DE „REES-MA CE" DRAAGBARE RADIO THERMOGÈNE de beste der londensche tentoonstelling H. G. VAN LUÏJKEN, Breestraat 39, Telef. 35 UIT DE RIJNSTREEK. KATWIJK AAN ZEE - PAVILJOEN BIOSCOOP OLNSiDAG 30 OCTOBER GEVANGENE No. 13 ROBERT en BERTRAM MENSCHEN-GEDAANTE in 6 acten gieren in ine uesseris 1011 roiien kathleen keij en francis macdonall» Rheumatiek - Jicht - Griep Steken in de Zij en Hoest RECLAME. 10300 Wij vertegenwoordigen voor Leiden en Omstreken deze allernieuwste installatie (5-lamps). Deze Radio speelt zonder antenne, zonder electr. aansluiting, kan ge makkelijk worden meegedragen en speelt overal, alle stations op korte en lange golf TRAAG ROG HEDEN DEMONSTRATIE, ZONDER VERBINDING ALPHEN. Woensdag 7 November a.s. zal ds. A. D. Meeter van Leiden in de Ned. Herv. Kerk (Julianastraal) een zendingsrede hou den ten bate van den Nederlandschen Zen- dingsbond Oegstgeest. - Dc-i gehouden collecte ten bate van de naaikrans .Dorcas" bracht op een bedrag van f. 295.10. De diaconie der Ned.-Herv. Kerk (Ju- lianasbraat) ontving van een gever die on bekend wenscht te blijven een bedrag van f.60. De opbrengst van de Zondag j.l. ge houden collecte ten bate van het Ned.-Herv. Téhuis Julianaslraat bedraagt f. 306.12 1/2. Door J. H. werd bij de politie aangifte gedaan van de vermissing van een varken, terwijl door F. v. d-. G. van de ontvreemding van e'en zak gerst werd kennis gegeven. Zondagmorgen had mej. Z. het onge luk uit te glijden op een der hardsteen en stoepen voor de Ned.-Herv. Kerk (Juliana- etraa-t), waarbij zij dusdanig ongelukkig terecht kwam, dat zij een pols brat BODEGRAVEN. Zware brand. Zondagmorgen, enkele minuten voor negen, bemerkte de oudste zoon van wet houder Van der Marei dat bij den schoor steen op het dak van de boerderij, die eigendom is van zijn vader een kleine vlam speelde. Terwijl hij keek, breide die zich uit, vloog langs de vorst van het rieten dak, dat onmiddellijk vlam vatte en stak direot over naar den zeker 10 M. hoogen hooiberg. In den tijd van één enkele mi nuut waren zoowel de boerderij als de hooi berg in vlammen gehuld. Inmiddels hadden ook enkele omwonenden de vlammen ge zien en toog men met vereende krachten aan het werk om de koeien, die zich in den 6tal bevonden los te snijden en naar bui ten t« jagen. Daarin mocht men gelukkig slagen. Ook de varkens konden worden ge red. Overigens was er niet veel te redden, De wind was van het heerenhuis van den eigenaar af, zoodat dit weinig gevaar liep, terwijl het melklokaal aan do Noordzijde van de boerderij eveneens nog heel rustig kon worden ontruimd. Voor het overige stond men machteloos. Het riet viel bran dend van het schuine dak, de vlammen grepen gretig om zich heen en na niet al te langen tijd brandde ook de Noordelijke gevel. De hooiberg was één reusachtige vlammende fakkel. Een hooge schuur, die daar vrij dicht aan grensde was gelukkig met pannen gedekt cn hield het nog wel even uit. Toen Ihet vuur op het felst woedde arriveerde de brandweer. Onmid dellijk werden de slangen uitgerold en binnen enkele minuten werd met twee flin ke stralen water gegeven. Het vuur in het zoo goed als leege boerenhuis was vrij gemakkelijk te blusschen, maar niet alzoo de hooiberg. In het licht brandbare hooi dringt het vuur met zoo razende snelheid naar binnen dat het absoluut niet te doo- ven is. Negen uur later, 's avonds om 6 uur, bij het invallen der duisternis, stond daar nog een huis hooge stapel vuur, die men wel trachtte met haken wat af te brok kelen, maar die toch niet met water te be dwingen was. Tot laat in den avond bleef de motorspuit in volle actie. De belendende schuur vereischte veel zorg, zoodat den geheel en dag door met volle kracht werd water gegeven. Later op den avond sloot men aan op de waterleiding