DE „REES-MACE DRAAGBARE RADIO ,A tot nBónt-O mantel 1 T- DE THUISREIS VAN DE GRAF ZEPPELIN. BLOM VAN DER AA - Den Haag de beste der londensche tentoonstelling H. G. VAN LUIJKEN, Breestraat 39, Telef. 35 polis voor inboedels „j ivi polis voor opstallen RECHTZAKEN. SPORT. SCHEEPSTIJDINGEN. RECLAME. 10800 Wij vertegenwoordigen voor Leiden en Omstreken deze allernieuwste installatie i (5-lamps). Deze Radio speelt zonder antenne, zonder electr. aansluiting, kan ge i makkelijk worden meegedragen en speelt overal, alle stations op korte en langego| L TRAAS HOS HEDEN DEMONSTRATIE, ZONDER VERBINDIN6 Voorspoedige reis. - Op weg naar Ierland. Wat gebeurt er met den verstekeling? Over bet verloop van den eersten dag wordt het volgende gemeld: Het luchtschip „Graf Zeppelin" heeft op zijn reis naar Duilschland tot Maandag ochtend een noord-oostelijken koers gehou den totdat het luchtschip in den middag- in een gebied geraakte, waar de vaartsnelheid ten gevolge van sterken tegenwind belang rijk verminderde. De „Graf Zeppelin" had tot Maandagmiddag een gemiddelde snelheid van 80 tot 90 K M. per uur ontwikkeld Dit is belangrijk minder, dan verwacht was. Het luchtschip vloog Maandag het groot ste gedeelte van den dag in den regen, zoo dat het begrijpelijk is, dat het. ondanks het feit, dat de scheepvaartroute gevolgd werd, slechts enkele malen gezien werd. De „Graf Zeppelin" stond evenwel voort durend met verscheidene kuststations van Canada en New-Foundland in verbinding, in de eerste plaats om de laatste weerberich ten te ontvangen. In verband met deze weerberichten heeft het luchtschip om streeks middernacht een meer noordelijken koers ingeslagen om wind mee te krijgen en profijt te hebben van de zuid-westelijke win den langs de kust van New-Foundland. Dienovereenkomstig is het schip kort na middernacht nabij Cape Race, de zuid-ooste lijke punt van New-Foundland, waargeno men, lerwijl het luchtschip zich, zooals ge meld. gistermorgen op 250 mijlen van New- Foundland bevond in noord-oo9telijke rich ting. Tijdens dit gedeelte van de vlucht was de vaartsnelheid iets grooter, n.l. 100 tot 110 K M per uur. Intusschen heeft het luchtschip zeer slecht weer ontmoet en het moet zich op het oogenbiik in dichten regen bevinden. Het luchtschip zal. wanneer hel weer opklaart, rechtstreeks koers zetten naar Cape Clear, de Zuid-westpunt van Ierland. Gistermorgen moest het luchtschip in verband met hel slechle weer en om niet te ver naar het Noorden af te drijven, een Zuid-oostelijke richting koersen, zoodat weinig voortgang in de riohting van Europa werd gemaakt. Verwacht wordt, dat gedurende do eerst volgende 24 uur weinig posilieberichlen van het luchtschip zullen worden ontvangen, daar het zich in een gebied bevindt, dat in dezen tijd van hel jaar door weinig schepen woidt bevaren en het luchtschip dus met weinig schepen in verbinding zal komen. De verbindingen met de Amerikaansche stations worden gehandhaafd, doch zijn ten gevolge van de atmosferische storingen slecht. Aan boord is alles wel, ook de blinde passagier, de 18-jarige jongen, die thans deel uitmaakt van de bemanning van het luchtschip. M Bovenstaand© geeft reeds eenïgszins aan, in welke richting werd gekoerst, die ten slotte nog weer iets is veranderd. Nadat de Zeppelin was waargenomen door de „Ma>uretania" op het midden van den Oceaan, en vervolgens nog door een paar andere schepen, werd te Friedriohshafen gistermiddag om ze* uur volgend radio gram ontvangen: Positie 1.15 uur M.E.T. 45 gr. 53 m. N.B. en 41 gr. 40 m. W.L. Aan boord alles wel. Graf Zeppelin." Uit dit bericht blijkt, dat de .Graf Zeppelin" thans