Fa. P. S. ANES H» spreken en denken amsterdamsche KOFFERS EN TASSCH1, „WILHELMINA KERK- EN SCHQ0I.M1EUWS. RECHTZAKEN. V over Levensverzekering U is spreken en denken over S. G. J. DE GROOT REPARATIE-INRICHTING, RADIO-PROGRAMMA. RECLAME. I Eerst elteen Juist omdat verkoudheid zich zoo onschuldig voordoet, is zij zoo gevaarlijk. Vergeten v ij toch nooit, dat zij een ontsteking der slijmvliezen is en dat reeds een simpele verplaatsing dier ont steking b.v. naar de stembanden, de bronches of naar het slijmvlies van de longen - en hoe gauw gebeurt dat niet - haar veel ernstiger maakt. Accte en chro nische bronchitis, asthma, borst» benauwdheid zijn de terecht ge vreesde gevolgen van een ver waarloosde verkoudheid. Maak de genezing niet moeilijker en duurder door met de Juiste be handeling te u-achten. Begin bij het begin en verzorg een een voudige verkoudheid dadelijk met de versterkende, onschadelijke, maar krachtig slijmoplossende A KKER'S Pet koker: 11.50, f 273, 150 797 PREDIKBEURTEN. BODEGRAVEN. G»r»f. Gem.: Hedennam. 7 uur. de beer Lemain van Voorschoten. VOOR ZONDAG 11 NOVEMBER. BODEGRAVEN. Evang. Luth. Kerk: Toorm. 10 uur, ds. J. L. F. de Meyere, van Heemstede. Ned Herv. Kerk: Voorm. haHlien en nam. 6 uur, ds. PotL Geref Kerk: Voorm. halftien en nam. 6 our, ds. Dam. Geref. Gem Voorm. halftien en nam. 6 uur. preeklezen. BOSKOOP. Rem. Geref. Gcm.: Voorm. 10 uur, ds. \V. N. van Nootcn. Ned Herv. Kerk: Voorm. 10 uur, ds. Glas; nam 6 uur (H. D.), ds. Deur, van Schoon hoven. Geref Kerk: Voorm. 10 en nam. 6 uur, ds. Petersen. „Salvatori": Voorm. halftien, ds. Punselie van Leiden. Evangelisatie (Dwars-Nieuwstr.): Voorm. Halftien, ds. Deux, van Schoonhoven. KATWIJK-AAN-ZEE. Geref Kerk: Voorm. 10 en nam. 6 uur, ds. H Ph. fngwersen. LEIDERDORP. Ned Herv. Kerk: Voorm. 10 uur en nam. Halfzeven, ds. H. Mondt. Geref. Kerk: Voorm. halftien en nam. Halfzeven, ds. J. J. Dijk. NOORD WIJK-BINNEN. Ned Herv Kerk' Voorm. 10 uur en nam. Halfzes. ds. Van Haatten Geref. Kerk: Voorm 10 en nam. 5 uur, de heer R J v. d. Weert. cand. te Kampen. NOORDWIJKERHOUT. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 uur. de heer Brussee, van Den Haag. NOORDWIJK AAN ZEE. Ned Herv Kerk: Voorm. 10 en nam. 5 uur, ds F G. Hospers. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 5 uur, ds. Koers. OEGSTGEEST. Ned Herv. Gem. (Irene): Voorin. 10 uur, ds. T. J. Jansen Schoonhoven; nam. 5 uur, ds. G. Hennemann. RIJNSBDRG. Ned Herv. Kerk: Voorm. halftien en nam. 5 uur, ds. A. Altena. SASSENHEIM. Ned. Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam B uur, ds. Krijkamp. Geref. Kerk: Voorm. halftien en nam. 5 uur, ds. Impeta, van Kampen. VALKENBURG. Ned Herv Kerk: Voorm. 10 uur en nam. halfzeven, ds. Hermanides. VOOPSOUT. Xcd Herv. Kerk: Voorm. 