in de Prinsen straat, zoodat de autospuit, die veel be diening eischt, kon inrukken. De brandweer had een zwaren dag I Natuurlijk was er vooral des morgens, maar ook den verde ren dag zeer veel belangstelling. Bijzon deren lof verdient het optreden der om wonende boeren op de Zuidzijde, die in zeer korten tijd present waren en prachtig reddingswerk verrichtten. Do schade is door verzekering gedekt. BOSKOOP. Gemeenteraad. Benoemingen. Een min of meer onrustige vergadering. Tegenwoordig alle leden. De notulen van de vergaderingen van 4 Sept. en 1 Oct. 1928 werden vastgesteld. De ingekomen stukken werden aangeno men voor kennisgeving. B. en W deelden o.m. mede, dat zij in verband met de 9toringen, welke in het electrisch net zijn voorgekomen, het advies hebben ingewonnen van den ingenieur dr. P. M. Verhoec-kx, welk advies met het rap port van den Directeur der Bedrijven ter kennisgeving bij de raadsstukken was ge legd. Deze mededeeling lokte een langdurige discussie uit Verder deelde het College mede. dat zij tot tijdelijk Opperbrandmee9ter hehhen be noemd de heer J H. Mohr, brandmeester. Overeenkomstig het voorstel van B. en RECLAME. W. werd besloten een nadere regeling van de bevoegdheden van de gedelegeerden der gemeente in de besturen van Bouwvereeni- gingen vast te stellen. Tot leden der Commissie van Toezicht op het algemeen vormend Lager Onderwijs werden benoemd de hecren D. Hesman en J. Zwartendijk. Tot lid der Commissie tot Wering van Schoolverzuim werd benoemd de heer W. Eelderink Tot lid vaD het Burgerlijk Armbestuur werd herbenoemd de heer G. Pannebakker. Ingetrokken werd de hypotheekgarantie, ten behoeve van de Coöperatieve Vereeni- ging „de Boskoopsche Veiling" verleend. De mededeeling van B. en W. betreffende de vermeende aanspraken op positieverbe tering van den werkman der gasfabriek C. Vrolijk, lokt heel wat discussie uit. De mededeeling van B. en W. betreffende de onderhandelingen i. z. overneming van het Goudsche- en Amslerdamsche Rijpad, gaf tot eenige bespreking aanleiding. Daar bij kwam duidelijk naar voren, dat de raad van Boskoop niet te spreken is over de hou ding van Gouda. Ja er gingen zelfs stem men op om de toegezegde bijdrage voor verbetering van den Bloemendaalschen weg in te trekken. Vastgesteld werd een besluit tot wijziging der gemeentebegrooting 1928. Besloten werd om verlenging te vragen van de vrijstelling van de verplichting tot het doen geven van onderwijs in het vak, genoemd onder letter j in art. 2 der L. 0. wet, (lichamelijke oefening) aan de openbare school. Besloten werd tot hernieuwde vaststel ling van het raadsbesluit van 6 Sept. 1927, strekkende lot wijziging van de schoolgeld- verordening. Vastgesteld werd de vergoeding, bedoeld in art. 101 der L. 0. wet 1920. over 1926 toekomende aan de besturen der Bijzondere Scholen voor uitgebreid onderwijs. Door de aanneming van hot advies van B. en W. omtrent het voorstel van den heer Mesman om aan de openbare school een kweekeling met akte te doen aanstellen, zag de heer Mesman zijn doel bereikt. Wel gaf de bereiking van het doel heel wat strijd Op het verzoek van bewoners van Reijne- veld om doortrekking van den kabel voor electriciteit werd gunstig beschikt. Tenslotte werd aangenomen het voorstel van B en W. om credieten te verleenen voor noodzakelijke herbestratingen. Bij de rondviaag ontstond eenige discus sie tusschen den heer Van Kleef en wet houder Guldemond oveT de nood- oversche ping van den Laag Boskoopschen Polder. Deze strijd werd na de openbare vergade ring voortgezet tusschen den voorzitter en den heer Van Kleef. Het leek er in deze vergadering erg naar of een prikkelbare stemming in de raadzaal hing. Gelukkig ontbraken de momenten niet, dat de lachlust werd opgewekt. Vooral