestaan hield de voorzitter een rede, waarin hij er aan herinnerde, dal de dame9 Keur en van ffaveren, beiden thans in het buitenland vertoevende, en de heeren Dr. der Weduwen •n F. A. J. Heemskerk de feitelijke oprichters Ier aldeeüng waren. Laalslgenoemde heeren ojnnog lid der aldeeüng; elk werd een mooi |:realligrafeerde oorkonde aangeboden. Voorts sprak hij woorden van dank tot hen. die keel voor de afdeeling gedaan hebben, de or- ;anisten en leidsters van het voorbereidend jodsdienstondcrwijs. De heer J. If. A. Vooren. bestuurslid, richtte zich in zijn toespraak tol voorzitter, ircrelaris en penningmeester, en eenige< amilies, die zich bijzonder verdienstelijk 'oor de aldeeüng hadden gemaakt. KATWIJK AAN ZEE. Meiavond Prinses Juliana-Bewaarschool. In het ruime hoofdlokaal van deze school rwamen gisteravond vele moeders van 'ldaar schoolgaande kinderen met de dames an hef comité van toezicht, mevr. Schok- img, mevr. Meerburg, mevr. Kalkman en oevr. Kruijt en enkele andere genoodigden urnen, tot het houden van een Ouderavond. Het lokaal was eivol. Mevr. Schokking opende het samenzijn hel het laten zingen van Psalm 81 3 vaarna zij in gebed voorging Mevr. S. heette allen hartelijk welkom en lotmde het een goede gedachte om dezen 'udcravond te houden, vooral opdat de moo iers konden hooren en zien. dat bewaar- shoolhouden en bewaarschoolhouden een noot verschil is. Bracht men vroeger de kinderen onder de ioede van een of anderè oude juffrouw, ra je laatste jaren heelt men begrepen, dat het «ind, ook op don leeftijd van 3—4 jaar vat baar i9 voor indrukken, die het in latere jaren niet vergeet. Baanbrekers(sters) noemde snr. o.a. Pesla- lozzi en Montcssori. Than9 heelt men goed onderlegde onderwijzeressen en kunnen de ouders zich verheugen dat op de bewaar school de opvoeding der kleintjes geschiedt in chrisleüjken geest. Ook voor de vorming van het karakter van het kind is het heilzaam dat het gere geld met andere kinderon speelt en omgaat. De school en de oudera hooren bij elkaar en deze laatste zijn gehouden, den finan- cieelen druk. met hel bestuur te helpen dragen. Ruste Gods zogen bij voortduring op deze scho<V, aldus besloot spreekster. Moj. Poot, hoofd der school nam daarna het woord en constateerde met genoegen dat alle ouders der schoolbezockende kinderen, voor hel eerst dezen ouderavond medemaken Het doel daarvan is: dat ouders en onder wijzeressen, hierdoor elkaar beier leeren kennen, begrijpen en waardeuren. Daarvoor dient gelet, dat de lucht in de school be oefend, thuis in gelijke en niet in tegenover gestelde richting ga. Spr. dankte de ouders voor de verrassing dezen zomer haar en de kinderen bereid. Hierna zongen de Onderwijzeressen eenige versjes, die de kinderen op school ook leeren. Vervolgens hield mej. Poot een causerie over ,,De samenwerking tusschen School en Huisgezin". ..Thuis' en „School" spelen een groole rol in 't leventje van de kinderen. Ze vertellen van school thuis en in de school weer van thuis en vaak eisclit het dc grootste inspan ning om hen in hun rijke verbeelding te be grijpen. Dat is één der grootste redenen waarom gezin en school in nader contact met elkaar moeien komen, waardoor een elkaar beier begrijpen al9 van zelf volgt. Vooral dient van beide zijden belang stelling" voor het kind getoond le Worden, vooral bij het lief en