10 uur, ds. F. G. H. Nicolai. WADDINXVEEN. Ned Herv, Kerk1 Vonrm halftien. lees- dienst; nam. 6 uur, ds. Van Eist, van Reeu- wijk. Geref. Kerk' Voorm halftien. leesdienst; nam. halfdrie. de heer Verstecgt van Nieu- werkerk a. d. IJssel Chr Af? Gem Voorm. halTtien en nam. 6 uur, ds. H J Grisnigt WASSENAAR. Ned Prot Bond- Voorm haifelf, prof. dr J Lindeboom van Grnninren. ZOETERWOUDE. Ned Herv Kerk- Voorm 10 uur fDank- stond voor het gewas\ ds Odé, van Koude kerk. NED HERV KERK. Drietal: te Westerbroek A J P. Boek» te Schoorl, L van Dijk te Nuis en W. A Noest te Grootegast. Beroepen: te De Leek J. Teensma te Siddeburen (Gte Doorn A Hoen te Ee (Fr te Westerbroek L. van Dijk te Nuis. Aangenomen: naar Oosthem J. Henge- feld te Jutfaas. Bedankt voor Heeg J. A. Steenbeek te Nyehaske (Heerenveen). Beroepen: te Oldebroek, H. v. d. Zanden, te Wapenveld. CHR GEREF KERK. Tweetal: te Utrecht. P. J de Bruin, te Veenendaal. en P. de Smit te Boskoop. Beroepen: te Harderwijk, P. de Smit, te Boskoop. DE ONWILLIGE WACHTGELDERS. Maatregelen in aantocht. Zooals we bericht hebben, kwam te Deven ter de vorige week niet één der dertien op geroepen wachtgelders-onderwijzers proefles geven, waardoor, omdat de Regeering eischt, dal zoo mogelijk big onderwijsbenoemingen een keuze wordt gedaan uit de op dewacöt- geiderslgst geplaatsten, wederom ernstige stagnatie ontstaat in de vervulling van va catures. Thans is ,naar men ons uit Deven ter schrijft, aldus het „Hbld.", uit Den Haag bericht ontvangen, dat de Rijksbezuinigiugs- ïnspectie zich met het geval heeft bemoeid en dat maatregelen worden overwogen, om aan heb euvel een einde to maken, inmiddels riep Deventer alweer een aantal nieuwe wachtgelders-gegadigden op, omdat men van oordeel is, dat het niet aangaat, zonder ken nismaking deze wachtgelders te benoemen, van wie er geen in de buurt van Deven ter woonachtig is. Dit Den Haag vernemen wij, dat mem be ginnen zal, met te onderzoeken, op welkem grond de tot het afleggen van een proefles uhgenoodigde wachtgo.ders geen gehoor ga ve- aan d» uitnood: ging, om daarna maat- iegele i to overw gen. NEDERL. HANDELSHOGSESCHOOL. lu de vergadering van het algemeen be stuur van de Nedenandsche Vertemging voor booger handelsonderwijs, die onder leiding van dem heer mr. R. Mees in het gebouw der Neder.andsche ilanue.suoogLtc.iooi heeft plaats gehad, is tot voorri.ter heruenoemd uir. it. Mees. Tot leden van den raad van beheer werden benoemd de heeren J. F. d6 Beau fort te Amsterdam, J. A. Ruys te 's-Graven- hage en J. G. A. Fontein te Rotterdam, zulks in de plaats van de afgetreden heeren J. van Hasselt en mr. C. A. Kingma en van den heer J. B. van der Houven van Oordt, die beaankt bad. Vervolgens zjn de volgende heeren als curator herbenoemd: P. Bredius, mr. Th. A. Fruin, jhr. mr. A. M. Snouck Hurgronje, prof. mr. W. L. P. A. Molengraaf!, C. A. P. van Stolk, mr. W. Suennondt Lzn., W. Wes- termac en mr. A. R. Zimmerman. in twee vacatures, ontstaan door het over- Ijjoen van mr. dr. J. Wytema en het bedankm van mr. K. P. van der Mandele, zijn tot curator benoemd de heeren mr. P. i'roog iet vei Fortuyn en mr. W. C. Mets. Het verslag van curatoren werd voor ken nisgeving aangenomen. Dit vermeldt o.m., dat in het studiejaar 1927/'28 waren ingeschreven 326 studenten, var wie 27 vrouwelijke. A Ter gelegenheid van den Die© Nataüs heeft de rector-magnilicus een rede gehou den, waarvan de