de heer Van der Wolf zorgde hiervoor. Werden er den laatsten lijd voor het verzenden van boomen en planten naar Engeland z. g.n. „Containers" gebruikt, thans kunnen wij mededeelen, dat ook do mogelijkheid geopend is, om Holl. meubel transportwagens te' gebruiken. Deze wagens meten ongeveer 10 ton. De beoordeeling is echter om ook kleine wagens disponibel te stellen. Een eerste proef met deze' wagens, welke door de Holl. Stoombootmaatschappij te Amsterdam verhuurd worden is genomen door de firma Anth. Klui9 alhier. Omtrent onderstaande verloren voor werpen zijn aan het politiebureau inlichtin gen te bekomen: Lederen handschoen, beursje met inh., regenjas, belastingrijwielmerk, 5 knotten breikatoen en manchesterjas. Te dezer plaatse is opgericht een ver- ec-'niging. welke zich ten doel stelt, bestrij ding van operatiekosten. Een 300-tal per sonen heeft zich reeds als lid opgegeven. Het comité voor de alhier bestaande Middenslandsvereenigingen heeft besloten, dat de winkelweek gehouden zal worden van Woensdag 21 tot Maandag 26 November a.s. Het bestuur bestaat uit de heeren- D. v. d. Geur. voorz. J. C. Vermeulen, secr. en J. Koetsier, penn. WADDINXVEEN. Tot voorzitter van den Ned. R.K. Volks bond alhier is in de vacature Renger ge<- kozen de heer Jac. Gerts. Tot bestuurslid van „Herwonnen Levens kracht" i9 benoemd de heer Dongelmans, alhier Alhier heeft zich evenals vorige jaren een Commissie gevormd van enkele heeren in verband mét de viering van het a.s. St. Nicolaasfeest door schoolkinderen. Het zijn de heeren: Dongelmans, van der Kroeg, Straver, GeTls. Matse, van der Starre, van der Vliet en Zoethoutmaar. De heer H. J. ter Brink alhier heeft wegens vertrek naar elders bedankt als lid van de commissie tot wering van school verzuim. HAARLEMMERMEER. Gaslevering aan Haarlemmermeer. Nu de gasfabriek in Heemstede na de totstandkoming van de annexatieplannen te groot is geworden en die gemeente nu veel meer kan producceren dan voor eigen be volking noodig is, zjjn er onderhandelin- gen geopend met Aalsmeer en Uithoorn om daar gas te leveren. Het is duidelijk dat Hoofddorp ook een kans maakt wanneer de gasbuizen door den Kruisweg moeten worden gelegd om de ge noemde dorpen te kunnen bedienen. Naar 't schijnt wil de gemeente Heem stede ook aan Haarlemmermeer gas leve ren in het groot, zóó, dat Haarlemmermeer zelf distribueert of in het klein bij de be woners aan huis. Als onze inlichtingen juist zijn is de kan3 niet groot dat de gemeenteraad van Haar lemmermeer een eigen gasbedrijf zal stich ten jinaar wel moet er groote kans bestaan dal de dorpen Hoofddorp, Vijfhuizen, Nieuw- Vennep en Zwanenburg met een groot ge deelte van den Lrjnderdijk, Akerdgk, Nieuwe- meerdjjk, Schinkeldrjk, Aalsmeerderdijk en Leimuiderdgk bij de gasleiding worden aan gesloten. Het moet in de bedoeling liggen dat de directeur van het gasbedrijf van Heemstede de bewoners van Haarlemmermeer dan aan huis bedient als zijn eigen ingezetenen, zij 't ook tegen een ietwat hoogeren prijs. Dit geeft een schitterend vooruitzicht voor een groot deel der bevolking van Haarlem mermeer. Na onderhandsche aanbesteding is aan den heer C. Kwak, aannemer te Haarlem, opgedragen het bouwen van een rozenkas met een opparklakte van 1030 M2. voor rekening van den heer A. Buis Czm. aan den Leimuiderdijk in deze gemeente. HILLEGOM. Veilinggebouw. De Coöp. Veilingvereeniging „Hillegom" heeft plannen om haar gebouw uit te brei den. Dezen zomer is het eerste groote lokaal pas in gebruik genomen en Maandag a.s. wordt al weer begonnen met de vergrooting. Er wordt een lokaal naast het bestaande, aan de Westzijde, bijgebouwd, ter breedte van 16 Meter en ter lengte van ongeveer 47 meter, te zamen dus een oppervlakte heb bende van bijna 800 