gelukkig de uitloopers van het van NooTd naar Zuid trekkende depressiegebied heeft doorgevlo gen en nu wel het stormachtigste gedeelte van de reis achter den rug heeft.Thans is de stabiele hoogdruk bereikt.. Bij goede wind richting zal het luchtschip zijn snelheid aanzienlijk kunnen opvoeren. Blijkens de laatste positieopgave heeft de Zeppelin de laatste uren gemiddeld 120 K.M. afgelegd. Daar het hoogdrukgebied zich tot de Spaansche kust uitetrekt, rekent men op de werf op een goed verloop. Volgens tusschen 12 en 1 uur 'snachts bij de hichtscheepswerf binnengekomen be richten. heeft de „Graf Zeppelin" een on verwachte route ingeslagen, daar het luchtschip tusschen den 40eii en 30en graad W.L. naar het Noorden zwenkte, in plaats van, zooals men tot nog toe op grond van de laatste bij de werf ontvangen berichten aannam, koers te houden in Zuid-Ooste lijke richting. Inderdaad schijnt het zich te bevesti gen, dat het luchtschip zich boven don öOen graad N.B. bevindt en dus op een route, die over Ierland gaat. Dr. Eckener heeft dus blijkbaar een poging ondernomen om toch den kortsten weg te nomen, die, naar men weet, do weg over Ierland is. RECLAME. 8865 H00GE N1EUWSTRAAT 30 - TELEFOON 15820 Sluit verzekeringen op elk gebied. - Prospectus op aanvraag. Op verzoek komt één onzer Inspecteurs U gaarne inlichten. ACTIEVE VERTEGENWOORDIGERS GEVRAAGD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Hedennacht 2 uur wae de Zeppelin nog 1100 K.M. van Ierland. Te Friedrichshafen rekent men er op, dat de „Graf Zeppelin" eerst Donderdag morgen aldaar zal zijn. Het is weliswaar zeer goed mogelijk, dat de Zeppelin reeds morgen op Duitsch gebied is, dooh de luchtvaarthaven te Friedriohshafen zou men onder deze omstandigheden vermoe delijk eerst bij het donker kunnen berei ken. Het luchtschip zal dan 's nachts blij ven kruisen of misschien een omweg naar Berlijn maken, om dan 's morgens te Friedrichshafen te landen. IntusscheD zijn de voorbereidingen tot ontvangst te Friedrichshafen in vollen gang. De hotels zijn reeds meer dan vol. De werf heeft thans gelegenheid gegeven, dat zooveel mogelijk toeschouwers de aan komst van de Zeppelin kunnen gadeslaan Tegen betaling kan men een plaatsje op een gedeelte van het terrein krijgen. Komt de Zeppelin heden tegen de ver wachting in, toch nog voor donker, dan zal er een feestmaaltijd aangericht worden, waarbij officieele toespraken gehouden zul len worden. De burgemeester van Fried richshafen, de Rijksminister van verkeer, von Guerard, evenals vertegenwoordigers van de Wurtembergsche regeering, zullen het woord voeren, waarop dr. Eckener zal antwoorden. Een fakkeloptocht en een ster- rit van de Beiersche autoclub staan op het program. De definitieve vaststelling van het pro gram hangt af van het tijdstip van aan komst en de weersomstandigheden. Het postkantoor van Friedrichshafen heeft alle voorbereidingen getroffon om de luchtpost bij aankomst zoo snel mogelijk door te zenden. Ook voor een snelle «af wikkeling der douaneformaliteiten wordt gezorgd. Omtrent Clarence Terhune den blinden passagier aan booïd van de „Graf Zeppe lin", worden uit New-York verschillende bijzonderheden geseind, waaraan het vol gende wordt ontleend: De vader van Terhune had een barbiers winkel te St Louis en heeft zich eenigen tijd geleden in een aanval van zwaarmoe digheid met zijn vrouw van hot leven be roofd. Clarence zelf heeft altijd een avontuur lijken geest en een zwerversnatuur beze ten. Overal in de Vereenigde Staten hoeft hij rondgezworven. Zoo is hij te voet van St. Louis naar San Francisco gewandeld. Ook heeft hij reeds als „blinde passagier" aan boord van een Amerikaansieh oorlogs schip oen reis naar Alaska meegemaakt. Den kaatsten tijd was de knaap baljon gen bij een New-Yorksche golfclub. De jon gen had zijn plan zorgvuldig voorbereid en daarvoor o.a. een bedrag van 200 Mk. bijeen gespaard. Met niemand had hij over zijn plan gesproken. Zaterdagavond had hij eerst zijn haar laten knippen en een bad genomen en was toen van zijn kostvrouw weggegaan met de woorden: ,,Ik kom over een poosje wel terug." Wat er met hem in Duitschland zal ge beuren Volgens inlichtingen, te bevoegder plaat- 69 ingenomen, zal hij bij de landing voor eerst door de politie vastgehouden wor den, die onderzoeken moet of hij wel een pas heeft Tegen een overtreding van de pasvoorschriften zou een zoo laag moge lijke boete, misschien 20 mark, opgelegd kunneD worden. Van bedrog kan geen sprake zijn, daar medereizen tegen beta ling niet mogelijk was en er dus geen voor nemen bestaan heeft om do Zeppelinmaat schappij op te lichten. De jongen heeft de heele zaak zonder twijfel van den snortieven kant beschouwd en zoo zal zijn wangstuk dan ook worden opgevat. Men beschouwt het van de humo ristische zijde. In elk geval hangt er veel af van de houding van den Amerikann- schen consul te Stuttgart tegenover het geval. De Duitsche overheid informeert vandaag naar zijn meening. Men verwacht dat de consul den jongen van de vereischte papieren zal voorzien. Zoo zou hij bij aan komst door de Duitsche politie direct weer vrijgelaten kunnen worden, daar men voor ontvluchting niet behoeft te vrcezen! DE STRAFZAAK DER VEENDAMMER HYPOTHEEKBANK. (Vervolg van gisteren). Na de hervatting der zitting ondervraagt president mr. Jolles twee der verdachten eenige oogenblikkeD over enkele punten van hun verklaringen. Zoo wijst hij er vader Woltman op dat diens oorspronke lijke gedachte is geweest zijn rechten cp de Veendammer te verkoopen als hij maar een stukje van de Bank kon krijgen. Verd. Woltman Sr., „Maar als wij alles prijsgeven, hebben wij toch recht op een prestatie daartegenover." President: „Maar u gaf te kennen, dat u daarvoor betaald wenschte te worden met activa van de Veendammer." Voorts brengt de president verd. Möhring onder het oog, dat hij zeer slordig en non chalant gehandeld heeft. De president kan zich desnoods begrijpen, dat verd. over drachten heeft bewerkstelligd krachtens het kassierseontraot, maar de aan Paarde- kooper gegeven f. 90.000 geschiedde door verd. louter in opdracht van Liebermann. Hierna geeft de president het woord aan mr. Th. Muller Massis, voor het houden van zijn pleidooi ten behoeve van verd. Woltman Sr. Pleiter brengt, in de eerste plaats hulde aan den president voor de wijze waarop hij de zaak heeft geleid. Er isthans in deze zaak een andere sfeer geschapen; voor de Rechtbank ging het wel eens te bar, leek de behandeling wel eeDS op een operette I Het publiek heeft gegnuifd, de balie is toen door den modder gehaald. Bij het hof is hiervan gelukkig geen sprake geweest I Pleiter wijst er op, dat er, ook al zal de verdediging gaarne het hare doen om tot een spoedige afhandeling te komen, toch nog wel aanleiding is om bepaalde voorstel lingen onder een ander licht te bezien. Zoodra vader Woltman bemerkte, dat dé zaken verkeerd gingen, heeft hij gefulmi neerd tegen het nieuwe bestuur. Aan Möh ring en anderen heeft hij toen dadelijk ziin groot misnoegen te kennen gegeven. En daartegenover staat, dat pleiters cliënt alles keurig heeft bewaard tot het oogen biik dat hij alles overgaf aan de curatoren. Misschien is het alleen verkeerd van hem geweest, dat hij gewacht heeft dat de