WAALS EiSCHT GOEDE KWALITEIT FAAM DUS, EISCHTi UIT DE RIJNSTREEK. andkastjes - Bordenrekken ooktafels - Rookstoelen UIT DE OMSTREKEN. fzvv AAN DE SP9TS ALPHEN. Woensdagmorgen ontstond ten huize den heer G. aan de Stationsstraat een .gin van brand in de keuken doordat de isa sloeg in een bus met was die men op in gasoomfoor had geplaatst om te smelten. De bewoners die het gevaar spoedig ont- bkten wisten den brand met eenige r.mers water en zand te blusschen. waar- tor erger werd voorkomen. BOSKOOP. - Dinsdagavond gaf de R K. Harmonie iint-Caecilia" onder leiding van haar recteur, den heer M. J. Mark, uit Alphen, iar eerste muziekuitvoering in dit seizoen. De groote zaal van het patronaatsgebouw de Rozenlaan was flink bezet Het programma, bestaande uit tien num- ers werd keurig afgewerkt, en getuigde eder van goede leiding en studie. Ter afwisseling werden na de vijf eerste immers muziek, twee looneelstukjes opge- rd, getiteld „Misverstand" en „Bij den indarts". dfe do lachlust terdege opwek- r. Het bestuur der muziekvoreeniging kan iderom met voldoening op dezen weige lden avond terug zien. LEIHUIDEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmus Martinus, z. van itrus Zandvliet en van Anna Maria Hetem. Anionius Cornells, z. van Bernardus Ver- ugd en van Antönia Maria Zandvliet. - De alhier welbekende wed. Lucia Mol teren van Dam vierde Woensdag haar lenligsfenverjaardag. Zij behoort tot een de oudsle ingezetenen der gemeente imuiden. Alleen de wed. van Wijk die de en negentig reeds gepasseerd is wint nog van haar. De aanwezigheid van poelen en rietlan- zou doen- vermoeden dat Leimuiden een htige ongezonde streek is, deze oudjes sijzen echter het tegendeel, vooral'als in aanmerking neemt dat deze ge nie zeker een tiental menschen her- jt die reeds naar de negentig loopen. Des avonds bracht het fanfarecorps lymphonie" deze nog levenslustige vrouw serenade RIJNZATERWOUDE. - Dinsdagavond gaf het Fanfarecorps ymphonie" een concert in het Nutsge- »w alhier, dat goed geslaagd mag heeten; enals ie Leimuiden werden de nummers stekend ten gehoore gebracht. - Het verdient aanbeveling nog eens deu ndaeht van belanghebbenden te brengen, in den vervolge geen aangiften ingevolge Vleeschkeuringswet meer ter secretarie nïenomen zullen worden zonder dat het :schuldigde keurloon betaald is. Betaalt 'n niet. dan wordt eenvoudig aangeno- n, dat de aangifte niet is geschied, over- ïkomslig de wet. ROELOPARENDSVEEN. Propaganda-avond. Op uitnoodiging der besturen der H. K. nd- en Tuinarbeidersvereeniging St. Deus lit en van de R. K. Bouwvakarbeiders- al St. Joseph waren Woensdagavond in «roote Pantractiuszaal tot een bijeen lost uitgenoodigd de leden van bovenge- ernde organisaties. De voorzitter van den Bonwvakarbeiders- ed, de heer Gortzak opende met een ord van welkom de bijeenkomst. Spr. 'Ie in het kort uileen, waarom deze verga- ia? was belegd, en gaf het woord aan i heer A. J. M. Angenent, lid van het ntraal Bestuur van den R. K. Volksbond Amsterdam, die een uiteenzetting zou fen van het wezen en het doel der orga- atie. Spr. stelde zich de vraag waarom afdeeling noodig is, en beantwoordde !e met er op te wijzen dat onze tegen- ordige lijd behoefte heeft aan principieele •aschen. aan menschen, die met een rots- overtuiging in de maatschappij hun tinsel durven uit te leven, niet behept menschelijk opzicht. „De tegenwoordige aldus spr., „gaat mank aan saamhoo- heid, naastenliefde en rechtvaardigheid", menschen zijn tegenwoordig te egoïstisch agelegd Onze samenleving heeft zoozeer oefte aan hel doorvoeren van alle chris- deugden. De taak van den R. K. 