vierk. meter. Het nieuwe gedeelte springt in, het tegenwoordige kan toor wordt dus niet ingebouwd. Dit doet men niet, met het oog op later uit te voeren grootsche plannen. Het te bouwen lokaal zal uit twee gedeelten bestaan; een mjjn- oi vei linglokaal, welke door een speciale belichting tegelyk geschikt is voor bloemenkeuringen en tentoonstellingen. Het achterste gedeel te zal vorstvrij zijn en gebruikt worden voor het veilen van gladiolen. Er zal met spoed aan den nieuwbouw ge werkt worden om tegen Februari a.s. gereed te zijn. Ofschoon met de tentoonstellings-commis- sie nog geen regeling getroffen is, staat het toch wel zoo goed als vast, dat de Jubileum tentoonstelling in het veilinggebouw gehou den zal worden. Dit gebouw schept trouwens meer mogelijkheden, waaraan tot heden niet gedacht werd. In de Ned. Herv. Kerk alhier wordt Vrijdag a.s. om 7.30 uur een gemeente- avond gehouden. Het onderwerp is Kerkbouw. Men heeft het plan om de kerk te ver- grooten. KATWIJK AAN ZEE. De Paviljoen-Bioscoop. Ais hoofdfilms gaan in dit theater Ge vangene No. 13" en .Gieren in menschen- gedaante." Vooral de laatste is een zeer pakkende film, die het leven op de goud velden in het wilde Westen van Amerika laat zien. Het boeiende filmwerk toont hoe de verschrikkelijke hartstochten van roof- en moordzucht, geslepenheid en hebzucht, die voor de slechtste daden niet terugdienst, daar hoogtij vieren waar het geldt het goud machtig te worden. Het is een spannende film. LISSE. Bloembollencultuur. De afd. Lisse van Bloembollencultuur hield een ledenvergadering in hotel de Witte Zwaan. De voorz de heer C. Grullemans heette de belangstellenden welkom waarna de no tulen na lezing werden vastgesteld. Zooals bekend, werd als lid van het hoofd bestuur voor dem heer J. van Til. de heer A. Verduyn Jr. aanbevolen, terwijl besloten werd in de candidatuur Jonkheer, te steu nen den heei W. Jonkheer, lid der firma Jonkheer en Zonen te Hillegom. Bij punt 4 werd stilgestaan bij de vraag or er al eenige gegevens zijn ten opzichte van het postkantoor alhier, of dit hoofdkan toor zal blijven, dan wel of het bijkantoor zal worden De voorz. doet daarop de mededeeling dat binnen afzienbaren lijd een vergadering zal worden gehouden te Utrecht alwaar een be sluit zal worden genomen ten opzichte van het postkantoor alhier. Ook de heer Vooren zou men gaarne be houden zien als directeur van die instelling. Besloten werd in samenwerking met de Gemeente een bezoek te brengen m Den Haag, om het pleit te voeren voor een hoofd kantoor hier ter plaatse. Vanuit de vergadering werd gevraagd hoe het stond met de nachtelijke openstel ling van de telefoon hier. De heer Warmerdam (weth.) zeide, dat dit al in vergevorderd stadium verkeert. Op de vraag of het bevorderlijk kon zijn, om met de gemeente ook deze zaak ter hand te nemen, zegt de heer Warmerdam dat door hem wordt gegarandeerd dat met ingang van 1 Jan. e. k. de nachtelijke openstelling zal plaats hebben Verder wordt medegedeeld, dat voor den plaats gehad hebbenden bloemendiefstal door de Afd. gelden worden beschikbaar ge steld als gratificatie en waar in de vorige vergadering werd besloten ook geen gelden meer beschikbaar te stellen voor bollendief- stallen, zullen voorlaan alleen belooningen worden gegeven bij overtredingen waarop veroordeelingen volgen uit het politiefonds, samengesteld door de plaatselijke vakge- noolen. Aan het slot van de vergadering had nog eenige bespreking plaats over de a.s. jubi leum-tentoonstelling waarvoor zoo juist een circulaire was ingekomen, waarop de ver gadering onder dankzegging voor de op komst werd gesloten. NOORDWIJK AAN ZEE. Alhier is een Chr. Muziekvereeniging opgericht, waarvoor veel animo bleek te be staan. Als bestuursleden werden op de eerste