leed dat de kleine be leeft Ook dient de school hoog gohouden le worden bij de kinderen door de ouders en niet in ongunsligen zin tegen de kinderen over de school of onderwijzeressen le' spre ken. Voor men dit doe, onderzoeke men of dit noodig is. Goede samenwerking van „school" en» „thuis" is ook nuttig voor de gezondheid van de kinderen. Spr. geeft enkele voorbeelden waaruit dit duidelijk blijkt. Ook het „geregeld" schoolbezoek i9 tol nut van 't kind; dit leert gewennen aan orde en regelmaat. Daarna las spreekster een paar karakler- scholsjes voor, genaamd .Willy" en „Frida" geschreven door mej. de Vries. In de pauze werden ververschingen gef- presenteerd. Nadat vervolgens de dames nog een paar versjes gezongen hadden werd gelegenheid gegeven lot het stellen van vragen, doch alle aanwezigen schepen niets meer le willen welen. Alvorens nu tot bezichtiging der lo kalen, werkstukken en besprekingen met het personeel over te gaan. werd gezongen Gez. 180 1 en sloot mej. Poot met dankgebed. Toen ging men wat rondkijken. Over 't algemeen was men vol lof over 't geen in de lokalen aan leermiddelen werkstukken en spelen te' zien was. Het was voor personeel, ouders, comité en genoodigden een goede avond. Gouden bruidspaar. Morgen, Woensdag 21 dezer hoopt Jiet echtpaar H. van Tongeren—Bloot den dag te herdenken waarop zjj vijftig jaren geleden in den echt werden verbonden. De heer Van Tongeren heeft tot voor den grooten oorlog het bakkersbedrijf beoefend, doch daarna, met energiekem steun van zijn zoen, zich op het grossieren toegelegd, wat thans een zeer omvangrijk bedrijf is. In de 60 jaren van zjjn huwelijk heeft de heer v. T. deel uitgemaakt van den Gerefor meerden Kerkeraad, was Zondagsschoolon derwijzer en een der pioniers voor het Chr. onderwijs te dezer plaatse. Als zoodanig heeft hij ook een bestuurs. functie bekleed. Mej. v. T.Bloot heeft in alles haar man terzijde gestaan en beiden genieten nog een goede gezondheid. Mogen zjj nog lang voor kinderen, familie en vrienden gespaard blijven. De heer C. A. Kruijt door de Chr. Zangvereeniging „Halleluja" benoemd tot vooratter .heeft deze benoeming aangenomen. De heer G .van Duijn had bedankt. Gecollecteerd werd een gift van f. 10 voor de zending. De collecte voor de jeugd organisatie bracht 1. 88.42 op. De heer J Eikelenboom heelt de be noeming tot lid van den raad, in plaats van den heer P. van Duijvenbode. die bedankt had, aangenomen. De storm heeft hier heel wat schade veroorzaakt, het bleef niet alleen bij ge vallen boomen, afgeknapte telefoon en ra diodraden, en dak-astennes. Ramen ziju ingewaaid van twee woningen aan don Sta tionsweg; daar is ook een muur van een huis in uaobouw omgevallen. Een bloemen kas van den heer Van Dijk in het Duin werd totaal verwoest, hetzelfde gebeurde met een kas aan de Weerlaan. Het dak van het nieuwe zaadhuis der Nederl. Elite Zaadmaatschappij is weggewaaid en beeft bovendien vele ruiten en pannen van be lendende gebouwen vernield. Deze schade zou een duizend gulden bedragen. Do R -K. school aan de Hoofdstraat moest het ook ontgelden. De gebroken ruiten, sehoorsteenen en schuttingen zijn legio, voornamelijk in de Leidschestrnat en de Wilhelminalaan. NOORDWUKERHOUT. Raadsagenda. De Raad dezer Gemeente vergadert Woens dagmiddag te twee nur, met de volgende agenda 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van B. en W. tot wjjziging der verordening op de heffing van leges ter Se» cretarie 3. Voorstel van B. en W. tot het vaststellen van eene verordening, regelende de voorwaar den .waarop aan de besturen van bijzondere bewaarscholen subsidie uit de Gemeentekas knn worden verleend. 