'ksbond is dan ook de behartiging van de jsdienstige. zedelijke, geestelijke en stof- iike verheffing der leden Spr. weidt in n breede over de taak van deze organisa- Pit en zet duidelijk uiteen, dat de vak- Snisatie met de standsorganisalie gelij- tred moet houden. Spr. komt lol de slót- dat de R. K Volksbond voor de plaats misbaar is en bespreekt nog in het kort 'ld van den R. K. Volksbond kunnen zijn e arbeiders die georganiseerd zijn en ook Tenen die maatschappelijk met hen zijn ilkgesteid. Ook wijst apr. op de wenschelijkheid, dat Patroons zich opgeven als donateur van 1 Volksbond. Over de contributie deelt mede, dat dit plaatselijk wordt geregeld, ever het algemeen genomen bedraagt 10 at per week plus 1 cent extra voor dege- die zich niet bij een organisatie kun- aansluiten. erder bespreekt spr. de voordeeien die w bet lidmaatschap zijn verbonden, t. w. alraie spaarbank, centrale levensverzeke- °8. inkoopbureau voot brandstoffen, afd. RECLAME. W GROOT ASSORTIMENT. 1281 aariemmerstraat 130—136. Hulp in den nood, retraitefonds en een rechtskundig bureau. De voorzitter dankte den geachlên spre ker voor zijn duidelijke uiteenzetting, waar na hij de vergadering gelegenheid gaf van gedachten te wisselen. Na een slotwoord van. den voorzitter en den geestelijken adviseur werd de bijeen komst gesloten, nadat besloten was een commissie te benoemen, die nader zal over wegen of tot definitieve oprichting van een afdeeling alhier zal worden overgegaan. Woensdag had ln de Pancratiuszaal de tweede ontmoeting plaats tusschen de schaakclub Utile Dulci en een clubje van Rijpwelering. Het was wederom een aar dige avond, doch de winstkansen waren ge keerd en de gasten namen de winst mee naar huis. Na afloop sprak een der bestuurs leden een woord van dank tot de gasten en uitte den wensch dat men dezen winter elkander nog menigmaal op dergelijke avon den zou ontmoeten. AALSHEER. Liefdesdrama. Een liefdesdrama heelt gisteravond to ongeveer zeven uur in deze anders zoo rus tige gemeente groote beroering verwekt. De dochter van C. Jf. in het Weteringsplant- socn zou heden in ondertrouw gaan. blijk baar tegen den zin van een vroegeren aan bidder, een Amsterdammer, die hier voor eenigen tijd aan de veiling heeft gewerkt. Gistermiddag verscheen hij in de woning, waar moeder en dochter aanwezig waren, blijkbaar met de bedoeling een aanslag op het meisje te plegen. Vol angst vluchtten beiden naar de buren, waarop de woeslaard zijn vervolging slaakte. Dat was de proloog van de tragedie, die zich 's avonds zou af spelen. De Amsterdammer drong toen gewa pend met mes, zaag en hamer wederom voormedle woning binnen en sloeg alles grondig kort en klein. Daarop viel hij den vader van het meisje aan en bracht dezen een steek in het hoofd en een in de zijde toe. De man werd danig toegetakeld en ernslig gewond. De minnaar ging als een razende te kecg en vloog vervolgens naar builen. Later werd hij door de politie aangehou den en opgesloten. Het geheele geval trok een enorme belangstelling, zegt de „Tel." en nog lang stroomde het publiek voor het bewuste perceel samen. Wij vernemen na der. dat de woeslaard blijkbaar een wrok heeft gekoesterd legen de ouders van het meisje, die er indertijd op tegen waren, dat het meisje met hem verkeerde. Op Dinsdag 27 November a.s. zal de slemming plaats hebben Ier verkiezing van 5 leden in het kiescollege der Ned. Hcrv. Kerk alhier De aftredenden zijn: P. van der Meer Pzn., M. Noordam, Jb. Been, F. Boomhouwer en M. Plet. Dinsdagavond geraakle hier de auto van de co8p. „Samenwerking" in brand. Het ongeluk ontstond gedurende het vullen met benzine uit de pomp van auto-garage B. De licht ontvlambare vloeistof kwam in aanraking met den heeten motor en in een oogwenk stond de tank in brand. Met zand en water slaagde men er in de hoogopslaande vlammen te dooven. De aulo heeft veel