president van het Rotler- damsche Studentencorps aan den Senaat van de Hoogeschool een ambtsketen heeft aangeboden. Gisteravond om half tien heeft het corps een serenade met fakkels en muziek ge bracht aan den senaat van de Hoogeschool, welke een mallijd had in het Park Hotel. De avond is besloten met een kroegjool, waar ook de hoogleeraren zouden aanwezig zijn. DE CULEMBORGSCHE MOORDZAAK. De eisch tegen verdachten. (Vervolg van gisteren). Allereerst wordt gehoord A. Collé Jr., die zegt, zijn verklaring voor het Hof afgelegd, niet zoo goed te herinneren. De president vertoont hem een anoniemen brief en vraagt verdachte, of hij dezen brief heelt geschreven Verdachte beaamt dat en erkent dat hij voor het Hof ontkend heelt dezen brief te hebben geschreven. Hij had zich, naar hij toen verklaarde, op het oogenblik met herinnerd een brief geschreven te heb ben. Op een vraag van een der rechters zegt verdachte, dat hij al met Haveman over de moordzaak gesproken heeft. Verder zegt verdachte onder meer, toen er voor het Hof op een vraag van den president over een anoniemen brief werd gesproken, heelemaal niet in zijn gedachten is gekomen dat hij ook zoo'n brief geschreven had. Hij was toen erg onder den indruk van een actie, die er omtrent de moordzaak gevoerd werd en waarbij hij onder andere werd aan gewezen als daarbij betrokken. Als eerste getuige werd gehoord jhr mr. M. v d Goes van Naters. die voor hel ge- rechtshoi te Arnhem Sweeris verdedigde. Deze verklaart dat er bij de behandeling voor het Hof aan heide Collé's twee ano nieme brieven zijn getoond, een in rond en een gewoon geschreven Zij hebben toen dadelijk beiden ontkend dat zij een van de brieven geschreven hadden Getuige ver klaart dat in een brief genoemd werd een zekere Pin Hij herinnerde zich dien. omdat hij dezen naam nog niet eerder in het pro ces was tegengekomen. Mr. H H. Roobol, de andere verdediger uit het proces te Arnhem, kan met zeker heid verklaren dat de twee brieven die de president hem toonde, bij de behandeling door het Hof zijn getoond en dat de Collé's ontkend hebben, deze brieven te hebben ge schreven Hij weet niet zeker, of er bij de behandeling voor het Hof nog andere brie ven zijn getoond. De verdediger van verdachte vraagt dan, of getuige indertijd gegevens heeft ver strekt voor een artikel in een weekblad tegen Collé. Na eenig gepraat, of deze quaestie wel aan de ord° is zegt getuige mr. Roobol: Ik wil aan het incident graag een einde maken. Ik ben er van overtuigd, dat deze menschen, de Collé's, den moord hebben gepleegd (Beweging). Getuige J. S.. weduwe van Haveman, verklaari dat er een anonieme brief is ge schreven door A. en een door H Collé. Later is er niet meer over die brieven ge sproken, we! over den moord. Een van de Collé's heeft toen o.m gezegd: Wij moeten trachlen het proces in een andere richting te brengen. Getuige dr Hesselink is nog niet versche nen. De behandeling van de zaak wordt ge schorst. Na de heropening wordt gehoord J. A. Collé, 49 jaar, meubelmaker te Culemborg. Verdachte verklaart, dal hij voor het Hof ontkend heeft een