4. Voorloopige vaststelling der rekening van het grondbedrijf, dienst 1927. 5. Voorloopige vaststelling der rekening van den Gemeentedienst 1927. 6. Voorst>1 vai B en W. to ainsle.lin van den heer R. E. L. Wösten, als geneesheer he iast met de vaccinatie en den doodschou'.v 7. Vaststelling begrooting van het grond bedrijf, dienst 1929. 8. Vaststelling begrooting van de Gemeen, te .dienst 1929. De üeldadighoids-bazar in 't palro- naats-gebouw van St. Victor mocht zich Zondag in een druk bezoek verheugen De feestelijkheden werden Zondagmorgen, nl de Hoogmis geopend met muziek, waarna verschillende evrmakeüjkheden plaat9 had den. 's Avonds had er een opvoering plaals van „Het nest ontvlucht" door een Noord- wijksche damesclub Het is thans zeker, dat in het verkochte Raadhuis, gevestigd zal worden, een bijkan toor van de Lissesche Bankveroeniging. In de bekende Zendingszakjes werd op. gehaald tem bate van de Zending, het bedrag van f 108,57 NOORDWIJK-AAN-ZEE. De Zendingacolloete in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden, heeft opgebracht de som vair f. 400, RIJNSBURG. Door dem storm is alhier weder vrij wat schade toegebracht aan broeikassen enz., al mag hot een wonder hecten, gezien de kracht van den storm en het vele glas dat hier op de tuinen is, dat nog niet veel meer ramen zijn stuk gewaaid. Toch is'de schade niet gering Bii den heer A. H. b.v. werden wel meer dan honderd ruiten vernield en bii de fa. V. en v. D. on geveer tachtig. F.rnsiige ongelukken zijn gelukkig niet voorgevallen. SASSENHEIM. Het besluur van de aid. Sassenheim van do Ned. Vereen, tot bescherming van dieren is als volgt samengesteld: Joh. Speel man, voorz.; E. Speelman. 2e voorz.: Fr. Ven- laan. secr., mevr. Kaptevnv. d. Berg, Pen- ningmeosteres en L. Kwakkel, 2e penningm. Hield dc R.K. Vrouwenbond vorige jaren tegen Kerstmis een uitdeeüng van kleedingslukken, Üian9 zal dit reeds met St. Nieolaas plaals hebben. -De oogsteollcete in de Geref. Kerk heelt opgebracht, voor de armen f. 1 299.44s en voor de kerk f. 911.55. De storm heeft hier veel matorialc schade veroorzaakt. Vooral den Teyünger- laan en Menneweg lagen bezaaid met dak pannen en sehoorsteenen. Verder sneuvelden tal van uithangborden en glasruiten. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Het raadhuis is aangekocht door den heer P. C Meiman. VALKENBURG. Bibliotheek. Alhier vergaderde het besluur van de Bibliotheek. Door vertrek uit de gemeente van den voorzitter, den heer A. Peet Azn„ nam de heer D. Bol Azn. zijn plaats zoo lang ra. Hij opende de bijeenkomst en her dacht hel vele goede, dat de heer Peel ook voor de instelling gedaan had. Er was bericht van ds. Hermanides inge komen, dat hij als beslutirslid-bibliolcecaris bedankte. Als Voorzitter werd gekozen de heer Haantjes, hoofd der school maar naar we hoorder), heelt deze1 de benoeming niet aangenomen, zoodat er nog geen voorzitter is. Gelukkig kon de penningmeester mede- Voor de Diaconie wtTd verleden Zon dag een exlra gift van f. 100 