schade geleden. Er wordt door de liefhebbers van lan delijk schoon geklaagd over het nieuwe traject weg, dat de gemeente tusschen Ma chine- en Kalappenbrug heeft aangelegd. Aan de eene zijde werd de sloot gedempt, terwijl er tevens aan één kant trottoir is gekomen. Daarin wordt een aanslag op het landelijk schoon gezien. Liever had men de sloot een paar Meter verlegd dan haar te dempen, terwijl in het trottoir een stads boulevard wordt gezien. De kleine huisjes, ter weerszijden, gelegen aan een landelijken weg, vormen een aardige sioffage, doch vloeken en schreeuwen thans tegen zoo'n soort wegenaanleg. Men vraagt zich af line het mogelijk is geweest, dat men op zoo'n schrille wijze de harmonische naiuur heeft kunnen verstoren. HAARLEMHERHEER. Woensdagnacht is, terwijl de bewoners afwezig waren, inbraak gepleegd in de wo ning van den landbouwer A. 1 v. S. aan den Aalsmeerderweg te Rijk in Haarlemmer meer De dief of dieven hebben zich na een op het erf aanwezigen z.g ponderboom tegen den muur te hebben gezet en daarin naar boven te zijn geklommen door op schuiving van een raam toegang tot de woning verschaft. Uit een buffet worden eenige gouden en zilveren voorwerpen ver mist. De politie stelt een onderzoek in. HILLEGOH. Aan de firma Joh. Seysener Zonen, aannemers alhier, is opgedragen: het bou wen van een landhuis te Bennebroek voor rekening van mej. A. J. van Til alhier; het bouwen van een bloembollenschuur en bij- behoorende werken aan de Leidschevaart voor rekening van den heer H. van der Vos sen; het maken der beton- en metselwerken eener aulogarage voor de N.V. A. C. van Werkhoven's automobielbedrijf te Lisse. KATWIJK AAN ZEE. Het 3-jarig dochtertje van den heer L. aan Duinoord wonend, liep gisteren te spe len nabij de trambaan, toen daar juist een tram aankwam. Door buitengewone tegen woordigheid van geest van den wagenbe stuurder, die uit alle macht remde en bijna direct stopte, liep een en ander nog goed af, daar de kleine heel zacht in aanraking kwam met de tram, zoodat ze met een lichte dij-ontwrichting naar huis kon. Hulde aan den kranigen wagenbestuur der. LISSE. Raadsagenda. rijdag 1 r> November e.k des namiddags om 2 uur, koml de raad der gumeenle in openbare vergadering bijeen. Achtereenvol gens zal in behandeling komen: RECLAME. 1295 DEB I ECONOMIE! N.V. HOLLANDSCH 2WITSERSCHE CHOCOLADE-FABRIEK CHQ 1. Verzoek v. d. heer H. Exalto om eervol ontslag als assistent aan de openbare school. 2. Voorstel van B. en W. om den heer J. A. Huneman te benoemen tot bezoldigd as sistent aan de Openbare Lagere School. 3.- Idem lot verkoop van een perceel bouw terrein langs de Kanaalstraat aan den heer J. Nicuwenhuis. 4 Idem tot overname van diverse ge deelten straat, berm en voetpad, aan derden toebehoorende, en thans voor den openba ren dienst in gebruik. 5. Idem tot herziening van diverse wed den en loonen. 6. Subsidie-aanvragen voor 1029. 7. Behandeling van de begrootingen der gemeente en haar bedrijven. 8 Comptabiliteit. 9. Ingekomen stukken en mededeelingen. De gemeente-begiooting. Bij het nader beschouwen van de ge- meenlftbegrooting 1929 wordt onze aandacht bepaald bij enkele volgnummers, welke der vermelding waard zijn. Allereerst wordt de jaarwedde van den burgemeester verhoogd met f. -400 en ge bracht op f. 5200, doordat het inwonersaan tal boven de 8000 is gestegen. Dit aantal bedroeg op 1 Jan. 11. 