vergadering gekozen, de heeren de Vries, H. C. Admiraal, Alb. Plug, A. Plug Jzn., J. Marijt, Chr. de Witt en Jac. Haze- broek, welke onderling de functie zullen verdeel en. SASSENHEIM. Doordat het paard achteruit liep ge raakte het met den melkwagen, waarvoor het gespannen was, aan de Vaartkade te water. Na veel moeite mocht het gelukken een en ander weer op het droge te brengen. Een hoeveelheid melk ging verloren. Voor de afd. Sassenheim van den Nat. Ohr. Vrouwenbond hoopt a.s. Woensdag avond mevr. Diepenhorst een lezing te hou den over het onderwerp: „Christelijke barm hartigheid en de blinde". VOORHOUT. Zaterdag had ten Gemeentehuize de aanbesteding plaats van de rioleering en straataanleg' in de Boerhaavestraat, begre pen in het bouwplan van de woningbouw- vereeniging „Herman Boerhaave". Ingeko men waren zes inschrijvingsbiljetten, en wel van J. Hufner voor f. 1176: Gebr. E. en G. C. v. Breukelen f.2155; W. D. Th. van Werkhoven f. 1838; H. Bakker f. 1456.95; P. Lemmers f. 1422 en C. J. Kiebert f.2271. Het werk is aan den laagsten inschrijver, den heer J. Hufner, opgedragen. ZOETERWOUDE. Gemeenteraad Voortzetting behandeling gemeente-begrooting Lange be raadslagingen resultaat be grooting verworpen. Nadat de burgemeester heeft voorgesteld om met de behandeling der begrooting voort te gaan. komt aan de orde volgn. 134 „het verleenen eener gratificatie aan den rijks veldwachter". De begrootingscommissie stelt voor om de f. 200 te schrappen. B. en W. zijn voor handhaving. De heer Starrenburg doet een voorstel om f 100 te geven, hetwelk ondersteund wordt door de heeren De Groot en De Graaf. De voorzitter wijst er op, dat indertijd die gratificatie voor een rijksveldwachter werd gegeven omdat de gemeente den derden veldwachter kwijt raakte, door de ontslag name van Van der Stel. Het was toen goed- kooper om den rijksveldwachter een toelage te geven dan een nieuwe veldwachter aan te stellen B. en W. zijn die meening nog toe gedaan. Bij stemming wordt dan het voorstel van B en W. verworpen met 5 tegen 6 stemmen. Voor de heeren Van Bennekom, Tijssen, Starrenburg, Noordman en Kompier. Het voorstel-Starrenburg wordt hierna aangenomen met 7 tegen 4 stemmen. Tegen de heeren Jac v. Leeuwen, G. v. Leeuwen, Los en Stadhouder. Bij volgnummer 159 heeft de commissie een opmerking gemaakt over den toestand, waarin de Rijnegommerstraat verkeert. Deze is totaal verwaarloosd en het komt de com missie voor, dat de bouwers in de kosten moeten bijdragen. B. en W. wijzen er op, dat deze straat herhaalde malen is opgebroken voor het leggen van waterleiding- en riool buizen en den electriciteitskabel en gaslei in 2 acten in 2 acten Gevolgd door 81 TL HnePAvi-o Twll Sensationeele Wild-West film in 6 acten. met in de hoofd- Prijzenle Rang 90 ct.. 2e Rang 70 et., 3e Rang 45 et Plaatsbespreking A 10 ct. per plaats ding en het derhalve niet te verwonderen ij dat deze straat slecht is. Het ligt in de be. doeling ze te laten verstraten, zoodra alia woningen ter plaatse zijn voltooid; de kos ten worden geraamd op f. 400. Bij volgnr. 253 stelt de commissie voor om de subsidie voor den autobusdienst met f. 100 te verminderen, tevens er op wijzen, de dat met slecht materiaal gereden worth B en W. zeggen, dat nog geen verzoek om subsidie ingekomen is en stellen voor t.z.t pas het bedrag te bepalen, doch den ra- mingspost te laten staan. Aldus wordt goed. gevonden. Hierna worden de inkomsten behandeld, die geen aanleiding tot bijzondere opmerking geven. Door den secretaris is inmiddels berekend, dat een meerdere ontvangst is verkregea aan pensioensbijdragen van f. 1183,B71/!, terwijl de uitgaven in totaal zijn vermin derd met f. 262, bijgevolg wordt besloten des post onvoorziene uitgaven met f. 1445,5Tll te