koop prijs van de Veendammer betaald zou kun nen worden met aandeelen van de Bank, doch dit is dan ook het eenigo wat hem moreel kan worden ten laste gelegd. Er ligt tusschen verd.'s handelingen en wat later is gevolgd niet het minste verband; er moet een scherpe scheidingslijn getrok ken worden. Men mag niet. het minste ver band leggen, gelijk ook de Rechtbank ge daan heeft, tusschen hetgeen vóór en na 25 Juni is gebeurd. Pleiter neemt vervolgens het vonnis der Rechtbank onder de loupe en zet aan de hand daarvan de geheele voorgeschiedenis nog eens uiteen. Pr. betoogt, dat Woltman Sr. zich wel degelijk bekommerd heeft over de gegoedheid van de tegenprestatie ten behoeve van do Veendammer en dus van de pandbriefhouders. De Rechtbank neemt aan, dat bij Woltman Sr. bij de prijsbepaling der aandeelen wel degelijk hoeft voorgezeten de disagio-calcuïatie. PU meent echter dat wel degelijk door alle fei ten is weerlegd, dat het disagio voor ver dachte een motief zou zijn geweest voor de bepaling van den koopprijs den- aandee len. Verd.'s opmerking: „We konden bet toch er zelf niet uithalen", die hij voot de Rechtbank gemaakt heeft, mag geenszins als kwade trouw worden uitgelegd, het hof heeft er geen denkbeeld van, welk een ge weldige spanning er heerschte tijdens de zittingen van de Rechtbank. Dat het nieuwe bestuur, waarin mannen van klinkenden naam zitting hadden, en niet Jan Rap en zijn maat, de hypotheken overdroeg, mag verd. niet worden aange rekend, ook niet na zijn opmerking, ge maakt in de geladen atmosfeer van de Rechtbank. Wat de borgstelling betreft, wijst pl. er met nadruk op, dat voor hem niet vaststaat dat er maar één borgstelling geweest is. De beer Van den Toorn heeft den indruk ge maakt, dat hij slecht is van geheugen-. overigens moeten zijn verklaringen met de noodige reserve ontvangen worden, want hier voor het Hof begon hij al dadelijk te vertellen, dat zijn mededeelingen voor de Rechtbank onjuist zijn geweest. Van den Toorn is een man. die dingen verteld heeft, die onmogelijk waar kunnen zijn, voor zoo'n man telt een borgtochtje minder of meer niet. Behalve Möhring hebben anderen ge tuigen positief verklaard een afzonderlijke borgtocht te hebben gezien, anders dan die welk© Möhring gezien heeft onder het kas sierscontract. Waar bovendien Wol man Sr. zoo vraagt pl. geen borgtocht gevorderd heeft voor zijn vordering, in zijn groot vertrouwen op mr. Schürmann, behoefde hij dit dan wel te doen voor de Veendammer? Aan Woltman kan niet verweten worden dat de borgtocht van Van den Toorn niet kwam bij de Veendammer. Hij rekende geheel op mr Schürmann. Hij had hoogstens wat meer nog kunnen hebben voor zijn vroegere hypotheekbank, maar strafrechtelijk mag hem dat niet worden aangerekend Wat de Aflas Hypotheekbank betreft, zegt de Recht bank in haar vonnis dat verd alleen maar statuten heeft gezien en namen van groote mannen heeft gehoord. Dat de Rechtbank hiermede een geheel onvolledig beeld van de zaak geeft is hier gelukkig voor h.et Hof wel duidelijk gebleken. Het vonnis draagt in zijn geheel het ken merk van op een richting te willen aan sturen, nl. Woltman te straffen omdat hij als hypotheekbank-directeur buiten zijn boekje is gegaan. Uit vele overwegingen valt dat op te merken De publieke opinio heeft in de zaak Woltman een woordje meegesproken. Wolman is jarenlang geweest het zwarte schaap, dat geslacht moest wor den. Pl. wil allerminst de onpartijdigheid der Rechtbank aantasten, doch een en ander i9 wel van invloed op de vraag: goede of kwade trouw. De Rechtbank heeft ook verd.'s goede dingen in zijn nadeel uitgelegd, om tot zijn