7763. Bij den post „Brandbluschmiddelen" wordt een bedrag uitgetrokken voor zeven stuks waterdichte pakken met helmen voor de pijpleiders en voor de aanschaffing van een tweewielige motorbrandspuit en Magy- rusladdcr. Aan dezen handladder is bepaald groote behoefte alhier, dit hebben de plaats gehad hebbende branden bij het laboratorium van de tuinbouwschool en bij den heer Sobels voldoende bewezen. Verder komt een memoriepost voor ten behoeve der exploitatierekening van de zweminrichting, zoodal we in de naaste toe komst ook een dergelijke nuttige inrichting rijk zullen zijn. Bij „onderhoud straten en pleinen" blijkt ons, dat de Stationsweg vanaf „Het Hoogje" tot het station H. IJ. S. M. een vernieuwing zal ondergaan, terwijl er in de Veldhorst- straat zal worden voortgegaan met hel aan brengen van Goudalite. De Achterweg zal worden bestraat vanaf het perceel J. de Vroomen tot aan de Spek- kclaan. Ook de Vuursteeg zal voor een ge deelte worden bestraat, evenals de Aher- voorderlaan voor het bebouwde gedeelte. De 1ste Poellaan zal voor een gedeelte voorzien worden van een trottoir. De Looslerweg wordt bestraat vanaf de Essenlnan tot de grens van Voorhout. Bij volgnr. 114 vinden we een post uitgetrokken voor een autovuil niswagen. Voor den dag- en nacht-open stelling van het telefoonkantoor is ook een post uitgetrokken, zoodat dit ook weldra alhier een feit zal zijn. De begrooting sluit met een post voor den gewonen dienst van f. 332.709.521/* De opbrengst van de collecte voor de Zending heeft alhier opgebracht f. 480. Dit is f. 30 meer dan verleden jaar. In de afgeloopen week heeft men een begin gemaakt met het sloopen van de brug in den Achtèrweg nabij „Grootenhof". Naar men ons mededeelde wordt de doorvaart- wijdte een Meter grooter cn wordt de brug van beton gemaakt, in denzelfden geest als de brug in den Loosterweg. NOORDWUK. Gevonden voorwerpen: 1 rijbewijs 1928 ten name van een wielrenner (veteraan) C. J ,P. Boode, Ketelstraat, Den Haag; 1 dames- rijwiel ongemerkt; 1 heeren armbandhorlo ge. Inlichtingen over bovenstaande voorwer pen worden verstrekt aan het Politiebureau te Noordwjjk-Binnen, uitsluitend Zaterdag van 121 unjr. Bjj den gemeentelijken keuringsdienst alhier, werden gedurende de maand October ter keuring aangegeven: Hoornvee slachtingen: 34 runderen en 127 varkens. Huisslachtingen: 16 varkens, terwijl werd ingevoerd 3180 K.G. rundvleesch, 243 K.G. kaUsvleeech en 565 K.G. varkensvle^scb, totaal 3988 K.G. NOORDWIJK-BINNEN Door mej. W. alhier, is bij de politie aangifte van mishandeling, gepleegd door V. alhier, gedaan. Procesverbaal zal worden op gemaakt. OEGSTGEEST. Winkeliersvereniging opgericht. In hotel ,,het Witte Huis'' hield de Alge- ra eene Middenstadsverecniging een leden vergadering. De opkomst was ditmaal niet zoo groot als verwacht was. Bij afwezigheid van den voorzitter, den heer Joh. Uittenbogaard was de leiding toevertrouwd aan den heer M. C. v. d. Burg die de vergadering opende met een woord van welkom Spr. betreurde het dat sedert de oprich ting. (22 Maart 1927), de neutr middenstand in onze gemeeDle zoo weinig blijken geeft van eensgezindheid. Zoo ook weer de op komst hedenavond. Spr. toonde de aan wezigen in korte trekken het algemeen nut van organisatie, mede met het oog op do toekomst. Na zijn inleiding gaf spr de aanwezigen in overweging zich uit te spreken. Dit de gevoerde discussie bleek voor een alg. middenstandsvereeniging geen voldoen de belangstelling te bestaan. Toch zijn er nog vele belangen te behartigen, vooral voor zakenmenschen, zoodat voor algehcele opheffing weinig gevoeld werd. Voor echter een besluit te nemen, werd den penningmeester, den heer v. d. Burg, de gelegenheid gegeven verslag uit te bren gen over het gehouden financieel beheer. De ontvangsten bedroegen f. 60, de uitga ven f. 31.60, zoodat een batig saldo over bleef van f. 18.40 Tot ka9nazieners werden benoemd de heeren P. Singeling en H. v. d. Leeden. De bescheiden werden in volkomen orde bevonden, en den penningmeester dank ge bracht voor zijn nauwkeurig beheer. Na eenige besprekingen werd