gecollecteerd. VOORSCHOTEN. „Balsemien". Onder presidium van de nieuwe presidente mevr. de Wed. Duymaer van Twist vierde de jongedochtcrsvereen icing „Do Balsemien" haar jaarfeest in het Gebouw voor Chr. Be langen". De vergadering werd na liet zingen van Psalm 150 1 door de presidente ge opend, waarna II. P. Forlgens voorging in gebed. Aan het voorlezen van een gedeelte uit Matthöüs verbond de presidente een uit treksel van „De Vierde Wijze" een schoon verhaal met een even schoono moraal. Hel opslel „Lente" van Mej. van Os viel bijzonder in den smaak. Een pauze waarin koffie werd geserveerd volgde. Samenspraken en zangnummers vulden daarna den avond, waarvan in liet bijzonder genoemd moet worden hel Schalksche „Per- re'tle" met een mooi gezongen solo. Voor het accompagnement was de piano welwillend afgestaan door De Lofstcm". fe elf uur sloot ds. H. P. Forlgens den avond met dankgebed. Wij twijfelen niel of Vele jonge dochters zullen na dezen feestavond Insl gevoelen om zich ook aan le sluilen bij de bloeiende „Bal- sémien". De collecte gehouden in de N'ed. Herv. Gemeente gedurende de ze'ndingsweck heeft f. 5S3.no opgebracht. ZOETERWOUDE. IJsclub. I" Bet café ,,'t Watertje" vergaderde de ijsclub „Zoeterwoude" onder praesidiuni vail den heer Adr. van Leeuwen. Als de voorzitter de vergadering opent blijkt, dat er 99 leden aanvezig zijn. De voorzitter spreekt er zijn voldoening over uit dat de opkomst zoo schitterend is De heer Jac. van Leeuwen, Joh.zn., leest hierna de notulen welke onveranderd, on der dankzegging, worden vastgesteld. Vervolgens leest de heer Van Leeuwen, in zijn kwaliteit van secretaris, een keurig gesteld jaarverslag voor, hetwelk met da verend applaus wordt beloond en waarvoor de secretaris een extra woord van tlank kriigt van den voorzitter. Uit dit janrverslag raeinoreeren wij het volgende: In het bestuur kwam geen ver andering, terwiil de commissarissen. 27 in getal, allen werden herbenoemd, waaronder de 8 hoofdcommissarissen. Gedurende twee korte tijdvakken konden mensehen te werk gesteld worden on het ijs. welk aantal va rieerde tiissehen de 25 en 3n Betaald werd f. 1.50 per dag benevens een kindertoeslag van 10 cent per kind per dag, voor elk kind beneden de 14 jaar. In totaal werd uitbe- tanld aan werkverschaffing f. 222.80 Op 25 December 1927 besloot het bestuur een hardrijderij te doen honden wnarvnnr be schikbaar zou worden eeste'd nnn nrU»„n tot een bedrag van f. 75. benevens een eere- prüs van den eerc-voorzitter. Er is echter niets van terecht gekomen, want het was ook nu weer waar, dat wan neer Zoeterwoude gaat hardrijden het gaat dooien. De reeds ingeschreven deelnemers moesten teleurgesteld worden, het bestuur VOOR WOENSDAG 21 NOVEMBER. Hilversum, 1071 M 100010.15: Morgenwijding 12.30—2 00: Cone art door het Boris Lensky-Trio 2.30—3 03: »Cui- sus leerbewerking 3.001.03: Maak het zelf! 6.00—7.16: Concert door het Oro- roep-orkest. Wiener Volksmuziek 7.15 7.45: Gezondheidshalfuurtje: Gezondheid en verwarming 8.509.00: Een uurtje Volks zang, uit Haarlem, door de Ned. Ver. v. cl. Volkszang 9.00—9.30.' Lezing door P. W. Soharroo: Organiseercn 9.30: L'itz. v. d. 2e en 4e acte vaar „Carmen", i. d. Stadsschouwburg (e A'dam. Huizen, 340,9 M N'a 0 uur 1870 M. (Uil- sluitend N.C.R.V.-uitz.) 12.30—1.45: Con cert. Mevr. R. A. v. d. Horst—Bleekrode-pia no. II. v. d. Horst Jr.