anoniemen brief ge schreven te hebben. Later is het hem bij een gesprek met zijn broer en zuster te binnen geschoten, dat hij wel een brief had geschreven en hij is dat toen uit zichzelf gaan vertellen aan mr Hofdijk en mr. K. Sijpestein Voorts verklaart verdachte, dat hij geenerlei bedoeling heeft gehad met den brief en dat hij hem zeker met zou hebben geschreven, indien hij niet onder den invloed van sterken drank was geweest. De brieven waren geschreven ten huize van Haveman .Zijn broer heeft er den zelfden avond een geschreven. Mej. Have man verklaart, dat de brieven niet op den zelfden avond zijn geschreven Hij heeft den brief bij Haveman laten liggen. Ver dachte zegt verder, dat hij bij de behande ling van het proces te Arnhem erg zenuw achtig was. Dir. van deT Goes bevestigt zijn in de vorige zaak afgelegde verklaring. Hij weet zeker, dat er twee brieven zijn getoond bij de behandeling van het Hof, misschien ook drie. De Collé's hebben onder eede ont kend de brieven te hebben geschreven. Mr. Roobol heeft bij het Hof wel zes maal aan de Collé's gevraagd, of zij de brieven hadden geschreven. Zij bleven ech t-er toch nog ,,neen" zeggen. Zij maakten den indruk kalm te zijn; hun verklaringen stemden precies overeen Vader Collé was heelemaal niet kalm; het zweet gutste hem van het voorhoofd. Mej. Haveman zegt, dat verdachte den door hem geschreven brief zelf meegeno men heeft. Hij bad hem ook voorgelezen. In den brief worden zooals thans blijkt, verdachtmakingen gelanceerd tegen den Culemborgschen politieman van Bergen Henegouwen eD voorts tegen Pin en Dries- seji, diens zwager. Hij moet dén löden Ja nuari 102-1 geschreven zijn. Ook deze zaak wordt dan geschorst, om dat dr. Hesselink nog niet verschenen is. Na 10 minuten wachten wordt dan de behandeling van de zaak tegen A. Collé Jr. voortgezet, en wordt dr. W. F. Hesse link uit Arnhem als getuige deskundige ge hoord, Deze verklaart volkomen overtuigd te zijn, dat verdachte een der brieven heeft geschreven. Hij heeft over de schrijfproe ven indertijd uitvoerig rapport uitgebracht. In de zaak tegeD -T. A. Collé verklaart dr. Hesselink, dat ook deze verdachte een anoniemen brief moet hebben geschreven. Het O. M., mr Van Everdingen, neemt in beide zaken gelijktijdig requisitoir. De verklaringen van verdachten, dat zij voor het Hof te Arnhem niet hebben ge weten do brieven te hebben geschreven, acht spr. volkomen onaannemelijk. Hij is er van overtuigd, dat zij opzettelijk gelo gen hebben. Het feit is hoogst ernstig in een zaak als deze en spr vraagt tegen be;de verdochten 1 jaar gevangenisstraf. Mr. J. P. Sicburgh bepleitte uiterste cle mentie. Uitspraak over 14 dagen. Dan staat terechtJ S., weduwe Have- man, die het haar ten laste gelegde er kent. De president vraagt of het gedurende den tijd, die verloopen is tusschen de be handeling voor de Rechtbank en voor het Hof, niet bij haar is opgekomen, dat zij een zware verantwoordelijkheid op zich had geladen. Sweeris en Vroege waren toch ver oordeeld door de rechtbank. Begrijpt niet, dat u verplicht waart in Arnhem de waarheid te zeggen; had