met algemeene stemmen besloten, de bestaande Midden standsvereeniging op te heffen, ln vele op zichten echter is saamhoorigheid in het zakenleven onmisbaar, vooral voor de win keliers. Door onderling contact, kan op verschillend gebied veel bereikt worden, en daar dit 6teeds in onze gemeente gemist wordt, werd met algemeene stemmen be sloten tot oprichting van een Winkeliers vereniging Oegstgeest Tot deze vereni ging kunnen dan alle neringdoenden toe treden. T^t bestuursleden werden gekozen de heeren P. Singeling, H. v. d. Leeden, M. C. v. d. Burg en W. Overvliet. Met algemeene stemmen werd benoemd tot voorzitter, de heer M. C. v. d. Burg. De overige functies zullen onderling wor den verdeeld. Vervolgens werd besproken op welke wijze propaganda gemaakt zal worden met het doel leden te werven. Het bestuur werd opgedragen een concept-reglement samen te stellen en dit., zoo mogelijk, een volgende vergadering ter tafel te bren gen. Hierna sluiting. Ouderavond Openbare Lagere School Leidsche Bnurt. Woensdagavond hield de oudercommissie van bovengemelde school een zeer geslaag den ouderavond. Geslaagd in dien zin dat er groote opkomst was, en gelukkig geslaagd ook in dien zin dat de spreker van den avond de heer Koop9. uit'Leiden den ouders een leerzamen avond heeft bezorgd. De heer v. d Worm. voorzitter, had op verzoek van het Hoofd die slechts tijdelijk als zoodanig fungeert, d eleiding en heelte allen hartelijk welkom, speciaal het onderwijzend personeel hetwelk hij dank bracht voor zijn ijver en toewijding. Tot heden was men niet geslaagd met een definitief Hoofd doch hij weet dat er getracht wordt een in elk opzicht „eerste kracht" te krijgen, en zoolang hierin niet is voorzien, zijn de belangen der school in elk opzicht veilig bij het waarn. Hoofd den heer Louwrier. Hij deelde nog mede dat het met de plannen „bouw nieuwe school" in goede richting gaat en men wel spoedig een aanvang hiermede zal maken, wat met applaus werd begroet. Hierna werden onder leiding van mej. de Thouars enkele liederen door de meisjes ten beste gegeven o.a. „Kom meisjes, verhef U in koor". W!j kikkertjes, we zitten op ons gemak e.a. welke bijzonder in den smaak vielen. De ouders glunderden (met de kleintjes) van pret en mej Thouar9 beloofde bij een volgende gelegenheid md tweestemmige liederen Ie komen Hierna bestuursverkiezing De aftredenden de Voor zitter de heer v. d. Worm. Mevr. Timmer mans en de heer Hoogerdijk werden bij acclamatie herkozen en in de twee beslaande vacatures werd voorzien door de benoeming van de heeren Kap. Hamel en S. de Groot. Een der heeren zal als secretaris fungeeren. Hierna verkreeg de spreker, de heer Koop9 het woord die sprak over „De nawerking van het onbewuste. Spr. begon met te zeggen dat zijn onderwerp gansch niet nieuw is. Toch i9 het van Veel beteekenis. Wat ver staan we er onder? Hij geeft hier vele voor beelden o.a. men leest in een boek en is daar geheel in verdiept, dan fladderen de vroegere indrukken de een sterker, de ander zwakker om ons heen. Dit openbaart zich ook als men op straat in gesprek is ten op zichte van wat om ons heen gebeurt. We hebben daar wel eenig idee van doch slechts maar vaag. Het onderwerp van het oogenblik staat in het blikpunt. vroegere indrukken zweven of in de onmiddellijke omgeving hriervan (in het blikveld) of in halfbewuste of in het onderbewustzijn. Niets gaat al zoo verloren en b.v. een drenkeling, d w z. die verdrinking nabij is ervaart zulk9 daar het voorbij gaat Onbewuste nawerking open baart zich 9lerk bij verspreken, verlezen, verschrijven, terwijl de invloed van onbe wuste nawerking zich ooenhaart ook bij al ons doen en laten. In dit verband wees hij op den grooten invloed van onzp omgeving welke vooral op het kind sterk inwerkt. Hij kwam tenslotte tot deze groepen. 