verhoogen en te brengen op f. 7500 on- geveer. Vervolgens wordt behandeld de begroo ting van het waterleidingbedrijf. De heer Los merkt op, dat B. en W. in hun antwoord er op wijzen, dat in verschillende gevalle; aan de rechten der beheercommissie wordt getornd. Het is echter de bedoeling geweest van de commissie om de aandacht van dec raad er op te vestigen, dat de commissie met B en W. er geen onderonsje vam maler WaaT B. en W. aan het slot van hun me morie van antwoord zeggen, dat het hun bevreemdt, dat een lid der commissie vst beheer m de begrootingscommissie een an dere houding aanneemt dan in de commissi: van het waterleidingbedrijf, vindt de heer Los het 't beste, dat de heer Stadhouder, die passage persoonlijk verdedigt. De heer Stadhouder zegt. dat hij in di commissie van het waterleidingbedrijf een norm had willen stellen, dat salarissen be- neden f. 1000 premievrij genoten zullen wor den. Daarom heeft hij toen niet gesproken om bijdragen te verhalen, want om op f. 60) te gaan beknibbelen vindt hij wel wat er; Hij neemt het B. en W. niet kwalijk, dal 2 hem die houding verwijten, want hij gti zijn inziens rechtuit en krijgt zoo langa merhand toch een olifantshuid. De heer De Graaf wil de salarissen van de ambtenaren Van het bedrijf dermate op voeren, dat die 5*/* pCL verhaal verdiscon teerd worden. De heer Los bestrijdt dit voorstel op grond dat de administrateur ook nog gemeente- opzichter is, al ontkent hij niet dat er vet! werk aan de betrekking verbonden is. De voorzitter zegt, dat het bij B. en W. wel een vreemden indruk moest wekkeD, zooals de houding van den heer Stadhouder in de begrootingscommissie is. Immers in d? commissie van het waterleidingbedrijf i? eenparig besloten om aan B. en W. mede te deelen, dat de commissie tegen pensioen- verhaal was; beperkingen werden niet ge maakt en nu blijkt achteraf, dat een lid dier commissie een tegenstrijdig standpunt gaat innemen. De voorzitter persisteert, dat deze tweeslachtige houding vreemd aandoet Besloten wordt de ontvangsten me: f. 65.92V2 (pensioenverhaal) te verhoogen en het verlies met gelijk bedrag te verminde ren. Mede wordt besloten om het bedrag der jaarlijksche afschrijvingen op de activa te bepalen op de in de verordening aangegeven minima. De voorzitter stelt hierna voor om de ge meentebegrooting aldus gewijzigd vast te stellen in den gewonen dienst in ontvang sten en uitgaven op f. 115.351,77 en in den lcapilaaldienst de ontvangsten op f. 8502,61 en de uitgaven op f. 6345. De heer Jac. van Leeuwen verklaart dn! hij tegen de begrooting zal stemmen, omdat daarin opgenomen is het besluit tot pen sioenverhaal op de ambtenaren. Bij stem ming wordt dan de begrooting verworpen met 6 tegen 5 stemmen. Tegen stemmen de heeren Jac. van Leeuwen, A. van Benne kom, Th. Tijssen, H. M. Starrenburg en ce wethouders. Aan de orde is dan de vaststelling van bestek en voorwaarden van aanbesteding voor de verbreeding van den Vrouwenweg B. en W. stellen voor het bestek vast goed te keuren, dan kan, zoodra aan de voor waarden is voldaan, onmiddellijk tol aan besteding worden overgegaan. Besloten wordt dan het bestek te behan delen. Na eenige inlichtingen wordt dit ver volgens ongewijzigd vastgesteld. Hierna is de rondvraag aan de beurt, die echter weinig oplevert, zoodat de voorzitter hierna de vergadering sluit. Gcdep. Staten stellen voor aan de Pro vinciale Staten om de door ons gemeente bestuur verkregen bijdrage ad f 2500 in dr kosten van verbreeding van de Bruggestra?'- te verhoogen tot de helft van de kosten aan de uitvoering van dit werk verbonden, tol een maximum van f. 3827. RECLAME. bestrijdt met succes By Afiolh. en Drog. heele doos f 0.75, halve doos fOfi 10816

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 10