u dan geen mede lijden met die menschen Verdachte; Jawel, maar ik kon het met zeggen; ik weet zelf niet waarom. Op een vraag van den verdediger, waar om verdachte le Arnhem niets definitiefs zeide. en telkens zeide: Het zit zoo in mijn hoofd, zegt verdachte: omdat ik niet vrij stond. Op verzoek van den verdediger wordt dan eerst prof. dr Waterink gehoord die als zijn meening te kennen gaf. dat ver dachte voor haar besef in onvrijheid heeft gestaan, hetwelk hij in hoofdzaak weet aan mr. Hofdijk, bij diens optreden als rechter commissaris Mr Hofdijk zegt. dat verdachte haar vre- klaring bij hem in volle vrijheid heeft af gelegd Op een vraag van den verdediger zegt getuige dat hij niet inziet dat hij tegen over mr. den Hollander verantwoording moet afleggen over de wiize. waarop hij do instructie heeft gevoerd De verdediger zegt dat men er zoo niet achter komt hoe de verhouding tusschen rechter-commissaris en juffrouw Haveman is geweest Er ontspon zich dan nog eenige gedach ten wisseling tusschen verdediger en ge tuige, waarbij de laatste onder meer zegt, RECLAME. dat juffrouw Haveman hem nooit over een anoniemen brief heeft gesproken. De verdediger zeide, dat dit wel het ge val is. Getuige KI. Sweerts leg niet den eed, doch de belofte af. Hij vertelt o.m. van zijn be handeling door mr Hofdijk, toen hij ver dachte in de moordzaak was. Daar heb je den moordenaar van Culem borg, had mr Hofdijk geroepen toen ge tuige destijds verdachte, voor het eerst bij hem binnenkwam. Getuige J. Vroege is gedetineerd in de strafgevangenis te Scheveningen. Juffrouw Haveman heeft in zijn bijzijn voor den rechtercommissaris onder eede verklaard, dat Sweerts en getuige bij de Van Wiggens waren binnengedrongen, en dat Haveman op den uitkijk had gestaan Get. weet niet meer, of juffrouw Haveman dat heelemaal uit zichzelf zeide of dat de rechter-com missaris haar de woorden uit den mond heeft getrokken. De verdediger wil nog eenige vragen stel len, doch de president doet hem opmerken, dat deze met de onderhavige kwestie in te ver verwijderd verband staan. Dr. Schnitzler acht bij verdachte de ca paciteiten aanwezig om de waarheid te zeggen. Zij heeft het vermogen, juiste ver klaringen af te leggen. Get. heeft bij een ver hoor door mr. Kaars Sype9tein wel een indruk gekregen omtrent de vraag, waar om zij onwaarheid heeft gesproken. Zij was zich wel degelijk bewust, onjuiste ver klaringen te hebben afgelegd. Èr was een druk op haar gelegd, waardoor zij geleid wordt, waardoor zij geleidelijk anders is gaan verklaren. Haar verklaringen voor het hof, die haar verklaringen te Tiel in hoofd zaak bevestigden, zijn na zeer lang aar zelen gekomen. Zij was zich toen echter volkomen bewust van wat zij verklaarde. Vrees voor vervolging wegens meineed is natuurlijk waarschijnlijk geweest Het zwaartepunt van de heele zaak ligt voor den deskundige in de vraag: hoe is de vrouw er toe gekomen, die eerste ver klaringen onder eede voor den rechter commissaris af te leggen? Het heeft gel te Arnhem gefrappeerd, dat verdachte met zooveel stelligheid de anonieme brieven, die