1. Personen secundair functioneerend dat zijn de regelmatigen de conservatieven de leiders van fabrieken enz. 2. Personen primair functioneerend. wat bij kinderen vooral tot uiting komt doch zich later vaak herziet. Dit zijn de opper vlakkige»do van de hak op den tak meri- schen. Dit kunnen volgens spreker ook goede propagandisten zijn. Deze menschen bezitten geen „diepte" en lijken vaak onbe trouwbaar. wat toch geenszins het geval be hoeft te zijn. Er i9 hier meer 9Prake van een intellectueele fout. Hij wijst hierbij op het groote nut om dit na te gaan met het oog op de beroepskeuze. Hij wijst ook nog op den gunstigen invloed van goede suggestie op het kind. Het kind heeft aanmoediging noo dig en moet men zoo weinig mogelijk af keuren. Hij waarschuwt hierbij ernstig om eqn mensch niet te vlug te veroordeelen. waar diens handelingen onder den invloed staan van het verleden, van de onbewuste nawer king. Hij besluit met de hoop dat deze bespre king heeft bevorderd dat: 1. men inzicht heeft gekregen in den grooten invloed van de nawerking van het onderbewuste: 2. dat men hierdoor niet te spoedig komt tot veroordeeling van anderen, want aldus Flemon „We kennen ten deele" elk mensch is een mysterie voor de andere en vaak be grijpen we ons zelf niet. Deze belangrijke rede had een boeiend gehoor en Voorz. v. d. Worm was de tolk van de vergadering toen hij den spr dank bracht. Hierna werd er thee gedronken en gelegenheid gegeven het werk te bezichtigen en met het personeel der 9chool te spreken. RIJNSBURG. Ned. Bijbelgenootschap. Alhier Irad op in de Ned. Herv. Kerk, in het belang van het Ned. Bijbel-Genootschap, ds. Ingwersen, Geref. pred. van Katwijk aan. Zee. Spreker had tot tekst genomen Jeremia 10 8. Aan alles was te merken, dat ds. I. het heidendom van nabij had leeren kennen; met een opwekkend woord het Ned. Bijhel- Gen. te steunen, sloot spreker zijn met groote aandacht aangehoorde rede. Ds. Her- manide9 van Valkenburg, dankte spreker voor het goede woord, kerkeraad en kerk voogdij voor de gelegenheid geboden de be langen van 't Ned. Bijbel-Gen. te bepleiten. Nadat hij verschillende mededeelingen had gedaan inzake de afdeeling Rijnsburg. werd door ds. Ingwersen de samenkomst gesloten. De collecte bracht ruim f. 44 op. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren Elisabeth Maria, d.v. N. J. Rotte veel en E. M. C. van Rjjzen Johanna Jus- tina, d.v. C. Staring en M. van der Schrisr Alida Catharina Maria, d.v. C. Bergman en A. M. J Bontje Maria Alijda, d.v. G. O. Turk en W. M. Meeuwissen. Ondertrouwd: Nicoiaas van der Mejj, 39 j. en Petronella Felicia van der Aart, 32 j. Frans Swagers, 29 j. e-n Cornelia Johanna Staring, 26 j. Gehuwd: Cornells van der Heiden, 22 j. en Saartje Cornelia Benschop, 23 j. Abra ham van der Kwaak, 23 j. en Magdalena Cornelia Bette, 25 j. Overleden: Johanna Maria van Kessel, 66 j., eehtgen. van A. van Vliet, won. te Al phen aan den Rjjn. Geverii^d: mej.I.KDs, Tjjloorstr. 24 v. Hil versum R. J. v. Lierop, Teglingertaan 41 van Veisen; S. P. van Kins, Hoofdstraat 157 van Notrdwjjk. V ertrokkenL. v. Biezen en gez. van Molen straat 10 n. Lisse; N. Verhoef v. Hoofdstraat 251 naar Meerkerk; mej. M. C. Hoogervorst van Charbonlaan 6 naar Leiderdorp; G. M. Noordermeer van Nieuwe Haven 15 naar Li mm en. De heer T. L. ,die zjjn rijwiel vermistte, hec-ft zijn karretje weer terug. Hg had het voor het postkantoor laten staan en toen hel 's avonds er nog stond, heeft men de fietê maar binnengehaald. RECLAME. is een baa.isnee.xoo heer tijk van geuren smaak als U. nog nooit gerookt heeft LOUIS D0BBELP1ANN-ROTTERDAM j 1234 3—5

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7