veroordeeling te kunnen komen. PJ. ontkent ten stelligste dat uit de tenlaste legging in haar geheel kwade trouw of boos opzet aangetoond kan worden. Pl. brengt de figuur van Liebermann ter sprake, om aan de hand van een memo randum van laatstgenoemde te betoogen, dat Woltman en Liebermann in geen geval tevoren bij elkaar zijn gekomen om de Veendammer te verdeelen. Pl. wijst er voorts op, dat zijn cliënt geen enkele aanleiding heeft gehad om de Bank te verkoopen; de familie kon er goed van leven. In de voorgeschiedenis is er wei royaal, maar niet roekeloos met de Bank geleefd, want verd.'s beheer was voorzich tig Het feit dat verd. in activia betaald wilde worden, vindt zijn oorzaak hierin, dat hij geen geld noodig had. En van Lieber mann heeft Woltman altijd goede informa ties gezien en gekregen; de waarschuwing van de Haagsche politie, die door den pro cureur-generaal is aangehaald, heeft alleen in het Vaderland gestaan en het gaat toch niet op om te zeggen: „ieder wordt geacht Het Vaderland te lezen!" En Woltman had toch in elk geval wel vertrouwen mogen hebben in de menschen als mr. Schürmann, mr. Waghto, mr. van Gigch, mgr. Korten- oever e. d. Bovendien heeft mr. Schürmann een groot pak effecten van Liebermann gezien en het gaat niet op om te zeggen: „0, die zullen Liebermann's eigendom wel niet ge weest zijn!" Pl. behoeft de kwestie van eigendom of geen eigendom niet te bewij zen; hij heeft alleen aan te toonen, welken indruk Liebermann als borg heeft gemaakt. De hoofdzaak van alles vindt pl., dat Liebermann een fascineerenden invloed op ieder had; ook de Rechtbank heeft dat aan genomen, anders had zij Möhring en mr. Ivortenoever niet kunnen vrijspreken. Maar waarom wordt dan niet aangenomen dat ook Woltman onder Liebermann's invloed is gekomen. Woltman is een man, die niet helder door alles heen ziet; er is geen reden om aan te nemen, dat hij niet de dupe van Liebermann is geworden. Men mag Liebermann beschouwen als goed of kwaad, Woltman haalt niet in genie en het verwekken van goed vertrouwen bij Lie bermann. Ook heeft Woltman niet de hoo- geschool van het hypotheekwezen door- loopen; hij is als klein man begonnen, die bij kwesties van gewicht naar zijn raads man liep, om daar zijn licht op te steken. Als mr. Schürmann hem krachtens de sta tuten op eenig gevaar had gewezen, zou Woltman zich dadelijk hebben terugge trokken. Wanneer anderen het niet dadelijk hebben doorzien, die knapper waren dan hij, waarom had hij het dan wel moeten voe len? roept pl. met stemverheffing uit Voorts wijst pl. er met nadruk op. dat bij de berekening van den koopprijs bij verd. niet heeft voorgezeten de disagiocalculatie. Als de heer Woltman zegt, dat hij geen oogenbiik de gedachte heeft gehad de pand briefhouders te benadeelen, is er geen reden om hem niet te gelooven. De Veen dammer was een goudmijn voor hem en daarom heeft hij zijn aandeelen tegen hoo- gen prijs verkocht. Spr. komt dan lol het juridische gedeelte van zijn pleidooi. Pl. ving zijn juridisch pleidooi aan mot nietigheid van de dagvaarding te pleiten, op grond van onvoldoende omschrijving der ten laste gelegde feilen. De eerste zin van de dagvaarding beslaat bijna twee folio vellen getypt! Doch afgezien daarvan pl. zal ook liever een andere beslissing van het Hof hebben is het vonnis van de Recht bank over alle kanten fout, hetgeen pl. in den breede tracht aan te toonen Ten slotte vraagt pl. nietigverklaring van de dagvaarding, subs, vrijspraak van zijn cliënt, subs ontslag van reehtsvervolging, nog meer subs, het opleggen van een lich tere slraf. Te kwart voor zes schorst de president