haar getoond wer den, wist te onderscheiden. Zij wist dade lijk te zeggen wie den eenen en wie den anderen brief had geschreven. Getuige k décharge mr Kaars Sypeetem gelooft wel. dat juffrouw Havenman na de zaak te Arnhem, toen zij door hem is ver hoord, de waarheid heeft gesproken. Aan getuige k décharge A. Bokma vraagt de verdediger: Weet u ook, of juffrouw Haveman bang was, dat zij geen pensioen zou krijgen, als zij niet zeide, dat Sweerts en Vroege het gedaan hadden? Getuige wist dit niet Eenige andere getuige décharge ver klaren. dat verdachte al vóór de zitting te Tie! volslagen zenuwpatiënte was. Getuige Verdigem had gehoord, dat verdachte het pensioen zou krijgen, als zij Vroege en Sweerts als de daders aanwees. De zitting wordt om half twee voor drie kwartier geschorst. Na de schorsing heeft na verder getui genverhoor O. M., waargenomen door mr. Van Everdingen, tegen vrouw J. S. weduwe van H., wegens meineed, driemaal gepleegd, zes maanden govangenisctral geëischt. DE SCHIETPARTIJ TE ZUNDERT. De officier van justitie bij de Haagsche rechtbank heeft gisteren zijn op 4 Octo ber j.l. genomen conclusie inzake de vot- dering van de weduwe Van Meer te Zun dert tegen den staat en tegen de beide marechaussee Claassen en Coolen nog aan gevuld. Zooals men weet, is de man van eisetie- res in den nacht van 10 op 11 Januari 1927 bij een schietpartij doodgeschoten, toen ae marechaussees in zijn café te Zimdert con trole wilden uitoefenen ter zake van de drankwet, waartegen Van Heer zich had verzet Op grond daarvan had de weduwe e^n schadeloosstelling voor zich en haar kin deren gevorderd. Op 4 October had de officier van justi tie, mr. Hermans, geconcludeerd tot niet- ontvankelijkverklaring van eischere-s in haar vordering tegen den staat. Thans concludeerde de officier, dat we duwe Van Meer ontvankelijk zal worden verklaard in haaT vordering tegen heide marechaussees en dat zij zal worden toege laten tot een bewijs door getuigen, waarbij dan tevens de marechaussee? gelegenheid zullen hebben, om te trachten hun voorstel, ling van zaken waar te maken. De uitspraak der rechtbank werd bepaald op 6 December. TOEBRENGEN VAN ZWAAR LICHAMELIJK LETSEL. Wegens mishandeling, zwaar lichamelijk letsel tengevolge hebbende, heeft terecut gestaan de opperman J S. uit Leiden. Bij een vechtpartij in den nacht van 9 op 10 Juni op den Rijndijk te Leiden, heeft ver dachte iemand zoo geschopt, geslagen en gestompt, dat deze persoon een hersen schudding en een schedelbreuk kreeg en eenige wekeD in het ziekenhuis verpleegd is moeten woïden. Feitelüke aanleiding tot de vechtpartij was er niet; verdachte kende zijn tegenstander zelfs niet. Toen de nu;, handelde reeds bewusteloos op den groi-i lag, heeft verdachte hem nog tegen L hoofd geschopt, waardoor een schedelfry, tuur ontstond. Verdachte wist zich van het gebeur!» niet veel meer te herinneren, hij was d-ronken geweest. Met het oog op het ernstige karakter van de gepleegde mishandeling, eischte i« O. M., waargenomen door mr. Enger maanden gevangenisstraf tegen de® te. d ach te. RECLAME. NOORDEINDE 11. Giro 35838. Telel. 