-eello. H. Hertnnnn- vioot 5.006.00: Kinderuurtje o.l.v. \V. 't Hooft 6.307.00Fransche les, begin ners 7.007.30: Engelsche handelscor respondentie 8.00: Concert. Spr. ds. J. Kyks, predikant te Croix, N.-FrankrijkDe Hollandsehe Vlaamrche Gem. te Rout aix, hr ar ontstaan, werken en leven. De dames J. Kui pers-zang. L. Edersheim-viool. L. Kehlen- brink-piano. Coventry (1600 M.) 10.35: Kerkdienst 11.20; Gramofoonmuziek 12.20: Con cert (sopraan-bas) 12.50: Gramofoonmu ziek 1.20—2.20: Orkestconcert 2.50: Voor de scholen 3.15: Muziek 3.20: Ge- dichtenvoorleang 3.50: Lezing 4.05: I»icl:t klassiek concert. S. Austin-bariton. L. Gergely-piano 5.05: Concert-orgelbespe ling 5.35: Kinderuurtje 6.20: Gramo foonmuziek 6.35: Nieuwsber. 6.50: Tuinpraatje'7.00: Muziek 7.05: Piano duetten van Schubert 7.20: Landbouw- praalje 7.35: Muziek 7.45: Lezing 8.05: O^kesteoncert. Walsen van Ziehrer, IComzak. 8.50: Werken van Suppe, door orkest 9.35: Lezing 9.50: Nieuwsber. 9.55: Zang-cyclus. Schubert's „Sehwanen- gesange" 10.55: Rhymes en Rhythm. Har ry Graham en Zaidee jackson. Daarna dans muziek. Parijs „Radio-Parit", 1750 M. 12.50 2.10: Orkestconcert 4.055.05: Orkest concert 8.20: Literaire causerie 8.50 11.20: Concert. Orkest en solisten. Lanpenberg, 469 M 8 25920: Mor genwijding 10.5011.50: Kamermuziek. Wiener strijkkwartet 12.2)1.50: Orgel concert 3.506.20: Schubertconcert „ïchwanengesang" 7.20: Gewijde muziek. Orkest en koor v. d. Bachvereen. II. Hedlar- Krilzerl en I. Kuhl-sopraan. E. Heyinans- alt. H. Booth-tenor. Dr. Elkan-bas. Kënigswusterhaasen (Zeesen), 1250 en 1700 SI. c.a. 8.15: Carillonbespeling 8.20Morgenwijding 3.50: Vocaal concert. 1'. Eiusch-sopraan. Daarna orkestconcert 7.20: „Der Mann, den Gott Schlug", radio- tooneei van Rothenlelder 10.50: Sluiten. Hamburg, 395 M. 8.35: Morgenwijding 1'_.20; Concert. Orke t en solisten 3.23: „Die Bussfertigen", radio-tooDeel 5.05: bcnubert-feest 7.2U Bachcon-ert 8.20: Bu»Ptag-eoncert 10.05—11.20: Kamermu ziek. Brussel, 509 M. 5.20: Orkeslconccrt 6.50: Trioconcert. Schubert-muziek 8.35: Marche funèbre, W3gner 8.50—10.35: Or- kefitconcert. 1613 heiden Voorscholen Veur Leidschendam Voorbuig Rijswijk en Delft. Directe verbinding Schiedam Maassluis en het Westland. Standplaats en Bestelhuis q van oerle KERKGRACHT - TEL. 936 Vertrek 4 nur n m. eieefd aanbevelend: 5901a e W. v. d. BERG, Voorburg Aan de Vereenigde Touwfa- hrieken, Zijldijk, Leiderdorp, kunnen eenige geplaatst worden._1652 Te huur of te koop gevraagd te Leiden, Noordwijk a. Zee, Katwijk, Voorschoten en ver dere omliggende plaatsen Br. Bur. v. d. Blad No. 1649- Consultatiebureau T.B.C.-BESTRIJDING, Middelweg 38. 16 f8 te huur, 2 gr. en 3 kl. kaniers. 2 W.C en groole luin. f. 40 per maand. 5913a Leidscheweg 197B, Voor schoten, nabij de Vink. Mandenmakerssteeg 2. Gevraagd op handelskantoor per 15 Januari 1929, voorloopig voor den tijd van 8 maanden: leeftijd ca 20 jaar, en por 15 December 1928: beiden goed onderlegd (Mulo' Brieven Bur van dit Blad onder No. 1637. BREESTRAAT 103 - HOOGEWOERD 46-47 - HAVEN 38b TELEF. 125. 1654 Iemand, over vrijen tijd be 'Hiikkende, vraagt schrijfwerk, logen kleine vergoeding (Lief dewerk gratis) Brieven Bur. v d. Blad onder No. 5925a. Te koop, het 5927a P.K. Koorsteeg 6 Te bevragen aldaar. 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7