de zitting dan tot hedenochtend 10 uur. RECLAME. DEN HAAG, ROTTERDAM, Alléén Hofweg 6. Hoogstr. hoek Spui. VOETBAL. LEIDSCHE VOETBALBOND. Men verzocht ons er op te willen wijze; dat hedenavond te 8 uur m „Zomerzorg" prijzen zullen worden uitgereikt van de i; langs gehouden jubileumwedstnjden en 4 daarna de trekking voor de loterij plaü vindt. DAMMEN. OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP, De uitslagen der 17de ronde zijn: Bonard wint van Kuyer; Bizot wint vi Polman; Springer remise met Weiss, fi Jong remise met Molimard; Bélard remis met Rustenburg; Fabre remise met Vos. De 18de ronde had tot resultaat; De Jong remise met Fabre; Bélard remis met Polman; Weiss remise met Kuyer; B: nard remise met Rustenburg; Bes wint si Bizot; Springer wint van dr. Molimard. TIJDSCHRIFTEN. Biekemolen, de bekende renner, is ms Australië vertrokken, waar hij tal van wei strijden zal rijden, en „Sport in Beeld" heef hierin aanleiding gevonden zijn portret eei plaatsje te geven op de voorpagina van te nummer van deze week. Het blad schrijf verder over de samenstelling van het lie derlandsch voetbalelftal, en geeft foto') van: jagersvreugde op de Veluwe, paarden sport in Duitschland, en de Sinl-Huberiu* rit van de Utrechtsche Jachtvereenigint, benevens den cross van den Hezen- berg, enz. STOOMVAART-MIJ. „NEDERLAND". P. C. HOOFT, uitreis, 1 Nov. te Genua ver, wacht. ROTTERDAMSCHE LLOYD. KOTA RADJA, thuisreis, pass. 30 Oct. Perh MERAUKE, 30 Oct. van Rotterdam te tav ia. TJERIMAI. thuisreis, 1 Nov. te Colomi verwacht. HOLLANDAMERIKA-LIJN. DRECIITDIJK, 28 Oct. van Sesttle te Por! land (O). DJNTELDIJK, '29 Oct. van Rotterdam te San Francisco. LEERDAM, R.dam naar New Orleans, paft 28 Oct. Point de Galle. GAASTERDIJK, 28 Oct van New York 1; Philadelphia. BURGERDIJK, 28 Oct. van New Orleans 1? Galveston. BJLDERDIJK, 1 Nov. van R.dam te verwacht ROTTERDAM ZUID-AMERIKA-LIJN ALCOR, uitreis, 28 Oct. te Santos. HOLLAND—BRITSCH-INDIË-LIJN. ALKAID, thuisreis, 29 Oct. van Oran JAVA—NEW-YORK-LIJN. BLIJDENDIJK, 29 Oct. van New York té Sabang. KON. NED. STOOMBOOT-MIJ. HEBE, 29 Oct. van Piraeus naar Canea. TROTEUS EN ODYSSÈUS, arr. 30 Oct. Ié Amsterdam PEURSUM, arr. 30 Oct. te Cantania. MARS, West-Indië naar Amst., pass. 29 Oct de Azoren. JAN VAN NASSAU, 30 Oct van Frederiks1 haven naar Aarhuus KON. HOLL. LLOYD. ZEELANDIA, thuisreis, 29 Oct. van Santo? DIVERSE STOOMVAARTBERICHTEN. JONGE MARIA, Cartagena naar Londen, pass. 29 Oct Finisterre. BARENDRECHT, 29 Oct van San Louis te Conslanza. DRIEBERGEN. Montreel naar R.dam, pasa SO Oct. Scilly. PU1VENDRECHT, Londen naar Texas City; pass. 29 Oct. de Azoren. HARDENBERG. 30 Oct. van Antwerpen n- Quebec. PENDRECHT, 29 Oct. van Malaga naar Rot terdam STAD ZWOLLE, 29 Oct van Ymminghan te Nantes. FLENSBURG, 30 Oct. van Antwerpen naar Vancouver. AMSTEL, 29 Oct. van Rotterdam te Sunds- wall. LINGE. 27 Oct. van Pitea naar Rotterdam. NOORD WIJK,. 29 Oct. van Vivero naar Rot terdam. STOLWIJK, 29 Oct. van Corcubion naar Rotterdam. ZONNEWIJK, 29 Oct van Rotterdam te Quebec. VR4RFNRHBRIEK. A. F C- te II. Hazerswoude-Boskoop. Zwammerdam, Bodegraven, Woerden D taal 24.4 K.M Hazerswoude, als boven tot Woerden en vervolgens door naar Linscho- ten. Totaal 27.9 K.M W. S., te L. U is verplicht gedurende twee jaar te betalen aangezien u zich on* getwijfeld daartoe verbonden heeft. J. C., te L. De schrapping heeft wat spoedig p)aat6 gehad Natuurlijk het bestuur het recht daartoe. Als u uiteenzetting der feiten geeft, zal de regel waarschijnlijk weer ongedaan ê6" maakt kunnen worden- pj

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 10