706. VOOR ZATERDAG 10 NOVEMBER Hilversum (1071 M.) 12.302.00: Conceit door het Boris Lensky-Trio. 2.003.30: Aansluiting van het Theater Tuschinaky.i Orkest o. 1. v Max Tak. P. Palla,orgel. - 3.304.00: Wenken voor stokers, door G, de Clercq. 4.004.30: Italiaansch, be ginners. 4 30—5.00: Italiaansch, gevor derden 5.005 25: Franeche les, be ginners. 5.255.50: Franseh, gevor derden. 5.506.50: Concert door h?{ Omroep-orkest o. 1. v. Nico Treep. 6.50- 7 15: Duit9che le9, beginners. 7.15- 7.40: Duitsche les. gevorderden. 805: VARA. „Menske", monodrama in 7 Uk, door Vissel. Het 9luk speelt in een oer* voerend land. 10.00: VARA. Ciini Royal orkest en duo Tholen en van iie. 10.30—11.45: VARA. Aansluiting vaict Cinema Royal te A'dam. Orkest o. 1. v.l de Groot. Hnizen (340.9 M., na 6 uur 1870 M.) Til* sluitend KRO -uitz. 12.301.30: Lunch- muziek door het KRO.-trio. 3.00—4.0): Kinderuurtje o. I. v Soph. Nuwenhuisv. 4 Ryat. 5 30—6 30: Spr.: M .J. G. Lau: Hoe worden de kinderen het best te- 9chermd tegen de verraderlijke tempen- tuurswisselingen in het najaar. 6.30— 6.50: Gramofoonmuziek. 6.507.0C: Katholieke berichten. 7.007.30: Enge. sche les. beginners. 7.308.00: Knip cursus 8.008 20: Spr.: Prof. Dr. H A Kaag: Economie. 8.20: Concert. Man nenkoor van de Brouwerij „De Gekroond! Valk". Het verst Amsterdamsch salon- orkest o. 1. v. F. Boshart. Mevr. M. Bouw meester, 9opraan. Jules Moes, tenor. A. F Smoorenburg, bariton. Daventry (1600 M.) 10.35* Kerkdienst - I.20—2 20: Het Carlton Octet 350: Lich orkestconcert. Orkest. L. Coopers, so praan. E. Jones, bariton. 5 35: Kin-Ier- uurtje. 6 20: Muziek. 6.35: Nieuws berichten 7.00: Muziek. 7.05: Scha bert's liederen voor tenor. 7.20: Omroep- praatje. 7.35: Muziek. 7.45: Sport praatje. 8.05: Her-uitzending val Australië Groeten van het M. C. C. Teara 8.20 Vauséville. Dans-orkest en va- riëté-arlirten 9.20: Nieuwsber. 9.35 Lezing: The silent cities. 9.55: Concert De militaire kapel. Orpheus mannenkoor 10.5512.20* Dansmuziek Parijs „Radio-Paris" (1750 M.) 12.50- 2.10: Gramofoonmuziek. 4.05—505 Dansmuziek Joss G'hislery symphonies 9.0511 20: Dansmuziek. Harry Bil'l Jazzband. Langenberg (469 M.) 11 30: Mechanisch muziek. 12 251 50: Orkestcoacert. - 5.055 50- Uitzending uit de Martinus zug Düsseldorf. 7 20: Vroolijke avond het teeken van de elfde van de elfde (i Nov.). Daarna tot 12.20 Dansmuriek. Könz"3wnslerhansen (Zeesen. 12.50 M en of 1700 M ca. 10.20—3.50: Leg gen. 3.504.50: Orkestconcert. 4 50- 7.05* Lezingen. 7.20: „Missa syrnpr^ nica". van Lothar Windsperger. Daarna II.50 Dansmuziek Hamburg (395 M.) 3.50: Feestdagen oirkeet 4.50: Orkestconcert. 7-^j symnhonica van Windsperger. Daarna wi li 10 Cabaret Rrurrel (509 M 5 20: Orkestcancert -* 7 05: Piano en vioolconcert. 8.35:^Orkest- concert 10.3511.20: Dansmuziek. RECLAME. Anthraciet en Eierkolen van de Staatsmijn „WILHEïMINA" worf'3 door U gestookt na proefname. BZ15CHC0KES van de Staatsmijn is de cokes voor centrale verwarming- KantociGude Beersngi tcht 19. Talefod 511. 2-J

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 10